Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: Porozmawiajmy o GP Bahrajnu

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Porozmawiajmy o GP Bahrajnu

    Dla mnie najważniejszym pytaniem jest: jak wypadnie Felipe Massa? Nie wierzę, że nie ma na nim presji, Ferrari ma za dużo do stracenie, żeby trzymać zawodnika, który nie zdobywa punktów. W ubiegłym roku w Bahrajnie Brazylijczyk stratował z pierwszej linii i wygrał, ten tor chyba więc mu pasuje.

    O Kubicę i BMW jestem spokojny. Polak powinien być w pierwszej piątce.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli Massa trzeci raz z rzedu nie ukonczylby wyscigu, to nie chcialbym byc w jego skorze.Wydaje mi sie,że 3 razy z rzedu nie popelni az takiego bledu.Zobaczymy w niedziele.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jedno jest pewne to powinien byc w końcu ciekawy wyscig

    po pierwszym średnim , i po drugim nudnym w koncu zaczynają się fajne tory :) .Co do Massy to nawet jeśliby nie dojechal po raz 3 to włos mu z głowy nie spadnie , ale presje będzie już miał ogromną .Wyscig spokojnie powinien wygrać raikkonen , wydaje mi się ze jest z każdym wyścigiem coraz to lepszym kierowcą

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla KUBICY!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Ogromne brawa dla Roberta za pierwsze PP !! Choć można było po cichu liczyć na to, to jednak wyniki Massy ze wszystkich sesji nie dawały złudzeń kto zdobędzie PP. A JEDNAK ! Jeszcze raz ogromne gratulacje, i oby tak samo w jutrzejszym wyścigu :D

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Robert!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Historyczny dla nas dzień !!!. Massa musiał mieć jakieś kłopoty, ale co to nas obchodzi:). Kwalifikacje nie oddały możliwości zespołów w najważniejszym wyścigu, ale PP to wielka sprawa.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Jak powiedział Massa na konferencji, ponoć cały czas w Q3 trafiał na jakieś samochody przed nim, ale sztuką też jest tak opuścić pit lane, aby mieć przed sobą czyste pole :D Co udało się właśnie Robertowi.

    Tak mi się wydaje że Massa najwięcej tracił w środkowej części toru w Q3.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Normalnie nie wierze,nawet jak Robert mamalo paliwa.
    To osiagniecie PP poszlo w swiat.
    Brawo Brawo Brawo
    A Massa jest poprostu cienki

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Coś pięknego :) Byłem pewny że Roberta stac na bardzo dobry wynik,ale PP się nie spodziewałem :D. W wyścigu niech Raikkonen zamieni się miejscami z Massą,a reszta pozostanie bez zmian i będe happy :D

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wielki szacun

    Jeszcze jestem w szoku , Robert przeszedł do historii pierwsze pp dla BMW zrobil jednak Polak ;).
    Wyszlo jakim dobrym wizionerem jest Doktor T. , ten kto oglądał serie wcześniejsze z udaizłame Roberta wiedział ze tylko on i Hamilton to dobrzy kierowcy a jakieś tam kovalaineny czy piqety ;) no i sam postęp bmw jeszcze rok temu -0,8 - 1,2 do najlepszych a teraz fiuuuuu fiuuu

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar Nina04
    Dołączył
    03-08-2007
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Robert!
    My¶lę, że nie ma sensu zastanawianie się kto zablokował massę i ile ma paliwa, bo i tak mety nie zobaczy!

    Oby tylko Kovi się jeszcze troszeczkę awansował w wy¶cigu (tak na przykład na podium1) ;-)

  13. Powrót do góry    #13
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Jeszcze jestem w szoku , Robert przeszedł do historii pierwsze pp dla BMW zrobil jednak Polak .
    Ogolnie dla BMW, to Montoya i R.Schumacher zrobili wczesniej:P

    Znakomicie pojechal dzisiaj Robert, nawet nie zdawalem sobie sprawy, ze moze to wygrac.:)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Tyle że teraz pytanie co dalej...
    Jeśli dobrze wystartuje to myślę że przez jakiś czas jest w stanie utrzymać pierwszą pozycję przed ferrari (McLarena jakoś się nie obawiam). Ale czy jest w stanie wytrzymać napór Kimiego przez cały wyścig? Massa jednak robi za dużo błędów, i nawet jeśli jest szybki to myślę że Robert może mu dać radę. No i oczywiście jak wyjdzie Robertowi start z PP? Czy go nie zjedzą jednak nerwy (mimo iż i tak je ma ze stali). Oby poszło jednak tak jak na dzisiejszych kwalifikacjach, czego wszyscy gorąco życzymy :D

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja jeszcze się obawiam,żeby panowie z BMW nie wymyślili znowu jakiejś "dziwnej" taktyki,która skończy się tym,że Heidfeld będzie 3,a Robert skończy koło 5 pozycji.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar Nina04
    Dołączył
    03-08-2007
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strategie BMW nie s± dziwne tylko specjalne dla Kubicy. Oby dzisiaj była zwyczajna, taka jak dla Nicka ;-)
    Zgadzam się, że pierwsze sukcesy dla BMW odnosił Ralf i Juan!

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Oby to, że wygrał kwalifikacje nie oznaczało, że ma na tyle mało paliwa, że będzie jechał na 3 pitstopy, bo to raczej dobrze się skończyć nie może. O start raczej należy być spokojnym, ma doświadczenie z innych wyścigów. To będzie prawdziwy test dla BMW Sauber.

    Cytuję:Jeszcze jestem w szoku , Robert przeszedł do historii pierwsze pp dla BMW zrobil jednak Polak .



    Ogolnie dla BMW, to Montoya i R.Schumacher zrobili wczesniej
    Ale w Williamsie a nie Sauberze, więc to się nie liczy:).

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla KUBICY!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobry wyścig Roberta, cieszy, że pomniejsza się dystans do czerwonych bolidów. Nawet przy dobrym starcie raczej nie obroniłby się przed ferrari. Ja osobiście szykuję się na Monaco, mam przeczucie, że tam będziemy świętowali pierwsze polskie zwycięstwo w F1. Dobrze byłoby się tam wybrać, hmm


  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kubek super. Drugie podium z rzędu to musi powodować respekt. Też uważam, że czerwoni wyprzedziliby go później, bo strata na prostych była znaczna i bez poprawienia tego elementu trudno będzie wygrać.

    A wyścig generalnie nudny. Oprócz emocji na pierwszych kółkach to zupełnie nic się nie działo. Szkoda, że teraz aż trzy tygodnie trzeba czekać, ale chyba w międzyczasie jakieś testy, tak?

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeszcze chcialem zaznaczyć 12 miejsce Fisichelli , nie zabardzo przepadam za Jego jazda , ale za ten wyścig szacunek ... taka furmanka przed Hamilltonem, godny odnotowania fakt

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robert uzyskał czas jednego okrażenia ponad 1 godzine...
    a Massa jaka miał kosmiczna strate :D:D

    http://www.poboczem.pl/news/kubica-1...odzine,1088825

  23. Powrót do góry    #23
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    jeszcze chcialem zaznaczyć 12 miejsce Fisichelli , nie zabardzo przepadam za Jego jazda , ale za ten wyścig szacunek ... taka furmanka przed Hamilltonem, godny odnotowania fakt
    Hamilton powoli zaczyna się gubić w tym sezonie. Może za wcześnie to piszę, ale widać, że za bardzo chce, a nerwy tego nie wytrzymują. Moje odczucie jest takie, iż za zbyt szybko okrzyknięto go gwiazdą, bo wyraźnie widać, że bez Alonso Mclareny sobie nie radzą. Nie życzę mu żle, ale gdy w kolejnym GP znów im nie wyjdzie, to tylko utwierdze się w swoim przekonaniu.:)
    Dobrze, że Kubica umie to wykorzystywać i zdobywa punkty, choc już zaczynam się denerwować, bo w niemieckiej prasie bardziej chwalą Heidfelda (niby miej błedów), ale moim zdaniem nie powinno być takiego faworyzowania, bo wyniki i czasy okrążen nie kłamią.:)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    w niemieckiej prasie bardziej chwalą Heidfelda (niby miej błedów), ale moim zdaniem nie powinno być takiego faworyzowania
    A u nas to niby co się dzieje :) Ani słowa o Niemcu, a to przecież on w tym momencie jest wiceliderem klasyfikacji generalnej. Nic dziwnego, że faworyzują swojego zawodnika. A my możemy się cieszyć, że jeden z najlepszych wyścigowych kierowców świata to nasz ziomal :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •