Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 87 z 87

Wątek: Dlaczego nie lubię Skry Bełchatów

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.25485
    Nie jesteście sami, w Hiszpanii też za nami nie przepadają.
    ____________
    POZDRAWIAM

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2008
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm... na oficjalnym forum mallorci nie ma nic o transferze falasci więc nie wiem gdzie ci kibice i gdzie ta hucząca prasa (bo tam to się o siatkówce raczej mało pisze chyba), możliwe, że to tylko taki chłit dziennikarski ze strony siatki. Chyba, że ktoś poinformowany pokaże mi z jakich źródeł siatka czerpała te opinie, byłbym wdzięczny.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dar70
    Nie schlebiaj sobie az tak bardzo...

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    ... bo juz podkupila jednego zawodnika za nasze pieniadze

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za kur*a złodziejstwo

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to ze nie moge utozsamiac z tym zespolem zadnych zawodnikow poza Wlazlym...cala reszta to "etatowcy"

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    alez pliński zrealzowałswoje marzenie o miszczu polski
    no to teraz kórek mórek i gacek tesz bendom mogli!!
    viva skra viva pieniondze viva władzaviva miszczowie

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny "świetny siatkarz" poszedł do Skry, żeby mu Wlazły złoto wywalczył i dorobić trochę do emerytury.

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    17-01-2008
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mają kasiorę to mają "graczy" zoaczymy jak im odetną gotówkę! A ma się zmienić ustawka oj ma się zmienić! Zoibaczymy wtedy jak Skra bęezie się miała oj,oj, ale będzie bolało oj,oj.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sport.pl/siatkowka/1,65105,5138906.html
    "Skra ma szansę stać się naprawdę wielkim klubem. Nieco inaczej my¶l± dzieci wypisuj±ce różne bzdury w internecie"

    Drzyzga czyta sportsboard i ten temat :D Przynajmniej się czego¶ nauczy.

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla Drzyzgi Sordyl ktory stawia pierwsze kroki w trenerce, ktory posprzatal ten caly burdel w zespole i ktory zdobyl medal jest tylko trenerem z przypadku.
    Co osiagnal Drzyzga jako trener?
    JEDNO WIELKIE GÓWNO :D

    Wstan czlowieku z tego polsatowskiego stolka, wez do trenerki Sosnowiec i pokaz nam co potrafisz, bo paplać to kazdy moze.

    Wielki mi ekspert na garnuszku PolSkry.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Jastrzębiu może się i starają, ale nie potrafią zorganizować klubu na wysokim poziomie.
    Tak tak Panie Drzyzga... 2xSrebro teraz 4 miejsce po arcy ciekawym polfinale z Czewa(przy czym to 2 smakuje gorzej bo powinno byc zloto z tamtym skladem, wczesniej przegrany kontuzjami final).
    Ogranie tej galaktycznej super poukladanej druznyny 2 krotnie, awans do 12 w Europie (3:1 z Sisleyem 3:2 Kazan)
    To fakt zupelnie nic dla tak niepoukladanej druzyny ktorej przed sezonem wiekszosc znawcow takich jak Pan dawala 6 miejsce max 5...
    A rzeczywistosc okazala sie zupelnie inna.
    Zyjcie sobie dalej, nakrecajcie sie razem z Tomkiem... Ale przyjdzie czas gdy polsat nie bedzie mial wylacznosci na siatkowke i ludzie dowiedza sie kilku ciekawych rzeczy...

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla Drzyzgi Sordyl ktory stawia pierwsze kroki w trenerce, ktory posprzatal ten caly burdel w zespole i ktory zdobyl medal jest tylko trenerem z przypadku.
    Na razie, jak już pisałem, jest przypuszczalnie dobrym motywatorem. To nie on przygotowywał tą drużynę.

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bełchatów organizacyjnie bije wszystkich na głowę, Skra pierwsza w Polsce stworzyła model zachowania siatkarza, nie pracują dla niej najemnicy, którzy przychodzą tylko zarobić. Tym chłopakom na klubie naprawdę zależy.
    1. Ciesze sie, ze wedlug "ekszperta" jestem dzieckiem :) Wole nim byc niz starym polsatowskim "znawca" siatkowki.

    2. Jezeli organizacja nazywa sie rozmawianie z zawodnikami, z ktorymi gra sie w finale PLS na temat gry w klubie z Belchatowa. Jezeli warunki kontraktu sa ustalane podczas grania finalu to faktycznie Skra Belchatow to klub w pelni profesjonalny, a wszyscy tam graja ze wzgledu na swietna atmosfere i profesjonalne przygotowanie klubu do rozgrywek pod kazdym wzgledem. Tam rzadzi kasa i nic wiecej. Chwalicie Piechockiego. Dajcie mu budzet na poziomie Mostostalu i niech wtedy wykaze swoj profesjonalizm. Poza tym Skra wydaje moje pieniadze wiec mam chyba prawo narzekac?

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe, ale sie usmialem. Drzyzga straciles u mnie resztki szacunku.

    "Dac malpie brzytwe to sie potnie" - no nic innego mi na mysl nie przychodzi po przeczytaniu tego wywiadu.

    "Skra pierwsza w Polsce stworzyła model zachowania siatkarza, nie pracują dla niej najemnicy, którzy przychodzą tylko zarobić. Tym chłopakom na klubie naprawdę zależy."

    hahaha lol lol . No i jak potem sie nie smiac ze Skry i z tych, ktorych Skra oplaca ;-)


  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Dac malpie brzytwe to sie potnie"
    Dac Drzyzdze klub do trenowania to narobi w gacie ze strachu.
    Zreszta on sam kiedys chcial sie rzucic pod kola samochodu jakiegos kibica bo zalamal sie swoimi trenerskimi niepowodzeniami.
    No ale teraz jest wielkim ekspertem PolSkry i w koncu czuje ze ma powazanie (chyba u małpiszonow).

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech mi pan komentator pokaze szostkowego zawodnika Skry ktory gra w niej dluzej niz 3 sezony, no dobrze dwa sezony.
    Usmialem sie do lez...
    Na mysl przychodza mi kluby i nazwiska:
    AZS Czewa (Murek, Gierczynski, Panas ...), Mostostal (Papke, Musielak, Dembonczyk, Swiderski, Prus, Szczerbaniuk), Jastrzebie (Michalczyk, Rusek, Chudik, Rybak...)
    I pan mi pierdoly wciska o najemnikach? takie brednie moze pan opowiadac prawdziwym "dzieciom" nie ludziom ktorzy zyja tym sportem od 10, 15 czy 20 lat.

    Co do ww. nazwania nas gowniarzami (bo tak trzeba ta wypowiedz interpretowac) przychodza mi do glowy tyko niemile inwektywy.
    Skoro pan Wojciech taki akuratny, mentor po przejsciach doswiadczony przez zycie staruszek, nazywajacy ludzi niejhednokrotnie wiele starszych od siebie ciezko tyrajacych dzien po dniu zeby utrzymac rodziny, nich porzuci ciepla posadke w Polsacie niech zabierze sie do roboty za 1500 zl miesiecznie zobaczymy jak bedzie cwierkal.
    Poki co jest zblizony poziomem do kolegi Nowaka.
    No pokaz Wojtusiu kolorowy co tak naprawde potrafisz poza beblaniem w telewizji bzdur!
    Ja ci powiem co, ...!
    Taki z pana ekspert(trener) jak i komentator.
    Ja sie tylko dziwie ze taka poukladana i wspaniala druzyna bez najemnikow nie chce miec w swych szeregach tak wybitnego fachowca jak pan, panie Wojciechu. jestem przekonanay ze razem stworzylibyscie siatkarskie perpetum mobile...

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Wojciechu - nawet lubie Cie sluchac w TV. Umiesz sklecic zdanie spojne logicznie i gramatycznie, rzucisz dowcipem, doceniam Twoje doswiadczenie zawodnicze(na stronniczosc przy komentowaniu Skry - oko przymkne). Twoje wypowiedzi na temat trenowania druzyn wszelakich zakrawaja jednak na kuriozum. Tak sie jakos brzydko skladalo ze teamy prowadzone w boj przez Ciebie - graly zawsze ponizej mozliwosci i potencjalu. Moze widzisz siebie jako mentora dla Radka Panasa?badz powazny - prosze.
    Dzieci w internecie nie lubia Skry za negocjowanie kontraktu w czasie trwania sezonu co w widoczny sposob wypacza rywalizacje. Nie lubia jej rowniez za wydawanie pieniedzy ich rodzicow na rozdmuchane kontrakty wyzelowanych gwiazdek....

    Zastanow sie Wojciechu nad soba.

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny wywiad sponsorowany przez Piechockiego? W sumie wszystko już moi Szanowni Poprzednicy napisali, mnie szczególnie rozbawił fragment o tym, iż zawodnikom Skry na klubie zależy, natomiast w Jastrzębiu grają tylko dla kasy :) Pan Drzyzga, chyba pretenduje do pierwszego miejsca w "Piechockiej propagandzie". Ja Panie Wojciechu proponuje, żeby zarejestrował się Pan na tym forum i z Jego Uczestnikami "dziećmi piszącymi bzdury", kulturalnie i merytorycznie podyskutował. Chyba, że brakuje Panu odwagi...

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uderz w stół, a dzieci wypisujące bzdury się odezwą :D
    Zapytajcie działaczy/trenerów/zawodników co sądzą o Skrze i jej profesjonalizmie. Zapytajcie menedżerów.
    Skrze udało się odwrócić rynek zawodnika w rynek klubu. To są fakty, przykre dla Was, ale fakty. I o tym mówił Drzyzga a nie o tym, że Dembończyk grał w Mosto dłużej niż 3 sezony.

    Zdarza mi się słyszeć 'gdybyśmy my mieli tyle kasy to bylibyśmy nawet lepsi, sportowo i marketingowo, bardziej profesjonalni'.
    Ale kluby o porównywalnym budżecie udowadniają, że wcale niekoniecznie.

    Zamiast bluzgać, że Pliński mówi o złotym medalu i opuszcza Jastrzębie, zauważcie gdy mówi:

    Chciałem też dodać, że nasi działacze pokazali klasę, co nie jest normalne. Przekonałem się o tym w poprzednim klubie. Po porażce w Pucharze Polski pokazali, że nie są z nami tylko wtedy, gdy wygrywamy, ale i gdy coś się nie uda. To zaufanie bardzo nas wzmocniło.

    I zanim dalej będziecie ujadać najpierw się zastanówcie.

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Hmm.

    Panas zdobyl z porozbijana, skazywana na miejsca 5.-6. Czestochowa Puchar Polski i srebrny medal PLS.

    Kowal z podziurawionym przez dzialania swego poprzednika skladem byl o 5 pilek do pierwszej czworki i o jednego seta od finalu Challenge Cup.

    Sordyla zaczal sluchac Zagumny :)

    Teraz slucham co takiego osiagnal trener Wojciech Drzyzga.

    Niech zyje zawodowa solidarnosc.

    Jeszcze jedno:

    Marina Miletic i Guillaume Samica byliby zainteresowani grą w Polsce. Które miasta poleciłby im Ryszard Bosek?

    - Na pewno Bełchatów byłby dobrym miejscem - powiedział. - Męska Skra jest mistrzem Polski, żeńska gra w I lidze. Obawiam się tylko, że on nie zmieściłby się w składzie najlepszej polskiej drużyny.
    (za: http://www.sport.pl/siatkowka/1,65069,5139280.html)

    Bosek tez? :(


  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    alez mnie pan Wojtek rozbawil:D (w sumie ciezki mam dzien, to taka dawka humoru mi sie przyda).

    z tymi najemnikami - boskie!
    jesli mnie pamiec nie myli (a w moim wieku juz moze ;)), to K.Ignaczak vel "sianko" pogrywal w belchatowskiej Skrze cale 3 sezony - znaczy sie musialo mu zalezec :P

    uwagi odnosnie "szkoleniowcow z przypadku" w stosunku do R.Panasa. A. Sordyla czy A.Kowala - zenujace i niesmaczne; zwlaszcza w ustach osoby z aspiracjami trenerskimi, ktora para sie komentatorka, bo wyniki pracy trenerskiej byly - hmmm, jak to zgrabnie ujac? - niesatysfakcjonujace pracodawcow ... Panie Wojtku, prosze sobie przypomniec chociazby swoje ostatnie dokonania trenerskie w Kedzierzynie ...

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszczyscy anty skrze. W Polsce kluby z kbicami to tylko Mostostal i AZS CZestochowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOSTOSTAL KEDZIERZYN

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2003
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marina Miletic i Guillaume Samica byliby zainteresowani grą w Polsce. Które miasta poleciłby im Ryszard Bosek?
    - Na pewno Bełchatów byłby dobrym miejscem - powiedział. - Męska Skra jest mistrzem Polski, żeńska gra w I lidze. Obawiam się tylko, że on nie zmieściłby się w składzie najlepszej polskiej drużyny.
    (za: http://www.sport.pl/siatkowka/1,65069,5139280.html)
    Bosek tez? :(
    Nie, Bosek po prostu myśli logicznie. Antiga to 1. Heikkinen to 2. Falasca (?) to 3. Teoretycznie trzej niepodważalni szóstkowicze. Samica byłby zatem ewentualnie czwartym, "nadprogramowym" obcokrajowcem, co oznacza, że aby mógł grać, jeden z powyższych musiałby grzać ławę. Antigę wygryzłby Samica raczej tylko w przypadku kontuzji lub wielkiego dołu formy starszego kolegi. Falasca, jeśli go sprowadzą, to raczej nie po to, żeby siedział na ławce chyba, że nagle Zagumny znajdzie się w Bełchatowie (wątpliwe). Heikkinen też raczej będzie graczem szóstkowym (choć jeszcze poczekajmy na koniec sezonu transferowego). Krótko mówiąc, Skra dla Samiki to raczej nie ten kierunek: jego w tej chwili tam nie potrzebują. I to miał pewnie na myśli Bosek: Samica nie załapie się do szóstki nie dlatego, że jest za słaby na Skrę, ale dlatego, że przepisów ograniczających liczbę obcokrajowców nie przeskoczy.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracajac do meritum watku.

    Wlasnie dlatego nie lubimy skry! Za uprzywilejowane traktowanie we wszytkich mozliwych srodowiskach a jednoczesnie zapominanie o tym ze w polsce sa inne kluby i skoro jak mowi jeden z drugim takie nie poukladane moze i tym innym trzeba by pomoc!? moze te wlasnie kluby potrzebuja dobrych zawodnikow z zagranicy, moze te kluby potrzebuja waszego wsparcia by poziom sie wyrownywal, jesli zalezy komus na dobrze siatkowki nie wypina sie dupa na cala lige kleczac na kolanach przed jednym slusznym klubem.
    Mozna oddac Skrze ze jest profesjonalna, ze jest poukladana, ma dobry sklad i fachowego trenera, jest 4 krotnym mistrzem Polski. Czy obliguje to jednak do doslownego olania calej rezzty?

    Jako ze lubie porownania przytopcze taki przyklad.
    Rodzice (PLS i srodowisko siatkarskie) maja szostke dzieci (Skra, Czewa,Olszytn,Jastrzebie;sovia,Mosto).
    Z tej szostki tylko jedno uczy sie wybitnie dobrze wiec mamusia i tatus w to dziecko inwestuja kupuja nowe pomoce naukowe drogie ksiazki i chwala sie dzieckiem przed znajomymi. W tym calym ferworze zapomnieli jednak ze maja jeszcze paitke innych dzieci ktore maja pozyczone stare ksiazki i ubrania po starszych kuzynach gdy nasz prymus plawi sie w "luksusach". Mamie i tacie przestalo zalezec by inne dzieci takze dobrze sie uczyly, by osiagaly dobre wyniki w nauce. Dla nich liczy sie tylko ich pierworodny prymus.
    Do czego to prowadzi? Ano do tego ze nasza piatka musi dorabiac po szkole i samamu zadbac o wlasne utrzymanie gdyz rodzice sa tak zapatrzeni w dobre wyniki prymusa ze zeszte potomstwa maja w nosie.

    Moze i banalne ale jakze obrazowe...

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszczyscy anty skrze. W Polsce kluby z kbicami to tylko Mostostal i AZS CZestochowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOSTOSTAL KEDZIERZYN
    Papkin6 z powrotem na na onet! Już! :D

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    alez mnie pan Wojtek rozbawil:D (w sumie ciezki mam dzien, to taka dawka humoru mi sie przyda).

    z tymi najemnikami - boskie!
    jesli mnie pamiec nie myli (a w moim wieku juz moze ;)), to K.Ignaczak vel "sianko" pogrywal w belchatowskiej Skrze cale 3 sezony - znaczy sie musialo mu zalezec :P

    uwagi odnosnie "szkoleniowcow z przypadku" w stosunku do R.Panasa. A. Sordyla czy A.Kowala - zenujace i niesmaczne; zwlaszcza w ustach osoby z aspiracjami trenerskimi, ktora para sie komentatorka, bo wyniki pracy trenerskiej byly - hmmm, jak to zgrabnie ujac? - niesatysfakcjonujace pracodawcow ... Panie Wojtku, prosze sobie przypomniec chociazby swoje ostatnie dokonania trenerskie w Kedzierzynie ...
    an_m

    czytaj ze zrozumieniem:

    1. Ignaczaka można się czepiać o różne rzeczy, w tym o "sianko", ja z nim za bardzo nie sympatyzuję, mam mocne zastrzeżenia do jego gry i uważam, że wybór Gacka do kadry (a teraz do Skry), to był słuszny kierunek. Ale jak Ignaczak jest na boisku, to GRA DO UPADŁEGO - nieważne, czy to jego pierwszy sezon w klubie, czy nie. I w tym sensie nie można o nim mówić jako o najemniku.

    2. Panas, Sordyl i Kowal ZOSTALI PIERWSZYMI TRENERAMI Z PRZYPADKU - TO FAKT

    Wskoczyli na to stanowisko w trakcie sezonu, jako asystenci po wywaleniu I trenera.

    Doczytaj - Drzyzga nie twierdzi, że są słabi, a jedynie, że nie zostali zakontraktowani na początku sezonu, jako pierwsi trenerzy. Drzyzga nawołuje, żeby dać im popracować dalej - więc uważa, że nie są to słabi trenerzy.


    Życzę ci odrobiny DYSTANSU DO INNYCH, niezależne od osobistych niechęci... :)

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli chodzi o osobe Panasa stwierdzenie to jest prawidlowe odnosnie poprzedniego sezonu. Od poczatku tego byl pierwszym trenerenm.

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys,

    oczywiście

    ja rozumiem, że mowa jest o sposobie, w jaki osoby te stały się "pierwszymi"

    zauważ, że gdzieś w tym wywiadzie Drzyzga mówi, że właśnie fakt, że nie zmieniono składu i trenera był podstawą tegorocznych sukcesów Częstochowy.

    ============

    dobra, kończę off-topa - tutaj mają być same negatywne opinie, więc nie chcę zabierać miejsca :)

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Doczytaj - Drzyzga nie twierdzi, że są słabi, a jedynie, że nie zostali zakontraktowani na początku sezonu, jako pierwsi trenerzy. Drzyzga nawołuje, żeby dać im popracować dalej - więc uważa, że nie są to słabi trenerzy.
    Nie wiem, czy nie należałoby tam zacząć od budowy ekip trenerskich, by Radek Panas, Mariusz Sordyl i Andrzej Kowal mogli zbierać doświadczenie.
    jak dla mnie stworzenie ekip trenerskich brzmi mniej wiecej tak jak "oni sobie sami nie poradza"
    oczywiscie nie mowi ze sa slabymi trenerami
    trudno sie z nim tez troche nie zgodzic - co innego jest przejecie przygotowanej do sezonu druzyny i niejako "odswiezenie" i umotywowanie jej a co innego przepracowanie calego okresu przygotowan bez pomocy doswiadczonego trenera
    co bedzie - zobaczymy

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    maciek_m - przypisales mi intencje (+ brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem:P), ktorych absolutnie nie mam.
    Po pierwsze zadnej osobistej niecheci do pana Wojciecha Drzyzgi nie zywie - a wrecz przeciwnie, uwazam Go za dobrego komentatora i czlowieka, ktory zazwyczaj ciekawie mowi. Tak w przypadku tego wywiadu wydaje mi sie, ze przesadzil i w paru miejscach sie zagalopowal. I ta lekko nadeta przesada mnie rozbawila. Co ma niby znaczyc ta fraza, ze dla Skry nie pracuja najemnicy? to zawodnikom grajacym gdzieindziej nie zalezy na ich klubach, nie czuja z nimi wiezi? czy w innych klubach wylacznie sie najmuja? w sumie na koncu wywiadu ja widze (jak na moje marne rozumienie tekstu pisanego) wyrazna sugestie, ze tak jest/bylo w Jastrzebiu. Bez przesady! Jastrzebie walczylo dosc zaciecie i o puchar i o final - i naprawde im niewiele zabraklo. Czy wiezi z klubem nie czuli (w trakcie sezonu tego i poprzednich) zawodnicy np. AZS Cz-wa, albo Plomienia?
    Uwazam, ze pan W.D. nie powinien na lamach poczytnej gazety/portalu tak beztrosko szafowac slowami o zdecydowanie pejoratywnym znaczeniu - jak najemnicy, czy tez "szkoleniowcy z przypadku", przy tym wymieniajac z imienia i nazwiska tych ostatnich. To nie fair wobec tych "chlopcow", ktorych osiagniecia podsumowal Garfield, a jak zauwazyl Borys R. Panas przez caly ten sezon byl I trenerem. I wlasciwie W.D. poniekad sobie zaprzeczyl, najpierw mowiac, ze zatrzymanie trenera (~R.P.) przyczynilo sie do sukcesu AZS, po czym zaliczyl R.P. do „szkoleniowcow z przypadku”. Przy calej mojej sympatii do W.D. uwazam te slowa za niesmaczne naduzycie. Co z tego, ze wymienieni przez niego „chlopcy” objeli stanowiska „z przypadku”, skoro poradzili sobie w sytuacjach kryzysowych. Niekoniecznie trzeba ich od razu stawiac na piedestal i piac z zachwytu nad umiejetnosciami, ale wypada docenic sukces, a przynajmniej nie dyskredytowac.
    A co do K. Ignaczaka – to ja mu absolutnie nie zarzucam braku zaangazowania. Ale to on przechodzac do Skry otwarcie mowil o „sianku”, wiec ja tylko wysnulam wniosek (pewnikiem bledny), ze jego decyzja nie byla podyktowana przede wszystkim altruistyczna troska o dobro Skry. Zreszta, czy z mniejszym zaangazowaniem gral wczesniej dla AZS Cz. czy teraz dla Resovii? A czy Plinskiemu nie zalezalo na klubie, gdy gral w Jastrzebiu; albo Winiarskiemu na AZS.etc? Czy zaangazowanie zawodnikow bierze sie stad, ze graja dla Skry? I dlatego smieszy mnie, ze W.D. stawia na takim piedestale Skre. To dobry klub i pewnie w wielu aspektach inne kluby moga czerpac z belchatowskich doswiadczen, ale tez nie jest tak, ze jest jedna jedyna doskonala i perfekcyjna w kazdym calu Skra, ktora ma wszystko – wspanialych dzialaczy, swietna organizacje, super zawodnikow – w dodatku wyjatkowo zaangazowanych dla tego wlasnie klubu, szkoleniowca nie z przypadku, etc.. A reszta odstaje o lata swietlne od tego idealu. A takie bylo moje wrazenie po przeczytaniu oceny wystawionej przez W.D.
    = = = = = = = = = =
    A co do tytlu watku – do Skry mam stosunek zyczliwie neutralny :)

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    an_m

    zastanawiam się co mam ci odpowiedzieć...

    powiem tyle - zrobiłem to w swoim pierwszym wpisie :)

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za takie artykuły: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.25656
    :S

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za takie artykuły: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.25656
    :S
    w nawiązaniu do w/w artykułu

    Gwiazdy Skry kosztują miliony

    Pierwsza szóstka (plus libero) Skry w sezonie 2008/09 będzie warta 4,5 mln złotych. To połowa rocznego budżetu klubu. Tyle zarobią podstawowi gracze z Bełchatowa:

    Miguel Angel Falasca (rozgrywający, Hiszpania) - 850 tys. zł za sezon
    Stephane Antiga (przyjmujący, Francja) - 800 tys. zł
    Mariusz Wlazły (atakujący) - 780 tys. zł
    Dawid Murek (przyjmujący) - 710 tys. zł
    Daniel Pliński (środkowy) - 580 tys. zł
    Janne Heikkinen (środkowy, Finlandia) - 510 tys. zł
    Piotr Gacek (libero) - 320 tys. zł
    jutro w super Ekspresie ukaże się małe sprostowanie. Dziennikarz pomylił po prostu waluty ... zarobki nie są w PLN lecz w Euro :)

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jak stwierdzenie dziennikarza Z., że:

    'Mariusz Wlazły czy Stephane Antiga dostali oferty z Rosji wyższe nawet o 30-40 procent. Wybrali jednak polską drużynę. Skra ma bowiem opinię klubu, który wcale nie musi przebić konkurencji wysokością kontraktu, a i tak osiąga swoje.'

    ma się do zdania menadżera Grzyba, o:

    'Nie sądzę, aby Mariusz Wlazły otrzymał poważne oferty transferowe. Wiadomość o problemach zdrowotnych atakującego Skry rozniosła się po całej Europie i odstraszyła potencjalnych kontrahentów - powiedział Grzyb.'

    Poza tym Antiga miał ważny kontrakt ze Skrą więc o co chodzi dziennikarzowi?
    Obrzydliwa propaganda sukcesu :P

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul-> rozumie że sąsiada który zarabia więcej od Ciebie też nie lubisz

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @.. bo juz podkupila jednego zawodnika za nasze pieniadze

    Nie jestem fanem Skry, ale przecież warto przypomnieć, że akurat ten durny mem został już chyba nawet na tym forum dawno zweryfikowany...

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj ten temat nie umrze na tym forum, nie umrze......

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wam sie mordy ciesza bo czy sie dobrze mowi czy zle byle w centrum zainteresowania.

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed momentem usunąłem 2 skandaliczne wypowiedzi użytkowników mcbajak i malyswider. Proszę o potraktowanie tego jako ostrzeżenie. Uszat : a ty z tymi "mordami" też nie prowokuj niepotrzebnie. Pozdrawiam.

    P.S. proszę nie dodawać już więcej postów dotyczących powyższej sytuacji i nie obejmujących meritum wątku. To nic nie zmieni, więcej postów nie usuwam, od tego momentu już tylko kulturalna dyskusja albo zamykamy wątek.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No co jest z tym watkiem?
    :p hehehehehehehehehehehe

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    już niedługo liga, to znajdzie się paru aby sobie ego podnieść, nie przejmuj się.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •