Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 87

Wątek: Dlaczego nie lubię Skry Bełchatów

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dlaczego nie lubię Skry Bełchatów


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bo spuściła mój klub do 1 ligi 9 lat temu

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu nie lubie:

    - bo robi sie z nich potege w Europie, bo wygrali ledwo jeden mecz z wloska znana firma, a sam final sobie kupili. Sadzac po poprzednich latach i wynikach jakie tam uzyskiwali raczej by nie dali rady sie sami zakwalifikowac

    - bo sedziowie drukuja pod nich, a ich prezio komentuje to "nie pietnujmy pracy sedziow"

    - bo tzw "znawcy siatkowki" nie dostrzegaja innych druzyn, a przegrane skry sa tlumaczone slabszym dniem, dekoncentracja i zazwyczaj to Skra zagrala na 10 % swoich mozliwosci, a przeciwnik mial dzien konica i na 110%

    - bo gra tam Plinski, ktory podobno chcial w koncu cos wygrac. Wiec mam nadzieje, ze medal koloru sraki, sowicie oplacony przez elektrownie, to ostatnie co mu zawisnelo na szyi w tym sezonie.

    - bo pozbyli sie Ignaczaka, czyszczac pole pod jakiegos pedalowatego Kanadyjczyka

    Na plus:

    + ciekawe transfery w PLS
    + Mariusz Wlazly
    + polska ekipa

    Neutralnie:

    * kibice

    Do kibicow nic nie mam. To nie ich wina, ze mieszkaja w Belchatowie i zapewne nie wszyscy lataja z koronami na glowach i machaja dupami w rytm kesera-sera. Ogolnie klimat rodem z LS, wiekszosci ludnosci to sie podoba, niech sobie zyja, ale nie moja bajka.


  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -za brak szacunku do innych druzyn...
    -za kazdorazowe pomeczowe zlote mysli Plinskiego
    -za przekonanie ze historia klubowej siatkowki zaczela sie wraz ze zdobyciem przez Skre pierwszego tytulu

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za brak wlasnych klasowych zawodnikow,ktorych Skra nie jest w stanie sobie wychowac

    btw

    bardzo dobry pomysl z tym tematem :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - za pedalska pszczole
    - za dj Ucho
    - za to ze ma wlasnych komentatorow (Drzyzge i Swedrowskiego)
    - za to ze ma wlasny kanal sportowy ( PS )
    - za to ze prezes wyzej sra niz dupe ma (przepraszam za wulgaryzmy)

  7. Powrót do góry    #7
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    dobry pomysl z tym tematem :)
    jak dla mnie to kompletny idiotyzm ;)
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Moja "sympatia" do Skry zaczela sie latem 2003 r., wraz z wykupieniem przez nia pol AZSu Czestochowa. Na poczatku nastepnego roku belchatowianie przyjechali do tejze Czestochowy na mecz. Na trybuny zwalilo sie kupe ludzi, w tym caly sektor przybyszow z Belka. Tak sie zlozylo, ze dane bylo mi siedziec tuz obok nich. AZSowi nie szlo tego dnia najlepiej, dostal gladko 0:3. W drugim secie po kolejnym zdobytym przez gosci punkcie na sali zrobilo sie niemrawo. Podjarani Skrofani, ktorych klubik nie znaczyl wczesniej w Polsce absolutnie NIC, zaczeli wtedy krzyczec "nie ma kibicow, AZS nie ma kibicow" (sic!). I powiedzcie, jak tu tych pajacow lubic?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - za premanentny brak szacunku do innych
    - za brak poszanowania do historii klubowej siatkowki
    - za napompowana jak cycek Dody propagande rodem z PRLu
    - za wszedobylskosc, otwieram lodowke a tam skra, zagladam do szafy a tam skra, podnosze deske od kibla a tam skra
    - za przy******ch kibicow-biesiadnikow jak z festynu
    - za ideologiczny beton forumowych fanow skry
    - ...
    - no i za te ich idiotyczne do potegi n-tej korony
    - za to ze nazwa watku jest z wielkiej litery

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja "sympatia" do Skry zaczela sie latem 2003 r., wraz z wykupieniem przez nia pol AZSu Czestochowa.
    a nie skończyła jak to Wy wykupiliście 1/3 skladu 2 lata temu? :D

    Hahahha! Ale Was wypuścił z tym tematem, ale jak widzę spełnia swoją rolę, więc może to i dobrze :D

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wypuscil? Czlowieku, jak Ty, albo Twoj kolega nastepnym razem spytacie: "czemu nie lubicie Skry?", "co sie tak do niej przyczepiliscie?" to dam mu odnosnik do tego tematu. W sumie na Twoim miejsu nawet bym tu nie zagladal. Nie podoba sie to zaloz sobie temat "Skra 3 potega w Europie" :)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu nie lubie:

    - bo robi sie z nich potege w Europie, bo wygrali ledwo jeden mecz z wloska znana firma, a sam final sobie kupili. Sadzac po poprzednich latach i wynikach jakie tam uzyskiwali raczej by nie dali rady sie sami zakwalifikowac
    - bo sedziowie drukuja pod nich, a ich prezio komentuje to "nie pietnujmy pracy sedziow"
    - bo tzw "znawcy siatkowki" nie dostrzegaja innych druzyn, a przegrane skry sa tlumaczone slabszym dniem, dekoncentracja i zazwyczaj to Skra zagrala na 10 % swoich mozliwosci, a przeciwnik mial dzien konica i na 110%

    - bo gra tam Plinski, ktory podobno chcial w koncu cos wygrac. Wiec mam nadzieje, ze medal koloru sraki, sowicie oplacony przez elektrownie, to ostatnie co mu zawisnelo na szyi w tym sezonie.
    Dokladnie to co spark napisal + kibice (biorac pod uwage to forum, bo pomijam ta sielankowa atmosfere na hali i danie sie dymac wodzirejowi ktory kiedy chce wtraca sie do dopingu ) którzy nie potrafia jasno przyznac sie do tego ze w tym tym czy tym meczu sedzia drukowal pod nich kolejny mecz z rzedu itd. Mnie to by wkurzalo jakby sedzia ktorys raz z rzedu mylil sie na korzysc Jastrzebia w kluczowych momentach i decydowal i wyniku meczu. A oni ze to kompleksyze zazdrosc i stara spiewka...
    - wodzirej.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spark, mój ulubieńcu, napisałem też, że temat spełnia swoją rolę

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za zlote korony

    Za rozpieszczanie i psucie Wlazlego.


  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Uwazam, ze temat jest bardzo pozyteczny. Skrofani do dzis nie potrafia zakumac, jak i dlaczego ktos moze nie lubic ich klubu. Czesc z nich dalej zyje w krainie czarow, w ktorej kazdy kibicuje Skrze, a odstepcami od tej reguly sa tylko bandyci z pilkarskich stadionow. Moze solidna dawka argumentow jeden pod drugim ich oswieci.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czemu nikt nie napisac ze z zazdrości i zawiści?! ;)

    Jednoczesnie chciałem podziękowac wszystkim, to pierwszy temat z serii 'czemu nie lubicie X' który nie polega na bluzganbiu tylko na przytaczaniu mniej lub bardziej wiarygodnych czy tez merytorycznych argumentów

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwazam, ze temat jest bardzo pozyteczny. Skrofani do dzis nie potrafia zakumac, jak i dlaczego ktos moze nie lubic ich klubu. Czesc z nich dalej zyje w krainie czarow, w ktorej kazdy kibicuje Skrze, a odstepcami od tej reguly sa tylko bandyci z pilkarskich stadionow. Moze solidna dawka argumentow jeden pod drugim ich oswieci.
    Ponad 3 lata nie udalo im sie tego zrozumiec to i teraz nie zrozumieja. Beton to beton.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - "budowanie skladu" tzn wykupienie podstawowych zawodnikow przede wszystkim AZS-u. Bakiewicz, Stelmach, Ignaczak pozniej przyszedl jeszcze z Plomienia Dacewicz, a na koncu Winiarski. Sztuka nie udala sie Arkiem Gołasiem. Teraz wielokrotne proby podkupienia Jerrego i innych zawodnikow z AZS-u. Podejrzewam, ze za rok jak sie bedzie konczyl kontrakt Piotrkowi Nowakowskiemu to oni od listopada beda zerowac.

    - Medialne uwielbienie dla Skry. Wedlug Kmitoludkow to najwspanialszy klub na swiecie. Budowany w sposob nienaganny (podkupowanie najlepszych). Jedyny, ktory cos osiagnal to Wlazly, ale do tej pory nie moge zrozumiec dlaczego ten zawodnik nie trafil do Mostostalu. Pamietam jak dzis, jak Uszat, Maly Swider pisali jaki to talent i trzeba go brac od razu. Minelo pol roku czy rok i trafil, ale do Skry. To taki "wychowanek" jak niektorzy z czestochowskich zawodnikow, ktorzy sie wypromowali. Poza nim nie widze zawodnika, ktory cos by osiagnal zaczynajac powazna gre w Belchatowie. Polsat Skra Belchatow zasada - wszystko wygrywaja zasluzenie. Zolto czarne barwy sa najwspanialsze na swiecie - dewiza Swedrowskiego, Mielewskiego itp.

    - Sedziowie. Nie musze chyba tutaj rozwijac tego tematu. W tym sezonie kilkanascie powaznych pomylek na korzysc skry. czy to przypadek? watpie... :)

    - Kibice. Wies tanczy wies spiewa. Zenujace spektakle w Belchatowie. dj Ucho pszczola itp. Gorzej pod tym wzgledem byc nie moze. Chociaz dla "znawcow" to jest wzor kibicowania.

    - Po meczu rundy zasadniczej w tym sezonie kapitan Krzysztof Stelmach rozwodzil sie na tym dlaczego stracili punkt z AZS-em. A bo zlekcewazyli rywala, mysleli, ze sie wygra na stojaco etc. AZS zagral na maxa, a oni przeszli obok meczu i to im wystarczylo. Troche pokory panowie. Nie jestescie bogami co udowodnil Puchar Polski, gdzie przegraliscie z Jastrzebiem.

    - Konrad Piechocki. Pare lat temu bylismy na wyjezdzie w Belchatowie. Pojechaly 2 autokary kibicow. temperatura -20 stopni na dworze (to byly te wielkie mrozy w Polsce). Wysiedlismy z autokarow z mysla, ze od razu zostaniemy wpuszczeni na hale, wiec czesc osob zostawila kurtki. tymczasem trzymali nas okolo 30 minut na tym mrozie na zyczenie pana P. To tylko jeden przyklad jego "profesjonalnego" zachowania.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za co lubie:
    - za "w miare" racjonalna i długofalowa polityke
    - za kopnięcie w dupe złotoustego Irka (Klajton :D)
    - sprowadzili na ziemie Ignaczaka i ten dopiero gdy znalazł się na ziemi, zaczał fruwać na rzeszowsczyznie
    - za konsekwencje w działaniu na boisku
    - za sprowadzenie Mariusza Wlazłego i za poziom który prezentuje w lidze
    - gdyby zył papiez na pewno kibicował by Skrze

    Za co nie lubie:
    - "sezonowo¶ć" kibiców
    - dj ucho i cala ta atmosfera ich hali, nigdy tam nie byłem ale ogladajac mecz z perspektywy wygodnego fotela w zaciszu swoje m3 szlag człowieka trafia
    - za podpowiadaczy którzy probuja niszczyc kariere Mariusza i podburzaja go kadrze
    - piechocki za akcje w stylu oskarżenia Lozano i Swiderka
    - zbyt duze uzaleznienie gry od Wlazłego
    - koniunktura medialna i lansowanie jedynego slusznego klubu
    - Skra zabiła mi ojca i zgwłałciła matke

    Duzy niesmak to sedziowie, ale jako idealista chce wierzyć iz to przypadek i słabe kompetencje tych osób

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorry za off topa ale to watek dlaczego nie lubimy a nie dlaczego lubimy i nie lubimy pszczelarzy...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sa qurwa mac BARTNICY hahahahahahaha

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sa qurwa mac BARTNICY hahahahahahaha
    i wszystko jasne ... dlatego dostali baty od dynama hahahaha

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobra, super że sobie każdy z bata strzelił, może lepiej się będzie spało, ale dlaczego nie lubicie tej pszczoły. Kurde tego nie mogę zajażyć. Jest wiele argumentów przemawiających przeciw Skrze, ale maskotka. Jak mam maluchom będącym na meczu wyjaśnić że Uszat, Spark czy Borys jej nie lubią, przecież to małe się zaraz rozpłacze i pomyśli, że "oni" to dziadek mróz z babcią i wnuczkiem i chcą zabrać pszczółkę. Jak takiemu dziecku spojrzycie w oczy. Rozumiem, że maskotką Czewy powinien być łysy luj z nożem, krzyczącym do każdego "wypier...lać" ale pszczoła? Kurde nawet jak uważacie że to wiocha, to np. Wisła Kraków, też ma maskotkę, a ich nie można uważać za wieś.

    Ktoś napisał, że kibice Skry wiele nie rozumieją, ale to samo napiszę o was, że beton to beton i też niczego nie skumacie.


  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miałem przyjemno¶ć rozmowy z panem pszczółk±, spoko kole¶, idzie się z nim napić ;)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zacny temat ;d

    - kibice - klimat na hali jest tragiczny
    - Za to, ze ro****ali moj ukochany klub wpieprzajac swoje pieniazki i nie wypromowanie, oprocz Wlazlego swojego czasu, zadnego mlodego wilka,
    - za nieprzecietna faworyzacje tego klubu we wszelakich mediach,
    - za wypowiedzi niektorych zawodnikow ktorzy grajac dla pszczol, traktouja w Polsce kazdego rywala za scierwo

    Tak, jestescie uwielbiani jedynie przez Gazete Wyborcza, Polsat Sport i Janusza Pindere z Rzeczpospolitej i bedziedzie znienawidzeni nawet, jak stracicie kiedys (moze w tym roku, moze za rok, moze dwa...) korone mistrza. Bo takiej dumy sie nie zapomina... w samej Częstochowie nie zapomni sie na kim w trybie przyspieszonym budowaliscie "potege".
    A i tak w pieknym stylu nasza mlodziez wam wtukła w meczu o braz i dopiero pozniej elektrownia musiala posmarowac na nieco bradziej juz ogranego Winiara...

    Kurde nawet jak uważacie że to wiocha, to np. Wisła Kraków, też ma maskotkę, a ich nie można uważać za wieś.

    Tyle, ze u was pszczolka jest symbolem, taka wisenka na torcie ktory nazwya sie TOTALNA WIES i WSTYD. A Krakowie sobie maskotka lazi a kibica tam robia swoje weic jest ok.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc to ja też tego jednego argumentu nie rozumiem: co Wam przeszkadza pszczoła :-)?

    W Olsztynie zdaje sie że kiedyś nad trybunami fruwała krowa...

    Maskotka jak maskotka, każda ma trochę wiochy w sobie ;-). Przynajmniej moim zdaniem :-D .

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A i tak w pieknym stylu nasza mlodziez wam wtukła w meczu o braz i dopiero pozniej elektrownia musiala posmarowac na nieco bradziej juz ogranego Winiara...
    Chciałem Ci przypomniec ze pierwsze mistrzostwo Skra zdobyła bez udziału Winiarskiego.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiedzialem ze piewca wspanialosci jedynego slusznego klubu w koncu sie odezwie!

    - za to ze jako jedyni pieja peany bezustannie i bezgranicznie

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobra, super że sobie każdy z bata strzelił, może lepiej się będzie spało, ale dlaczego nie lubicie tej pszczoły. Kurde tego nie mogę zajażyć. Jest wiele argumentów przemawiających przeciw Skrze, ale maskotka. Jak mam maluchom będącym na meczu wyjaśnić że Uszat, Spark czy Borys jej nie lubią, przecież to małe się zaraz rozpłacze i pomyśli, że "oni" to dziadek mróz z babcią i wnuczkiem i chcą zabrać pszczółkę. Jak takiemu dziecku spojrzycie w oczy. Rozumiem, że maskotką Czewy powinien być łysy luj z nożem, krzyczącym do każdego "wypier...lać" ale pszczoła? Kurde nawet jak uważacie że to wiocha, to np. Wisła Kraków, też ma maskotkę, a ich nie można uważać za wieś.

    Ktoś napisał, że kibice Skry wiele nie rozumieją, ale to samo napiszę o was, że beton to beton i też niczego nie skumacie.
    Nic tylko się podpisać...

    PS. Panie i Panowie, czy ktoś z Was znalazłby chwilę czasu i napisał coś konstruktywnego w temacie play off 2008, albo jakims merytorycznie zbliżonym do tematów siatkarskich, zamiast tracić energię i zużywać klawiaturę na pisanie takich śmiesznych wpisów typu nie lubie Skry bo ma maskotke pszczołe (rozumiem że w NBA nienawidzicie New Orleans Hornets bo też mają makotkę owada?) No masakra ale ważny powód... To już bardziej rozumiem uszata, który twierdzi, że ich ogólnie nie lubi tak dla zasady..
    PS 2. Pomysł na maskotkę Czewy zaje..sty! Dla Delecty proponuję chodzącą po sali karpatkę, a dla Jadaru kostkę brukową ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My mamy koziołka a jak awansuje Trefl to kurna będą w brydża grać czy kostki cukru w kształcie "żołędzi" rzucac?!
    Przepraszam a co jest maskotką Jastrzebia? Worek wungla czy górnik ;) ?

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uj wi co:) Jak Wy macie koze to my pewnie jastrzebia ;) tylko ja go nigdy nie widzialem. Kiedys byly 3 cheerleadrki, nie wiem czy to mozna podciagnac pod maskotki ;-)


    Co mnie smieszy, to ludzie wymeczyli kilka powodow lepszych lub gorszych dlaczego nie lubia skry, a belchatowian najbardziej ruszyla pszczola :D Szkoda, ze nikogo nie rusza drukowanie pod skre na przyklad. MC Bajak jak tlumaczysz wnuczkowi ta sytuacje? Jak maly sie pyta "A dlaczego pan w bialym fartuszku przyznal nam punkt i pokazal out, jak zagrywka byla metr w polu?". Pokazujesz mu pszczole wtedy?

    PS 2. Pomysł na maskotkę Czewy zaje..sty! Dla Delecty proponuję chodzącą po sali karpatkę, a dla Jadaru kostkę brukową
    To u Was nie powinno byc pszczoly tylko slup wysokiego napiecia.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To u Was nie powinno byc pszczoly tylko slup wysokiego napiecia.
    ze skarbonka ( bo za prad juz sie placi niezle )

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    mcbajak napisał:

    Rozumiem, że maskotką Czewy powinien być łysy luj z nożem,
    hmmm
    Możesz rozwinąć swoją myśl?
    Pls
    (z tym nożem może być najciekawiej)
    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem, że maskotką Czewy powinien być łysy luj z nożem,
    hmmm
    Możesz rozwinąć swoją myśl?
    Pls
    (z tym nożem może być najciekawiej)
    pozdro
    Hmm to moze ja rozwine- pierwszy link z google:
    http://ha.art.pl/lubiewo/lubiewo.html

    :P

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uj wi co:) MC Bajak jak tlumaczysz wnuczkowi ta sytuacje? Jak maly sie pyta "A dlaczego pan w bialym fartuszku przyznal nam punkt i pokazal out, jak zagrywka byla metr w polu?". Pokazujesz mu pszczole wtedy?
    Ja już raz przyznałem wam rację odnośnie sędziowanie, to zaraz było jechanie na Skrę. Po prostu nie można wam przyznawać racji, bo nie potraficie tego uszanować i docenić tylko dalej pastwicie się nad Skrą.

    Ale:

    Tak, zgadzam się się w większości piłek spornych jest na naszą korzyść i w zupełności rozumiem dlaczego was to denerwuje. Później wystarczy jedna piłka w meczu sporna na korzyść Skry i jest już drukowanie, ale przyznaję rozumiem.

    Tak, zgadzam się, że Piechocki przegiął z "dobrem narodowym, z "końcem świata" itp.

    Tak, zgadzam się, że Skra nie powinna organizować FF, ponieważ zespół z Aten na niego bardziej zasługiwał, i nie twierdze, że Skra jest 3 zespołem Europy tylko zajęła 3 miejsce.

    Tak, zgadzam się, że komentatorzy sportowi faworyzują Skrę, a tym bardziej Polsat.

    Tak, zgadzam się, że DJ Ucho jest denerwujący

    Ale powiedzcie mi, czy to coś zmieni w waszym podejściu, przyznaje wam rację i co teraz, czy już nie będziecie zaczynać postów dotyczących np. meczu Czewy z Mostostalem od: Czewa zagrała fajny mecz, ale ta Skra znowu drukuje mecze. Nie sądzę.

    A i jeszcze chyba najbardziej nie zgadzam się z tym wykupywaniem zawodników i nie budowanie drużyny od juniorów, to mnie akurat rozbawiło, ale nie będę rozwijał tej myśli, każdy wie o co chodzi.

    Z resztą oczywiście się nie zgadzam, ale jak ktoś to nazwał beton to beton. A co do kibicowania, złotych koron itp. my to lubimy i musicie to zrozumieć, ale macie prawo tego nie akceptować. Już niedługo mecz w Olsztynie, trochę odpocznę od wpisów ds. naszych 50 letnich ultrasów i 60 letnich hools, tudzież wspomnianego DJ Ucho, ale pewnie wasze sprawne oko go gdzieś wyśledzi z kartą "Skra Naprzód".


  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm moim zdaniem to,że Skra wykupiła swego czasu zawodników AZS świadczy o słabości tego drugiego klubu. Rozumiem,że chodziło o wytrenowanie własnego chowu.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie w****ia tylko ze w Belchatowie placi sie gwiazdkom kokosy za panstwowe pienaidze. Podobny zarzut mam do Jastrzebia i niegdys OLsztyna.
    W****iajacy jest tez sposob kibicowania polegajacy na jak najglosniejszym ciaglym waleniu w te przeklete bebny
    Na hali w Belchatowie nigdy nie bylem wiec sie nie wypowiadam w tej kwesti. TWierdzenia co do drukownaia pod Skre uwazam za przesadzone.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2004
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluję autorowi tego wątku. Nic tak nie oczyszcza duszy jak spowiedź, a tu na dodatek mamy jeszcze terapię grupową...

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2008
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra Bełchatowska
    Śmiercionośna, wielka
    Nierządnica europejska
    Niby sfora wilków szczeka
    Wyszczerzając kły.
    Omamiając błyskotkami.
    Złotym cielcem.
    Monetami...


  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra Bełchatowska
    Śmiercionośna, wielka
    Nierządnica europejska
    Niby sfora wilków szczeka
    Wyszczerzając kły.
    Omamiając błyskotkami.
    Złotym cielcem.
    Monetami...
    To mnie powaliło choć też nie lubię Skry

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za baraże 2001. KMWTW

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -za kibiców
    -dja Ucho
    -korony i wszystkie transparenty 'skra do boju' z GW
    -za ich nowy hymn 'jak dlugo w elektrowni.. leci dym' ? mialo byc tak oszałamiaj±ce jak Wisły, ale im nie wyszło
    -za tego starego popaprańca z bębenkiem, gdzie kolwiek go zobacze, to mnie denerwuje

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    17-01-2008
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aja dlatego,ze są już nudni. Skra,Skra itd...... Jeszcze przyjdzie czas na ZAKSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieci do piaskownicy i mordy w kubel!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uszat spokojnie :)

    nie ma czegos takiego jak ZAKSA... jest MOSTOSTAL !

    a Skry nie lubimy za wszystko za caly caloksztalt

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •