Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: jak to będzie...... gp malezji

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jak to będzie...... gp malezji

    jakoś ciężko widze te gp w wykonaniu Roberta , a jak przeczytalem ze na I sesji sprawdzal czy "wszystkie biegi wchodzą" to ... :) , mam tez pytanie czy tę skrzynie z wyscigu gp Australii mogą wyjąć i 3 sesje treningowe przejechac na rezerwowej?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Właśnie miałem założyć wątek, a tu widzę, że zostałem uprzedzony :)

    A gdzie powiedział o tych biegach? To dokładna wypowiedź czy sobie ironizujesz? Ja bym się aż tak bardzo nie przejmował. W drugiej sesji już nie miał problemu, podobno chodziło o zmniejszenie ciśnienia w skrzyni biegów.

    Sam wyścig może być ciekawy. Fajnie, żeby spadło trochę deszczu, żebyśmy mogli zobaczyć którzy kierowcy radzą sobie bez kontroli trakcji. Szczególnie interesuje mnie Massa, który w Australii nie zaszalał.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj ten Massa jest biedny.Kazdy sie goczepia.Ogolnie nie mozna go nie lubic,ale z ta kontrola trakcji,a raczej z jej brakiem rzeczywiscie Felipe ma problemy.Zobaczymy w niedziele.Na treningach chlopak nawet sobie radzi,ale wiadomo ,ze to nie to samo co wyscig na którym kazdy bl±d to duża strata.
    Co do Roberta uwazam ze nie bedzie zle,oczywiscie jak nie bedzie defektu.Mysle że w nocy sie przekonamy na 3treningu jaki czas osiagnie i oczywiscie rano podczas kwalifikacji.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja tam do Massy nic nie mam, powiedziałbym nawet, że go lubię za jego drewniany angielski :) może rzeczywiście przeceniam ten jeden błąd na starcie w Melbourne i w niedzielę Brazylijczyk będzie w czołówce.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie jak zawsze. Kubica kolo 7-8 miejsca, a Heidfeld zaraz za Ferrari i Hamiltonem.

    Chyba ze stanie sie jakis cud i Kubica zaraz po starcie bedzie szybszy od Trulliego i dowiezie 3 miejsce :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To mamy chyba pierwszy przypadek, że ukarany został Hamilton. Całej sytuacji nie widziałem, ale wszystcy znajomi mówią, że kara słuszna.

    Zobaczymy co się będzie działo w samych wyścigu. Ferrari są chyba poza zasięgiem kogokolwiek. Nie zapominałbym o McLarenach. Wydaje mi się, że Hamilton spokojnie może awansować na 3 miejsce.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar Nina04
    Dołączył
    03-08-2007
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kara trzeba powiedzieć, że jest słuszna, ale czy nie można czegoś zrobić i całej zrzucić na Lewisa? :-) Przecież jest bardziej doświadczonym kierowcom, a młody i nowy w zespole Kovi ma się uczyć i pewne błędy powinny mu być darowane :-)

    A tak rozsądnie to Kubica musi liczyć tylko na cud, bo na ekipę i ich eksperymenty z genialną strategią to na pewno nie może.

    Lewis pewnie, NiESTETY, się przebije na podium.

    Oby Massa źle wystartował, bo w innym przypadku będzie nudny wyścig. Uratuje nas tylko wtedy deszcz. chociaż z drugiej strony Massa jeździ ostatnio bardzo słabo, więc jest nadzieja.

    Kovi na pewno awansuje!!!!!!!!!!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar PiotrBMW
    Dołączył
    03-08-2007
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy się śmieją z Hamiltona, ale myślę że trzeba przyznać że jest jednym z najbardziej uzdolnionych kierowców formuły 1.
    Fakt jego sposób bycia pozostawia wiele do życzenia. Nie którzy śmieją się że ma dobry bolid i tak jeździ. To co powiemy o Kimim, Kovim? Z Massą to jest różnie.

    Pozdrowienia dla kibiców Hamiltona.

    Pozdrowienia też dla kibiców Kubicy, jednemu z najmądrzejszych kierowców F1, który nie tylko jeździ bardzo dobrze ale też jest ekspertem w ustawianiu bolidu.




  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Z tym Hamiltonem to jest tak, że ludzie mają do niego pretensje za to, że w ubiegłym roku był przez wszystkich faworyzowany. Co nie zmienia faktu, że kierowcą jest dobym i wcale się nie zdziwie jak jutro będzie na podium.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Mam nadzieję,że wygra Raikkonen :) Tzn. oczywiście kibicuje Kubicy,ale realnie patrząc to szanse na sukces malutkie.
    Czyli Raikkonen wygrywa,Kubica walczy o podium(jeśli tylko genialna strategia Bmw mu w tym nie przeszkodzi) i Hamilton nie dojeżdża.Niech tak będzie :D

  11. Powrót do góry    #11
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Wszyscy się śmieją z Hamiltona, ale myślę że trzeba przyznać że jest jednym z najbardziej uzdolnionych kierowców formuły 1.
    Przypomnij sobie czasy jak Montoya jeździł w BMW.:)

    Jutrzejszy wyścig zapowiada się bardzo ciekawie i lepiej tego nie przegapić. Osobiście jestem za Ferrari, bo straty do Mclarena zostałyby odrobione i wszystko zaczełoby się od nowa. Cofnięcie Kov i Hamiltona trochę mnie zaskoczyło - w tym wypadku, a patrząc na fakt, iż Kubica miał porównywalne czasy z całą czołówką, to na trzecie miejsce może uda mu się wskoczyć.:)

    Haaa tylko nikt tu nie mówi o pogodzie?? A zanosi się na opady.....:P

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Haaa tylko nikt tu nie mówi o pogodzie?? A zanosi się na opady.....:P
    I bardzo dobrze, przynajmniej będzie ciekawie. Chociaż z drugiej strony jak spadnie za dużo to będzie samochód bezpieczeństwa i po zabawie :(

  13. Powrót do góry    #13
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    W Malezji nie powinno być takich problemów, jak w Australii z SC. Tutaj mamy z typowym torem do ścigania i chyba tylko na prostej startowej wzywany byłby SC:)


  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Robert!!!

    Spokojna jazda i mimo wszystko troche szczęścia na starcie i mamy podium :):), a zmeczony był.... z samochodu nie miał siły wysiąść .. :):)

    Sam wyścig za ciekawy nie był, widać ze bez kontroli trakcji boją się wyprzedzać.Totalna porażka williamsów, a BMW drugie w generalce no i w końcu pokazał się Trulli

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Robert Kubica!

    Polak udowodnił, że ma nieprzeciętne umiejętności, a cały poprzedni sezon i wyścig o GP Australii to kwestia przypadków i różnych niefartownych zbiegów zdarzeń.

    Bo Kubica jest chlubą polskich rajdów

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jarno Trulli naszym przyjacielem jest :) Wzorowo wręcz wypchnął Heidfelda i to dzięki temu Kubek znalazł się tam, gdzie się znalazł.

    Fakt, że wyścig nudny, szkoda, że bez kropli deszczu. Ale siedziałem jak na szpilkach czy np. skrzynia znowu nie nawali, albo coś innego.

    Hamilton chyba o Malezji będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. Słabe kwalifikacje, wyścig też bez szału i jeszcze ta opona. Trochę mi się BMW z ubiegłego roku przypomniało.

    A Massa :) Nie wiadomo do końca czy poślizg to wina usterki czy rzeczywiście Felipe nie lubi jazdy bez kontroli trakcji.

  17. Powrót do góry    #17
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Masa może być zły wyłącznie na siebie, bo ściganie rewelacyjnego dziś Raikonena, nie przyniosłoby i tak oczekiwanych efektów. Dobra kara na przyszłość.
    Kubica pierwszy raz w historii GP jechał pewnie i należycie od samego początku. Oby tak dalej, a pierwsza wygrana w tym sezonie będzie bliska:)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Robert.Wyscig pojechalbezblednie.Jedynie start mu sie nie udal w poczatkowej fazie.
    Troszke bylo szczescia ze Trulli zaja sie Heidfeldem bo jakby poszedl po malynm kubica bylby 5 i nie wiadomo jakby sie wyscig ulozyl zwazywszy ze mial duzo paliwa.
    A co najwazniejsze wreszcie pokazal swoj potencjal.
    Ferrari bylo o 2klasy lepsze od reszty nawet maclareny nie mialy szans ,a nawet smiem stwierdzic ze byly wolniejsze od BMWi oby tak bylo w nastepnych wyscigach.Massa jak to Massa pojechal "swoje",tak jak pisalem wczesniej jeden blad i po nim ,podczas wyscigu i tak sie dziwilem ze tak dobrze mu idzie.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Trulli powiedział po wyścigu, że stracił trochę przyczepności, dlatego pojechał szerzej, gdzie trafił Nicka (i całe szczęście).

    Massa ma chyba niezły problem. Przed Bahrajnem presja na niego będzie ogromna, bo taki zawodnik, z takim bolidem, a dwa razy nie dojeżdża do mety. Może doczekamy się w połowie sezonu wymiany, chociaż Luca Badoer to chyba wielki kierowca nie jest, Marc Gene podobnie. Ale po sezonie jest szansa dla Kubicy :) :) :)

    A w mediach brytyjskich piszą podobno, że Hamilton źle pojechał bo... nie miał wody w bidonie (czy coś takiego). No cóż :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •