Strona 5 z 24 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 1066

Wątek: Transfery 2008/2009 czyli jest kasa jes zabawa

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nigdzie nie pojdzie mysle ze Guma w Olsztynie dogra do konca kariery ;]
    Podobnie jak Wlazły w Bełchatowie...

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli wg Ciebie w przyszłym sezonie w Bełchatowie sypią Falasca i Guma?

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Guma bedzie gral w pszczelarzach na pozycji 2 atakujacego.

  4. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie. Po Wlazły nie postawiłem przecinka ;-).

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcin Nowak w Częstochowie? OBY NIE... Ju zwole przedluzona umowe z emerytem Eathertonem niz emeryta Nowaka w druzynie. To troszke przykre.
    Ciekaw jestem czy Jarosz i Kurek maja kontrakty na przyszly rok?

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a, jasne bask, me bad :D

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Vic skad masz to info o Nowaku? Jesli do tego dojdzie to z dobra atmosfera mozemy sie pozegnac. Nie mowiac o tym, ze Panas nie bedzie juz wtedy pierwszym trenerem :D

  8. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zrodła "zblizone do klubu", twierdza, że bliski podpisania kontraktu z AZS Czestochowa jest Fabian Drzyzga, rozgrywajacy MOS-u Wola Warszawa, chyba najlepszy gracz swojego pokolenia na tej pozycji. Rocznik 1990, 196 cm wzrostu.

    Takze moze byc trzech rozgrywajacych w przyszlym sezonie, bo Woicki raczej nhie odejdzie tez :)

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Info o Nowaku to moja wlasna prowokacja :) AStracimy chyba dwoch srodkowych a Nowak ostatnio sie "pozegnal" z Kedzierzynem i bedzie szukał klubu... Teoretycznie wszystko jest mozliwe.

  10. Powrót do góry    #190
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to wtedy waszym trenerm będzie 1 Nowak a 2 Panas:D Nowak gdzie nie jest to zadyma:P Olsztyn, KK:) Ale sądze że pójdzie do Gdańska poklepać do emeryturki:) Tam zapewne spotka starych znajomych:P:P:P Stancel, Serek, Drabek:) Pozdro

  11. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najgorsze ze No-fuck dwa ma mieszkanei w Kentaki
    Zapewne nie zagra w Kentaki także Domonik.

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Kuchcik a co z Novotynm? Zostaje?????????

  13. Powrót do góry    #193
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprzeda farmę w Brzeźcach i po krzyku. Niech pakują sią obaj do beemweji i jadą gdzieś do Nibylandów. Odnosnie transferów, naprawdę nie idzie zrobic w Kentucki takiego konkursu młodych graczy jak w amerykańskiej NBA? Skaperować 30 zawodników, zamknąc w hali na Jana Pawła i oglądać - można sie przyjrzec kto walczy i ma warunki na grę. Grupę 10 najlepszych sprawdzac konkretnie podczas meczy wewnętrznych czy jakos inaczej, czasem jakiś talent naprawdę może sie trafić. Ryzyko, że przedsięwzięcie się nieuda zawsze jest, a pomysł nowatorski i może wart wdrożenia.

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Kuchcik a co z Novotynm? Zostaje?????????
    Wiem, wiem, pytanie nie do mnie ale wcisnę swoje dwa grosze. Na moje oko wygląda to tak, że pożegnamy on przed sezonem mówił, że woli Włochy ale coś tam nie wyszło, podczas sezonu ciągle to Czech jeździł bo Kędzierzyn był dla niego za mały. No ale jak się przechodzi z Mediolanu do Kędzierzyna to tak musi byc. Zdaje się, że podobnie jak Żygadło przyszedł na jeden sezon, potrenował i wraca do Włoch. Moglibyśmy na atak dac Jarosza z Patuchą a zzagranicy ściągnąc kogoś na przyjęcie, bo tam mamy największy problem

  15. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Ked, ja też jestem za tym by Jaro z Patuchem byli na ataku:) No i kogos na przyjęcie z zagranicy, środek i rozegranie. Ale najpierw: WYWALIĆ KUBACKIEGO! Chyba musimy zebrać podpisy w KK i wysłac petycje do Kazia żeby go zwolnił:) Pozdro

  16. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pietrzyk z Kubackim mają chyba jakiś układ, żę ten go nie zwalnia, bo to niemożliwe, żeby KP widział co się dzieje i nie grzmiał Gdyby między nimi nic nie było to Kubacki już dawno by wyleciał...
    NIe, nie chodzi mi o romanse

  17. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Kuchcik a co z Novotynm? Zostaje?????????
    Mam przeczucie , że działacze AZSu Częstochowa chcą tego zawodnika sprowadzić do miasta świętej wieży. ;]
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #198
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dom mu zostanie- nie wiem jak okna, ale dom raczej tak ;)
    może w pakiecie z Novotnym jesli Billings odejdzie .

    Plotka głosi ze Kurek jednak zostanie w Kentaki.
    Ps zawsze mozna kogos wypozyczyć;)

    ps po meczach ;) w Rzeszowie Postaramy sie dac liste zawodnikow z ich kontraktami -tzn terminem wygasnięcia.
    jak ktos lubi plotki to proponuje forum lokalnego radia:
    Eugen, Kondzio, Mierzej in
    Nowak, Szczygieł(?!) Demon Patucha out
    jarosz wyp...ozyczenie

  19. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lesio petycję to nie do KP tylko do sponsora trza wysłać czyli do ZAKSy

  20. Powrót do góry    #200
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a Pani Iza z Zaksy lekko sie na nas wypieła jakis czas temu
    ps czar- podobno zasłuzyłas na gorace słowa pochwały od naszego coacha po meczu-coś Ty zrobila?!

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - Kuba Jarosz: "Podjąłem decyzję, że od przyszłego sezonu nie będę się już zajmował przyjęciem zagrywki i będą grał tylko na pozycji atakującego. Po prostu bardziej mi odpowiada ta pozycja, bo z przyjęciem bywało różnie, a tak będę mógł się skupić na elemencie, w którym się wyróżniam".
    źródło:www.mostostal-azoty.pl

    Czyżby zapowiedź zmiany z 2 seta ostatniego meczu, jak dla mnie to oby.

  22. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek masz zle przeczucie poki co :)

  23. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...3158036b95473b

    No to widać, że wszyscy w AZS-e już pogodzili się z tym, że nastąpi/nastąpił kolejny rozbiór AZS-u.

  24. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hanba. zarzad nasz niech tez laskawie ********* jesli to prawda.

  25. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hanba. zarzad nasz niech tez laskawie ********* jesli to prawda.
    Zgłoś się na prezesa i wystaraj o sponsora zamiast bzdury pisać

  26. Powrót do góry    #206
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pouczaj mnie chlopaczku. trzeba ruszyc dupe a nie co roku lamentowac ze jestesmy biedniejsi niz inni.prezes jest nie tylko od udzielania wywiadow w tv. skoro Resovia jest w stanie zdobyc sponsora, skoro Olsztyn przy z roku na rok gorszej grze pozyskuje kolejnych to znaczy ze sie da.

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Jarosza na wypożyczenie?! Na 1 atakującego go dać! Bo się marnuje u nas chłopak, a ma predyspozycje do grania, bo w każdym meczu się przynajmniej stara, nie tak jak inni zawodnicy(nie bede wymieniał kto:)) Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #208
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zal , ze nie juz nawet Panas nie zachowuje pozorów, ze chociaz czesc z tych zawodników zostanie. Widac, ze rozbior bedzie konkretny. A jak zarzad teraz nie dal rady to potrzebny bedzie nowy. Nie rozumiem ***********: "To sam znajdz sposnora". To moze zostane prezesem i sprobuje ale jak zalicze porazke to moze ustapie laskawie komus innemu? Zarzad od czego jest? Nie wykonał zadania... No ale pozyjemy zobaczymy... Byloby w miare ok gdyby zostal Wika i Woicki - reszta juniorów nawalic niech sie ucza. Ciekawe ile by zawował Kurek czy Jarosz. I z Ligi Mistrzow pewnie rezygnujemy, takze Jastrzebie niech sie szykuje.


    Co do Jarosza. Faktycznie sie marnuje i mysle, ze jak zostanie dobrze poprowadzony to bedzie mega solidnym zawodnikiem. Pamietam, ze w czasach kiedy gral z Janecziem w Norwidzie Częstochowa, byl zdecydowanie lepszy od tego drugiego i podpisanie przez niego kontraktu z Kedzierzynie bylo wg mnie porazka czestochowskich dzialaczy. Tutaj moze rozwianl by sie inaczej...nic nie sugerujac... Chlopak musi grac.

  29. Powrót do góry    #209
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Taki gadanie bzdur ze nie mozna znalesc sponnsora. Jakos Olsztyn mimo ze nie mial ligi mistrzow zaraz znalazl nowego sponsora w zamian za PZU. A nasi tylko caly czas ze nie moga znalesc sponsora i inne pierdoly.

  30. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U nas nigdy nie znajdzie sie sponsor jesli jest tzw duża przylepnośc tyłka do stołka. Najsmieszniejsze jest to że po zdobyciu 3 miejsca w Europie zaczęła się smierć Mosto. W normalnych warunkach to takie osiągnięcie powinno sprawic że sponsorzy beda pukac a to odwrptnie.. ciekawe dlaczego?? Może kazdy sponsor chce miec wplyw nie tylko na zawodnikow ale i na sztab szkoleniowy niestety u nas od 2 lat marnuje sie tylko mlodych zawodników. Nie rozwijaja się a wręcz cofaja . Moze czas na radykalne zmiany???? Boje sie ze znowu zmarnujemy kolejne lata , bo zawodnikow łatwiej zmienic niestety niektore osoby sa nie do ruszenia

  31. Powrót do góry    #211
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta, ja właśnie za to, że Czewa z roku na rok znajduje sponsora prywatnego, najbardziej cenię ten klub. Z resztą to pieprzenie o rozbiorze i braku sponsora to dzielenie skóry na niedźwiedziu.
    W czasach nowożytnych ;) nie mieliście największego budżetu i w przyszłym sezonie też się nie zapowiada, więc skąd ta tragedia?
    Widzę też, że większość nie dostrzega mechanizmów sponsoringu, ale to Wasz problem.

  32. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo mamy ****a dosyc minimalistycznych planow po kazdym nawet najbardziej udanym sezonie...za kazdym razem jest to samo...skoro zarzad jest nieudaczny to won. Za Golaszewskiego takich problemow nie bylo.

  33. Powrót do góry    #213
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek masz zle przeczucie poki co :)
    No cóż, zobaczymy :) Miejmy tylko nadzieję, że nie pójdą na łatwiznę i nie postawią na Janeczka jako pierwszego...
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #214
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2008
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zarząd jest od szukania sponsora, jak dupa od srania. Dodajmy, że Częstochowa chyba nie mogła się znaleźć w bardziej dogodnej sytuacji niż teraz - LM, PP, srebrny medal MP, świetna atmosfera w drużynie, ogromne tradycje i największa od niepamiętnych czasów koniunktura na siatkówkę - jak w takiej sytuacji można mówić, że 'nie możemy znaleźć sponsora'? Krew mnie zalewa, jak tacy działacze są w stanie wszystko zmarnować, choć zawsze można zwalić winę na inne kluby, że rozkradły.

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Ciekawe kto rozkradnie AZS. No i okarze sie kto ma choc troche lojalnosci i wdziecznosci za to jak dano mu sie rozwinac w AZSie

  36. Powrót do góry    #216
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2005
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będzie tak samo jak 5 lat temu kiedy ostatni raz byliśmy w finale MP. Trzon zespołu się rozpadnie (wtedy ignaczak, Dacewicz, Żygadło, Bąkiewicz, Stelmach nie pamiętam kto jeszcze) teraz powtórka o ile nie będzie jeszcze gorzej, zakładając najgorsze z "szóstki" pozostanie tylko Nowakowski i jeżeli tak się stanie to naprawdę będzie skandal. Gdyby został Woicki i Wika (jak ktoś wspomniał) byłoby bardzo dobrze, pozostałe luki uzupełnić perspektywicznymi mniej ceniącymi się juniorami i myślę, że wtedy pozostalibyśmy w "wielkiej czwórce". Chociaż znów nawiązując do sytuacji sprzed 5 lat, z trzonu zespołu został Gierek, Gelu z tych dojrzałych + Winiar i Arek (wtedy jeszcze się rozkręcali jeśli dobrze pamiętam) i wtedy pokonaliśmy Skrę (w walce co prawda o brąz, ale jakże wtedy znaczący) w piątym meczu - dla przypomnienia 2 przegrane w Bełchatowie, 2 wygrane u nas, gdzie Skra miała już w górze kilka "brązowych" piłek, no i piąty mecz wygrany w Bełchatowie. Oczywiście nie można tych sytuacji zbytnio porównywać, z ówczesnego składu pozostał Gierek i Woicki, który praktycznie wtedy właśnie zaczął "istnieć", ha no i jeszcze Panas z tym, że wtedy grając. Chciałoby się powtórki, ale chłopaki chyba myślą już tylko o tym ile zyskają na nowych kontraktach, fakt są też przemęczeni nie ma się co dziwić.. ale mogliby chociaż przegrać z klasą..

    Co do lojalności, czy zawdzięczania komuś czegoś to bajka.. Kasa przesłania wszystko w ciągu kilku ostatnich lat można się już było do tego przyzwyczaić.. Zawsze pokładałam nadzieję w Gierku, on zawsze zostawał z nami.. nie wiem jak to wyglądało ze strony finansowej, ale sądzę, że napewno czyjaś oferta przebiła tę naszych działaczyn.. Teraz Krzysiek powoli się kończy.. więc można zrozumieć chęć większego zarobku. Nawet ambicje.. Ilu graczy w szczytowej formie szuka teraz doświadczenia w zagranicznych klubach? Jednostki.. Za granicą tak nie płacą..
    Generalnie, co nas nie zabije to wzmocni, jakby nie było musi być dobrze, nasz AZS zawsze da radę, bo tu panuje dobra atmosfera, nie ma jakiejś wielkiej presji, w grze pozostaje trochę zabawy, nie tylko pracy i myślę że to klucz do sukcesu. Oczywiście to nie wszystko ale fajnie czasem popatrzeć jak potęgi budowane za grube miliony dostają baty od drużyny z kilkakrotnie niższym budżetem ;)
    Aha gdyby czasem to nasi grajkowie czytali
    Woicki, Gacek - zauważony w AZSie,
    Wika - w Jastrzębiu grzał ławę, u nas został doceniony i rozwinął skrzydła
    Może warto poświęcić "trochę" kasy i zostać na tak ważny dla klubu, który sporo dla was zrobił, sezon, jesteście młodzi jeszcze zdążycie sobie zarobić.

    Kwestia zarządu - zgadzam się z poprzednikami, tragedia.. jakim cudem po takim sezonie nie można znaleźć sponsora?! Gdybym dostała upoważnienie z chęcią sama bym takowego poszukała. Jeśli faktycznie czarne scenariusze się potwierdzą to nie widzę innego wyjścia jak pożegnanie się z ciepłymi stołeczkami, może powrót za mikrofon, może telewizja panie Konradzie? W każdym razie nie fotel prezesa.

  37. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najgorsze ze No-fuck dwa ma mieszkanei w Kentaki
    Zapewne nie zagra w Kentaki także Domonik.
    Dado ma jeszcze kontrakt, znajdz kazia nia zechce go rozwiazac i wyplacic "kary" wiec jedyna szansa dla Domonika na reputacje to wypozyczenie, badz zmiana na toborecie trenera, za czym bede optowal:)

  38. Powrót do góry    #218
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeczytalem na pewnym czestochowskim forum, ze Wika, Woicki i Gierczynski sa bardzi blisko podpisania umów w Resovii. Ma odejsc rowniez Gacek do Skry co jest podobno przesadzone. Nie wiem co z Billingsem i Eathertonem.
    W kregu zainteresowan naszych dzialaczy oprcz zawodników ktorzy jeszce wczoraj bronili naszych barw sa Bakiweicz, Gruszka, G. Falasca, jakiś żabojad i łotysz.
    Z klubem kontrakt ma juz Fabian Drzyzga - rozgyrwajacy.

    Wszystko prosze traktowac jako spekulacje bo sytuacja kazdego dnia moze sie zmieniac dosc znaczaco.

    A Skra i Jastrzebie maja byc najbogatsze...

  39. Powrót do góry    #219
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisaj Woicki deklarowal ze na dniach rozpocznie negocjacje z czewa ;] takze jakos nie chce mi sie wierzyc w te doniesienia co do gacka to jestem wstanie w to uwierzyc ^^

  40. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Skra i Jastrzebie maja byc najbogatsze...
    Jeśli plotki potwierdzą się to Resovia ma mieć budżet w okolicach 10 mln. To są plotki a jak będzie w rzeczywistości to zobaczymy.

    Co do dogadania się przez Woickiego, Wikę i Gierczyńskiego z Resovią to może tak być, ale to nie świadczy o tym że tam przejdą. Zabawa transferowa dopiero się zaczyna a plotki o tym że z kimś sie dogadano jest najlepszym sposobem aby podnieść kwotę kontraktu.

  41. Powrót do góry    #221
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mleko coś tam przebakiwało o dalszym zaangazowaniu, Sovia, co było wiadomo, bedzie sie bardzo wzmacniac..Ptaki beda chcialy sie szybko odbudowac póki maja wungiel ;
    Czestochowa jesli obiecała LM to tez biedna nie bedzie..
    Zaksa musi rzucic z 5 baniek bo inaczej zas bryndza bedzie..

    Ciekawe jak zachowa sie Trefl-czy po awansie do ekstraklasy dokupi paru graczy czy tez pzreprowadzi duża rewolte..
    Bydzia kiedys tez zapowiadała niewiadomo co a jak sie skonczyło wiemy.
    Co myslicie o powiekszeniu ligi?
    2 ekipy wiecej, 4 kolejki do rozegrania wiecej (miesiąc czasu?!) troszke inny system rozgrywania playoffs, brak play-outów (z wyjątkiem barazy)

  42. Powrót do góry    #222
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jak zachowa sie Trefl-czy po awansie do ekstraklasy dokupi paru graczy czy tez pzreprowadzi duża rewolte..
    Bydzia kiedys tez zapowiadała niewiadomo co a jak sie skonczyło wiemy.
    Imo działacze klubów 1.ligi nie czują realiów PLS, dlatego wątpię w Trefla. Słyszałem też, że mają problem z wypłacaniem zawodnikom pieniędzy na czas...

  43. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,073
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 168 w 87 postach
    Bogatym według potrzeb, biedniejszym względem możliwości...
    Te potrzeby każda z liczących się drużyn ma spore, a rynek zawodników odpowiadających pewnym wymaganiom nie jest workiem bez dna. Jeżeli miałbym coś doradzać działaczom z Częstochowy, to w razie gdyby nie udało się utrzymać wszystkich siatkarzy dotąd broniących barw AZSu, należy podtrzymać kierunek perspektywiczno- rozwojowy. Czy to się komuś podoba czy też nie, w Częstochowie najlepiej w Polsce szlifuje się talenty, o czym świadczą bieżące osiągnięcia na tym polu (Wika, Woicki, Nowakowski), że o przeszłych dokonaniach nie wspomnę. Tendencję tę dostrzegają też obserwatorzy z zewnątrz- na przykład Wojciech Drzyzga, który z pewnością "nie bronił" synowi przejścia do AZS (jeśli transfer jest przesądzony), zdając sobie sprawę, że jest to idealne miejsce dla systematycznej progresji zdolności siatkarskich potomka. Jeżeli ktoś twierdzi, że jest to prosta sprawa, niech porówna pracę z młodymi ludźmi w innych sekcjach. Weźmy dzisiejszy Kędzierzyn i równie uzdolnione jednostki co Kurek, Jarosz, Domonik, wcześniej Gromadowski? Nie twierdzę, że rozmienili talenty, ale zgodzić się wypada, że nie rozwijają się do końca harmonijnie, by nie powiedzieć, iż doszło do stagnacji w ich wciąż młodym wieku. Albo choćby Jastrzębie, wiele mówiło się o potencjale na przykład Kamińskiego, o którym słuch nagle zaginął. Błyskotliwych juniorów skaperować lub nawet wychować łatwo, doprowadzić do poziomu czołówki krajowej i przygotować na potrzeby reprezentacji, znacznie trudniej.

    W Częstochowie wskazana recepta się sprawdza, dlatego niepokoić trochę muszą sygnały o zainteresowaniu np. Piotrem Gruszką. Chyba że chodzi o wariant ratunkowy, a Piotr mógłby swym doświadczeniem służyć młodszemu pokoleniu po odejściu Wiki i /lub Gierczyńskiego, do czego miejmy nadzieję nie dojdzie. Jeżeli Piotrek chciałby albo musiał zmieniać klimat przy zachowaniu dotychczasowego uposażenia, polecam Rzeszów albo Jastrzębie. To idealne miejsca dla niego. Tym bardziej absurdalne są pogłoski o powrocie- niech Opatrzność uchroni- Marcina Nowaka. Ważne, żeby zespół utrzymał widowiskowy dla oka i skuteczny styl gry, co zapewni odpowiedni ładunek nie wyeksploatowanej i kierowanej przez właściwego dyrygenta (Woicki) energii, wspartej na przykład ciekawymi stranieri. Skoro działacze nie są przekonani do Brooka Billingsa, powinni starannie dobierać godnego następcę lub partnera. Moim zdaniem na pewno nie jest to kolega z reprezentacji USA G. Gardner. Nie jest to również chimeryczny i przewidywalny do bólu Czech Jakub Nowotny, jeżeli miałoby dojść do takiej wymiany, lepiej postawić na oddanego sprawie i coraz lepszego Brooka. Z godnych polecenia graczy wymienić można G. Falascę doświadczony z wielkim potencjałem i uznaną marką (pewnie wraca z Korei), B. Jordanowa- 25 lat (bardzo dobry sezon w słabym Olympiakosie Pireus- będzie się raczej ewakuował), Szweda Markusa Nilssona (wciąż aktualny mistrz i tegoroczny finalista ligi greckiej z Iraklisem Saloniki)- 26 lat za sobą występy w Paris Volley i złoty medal, obecnie Saloniki czy wspomnianego Łotysza z jak podejrzewam rynku francuskiego.

    Ponadto kontrakty należy konstruować w ten sposób, by nie wygasały większej grupie zawodników naraz, co stawia klub w niewygodnej sytuacji. Z młodymi zawodnikami powinny być zawierane umowy na minimum 3 lata z możliwością np. wypożyczeń oraz obejmować klauzule umożliwiające ich przedłużanie przed upływem terminu obowiązywania. Szkoda byłoby stracić w ten sposób Piotrka Nowakowskiego, dlatego śladem JW (I. Yudin) warto wcześniej siąść do rozmów, uprzedzając konkurencję. Pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisaj Woicki deklarowal ze na dniach rozpocznie negocjacje z czewa ;] takze jakos nie chce mi sie wierzyc w te doniesienia co do gacka to jestem wstanie w to uwierzyc ^^
    No masz racje - rozpocznie... jak wszyscy inni, tylko niewiadomo jak te negocjajcje sie zakoncza.
    moim zdaniem nieco zmieni sie nam sklad, ale nie oznacza to, ze na gorsze.

  45. Powrót do góry    #225
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to dziś mamy się dowiedziec kto zostaje a kto odchodzi z KK. Moim zdaniem odejść powinni:
    KUBACKI!! Żygadło, Nowak, Domonik, Patucha, Kurek.
    Nie bede gadał dlaczego akurat oni, ale chyba wszyscy w KK wiedzą.

    A zostac powinni:
    Pilarz, Szczygieł, Novotny, Jarosz, Małecki, Eugen i Mierzejewski
    No to w sumie nam potrzeba: klasowego sypacza, 2 dobry środkowych, i chociaż 1 klasowego, z uznaną marką przyjmującego, bo 4 może byc ktoś z dwójki Prochera albo Wójtowicz:D
    To tylko moje zdanie, i przypuszczenia, ale dziś powinniśmy cos więcej wiedźieć(podobno) Pozdrawiam:)

Strona 5 z 24 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •