Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1066

Wątek: Transfery 2008/2009 czyli jest kasa jes zabawa

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętam jak czytałem jakiś sponsorowany artykuł, na temat Skry w którym bylo napisane że WSZYSCY najlepsi zawodnicy chca grac w Skrze. Chciał oczywiście też Murek, ale Piechocki go nie chciał. Wreszcie Dawid spełni swoje marzenie :P

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy Częstochowa będzie szukała atakującego, obiło mi sie o uszy ze Amerykanin zadeklarował chęcodejscia z Cz.?

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jak to jest z limitem obcokrajowców? Zmniejsza się? W sumie trochę szkoda. Taki jaki jest jest moim zdaniem optymalnym.

    Przewidywany skład Skry: Falasca Wlazły Murek Antiga Heikkinen Pliński Gacek. Nie wygląda to źle, ale na final four bez sponsoringu to chyba trochę za mało.

    A co do Olsztyna to co temu polskiemu środkowemu się Włochy znudziły czy jak?

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Limit obcokrajowców na pewno nie dotknie Mosto bo mamy tylko Eugena i Jakuba Novotnego i oby zostali :D

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obywatele UE nie są traktowani przez FIVB jak obcokrajowcy. Wspomniany limit dotyczy graczy spoza Unii np USA, Brazylii czy Rosji. W myśl tych przepisów ani Novotny, ani Bakumowski obcokrajowcami nie są :)

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w PLS są

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też tak do końca nie wiem, jak to będzie w przyszły sezonie z obcokrajowcami w Polsce, bo teoretycznie jakiś czas temu PZPS ogłosił zmiany w regulaminie gry (ustalały one m.in. co będzie, jeśli na boisku znajdzie sie zbyt duża liczba obcokrajowców), ale zmiany te nie uwzględniały ostatnich ustaleń FIVB.

    Z tego, co pamiętam, w meczach PLS będzie musiało być na boisku co najmniej trzech zawodników z polskim obywatelstwem.

    Tymczasem FIVB ustaliło, że na boisku może przebywać co najwyżej dwóch obcokrajowców (wyłączając z tego limitu obywateli UE).

    Czyli jak dla mnie, PZPS powinien zmienić regulamin w ten sposób: na boiskach PLS musi przebywać jednocześnie trzech zawodników z polskim obywatelstwem, a wśród zawodników - obcokrajowców co najwyżej dwóch może pochodzić spoza UE.

    Jeśli tak, to Resovia nie będzie mogła wystawiać w jednej szóstce Hernandeza, Mitrovicia i Ilicia.

    A co do Olsztyna to co temu polskiemu środkowemu się Włochy znudziły czy jak?
    Z tego, co wiem, włoski klub tego środkowego bardzo cienko przędzie finansowo, nie wypłaca wynagrodzeń, w pewnym momencie groziło, że w ogóle przestanie grać w Serie A, bo zawodnicy odmówili współpracy za friko (jeden pojechał do Stanów i średnio mu się chciało wracać, inni nie przychodzili na treningi itp.).

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian, może jakaś podpowiedź co do tego najlepszego zawodnika ;)? W Olsztynie mówi sie o pewnym polskim ¶rodkowym, pewnym polskim przyjmuj±cym i pewnym polskim libero... Kto¶ tam przeb±kiwał o Z.B. graj±cym zagranic±, i nie o Zbigniewie Bońku ;)
    w Olsztynie to będzie duuuuuuuużo zmian. rozgrywający środkowy libero, przyjmujący, drugi atakujący, rezerwowi. chyba najgorętszy okres transferowy od lat sie szykuje.

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian, może jakaś podpowiedź co do tego najlepszego zawodnika ;)? W Olsztynie mówi sie o pewnym polskim ¶rodkowym, pewnym polskim przyjmuj±cym i pewnym polskim libero... Kto¶ tam przeb±kiwał o Z.B. graj±cym zagranic±, i nie o Zbigniewie Bońku ;)
    w Olsztynie to będzie duuuuuuuużo zmian. rozgrywający środkowy libero, przyjmujący, drugi atakujący, rezerwowi. chyba najgorętszy okres transferowy od lat sie szykuje.
    Falasca do Skry, Dobrowolski do Olsztyna, Guma za granice. Cos w ten deseń?
    Ciekawe kto w tym sezonie bedzie ustalal sklad, Cieciorski czy Sordyl?

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian, może jakaś podpowiedź co do tego najlepszego zawodnika ;)? W Olsztynie mówi sie o pewnym polskim ¶rodkowym, pewnym polskim przyjmuj±cym i pewnym polskim libero... Kto¶ tam przeb±kiwał o Z.B. graj±cym zagranic±, i nie o Zbigniewie Bońku ;)
    w Olsztynie to będzie duuuuuuuużo zmian. rozgrywający środkowy libero, przyjmujący, drugi atakujący, rezerwowi. chyba najgorętszy okres transferowy od lat sie szykuje.
    Falasca do Skry, Dobrowolski do Olsztyna, Guma za granice. Cos w ten deseń?
    Ciekawe kto w tym sezonie bedzie ustalal sklad, Cieciorski czy Sordyl?
    Coś w tym stylu :) raczej chyba nie Cieciórski :P tam gdzies był wywiad jakiś kiedyś, że Mariusz będzie sam dobierał zawodników, a zarząd ma ich pozyskać :)

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm, sądziłam, że w Olsztynie zaczną od zagranicznego trenera, a tu wygląda, że będzie jednak Sordyl.

    Oby był Panasem Warmii.

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmiem podejrzewać, ze drużynę bez Zagumnego będzie dużo łatwiej prowadzić... ;)

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe kto w tym sezonie bedzie ustalal sklad, Cieciorski czy Sordyl?
    Cały PLS wie, że najlepszym trenerem na Warmii jest Cieciór, a najlepszym prezesem Profesor "za rok i tak wam wpie.dolimy" Górecki

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    huk z Zagumnym najwiekszym problemem olsztyna jest ciecior jesli on nie poleci na zbity pysk to w tej druzynie nigdy dobrze nie bedzie...

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jeśli tak, to Resovia nie będzie mogła wystawiać w jednej szóstce Hernandeza, Mitrovicia i Ilicia.
    Hernandez z tego co wiem ma wloskie obywatelstwo wiec beda mogli grac
    przy zalozeniu utrzymania obecnego skladu +kvasnicka out (nie wiem jak z tym bedzie bo ma kontrakt do 2009) resovii potrzeba 1 przyjmujacego z najwyzszej polki, srodkowego i moga powalczyc o wszystko

    slyszalem tez ze igla przedluzyl kontrakt.. moze to ktos potwierdzic?

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Który robi w GW :P

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wła¶nie widać, że czytaj± sportsboard.pl :D

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zadzwonili do Grzyba lub Malke i sie dowiedzieli.

    Transferowa lista zyczen Skry i Resovii:
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.25176

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Czyli z tego co piszą na Wyborczej wynika(dla Czewy), że:

    Gacek- Bełchatów
    Wika- Bełchatów/Rzeszów
    Woicki-Rzeszów
    Szczerbaniuk- pewnie będzie chciał wrócić do Mostostalu
    Gierczyński- nim pewnie też ktoś jest zainteresowany np. Olsztyn

    Czyli jak dobrze pójdzie to z "pierwszej 6" zostanie Nowakowski (ale kto go tam wie, wystarczy wykupić jego kontrakt)

    Nie brzmi to zbyt optymistycznie i oby nie był to "rozbiór Czewy".......

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zadzwonili do Grzyba lub Malke i sie dowiedzieli.
    Grzyb w wywiadzie w Nowinach potwierdził że Resovia negocjuje z Kadziewiczem i Bartmanem, reszta bez potwierdzenia

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co wy tacy pesymistyczni a propos Częstochowy? LM chłopaki zrobili a tu wychodzi ze nie bedzie komu graC?hmmm
    Wyjdzie na to ze z roku na rok coraz wieksza rozpierducha w transferowym okienku... Sovia, Olsztyn...
    Kurek w wywiadzie dla loklanego radia przyznał ze propozycja złozona pzrez prezesa satysfakcjonuje go- oczywiscie czeka tez na inne propozycje ale jest sklonny pozostac w kentaki gdzioe ma 'zapewniona' szóstke

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaa.... jak bedziemy sie opierac na tym co spece od siatkowki z GW wypisuja to daleko nie zajedziemy...

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem, ze sam tez pisalem niezbyt optymistyczne informacje na temat AZS-u natomiast to co pisze ten Szpec z Wyborczej to gruba przesada. Zreszta ktos juz się dzisiaj smial, ze Wybiorcza znowu probuje rozsprzedac caly AZS i chyba na tym zarabiaja :)

    Ja sie boje tylko tego, ze znowu beda placone miliony polskim zawodnikom. Resovia bedzie tak zdesperowana, ze zaplaci kazda kase byle by miec zawodnika X czy Y. Skra zrobi to samo, a ekszpert z Wyborczej i Polsatu bedzie sie rozplywal jaka to lige silna mamy...

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z uwagi na historie transferów Częstochowsko - Bełchatowskich najbardziej spektakularnym transferem było by przejście Piotrka Gacka do Bełchatowa...

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W to jestem w stanie uwierzyc...w kierunek rzeszowski oraz w odejscie duetu W/W nie....

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy. Chociaż na moje oko Piotrek nie wydaje się osobą dla której pieniądze są najważniejsze, choć to może tylko moja naiwność. Co do Woickiego i Wiki, byly z ich strony po Pucharze Polski nieśmiale deklaracje iż w AZS jednak zostają.

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No widać Woicki czyta sportsboard bo powiedział że bał się Murek Show i Prygiel Show:D:D Widać wszyscy siatkarze to czytają:P A nie podniecajmy się ta, bo Resovia nie zagra w pucharach i sie pewnie Kadziu na nich wyleje z Batusiem, choć kto wie. Pieniądz przyciąga:)

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jednak Ignaczak nie podpisal nowego kontraktu z Resovia wiec te wszystkie wypociny z gazety wyborczej mozna sobie wsadzic w odbyt.

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W AZS-ie...

    Kontrakty sie koncza najlepszym i argumentem ktorym bedzie operował zarzad przy negocjacjach zapewne kasa nie bedzie... Szkoda bo jak powiedzial Pakosz po sukcesach sa deklaracje ale przy stole sentymentów juz niestety nie ma.
    Wedlug Grzyba, z Czestochowy przynamniej częśc "trzonu" odejdzie. Gierczynski najpewniej do Resovii. Billings moze juz zmienil swoje stanowsiko co do odjescia, bo podobno jest gotow za mniejsza kase zostac w Częstochowie ale moze odejsc za granice. Reszta jest niepewna...
    A nie spekuluje sie jedynie o odejsciach... Mowi sie o Bakiweiczu i atakujacym Falasce.


    W Resovii gdyby przyszedl Gierczynski, zawita zapewen tez Bartman ktory zgadza sie na warunki finansowe ale uzaleznia podpisanie kontraktu od tego, czy Resiovia bedzie miec klasowego przyjmujacego i dobrego rozgrywajacego - tutaj chyba Ilic zostaje wiec Bartman nie moze byc zbytnio wybredny.
    Kadziewicz woła za duzo. (na chwile obecna)
    Za dwa tyognie maja byc popsiane jakies pierwsze umowy.

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrawiam Kadziewicza!
    Łukasz nie wracaj do polski. Zostań we Włoszech.
    Twój fan Szymon.

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaa..Kadziewicz do Resovii, Falasca do Skry, Wielkonazwiszczak do gdzie¶ tam...a kto do Kędzierzyna zawita?
    ZAPRASZAMY NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW!
    U nas możesz walczyć o półfinał pierdnięty sezon z rzędu, masz doskonały klimat, ¶wieże powietrze wzbogacane gównami z zakładów azotowych, które s± Twoim pracodawc±!! a to Ci klops...Masz szanse mieszkać w jednej z kilku dzielnic miasta gdzie w każdej jest kulturalny s±siad zawsze poda pomocn± dłoń gdy np będziesz chciał po mordzie dostać lub znudzi Ci się samochód. Kolejnym plusem jest to, że będziesz zarabiał 1/100 tego co by¶ zarabiał w Rosji czy we Włoszech, ale co to Rosja?! co to Włochy! Kędzierzyn miasto perspektyw!! Aha, zapomniałem dodać, żę przynajmniej do 2009 roku na zakupy do gliwic będziesz musiał gonić, ale to też plus! Bo zapewne będziesz chciał wkońcu sobie co¶ w K-K kupić! więc poczekasz troche...
    Oczywi¶cie nasz zespół zaprasza także krajowych grajków! Szczerbaniuk? zapraszamy, co tam Częstochowa! Wracaj do K-K, nie pamiętasz jak fajnie tu było!? (mamy now± hale, wiesz?)
    Nie zapominajmy oczywi¶cie o zatrzymaniu Zygadły, który powiedział, że jest w stanie zostać jeszcze jeden sezon w K-K oraz Novotnego, bo bez niego to kiepsko będzie jak na atak pójdzie Patucha albo Jarosz...
    tak więc Zapraszamy w malowniczy region gdzie ludzie żyj± siatkówk± i gównami z zakładów!

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli Falasca będzie następcą Brooka Billingsa? Wynika z tego, iż Działacze definitywnie rezygnują z Amerykanina? Brook sie mimo wszystko rozegrał...

  33. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2008
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak w ogóle, to kiedy ostatnio Brook mówił, że chce odejść? W tym sezonie?

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.net//index.php?option=content&task=view&id=10966&news=G uillermo,Falasca,na,Jasnej,Gorze?

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,5096581.html

    Kolejny artykuł który twierdzi że Igła zostaje w Resovii. Tym razem potwierdzone słowami Prezesa Asseco. Oprócz tego w Resovii zostają również obaj Serbowie (Ilić i Mitrović). W takim przypadku wzmocnienia Resovii mogą być albo zawodnicy z polskim obywatelstwem albo zagraniczni z UE.

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam ostatnio najgorsze zdanie o GW jest dla mnie niczym SE lub Fakt poki nie ma podpisanego kontraktu nie mozna twierdzic ze Igla go w Rzeszowie podpisze uwazam ze jesli tylko dostanie dobre wieksze pieniadze gdziekolwiek indziej tam zagra Resovia mimo iz ma fundusze w co nie watpie nie bedzie placila za zawodnikow kosmicznych pieniedzy jakie wylozy Bogusław C. lub Konrad P. ( tutaj akurat nie ma cisnienia wg mnie ) napewno w walke o Igle wlaczy sie takze Zdzisław G.

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falasca w Częstochowie byłby realnym wzmocnieniem pod Ligę mistrzów. Oczywiście przy równoczesnym zostaniu większości obecnego składu. Tylko, że nie wydaje mi się, że obecna Czewa+Falasca mogliby dużo zdziałać na Europejskiej arenie. Brak mi tu jeszcze jednego zawodnika z międzynarodową renomą.

  38. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na jaka pozycje?

    ps. Jaki jest limit postow, bo nie wiem czy oszczedzac na finaly, czy moze SU wykupic?

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Typuje ze wszyscy w Czewie zostana. Lacznie z Billingsem

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomina sie o tym, ze odjedzie pewnie Eatherton i bedzie trzeba jakiegos dobrego srodkowego sciagac, nawet przy zalopzeniu, ze Nowakowski i Benek zostana. Chyba, ze Wrona okaze sie kolejnyn odkryciem.

  41. Powrót do góry    #131
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Woicki Wika Gierek Nowakowski Gecek zostana. Eatherton odejdzie. Co do Szczerbaniuka i Billingsa wszystko moze sie zdarzyc. Dobrze by sie stalo gdyby zostali wtedy do AZSu trzeba by bylo tylko sciagnac srodkowego na rezerwe i 3 klasowego przyjmujacego zeby gral na zmiane z Gierkiem, tylko kogo? szczerze mowiac nie mam zadnego pomyslu.

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki jest limit postow, bo nie wiem czy oszczedzac na finaly, czy moze SU wykupic?
    Jak mi wyskauje limit postow to kasuje swoje bardzo stare komentarze.

  43. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eatherton moze juz powoli konczyc kariere po sezonie. Nie jest wykluczone, ze to sa jego ostatnie mecze. Natomiast mam szczera nadzieje, ze wszyscy zostana. Odnosnie Billingsa mam mieszane uczucia. Niby gosc nie jest wystarczajaco dobry na Lige Mistrzow, ale z drugiej strony on jest dobrym duchem tej druzyny. Wszyscy go lubia i rozumieja sie bez slow. Zreszta wczoraj to zmobilizowal swoich kolegow, zeby poszli podziekowac osobiscie kibicom. Tak zaangazowanego zawodnika w gre ze swieca szukac. Priorytetem jest utrzymanie Wiki, Woickiego, Gierczynskiego i Gacka. Do tego zostaje Nowakowski. Trzeba liczyc sie z odejsciem Benka. Moze do Kedzierzyna, moze do Resovii albo Olsztyna.

    Rezerwowym przyjmujacym moze zostac Michal Bakiewicz. Na pewno czesto dostawalby szanse gry i wzmocnil jeszcze bardziej kilka elementow w naszym zespole. Moze Murek sie skusi na gre w Lidze Mistrzow w barwach AZS-u. W takiej spokojnie moglby sobie dograc do emerytury osiagajac sukcesy nie nadwyrezajac zdrowia. Zreszta sam zna zawodnikow z Czestochowy, tu mieszka i nawet bedzie w maju razem z chlopakami gral w pilke nozna na hali w ramach roztrenowania po sezonie :)

    Jastrzebianie - jak u Was z kontrakami? Szczegolnie ciekawy jestem Pawla Ruska?

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może na zmiane dla Gierczynskiego w AZS wróci D.Murek kiedyś w wywiadzie czytałem deklaracje Murka ze kiedyś jeszcze zagra dla Częstochowy wiec może jak by sie udało otrzymać skład w Częstochowie to było by śiwtne wzmocnienie

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na jaka pozycje?

    ps. Jaki jest limit postow, bo nie wiem czy oszczedzac na finaly, czy moze SU wykupic?
    Ja tu nie mam nic konkretnego na myśli, ale jak już gdybać....To może jeśli mówicie o tym że Benek może odejść to można by ściągnać jakiegoś blokera prawdziwej klasy. David Lee z USA na zagrywce na pewno nie jest tak skuteczny, ale punktów blokiem zdobędzie napewno więcej.
    Szkoda, że nie jestem Cieciorem z Jasnej Góry to bym sobie nasprowadzał.

Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •