Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,066 z 1066

Wątek: Transfery 2008/2009 czyli jest kasa jes zabawa

  1. Powrót do góry    #1036
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawia mnie cel tego transferu.....
    I nie mogę sobie znaleźć racjonalnej odpowiedzi...
    Marcin Możdżonek to dla nas inwestycja na przyszłość. Dlatego podpisaliśmy z nim kontrakt na trzy lata - powiedział prezes siatkarzy PGE Skry Bełchatów - Konrad Piechocki.

    Wyjaśnił, że bełchatowski klub nie planował w tym roku transferu Możdżonka, gdyż miał już w składzie trzech środkowych. Gdy jednak pojawiła się możliwość zatrudnienia 23-letniego reprezentanta Polski, to bełchatowscy działacze błyskawicznie doszli z nim do porozumienia.

    - Odbyliśmy z Marcinem praktycznie jedną, ale konkretną rozmowę. Sprawa ewentualnego transferu pojawiła się pięć dni temu. Daliśmy sobie trzy dni na jej przemyślenie. W niedzielę temat był już zamknięty. Marcin przez trzy kolejne sezony będzie naszym zawodnikiem - powiedział Piechocki.

    Podkreślił, że nowy nabytek PGE Skry zdaje sobie sprawę z tego, że nikt mu nie zagwarantuje miejsca w podstawowej szóstce mistrzów Polski.

    - Mamy pewną filozofię budowania zespołu. Starannie dobieraliśmy zawodników na zbliżający się sezon. Podczas prezentacji zespołu przed tygodniem mówiłem, że w stu procentach zrealizowaliśmy swoje plany transferowe. Można więc powiedzieć, że Marcin jest takim nadprogramowym zawodnikiem. Ma jednak taką samą szansę na grę, jak pozostali. Musi jednak wygrać rywalizację na swojej pozycji - wyjaśnił Piechocki.

    zrodło:PAP
    ____________
    POZDRAWIAM

  2. Powrót do góry    #1037
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się ma budżet bez dna, to można sobie pozwolić na "nadprogramowe inwestycje". Kupcie jeszcze Marcinowi wygodny fotel, żeby odcisków na zadku od grzania ławy nie dostał.

  3. Powrót do góry    #1038
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2008
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    generalnie z punktu ekonomicznego termin "nadprogramowa inwestycja" nie istnieje, tzn. spotyka się takie sformułowania ale jeśli przychodzi do oceny takich posunięć definiuje się je jako nie racjonalne czyli sprzeczne z logicznym podejściem decyzyjnym

  4. Powrót do góry    #1039
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sie nazywa chapanie wszystkiego co sie rusza.

  5. Powrót do góry    #1040
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to sie Olsztyn posypal calkowicie, nawet Sordyl mysli o odejsciu. Spadek?

  6. Powrót do góry    #1041
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2008
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda olsztyna, ale taka a nie inna sytuacja to wina działaczy tego klubu

  7. Powrót do góry    #1042
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do andrez:

    ponapinaj sie :) to ze Ty jestes piknikowcem i masz w dupie to jak klub sie nazywa to nie znaczy ze kazdy jest tak "sprzedajny" jak Ty. wiec jesli chcesz cos napisac na tematu kibicowskie to zastanow sie nad tym czy masz w tym temacie jakiekolwiek pojecie a pozniej pisz pierdoly na necie.

    My mamy swoj klub i swoje przekonania i jedna Wiare, wiare w klub ktory nazywa sie MOSTOSTAL ! i ten klub dla nas bedzie nazywal sie tak zawsze.

    bez pozdrowien

  8. Powrót do góry    #1043
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I po co te wyzwiska? Szczerze powiem, argumenty andrez do mnie przemawiają i to co pisze dowodzi, że właśnie nie jest piknikiem: promuje nazwę przedsiębiorstwa, które daje kasę na Wasz klub. Jak promocji nie będzie, to się Zakłady Azotowe wycofają (bo po cholerę mają pompować kasę w coś, z czego nie mają korzyści). No i skończycie jak Sosnowiec.

    Ok, rozumiem, za utrzymaniem nazwy Mostostal przemawiają sukcesy odniesione przez druzynę w czasie, gdy ta firma finansowała klub. Czyli tradycja, sentyment etc.

    Za ZAKSA przemawiają brutalne, ale dość jasne prawa sponsoringu (reklamy).

    Nie mozna więc po prostu uznać, ze spór jest nierozstrzygalny i przestać się nawzajem obrzucać inwektywami?


  9. Powrót do góry    #1044
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sie nazywa chapanie wszystkiego co sie rusza.
    Macius_fan: Kadziewicz jest w Treflu - domniemanie, że odrzucił ofertę Skry jest niepoważne.
    --
    Kadziewicz, Zagumny, Szymański - to są polskie top nazwiska, o które działacze Skry w przewidywalnej przyszłości nie będą zabiegać.

  10. Powrót do góry    #1045
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do andrez:

    ponapinaj sie :) to ze Ty jestes piknikowcem i masz w dupie to jak klub sie nazywa to nie znaczy ze kazdy jest tak "sprzedajny" jak Ty. wiec jesli chcesz cos napisac na tematu kibicowskie to zastanow sie nad tym czy masz w tym temacie jakiekolwiek pojecie a pozniej pisz pierdoly na necie.

    My mamy swoj klub i swoje przekonania i jedna Wiare, wiare w klub ktory nazywa sie MOSTOSTAL ! i ten klub dla nas bedzie nazywal sie tak zawsze.

    bez pozdrowien
    Drogi antypikniku! Pragnę Ci wyjaśnić, że nazwa Mostostal to wg mnie tylko nazwa sponsora (to taka firma, która płaci za Twoją rozrywkę, w zamian za reklamę w mediach publicznych itp.) Jeżeli już upierasz się przy nazwie klubu to chyba powinieneś upierać się przy nazwie Chemik KK... Powiem Ci, taką ciekawostkę, że o Twoim klubie pisałem nawet swoją pracę magisterską..
    A co do Twojego napinania i uważania się za jakiegoś mega przykładnego kibica, to powiem Ci, że czasem trochę żałośnie wyglądacie gwiżdżąc na swojego prezesa, dzięki któremu od kilku lat możecie oglądać u siebie najlepszych siatkarzy Europy, wyzywając swoich byłych zawodników itp. Tak więc przygotuj się na to, że siatkówka jest sportem dla wszystkich i takich "pikników" jak ja jest co raz więcej... Fajnie by było, jakbyś też zdał sobię sprawę z tego, że taki "piknik" jak ja widział na żywo wszystkie sukcesy Twojego ukochanego klubu, plus kilka innych wydarzeń typu ME czy LŚ niekoniecznie z udziałem Polaków, więc ma trochę pojęcia i nie wykluczam nawet możliwości, że znacznie więcej niż Ty....

    Nie będę nadgorliwy więc też nie pozdrawiam... :)

    PS. Co do nazwy klubu to faktycznie dyskusja nie ma sensu, każdy sobie będzie nazywał go jak chce...

  11. Powrót do góry    #1046
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt faktem to nie miejsce na dyskusje na "ten" temat.

    Fakt tez jest taki ze Zakladom Azotowym zawdzieczamy uratowanie siatkowki pierwszoligowej w K-K. Kazdy sobie z tego zdaje sprawe i kazdy tak Ty jak i ja jest sponsorow wdzieczny.
    Problem polega jedynie na tym ze "wy" jak to obrazowo nazwales nie rozumiecie niektorych kwestii, i moze owszem byles przy klubie w czasie kiedy odnosil sukcesy, znasz siatkowke miedzynarodowa nie znaczy jak jednak sam slusznie stwierdziles patrzac na to wszytko z boku.
    Nie wymagaj od ludzi ktorzy przez ponad 14 lat spiewali na hali "w moim sercu mostostal" zeby ni z gruszki ni z pietruszki zaczeli obwieszac sie na bialo zielono i wrzeszczes zaksa. Kumasz teraz ta przyslowiowa czacze? Skoro nam obwiescilic raczyles ze jestes magistrem powinno byc to dla Ciebie az nader zrozumiale.
    I racz prosze nie uzywac inwektywowo roznej masci pod moim adresem bo i ja bez przyczyn ciebie nie atakuje, personalnie rzecz jasna. Naprawde boli jednego z drugim ze nie jest alfa i omega, tak wyobraz sobie ze ja czy inny uzytkownik tez ma cos mniej lub bardziej madrego dopowiedzenia.
    I taka prosba do wszytkich, nie mieszajcie do calej sprawy Chemika bo to zupelnie inna para kaloszy.

    I na koniec tylko mala dygresja na temat klepania jezorem, ja bys kibicom chemika takie teksty wstawial jak nam to bys dostal po gebie z otwartej reki jak panienka.
    My nie jestesmy hooliganami, nie siedzimy na silowni, nie jestesmy wypakowani i nie tluczemy biednych bezbronnych magistrow.
    buzka

  12. Powrót do góry    #1047
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I racz prosze nie uzywac inwektywowo roznej masci pod moim adresem bo i ja bez przyczyn ciebie nie atakuje, personalnie rzecz jasna. Naprawde boli jednego z drugim ze nie jest alfa i omega, tak wyobraz sobie ze ja czy inny uzytkownik tez ma cos mniej lub bardziej madrego dopowiedzenia.
    I taka prosba do wszytkich, nie mieszajcie do calej sprawy Chemika bo to zupelnie inna para kaloszy.

    I na koniec tylko mala dygresja na temat klepania jezorem, ja bys kibicom chemika takie teksty wstawial jak nam to bys dostal po gebie z otwartej reki jak panienka.
    My nie jestesmy hooliganami, nie siedzimy na silowni, nie jestesmy wypakowani i nie tluczemy biednych bezbronnych magistrow.
    buzka
    Mam wrażenie, że w żadnym miejscu na tym forum nie obrażałem Cię personalnie, przynajmniej nie miałem takiego zamiaru. Jeżeli tak nawet było to odpowiadałem na Twoje złośliwe uwagi w stosunku do mnie, w równie być może złośliwym tonie, więc chyba nie powinno z tym być problemu....
    W każdym razie, jeżeli poczułeś się urażony to najnormalniej w świecie i oficjalnie piszę PRZEPRASZAM. Mam nadzieję, że to załatwia sprawę.

    Natomiast co do tekstu, że siedzicie na siłowni itd. to nic takiego nie napisałem i wiem jak wyglądacie bo na meczach Was widuję :), aczkolwiek przykłady, które podałem były prawdziwe i o tym wiesz...
    Nie wymagam od Was używania nazwy ZAKSA, wkurza mnie tylko jak ktoś wstawia mi teksty typu "chłopczyku klub nazywa się Mostostal bo ja tak uważam, więc Ty też tak masz uważać". Dla mnie nazywa się ZAKSA, co w żaden sposób nie wpływa na zapomnienie wielkich chwil Mostostalu i tego że to ten sam klub. Tak jak i fakt, że w poprzednim roku LM wygrało Dynamo Tattransgaz Kazań, które obecnie zwie się Zenit Kazań.....

    I a propos tematu w którym piszemy - ZAKSA KK wraz z Mostostalem KK w tym roku zdetronizuje Skrę... :)
    Rownież buźka


  13. Powrót do góry    #1048
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrzucam jako ciekawostke, znalezione na innym forum.

    Odchodzi Przychodzi

    Skra: Dobrowolski --> Neroj
    Wnuk --> Kłos

    Resovia: Mitrović --> Nikić
    Papke --> Józefacki

    JSW: Grygiel --> Szymański
    Samica --> Mitrović
    Czarnowski --> Wnuk
    Freriks --> Zagumny

    Zaksa: Kacprzak Nalbert (plotka)
    Alexiev
    Witczak --> Papke

    AZS UWM: Siezieniewski --> Samica
    Chaberek --> Janić
    Kowalczyk --> Kadziewicz
    Stańczuk --> Czarnowski
    Szymański --> Gromadowski
    Józefacki --> Król
    Zagumny --> Dobrowolski
    Andrzejewski? --> Lemay

    AZS Czewa: Stelmach --> Esko
    Wrona --> Gladyr
    Wierzbowski --> Siezieniewski
    rosjanin
    Jadar: Maciończyk --> Freriks

    AZS Wa-wa: Gladyr ????
    Kłos --> Kowalczyk
    Neroj --> Stelmach
    Bydgoszcz:

    Trefl Gdańsk: Kadziewicz --> Wrona
    Janić ---> Salmon
    Samardzić ---> Swaczyna
    Zanuto (tu jeszcze nie pewne)
    --> Witczak

  14. Powrót do góry    #1049
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2005
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    plisss, napisz jakie to źródło bo nie jeden by doktorat w pewnej dziedzinie zdrowia psychicznego, by napisał

  15. Powrót do góry    #1050
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    te informacje to chyba z dupy wzięte ...

  16. Powrót do góry    #1051
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Papke --> Józefacki
    Józefacki ma kontrakt na kolejny sezon :D

  17. Powrót do góry    #1052
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale gościu żeś się rozmarzył ciekawe skąd twój Olsztyn weznie kasę na takie transfery weś się lepiej wyluzuj i nie pisz bzdur

  18. Powrót do góry    #1053
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktos sie orientuje jakie maja kontrakty Yudin, Swiderski, Gladyr, Igla i Zatorski?

  19. Powrót do góry    #1054
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wykup chlopie pól Polski....i pzrestancie o tym Swiderskim gadac...eh
    Bartman/Gruszka

  20. Powrót do góry    #1055
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wykup chlopie pól Polski....i pzrestancie o tym Swiderskim gadac...eh
    Bartman/Gruszka
    Relax Krzysiu to jest tylko pytanie, ale dwoch z wymienionych graczy chetnie bym widzial w druzynie z Kedzierzyna :)

  21. Powrót do góry    #1056
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi o Czestochowe to do wziecia beda: Bartman, Michalczyk (polecam Wam, dobry jest), Gunia, Mlyakov, Gradowski. I tyle.
    Jesli chodzi o Bartmana to swietrdzil, ze zostanie u nas, jesli bedzie sklad na medal w przyszlym sezonie. Co prawda na dziejszej konferensji prasowaj wice prezes klubu mowil o tym, ze jest szansa na wyzszy budzet o 20% ale to i tak moze nie wystarczyc do zbudowania mocnej ekipy.
    Wg mnie Bartman wybieral tylko miedzy polskimi klubami i najwieksze szasne na trafner, jesli oczywscie te kluby beda chcialby Zbyszka, to Kedzierzyn i Rzeszow. Nie iwem jak jest z Jastrzebiem, ale tam chyba osbada przyjecia jest duza a Skra chyba sie powstrzyma.

  22. Powrót do góry    #1057
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tzreba pytać Sovie kogo chca sie pozbyc na pzryjeciu, Wika?Gierek? może wróca do czewy (zart) niby najsłabszy jest Łuka ale to on wygrał drugi mecz w kentaki.Zgadzam sie, jesli bartman zechce Lm to wybierze Sovie ( logiczny wybór)Jeśli zechce grac w szóstce to moze być i Kedzierzyn - jutro i w spotkaniach z Pakami Lewis i kacprzak musza pokazac ze maja jakis potencjał...
    ruch transferowy sie zaczał...

  23. Powrót do góry    #1058
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z Sovii po sezonie odejdą chyba Serbowie .... choć to może tylko plotki ..... tak jak i plotkami są przyszłe transfery ..... choć ostatnio wszystkie wypaliły .... tak więc szykujemy wielkie transfery .... takich jeszcze w PlusLidze nie było :)

  24. Powrót do góry    #1059
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktos sie orientuje jakie maja kontrakty Yudin, Swiderski, Gladyr, Igla i Zatorski?
    Igła podpisał dopiero co 3 letni kontrakt także o nim możesz pomarzyć, co do pozostałych to Yudin chyba ma jeszcze rok ważny kontrakty (podpisywał 5 letni kontrakt, a teraz jest 3-4 jego sezon w Polskiej lidze), Zatorski ma 2 letni kontrakt, z Gladyrem to zależy od budżetu Polibudy, ale chyba miał 1+1.

    W Resovii kontrakty kończą się: Kaczmarek, Mitrovic, Ilic, Hernandez.

  25. Powrót do góry    #1060
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul a jakie nazwiska padają w tych plotkach odnośnie transferów do Rzeszowa?
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  26. Powrót do góry    #1061
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Antoni Piechniczek, Diego Armano Maradonna i Boris Becker!!!

  27. Powrót do góry    #1062
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul a jakie nazwiska padają w tych plotkach odnośnie transferów do Rzeszowa?
    plotki .... z tego co słyszałem :) i wiem to w grę wchodzą obcokrajowcy, którzy jeszcze w Polskich klubach nie grali .... a z polskich zawodników, to nie wiem dlaczego przewija się nazwisko Zagumnego .....

  28. Powrót do góry    #1063
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębski

    OD:
    Samica ( ze względu na swój wybór, a nie klubu raczej)
    Prygiel
    Nowik
    Rafa
    Santili
    Grygiel


    Do:
    Szymanski
    Bartman
    Grzyb
    Kamiński
    Młody przyjmujący

    Freriks i Hardy mają kontrakty - ale dobrze dla klubu by było jakby odeszli!


  29. Powrót do góry    #1064
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Papke --> Józefacki
    Józefacki ma kontrakt na kolejny sezon :D
    Z tego co się dowiedziałam, to Józefacki już nie ma kontraktu z AZS UWM na przyszły sezon.

  30. Powrót do góry    #1065
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymanski do Jastrzebia? Jako kto?

  31. Powrót do góry    #1066
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2009
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Ja na miejscu Grodeckiego zrezygnowałbym z kilku starszych i droższych zawodników, przy okazji odmładzając skład:
    Podziękowałbym następującym zawodnikom:
    -Samica
    -Prygiel
    -Freriks
    -Hardy
    -Nowik
    -Grygiel
    i w pierwszej kolejności trenerowi Santillemu.

    Skład na sezon 2009-2010
    R: Łomacz,
    A: Yudin, Kamiński
    P: Rafa, Pęcherz
    Ś: Jurkiewicz, Czarnowski
    L: Rusek

    Pozostaje do pozyskania 4 zawodników i trener.
    Na trenera proponowałbym Grzegorza Wagnera.
    Jeśli chodzi o obsadzenie wolnych pozycji to moje propozycje są takie:
    R: Pilarz, Neroj, Drzyzga
    P: Bartman, Kurek, Wika, Bąkiewicz, Ruciak
    Ś; Gladyr, Nowakowski, Kłos, Kaczmarek, Perłowski
    Od razu zaznaczam że są to tylko moje propozycje, nie orientuje się jak długie mają kontrakty wymienieni zawodnicy i jaką kasą będzie dysponował klub.
    Pozdrawiam

Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •