Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 234

Wątek: PROGRAM ŻUŻLOWY

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar anko11
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PROGRAM ŻUŻLOWY

    Nadeszła ta chwila, że należałoby się rozpytać o programy na ekstraligę do wypełniania (najlepiej automatyczne). Jeżeli ktoś zna jakieś namiary to bardzo proszę o linki. Sądzę, że więcej osób jest zainteresowanych. W poprzednim sezonie udanie się zaprezentował z tej strony na "Sportsboard" Daniel Lewandowski ze swoim programem. Czy również w sezonie 2008 nas uszczęśliwi ? :)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli ktos posiada program na rozgryki 1 i 2 ligi takze poprosze o linki.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Ja w Excelu mialem wersje zrobiona przeze mnie ktora wszystko podliczala. Ale nie moge znalesc, moze na plytce gdzies jest a jesli nie bede robil od nowa a to troche potrwa.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swego czasu tutaj można było znaleźć trochę programów na różne ligowe i nie tylko imprezy żużlowe:

    http://www.speedwayprograms.glt.pl/

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Progs prawie na ukonczeniu ale mam problem z automatycznym podliczaniem bonusow dla zawodnika. Jak sie z tym uporam to wysle na serwer.

    btw. przecies mozecie sciagnac proga z tego rku Daniela i zmienic tylko sklady i terminarz z tym ze tam nie ma tej opcji podliczania bonusow dla zawodnikow po kazdym biegu.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar anko11
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś pamięta adres do programu Daniela Lewandowskiego ??

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    http://jarek_d.republika.pl/

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tu cos dla kibicow z Torunia.
    Programy na sezon 2008 :
    http://www.speedway.hg.pl/zyx_dodatek_specjalny/pliki_do_pobrania/Strona_glowna_pliki_do_pobrania.htm

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://jarek_d.republika.pl/
    Jest tam gdzieś tabelka na play-off bo jakoś nie mogę znaleźć...

    A no i tak btw. jako że jestem słaby w te klocki to czy jak wypełnie ten program to wynik meczu powinien mi jakoś automatycznie wskoczyć do tabeli czy coś czy i tak go muszę wpisać... :)

    To pewnie głupie i oczywiste pytania no ale ja tego nie wiem i byłbym wdzięczny jakby mi ktoś pomógł

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    26-12-2006
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli zrobił ktoś ten program ? Bo chętnie by mi się przydał..

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar anko11
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak w tym programie zmienić Bydgoszcz(spadkowicz) na Gorzów (awans) Przy różnych próbach nie udaje się :(

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Jak w tym programie zmienić Bydgoszcz(spadkowicz) na Gorzów (awans) Przy różnych próbach nie udaje się :(
    Myśle ,ze wszystko tam jest ok...


    http://www.sendspace.pl/file/FaFsMk9t/

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawde rispekt dla czlowieku, ktory zrobil ten program powyzej :)

    A ma ktoś jakiś ładny programik na Turnieje Indywidualne i 1 ligę ? Byłbym wdzieczny

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar anko11
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tu też można ściągnąć program:
    http://www.speedwayzone.prv.pl/

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ma ktos moze program do elite league ?

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na stronie www.speedwayprograms.glt.pl jest dostępna wersja SGP na rok 2008. W przypadku znalezienia błędu proszę mnie o tym powiadomić.
    danoc

  18. Powrót do góry    #18
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieladnie, panie Jarek D, czy Robi, czy jak Ci tam, nieladnie. Wzial pan moj program, zmienil kolorki, uzupelnil dane na 2008 rok i wystawia jako swoja robote. Chodzi o pliczek EKSTRALIGA_2008.xls. Przyzwoitosc nakazywalaby przynajmniej wspomniec o tym w programie.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar anko11
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Na stronie speedwayprograms.glt.pl jest dostępna wersja SGP na rok 2008. W przypadku znalezienia błędu proszę mnie o tym powiadomić.
    Nie wiem jak można wprowadzić listę startową na poszczególne zawody. Przy próbie wprowadzenia nazwisk lub numerów startowych pojawia sie komunikat o ochronie arkusza

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    vaterland to nie jest moja robota ja podalem tylko linka ;) a kto zrobil rpogram itd. to nie moja sprawa

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak można wprowadzić listę startową na poszczególne zawody. Przy próbie wprowadzenia nazwisk lub numerów startowych pojawia sie komunikat o ochronie arkusza
    Numery startowe wprowadzamy w zakładce "Dane".

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2004
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieladnie, panie Jarek D, czy Robi, czy jak Ci tam, nieladnie. Wzial pan moj program, zmienil kolorki, uzupelnil dane na 2008 rok i wystawia jako swoja robote. Chodzi o pliczek EKSTRALIGA_2008.xls. Przyzwoitosc nakazywalaby przynajmniej wspomniec o tym w programie.

    To samo Pan zrobił w sezonie 2007 z moim programem. Jedynie dodając komentarz, ze to jest na bazie mojego programu. Gdybym wtedy nie zrobił swojej wersji zaczynając od zera pewnie Pana wersja nigdy by się nie pojawiła.
    Osobiście nigdzie nie promuje tego programu. Pisząc programy od 5 lat nie zakładam hasła i przeciwieństwie do Pana wszystkim zainteresowanym umożliwiam modyfikacje do swoich potrzeb. Jedynym moim celem jest udostępnianie tego z czego korzystam. Jeszcze raz przypominam plik EKSTRALIGA_2003 a potem kolejne pojawia się od 5 lat a Pan się udziela zaledwie od roku przepisując wszystkie formuły ode nnie o co kompletnie nie mam zastrzeżeń bo program co rok powstaje dla kibiców którzy mają potrzebę korzystać i chcą korzystać z takich programów. A jeśli dobrze pamiętam to Pan Piotr Bolka był prekursorem programów pisanych w excelu w roku 2003.

  23. Powrót do góry    #23
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O prosze pana, bzudry totalne pan pisze. Nie wiem czy ostala sie jakakolwiek z formul, ktore pan uzyl. Pana program byl dla mnie inspiracja, i tylko tyle. Przez 2 tygodnie ciezkiej pracy napisalem wszystko od poczatku i przygotowalem program na rok 2006. W nastepnym roku zrobilem aktualizacje na sezon 2007. Jesli jakas formula w moim programie tak jak u Pana, to tylko przez przypadek. Prosze nawet nie wspominac o interface bo ten jest totalnie zerzniety z mojego programu.

    O fakcie inspirowania sie pana programem napisalem w samym pliku. Pan nawet nie mial jaj zeby postapic podobnie w swoim. Sciagajac haslo na arkuszach mialem nadzieje ze ludzie beda dalej go udoskonalac i usuwac bledy, ale nie ze totalnie go skopiuja i wrzuca jako swoja tworczosc.

    Do tego co mnie obchodzi, czy ktos zaczal pisac programy w 2000, czy 2003? Na co Pan liczy wymieniajac te daty? Wiec teraz juz wszystkie napisane programy maja Panu dziekowac, bo pan byl pierwszy czy drugi?

    Dla mnie to dno.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    świetny ten program (Ekstraliga.xls)na rok 2008. Niestety ja przykładowo potrzebuje programu na 1 lige. Próbowałem sam troszke zmodyfikować, znaczy powpisywać składy by można było je wybierać i tak by tabela ligowa się podliczała. Jednak nie moge nigdzie wpisać nowych nazw zespołów aby to działało, wszedzie są wpisane formuły i jak zmienię to niestety nic już prawie nie działa. Ktoś wie jak to zmienić?? Albo macie moze tak rozbudowany program dla 1 ligi ?? Po prostu jak wymienić drużyny gdzie wpisać żeby sie nie popsuło wszystko??

    Tylko od razu zaznaczam że są dwie wersje, bo mam obie :P
    W jednej nie można zmieniać nazwisk w programie klikając, natomiast w drugiej można.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ja przykładowo potrzebuje programu na 1 lige.
    Na stronie www.speedwayprograms.glt.pl pojawił się program na I ligę. Na razie nie obsługuje play-off, ale już niedługo będzie to dodane. Wszelkie uwagi proszę kierować na d.nocon@dobre-buty.com.pl.
    danoc

  26. Powrót do góry    #26
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciesze sie, ze rozwoj programow caly czas posuwa sie do przodu. Danoc wykonal kawal dobrej roboty. Nie chce w tym miejscu byc uperdliwy, ale musze skomentowac jdnak jedna mala rzecz. Mianowicie dosc "swobodny" stosunek do praw autorskich w Polsce. Coz, udostepnilem caly kod bez warunkow wiec powinienem sie tego spodziewac, ale jako naukowiec posilkujacy sie praca innych autorow na codzien zawsze wspominam o nich w moich pracach. W Polsce natomiast uwaza sie to za zbedna rzecz. Dla mnie jest to kwestia szacunku dla pracy innych ludzi, ktora dalej sie wykorzystuje. Do czego pije? Danoc twierdzi, ze staral sie nie kopiowac, "ale jezeli zdarzy sie, ze sa takie same formuly w niektorych miejscach to tylko dlatego, ze tak wynika z matematyki i inaczej nie da sie tego zrobic". Piekne zdanie, ktore... samo jest dokladna kopia, tego co ja napisal w opisie swojego programu:) Hmm, juz teraz wiem, ze nastepny program jaki napisze nie bedzie udostepniony bez zabezpieczen i oczywiscie will kick ASS:)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciesze sie, ze rozwoj programow caly czas posuwa sie do przodu. Danoc wykonal kawal dobrej roboty.
    Dziękuję za uznanie.
    Danoc twierdzi, ze staral sie nie kopiowac, "ale jezeli zdarzy sie, ze sa takie same formuly w niektorych miejscach to tylko dlatego, ze tak wynika z matematyki i inaczej nie da sie tego zrobic".
    Rzeczywiście umknęło mi to zdanie. Już zostało zmienione.
    Jeżeli poczułeś się urażony, to PRZEPRASZAM :).

    Na serwer wrzuciłem program na E-ligę. Miłego testowania.

  28. Powrót do góry    #28
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko, zycze dalszej owocnej pracy nad programem. Wiem ile to kosztuje czasu.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    >>DRUKNIJ SOBIE PROGRAM<<

    Reaktywacja i update strony www.programyzuzlowe.dl.pl. Serdecznie zapraszam i zachęcam do wrzucania swoich prac.

    Pozdro

  30. Powrót do góry    #30
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Bardzo dobre programy chłopaki i duża dziękówka:)
    Ostatnio sobie wydrukowałem i mimo, iż meczu nie było, to zadowolony jestem, bo kompletnie niczym się nie różnią, a 5 zł w kieszeni zostaje.;)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na stronie www.speedwayprograms.glt.pl pojawił się program na I ligę. Na razie nie obsługuje play-off, ale już niedługo będzie to dodane. Wszelkie uwagi proszę kierować na d.nocon@dobre-buty.com.pl.
    Obsługa fazy play-off jest już dodana.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    od jakiegos czasu mysle nad czyms co by pomoglo ludziom piszącym relacje (wiec takze i mi). Chodzi mianowicie o to zeby wymyslic cos takiego, taki program, ktory z punktów wpisanych w programie zrobi ladne tabelki z punktacjami zawodnikow i to tak zwane "bieg po biegu" w postaci jak we wszelkich relacjach zamieszczanych na stronach...

    Jest ktos z tutejszych programistow w stanie zrobic takie cos ? :D mysle ze nie tylko ja byłbym wdzięczny... :)

    pozdrawiam.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie nad czymś takim pracuje. Co z tego wyjdzie zobaczymy, na razie muszę przebrnąć przez zaprojektowanie wszystkich tabel, później już z górki:>. Obsługa będzie poprzez stronę internetową.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2007
    Postów
    402
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam taki program tylko 2007 r trzeba by było dane pozmieniać tylko ja nie potrafię .

    http://rapidshare.com/files/106384053/Speedway_Extraliga_2007.xls.html

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam taki program tylko 2007 r trzeba by było dane pozmieniać tylko ja nie potrafię .

    http://rapidshare.com/files/106384053/Speedway_Extraliga_2007.xls.html
    Pozmieniaj w zakładce "Dane".
    danoc

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2007
    Postów
    402
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak zmienię to wkleję tylko dajcie jakiegoś linka do pełnych składów

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak zmienię to wkleję tylko dajcie jakiegoś linka do pełnych składów
    Nooo lenistwo nie zna granic to teraz takie pokolenie ,że nawet nacinnąć kilka klawiszy aby składy znaleść się nie chce.Najlepiej to jakby ci ktoś jeszcze wypełnione programy zapodał.Nie przesadzaj chcesz zaoszczedzić pare zLociszy na programie to się chociaż wysil.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2007
    Postów
    402
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok zrobione program na cały sezon
    nie mojego autorstwa ale przeze mnie poprawiony.
    Tabelki biegowe same się wypełniają wystarczy wpisać zajęte miejsc.

    http://rapidshare.com/files/106468778/Speedway_Extraliga_2008.xls.html


    i jeszcze jedno w biegu 13 kask biały zawodnik nr 4 przy wpisaniu pokazuje nazwisko zawodnika nr 2 ale tego to nie potrafię zmienić , może ktoś poprawi

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar anko11
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i jeszcze jedno w biegu 13 kask biały zawodnik nr 4 przy wpisaniu pokazuje nazwisko zawodnika nr 2 ale tego to nie potrafię zmienić , może ktoś poprawi
    Wystarczy chyba zmienić w polu CB30 na następującą formułę:

    =JEŻELI($BL$=1;BS6;F6)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W programie Eliga 2008 znalazłem błąd w naliczaniu bonusów. Proszę o ponowne zassanie programu (błąd jest poprawiony).
    www.speedwayprograms.glt.pl

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2005
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witaj !

    Ten program na I lige to totalna porazka !!!!

    Przeciez tam wszystko jest poj.....ne nic nie pasuje ani schemat tabeli biegow nr zawodnikow nic po prostu kicha i tyle.

    Andrzej

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli korzystasz z Microsoft Excel to wszystko powinno być w porządku, natomiast w OpenOffice występują błędy. Staramy się to poprawić.
    danoc

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Program Łukasza Trzeszczkowskiego ma bledna tabele biegow od 11 do 13 biegu! Przynajmniej mnie tak wyszlo wczoraj korzystajac z niego na meczu z Gdanskiem!

    A jeszcze jedno, czy w programie ze stronki speedwayprograms.glt.pl przewidziano funkcje drukowania ;) Cos zminimalizowany ten druk wychodzi! A zwiekszajac procentowo, w opcjach drukowania, jakos tak nijak nie mozna sie wpasowac z tym wydrukiem ;)

    Pozdrawiam Autorow

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jeszcze jedno, czy w programie ze stronki speedwayprograms.glt.pl przewidziano funkcje drukowania ;) Cos zminimalizowany ten druk wychodzi! A zwiekszajac procentowo, w opcjach drukowania, jakos tak nijak nie mozna sie wpasowac z tym wydrukiem ;)
    Myślałem o tym, żeby była funkcja drukowania, ale wtedy układ programu byłby taki jak u Jarka i Daniela. Może kiedyś to zrobię. Na razie pracuję nad play-offami w Elidze.

    P.S. W programie Eliga i I liga poprawiono zawodników zastępujących w biegach nominowanych. Proszę o uaktualnienie programów.
    www.speedwayprograms.glt.pl
    danoc

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Kilka poprawek jeszcze jesli chodzi o sklady.

    Stchyra Dawid trzeba dodac do Stali.

    Nie Giedde Cherlie a Gjedde Charlie
    Nie Klindt Nikolai a Klindt Nicolai
    Nie Ferian Matej a Ferjan Matej
    I w Gorzowie jest i Jensen i Monberg a to te same osoby Jensena trzeba usunac ;)

    Ogolnie program fajny ;)

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •