Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 234

Wątek: PROGRAM ŻUŻLOWY

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2005
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zbigniewn Zobacz posta
    Link do programu GP poniżej - plik excel - rozszerzenie *.xls

    http://w701.wrzuta.pl/plik/3RpwQBfTeG5/sgp2012

    Link do filmu-instrukcji (plik avi):

    http://w701.wrzuta.pl/film/3ei83udfZ...rukcja_sgp2012

    Za kłopoty przepraszam. Mam nadzieję, że choć trochę programik zrekompensuje problemy.
    Teraz ok , dzieki.

    A co zrobic aby te wypelnienia w programie kolorowe zlikwidowac i zrobic białe ?

  2. Powrót do góry    #182
    Początkujący Awatar zbigniewn
    Dołączył
    07-05-2009
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejGdz Zobacz posta
    Teraz ok , dzieki.

    A co zrobic aby te wypelnienia w programie kolorowe zlikwidowac i zrobic białe ?
    Jeśli chodzi Ci o wydruk, to wystarczy przy wydruku ustawić w ustawieniach strony na zakładce Arkusz tryb czarno-biały. Chyba, że chodzi o wogóle wersję bez kolorów? Mogę taką przygotować. Daj tylko znać.

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2005
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zbigniewn Zobacz posta
    Jeśli chodzi Ci o wydruk, to wystarczy przy wydruku ustawić w ustawieniach strony na zakładce Arkusz tryb czarno-biały. Chyba, że chodzi o wogóle wersję bez kolorów? Mogę taką przygotować. Daj tylko znać.
    No ok, ale jak dam wydruk czarno bialy to skoro w programie jest wypelnienie szare to co mi wydrukuje ? czarny tak ?
    Lepiej chyba jest jak mozna samemu wypelnienia sobie zrobic np na bialy ?

  4. Powrót do góry    #184
    Początkujący Awatar zbigniewn
    Dołączył
    07-05-2009
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejGdz Zobacz posta
    No ok, ale jak dam wydruk czarno bialy to skoro w programie jest wypelnienie szare to co mi wydrukuje ? czarny tak ?
    Lepiej chyba jest jak mozna samemu wypelnienia sobie zrobic np na bialy ?
    Jak dasz wydruk czarno-biały w ustawieniach to wszelkie wypełnienia będą ignorowane. Będziesz miał tylko linie tabelek no i teksty. Spróbuj coś takiego na podglądzie wydruku i będziesz widział. Pola będą koloru papieru . Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2005
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zbigniewn Zobacz posta
    Jak dasz wydruk czarno-biały w ustawieniach to wszelkie wypełnienia będą ignorowane. Będziesz miał tylko linie tabelek no i teksty. Spróbuj coś takiego na podglądzie wydruku i będziesz widział. Pola będą koloru papieru . Pozdrawiam.
    Dzieki juz sie połapałem działa i mam wydruk czarno - biały.

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik Awatar anko11
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zbigniewn Zobacz posta
    Link do programu GP poniżej - plik excel - rozszerzenie *.xls

    http://w701.wrzuta.pl/plik/3RpwQBfTeG5/sgp2012

    Link do filmu-instrukcji (plik avi):

    http://w701.wrzuta.pl/film/3ei83udfZ...rukcja_sgp2012

    Za kłopoty przepraszam. Mam nadzieję, że choć trochę programik zrekompensuje problemy.
    Czy z tego programu, podobnie jak na ekstraligę zostanie zdjęta ochrona arkusza ? Oczywiście z zachowaniem wszelkich praw autorskich - DZIĘKI
    Ostatnio edytowane przez anko11 ; 28-03-2012 o 13:20

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    601
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dołączam się z prośbą o hasełko lub odblokowanie pliku. Chcąc dostosować programik do swojego użytku wyglądem, czy lekko zmodyfikować pola (ja chcę np zmienić te gdzie wpisuje się czasu biegów) i kilka innych rzeczy - odblokowanie byłoby bardzo przydatne.
    Ps. Zbyszku włącz proszę PW lub daj mi proszę na siebie jakieś namiary mailowe na moim PW.
    Ostatnio edytowane przez krzys ; 28-03-2012 o 18:29

  8. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2005
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik Awatar anko11
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zbigniewn Zobacz posta
    Witam. Jeśli chodzi o I i II ligę to myślę, że będzie. Trochę mnie tu powstrzymuje ta niepewność, która jest, gdyż nie do końca pewna jest struktura rozgrywek. Nie chciałbym przygotowywać coś co potem okaże się nieaktualne. Pozdrawiam.
    Będą te programy na niższe ligi?
    Pozdrawiam i Dzięki za dotychczasowe "dobra"

  10. Powrót do góry    #190
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zbigniewn Zobacz posta
    Program na e-ligę pozwoliłem sobie uaktualnić i dopasować. Można go pobierać z poniższego linku

    http://w302.wrzuta.pl/plik/3kTBVmg4Jep/eliga2012
    Panie Zbigniewie! Cieszę się, że zajął się Pan uaktualnieniem programów mojego autorstwa. Niestety z przykrością stwierdzam, że dopuścił się Pan ZŁAMANIA hasła w moich programach, a także usunięcia informacji o autorze programów. W związku z tym proszę o zaprzestanie dokonywania jakichkolwiek zmian w programach lub z powrotem umieszczenie informacji o autorze.
    danoc

  11. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    601
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Danoc - a skąd mamy wiedzieć kim Ty jesteś i że ten program jest Twojego autorstwa. Bez udowodnienia ani Panu Zbigniewowi ani żadnemu z nas nie możesz zabronić dokonywania zmian, jeżeli trzeba coś uaktualnić, bo np. "nastał" nowy sezon. Poza nikt nie pobiera za to żadnych opłat, ani nie handluje tym programem. Jest on ułatwieniem "pracy" dla miłośników żużla i fajną pamiątką gdy się cofniesz do jakiegoś meczu za kilka sezonów. A jeżeli faktycznie jesteś autorem tego programu, to trzeba było raz - lepiej go zabezpieczyć i dwa - przygotować aktualny program na nowy sezon.

  12. Powrót do góry    #192
    Początkujący Awatar zbigniewn
    Dołączył
    07-05-2009
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez danoc Zobacz posta
    Panie Zbigniewie! Cieszę się, że zajął się Pan uaktualnieniem programów mojego autorstwa. Niestety z przykrością stwierdzam, że dopuścił się Pan ZŁAMANIA hasła w moich programach, a także usunięcia informacji o autorze programów. W związku z tym proszę o zaprzestanie dokonywania jakichkolwiek zmian w programach lub z powrotem umieszczenie informacji o autorze.
    Witam.
    Przepraszam, że pozwoliłem sobie na uaktualnienie programu. Pisałem zresztą, że sobie na to pozwoliłem. Nie musiałem dokonywać żadnego łamania hasła, gdyż takowe otrzymałem i nie wiem czy od Pana czy od kogoś innego. Nie wnikałem w to. Nie pobierałem też żadnych opłat za program. Zrobiłem to z własnej woli i podzieliłem się nim z innymi kibicami. Mój błąd. Sądziłem jednak, że jest jakieś zapotrzebowanie na tego typu program. Takie było zapytanie zaglądających tutaj osób.
    Mam zatem propozycję. Jeśli czuje się Pan urażony, to bardzo gorąco przepraszam. Mogę odkupić prawa do tego (jeśli faktycznie jest Pan autorem) programu. Jeśli z tego tytułu poniósł Pan jakiekolwiek straty, to może przyjmie Pan moją skruchę. Chciałem po prostu dobrze, gdyż nikt od dłuższego czasu się tym nie zajmował. Ja akurat jak wspomniałem miałem do tego hasła od bardzo dawna i co roku sobie uaktualniałem. Widzę jednak, że bez sensu .
    Wszystkich zainteresowanych bardzo przepraszam. Proszę zatem nie pobierać już tego programu. Trudno.
    Pozdrawiam kibiców. Postaram się może umieścić najprostszy arkusz, z którego będzie można korzystać do woli .

  13. Powrót do góry    #193
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez krzys Zobacz posta
    Danoc - a skąd mamy wiedzieć kim Ty jesteś i że ten program jest Twojego autorstwa. Bez udowodnienia ani Panu Zbigniewowi ani żadnemu z nas nie możesz zabronić dokonywania zmian, jeżeli trzeba coś uaktualnić, bo np. "nastał" nowy sezon. Poza nikt nie pobiera za to żadnych opłat, ani nie handluje tym programem. Jest on ułatwieniem "pracy" dla miłośników żużla i fajną pamiątką gdy się cofniesz do jakiegoś meczu za kilka sezonów. A jeżeli faktycznie jesteś autorem tego programu, to trzeba było raz - lepiej go zabezpieczyć i dwa - przygotować aktualny program na nowy sezon.
    Wystarczy cofnąć się do postów z poprzedniego roku.

    Cytat Zamieszczone przez zbigniewn Zobacz posta
    Witam.
    Przepraszam, że pozwoliłem sobie na uaktualnienie programu. Pisałem zresztą, że sobie na to pozwoliłem. Nie musiałem dokonywać żadnego łamania hasła, gdyż takowe otrzymałem i nie wiem czy od Pana czy od kogoś innego. Nie wnikałem w to. Nie pobierałem też żadnych opłat za program. Zrobiłem to z własnej woli i podzieliłem się nim z innymi kibicami. Mój błąd. Sądziłem jednak, że jest jakieś zapotrzebowanie na tego typu program.
    Zapotrzebowanie na takie programy jest i będzie. Za program nigdy nie pobierałem opłat i nie będę tego czynił. Trochę czuję się urażony, bo w program włożyłem kilka lat pracy. Jednakże przyjmuję Pana przeprosiny. Jako zadośćuczynienie proszę z powrotem umieścić w programie
    moje dane jako autora i będzie po sprawie.
    Ostatnio edytowane przez danoc ; 17-04-2012 o 10:58
    danoc

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2005
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jak sa te programy juz uaktualnione na I ligę ?
    Jak są to skad je pobrac ?

  15. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    601
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Panowie, skoro sytuację dawno sobie już wyjaśniliście, to bardzo Was proszę nie olewajcie miłośników żużla i waszej pracy.
    W programie SGP jest drobny błąd - w przypadku dokładnie równej ilości punktów po 20 biegach wśród dwóch lub więcej zawodników o kolejności decyduje niższy numer startowy przyznany na Grand Prix 2012. Oznacza to, że tak jak w przypadku Crumpa (2,0,1,3,3) i Nicki Pedersena (3,3,0,1,2), wyżej w klasyfikacji powinien być Crump gdyż ma numer startowy GP 4 a Nicki Pedersen 10. W programie tymczasem jest odwrotnie. Fajnie byłoby gdybyście to poprawili.

    Natomiast w programie na E-ligę jest błąd w kolorach kasków biegu 6. Zamienione są kolory czerwony i niebieski, wystarczy je tylko zamienić.

    Stąd też moja ogromna prośba do Panów o poprawkę dla dobra nas kibiców korzystających z Waszego pięknego dzieła.

  16. Powrót do góry    #196
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez krzys Zobacz posta
    Panowie, skoro sytuację dawno sobie już wyjaśniliście, to bardzo Was proszę nie olewajcie miłośników żużla i waszej pracy.
    W programie SGP jest drobny błąd - w przypadku dokładnie równej ilości punktów po 20 biegach wśród dwóch lub więcej zawodników o kolejności decyduje niższy numer startowy przyznany na Grand Prix 2012. Oznacza to, że tak jak w przypadku Crumpa (2,0,1,3,3) i Nicki Pedersena (3,3,0,1,2), wyżej w klasyfikacji powinien być Crump gdyż ma numer startowy GP 4 a Nicki Pedersen 10. W programie tymczasem jest odwrotnie. Fajnie byłoby gdybyście to poprawili.

    Natomiast w programie na E-ligę jest błąd w kolorach kasków biegu 6. Zamienione są kolory czerwony i niebieski, wystarczy je tylko zamienić.

    Stąd też moja ogromna prośba do Panów o poprawkę dla dobra nas kibiców korzystających z Waszego pięknego dzieła.
    Co do programu na GP to się nie zgadza to co piszesz wszystko jest ok w programie.Jak mają po tyle samo punktów to się liczy ilość trójek,dwójek itd. potem bierze się pod uwagę kto z kim wygrał indywidualnie, co do programu na ligę to jest ten błąd z kaskami.

  17. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    601
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Carlos
    Skoro tak twierdzisz, to dlaczego w ostatnim Grand Prix program wskazał prawidłowo Nickiego Pedersena przed Crumpem (bo Nicki wygrał bezpośredni)
    13 (10) Nicki Pedersen 9 (3,3,0,1,2)
    9 (4) Jason Crump 9 (2,0,1,3,3)
    a mimo to rozstawienie biegów i losowanie pól odbyło się tak jakby to Crump był przez Nickim. To samo było podczas Grand Prix w Pradze. Być może to błąd sędziów, ale w końcu to oni podobno znają regulaminy, więc należałoby zmienić chyba jednak liczenie w programie pojedynku bezpośredniego na numer stały Grand Prix.

  18. Powrót do góry    #198
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez krzys Zobacz posta
    Carlos
    Skoro tak twierdzisz, to dlaczego w ostatnim Grand Prix program wskazał prawidłowo Nickiego Pedersena przed Crumpem (bo Nicki wygrał bezpośredni)
    13 (10) Nicki Pedersen 9 (3,3,0,1,2)
    9 (4) Jason Crump 9 (2,0,1,3,3)
    a mimo to rozstawienie biegów i losowanie pól odbyło się tak jakby to Crump był przez Nickim. To samo było podczas Grand Prix w Pradze. Być może to błąd sędziów, ale w końcu to oni podobno znają regulaminy, więc należałoby zmienić chyba jednak liczenie w programie pojedynku bezpośredniego na numer stały Grand Prix.
    Sorry! ale u mnie się wszystko zgadzało może u ciebie coś nie gra z programem, spróbuj jeszcz raz sciągnąć.

  19. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    601
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pytanie za 100 punktów, czy ma ktoś w swoich zasobach i mógłby udostępnić program na czwórmecz !!! Pilne, bo za nieco ponad tydzień półfinały i finał Drużynowego Pucharu Świata, a w tym roku zmienili składy z 5 na 4 zawodników. Ja przeszukałem całe swoje archiwum i niestety nie znalazłem, więc prośba do Was.

    Ps. Carlos nie masz włączonej opcji PW więc nie mogę Ci wysłać info poza tematem - Link do programu już nie działa, a u mnie w oryginalnie ściągniętym pliku, bo wpisałem jeszcze raz od początku wszystkie turnieje zatrzymałem się na karcie GP03, gdzie po 20 biegach mam Golloba przed Lindbaeckiem, a powinno być odwrotnie i tu stanąłem Jak możesz włącz opcję PW i odezwij się, podam Ci maila z prośbą o podesłanie Twojej wersji programu, bo może faktycznie mam jakąś przed poprawkami.
    Ostatnio edytowane przez krzys ; 03-07-2012 o 11:03

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Może komuś się przyda http://chomikuj.pl/adams19761/*c5*bcu*c5*bcel .Program Łukasza Trzeszkowskiego z 2004 roku który przerobiłem pod DPS 2012 .
    Ostatnio edytowane przez adamski ; 08-07-2012 o 13:36

  21. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    601
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No to czas odświeżyć wątek. Zbliża się sezon zarówno Grand Prix jak i ligowy. Mile widziane byłyby nowe programy, bo troszkę się pozmieniało w regulaminach. Liczę na Was jak zwykle.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi krzys za jego przydatny post!

    t_zg (01-03-2013)

  23. Powrót do góry    #202
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez krzys Zobacz posta
    No to czas odświeżyć wątek. Zbliża się sezon zarówno Grand Prix jak i ligowy. Mile widziane byłyby nowe programy, bo troszkę się pozmieniało w regulaminach. Liczę na Was jak zwykle.
    Ja mam w domu program przerobiony ale tylko 1 zestaw startowy bo 2 mi sie po prostu nie chcialo robic Ok 14:45 jak wroce do domu to Go tutaj wrzuce.

    Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

    http://www.sendspace.pl/file/ad36a633e73f4fa6031a9f0


    Link do programiku. Oczywiście przerobiony program i tylko ta przeróbka mojego autorstwa Działa tylko 1 zestaw. 2 może zrobię jeszcze przed sezonem
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 01-03-2013 o 19:59

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi michalgruby za jego przydatny post!

    t_zg (01-03-2013)

  25. Powrót do góry    #203
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://programyzuzlowe.feez.pl - zapraszam. Wkrótce program na I jak i II ligę polską w wersji automatycznej jak i do druku.

  26. Powrót do góry    #204
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprawka tabeli biegowej ekstraligi, juz działa wszystko tak jak ma być.

  27. Powrót do góry    #205
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    djwds
    Kapitalne programy.
    Zamierzam korzystać z ligowych i SGP. Innych nie badałem jeszcze ale te, o których wspomniałem, są świetne.

  28. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    tutaj macie również dobry generator programów

    http://programzuzlowy.pl/

  29. Powrót do góry    #207
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak u mnie jest tego więcej . Niedługo pojawią się programy na Indywidualne Mistrzostwa Polski, Szwecji i Anglii. Polecam zasubskrybowanie profilu na Facebooku, gdyz będą tam umieszczane aktualizacje o zmianach w programach, gdyż zdarzają się drobne błędy. Ostatnio w programie na Zawody ligowe wkradł się błąd polegający na niezliczaniu punktów drużyny w przypadku defektu,upadku itp. Poprawione więc zapraszam

  30. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    @djwds , naprawdę wykonałeś sporo pracy i dzięki za to.
    Nie chciałbym być źle zrozumiany i uznany za malkontenta i krytykanta, ale jeszcze trochę Twoje programy wymagają poprawek.
    Z tego ,co zauważyłem , tak na szybko - w programie do druku (Ekstraliga), w biegu 14 wskakują nazwiska zawodników. Możliwości edycji brak ( hasło ).
    W programie automatycznym, przy próbie wprowadzenia zastępstwa zawodnika, rozwija się lista z zawodnikami drużyny przeciwnika.
    Piszę o tym tutaj, bo nie mam konta na fejsie. Myślę że po usunięciu tych drobnych błędów Twoje programy będą najlepsze, ze wszystkich dotychczas dostępnych.
    No i proszę, zrób coś z tym logo Unii

  31. Powrót do góry    #209
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za informacje. Niestety nie udało mi się wykryć wszystkich błędów, jak wiadomo wszystko wychodzi w praniu. Podane przez Ciebie błędy już zostały poprawione, nie bardzo wiem o co chodzi z logiem Unii. Jeśli znalazłbyś jakieś błędy, kontaktuj się ze mną przez zakładke kontakt na stronie, będzie łatwiej .

  32. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,390
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    djwds u mnie dalej jest ten blad, ze wpisujac nazwiska do programu automatycznie wskakuja do biegow nominowanych bez mozliwosci zmiany

  33. Powrót do góry    #211
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    u mnie jest ok wiec nie wiem dlaczego. Pobierz program ze strony jeszcze raz.

  34. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,390
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez djwds Zobacz posta
    u mnie jest ok wiec nie wiem dlaczego. Pobierz program ze strony jeszcze raz.
    Ok jest dobrze. Po prostu nie idzie zmienic danych w polu nazwiska, trzeba to zrobic zmieniajac numer zawodnika, co skutkuje zmiana nazwiska w polu obok. Bardzo fajnie wypelnia sie ten programik. dzieki

  35. Powrót do góry    #213
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aaa, myslalem ze chodzi o wersje do druku . W wersji automatycznej zapomnialem usunac numerow z biegow nominowanych po sprawdzaniu czy wszystko jest ok, i narazie nie mam czasu na takie drobnostki . Poza tym dzieki za uznanie

  36. Powrót do góry    #214
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wprowadzono kilka korekt w programach automatycznych.

  37. Powrót do góry    #215
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od dziś do pobrania nowe Programy !
    Wersje do Druku :
    Ekstraklasa Rosyjska, Ekstraklasa Duńska, Ekstraklasa Czeska, Dania - Division 1, Zlata Prilba Pardubice, Zlata Prilba Zarnovicka, Liga Juniorów - 5 drużyn, MDMP - 5 drużyn
    Wersje Automatyczne : Drużynowe Mistrzostwa Swiata i Europy Juniorów.
    Loga : Ligi : Czeska, Duńska, Rosyjska, Flagi państw, inne loga. Zapraszam do zapoznania się z nowościami.

  38. Powrót do góry    #216
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    01-12-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Do ściągnięcia program na jutrzejszy 2 półfinał DPŚ (wersja do druku i ręcznego wpisywania wyników)
    http://chomikuj.pl/macieqh/Programy+*c5*bbu*c5*bclowe

  39. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    tutaj macie również dobry generator programów

    http://programzuzlowy.pl/
    Czy można prosić autora i twórcę tego programu o uzupełnienie składów na dzisiejszy finał? Wersja automatyczna na razie nie działa.

  40. Powrót do góry    #218
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ADASTAL Zobacz posta
    Czy można prosić autora i twórcę tego programu o uzupełnienie składów na dzisiejszy finał? Wersja automatyczna na razie nie działa.
    Program Działa

  41. Powrót do góry    #219
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zmieniono wygląd strony oraz drobne zmiany w programie automatycznym na Lige Brytyjską. Ponadto dodano program na Bundeslige

  42. Powrót do góry    #220
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2008
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    U mnie na stronie chomika są programy na wszystkie zawody. Oprócz tego jest tam mnóstwo zeskanowanych oryginalnych programów w formacie .pdf

    Oto link do strony

    http://chomikuj.pl/jamal31

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jamal31 za jego przydatny post!

    sylwia71 (09-09-2013)

  44. Powrót do góry    #221
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2013
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki za udostepnienie strony na chomikuj

  45. Powrót do góry    #222
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Programy zaktualizowane, zapraszam do pobierania i sledzenia profilu na facebooku.

    www.programyzuzlowe.feez.pl

  46. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    601
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czy jest jakaś szansa, że pojawią się programy na SEC i SBP?

  47. Powrót do góry    #224
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest ktoś z Was w posiadaniu programu Dariusza Noconia na SGP?
    Co jak co ale był to zdecydowanie najlepiej wykonany program na Grand Prix.
    Pozdrawiam

  48. Powrót do góry    #225
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2017
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowa apk-a dla miłośników speedway-a

    Witam,

    Nowa apk-a, na razie samo przeglądanie a niebawem będą nowe funkcjonalności:
    facebook.com/SpeedwayTeamPl

    Bądź na bieżąco z wynikami spotkań żużlowych. Śledź wyniki online. Sprawdzaj terminy spotkań. Przeglądaj archiwalne spotkania (obecnie tylko sezon 2017).

    Aplikację staramy się tworzyć w stylu klasycznym aby jak najlepiej przypominała standardowy program znany przez Was z meczy żużla.

    Obsługiwane obecnie ligii (więcej w przygotowaniu!):
    - PGE Ekstraliga
    - Nice Polska Liga Żużlowa
    - Polska 2 Liga Żużlowa

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •