Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 48 z 48

Wątek: Najlepsza 7 sezonu zasadniczego

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, Murek (...) poza tym że pójdzie tam gdzie dostanie najwięcej. A najwięcej może dać mu Skra...
    Możesz sobie spekulować, że najwięcej może dać Skra, ale gdyby Skra dawała najwięcej w lidze, to nie odszedłby do Olsztyna Bąkiewicz, Ruciak, Grusza, a i Murek już by tam grał.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dotychczasowe typy trenerów:


    Rastislav Chudik (Delecta Bydgoszcz): Zagumny, Prygiel, Nowakowski, Pliński, Murek, Gruszka, Ignaczak (l)

    Wybranie Gruszki jako jednego z dwóch najlepszych przyjmujących PLS przez Chudika tłumaczy "znakomite" miejsce zajęte przez Bydgoszcz, która skład personalny ma co najmniej na 7 miejsce w PLS. Oznacza to także, iż zdaniem Chudika, Castellani stara się utrudniać swoim zawodnikom grę, gdyż Gruszka na przyjęciu ustawiany jest jak tylko się da do krycia linii bocznej... A ja myślałem, że to niezły fachowiec....



    Moja szóstka sezonu:
    Woicki
    Wlazły
    Antiga (Gierczyński), Murek
    Pliński, Nowakowski
    Ignaczak

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybranie Gruszki jako jednego z dwóch najlepszych przyjmujących PLS przez Chudika tłumaczy "znakomite" miejsce zajęte przez Bydgoszcz, która skład personalny ma co najmniej na 7 miejsce w PLS. Oznacza to także, iż zdaniem Chudika, Castellani stara się utrudniać swoim zawodnikom grę, gdyż Gruszka na przyjęciu ustawiany jest jak tylko się da do krycia linii bocznej...
    Możesz mi wyjaśnić bez aluzji, ironii itp. o co Ci chodzi? Bo, wg mojego niewielkiego mózgu, sens zdania pierwszego jest przeciwny do drugiego...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •