Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 611

Wątek: play-offy 2008 rok (walka o miejsca 5-10)

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spark ale tylko w 3 secie super, 2 pierwsze nic nie gral - teraz sie azs rozgrywa

  2. Powrót do góry    #137
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosba do prezesa Mlekpolu, sponsora AZSu Olsztyn: czlowieku, nie dawaj na ten klub zadnych pieniadzy!
    Podziel je miedzy pracownikow mleczarni, niech rodzice kupia dzieciom zabawki albo dofinansuja letnie ferie.
    Rece juz mi opadaja, po raz n-ty rok z rzedu :(

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to się AZS rozegrał :)

    Jutro jastrzębski jedzie KK 3-0 a sovia jedzie AZS

    Półfinały:
    Skra - Resovia
    Czewa - JW

  4. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn poki co gra to co My w zeszlym sezonie (prawie identycznie). Ja tam wierze ze sie rozkreca...

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niezły wynik :)
    Ale spodziewałem się dużo większego oporu Kędzierzyna.
    Takiego wyniku się nie spodziewałem :) Liczyłem na zwycięstwo ale dopiero w pięciu setach.

    Proszę o relację z meczu.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda Olsztyna mam nadzieje ze sie zbiorą i jutro wygrają bo jak nie będzie półfinału w Olsztynie to nie wiem jak sponsorzy zareagują w ostatnich latach są pompowane pieniądze w zespół a nie ma sukcesów

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niezły wynik :)
    Ale spodziewałem się dużo większego oporu Kędzierzyna.
    Takiego wyniku się nie spodziewałem :) Liczyłem na zwycięstwo ale dopiero w pięciu setach.

    Proszę o relację z meczu.
    Byłem na meczu i jutro chyba tez pojade...
    -bardzo nie spodobala mi się reakcja kibiców z Klubu Kibica Kędziezyna poniewaz zaczeli wychodzić w połowie trzeiego seta... ogólnie mórek zagrał dobrze wraz z pryglem to i wynik jest jaki jest... Yudin bardzo ładny mecz chodz widzialem ze Zejma mu pryskał nadgarstek jakims sprayem chyba tym co chłodzi... w drugim secie nie wiem co Nowak zrobił- przy zagrywce podrzucił piłkę i wogóle jej nie odbił tj nie trafił dajac nam punkt... Kurek miał kilka bardzo ładnych ataków... w trzecim secie Yudin zagrał asa... blok dosyc ładnie pracował po naszej stronie a i KK miał kilka ładnych bloków no i zwrocilem uwage na to iz jak sedzia schodzil do szatni... to jeden z kibicow zapytał ile mu zapłacili za ten mecz... a ja zadnego drukowania na nasza kozyść nie wiedziałem... na zadna z druzyn... ale byla jedna akcja sprzeczna jak Murek albo Yudin zakrał w siatke/blok... nie wiem ale wydaje mi sie ze byla najpierw siatka pozniej blok...

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Niezły wynik :)
    Ale spodziewałem się dużo większego oporu Kędzierzyna.
    Takiego wyniku się nie spodziewałem :) Liczyłem na zwycięstwo ale dopiero w pięciu setach.

    Proszę o relację z meczu.
    Byłem na meczu i jutro chyba tez pojade...
    -bardzo nie spodobala mi się reakcja kibiców z Klubu Kibica Kędziezyna poniewaz zaczeli wychodzić w połowie trzeiego seta... ogólnie mórek zagrał dobrze wraz z pryglem to i wynik jest jaki jest... Yudin bardzo ładny mecz chodz widzialem ze Zejma mu pryskał nadgarstek jakims sprayem chyba tym co chłodzi... w drugim secie nie wiem co Nowak zrobił- przy zagrywce podrzucił piłkę i wogóle jej nie odbił tj nie trafił dajac nam punkt... Kurek miał kilka bardzo ładnych ataków... w trzecim secie Yudin zagrał asa... blok dosyc ładnie pracował po naszej stronie a i KK miał kilka ładnych bloków no i zwrocilem uwage na to iz jak sedzia schodzil do szatni... to jeden z kibicow zapytał ile mu zapłacili za ten mecz... a ja zadnego drukowania na nasza kozyść nie wiedziałem... na zadna z druzyn... ale byla jedna akcja sprzeczna jak Murek albo Yudin zakrał w siatke/blok... nie wiem ale wydaje mi sie ze byla najpierw siatka pozniej blok... [/quote

    Drogi kibicu z Jastrzębia, mam wrażenie że byłeś na innym meczu niż ja , choc to ten sam. Co do Waszej gry ZDECYDOWANIE najlepszy u Was (oprócz Nowaka i Żygadły) był E.Ivanov -rewelka. Potem chyba drugi Ivanov i Yudin. Murek zagrał jak na to co ostatnio pokazywał przeciętnie, natomiast Prygiel to zdobył może z 5 pkt, bo prawie w ogóle nie atakował... KK zagrało najgorszy mecz od kilku lat, żenująco i kompromitująco, bo z taką grą nawet ostatnia obecnie Bydgoszcz wygrałaby dziś 3:0. Fatalnie dwóch "zawodników" o których już wspominałem, reszta równie słabo z jednym wyjątkiem Novotnego, który był dzis najlepszy na boisku w obu drużynach (no ale grał sam). Sędziowie dostosowali się do poziomu ZAKSY i sędziowali jak ostatnie łajzy ( trzy ewidentne auty Jastrzebia zaliczone jako pole - nie zmienia to faktu, że i tak byście wygrali), do tego jakaś zaćma na sygnalizację sędziów liniowych (sędzia zmieniał wszystkie decyzje liniowych, nawet przekroczenia linii przy serwie Ivanova - kabaret. Pseudotrener Kubacki mam nadzieję, dziś zakończył swoją pełną sukcesów pracę w KK. Co do kibiców to może i nie ładnie, że wyszli, ale w sumie trzeba się szanować, a za to co dziś odpierd... ZAKSA należało im się jak psu buda. Można przegrać, ale po walce z zaangażowaniem, a oni grali jak ***** z powiązanymi jajkami... Gratuluję awansu do półfinału. Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co prawda moze masz racje do Prygla ale co do Murka to sie nie zgodze bo obronil kilka ladnych pilek, co prawda walnol kilka razy w aut, a co do sedziow to moze i troche zmieniali swe decyzje (liniowi) ale co do autow JW to zjednym sie nie zgodze a do dwoch tych dwoch to moze i masz troszke racji... pozdrawiam i mam nadzieje ze JW jutro wygra po zacietym meczu... chodz jezeli zawodnicy ZAKSY beda grac tak jak dzis to chyba nie bedzie zacietego pojedynku... jeszcze raz goraco pozdrawiam...

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel 0:3 (24:26, 17:25, 22:25)

    ZAKSA: Bakumovski 11, Novotny 16, Szczygieł 3, Kurek 13, Żygadło 1, Nowak 1, Mierzejewski (libero) oraz Domonik 2, Pilarz, Małecki

    Jastrzębski Węgiel: Jurkiewicz 8, Yudin 10, Murek 10, E.Ivanov 11, Prygiel 12, N.Ivanov 1, Rusek (libero) oraz Łomacz, Rafa

    Prygiel to jednak fenomen nie widac go a i tak ma najwiecej pkt :)

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Wczoraj na wszystkich komercyjnych portalach można było przeczytać o przegranej Skry.
    (oraz o awansie Treviso do FF jako przeciwniku Skry)
    Na gazecie.pl, onecie.pl, interia.pl oraz wp.pl
    dla porównania po finale pp o zwycięstwie AZSu można było przeczytać tylko na interia.pl oraz z pewnym opóźnienieniem na wp.pl.
    Dzisiaj również w pierwszej kolejności można przeczytać o Skrze i jej awansie(mimo że awansowały dwie drużyny do dalszej części PO)
    Jestem pod wrażeniem kreatywnego PR robionego pod Skrę.
    Naprawdę:)

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle, ze troche przesadzasz :) po prostu Twoj mozg juz jest ustawiony na Skre.

    http://sport.onet.pl/74410,1248715,1707271,,siatkarze_azs_czestochowa_z dobyli_puchar_polski,wiadomosc.html

    http://www.sport.pl/siatkowka/1,65105,5005781.html

  13. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    onet tez pisal o wygranej czewy w PP... Łatwo to sprawdzic...

    EDIT: o spark szybszy o sekundy :)

  14. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi tutaj raczej o umieszczenie informacji na stronie glownej. Na stronie glownej onet.pl i gazeta.pl nie bylo wiadomosci o zdobyciu PP przez AZS. Jedynie na nastepny dzien na kilka godzin rano pojawila sie informacja, ze Radzia Panas wyslal smsa do Boska. Poza tym owszem na stronach sportowych byly informacje, ale to byl ich obowiazek. Widocznie dla niektorych gra w siatkowke sie konczy jak odpada Skra. A z waznych informacji na gazeta.pl i onecie, ktore widnialy na stronie startowej to m.in. remis Celticu w pucharze Szkocji i nowy inny swiat Klimka Muranki.

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxianin domyslic sie ze raczej chodzi o glowna strone to nie jest trudne :)
    Ale na tym forum przypuszczam ze 98% ludzi sie nie zna itd
    Wiec warto sie wypowiadac precyzyjnie :P Co nie zmienia faktu ze jest jak piszesz :>

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    galaxian jestes pewny, ze nie bylo na glownej? Jakos ciezko mi uwierzyc.

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    No właśnie nie było - przykry ten brak obiektywizmu

  18. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark jestem pewny, ze nie bylo. Jedynie na nastepny dzien, a pozniej chyba wywiad z Radkiem Panasem byl na stronie glownej wyborczej. Na onecie bylo to co pisalem. Zreszta to chyba byl ten wywiad gdzie redaktor Iwanczyk stwierdzil, ze Harry nasz poprzedni trener to Amerykanin :)

  19. Powrót do góry    #154
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj na wszystkich komercyjnych portalach można było przeczytać o przegranej Skry.
    (oraz o awansie Treviso do FF jako przeciwniku Skry)
    Na gazecie.pl, onecie.pl, interia.pl oraz wp.pl
    dla porównania po finale pp o zwycięstwie AZSu można było przeczytać tylko na interia.pl oraz z pewnym opóźnienieniem na wp.pl.
    Dzisiaj również w pierwszej kolejności można przeczytać o Skrze i jej awansie(mimo że awansowały dwie drużyny do dalszej części PO)
    Jestem pod wrażeniem kreatywnego PR robionego pod Skrę.
    Naprawdę:)

    pozdrawiam
    A moze to tylko dlatego, ze Skra to aktualny mistrz Polski?
    PP mimo ładnej oprawy, transmisji, dobrego poziomu i bonusa w postaci udziału w LM ma jednak ciągle znacznie mniejszą rangę niż MP.
    Zresztą we wszystkich dyscyplinach tak jest.

  20. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co z tego ze Skra to aktualny Mistrz Polski.
    Siatkowka to w tym momencie sport nr 2 w Polsce, bo pilki noznej nigdy nie przebije. Ja rozumiem, ze niezwykle waznym wydarzeniem jest awans Celticu Glasgow do kolejnej rundy Pucharu Szkocji (wlasnie Pucharu), ale z tego co pamietam to po meczu gwiazd Dominet ekstraklasy (imprezie czysto towarzyskiej) na stronie glownej gazety bylo info o tym jak zawodnicy sie swietnie bawili i jak to jeden zawodnik oprocz pilki do kosza wrzucil swojego buta.
    Kazdy wie, ze MP jest wazniejsze od PP, ale obsada turnieju oraz system gry sprawil, ze ten turniej jest bardzo emocjonujacy, a w tym roku na dodatek widowiskowy + zaskakujace rozstrzygniecie. Wydawac sie moze, ze zostaly spelnione wszystkie kryteria do tego zeby final i zdobycie PP przez siatkarzy AZS-u zasluzylo na uwage w calej Polsce. Jak bylo wszyscy wiemy. Spojrzcie jaka sonda umieszczona jest na stronie siatka.org Z dnia na dzien mozna sie przekonac o tym, ze autor tej sondy ma wiele racji. Ostatnie lata dominacji Skry sprawily, ze w momencie kiedy ten zespol odpadl z jakis rozgrywek temat sie konczy.

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym sezonie się to zmieni, no bo Skra nie zostanie MP:) Grają przeciętnie, nie wierzę, że obronią tytuł, Wlazły nie błyszczy tak jak w poprzednich sezonach, Pliński bez formy + słabo z libero i na rozegraniu, a przecież jeszcze FF mają po drodze, którego nie można odpuścić, zmienników w dodatku BRAK o czym w Sosnowcu się przekonali.

  22. Powrót do góry    #157
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do atmosfery na meczu to najlepiej niech swiadczą slowa samych zawodnikow Olsztyna :
    Rzeszów grał dobrze, nawet bardzo dobrze, ale co robili kibice, to przechodziło ludzkie pojęcie. Mają udział w sukcesie naszych rywali - kręcił z uznaniem głową Bjoern Andrae, przyjmujący Mlekpolu

    Az strach pomyslec co sie bedzie dzis dzialo jak wygrają...

  23. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy kibice zadają pytania czy to już koniec czy Azs jeszcze podejmie walkę.Osobiście myśle że Resovia wygra dzsiaj z nami ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

  24. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy kibice zadają pytania czy to już koniec czy Azs jeszcze podejmie walkę.Osobiście myśle że Resovia wygra dzsiaj z nami ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.
    Olac tych darmozjadow, kibice placa ciezkie pieniadze za bilety a gwiazdorzy buduja forme w nocnych klubach. Jedno z czego sie ciesze to to ze po odpadnieciu z Resovia polowa amatorow odejdzie po sezonie a zarzad z prezesem nieudacznikiem na czele podadza sie do dumisji.
    Bardzo szybko skonczy sie kupowanie tureckich swetrow i innego podrabianego chlamu.
    A jesli chodzi o strone czysto sportowa to pewnie z Mostostalem bedziemy sie bic o Europe.

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znamy już pierwszą parę półfinałową
    Azs Częstochowa- Jastrzębski Węgiel
    Skra- Resovia 99%

  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znamy już pierwszą parę półfinałową
    Azs Częstochowa- Jastrzębski Węgiel
    Skra- Resovia 99%
    Nie byłbym taki pewny z tą Resovią - czy oni przypadkiem nie wystrzelali się wczoraj?
    A co meczu Mosto-J. - nie ma o czym gadać - sparing dla J-bia...Przysnęli, fakt, w drugim secie nasi, ale ogądając dość takie słabe aktorstwo każdy by przysnął.
    PS Gdzie są ci, którzy pisali, żeby brać Żygadło do J-bia, bo roboty on nie ma?

  27. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie gratulacje dla braci z Jastrzebia.
    Trzymam za was kciuki w walce o zloto!

  28. Powrót do góry    #163
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bo tu jakies fluidy negatywne na tej hali są;)
    Sovia-Sosnowiec
    Zaksa-Radom
    hm prawie powtórka sprzed roku...znowu finałpocieszenia ;)

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już jest 2:0 dla Azs Olsztyn

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sovia gra w osłabieniu, na początku pierwszego seta Łuka złapał kontuzję barku i Kowal musi żonglować między obcokrajowcami. Łukę zastąpił Kvaśniczka, ale zszedł Ilić, choć chyba Kozłowski sobie nie bardzo radził. W drugim secie wrócił Ilić i wyszli z Józefackim na przyjęciu.
    W 3 secie kolejna zmiana ustawienia, za Hernandeza wszedł Kaczmarek, a na przyjęcie wrócił Kvaśniczka.
    Wychodzi na to że Sovia ma pecha, bo bez Łuki ich szanse na awans do czwórki wyraźnie zmalały.

  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już jest tylko 1:2.

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawostka - Marcin Nowak dzi¶ 7 punktów blokiem :O
    na niewiele to się zdało, ale robi wrażenie.

  33. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia się rozkręca zanosi się na 5 set.

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    motyla noga, Resovia z takimi problemami a wlasnie doprowadza do tie-breaka. ale ten Olsztyn jest beznadziejny.

    choc ciagle licze ze wygraja 5 set, potem 5 mecz a nastepnie pojada Skre w polfinale <marzyciel>

  35. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten beznadziejny Olsztyn wygrał dzisiaj 2:3.

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracamy do Olsztyna!

  37. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten beznadziejny Olsztyn wygrał dzisiaj 2:3.
    no wygral, gratuluje, i bede im teraz kibicowal. co nie zmienia faktu ze sa beznadziejni - oczywi¶cie mowie o grze przez nich prezentowanej podzielonej przez potencjał drużyny. dodałem wyjasnienie, zeby uprzedzić twoj± ewentualn± napinkę.

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdaje sobie sprawę że nie grają tak jak oczekują od nich kibice. Tej drużynie potrzebny jest wstrząs. W każdym razie czekamy na wtorkowy mecz i zobaczymy jak przenbiegnie dalsza rywalizacja. Na razie jestem zadowolony że grają dalej poczekajmy z oceną do wtorkowego meczu.

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja mysle, ze jak przejdziecie kombinatorow, to Skra moze miec z Wami ciezko, bo sie skonsolidujecie jako druzyna i bedziecie grac jak druzyna, a nie jak zlepek gwiazd.

    tak, czy inaczej powodzenia w 5 meczu.

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ech, trudno nie przypomnieć sobie, że jak zdobylismy jedynego w historii MP to po pięciomeczowym boju w półfinale z Czewą i ostatni decydujący mecz miał - z tego co pamiętam - pięć setów, ale w finale było już łatwo.
    Wg mnie i tym razem ktoś kto przebrnie półfinał częstochowsko-jastrzębski - zostanie MP.
    Druga para - jakakolwiek by nie była - czy Resovia - Skra, czy Olsztyn-Skra - jest słabsza wg mnie. Resovia jest w gazie ona może nawet wejsć do finału, ale po zażartym boju i muasiałby się Olsztyn zwyczajnie rozkleić.
    Ale najlepsze zespoły - najbardziej zgrane i z zawodnikami chcącymi coś udowodnić to sa chyba Czewa i J-bie.

    PS Skrę to ja nie widzę w finale - oni, zawodnicy, już - tak na oko - mają się dosyć, tam nie zaiskrzyło, są rozlaźli jacyś tacy.

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawdzily sie moje przypuszczenia co do zestawu polfinalistow. Brakuje tylko jednego zeposlu i mysle, ze bedzie to Olsztyn. Nie wierze, ze gwiazdorzy nie wyjda w****ieni, zmoblizowani, walczac o kazda pilke. To oznacza dla Resovii bardzo ciezka przeprawe bo sportowo jednak troszke ustepuja, tyle ze do tej pory wydawalo sie, ze zawodnicy z Olsztyna maja w dupie doslownie wszystko. Stac ich jednak na gre na bardzo wysokim poziomie. Czy w tym sezonie? Pewnie w tym jednym, piatym meczu, bo w polfinale ze Skra dostana. Jakos ciezko wierzyc, ze oni odrodza sie jako zespol. Moze to nie moja sprawa, ale ten caly zarzad macie beznadziejny a atmosfera w druzynie jest ewidentnie na dnie. Jak nie ma atmosfery, to nie ma o co walczyc.... cos o tym wiem.
    Typuje finał: (mimo wszystko) Skra - AZS/Jastrzebie
    Olsztyn raczej bez medalu a piaty plac dla Resovii. Tak mi sie wydaje... Zobaczymy jak to zweryfikuje boisko i czy w zespolach takich jak Olsztyn, Resvia i Kedzierzyn nie nastapi jakas zmiana (na lepsze, lub na gorsze majac na mysli Resovie ktora moze sie troche podlamac porazka ew. porazka z Olsztynem i brakiem Luki)
    A wlasnie, ile Luka bedzie pauzował?

  42. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    u luki wygladalo to na (conajmniej) naciagniecie albo nawet naderwanie jakiegos miesnia grzbietu (a nie barku jak ktos tu mowil) a wiadomo ze kontuzje plecow leczy sie bardzo dlugo
    mysle ze z olsztynem w ostatnim meczu nie zagra
    we wczorajszym meczu olsztyn gral bardzo szczesliwie, a moze inaczej - resovia grala bardzo pechowo: blok i obrona zawsze brakowalo 2 cm w bloku, zawsze w obronie pilka zle sie odbijala, zawsze siatka pomagala olsztynowi
    mimo wszystko nawet bez luki po ogladnieciu I meczu w tv i teraz 2 na hali szanse oceniam 50/50

  43. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    olsztyn bedzie grac u siebie pewnie przy pelnych trybunach i dopingu co ostatnio nie zdarzalo sie zbyt czesto w Uranii, Resovia oslabiona, bez mozliwosci manewru i zaskoczenia przeciwnika, po przgranym czwartm meczu gdzie byla o jeden set od wyeleminowania Olsztyna moze byc zdolowana a wiekowi zawodnicy zmeczeni...

    Moim skromnym zdaniem Olsztyn w piatym meczu po raz pierwszy bedzie faworytem w tej potyczce olsztynsko-rzeszowskiej co wcale nie znaczy ze wygra ten mecz :)

    tak czy inaczej ktokolwiek wejdzie z tej pary do polfinaly moze sporo jeszcze namieszac. Taka rywalizacja w pieciu spotkaniach konsoliduje zespol (pamietacie tragicznie grajace jastrzebie rok temu, ktore ledwo co przeszlo mosto i w koncu wyladowalo w finale?)

  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no kto¶ tu już tak pisał... że Olsztyn gra identycznie jak Jastrzebie rok temu - fatalnie w zasadniczej i w 1/4, a koniec koncow wyladowali w finale. zycze im zeby poszli ta sama droga :]

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pisalem to ja tak nieskromnie powiem :D Zycze im finalu i porazki z nami :)

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •