Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 611

Wątek: play-offy 2008 rok (walka o miejsca 5-10)

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Daniel, jak nie my to Czestochowa i twoj ziom z Pucka was pojada w finale. Lepiej juz szykuj taka sama denna gatke jak teraz.

    A tak na serio to widac, ze koles ma niezlego wstrzasa :) Myslal, ze samo mu sie wygra, jak przejdzie do Skry, ale jak sam napisal grajac w non-stop-dostajacym-w-dupe Jastrzebiem jest do tego przyzywaczajony.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Zgadzam sie z opiniami Zagumnego i Pipki. Gdyby nasze gwiazdeczki nie daly du.. na Mistrzostwach Europy i w Izmirze to zadnego problemu z przeladowanym kalendarzem by nie bylo. Innymi slowy - sami nawarzyli sobie piwa wiec niech je teraz wypija. Poza tym nie rozumiem, jak mozna w ogole myslec o zmianie regul gry na scislym finiszu rozgrywek? Czy to nie smierdzi Wam kretactwem? Gdyby wladze ligi zdecydowaly sie na ktorys z wymienionych w tekscie krokow bylby to skandal i smierc sportu. Mam nadzieje, ze do niczego takiego nie dojdzie.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo jest kombinowanie wiemy na czyja korzysc...
    Piekna pleta jest pytanie zadane Lozano po meczu Jastrzebia z pszczolami: "Co musi zrobic Skra zeby sie pozbierac i nie przegrywac juz w przyszlosci takich meczow?"

    Tu trzeba plakac bo smiac sie nie wypada.

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To normalne. Przecież jak rok temu grałem w Jastrzębiu, robiłem wszystko, by wygrać z wielką Skrą. Niestety, Jastrzębiu udało się to, kiedy przyszedłem do Bełchatowa. Będziemy grać pod jeszcze większą presją, ale mamy okazję pokazać, że jesteśmy twardzielami. Jeszcze raz powtórzę: takiego słabego meczu drugi raz nie zagramy
    ergo:

    Pliński jest cienki bo tam gdzie on tam wtopa ( ze Skra rok temu i z Ptakami teraz ) ;)

    Nie, bo jesteśmy znakomicie przygotowani kondycyjnie. Ja czuję się świetnie, a słabsza gra wzięła się z tego, że byłem za bardzo spięty. A wracając do kadry, to nie wiadomo, czy zostanę do niej powołany. Po tak słabym występie
    ergo:
    w sobotę jednak Gruszka nie świetował urodzin i to był błąd!

    PS krótki quiz:
    Co ma powiedzieć zawodnik po przegranym meczu :
    a) bylismy słabsi niz zwykle
    b) przeciwnik był dziś lepszy niz zawsze
    c) sędziowie gwizdali niesprawiedliwie
    d) nie meilismy dzis tyle szczęscia co przeciwnik
    e) przeciwnik pokonał nas bo jest lepszy
    Proponuje zadac takie pytanie quizowe kazdemu hgraczowi w PLS ;)

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ze byli gorsi i tyle. Haslami typu "nie bylo niespodzianka dla mnie pzregrana Jastrzebia w finale z Czestochowa, bo wiedzialem, ze nie sa w stanie zagrac 2 tak dobrych spotkan." A co Jastrzebie sie polozylo w finale? Co on w ogole pieprzy. To, ze Czestochowa byla lepsza od Jastrzebia implikuje dla mnie tylko jednym wnioskiem -> nawet przy przejsciu Jastrzebia dostaliby z Czestochowa. Sa ciency jak dupa weza i beda grali z kupa w majtkach do konca play-off bo wiedza, ze sa druzyny, ktore moga skopac ich smierdzace dupska, a jak nie zdobeda zlota to bedzie problem w Belchatowie, trzeba sie bedzie tlumaczyc z milionow.

    ja bym zrobil quiz "co powie zawodnik Skry, gdy nie zdobeda zlota"

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "bo Kiszczak jest na emeryturze"
    :D

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym zrobil quiz "co powie zawodnik Skry, gdy nie zdobeda zlota"
    Zamiast wyrazenia zawodnik nalezy uzyc Daniel Plinski ktory zawsze ma jakies idiotyzmy do wypowiedzenia...typu "twardziele" albo "wielkie jaja"

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie na temat..
    .W. Construction Osram AZS Politechnika – pod tak± nazw± warszawscy siatkarze zagraj± w pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w lidze z Delect± Bydgoszcz (¶roda, godz. 18).



    zamknij


    Jeszcze na pocz±tku roku sytuacja Politechniki wydawała się dramatyczna. Nie do¶ć, że zespół zajmował ostatnie miejsce, to jeszcze z finansowania klubu miał się wycofać główny sponsor J.W. Construction. Okazało się, że nie jest jednak aż tak tragicznie. Akademicy pod okiem nowego trenera Jerzego Taczały zaczęli grać lepiej, a znana firma budowlana odłożyła swoj± decyzję.



    – "Wprawdzie J.W. Construction widnieje w nazwie, ale od jakiego¶ czasu nie daje pieniędzy i tylko kwesti± czasu jest, kiedy się wycofa" – twierdzi prezes Jolanta Dolecka.– "Cieszymy się, że co¶ ruszyło. W Warszawie musi zostać siatkówka na wysokim poziomie. Wierzę w pani± prezes, władze uczelni i w miasto. Oni nie pozwol± na upadek siatkówki" – twierdzi Jerzy Taczała.



    Trener Politechniki ma teraz jednak inne zmartwienia. – "Nie przepracowali¶my dwóch tygodni po zakończeniu sezonu zasadniczego tak jak chciałem. Przez 1,5 tygodnia musieli¶my trenować w hali na Hawajskiej, bo Arena Ursynów była zajęta. Z tego powodu także mecz z Delect± został przełożony na ¶rodę."
    siatka.org
    no jak taki sponsor, to bardzo współczuję kibicom tej drużyny...Osram Warszawa..

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no jak taki sponsor, to bardzo współczuję kibicom tej drużyny...Osram Warszawa..
    Ciekawe jak będą śpiewać ;)

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ciekawe jak będą śpiewać ;)
    mysle ze jak do tej pory... azs azs

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Literka O, Literka S... buehehehe No ale zycze Warszawie powodzenia bo latwo ostatnio nie miala.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Beda spiewac do melodii z "Can't take my eyes off you" Sinatry:

    Osram AZS, lalalalalala
    Osram AZS, lalalalalala...

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielka Orkiestra Energetycznej pomocy:
    W codziennym juz cyklu "siatkarskie cytat" prezentujemy wypowiedz pana prezesa EKS Skra Bełchatów po niefortunnym półfinałowym pojedynku w PP:

    Jarosław Bińczyk: Czy era Skry w Polsce już się skończyła?
    Konrad Piechocki: Takie pytania mnie śmieszą... Koniec Skry będzie wtedy, gdy nastąpi koniec świata. A ja o czymś takim nie słyszałem

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj chyba szybciej to jednak bedzie....

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS krótki quiz:
    Co ma powiedzieć zawodnik po przegranym meczu :
    a) bylismy słabsi niz zwykle
    b) przeciwnik był dziś lepszy niz zawsze
    c) sędziowie gwizdali niesprawiedliwie
    d) nie meilismy dzis tyle szczęscia co przeciwnik
    e) przeciwnik pokonał nas bo jest lepszy
    Proponuje zadac takie pytanie quizowe kazdemu hgraczowi w PLS ;)
    A Ty, co byś powiedział? ;)

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    c, d,a a Ty? ;)

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ze byli gorsi i tyle. Haslami typu "nie bylo niespodzianka dla mnie pzregrana Jastrzebia w finale z Czestochowa, bo wiedzialem, ze nie sa w stanie zagrac 2 tak dobrych spotkan." A co Jastrzebie sie polozylo w finale? Co on w ogole pieprzy. To, ze Czestochowa byla lepsza od Jastrzebia implikuje dla mnie tylko jednym wnioskiem -> nawet przy przejsciu Jastrzebia dostaliby z Czestochowa. Sa ciency jak dupa weza i beda grali z kupa w majtkach do konca play-off bo wiedza, ze sa druzyny, ktore moga skopac ich smierdzace dupska, a jak nie zdobeda zlota to bedzie problem w Belchatowie, trzeba sie bedzie tlumaczyc z milionow.

    ja bym zrobil quiz "co powie zawodnik Skry, gdy nie zdobeda zlota"
    no bez przesady.... mi szkoda troche Jastrzebia bo chyba jest jasne, że gdyby nie oni to Czestochowa zostalaby zlana przez Skre w finale. z tego co pamietam, to ostatni raz AZS wygral ze Skra wtedy, gdy w 3 secie wszedl Oczko za rozegranie i wygrali to tiebreaku, w Belchatowie

    totez uwazam, ze jedyna druzyna ktora jest w stanie zdetronizowac Skre jest (pomiajjac spi±cy Olsztyn) własnie Jastrzebie. jesli do finalu wejdzie Czestochowa, to obstawiam ze rozegra sie to w trzech, przy duzym szczesciu czterech meczach

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ja proponuje Czestochowie(Uszat, oczywiscie jakby udalo nam sie przejsc Kedzierzyn) podlozyc nam sie w pol-finale. LM juz macie, PP, wiec dolozycie do tego brazowy medal i wszyscy beda zadowoleni :p

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jarosław Bińczyk: Czy era Skry w Polsce już się skończyła?
    Konrad Piechocki: Takie pytania mnie śmieszą... Koniec Skry będzie wtedy, gdy nastąpi koniec świata. A ja o czymś takim nie słyszałem




    A żeby tak bęcki dostali.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ja proponuje Czestochowie(Uszat, oczywiscie jakby udalo nam sie przejsc Kedzierzyn) podlozyc nam sie w pol-finale. LM juz macie, PP, wiec dolozycie do tego brazowy medal i wszyscy beda zadowoleni :p
    no ja nie jestem z Czestochowy a jesli chodzi o rozgryki pomiedzy "wielka czworka" to moim marzeniem jest to, zeby w koncu Skra dostala po pupie. dlatego ja tam nie mam nic przeciwko ;) ;) ;)

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba było pomyslec o tym wcześniej i desygnować przed rozpoczeciem rundy rewanzowej po 2 najlepszych graczy z kazdej ekipy dojakiegos dream teamu i wtedy szansa by była.

    Zygadło(Guma) Nowak, Szczerbaniuk (Grzyb), Gierczyński,Murek(Wika) Szymański (Novotny) Igła (Gacek)
    Ile by to kosztowało? LOL

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakies 3000000 kilowatogodzin



    jeszcze jeden mnie fragment wywiadu zaintrygował:

    Już za 17 dni będziecie mieli świetną okazję do rehabilitacji - Final Four.


    - Liga Mistrzów nie jest po to, żeby poprawiać wizerunek naszej drużyny czy rehabilitować się za niepowodzenie w Pucharze Polski. W Final Four po prostu chcemy wypaść jak najlepiej. Jeszcze raz zapewniam, że nikt w Skrze nie spuścił głowy, wręcz przeciwnie, niepowodzenie nas wzmocniło.
    Wnioskuje, wiec ze slow prezesa, ze jakby chcieli tam powalczyc to by sami sie zakwalifikowali, a tak po prostu chca sie jak najlepiej zabawic za te pieniadze, ktore zaplacili.

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jak z dziwka placisz i masz zabawe reszt ajest bez znaczenia;)
    Wiedzialem ze pszczola jest lekkich obyczajow panna;) he he he

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a na wędce prowokacji zeschnięty robal

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czlowieku jakie prowokacje

    wejdz sobie na www.siatka.org i looknij na sonde. To dopiero prowokacja :-)

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sopko z Janczakiem nie dali rady Rybakowi. Tak można by podsumować mecz w Warszawie. Bydgoszcz zagrała bardzo dobrze i gdyby nie wspomniany Rybak (>30pkt, skuteczność ataku w granicach 70%) skończyłoby sie na 0-3 dla gości. W Bydgoszczy zauważalna bardzo mocna i pewna zagrywka Sopki, skurcze zdejmujące Janczaka, dobra gra Kacprzaka, Dębca i wielbłądy w końcówce Oczki. Warszawa ostatnie 2 sety z Polozevetsem na rozegraniu, więcej pograł Malicki, reszta na swoim poziomie. No, pewna nowość to zagrywka z wyskoku Michalczyka.

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra passa Skry trwa :p
    Płomień Sosnowiec - PGE Skra Bełchatów 3:1 (21:25, 25:22, 26:24, 25:23)
    Płomień: Masny, Łomacz, Kaźmierczak, Grygiel, Legień, Kosok oraz Stańczyk (L), Jurkoic
    PGE Skra: Dobrowolski, Bąkiewicz, Pliński, Maciejewicz, Gruszka, Heikkinen oraz Milczarek (L), Neroj, Stelmach, Wnuk

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To już chyba koniec ¶wiata :D

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra passa Skry trwa :p
    Płomień Sosnowiec - PGE Skra Bełchatów 3:1 (21:25, 25:22, 26:24, 25:23)
    Ale jaja :p

  30. Powrót do góry    #120
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2003
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówili¶cie,że zgasł .. a on WCI¡Ż Płonie !!

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cokolwiek sie stanie - jestem dumny z mojej druzyny. To naprawde niesamowite, co oni w tym roku wyczyniają. Skra, grająca co prawda bez Wlazłego i Antigi, ale wciaz majaca niebywaly potencjal przegrywa z outsiderem ligi, ktory przed jej rozpoczeciem skazywany byl z gory nie na walke o utrzymanie, a na spadek. Zobaczyc Masnego(182cm) totalnie paralizujacego belchatowian zagrywka, Łomacza(187cm) nie do zatrzymanaia z 2 linii, czy Grygiela(199cm) wyciagajacego pilke spod band reklamowych noga, po ktorej to akcji Plomien zdobywa punkt - naprawde bezcenne. Ze Skra, cokolwiek siestanie jutro, przegramy w play-offach, ale w walce o miejsca 5-8 nie skazywalbym Plomienia z gory na 8 miejsce...

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra dostała bęcki :) to jest już ten koniec świata czy nie?

    No bo jak jest to trzeba se białą koszulę wyprasować tylko żeby nie padało bo jeszcze odwołają :)

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejszy mecz pokazał, że jak w Skrze brakuje Wlazłego i Antigi, to staje się ona zupełnie bezradna. Zmiennicy zupełnie nie udźwignęli ciężaru gry.

    Bąkiewicz zagrał bardzo słabo, a to co zrobił przy ostatniej piłce w meczu to już śmiech na sali. Maciejewicz potrafi tylko mocno atakować po skosie i nic poza tym nie pokazał. Grygiel o wiele lepszy na pozycji atakującego, a już zupełna przepaść na pozycji rozgrywającego.

    Masny całkowicie przyćmił Dobrowolskiego. Na środku Kaźmierczak wyraźnie lepszy od Plińskiego. W czwartym secie Kaźmierczak w trzech kolejnych akcjach sprzedał bloki kolejno Wnukowi, Gruszce i Maciejewiczowi.

    Przed najważniejszymi meczami w sezonie Skra wygląda niepokojąco słabo. Jak Antiga i Wlazły nie wrócą i nie pociągną gry, to będzie źle.


  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje Plomieniowi...sprawil nam wszystkim wielka radosc...nie pozostaje nic innego jak czekac na wypowiedzi zlotoustych: Plinskiego i Piechockiego :D

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie chciał Castelani oszczędzić Wlazłego na LM, i to mu nie wyszło. Wlazły musi jutro zagrać, jeśli Skra nie chce w środku przyszłego tygodnia walczyć o wejście do półfinału. Ahh to dobro narodowe...

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Antiga i Wlazły nie wrócą i nie pociągną gry, to będzie źle.
    Spoko, wróca bo byli tylko u bukmacherów by im sie FF zwrócił, zreszta prosze prześledzić wyniki Skry w meczach ćwierćfinałowych w ostatnich sezonach...
    Jutro 3-0 dla superenergetycznych
    A Sosnowiec niech walczy o 5 plac :0 tfu o piaty mecz, Wlazły zawsze może dostac biegunki ;)


    tak było rok temu
    Ptaki-Mosto 3-0, 1-3

    Mosto-Ptaki 3-1 (-22,27, 18,21)
    Mosto-Ptaki 2-3 (-17,26,-22,18,-14)
    Pierwsze sety wygrywały Ptaki heh

    ps 5ty mecz we wtorek na lodowisku?!


  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rywalizacja Jastrzębie - Kędzierzyn zakończy sie albo w 5 meczach, albo wygraną w 4 meczach Jastrzębia. Jeśli chodzi o drugą parę, z całego serca kibicuję Olsztynowi, z 2 wzgledów:
    - Resovii należy się dotkliwa porażka za kombinatorstwo
    - Szkoda, żeby Olsztyn męczył sie w 5 meczach przed pół finałami, gdyż na chwile obecną, potencjalnie jest jedynym zespołem mogącym pokonać Bełchatów w rywalizacji do 3 wygranych.


  38. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na moje oko w Rzeszowie albo w Olsztynie dojdzie po sezonie do prawdziwej rewolucji. Mial byc medal a jeden z tych klubow zostanie z kaszank±.
    Jak sobie wyobraze ze w Olsztynie moga wyleciec te wszystkie Taniki, Lambourne'y, Kudlaciki, Lubiejewskie i inne prezesy to chyba zaczne kibicowac Resovii...

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurs

    skra 9 zl
    plomien 1.20

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    off topicowo - skopiowałem z innego forum wizualki przyszłej jastrzębskiej hali, która ma być wreszcie budowana (od listopada), może ktoąś chce sobie obejrzeć w ramach odetchnięcia od emocji meczowych:













  41. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prezes AZSu Boguslaw Cieciorski za zbudowanie skandalicznie ********* zespolu powinien natychmiast podac sie do dymisji. W przeciwnym razie w przyszlym sezonie czeka nas (kibicow AZSu) powtorka z rozrywki.
    Wy***** z tego klubu chory czlowieku!!!

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bo to te same plany

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prezes AZSu Boguslaw Cieciorski za zbudowanie skandalicznie ********* zespolu powinien natychmiast podac sie do dymisji. W przeciwnym razie w przyszlym sezonie czeka nas (kibicow AZSu) powtorka z rozrywki.
    Wy***** z tego klubu chory czlowieku!!!
    Ale dworzec macie.

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie właśnie kończy Kędzierzyn 3:0 i wygląda na to, że jutrzejszy mecz to formalność. Częstochowa prowadzi 2:0 i rywalizację dziś powinna skończyć. Ciekawie jest w Rzeszowie, gdzie Resovia prowadzi 2:0 (25:19,25:14) ale w 3 secie Olsztyn łapie wiatr w żagle. Bełchatów podrażniony wczorajszą porażką, dziś kończy rywalizację.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie no niech Olsztyn to wygra

    nie widzialem 2 pierwsszych setow, ale Zagumny w 3 super.

    jeb co robil Olsztyn w pierwszych 2 setach ze przegrali do 14 i do 19?

    dobra juz wiem co

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •