Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 611

Wątek: play-offy 2008 rok (walka o miejsca 5-10)

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj oglądaliśmy zupełnie inne Jastrzębie!
    Była duża chęć do gry i ambitna walka na boisku.
    Tak właśnie trzeba grać aby móc myśleć o medalu PLS.
    Murek dostaje MVP z automatu :) Był bardzo zdziwiony jak go wywołali po odbiór statuetki :) Wg mnie mogli dziś dać to wyróżnienie Yudinowi.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje skromne typy na dalszy bieg wydarzeń:

    - Skra zagra jeszcze jeden mecz i go wygra

    - AZS Częstochowa zagra jeszcze 2 mecze (z taką grą jeden musi przegrać nie ma siły, a potem zmobilizuje sie na drugi i po ciężkich bojach wymęczy zwycięstwo)

    - Jastrzębie po tym co pokazał dziś wątpię żeby przegrało w Kędzierzynie coś więcej niż seta, może dwa. Rywalizacja skończy sie w 4 meczach i Jastrzębie w półfinale.

    - Resovia przy swojej fantastycznej Publiczności wygra jeden mecz i będziemy świadkami piątego meczu w Olsztynie, który to Olsztynianie szybko wygrają świadomi tego co mogą stracić i to Oni będą rywalami Skry w półfinale.

    A wiec bez niespodzianek...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ech, mecz bez historii w J-biu - przyłożyli się chłopaki nasi, KK zagrał bardzo słabo, zero odbioru. W trzecim secie był Prygiel Show i - chyba tylko dwóch piłek nie skończył, a dostawał wszystko prawie, w tym sytuacyjne od środkowych, do tego ze dwa asy... obstawiałem, ze to on zostanie MVP, zreszta nawet Murek chciał się z nim tym podzielić.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam po długiej nieobecnosci... Mi tez się wydaje iż to Robert powinien dostac MPV dzisiejszego spotkania...chodz i Dawid grał dzisaj swą "normalna" formą do której nas przyzwyczail.... wazne ze mecz wygrany.... teraz PP a pózniej wyjazd do K-K...mam nadzieje ze tam zakończy się rywalizajca o półfinał oczywiście na korzyść JSW... Pozdrawiam...

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Kuba napisał:

    Powoli to zaczyna przypominac play offy przed dwoma sezonami... Wtedy czewa meczyla sie z Wawa (kazdy mecz po 3:2) i pozniej w 1/2 odpadli z Jastrzebiem
    Byloby milo
    hmmm
    Mało prawdopodobne.
    Myślę, że dalsze rozgrywki będą się rozgrywały bez ptoków.
    (Już i tak za daleko zaszły)
    Częstochowa zagra w następnej rundzie z Kędzierzynem...

    I jeszcze jedno.
    Wygrana w PP gwarantuje udział w LM.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje skromne typy na dalszy bieg wydarzeń:

    - Skra zagra jeszcze jeden mecz i go wygra

    - AZS Częstochowa zagra jeszcze 2 mecze (z taką grą jeden musi przegrać nie ma siły, a potem zmobilizuje sie na drugi i po ciężkich bojach wymęczy zwycięstwo)

    - Jastrzębie po tym co pokazał dziś wątpię żeby przegrało w Kędzierzynie coś więcej niż seta, może dwa. Rywalizacja skończy sie w 4 meczach i Jastrzębie w półfinale.

    - Resovia przy swojej fantastycznej Publiczności wygra jeden mecz i będziemy świadkami piątego meczu w Olsztynie, który to Olsztynianie szybko wygrają świadomi tego co mogą stracić i to Oni będą rywalami Skry w półfinale.

    A wiec bez niespodzianek...
    tyle za dalszy bieg wydarzen nastapi za dwa tyogndie a przez ten czas wiele sie moze zmienic. ja sam wierze, ze te mecze Czestochowy sa spodowane zmeczeniem treningiem no bo bez jaj... no ale liczy sie wygrana!

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm
    Mało prawdopodobne.
    Myślę, że dalsze rozgrywki będą się rozgrywały bez ptoków.
    (Już i tak za daleko zaszły)
    Częstochowa zagra w następnej rundzie z Kędzierzynem...
    A moze jakies argumenty o wszechwiedzacy? Malo prawdopodobne bo?
    1/4 to za daleko? Czyli powinni z Delecta walczyc o utrzymanie? :D Hmm tryskasz wiedzą siatkarska na kilometr rotfl :D

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Powoli to zaczyna przypominac play offy przed dwoma sezonami... Wtedy czewa meczyla sie z Wawa (kazdy mecz po 3:2) i pozniej w 1/2 odpadli z Jastrzebiem
    Byloby milo
    Powoli zaczyna to przypominac playoffs przed 5 laty, kiedy Czestochowa meczyla sie z Gwardia Wroclaw (2 zwyciestwa u siebie po 3:2 i 3:1 na wyjezdzie) a potem pojechala w polfinale ptoszki 3:0.

    Byloby milo.

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie napinaj sie tak, bo zyłka peknie :)

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po piatku wizje kleski, po sobocie juz widza sie w polfinale...
    smiac sie czy plakac

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypowiadalem sie po piatku? Nie. To gdzie wizja kleski? Moze u rema77... Ale z drugiej strony nie ma u niego slowa o 1/2 finalu a u mnie jest... Czytanie ze zrozumieniem...

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuba nie dziw sie ;-) W interesie Koz i AZS jest przegrana Jastrzebia :) Zreszta w Jastrzebiu nikt sie nie podnieca. Teraz gramy u Was. Po tym co bylo w Jastrzebiu obstawiam, ze skonczy sie podobnie, wiec jeszcze wrocicie do Jastrzebia. Duzo zalezy wedlug mnie od 2 osob. Kurek i Murek, czyli Bolek i Lolek. Mam nadzieje, ze mlodemu psycha siadzie. Chociaz rok temu tez miala mu siasc, a skonczylo sie na roznicy jednej pilki ;-) Nie wiem, nie wiem jak to sie skonczy. Wazne, ze kibice AZSu wiedza jak to sie skonczy ;-) napewno tez obstawiali 2 razy wymeczone 2 : 3 z Radomiem. ;-)


    acha zapomnialbym. Oczywiscie Jastrzebie zagra w pol finale z Radomiem, AZS i tak zaszedl juz za daleko ;-)

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po piatku wizje kleski
    Bo to była klęska, totalny dramat!

    smiac sie czy plakac
    Rób co chcesz ;)

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto sie napina to sie napina... W Czestochowie obstawiano nasze zwyietswo i co? i wygralismy dwa razy. Mozecie sobie patrzec na to 3-2 jako oznaka slabosci ale tak czy siak zagramy w finale... i o co sie toczy dyskusja? ;>

    Ptaki wyeliminuja Kedzierzyn juz za dwa tygodnie. Piatego meczu nie bedzie. Jak sie Murek w****i to nie ma mocnych...

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozecie sobie patrzec na to 3-2 jako oznaka slabosci ale tak czy siak zagramy w finale... i o co sie toczy dyskusja? ;>

    Jak sie Murek w****i to nie ma mocnych...
    To sie chyba wyklucza :)

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze sie nie w****i na swoj przyszly klub ;)

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co chcesz przez to powiedźieć Borys? :)

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozecie sobie patrzec na to 3-2 jako oznaka slabosci ale tak czy siak zagramy w finale... i o co sie toczy dyskusja? ;>

    Jak sie Murek w****i to nie ma mocnych...
    To sie chyba wyklucza :)
    oj ; ) jest jeden mocny... AZS Częstochowa. Tyle w temacie. Pozdrawiam : )

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie dzieci Skra Polsat Belchatow was pogodzi...

    A tak w ogole dziwi mnie postawa zawodnikow i kobicow ktorzy wszem i wobec oglaszaja ze maja zamiar zakonczys rywalizacje w tylu konkretnie meczach. To, tamto, sramto, owamto...tak jakby przeciwnik nie istnial albo bynajmniej nie mial nic do gadania.
    Porazka to zwyczajnie wypadek przy pracy, to nie przeciwnik zagral dobrze ale "my" slabo. Zwyciestwo daje zupelnie inne reakcje, "to nasz normalny poziom"...A moze to slabszy dzien przeciwnika? A moze zwyczajnie po drugiej stronie siatki stoja tacy sami ludzie, moze nie tak znani, nie tak dobrze oplacani, moze i slabsi ale nalezy im sie taki sam szacunek niewazne czy to Skra, Radom czy Nysa...
    Chyle czola przed Czarnymi za dobra postawe w Czestochowie, przed Resovia za zwyciestwo w Olsztynie, przed Olsztynem z aprzelamanie slabosci, przed Czestochowa za konsekwencje...
    etc. etc.

    Bez odbioru.

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uszat nikt nie lekcewazy Kedzierzyna, spokojnie.

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Kędzierzyna i zbliżającego się Pucharu Polski... W perspektywie kolejnych meczów z Jastrzębiem bardzo dobrze się składa, że gramy ze Skrą. Będzie i nawet powinno być szybkie 0:3, powrót do domu i przygotowywanie się do play off. A Jastrzębiu życzymy zdobycia Pucharu...!

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki, mam nadzieje ze go zdobedziemy i z tego co pametam to od kilku lat bylo tak ze jak ktos zdobyl PP to zdobył i mistrzostwo... Pozyjemy zobaczymy... ja nie chce byc pewny siebie bo pewnosc czasem gubi... i mam ogromną nadzieje ze to JW zagra w finale z PGE...

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak..bardzo chcemy, żęby Jastrzębie wygrało PP, a najlepiej to żęby każdy mecz był emocjonuj±cy! 5 setów, każdy na przewagi i najlepiej tak do 40 puntków!

    a następnie zapraszamy do Kędzierzyna

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mając LM w kieszeni to nawet odpadniecie w 1/4 nie bedzie takie tragiczne.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oby bylo kim grac w tej LM

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy tak wyprzedajecie ten zespół?? Bułgarzy mogą odejść,Olsztyn podkupi wam Ruska,Murek pójdzie do Czewy a Prygiel najchetniej znów za granice ;)

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy tak wyprzedajecie ten zespół?? Bułgarzy mogą odejść,Olsztyn podkupi wam Ruska,Murek pójdzie do Czewy a Prygiel najchetniej znów za granice ;)
    A w pierwszej szóstce w przyszłym sezonie zagra cały nasz wspaniały zarząd klubu ;)

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw trzeba wygrac Puchar Polski albo awansowac do polfinalu i grac o medal

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeez rozmowa czysto teoretyczna, wszyscy uzywaja czasu przyszlego niedokonanego wiec wyluzuj.

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw trzeba wygrac Puchar Polski albo awansowac do polfinalu i grac o medal
    jak tego nie zrobia (awansuja czywygraja PP) to też ich sprzedadzą, tak więc czy ejst sens walczyc? No chyba ze olepsze kontrakty...i o to w sumie jedynie sę gra- o lepsza kase na przyszłosc

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ja mialbym watpliwosci (Uszat, oczywiscie, jakby mam sie udalo przejsc Kedzierzyn) o postawe Murka na przyklad w ewentualnym meczu z Czestochowa. Trzeba by zapytac Plinskiego jak to jest, wiedzac ze w nowym roku bedzie sie zawodnikiem Skry, grac z nia w finale. Chce sie czy sie nie chce wygrac ;-) Ciekawe co myslalby Murek(Uszat, teraz czysto teoretycznie oczywiscie), grajac z Czestochowa, wiedzac, ze bedzie tam gral w przyszlym sezonie ;-)

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I to wlasnie jest debilizm. Wiadomo ze sezon nowy sie zacznie ale po to zawodnicy sa w danym klubie w danym sezonie by grac o jak najlepsza lokate nie myslac przed PO o nowym chlebodawcy. W zasadzie wyglada to jakby najwazniejszy byl poczatek kazdego nowego sezonu rozgrywek a faza play off to jedynie przedsionek do okna transferowego ktora poptrzedza fascynujaca pierwsza runde nowego roku ligowego.
    Dziwaczne to.

    Poki co 8 ekip walczy o zloto i puchar.

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma lepszej reklamy jak wykazać się w meczu przeciwko ewentualnemu przyszłemu pracodawcy

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po świetnym finale pucharu polski nie mogę sie doczekać półfinału w którym na 90% zagra Częstochowa z Jastrzębiem które na pewno będzie sie chciało zrewanżować za przegrany finał. Mam nadzieje ze przegrany finał nie podłamie ich psychicznie i nie wpłynie na wyniki w meczach z Mostostalem. Dla odmian Jastrzębie mogło by być mistrzem polski. wtedy skra po tym sezonie została by z ręką w nocniku:)

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo chcial bym zobaczyc final Jastrzębie skra i zeby jastrzębie wygrało mina Plińskiego na pewno byla by straszna bo odszedl z JW do Skry po pewne zloto mowiac iż ma juz zaduzo srebra.... ale poizyjemy zobaczymy teraz Mostostal pfu... ZAKSA Czy ktos z kedzierzyna mogł by mi kupic/załatwic bilety na połfinal z JW u siebie bo ja za bardzo nie mam mozliwosci...a z checia bym sie przejechal... Pozdrawiam serdecznie...
    __________________________________________________ _______________________________________________
    [b]KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL SSA

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja powiem tak. W meczach Mosto i Jastrzębia są 3 opcje:

    2x wygrywa Mosto po cięzkich bojach 3-2 i 3-2

    2 opcja to zwycięża Jastrzębie i Mosto i wracamy do Jastrzębia.

    3 opcja, chyba najgorsza, Murek i Prygiel SHOW i przegrywamy 2x po 1-3 i papapa 4...

    Oby 1 opcja się sprawdziła:D Pozdrówka;]

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaa... 2x 3:2 dla Mosto...to by było co¶. Ale obserwuj±c formę Murka to będzie ciężko...Chociaż bilans na naszej hali mamy w tym sezonie dodatni z Jw, nie?

    Obstawiam:
    bez Murek/Prygiel Show
    3:1 3:2
    z Murek/Prygiel Show
    0:3 0:3

    Może teraz będzie jakie¶ Novotny show? może 2 set do 9? Albo się Żygadło obudzi...

    ¦mieszy mnie tytuł notki na www.mostostal-azoty.pl po przegranym meczu 0:3 ze skr± "Ł.Żygadło: -ten mecz pokazał jakie mamy możliwo¶ci" no więc je¶li maj± możliwo¶ci na 0:3 to oby po¶miewiska nie było w meczach z Jw..

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2-3, 1-3 a jak wygra w piatek Mosto to stawiam flaszke w prlu

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postawię za piątek i sobotę, pod warunkiem że wygramy i w piątek i w sobotę. Dużo ryzykuję?

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wygracie z jastrzebiem chcoiaz raz u siebie, sam osobiscie jade do Kedzierzyna postawic wam flache. Duzo ryzykuje? Wg mnie niewiele. Prawda jest taka, ze Jastzrebie jest cholernie mocne i wracac do siebie na piaty mecz albo odpasc nie bedzie mialo ochoty. W ogole bedzie pewnie w pierwszej czworce po staremu... chyba, ze Resovii faktycznie cos da to odpuszcenie pucharu lub Czewa juz straci ochote do walki o medale i pograzy nas bardzo zmoblizowany Radom. Poki pilka w grze...

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak przejdziemy stawiam skrzynke zimnej vodeczki ;)

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam się ze będziemy smutni acz trzeźwi no chyba że wzorem ostatniego meczu z AZS postawimy im po pięćdziesiątce ;)

    mecz w sobote 0 15 pokaze TV4, a dzień wczesniej Polsat pokazuje spotkanie w Rzeszowie

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak na powaznie, szanse oceniam 45 do 55 na wygrana Jastrzebia. Kluczem do wygrania przez zespol z KK moze okazac sie zagrywka i dobra dyspozycja Bartka, no i oczywiscie musimy zagrac dwa mecze na wysokim poziomie
    (co sie jeszcze nie zdazylo w tym sezonie)

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    za duzo meczów play-offs w tym sezonie-co zrobic?

    Inną propozycją, nazwaną przez niektórych działaczy pomysłem z księżyca, było rozstawienie broniącej tytułu i uchodzącej za murowanego faworyta Skry w finale i dolosowanie do niej jednej z drużyn, która przejdzie pierwszą fazę play-off. - Pomińmy to milczeniem, to niepoważne - uciął jeden z szefów klubu PLS. - Może na początku sezonu trzeba było wziąć sierotkę, która wylosowałaby zespoły na podium

    jak ktos opanował smiech to zapraszamdo poczytania całosci textu...

    http://www.sport.pl/siatkowka/1,65069,5009786.html

    PS Mogli rzostawic 1-2 teamy a zagrac playoffs miedzy ekipami 3-6 do dwóch wygranych albo...
    rozegrac tylko runde zasadnicza bez playoffs bo juz podnosza sie glosy nt niesprawiedliwosci takiego systemu
    ( nie mam tu na mysli przestraszonych belchatowian)

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak ktos opanował smiech to zapraszam do poczytania całosci textu...
    Ja to dziś rano czytałem przy śniadaniu i dobrze, że akurat nic nie miałem w ustach :) Może lepiej by było jakby dać Skrze już złote medale a reszta niech gra o drugie miejsce ;)

    PS. Czekałem kiedy odezwą się głosy, że to był tylko przypadek albo mieliśmy dużo szczęścia albo mieliśmy dzień konia, itd., że pokonaliśmy Skrę... Szybko to nastąpiło: Wywiad z D.Plińskim

    Drużynie Skry Bełchatów potrzeba trochę pokory, do niech nie dociera, że ktoś może być lepszych od nich. Kolejnym bolesnym doświadczeniem będzie dla nich na 99% finał LM.

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •