Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 210 z 210

Wątek: Puchar Polski

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Hala Polonia nie spełnia wymogów CEV od zawsze,
    ponieważ jest za niska.
    Do tego dochodzi sprawa światła, odległości boiska od trybun oraz... braku dostatecznej liczby miejsc siedzących:)

    p.s. sędziowie dostosowali się dzisiaj do poziomu widowiska

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ggyby to ode mnie zależało ti tytuł MVP turnieju dostałby Woicki - chyba najbardziej niedoceniany zawodnik w Polsce.
    Zwycięstwo Częstochowy zdecydowane i zasłużone - byli lepsi i to w kazdym elemencie.
    Gratulacje dla zarządu AZS Częstochowa - nie robią rewolucji ze składem co roku jak nasz pan dyrektor i tylko uzupełniają ten skład - no i to przynosi efekty.
    My mamy teraz świetną ekipę, do uzupełniania tylko, ale w przyszłym roku będzie zapewne zupałnie inna ...

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Czewy. Sedzowanie bardzo dobre (tylko 1 blad). My dzis slabiej w zagrywce niz zwykle.

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cichym bohaterem po stronie Jastrzębia jest jednak dla mnie Rusek.
    zgadzam sie z blacktopem, ogromny postep. Do Ingaczaka jeszcze mu brakuje, ale z Gackiem juz spokojnie moze rywalizowac

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hala Polonia nie spełnia wymogów CEV od zawsze,
    ponieważ jest za niska.
    Do tego dochodzi sprawa światła, odległości boiska od trybun oraz... braku dostatecznej liczby miejsc siedzących:)
    Otoz nie. w Hali Polonia moga byc rozgrywane mecze LM pod kilkoma warunkami: Nalezy zdjac reklamy do wysokosci 8 metrow, polozyc lepsza wykladzine i postawic za liniami koncowymi inne trybuny (takie, jakie byly na final-four u nas). Wszystko fajnie, tylko koszt tego jest kosmiczny i nijak sie nie oplaca. Dlatego, zeby grac w Polonii potrzeba sponsora.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Plomien Sosnowiec rozgrywal pare lat temu mecze Ligi Mistrzow w hali w Dabrowie Gorniczej. Nie wie ktos, czy tamtejszy obiekt spelnia jeszcze normy CEV? Zawsze to ciut blizej niz do Katowic. Tak czy siak klub musi cos wymyslic, inaczej caly wysilek naszych siatkarzy pojdzie na marne.

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiecie może jakie plany ma obecny sponsor wobec klubu? Jeszcze w trakcie sezonu słyszałem, że to ostatni sezon Wkręt-metu z AZS.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  8. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Nie wiecie może jakie plany ma obecny sponsor wobec klubu? Jeszcze w trakcie sezonu słyszałem, że to ostatni sezon Wkręt-metu z AZS.
    O sponsora podobno mamy sie nie martwic :)

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2006
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Plomien Sosnowiec rozgrywal pare lat temu mecze Ligi Mistrzow w hali w Dabrowie Gorniczej. Nie wie ktos, czy tamtejszy obiekt spelnia jeszcze normy CEV? Zawsze to ciut blizej niz do Katowic. Tak czy siak klub musi cos wymyslic, inaczej caly wysilek naszych siatkarzy pojdzie na marne.
    jeszcze jest opcja meczow azs-u w wieluniu z tego co pamietam

  10. Powrót do góry    #190
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kończąc wątek 4 obcokrajowców na boisku, PLS w końcu podjęło decyzję w sprawie traktowania tej sytuacji [zgodnie z tym co mówili wczoraj komentatorzy Polsatu]. Sędziowie będą traktować to jako zmiana nieregulaminowa i będą cofać akcję do "przed tą zmianą", czyli tak jak ostatnio w Olsztynie. Można by napisać lepiej późno niż wcale.

    Ps. Mały ukłon w stronę Pana Michała Rudnika [jeżeli Pan czyta forum] :)

    W artykule "Meczbol: Cała Polska śmieje się z Rzeszowa" http://sportowefakty.pl/index.php?dy...news_id=243563

    Napisał Pan:

    Gdzie byli sędziowie? Darujcie nam!

    Tak wołają często na forach internetowych fani Resovii. Wy pytacie, gdzie byli sędziowie, a ja się zapytam: Gdzie był trener, jego asystent? Gdzie był statystyk? Skoro jeden z punktów regulaminu PLS wyraźnie mówi o tym, że wprowadzenie na boisko więcej niż trzech obcokrajowców równa się walkowerowi, to oznacza to, iż sędzia nie ma obowiązku informować drużyny o błędzie. Gdyby mógł to zrobić, to jakby później miano przyznawać walkowery? Obowiązek wykrycia błędu miał natomiast trener, w dalszej kolejności asystent, statystyk… Przecież to im za to płacą, a nie sędziom. To oni dostają pieniądze za swoją pracę, za pracę, która ma przynosić korzyści klubowi. Sędziowie mają oceniać, a nie prowadzić za rączkę niedoświadczonego trenera.
    W końcu okazało się iż Fani Resovii mieli rację :) Świadczy o tym mecz w Olsztynie oraz decyzja PLS-u :)

    Może jakieś sprostowanie lub "ad vocem" z Pana strony?

    Pozdrawiam

    Witam wszystkich serdecznie

    Dopiero teraz czytam forum. Komentatorów Polsatu nie słyszałem, ponieważ osobiście byłem na Pucharze Polski. Mam nadzieję, że mi wybaczycie, ale niestety nie mogę napisać sprostowania. Mój tekst nie był artykułem, a felietonem, a więc subiektywnym spojrzeniem autora na daną sytuację. Biorąc pod uwagę brak konkretnego regulaminu, osobiście uważam, iż decyzja o przyznaniu walkoweru była słuszna, ale to tylko i wyłącznie moja opinia i można się z nią nie zgadzać. Bardzo się cieszę, że przepisy zostały wreszcie sprecyzowane. Biorąc pod uwagę to co ustalono, nie da się ukryć, że Resovia ucierpiała, jednak teraz czasu już się nie cofnie. W sytuacji, o której mowa przepisów jeszcze nie było.

    Pozdrawiam
    Michał Rudnik

  11. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam wierze tylko Trybunie Ludu i Skandalom.

  12. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O 20 w radiu Marconi ma odbyć się wywiad z Pakoszem - tak wyczytałem na stronie azsczestochowa.com

  13. Powrót do góry    #193
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas najwyższy, żeby co niektóre polskie kluby naprawdę wzięły się za infrastrukturę. Zaczynamy się liczyć w siatkarskiej Europie sportowo, ale technicznie to naprawdę czasem wstyd.... Ja wiem, że pieniądze i tak dalej, ale przecież KIEDYŚ Jastrzębie muszą wyjść ze swojego kurnika, a hala Polonia i Urania też wołają o gruntowne remonty.

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Plomien Sosnowiec rozgrywal pare lat temu mecze Ligi Mistrzow w hali w Dabrowie Gorniczej. Nie wie ktos, czy tamtejszy obiekt spelnia jeszcze normy CEV? Zawsze to ciut blizej niz do Katowic. Tak czy siak klub musi cos wymyslic, inaczej caly wysilek naszych siatkarzy pojdzie na marne.
    Oczywiście, że spełnia :)), w Dąbrowie jest NOWIUTKA hala.
    Przede wszystkim jest dużo tańsza (jak chodzi o wynajęcie) niż Spodek.
    Ja wiem, że pieniądze i tak dalej, ale przecież KIEDYŚ Jastrzębie muszą wyjść ze swojego kurnika,
    Jest przyznana dotacja ze środków unijnych i budowa hali w J-biu ruszy na 99 % (DRUGI RAZ, w związku z nieudolnością lokalnych władz) w listopadzie tego roku.

  15. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I AZS i Jastrzębie mogą grać mecze w LM w Kedzierzynie. Napewno będzie taniej niż w Spodku a nie jest znowu tak daleko.

  16. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzebie ma przeciez lodowisko :)

  17. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I AZS i Jastrzębie mogą grać mecze w LM w Kedzierzynie. Napewno będzie taniej niż w Spodku a nie jest znowu tak daleko.
    Oczywiście, ale wyobrażasz sobie Częstochowę w Kędzierzynie:)))))
    Raczej Dąbrowa ew. Kielce - tam zagrają.

  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest przyznana dotacja ze środków unijnych i budowa hali w J-biu ruszy na 99 % (DRUGI RAZ, w związku z nieudolnością lokalnych władz) w listopadzie tego roku.
    Ciocia komisja dała pieniądze :-)? Super, najwyższy czas!

    A Częstochowa może też zagrać w Bełchatowie - niewiele dalej niż do Dąbrowy Górniczej ;-) :-P .

  19. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no dała ciocia komisja:P
    cytat z artykułu już trochę starego:
    - Za europejskie pieniądze uda się dokończyć remont hali sportowej przy ulicy Leśnej. Tylko na ten cel ma trafić do Jastrzębia prawie 3 miliony
    Hala bedzie mieć tylko 3500 miejsc.
    Już raz budowa została zaczęta, ale miała zostać oparta na starych fundamentach, a kontrakt został zerwany gdy okazało się, że sa zwichrowane - w związku z tym firma, która to wykonywała dostała ekstra kasę od miasta za zerwanie kontraktu, przekręt miejski niestety, przekręt, łapówki i te spraway....



  20. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co oni tam chca dokanczac jak tam nic nie jest zaczete? :D

  21. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no źle to napisali, ale nie do końca - jakby nie patrzeć budowa hali już się rozpoczęła (i zakończyła przed czasem), artykuł cały z DZ ( sprzed paru mies.)
    Jastrzębie otrzyma 10 milionów euro z kasy Unii Europejskiej

    Dzięki temu, że 28 wójtów, burmistrzów i prezydentów z subregionu zachodniego umiało się dogadać w sprawie najpilniejszych inwestycji w regionie, Jastrzębie Zdrój - oprócz wcześniejszych 36 milionów euro na budowę drogi południowej (z Wodzisławia Śląskiego do Pawłowic Śląskich) - otrzyma 10 milionów euro na kolejne inwestycje.

    Umowę gwarantującą subregionowi pieniądze podpisano z władzami województwa przed tygodniem w Czerwionce-Leszczynach.

    - Za europejskie pieniądze uda się dokończyć remont hali sportowej przy ulicy Leśnej. Tylko na ten cel ma trafić do Jastrzębia prawie 3 miliony euro. 2, 5 miliona ma kosztować modernizacja drogi wojewódzkiej nr 937, a więc ulicy 11 Listopada - wyjaśnia Katarzyna Wołczańska, rzecznik miasta.
    To nie wszystko, ponad trzy miliony euro pochłonie realizacja projektów informatycznych, dzięki którym na terenie całego miasta zostanie uruchomiony szerokopasmowy dostęp do internetu. Dodatkowo w urzędzie miasta powstanie system elektronicznego obiegu dokumentów.

    - Ma to w znaczny sposób ułatwić załatwianie spraw urzędowych dla mieszkańców, bez wychodzenia w domu - mówi Katarzyna Wołczańska.

    W Jastrzębiu zadbano również o środowisko. Za pół miliona euro ma powstać kompostownia odpadów zielonych. Choć pieniądze na te wszystkie inwestycje są już pewne, to nie oznacza to jednak, że wszystko zostanie zrobione w ciągu najbliższego roku. - Pieniądze mają zostać wydane w ciągu najbliższych siedmiu lat, ale pierwsze projekty powinny ruszyć jeszcze w tym roku - mówi Marian Janecki, prezydent miasta i przewodniczący Związku Gmin Subregionu Zachodniego.
    sorka, że to wklejam, bo to OT, ale będzie chyba jaśniej.

  22. Powrót do góry    #202
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla przypomnienia - najlepsza akcja w Pucharze Polski :)

    Dawid Murek - digg and attack

  23. Powrót do góry    #203
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  24. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy wie może ktoś skąd można pobrać mecz finałowy?? z góry dziękuje za odpowiedz

  25. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Poznaniu, gdzie w weekend rozegrano turniej finałowy PP, lepsze wrażenie sprawili wicemistrzowie Polski, którzy przegrali dopiero w finale. Wcześniej ZAKSA i Jastrzębi zmierzyły się z mistrzem Polski - Skrą Bełchatów. ZAKSA przegrała w pierwszym meczu 0:3 i pojechała do domu. Jastrzębie grało ze Skrą w półfinale i sprawiło sensację, wygrywając w tie breaku. W finale nie poradziło sobie z AZS-em Częstochowa (1:3).
    Już na prawdę mnie to wk*rwia... sensacje.... to co mamy NAJWSPANIALSZĄ skre pozniej "wielka trojke" i pozostale zespoly ? bardzo mnie to irytuje... i mysle ze nie tylko mnie...

  26. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sensacja byłaby porazka Skry z przepraszam za porównanie Sosnowcem ;)

    Czekamy na nastepny weekend=moze jakies sensacyjne wyniki beda np sensacyjna wygrana Resovii z Olsztynem czy Mosto z Jasrzebiem nie mówiąc o sensacyjnej porażce Częstochowy w Radomiu!!

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2005
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie do galaxiana.. Wrzucisz mecz razem ze studiem? Bardzo chciałabym zobaczyć co tam nasi grajkowie mówili w tv no i dekorację itd.. Polsat Sport niestety tego nie pokazuje.
    Pozdro

    BYł BęDZIE JEST TYLKO AZS!

  28. Powrót do góry    #208
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sensacja byłaby porazka Skry z przepraszam za porównanie Sosnowcem
    kurna prorok jakis czy co?!

  29. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za dwa i pół tygodnia Skrę czeka finał Ligi Mistrzów? Myśli pan już o tym turnieju?

    - Nie, bardziej o półfinale mistrzostw Polski, bo w spotkaniu z Płomieniem [w czwartek - jar] nie powinniśmy mieć problemów. Jedziemy do Sosnowca bardzo skoncentrowani.
    oj Daniel Daniel ty juz sie lepiej nie odzywaj ;)

  30. Powrót do góry    #210

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •