Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 210

Wątek: Puchar Polski

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na razie bez niespodzianek, faworyci wygrywają. Obstawiam finał Bełchatów - Olsztyn i zapewne Bełchatów skorzysta na słabej formie Olsztyna i wygra mecz finałowy dosyć szybko. Póki co nie widać kogoś kto Bełchatowowi mógł by zaszkodzić.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja stawiam ze wynik meczu Jastrzębski - Bełchatów to tie-break lecz nie wiem dla ktorej drozyny... a w starciu AZS'ow wygra ten z Czewy... wiec final JW/SKRA - Czewa... Moze byc ciekawie nie bede płakał jak JW przegra... przynajmniej szybciej wroci zeby trenowac na Koźle...

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zaryzykuje 3-1 dla Ptaków, ich pierwszy emcz z Mosto to wpadka, teraz bedzie tylko lepiej; natomiast zmeczona Czewa powinna i tak poradzić sobie z Mlekocticos po 5 setach walki;)

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mialem dzisiaj nieprzyjemnosc siedziec 2 rzedy nizej fantastycznych galacticos "pszołos" from Bełchatów. jezeli ejszcze raz ci ludzie beda po emczu z nami krzyczec ZAKSA(nieporozumienie) obrazajac w czasie meczu naszych zawodników, to przyrzekam , ze czesc z tych uciekinierów z DPS-ow zostanie nagrodzona klapsem! wiekszej **** szydery to ja na oczy( a mam ich 4 ) nie widzialem !

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mialem dzisiaj nieprzyjemnosc siedziec 2 rzedy nizej fantastycznych galacticos "pszołos" from Bełchatów. jezeli ejszcze raz ci ludzie beda po emczu z nami krzyczec ZAKSA(nieporozumienie) obrazajac w czasie meczu naszych zawodników, to przyrzekam , ze czesc z tych uciekinierów z DPS-ow zostanie nagrodzona klapsem! wiekszej **** szydery to ja na oczy( a mam ich 4 ) nie widzialem !
    co ty chcesz musisz im wybaczyc oni przeciez pochodza z Belchatowa ..... :)

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swider ja tam jestem radykalny wiesz;) Jestem za tym zeby im u nas poprostu ********ic i pozamiatane. Weszli bysmy tam we 3 i by starczylo.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wchodzę z Wami.
    Jak ja nie lubie Skry !!!!
    Sztuczny balon pompowany przez wszystkich
    Mam nadzieje że Puchar pojedzie gdzie¶ indziej niż do Bełchatowa

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może ktoś z was napisać w jakim stylu czewa wygrała z sosnowcem bo niestety miałem pecha i musiałem iść do pracy zamiast oglądać mecz a dziś mnie czeka i jak oceniacacie szanse Czestochowy w meczu z Olsztynem:)

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy to trema, ale narazie Resovia slabiutko. Jak oni mogli wygrac z Olsztynem?

    a z Ivanov nic tylko ciagle przeprasza za swoje wystawy.

    Jurkiewicz nastepny talent...

    a Ignaczak sie marnuje w Rzeszowie
    Nawet Super komentator Drzyzga zauważył iż Resovia grała na pół gwizdka ......

    A tak serio to liga rządzi się innymi prawami niż puchar. Resovia wszystko stawia na ligę i zobaczysz, iż w piątek na mecz z AZS-em wyjdzie drużyna, która będzie walczyć "do upadłego" o awans do 2 rundy play-off. Dla Resovii priorytetem jest play-off i Finał pucharu Challenge Cup, który jest rozgrywany w Rzeszowie.

    Zresztą po wygranej z Jastrzębiem trafili byśmy na Skrę, która jest faworytem rozgrywek .... a zwyciężyć ich to trzeba by było zagrać na 100 % swoich umiejętności ...

    ps. Szansę Resovii w Challenge Cup wzrastają .... Ricardo złamał rękę więc Modena bez rozgrywającego .....

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i po co bylo to pieprzenie resoviakow ze nie jada na wycieczke do Poznania? Oj jajec to tam brakuje kilku kolesiom :) Wstyd powinnini dac pograc tam innemu zespolowi a nie rezerwy wystawaiac ...


  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet Super komentator Drzyzga zauważył iż Resovia grała na pół gwizdka ......

    A tak serio to liga rządzi się innymi prawami niż puchar. Resovia wszystko stawia na ligę i zobaczysz, iż w piątek na mecz z AZS-em wyjdzie drużyna, która będzie walczyć "do upadłego" o awans do 2 rundy play-off. Dla Resovii priorytetem jest play-off i Finał pucharu Challenge Cup, który jest rozgrywany w Rzeszowie.

    Zresztą po wygranej z Jastrzębiem trafili byśmy na Skrę, która jest faworytem rozgrywek .... a zwyciężyć ich to trzeba by było zagrać na 100 % swoich umiejętności ...

    ps. Szansę Resovii w Challenge Cup wzrastają .... Ricardo złamał rękę więc Modena bez rozgrywającego .....
    po wygranej z Jastrzebiem i Skra jak zagracie na 100%? :) buaha, zeby wygrac z tymi druzynami musielibyscie grac na 100 a one na 5 % jak Jastrzebie w przegranym secie.

    to, ze grali na pol gwizdka nie zmienia mojej opinii, ze sa ciency jak odbyt weza. Nie lubie kombinatorow. Po uj w ogole przyjezdzali, zeby ludzi w45rwiac? Jakbym byl ich kibicem, to bym im kazal za bilety zwrocic.

    Malo tego, na miejscu Polsatu, kazalbym im pokryc koszty transmisji. Nie po to oni bula kase, zebysmy mogli ogladac, zeby potem jakis pacan przepraszal, ze odpuscili mecz.

    Mam nadzieje, ze dostaniecie w dupe i w lidze i w tym pucharze. Pierwszy raz bede za Olsztynem i pierwszy raz przeciwko polskiej druzynie w euro pucharach, za te poltora godziny zmarnowane przed tv.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i po co bylo to pieprzenie resoviakow ze nie jada na wycieczke do Poznania? Oj jajec to tam brakuje kilku kolesiom :) Wstyd powinnini dac pograc tam innemu zespolowi a nie rezerwy wystawaiac ...
    A co mieli powiedzieć? Nie zależy nam na Pucharze w tym roku i mecz z Jastrzębiem traktują jako sparing? Zresztą w tym meczu szansę na pokazanie dostali zmiennicy .... choć nie wszyscy z niej skorzystali .... Kwas dał plamę i wątpię, iż po tym występie będzie miął okazję grać w Rzeszowie w Następnym sezonie

    Wstyd powinni dac pograc tam innemu zespolowi a nie rezerwy wystawaiac ...
    Gwoli przypomnienia Resovia jest tam z urzędu :) Tak ktoś skonstruował regulamin, iż nie musieli walczyć. Zresztą system rozgrywek premiuje zespoły PLS. Może organizator powinien zapewnić uczciwe zasady awansu ... tzn. iż drużyna PLS-u powinny walczyć o awans a nie jak teraz dostawać bilet za Free.

    to, ze grali na pol gwizdka nie zmienia mojej opinii, ze sa ciency jak odbyt weza.
    Nie wiem, nie znam systemu anatomii węży. A ocenę gry zespołu w danym sezonie najlepiej wystawić po jego zakończeniu.

    po wygranej z Jastrzebiem i Skra jak zagracie na 100%? buaha, zeby wygrac z tymi druzynami musielibyscie grac na 100 a one na 5 % jak Jastrzebie w przegranym secie.

    Nie lubie kombinatorow. Po uj w ogole przyjezdzali, zeby ludzi w45rwiac? Jakbym byl ich kibicem, to bym im kazal za bilety zwrocic.
    Jak piszesz Jastrzębie jest zdecydowanie lepsze to co chcesz? W końcu wygrało? Może nawet dzisiaj pokonają Skrę!

    Jakbym byl ich kibicem, to bym im kazal za bilety zwrocic.
    Ja jestem ich kibicem a mecz był momentami zabawny .... wesoła gra w siatkówkę ...

    Mam nadzieje, ze dostaniecie w dupe i w lidze i w tym pucharze. Pierwszy raz bede za Olsztynem i pierwszy raz przeciwko polskiej druzynie w euro pucharach, za te poltora godziny zmarnowane przed tv.
    Pożyjemy zobaczymy :)

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Póki co Bełchatów gra jak Kobieca reprezentacja gimnazjum, więc ciężko cokolwiek mówić o szansach. Jak na razie 1:0 dla Jastrzębia, ale Bełchatów już tak słabego seta w tym turnieju nie zagra...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    odpuszczaja ten turniej. Juz wcozraj chcieli wtopic z Mosto ale sedziowie im przeszkodzili. czas sie szykowac na FF przeciez.
    jakby sie ktos nudził to moze policzyc czemużże mamy meic 3 ekipy w LM w przyszłym sezonie ;)

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zlodzieje i belchatowska mafia

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak buki przed emczem stawiały ale teraz jest 1.3 Ptaki i 3.55 pscólki.... kurde ale jastrzębei dziś brawa zbierze od wszystkich...;)

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wydrukowali... Sędziowie jak zwykle, przypadkowo na korzy¶ć Skry dwie piłki, a na dodatek żółta, brawo dla tych panów. Jeżeli komentatorzy Polskratu nie maj± w±tpliwo¶ci, no to co¶ tu nie gra...

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K*rwa Mać dla czego wszyscy sedziowie az tak kochaja ta zefajdana skre... ? kur*a znowo kilka ponktow na kozysc skry przez zafajdanych sedziow..... PARONOJA AZ ODECHCIEWA SIE OGLADAC!!!

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Sędzia! Z 13:13 16:12. Jak dla mnie nagrodę dla zawodnika meczu powinien sędzia dostać. Żenada! Wspaniały Bełchatów sam nie potrafi wygrać?
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i zaczelo sie drukowanie he he...

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A chciałem być odkrywczy i napisać, że drukowanie się zaczęło...

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Sędzia! Z 13:13 16:12. Jak dla mnie nagrodę dla zawodnika meczu powinien sędzia dostać. Żenada! Wspaniały Bełchatów sam nie potrafi wygrać
    nagrode z reguly dostaje zawodnik z ekipy ktora wygra hehe
    Spoko Prygiel i Murek jak sie w****ia to nawet PKE Polsat Skra pzps dobro narodowe Bełchatów pokonaja

    ps
    czy Mostostalowi tez tak zawsze sedziowie pomagali?

    ps 2
    kiedy juz wydawało sie ze nasi zawodnicy beda musieli przełknąc gorzka pigulkę po raz kolejny okazało sie ze w decydujących momentach umieją sie sprężyć, powalczyć i odbić z nawet najktrudniejszej sytuacji. Znane siatkarskie porzekadło dziś znowu sie spełni! Wierzmy w to wszyscy ...

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Niech tylko jakiś bufon z bełchatowa napisze, że biała mafia nie siedzi w kieszeni skry to zabije go śmiechem.

    Mam nadzieje, że mimo wszystko Jastrzębie wygra ten mecz.

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Sędziowie zaczynają drukowanie.
    Szkoda słów.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, mi to przypomina mecze Argentyna - Polska z LŚ 2002. Jedno jest pewne: Jastrzębie nie awansuje do finału, nie pozwolą mu. Jeśli chodzi o mnie to uczciwie rzecz biorąc finalistą w uczciwej grze jest zespół z Jastrzębia i tego im Gratuluje!
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ****a mać! To jest po prostu jaki¶ skandal!
    Musze powiedzieć że ogladam to co łaskawie pusci TV4 i do tej pory jak byly spory czy sedzia pomaga skrze/nie pomaga to wydawaly mi sie one mocno wyolbrzymione; ale teraz widzialem na wlasne oczy jak sedzia wydrukowal wynik 3 seta - oni naprawde kupuja sedziow! :|
    Pozostaje nam chyba tylko czekac, az skoncza sie zapasy wegla brunatnego w tym miescie.

    Motyla noga, jak ja nienawidze tej druzyny.

    Oby tylko nie sprawdzilo sie stare siatkarskie porzekadlo ....

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SB- Skra Bełchatów heh
    Ciekawe czy moze oni zagrali u bukmacharów ;)
    DObrze ze emcz jest na neutralnym gruncie bo na poludniu Polski zaj...li tych sędziów
    No kurna dzien kobiet cipom z belka musieli zrobic

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby tylko nie sprawdzilo sie stare siatkarskie porzekadlo ....

    Coś czuję że hjednak sie sprawdzi... bo jak Jastrzębie nie weźmie się do roboty to bedzie 3:2 dla polskratu... bialej mafi...

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem po co tyle w Bełchatowie inwestować w kadrę zawodniczą, skoro wystarczy kupić sędziów, a grać Juniorami?
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem po co tyle w Bełchatowie inwestować w kadrę zawodniczą, skoro wystarczy kupić sędziów, a grać Juniorami?

    Może nie wiedzą co zrobić z kasą... moze nie wiedza że dzieci w karajach 3 swiata nie mają co jeść...Jastrzębska maszynka chyba sie zacieła.. Jastrzębie brac sie do wygrania tie-breaka...

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uff wszystko wrociło do normy. Ptaki 2.7 Pszczólki 1.4 na wygrana w 5 secie. Jeszcze kwadrans i mozna odpoczywać, podziekować sędziom no i zasmiać sie z jastrzebskich patałachów, juz nasmieli a dali dupy jak zawsze, no przestraszylisie super mario bros-

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy 5 set. Pomoc sędziego na pewno sie przyda, bo Jastrzębie na 5 seta zmobilizuje się nie miłosiernie!
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciezko bedzie w tie breaku.

    Jest za to jedno jasne przeslanie. W tym roku ze Skra po prostu nie mozna wygrac. PZPS tego dopilnuje.


    urwa Wlazly caly czas przechodzi linie przy zagrywce


    obstawiamy czy sedziowie pomoga?

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzebie wraca do gry !
    Jastrzebie ! Jastrzebie ! Jastrzebie !

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odczepcie sie od Skry i mArIuShKa.

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chwilowo wszyscy kibice są z Jastrzebiem ;)

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nigdy Wam tak nie kibicowalem jak dzisiaj :)

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak powiedzial Drzyzga sensacja, niespodzianka,

    poleca glowy w PZPS

    Murek jest niesamowity.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chwilowo wszyscy kibice są z Jastrzebiem ;)
    Dokladnie. Przez te dwie godziny nawet ja bylem Slazakiem :]

    Kto dostal MVP? Obstawiam że E. Ivanov. No chyba, ze jak ktos tu napisal z urzedu dostał Murek ;)

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet gdy sędzia troche wynik druknie to i tak nic nie pomoże, gdy murek z lewego ataku huknie.

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    kuchcik napisał:

    Chwilowo wszyscy kibice są z Jastrzebiem
    Dzisiaj chyba kibice Bełchatowa byli nawet z Jastrzębiem:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Pierwszy raz w życiu się cieszę z wygranej Jastrzębia D:, cho może bardziej z przegranej skry.

    Fantastyczny Murek


  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Murek za swoja *****istosc idzie na kotrole antydopingowa :D echh wszystkiego sie lapia :D

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie Brawa dla Jastrzębia! Grali przeciwko Skrze i sędziom. Mnie najbardziej cieszy iż siatkarscy spekulanci (Bąkiewicz i Pliński) którzy zdają sobie sprawę, że są za ciency żeby stanowić o sile jakiegokolwiek zespołu, poszli do Bełchatowa po pewne złoto i Puchar, który miał im wygrać Wlazły - i nie wygrał :)
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    morda mi sie smieje od ucha do ucha :) gratulacje dla Jastrzebia well done !!!

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •