Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Jastrzębie - AZS Częstochowa

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jastrzębie - AZS Częstochowa

    Wynik meczu bedzie mial kolosalne znaczenie dla ukladu w tabeli. AZS przegral dwa ostatnie mecze w dosc slabym stylu, Jastrzębie jest dobrej formie, do tego wlasna hala.
    Tak na oko wychodzi mi 3:1, ale zyczeniowo prosze o tiebreak.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli uda nam sie wygrac za 3 pkt to chyba tym meczem zagwarantujemy sobie 2 miejsce po zasadniczej... Oby...

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Udało sie". Częstochowie.
    Brawa

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Czewa i Jastrzębie mają zamiar tak grać w play-offach, to już możemy pisać listy gratulacyjne dla Skry Bełchatów.

    Gratulacje dla AZSu, ale mecz słaby.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz...wypada pogratulowac wszystkim medrcom forumowym ktorzy juz widzieli koncowy uklad tabeli...jak widac jeszcze zbyt wczesnie na przydzielanie miejsc.

    Ladny mecz Stelmacha...spokojna madra gra. Podobal mi sie bardzo Jurkiewicz na bloku - spory postep od czasu kiedy gral w Czewie.

    Co krzyczeli kibice Jastrzebia po tym jak Wika nagrode otrzymal?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo dla Czestochowy. Szkoda, ze w takim zlym stylu przegralismy. Jedynie moze Rusek zasluzyl na wyroznienie. Reszta dno.

    Haslo Gierczynskiego w wywiadzie, ze hala "Szeroka Madison Square Garden" jest specyficzna, poprawilo mi humor. ;-)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyróżnienie tylko dla Ruska? A gdzie Prygiel, który sam ciągnął cały mecz?

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co to znaczy sam ciagnal, jak przegralismy 3 : 1? To, ze Swedrowski i Drzyzga sie nim podniecali caly mecz, nie znaczy dla mnie, ze musi byc wyrozniajacym sie zawodnikiem. Robil to co atakujacy ma robic.

    Jak Murek ciagnie mecz to wygrywamy.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark - dobrze u Was tez gral Prygiel. Praktycznie tylko on w ataku trzymal poziom. Poza tym faktycznie Rusek zagral bardzo dobre zawody.

    Cos czulem, ze bedzie to zaciete spotkanie i faktycznie takie bylo. AZS mogl wygrac szybciej, ale sie nie udalo glownie dzieki bledom w koncowce trzeciego seta. Wika MVP dostal chyba za koncowke, bo te bledy to jego "zasluga".

    Iskrzylo na parkiecie, ale tutaj prym wiodl Ivanov. No i co tam krzyczeli kibice na Wike? Ja to pamietam jak kiedys ktos wyzywal na fanow AZS-u Czestochowa za to jak przywitali Gela kiedy zmienil barwy. A czy Marcin to u Was nie gral?

    3 punkty ciesza i to bardzo, bo to pozwala nam realnie myslec o zajeciu drugiego miejsca w tabeli. Kluczowym spotkaniem wydaje sie byc mecz z Mostostalem w Hali Polonia.

    Wypowiedz Jerrego faktycznie pierwsza klasa :)


  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Ha, wiedzialem!

    2003/04 - kompromitacja w Warszawie, meczymy sie z kelnerami w 5 setach. Tydzien pozniej z Jastrzebiem nikt nie daje nam szans, a mimo to wygrywamy 3:2
    2005/06 - Olsztyn spuszcza nam w Polonii lanie 3:0. W Jastrzebiu wszyscy wroza podobny wynik. Tam jednak AZS pokazuje klase i zwycieza - ponownie w tie-breaku.
    2006/07 - po bolesnym 2:3 z Belchatowem odbudowywujemy morale zwyciestem... no wlasnie, zgadnijcie z kim :)

    Ergo: nie ma lepszej recepty na kryzys niz mecz z Jastrzebiem :)

    BTW Po ogloszeniu Marcina Wiki zdobywca nagrody MVP uslyszalem ogromny chor gwizdow. Prosze, upewnijcie mnie, ze gwizdali pseudokibice z Czestochowy, bo nie wierze, by byla to sprawka arcykulturalnej siatkarskiej publicznosci (tej samej, ktora tak oburzyly gwizdy na Antige w HP).

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Iskrzylo na parkiecie, ale tutaj prym wiodl Ivanov. No i co tam krzyczeli kibice na Wike? Ja to pamietam jak kiedys ktos wyzywal na fanow AZS-u Czestochowa za to jak przywitali Gela kiedy zmienil barwy. A czy Marcin to u Was nie gral?
    mysle, ze bardziej chodzilo o spiecie z Ivanovem niz o to czy gral, czy nie gral. Wiesz, nikt nie lubi jak u siebie w domu przyjezdny dokonuje takich expresji radosci, jak to robil Wika, a potem jeszcze dostaje MVP ;-)

    No, ale walic co tam sie dzialo potem. Sportowo odstwalismy dzis od was na 10 km, i chociaz czasami sie wydawalo, ze zlapalismy wiatr, to nagle cos znow sie zdupialo.

    BTW Po ogloszeniu Marcina Wiki zdobywca nagrody MVP uslyszalem ogromny chor gwizdow. Prosze, upewnijcie mnie, ze gwizdali pseudokibice z Czestochowy, bo nie wierze, by byla to sprawka arcykulturalnej siatkarskiej publicznosci (tej samej, ktora tak oburzyly gwizdy na Antige w HP).
    chyba pomyliles druzyny

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos czulem, ze bedzie to zaciete spotkanie i faktycznie takie bylo. AZS mogl wygrac szybciej, ale sie nie udalo glownie dzieki bledom w koncowce trzeciego seta. Wika MVP dostal chyba za koncowke, bo te bledy to jego "zasluga".
    Z drugiej strony w Cz-wie naprawde nie bylo wyrozniajacego sie zawodnika w tym meczu, a ktos nagrode musial dostac ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgoda Spark. Ja nie mam pretensji o te gwizdy, u nas tez one wystepuja i nie przeszkadzaja mi je w Jastrzebiu i w Czestochowie czy nawet w Belchatowie. Tylko skoro najpierw krytykuje sie zachowanie kibicow AZS-u, ktorzy wygwizdali Antige i prawi sie moraly jakie to bylo nieladne, a tydzien pozniej robi sie dokladnie to samo + okrzyki "lajza" to chyba jest to zachowanie bardzo lekko mowiac: dziwne :)

    Beniamin - masz racje. Bo ja obstawialem, ze nagrode moze dostac Andrzej albo Wika. Swedrowski mowil o Billingsie. Faktycznie Czestochowa miala wiecej atutow szczegolnie w ataku chociaz i tak to nie byla ta gra, ktora nas zachwycala kilka tygodni temu.

    Wracajac do Jastrzebia to, gdy prezentowane byly ujecia twarzy zawodnikow gospodarzy (szczegolnie Murka) to wydawac sie moglo, ze oni ledwo dysza. Jakby nie mieli kompletnie sily. Zreszta Dawid gral dzisiaj co tu duzo mowic slabo.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tam nikogo nie krytykowalem ;)

    Murek rzeczywiscie slabo, ale jemu sie wybacza. ;-)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i w dupę palec ;)

    Ta porażka "zrzuci" nas na piąte miejsce w tabeli.
    Cz-wa wygrała zasłużenie za 3pkt. Byli dziś po prostu lepszą drużyną i tyle. Nasi przez pierwsze dwa sety byli chyba myślami gdzieś poza halą, tfu..., tym czymś co Grodecki nazywa halą!

    Jeżeli chodzi o iskrzenie pod siatką to zarówno winny temu jest E.Ivanov jak i M.Wika.

    Gratki dla Cz-wa za zwycięstwo i zajęcie drugiego miejsca po rundzie zasadniczej.

    PS. Poziom meczu słaby.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rem spokojnie z tym drugim miejscem.
    Czekaja nas jeszcze trudne mecze np. wyjazd do Rzeszowa i o wiele chyba trudniejsze spotkanie z Mostostalem.

    Natomiast faktycznie Murkowi tak jak Gierczynskiemu trzeba wybaczac, bo oni trzymaja gre :)

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta porażka "zrzuci" nas na piąte miejsce w tabeli
    za tydzie możecie wrócic na 4te ;)

    jednak nei zrzuci -bedziecie przed Mosto.
    Hmmm ciekawe na ile ten Novotny na prawde był kontuzjowany ;)
    Chudik, Sopko....ex_Mosto nas
    zbiło

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No zrzuci nas :) Ale jeszcze troche spotkan zostalo a Mosto ma małą masakre przed soba :)
    Czewa i Mleczni tez moga zgubic pkt :P
    Poza tym My mamy najlepsze mecze w 1/2 play off... :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słaba Czewa pokonała jeszcze słabsze Jastrzebie. Gratulacje dla wygranych. Jastrzebie utrzymało 4 miesce dzięki niespodziewanej wpadce Kędzierzyna w Bydgoszczy.
    ____________
    POZDRAWIAM

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co to znaczy sam ciagnal, jak przegralismy 3 : 1? To, ze Swedrowski i Drzyzga sie nim podniecali caly mecz, nie znaczy dla mnie, ze musi byc wyrozniajacym sie zawodnikiem. Robil to co atakujacy ma robic.
    Gdyby nie Prygiel przegralibyście 3:0 w setach do 15. Przy takim rozumowaniu można też napisać, że Rusek robił to, co do libero należało: odbierał i bronił. Czyż nie?

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Mam pytanko o staty Murka z tego meczu.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko o staty Murka z tego meczu.
    Pewnie są baaardzoooo słabe :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Beniamin - masz racje. Bo ja obstawialem, ze nagrode moze dostac Andrzej albo Wika. Swedrowski mowil o Billingsie. Faktycznie Czestochowa miala wiecej atutow szczegolnie w ataku chociaz i tak to nie byla ta gra, ktora nas zachwycala kilka tygodni temu.
    to z tym Billingsem to kpina jaka¶. I tak atakuj±cy najczesciej dostaja te nagrody (wszakże najbardziej efektowna pozycja na boisku), a Billings dzis zagral wg mnie wrecz slabo, szczególne na tle ¶wietnego Prygla.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Beniamin napisał:

    a Billings dzis zagral wg mnie wrecz slabo, szczególne na tle ¶wietnego Prygla.
    hmmm
    Z tego co zauważyłem to gracza meczu z reguły dostaje gracz drużyny zwycięskiej.
    Moim zdaniem Billings poza równą grą w ataku miał niesamowity (jak na niego) dzień w polu zagrywki.
    On obok zagrywek Szczerbaniuka i Wiki robił najwięcej szkody Ruskowi, który i tak w dzisiejszym dniu zagrał najlepiej ze wszystkich wymienionych.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co zauważyłem, to nigdzie nie napisałem że to Prygiel powinien dostać MVP.
    A Billings dobr± dyspozycję w polu zagrywki pokazał już w meczu z Bełchatowem - po prostu nauczył się mocniej zagrywać ;)
    Poczekajmy na statystyki - z tego co mi się wydaje to Billings % miał może i niezły, ale dostawał stosunkowo mało piłek.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nillings dostal bardzio malo piłek jkiedy stal na lewym skrzydle bo zwyczajnie to skrzydlo ma slabsze. To jest ogolnie dziwny zawodnik, ale to pewniej ego ostatni sezon w Czestochowie i bedziemy tesknic za jego mimo wszystko dobra gra. A ze wali przed siebie i dostaje straszne czapy nie zmienia faktu, ze jest dobry... I faktycznie, za Panasa widac , ze cwiczy mocna zagrywke tyle ze jak juz mu wchodzi jest bardzo trudna do przyjecia (bo sa zagrywki mocne ale stosunkowo latwiejsze do zatrzymania w polu)

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Ma ktoś może staty z meczu?
    Czy Billings odejdzie?
    Nie jestem tego pewien.
    Wiele zależy pewnie od tego co wydarzy się jeszcze w tym sezonie.
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    blacktop
    Nie ma to tamto masz swietne wpisy :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •