Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 306

Wątek: Fim speedway grand prix 3

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Dzisiaj na urodziny(13) dostałem Speedway Grand Prix 3 i mam problem. Gre zainstalowałem i wduszam na ikonę otwiera się pierwsze tło tej gry i zaraz pisze
    "The thread attempted to read from or write to a virtual address for which it does not have the appropriate access" i się wyłącza gry i powraca do pulpitu
    Mam
    1,7 Celeron procesor
    Geforce 4 karte graficzną
    256 RAM
    SGP2 śmigała ze heja
    Co mam zrobić ????
    musisz zmienic kompanajlepiej
    Procek słaby ale procek mozna przebolec najgorzej z Ram a karta to porazka na mojej karcie GF FX 5200 tez nie pogram

    pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Ale nie wiem może po prostu w moim wieku to już takie gry po prostu się nie podobają co jest bardzo możliwe, wszak już dawno nie mam naście lat. Grę oddam chyba kuzynowi, może mu się spodoba

    Demonic to była gra . Nawet jako 20latek w to pykałem aż miło ...
    To raczej wina gry, to, że w Polsce część zacofanego społeczeństwa uważa gry za rozrywkę dla młodzieży, nie znaczy, że tak jest. ;)
    Średnia wieku gracza na świecie to grubo ponad 30 lat.
    Gry to taka sama rozrywka jak np. filmy, ale jeszcze parę lat upłynie zanim wedrze się to do zbiorowej świadomości w Polsce.

  3. Powrót do góry    #183
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach

    czyli nic nie da się zrobić:(

    Nic nie da się zrobić.................................

  4. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    z taką konfiguracją zapomnijpozostaje ci wymiana karty graficznej i dokupienie pamięci ram , ja wiem koszt okolo 200 zl jak się zepniesz

  5. Powrót do góry    #185
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    gdzie się daje te ramy i ile bym musiał ich mieć oraz karte graficzną jaką

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Musisz isc do sklepu tam będa wiedzieli co dobrać bo twoja płyta głowna chyba nie obsługuje ddr-ów więc pozostaje zwykła pamięć a ile? im więcej tym lepiej a kartę musisz kupic na złączu agp conajmniej Geforca 6600 lub Radeona 9800

  7. Powrót do góry    #187
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    mi w takim samym wypadku pomógł... restart \o/

  8. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    hN po co go ładujesz? Co ma restart do kofiguracji karty serii Geforce 2 czy Geforce 4 Mx nie radziły sobie z niektorymi grami juz 4 lata temu np Medalof Honour Pacyfic juzlepsze były Ge force 3. Więc nie rób mu wody z mózgu

  9. Powrót do góry    #189
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach

    Mam pytanie

    A mozę speedway grand prix 1 by mi działało a nigdy w go nie grałem jest ta gra jeszcze w sprzedaży na rynku

  10. Powrót do góry    #190
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko, pójdzie mi na tym sprzęcie FIM SPeedway GP3?
    Procesor: AMD Sempron(tm)2800+ 2.00 GHz, pamięć RAM:512 MB ,karta graficzna nVidia:GeForce FX 5200.
    Z góry dzięki za odpowied¼.pozdro

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik Awatar Dark_Magician
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FIM SGP 3 jest już dostępne na torrencie :) taka informacja :) ale jeszcze nie ma seriala

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko, pójdzie mi na tym sprzęcie FIM SPeedway GP3?
    Procesor: AMD Sempron(tm)2800+ 2.00 GHz, pamięć RAM:512 MB ,karta graficzna nVidia:GeForce FX 5200.
    Z góry dzięki za odpowied¼.pozdro
    czytaj watek na tej karcie nie ktos ma i nie dziala

  13. Powrót do góry    #193
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skusiłem się jednak na zakup tej gierki i po maksymalnym obniżeniu grafiki jakos na GeForce 5200 idzie ;)

  14. Powrót do góry    #194
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co trzeba zrobic zeby pisac do rywala wczasie gry

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Naciskamy "y" potem tresc wiadomosci i potwierdzamy enterem :)

  16. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Skusiłem się jednak na zakup tej gierki i po maksymalnym obniżeniu grafiki jakos na GeForce 5200 idzie ;)
    Czyli problem z Ramem jasne ze idzie na GF5200 bo w koncu ją na takiej karcie odpalilem tylko chodzi o bajery cienie i polepszenie grafy. Wychodzi na to ze musze rozszerzyc pamiec i moge pograc normalnie

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    A mozę speedway grand prix 1 by mi działało a nigdy w go nie grałem jest ta gra jeszcze w sprzedaży na rynku
    Pisales wyzej ze SGP 2 ci śmigała więc i jedynka ci pojdzie pojdzie ci napewno bowiem ja gralem w tą gre na sprzecie celeron 1,2 GHz 128 MB Ram-u Geforce 2 i chodzila normalnie nawet na duzych detalach, poszukaj w marketach niedawno rzucila mi sie w oczy i tak jak pisalem kosztowala 19 zl

  18. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    a ja powiem tyle ze jak ktos ma slabszego kompa moze se gre odpuscic. Ja gra mu siebie na srednim kompie, brachol na super kompie. Roznica GIGANTYCZNA, nie chodzi o sama grafike, ale o plynnosc. Ciezko sie jedzie przy malej ilosci klatek, ogolnie jest balagan na ekranie i nie wiadomo o co chodzi. Pozatym zawodnik DZIKA KARTA to chyba jakas kpina... ogolnie gra niezla, ale robiona przez amatorow. Gdyby byl w tym teamie ktos kumaty co sie zna na zuzlu byloby super...

  19. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Wydałem kolejną wersję fizyki. Teraz jest już gotowa pod wszystkie stadiony :) Proszę testować i recenzować na forum :) Starałem sie pozmieniać tyle ile mogłem. Link -> http://www.plikos.pl/ji7/fizyka_v.0.7.5.rar

    Pozdro!

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no, panowie z Techlandu sie całkiem postarali ! Gierka naprawde wporzo, multi troche skopany, ale da się przeżyć. Dobra gierka, podoba mi się ;] Na szczescie na moim kompie moge odpalic na max detalach, tylko ze wtedy na karcie grafiki moge sobie wode na herbate zagotować.

    Na początku było cieżko załapać o co come on, ale teraz już fredką jestem ciągle w ścisłej czołówce w GP na normalnym poziomie. Dużo sprzetu do kupienia, mało troche do ustawiania. Lece grać dalej. Polecam !
    I nie piracić mi tej gry, bo juz wiecej nigdy nie wydadzą nowej ! Jak im się bedzie opłacać, to będą jeszcze lepsze gry robić !

  21. Powrót do góry    #201
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a pojdize mi na 3 mhz 512 ramu i radu x550/x800?

  22. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Przedwczoraj wyslalem do Techlandu maila. Dzisiaj uzyskalem nastepujaca odpowiedz:

    PS. Czy planujecie Panstwo podpisanie umowy ze Speedway Ekstraliga S.A. dzieki czemu w koncu moglaby sie pojawic tak dlugo oczekiwana przez kibicow gra zuzlowa oparta na rozgrywkach ligowych?

    [...]Nie moge na razie wypowiadac sie w tej kwestii, ale nie ukrywam, ze Techland juz od dawna chce zrobic gre zuzlowa poswiecona ekstralidze. Do 2007 roku nie bylo to praktycznie mozliwe ze wzgledow prawno-licencyjnych. Teraz sprawy maja sie nieco inaczej, co stwarza okazje do stworzenia takiej gry. Na razie jednak nie mozemy nic potwierdzic, ale w razie czego, z cala pewnoscia glosno oglosimy, gdy ruszy produkcja takiego tytulu. Wiemy, jak bardzo wszyscy kibice czarnego sportu czekaja na taki tytul.

    Tak na koniec dodam tylko, ze w drodze jest patch do SGP3, ktory m.in. poprawi wydajnosc na slabszych maszynach - gre mozna odpalic na sprzecie nie spelniajacym podanych przez nas wymagan minimalnych, ale zdarzaja sie wtedy liczne bledy (np. sztuczna inteligencja nie wyrabia - komputerowi zawodnicy wpadaja na siebie i na bandy). To jednak nie koniec: przewidujemy wypuscic kilka darmowych dodatkow do gry. Nie moge jednak jeszcze zdradzic, jakie niespodzianki beda one ze soba niosly.

    ------------------

    Takze chyba bedzie OK:). Faktycznie powstanie spolki Speedway Ekstraliga S.A. daje mozliwosc prawna na powstanie oczekiwanego tytulu.
    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #203
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydałem kolejną wersję fizyki. Teraz jest już gotowa pod wszystkie stadiony :) Proszę testować i recenzować na forum :) Starałem sie pozmieniać tyle ile mogłem. Link -> http://www.plikos.pl/ji7/fizyka_v.0.7.5.rar

    Pozdro!

    Moje wrażenia jak najbardziej pozytywne z tego dodatku .
    Ostro go po testowałem i zdecydowanie lepiej jest sterować zawodnikiem podczas biegu.

  24. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Przedwczoraj wyslalem do Techlandu maila. Dzisiaj uzyskalem nastepujaca odpowiedz:

    PS. Czy planujecie Panstwo podpisanie umowy ze Speedway Ekstraliga S.A. dzieki czemu w koncu moglaby sie pojawic tak dlugo oczekiwana przez kibicow gra zuzlowa oparta na rozgrywkach ligowych?

    [...]Nie moge na razie wypowiadac sie w tej kwestii, ale nie ukrywam, ze Techland juz od dawna chce zrobic gre zuzlowa poswiecona ekstralidze. Do 2007 roku nie bylo to praktycznie mozliwe ze wzgledow prawno-licencyjnych. Teraz sprawy maja sie nieco inaczej, co stwarza okazje do stworzenia takiej gry. Na razie jednak nie mozemy nic potwierdzic, ale w razie czego, z cala pewnoscia glosno oglosimy, gdy ruszy produkcja takiego tytulu. Wiemy, jak bardzo wszyscy kibice czarnego sportu czekaja na taki tytul.

    Tak na koniec dodam tylko, ze w drodze jest patch do SGP3, ktory m.in. poprawi wydajnosc na slabszych maszynach - gre mozna odpalic na sprzecie nie spelniajacym podanych przez nas wymagan minimalnych, ale zdarzaja sie wtedy liczne bledy (np. sztuczna inteligencja nie wyrabia - komputerowi zawodnicy wpadaja na siebie i na bandy). To jednak nie koniec: przewidujemy wypuscic kilka darmowych dodatkow do gry. Nie moge jednak jeszcze zdradzic, jakie niespodzianki beda one ze soba niosly.

    ------------------

    Takze chyba bedzie OK:). Faktycznie powstanie spolki Speedway Ekstraliga S.A. daje mozliwosc prawna na powstanie oczekiwanego tytulu.
    pzdr

    mogłaby być jeszcze 1. liga albo elite leauge

  25. Powrót do góry    #205
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak 1 to i 2, a jak Elite to i Elistern i rosyjska i wiele, wiele innych... Problem? Prawa autorskie!

  26. Powrót do góry    #206
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Jasne juz w to wierze przeciez jakby bardzo chcieli to juz dawno wypusciliby ligę żużlową z nazwiskami typu Galop czy tez druzynami onia leszno jakiproblem. zresztą wzorem demonica mogliby dodac edytor i szlus!!!! Dlamnie tłumaczenie nie na miejscu i wszystko w tym temacie

  27. Powrót do góry    #207
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie.Czy gra mi pojdzie na procesorze 2,5 ghz?Proszę o bardzo szybką odpowiedź.

  28. Powrót do góry    #208
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie... gra Ci nie pójdzie... mi śmiga na 1625 Mhz ale Tobie nie śmignie na 2,5 :P

    jacasek: sranie w banie - sam zrób grę i rób co w niej chcesz :] Tworzenie gry w większej firmie to nie jest po prostu tak, że ktoś rzuca pomysł i od razu ma 20 osób do pomocy. Dlatego np. EA nie zrobi żużla (swoją drogą nie wiem czemu tak bardzo chcecie od EA o.O wszystkie gry motocyklowe, wyścigowe itp. dla EA robiły inne teamy... z EA nikt tam nie grzebał - no może troszkę szlifów. EA udostępniało im kapitał i ew. jakieś techniczne rzeczy (chociaż wiem, że Image Space F1 Chall robiło na swoim silniku \o/)) - BO IM SIĘ TO NIE KALKULUJE... W Techlandzie na pewno jest podobnie - ktoś składa projekt w ręce szefa - ten zleca badania nad opłacalnością produktu i wtedy dopiero zarząd podejmuje decyzje czy opłaca się taką grę zrobić czy nie. Tak przynajmniej jest w wypadku Techlandu. Z Nawarem była inna gadka bo oni tylko wykupili kod od gościa z Bydgoszczy, dodali coś od siebie i zaczeli szukać wydawcy - wtedy jest prościej bo studio może sobie pozwolić na zrobienie czegoś bez zbytniego polotu itp. :P

  29. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie, choć jeśli Techland doszedł do wniosku, że opłaciło się wydać FIM, FIM2 i FIM3 to ligówkę też by się opłaciło, choć to dopiero teraz, gdy można starać się o licencję. Martwi mnie tylko to, że będzie tylko Ekstraliga, bo dla mnie, kibica z Krosna, brak mojego zespołu byłby wielkim rozczarowaniem, choć sam zespół powinien startować w rozgrywkach ligi amatorskiej. Na początek Ekstraliga jednak wystarczy. Oby tylko taka gra wyszła i wątek menadżerski był rozwinięty, gdyż jeśli ma być coś w stylu Demonica to nie ma sensu poświęcać temu czasu.

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Nie... gra Ci nie pójdzie... mi śmiga na 1625 Mhz ale Tobie nie śmignie na 2,5 :P

    jacasek: sranie w banie - sam zrób grę i rób co w niej chcesz :] Tworzenie gry w większej firmie to nie jest po prostu tak, że ktoś rzuca pomysł i od razu ma 20 osób do pomocy. Dlatego np. EA nie zrobi żużla (swoją drogą nie wiem czemu tak bardzo chcecie od EA o.O wszystkie gry motocyklowe, wyścigowe itp. dla EA robiły inne teamy... z EA nikt tam nie grzebał - no może troszkę szlifów. EA udostępniało im kapitał i ew. jakieś techniczne rzeczy (chociaż wiem, że Image Space F1 Chall robiło na swoim silniku \o/)) - BO IM SIĘ TO NIE KALKULUJE... W Techlandzie na pewno jest podobnie - ktoś składa projekt w ręce szefa - ten zleca badania nad opłacalnością produktu i wtedy dopiero zarząd podejmuje decyzje czy opłaca się taką grę zrobić czy nie. Tak przynajmniej jest w wypadku Techlandu. Z Nawarem była inna gadka bo oni tylko wykupili kod od gościa z Bydgoszczy, dodali coś od siebie i zaczeli szukać wydawcy - wtedy jest prościej bo studio może sobie pozwolić na zrobienie czegoś bez zbytniego polotu itp. :P
    Może i sranie w banie ale Techland juz wypuscil w 1998 menagera ligowego i były w nim owczesne 2 ligi i nie było problemu a przeciez wiadomo jaki jest popyt na gre ligową juz duzo ludzi monitowalo przy pojawieniu sie sgp 1 o ligę i wtedy według zapewnien panow zTechlandu miala wyjsc gra z liga wiec nie pisz mi tu ze nie mozna a sam nie zrobie gry bo nie umiem tego robic, jeden robi to drugi tamto ja 20 lat jestem elektrykiem i mysle ze swojarobote robię dobrze a co do EA nie ma zuzla z wiadomych względoe ,ten sport jest malo popularny w USA czy tez Kanadzie

  31. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg. mnie pierwszy FIM to był taki sprawdzian ze strony Techlandu. Teraz liczę, że po 3-ciej części powalczą o ligę. Mam nadzieję, że zobaczymy wszystkie polskie ligi oraz rozwinięty wątek menadżerski, bo takie jeżdżenie dla siebie to nie ma sensu.

  32. Powrót do góry    #212
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuzwa, albo cos mam w kompie walniete, ale ciul go wie o co kaman!!!!!!!!
    Mam kompa, o takie cus:
    Procek - Athlon 64 3200+ 2.01 GHZ
    Grafika -2 razy GeForce 6600gt
    Pamiec 1GB ram
    Nie mowie tu o tym ze na 100 wyscigow 95 konczy sie upadkami i dojezdzam sam, ale nie moge wlaczyc Shader 3.0, tzn moge tylko jak wchodze do biegu to mam czarny ekran i tylko glos......
    I wogule jakos mi to wszystko tak kwadratowo zapiernicza.....
    Wie moze ktos o co biega??
    Z gory dzieki za odp.........

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie niech zrobią ekstralige a naszym zadaniem będzie prośba o łatwość modyfikacji gry aby można było wprowadzić inne ligi zmodyfikować kevlary itp.

    To że licencji Techland nie otrzyma na inne ligi to tworzenie modyfikacji przez graczy jest możliwe :) a więc nie ma co sie łamać ;)

    PS. Do pana powyżej a czy w grze masz opcję o wykorzystaniu SLI ? Masz 2 karty to mniewam że wykorzystujesz SLI ? Jeśli tak to jeździj na PS 2.0 bo gra nie wykorzystuje SLI ! po zatym nie wiem czy w systemie możesz wyłączyć emulację SLI i ciągnąc gre na 1 karcie ale spróbuj.

    Upadki i inne rzeczy biorą się z wolnego obliczania procesów przez Procesor i ramy. Ja mam A64 x2 2,6ghz i 2 GB ram i 5 % mam upadków ;] a więc jest ok. Mam inny problem z kartą dźwiękową. Ale to już inna bajka sam staram się go rozwiązać ale jak do poniedziałku będzie tak dalej to będe korzystał z usług pomocy technicznej.

  34. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Wg. mnie pierwszy FIM to był taki sprawdzian ze strony Techlandu. Teraz liczę, że po 3-ciej części powalczą o ligę. Mam nadzieję, że zobaczymy wszystkie polskie ligi oraz rozwinięty wątek menadżerski, bo takie jeżdżenie dla siebie to nie ma sensu.
    Tylko ze pierwszy speedway z techlandu był w 1996 manager jeszcze byl speedway manager 98, speedway 99,speedway 2000.speedway championship, Fsg 1, Fsg 2 ifsg 3 to az 7 tytułów więc na ligę poczekamy jeszcze 7 hehe

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydałem kolejną wersję fizyki. Teraz jest już gotowa pod wszystkie stadiony :) Proszę testować i recenzować na forum :) Starałem sie pozmieniać tyle ile mogłem. Link -> http://www.plikos.pl/ji7/fizyka_v.0.7.5.rar

    Pozdro!

    po wgraniu tego patcha po jakimś czasie wskakuje mi taki komunikat i niemoge uruchomić gry nawet wprowadzając poprawny serial





    http://img241.imagevenue.com/img.php...wa_122_2lo.JPG

  36. Powrót do góry    #216
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    po wgraniu tego patcha po jakimś czasie wskakuje mi taki komunikat i niemoge uruchomić gry nawet wprowadzając poprawny serial

    http://img241.imagevenue.com/img.php?image=18563_Nowy_Obraz_-_mapa_bitowa_122_2lo.JPG
    i dlaczego nas ściemniasz !!! masz pirata więc milcz gościu !!

  37. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po wgraniu tego patcha po jakimś czasie wskakuje mi taki komunikat i niemoge uruchomić gry nawet wprowadzając poprawny serial





    http://img241.imagevenue.com/img.php...wa_122_2lo.JPG
    kup oryginała, to łatka pójdzie ci bez problemu x)



    Wracając do Tehlandu....
    na moje gdyby bardzo chcieli stworzyć ligę mogliby zrobić podobnie jak twórcy demonica - dać Thomasa Galopa, Romana Holtanskiego, Rayna Vallisuna czy tam nawet Nikego Tebersena, dodać do tego edytor składów i byłoby ok ;) z nazwami klubów (Niunia Leszno czy tam Romex Częstochowa) i też niebyłoby większych problemów :)

    Ale skoro Techland chce oprzeć grę na licencji, to tylko pogratulować :) Chociaż przez to gra może być o kilka złociszy droższa

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Człowieku, nie będę się wypowiadał za wszystkich, ale jeśli bym wiedział, że będę mógł zagrać ksm-em Krosno w grze to bym zamówił ją w prapremierze i to bez względu na cenę. Dla mnie najważniejsze jest to, aby ta gra miała wszystkie ligi (lub możliwość wprowadzenia), rozwinięty wątek menadżerski (transfery itp) i dobrze rozwinięta grywalność jeśli chodzi już o same wyścigi. Marzy mi się kariera czyli liga +GP +IMŚJ itp itd.

  39. Powrót do góry    #219
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Człowieku, nie będę się wypowiadał za wszystkich, ale jeśli bym wiedział, że będę mógł zagrać ksm-em Krosno w grze to bym zamówił ją w prapremierze i to bez względu na cenę. Dla mnie najważniejsze jest to, aby ta gra miała wszystkie ligi (lub możliwość wprowadzenia), rozwinięty wątek menadżerski (transfery itp) i dobrze rozwinięta grywalność jeśli chodzi już o same wyścigi. Marzy mi się kariera czyli liga +GP +IMŚJ itp itd.
    Z całym szacuneczkiem dla ciebie ale wygląda na to że na marzeniach (i to nie tylko twoich) się skończy. Obym się mylił

  40. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Człowieku, nie będę się wypowiadał za wszystkich, ale jeśli bym wiedział, że będę mógł zagrać ksm-em Krosno w grze to bym zamówił ją w prapremierze i to bez względu na cenę. Dla mnie najważniejsze jest to, aby ta gra miała wszystkie ligi (lub możliwość wprowadzenia), rozwinięty wątek menadżerski (transfery itp) i dobrze rozwinięta grywalność jeśli chodzi już o same wyścigi. Marzy mi się kariera czyli liga +GP +IMŚJ itp itd.
    A wiesz ile kibice kopanej czekali na podobnie rozbudowaną grę? Fifa do dziś jest rozbudowywana, a wciąż daleko jej do ideału...więc może stonuj z tym koncertem życzeń. Ja będę zadowolony jak będzie to wyglądało nawet jak w Demonicu, pod warunkiem, że fizyka jazdy i ogólna frajda będzie dopracowana na maksa :) Nie od razu Rzym zbudowali, czy jak to tam szło ;)

  41. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle tylko, że fifa ma te elementy, o których piszę ;P Wiadomo, że cudów nie będzie od razu, ale można postawić wysoko poprzeczkę i już od pierwszej odsłony zaskoczyć kibiców :D Dream ... :D

  42. Powrót do góry    #222
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem że to marzenia ale ja chciałbym żeby były dwa tryby:tryb menedżerski i tryb jednego zawodnika.W trybie menedżerskim by było się menedżerem i by było można oglądać biegi a w trybie jednego zawodnika że by się na początku stworzyło nowego zawodnika i by się wybierało umiejętności pomiędzy technikę startu,technikę jazdy,siłę,refleks i waleczność ale by były ograniczenia że na przykład pomiędzy te pięć umiejętności by było do rozdzielenia 300 punktów i tak samo w trybie menedżerskim pomiędzy na przykład trenowanie,szkółka,wybieranie składu itd. i w trybie jednego zawodnika by się startowało w IMŚJ GP lidze itd.Wtedy by było pięknie.

  43. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dockm nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale na tej nowej fizyce to nie idzie jechać w GP;/ Rywale mi odjeżdżają i nie idzie się zbliżyć. Sprawdź to u siebie.

  44. Powrót do góry    #224
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po wgraniu tego patcha po jakimś czasie wskakuje mi taki komunikat i niemoge uruchomić gry nawet wprowadzając poprawny serial

    http://img241.imagevenue.com/img.php?image=18563_Nowy_Obraz_-_mapa_bitowa_122_2lo.JPG
    i dlaczego nas ściemniasz !!! masz pirata więc milcz gościu !!
    Nie mam pirata i nie nazywaj mnie gościem bo dla ciebie nim nie jestem a oryginała zakupiłem na allegro pieniądze wpłaciłem dużo wcześniej przed premierą która była przesunięta.Nie miał bym zamiaru bawić sie w pirata przy takich praktykach niestety techland np. za rok pozwiedzał by pas dla gier żużlowych.Mało tego mam wszystkie gry techlandu
    oryginalne oczywiście o tematyce żużlowej.

    Ap ropo mojego problemu napisałem do pomocy technicznej i jest już wszystko ok .

    link do foto z wygranych aukcji na allegro tam między innymi widać fima którego zamówiłem już 6 kwietnia






    http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/fim/

  45. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli ktos chcialby linki na Rapida to zapraszam na PM

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •