Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 306

Wątek: Fim speedway grand prix 3

  1. Powrót do góry    #136
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2006
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na full :) Bez problemu pojdzie Ci na maxa.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    dawspeed daj filmik gdzie sa mijanki:P. Pisales ze mozna wyprzedzac po szerokiej i przy kredzie, a na filmikach tego nie widac :( (nie liczac 1 luku).

    A jak wyglada studio powtorek? Tak jak zawsze?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #138
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2006
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    faktycznie w Rzeszowie jest po 79,90 sorki :) ja tez kupilem za tyle :D juz pozno pisalem.. i dlatego pomylka ;P tez jestem z Rzeszowa. Daja fajny plakacik (w sumie taki jak byl na koronie stadionu podczas ostatniego meczu)
    A ja nie dostałem plakaciku :) ( Empik w Plazie ) ale kupowałem kolo 16-tej to może już wyszły ;) Pozdrawiam

    PS. Cięzko się opanowuje bike'a - grunt to trochę zwolnić przed wirażem, złamać motocykl i full gaz... oczywiście nie na wszystkich torach, a i przełożenia robią swoją robotę :) Generalnie w mojej opini gra to duże zaskoczenie na plus - ale jak pisałem wczesniej, model jazdy bardziej mi demonic speedway przypomina niż serię FIM SGP - i dobrze :)

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze mam problem po zainstalowaniu gry, pojawia sie logo na srodku monitora a potem włącza sie czarny obraz i du...blada?
    Wie ktoś o co chodzi?

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A gre mozna kupic nawet za niecale 70,00 zł + koszt przesyłki. http://www.3kropki.pl/p/0/4/fim_spee...and_prix_3.php
    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik Awatar Dark_Magician
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak gra bedzie chodzic na takim sprzecie

    ram 512 ddr , procek 2.00GHZ , grafa GF FX 5200

  7. Powrót do góry    #142
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2006
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znalazlem taniej :) http://www.planetagier.com/x_C_I__P_716364-710000.htmltlko nie moglem sie doczekac to kupilem w eMPIKU.
    Co do
    ram 512 ddr , procek 2.00GHZ , grafa GF FX 5200 mysle ze na ustawieniach min powinno byc.

    Takie ogolne pytanko.. czy ktos kto ma sprobowalby przez multip. jak cos to jestem w sieci Enformatic Rz-ów


    troche walki http://www.youtube.com/v/DEtDDMeLbBw

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy, a powiedzcie mi jacy są zawodnicy z Dzikusami. I na jakim poziomie są te flimiki z youtuba.

    P.S. Dużo pudełek SGP było w Plazie?

  9. Powrót do góry    #144
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2005
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po filmikach ani troche mi to nie przypomina demonica:/ Tak jak w poprzednich czesciach fim sgp, można było jezdzic sobie np praktycznie przy krawęzniku po wyjściu z łuku, natomiast w rzeczywostości(co w demonicu uwzględnili) motor jest wypychany na zewnętrzną częśc toru. I zawodnicy nadal tak sztywno jezdzą, no póki sie nie złożą w łuku a to juz naprawde ładnie wygląda:) No i jeszcze przednie koła motocykli mogły by sie troche podnosić po starcie, lepiej by to wyglądało bo widzę ze starty sa tak samo sztywne jak w poprzednich częściach:/ Ale ogólnie w porównaniu do poprzednich części widać postęp, ale myslę, że chyba dopiero w FIM SGP 4 lub 5 dopiero ujrzymy grę która jest bardziej realistyczna, o ile dalsze czesci beda...

    Aha i chyba najbardziej mnie rozwaliła taśma... ona chyba jest z betonu bo jak to mozliwe ze zawodnik wjezdzając w nia wylatuje przez kierownice motocykla nie zrywając taśmy? duzy błąd...

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Śmiesznie wygląda moment w przypadku dotknięcia taśmy przez zawodnika.Powinna zostać ona rozerwana,a zawodnik przelatuje na drugą stronę,tak jakby ta taśma była zrobiona ze stali.
    Taki trochę moim zdaniem dosyć poważny błąd.Może jakoś z czasem wyjdzie jakiś patch,poprawka która to poprawi.

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    To ma byc dynamiczna gra zrecznosciowa, a nie wierna symulacja ;) Wiec np. tasma fajnie zrobiona :P

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Dorzućmy jeszcze dopalacze, bonusy zbierane na trasie i karabinki w motorach, będzie totalny odlot.

    Taśma to parodia, nie wiem czy nikt nie zwrócił na to uwagi, czy może nie chciało się już poprawiać?

  13. Powrót do góry    #148
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2006
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy, a powiedzcie mi jacy są zawodnicy z Dzikusami. I na jakim poziomie są te flimiki z youtuba.

    P.S. Dużo pudełek SGP było w Plazie?
    Dzikusy to zawodnik o imieniu i nazwisku Dzika Karta :)

    W Plazie było nawet sporo pudełek ( trochę na półce nowości i trochę na normalnych półkach tematycznych - jakby co to zawsze można tam zadzwonić i zarezerwować - ja tak z dwójką robiłem ;) )

    Co do innych uwag:

    stalowa taśma - mi nie przeszkadza ale jak ktoś szuka wiernego symulatora to niestety to nie ta gra :) aż dziw bierze, że nikt nie zauważył, że zawodnicy nadal patrza w jedną stronę ;)

    nie rozumiem uwagi o trzymaniu kraweżnika - o ile pamiętam to w "normalnym" żużlu da się to zrobić - tylko poozostaje kwestia czy sie to opłaca ( z reguły mniejsza prędkość na wyjściu na prostą niż w porównaniu z odejściem od kraweznika - ale i tak to zależy od wielu innych czynników ).

    "Fizyka jazdy" mnie osobiście bardziej kojarzy się jednak z Demonicem ale moze to tylko moje odczucia ( motor o wiele trudniej opanować niż w SGP FIM - spóźnione zlamanie motocykla i szlag trafia płynny przejazd wirażu )

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    14-05-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym ostatnim nadesłanym filmiku, nie wiem czy ktoś zauważył, jeden z zawodników zawsze jedzie przy krawężniku i wyjeżdża na szeroką, raz nawet było pokazane że jedzie już chyba po trawie nawet.. Mnie to osobiście trochę nie przekonuje do tej gry.. Ale grę i tak kupię, zwłaszcza że cena nie jest wygórowana.

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ja sądzę, że wszyscy na siłę szukają błędów bo gry jeszcze nie zakupili i po prostu chcą mieć usprawiedliwienie do ściągnięcia pirata "bo Techland nas nie szanuje i wydaje jakąś głupią grę w której taśma jest niezniszczalna, więc nie będę jej kupował !"

    nie róbcie popeliny...

    nauczcie się programować, modelować, malować, robić zdjęcia i przerabiać na tekstury a nastepnie wyślijcie swoje CV do Techlandu, poproście o przydzielenie do projektu zwanego "FIM SGP 4" i pokażcie co potraficie... n/c

    Chłopaki z Techlandu wykonali kawał dobrej roboty i za to należy im się szacunek...

    Wszyscy szukają błędów a nikt nie mówi co jest fajniejsze, co poprawili i co jest super.

    Nikt nie zauważa, że kibice lepiej wyglądają, że stadiony są b.dobrze odwzorowane, że menu wymiata (poza tymi ścinami... nie wiem czemu :P liczę na patcha), że fajnie jest zrobiona oprawa turnieju Grand Prix... o wszystkim tym nie wiecie BO NIE MACIE GRY i tylko na podstawie tego co piszą inni (a najczęściej jest tak, że grę wyłączają tylko, żeby na coś popsioczyć bo po tym co ich zachwyci raczej nie wyłączą gry od razu <lol>) formujecie swoją opinię... żenua :]

    Jedyna poprawka na którą liczę (oprócz menu :P) to poprawienie tych zasranych upadków... tj. że po lekkim kontakcie nie padamy od razu na glebe ;/ ani, że spokojnie prowadzimy a 75% biegów jest przerywanych bo ktoś glebnął :P

    Jako jeden z bardzo chętnych do modowania będę próbował robić coś w kierunku poprawy fizyki (w jakimś tam stopniu... nic nie obiecuję ale widziałem konkretne pliki... być może to to...)

    Jeszcze wracając do upadków - Ragdoll wymiata i oprócz skrajnych przypadków jest naprawdę niezły :) Ciała zachowują się realnie jak na nieżywe organizmy :P W każdym bądź razie nie widziałem jeszcze w żadnej grze gdzie ragdoll sterowałby "żywym" modelem tak więc nie zwracam na to zbytniej uwagi... :]

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko okey, ale nie dobijaj mnie tekstem "FIM SGP 4" :D Tego już mam dość. Ja chcę "Speedway Ekstraliga 2009" :D...a może 2008 :D

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2005
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Opłaca się kupić grę? Tak czy nie? Bo mam hajs, nie mam na co wydać, jak sie opłaca to zakupię grę. :]

    btw. Gdzie w Gdańsku dostanę FIMa 3 najtaniej? :]

  18. Powrót do góry    #153
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2006
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do teg filmiku i jazdy przy krawezniku to ja w nim jechalem i chcialem poazac ze da sie przy nim atakowac.. i w miare go dobrze 3mac choc z tym trzymaniem na niektorych torach i przelozeniach sa problemy.

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ktoś pisał, że koła po starcie się nie podnoszą do góry :P


    http://www.gryzuzlowe.pl/readarticle.php?article_id=19 a tutaj filmik z gry (dość długi) przedstawia trening, wprowadzenie do Grand Prix i kilka biegów

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Po filmikach stwierdzam, że gra wygląda bardzo ładnie brawo.
    Ale oczywiście mam zastrzeżenia:
    - dlaczego zawodnicy składają się w łuk nie na końcu prostej , tylko w połowie wirażu ?
    - dlaczego zawodnicy startują 2 metry od taśmy ? w pierwszej części z tym było dobrze
    - zawodnicy są jacyś tacy rozwaleni po torze.. tej walki chyba aż za dużo (osłabia to realizm)

    Ogolnie widać że nie jest to już FIM SGP 1,5 tylko wreszcie coś bardziej nowego.

  21. Powrót do góry    #156
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2005
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No z tego ujęcia widać że się minimalne podnoszą, ale z innej perspektywy wcale tego nie widać :) Ale tak jak ktos juz mówił, ogólny postęp w stosunku do poprzednich wersji bardzo duzy.

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie marudzić za dużo, bo my Polacy mamy to we krwi...
    Ewidentny postęp - gra w końcu wymaga zręczności i trzeba trochę pokombinować by płynnie jeździć.
    Liczę, że po paru prawdziwych turniejach GP i naszych żywych testach - mistrzowie z Techlandu pokuszą się o łatkę i nawet dzisiejsi malkontenci przestaną marudzić.
    Odwzorowanie torów - super, jest kilka stylów (czytaj sylwetek w wirażu) co powoduje, że faktycznie nasi przeciwnicy różnią się od siebie.
    Po kilkunastu przejechanych wyścigach staję się "mistrzem" poziomu łatwego - ale zakładam, że przyjemność z gry osiągnę, jak we wszyskich (szkoda, że niezbyt wielu) grach żużlowych - dopiero na wyższych poziomach.
    No i czekam na pojedynki sieciowe :)

    Moja rekomendacja - każdy kibic gracz musi kupić.
    Pamiętajcie też o brutalnej zasadzie świata kormecji - im większy zarobek Techlandu - tym większy zapał do poprawek, kolejnych części itd...

    Jak patrzę na pierwsze części TOCA i dzisiejsze wersje - to wiem, że gry popularne ewolują wręcz nieprawdopodobnie...

    Dziękuję twórcom FSGP 3 za świetną zabawę.

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Witam wszystkich!

    Właśnie robię parę małych poprawek do fizyki, związanych z upadkami i ciężkim sterowaniem na prostej oraz z szybkością, która jest przesadnie duża. Potrzebuję do tego chętnych testerów bo bez nich będę to badał latami.

    GG -> 7730764

    Pozdro!

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ma byc dynamiczna gra zrecznosciowa, a nie wierna symulacja ;) Wiec np. tasma fajnie zrobiona :P
    Na stronie tej gry napisano: "Nadchodzi najlepszy symulator żużla jaki kiedykolwiek powstał!" No więc jak zręcznościówka czy symulator? No miał być symulator wyszła zręcznosciówka. Widać to na pierwszy rzut oka. Zawodnicy ślizgają się wchodząc w wiraż zamiast po nim jechać. Nawet gorzej, wygląda to jak teatr marionetkowy, jakby zawodnik był przyczepiony do nitek, którymi steruje się u góry i tak sobie można tym zawodnikiem wywijać po torze:)) Druga sprawa, wydaje mi się, że zawodnicy są zbyt mali w stosunku do toru. Takie karzełki:).
    No ale w TŻ napisali, że gra jest super, ze czujemy sie jakbysmy sami startowali na torze, wiec co ja bredzę? :D

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jak widać Hans lubi głośną muzykę podczas zawodów :)

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Witam!

    Wydałem już wstępną wersję poprawionej fizyki do gry. Jest dostępna pod linkiem - http://www.sendspace.com/file/kyzhpy :) Nadal jednak poszukuję testerów, aby ją sprawdzali, bo jak wiadomo coś mi się może podobać, a innym już nie ;) Fizyka służy głównie jeździe w pojedynczych wyścigach, ponieważ nie dopasowałem do niej jeszcze części do zakupu w sklepie oraz rozwoju zawodników komputerowych.

    Co poprawia łatka?
    -łatwiej wygrać start - komputer zabiera się z niego nieco gorzej
    -mniej wypadków, teraz rzadziej się zdarzają, jeszcze to dopracuję
    -mniejsza prędkość motocykla - teraz na najdłuższych prostych wynosi około 105 km/h, co jest moim zdaniem dużo bardziej realistyczne niż 120 czy nie daj Boże 140 :/
    -poprawiona przyczepność na zewnętrznej, teraz łatwiej się na niej utrzymać nie uderzając w bandę
    -zmniejszona czułość sterowania, motocykl zachowuje się trochę spokojniej
    -minimalnie zwiększona sterowność na prostych

    Instalacja:
    1.Ściągnij plik z serweru.
    2.Wykonaj kopię zapasową plików SpeedwayAI.scr oraz SpeedwayPhysics.scr
    3.Wypakuj go do katalogu "/fim speedway grand prix 3/data" i gdy komputer zapyta czy nadpisać odpowiadamy "Wszystkie"
    4.Testujemy i piszemy recenzję w tym wątku

    Jeśli ta poprawka przypadnie do gustu to dopasuję ją do cyklu GP w grze.

    Pozdrawiam!

    PS:Ahh byłbym zapomniał, tutaj jeszcze lista czyności do wykonania, aby móc wgrywać dodatki/patche/łatki

    1.Wchodzimy w główny katalog gry.
    2.Znajdujemy plik Data0.pak i klikamy na nim prawym przyciskiem myszki
    3.Klikamy na Otwórz/Otwórz za pomocą... - tutaj wybieramy WinRAR
    4.Wypakowywujemy zawartość archiwum do głównego katalogu gry, tak aby powstał w nim folder data
    5.Plik Data0.pak wycinamy lub usuwamy z głównego katalogu gry w inne dowolne miejsce dysku twardego
    6.W głównym katalogu gry znajdujemy plik Data1.pak
    7.Podobnie jak wcześniej, otwieramy go winrarem
    8.TERAZ BARDZO WAŻNE!!! Po otwarciu archiwum dwukrotnie klikamy w folder DataPl i dopiero wtedy wypakowywujemy zawartość archiwum do głównego katalogu gry
    9.Patrz punkt 5 tylko pozbądź się pliku Data1.pak
    10.Gotowe do edycji/wgrywania patchów/dodatków

  27. Powrót do góry    #162
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2007
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mi brakuje zielonego swiatla przy starcie :) a po za tym gierka wypasik

  28. Powrót do góry    #163
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2006
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do dockm
    Jeszcze nie instalowalem poprawki ale pewnie zaraz ja wrzuce sobie.. w czym to piszesz? tzn po cym poznajesz jakie param wpisac(metoda prob i bledow?). Jak cos to daj znac. Jest mozliwosc edycji bitmap?Pozdro

  29. Powrót do góry    #164
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czy kupic

    Panowie czy ta gra chociaz na minimalnyc pojdzie na moim sprzecie??
    Proc-3,06 GhZ
    RAM-1GB
    Grafa-Radeon 9550 128 mb
    Prosze o szybka odpowiedz

  30. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    do dockm
    Jeszcze nie instalowalem poprawki ale pewnie zaraz ja wrzuce sobie.. w czym to piszesz? tzn po cym poznajesz jakie param wpisac(metoda prob i bledow?). Jak cos to daj znac. Jest mozliwosc edycji bitmap?Pozdro
    Doświadczenie z poprzednich edycji :P Bo nic się w skryptach nie zmieniło :) Oczywiście, że jest możliwość edycji, ale nie bitmap, bo to przeżytek. Teraz grafika zapisywana jest w .dds co może zahamować zapędy niektórych grafików amatorów. Mimo to na forum gryzuzlowe.pl będzie wszystko jasno wytłumaczone dla chętnych.

    Aktualnie pracuję już nad dopracowywaniem fizyki na poszczególnych stadionach, a dzisiaj wrzucę filmik z poprawionej już fizyki.

    Pozdrawiam!

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie czy ta gra chociaz na minimalnyc pojdzie na moim sprzecie??
    Proc-3,06 GhZ
    RAM-1GB
    Grafa-Radeon 9550 128 mb
    Prosze o szybka odpowiedz
    Proc - spokojnie
    RAM - bez problemów
    Grafa - i tu może być problem...niby gra wymaga Radka 9800 na minimalnych, ale na www.gryzuzlowe.pl jest napisane ze wymagania minimalne sa zawyzone...

    MINIMALNE WYMAGANIA:
    Windows 2000/XP
    P4 2,2GHz / Athlon 2400+ (Celeron 2,4)
    nVidia: GeForce 6600, ATI: Radeon 9800
    512 MB RAM
    Karta dźwiękowa kompatybilna z DX 9
    1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
    DVD-ROM
    56k Modem (do gry przez sieć Internet)

    ZALECANA KONFIGURACJA:
    Windows 2000/XP
    P4 3GHz / Athlon 3000+ (Celeron 3GHz)
    nVidia: GF7800, ATI: Radeon X1800
    1GB RAM
    Karta dźwiękowa kompatybilna z DX 9
    1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
    DVD-ROM
    Połączenie ISDN (do gry przez sieć Internet)

    Obsługiwane karty graficzne w momencie wydania gry:
    nVidia GeForce: 6600, 6800, 7600, 7800, 7900, 8600, 8800, 9800
    ATI Radeon: 9800, X800, X1300, X1600, X1800, X1900, seria 2xxx, seria 3xxx

    Proszę zauważyć, że karty graficzne nie obsługujące pixel shader 2.0 lub wyższego nie spełniają minimalnych wymagań gry, co może wpłynąć na poważne problemy związane z działaniem gry.


    Sprawdzone info: Minimalne wymagania są troche przesadzone - gra w niskich detalach będzie działać na trochę słabszym sprzęcie (oprócz karty graficznej - wymagane co najmniej Shadery 2.0)
    z gryzuzlowe.pl -> z pliku Redame

  32. Powrót do góry    #167
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2006
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie czy ta gra chociaz na minimalnyc pojdzie na moim sprzecie??
    Proc-3,06 GhZ
    RAM-1GB
    Grafa-Radeon 9550 128 mb
    Prosze o szybka odpowiedz
    Proc - spokojnie
    RAM - bez problemów
    Grafa - i tu może być problem...niby gra wymaga Radka 9800 na minimalnych, ale na www.gryzuzlowe.pl jest napisane ze wymagania minimalne sa zawyzone...
    Mnie na Radku 9550 gra ładnie hula :) ( oczywiście nie na max detalach ale raczej też nie na najniższych )

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a radek krecony czy na standardowych ?

  34. Powrót do góry    #169
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2006
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a radek krecony czy na standardowych ?
    Do parametrów Radka 9600 podkecony ATI Tray Tools-em ale po powrocie do ustawień standartowych gra też chodzi :)

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jakby co to na allegro jest radeon 9800 za 15 zł xP więc można se kupić, bo cena bardzo przystępna ;) a gra będzie na nim na pewno chodziła ( o ile sama karta jest sprawna :) )

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik Awatar SiostraIrena
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 9 w 3 postach
    Dockm- robisz świetną robotę, moze zrobisz z tego g.... gre

    Wszyscy koledzy i koleżanki, zarejestrowałem się na tym forum żeby wam powiedzieć że kupiłem właśnie orgyinalnego SGP3 i jest takim samym szitem jak poprzednie czesci.

    Nie kupujcie tego dziadostwa jest tragiczne. Grywalnosc taka jak w dwojce. Start jak nie ukradniesz to komp odjezdza. 90 %biegow konczy sie upadkami. Nawet jak sam komp jedzie to przewaznie dojezdza jeden zawodnik a i sytuacje ze wszyscy sa wykluczeni nie stanowi rzadkosci. Zawodnikow rzuca po torze jak wiatr liscie po chodnkiu. kazdy jedzie innym torem przy wyjsciach z łuku zazwyczaj kraksa. Zawodnicy jezdza za szybko i zero w tym regularności, nie mowiac o jakichs sciezkach.

    Do demonica to tej grze brakuje lat swietlnych jesli chodzi o grywalnosc. Pogram dzis wieczorem i wyladuje z poprzednimi dwoma czesciami w szufladzie a ja dalej bede gral w demonica bo to jest speedway a "wielka rewelacja, najlepszy zuzel na rynku" to tylko odswiezona graficznie druga czesc. Techland poprostu wstyd. Nie kupujcie bo sie zawiedziecie tak jak ja.

  37. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pójdzie na geforce 4 Ti 4200??:D

    p.S Sąsiad sie pyta..

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Łatka prawie(zdarza sie, że ktoś wypadnie za tor, ale raczej z winy rywala lub jakiegoś dużego błędu jak obrócenie motocykla na środku łuku) eliminująca wykluczenia komputerów. Jeśli ktoś chce to niech testuje, ale tylko na torze Krsko w pojedynczym wyścigu, najlepiej na poziomie normalnym(to wszystko przez to, że muszę poprawić jeszcze pozostałe tory, dostosować do mojej fizyki przełożenia oraz sprzęt zakupowany w sklepie)

    http://www.plikos.pl/jd5/fizyka_v0.5.rar

    Instalacja:
    1.Ściągamy plik z serwera
    2.Wykonujemy kopię zapasową plików SpeedwayPhysics.scr , players.scr , SpeedwayAI.scr , Stadiums.scr(w folderze Stadiums)
    2.Wypakowywujemy do katalogu "data" w głównym katalogu gry
    3.Nadpisujemy pliki.
    4.Uruchamiamy grę i testujemy!

    Jak mieć widoczny katalog DATA:

    Dokładnie tak, zaczynamy!

    Na początek podstawa czyli wypakowanie zawartości plików .pak - bez tego nie wgramy żadnego patcha/dodatku.
    Zatem po kolei:

    1.Wchodzimy w główny katalog gry.
    2.Znajdujemy plik Data0.pak i klikamy na nim prawym przyciskiem myszki
    3.Klikamy na Otwórz/Otwórz za pomocą... - tutaj wybieramy WinRAR
    4.Wypakowywujemy zawartość archiwum do głównego katalogu gry, tak aby powstał w nim folder data
    5.Plik Data0.pak wycinamy lub usuwamy z głównego katalogu gry w inne dowolne miejsce dysku twardego
    6.W głównym katalogu gry znajdujemy plik Data1.pak
    7.Podobnie jak wcześniej, otwieramy go winrarem
    8.TERAZ BARDZO WAŻNE!!! Po otwarciu archiwum dwukrotnie klikamy w folder DataPl i dopiero wtedy wypakowywujemy zawartość archiwum do głównego katalogu gry
    9.Patrz punkt 5 tylko pozbądź się pliku Data1.pak
    10.Gotowe do edycji/wgrywania patchów/dodatków

    Pozdrawiam!

    PS: NAPRAWDĘ ZACHĘCAM DO TESTOWANIA TEJ POPRAWIONEJ FIZYKI JAZDY!

  39. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dockm- robisz świetną robotę, moze zrobisz z tego g.... gre

    Wszyscy koledzy i koleżanki, zarejestrowałem się na tym forum żeby wam powiedzieć że kupiłem właśnie orgyinalnego SGP3 i jest takim samym szitem jak poprzednie czesci.

    Nie kupujcie tego dziadostwa jest tragiczne. Grywalnosc taka jak w dwojce. Start jak nie ukradniesz to komp odjezdza. 90 %biegow konczy sie upadkami. Nawet jak sam komp jedzie to przewaznie dojezdza jeden zawodnik a i sytuacje ze wszyscy sa wykluczeni nie stanowi rzadkosci. Zawodnikow rzuca po torze jak wiatr liscie po chodnkiu. kazdy jedzie innym torem przy wyjsciach z łuku zazwyczaj kraksa. Zawodnicy jezdza za szybko i zero w tym regularności, nie mowiac o jakichs sciezkach.
    To ja kupiłem chyba FSGP4 - odjechałem 8 rund GP i poza swoimi upadkami w początkowej fazie grania, nie zauważyłem zbyt wielu upadków. Co do Demonica, to jest to faktycznie najlepszy symulator, tylko grając parę lat, czasami mógłbym zamknąć oczy i wygrać ;) No i nie ma nadziei na ewolucję, a w Techlandzie - co byś o nich nie sądził - szansa jest - czego dowodem FSGP3.
    Ja tam po dwóch nockach grania - stwierdzam, że chłopaki idą w dobrym kierunku, choć mankamentów się nie ustrzegli...

    A Demonic zostanie legendą niczym CMR2 w swoim gatunku...

  40. Powrót do góry    #175
    Użytkownik Awatar SiostraIrena
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 9 w 3 postach
    Walczyłem wczoraj do poznej nocy na wszystkich poziomach. 1 bieg na 10 konczy sie w pełnym składzie :/

    Zabieram sie za testowanie przerobek dockma.
    Niech ci Bóg w dzieciach wynagrodzi jak ci sie uda pozmieniac to co przerabiasz.

    Jak narazie to....
    byłem napalony na ta gre i czekałem dreptajac z nogi na noge do premiery a tu taki zonk.

    Jedyny plus tej gry to nowa grafika i tu trzeba pogratulowac, reszta to kaszana i nie spowoduje ze wsiakne w ta gre na dlugie sezony....chyba ze dockm zrobi cud :)



    edit:

    Ostro potestowałem patcha dockma.

    Jest nieco lepiej, zwolniona jazda i latwiejsze manewrowanie na prostej dało efekt.
    Ciągle dużo upadków i komp za szybko zabiera się ze startu.
    Komp ma problemy z obraniem toru jazdy i wpada albo na bande albo wjezdza dwoma kolami na murawe wiec ciagle jest problem zeby w komplecie dojechac do konca.

    Dobra walcze dalej.

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W menu sie nie tnie - widocznie zalezy od sprzetu
    Nie ma zbyt wielu upadkow - nie wiem jak wy smigacie ze je macie :)
    Mozna poszalec po duzej jak i malej.
    Jedyny mankament to w multi napewno duchy mozna by bylo mniejsze ale jednak aby mozna bylo blokowac rywali.
    dzika karta - ale to juz bylo walkowane.

    W koncu realnie sie jedzie w luku mozna go pokonywac na raz lub 2 razy i zaden z obu metod nie jest lepsza zalezy od gracza.

    Pograli my 1,5h :) z kumpel :) i naprawde pierwsze wrazenie bardzo dobre :) W necie kumpel wymiatal ale w GP se nie radzil :D ;-)

  42. Powrót do góry    #177
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach

    POMOCY!!!

    Dzisiaj na urodziny(13) dostałem Speedway Grand Prix 3 i mam problem. Gre zainstalowałem i wduszam na ikonę otwiera się pierwsze tło tej gry i zaraz pisze
    "The thread attempted to read from or write to a virtual address for which it does not have the appropriate access" i się wyłącza gry i powraca do pulpitu
    Mam
    1,7 Celeron procesor
    Geforce 4 karte graficzną
    256 RAM
    SGP2 śmigała ze heja
    Co mam zrobić ????

  43. Powrót do góry    #178
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2008
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    z tymi RAM-ami to ci raczej nie bedzie smigala ze hej :]

  44. Powrót do góry    #179
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    256Mb RAM DD
    I jak wie ktoś co mam zrobić

  45. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Na moim wysłużonym kompie ( 512 mb ram , athlon 1600+, jakiś stary geforce 64 mb ;P ) ta gra chodzi tylko w najmniejszych detalach ale nie narzekam, bo w tą grę nie da się po prostu grać. Jak dla mnie lepsza była już 2 część. Ta mnie bardzo rozczarowała. Pograłem 5 minut i więcej nie mogę już patrzeć jak zawodnicy pokonują te łuki w jakiś specyficzny nieżużlowy sposób :D Lepiej zaoszczędzić te 7 dych na coś innego. Ale nie wiem może po prostu w moim wieku to już takie gry po prostu się nie podobają co jest bardzo możliwe, wszak już dawno nie mam naście lat. Grę oddam chyba kuzynowi, może mu się spodoba :D

    Demonic to była gra . Nawet jako 20latek w to pykałem aż miło :P ...

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •