Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 306

Wątek: Fim speedway grand prix 3

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sorry, ale co mialo udowodnic to zdjecie:D?

    /edit
    No faktycznie troche dalem plame;). Nie skumalem ze ten obrazek jest z poprzedniej szczesci.
    pzdr i dzieki za nakierunkowanie:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    że słabo smigasz po orbicie w realu :P

    przyjzyj się uważnie modelom zawodników... jak nie wpadniesz czemu je porównuje to sorry ale pierwsze kroki powinieneś skierować do okulisty albo neurologa... ;]

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no juz w piatek bedzie okazja sie przekonac jak to wyglada. Oby tylko nie jezdzili tym samym torem jak takie d... bo na starcie widac wszyscy stoja jednakowo. ciekawe czy jest jakas roznica

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik Awatar Dark_Magician
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak myślcie jak gra będzie chodzić na takim sprzęcie

    RAM - 512 DDR

    Procek - Intel Celeron 2.00 GHz

    Grafa - GeForce FX 5200

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a dlaczego nie pojsc pojdzie ale ile fps to ci nie powiem

  6. Powrót do góry    #96
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to kiedy ostatecznie ta premierA?;/

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jutro?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #98
    Początkujący Awatar krzysinho
    Dołączył
    09-06-2007
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    premiera bedzie 21 kwietnia

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Zamówiłem gre we wtorek i według tego co przeczytałem, mam ją otrzymać jutro, czyli w dniu premiery, która z tego co widzę nie zmieniła się ;)

  10. Powrót do góry    #100
    Początkujący
    Dołączył
    29-02-2008
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje, że niedługo po premierze gra pojawi sie także w internecie

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a ja mam nadzieję, że ukradną Ci komputer... n/c

    znowu dziwi mnie polityka Techlandu - wielka akcja reklamowa (reklamy prawie wszędzie, nawet w CDA) a dema ni mo...

  12. Powrót do góry    #102
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2005
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niby wszystko ładnie, pięknie, ale na jednych screenach z tyłu nie ma zębatki po lewej stronie(tylko jest ta tarcza z reklamą), poźniej jest po prawej stronie no i pozniej jest normalnie. Holta(chyba)siedzi na tym motocyklu jakby nie wiedział co zrobić ;| Albo jeszcze to, że żużlowcy nie mają łyżwy(laczka) na lewym bucie;) No ale to szczegóły(które jednak mnie troche rażą ;P ) ważne zeby była grywalnosc i dobra fizyka jazdy;) czekam z niecierpliwoscią na kolejne screeny od tych co zakupia grę.

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    znowu dziwi mnie polityka Techlandu - wielka akcja reklamowa (reklamy prawie wszędzie, nawet w CDA) a dema ni mo...
    Naprawdę się dziwisz?

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    może chłopaki testowali modele i przez przypadek pomylili kąty w modelu samego koła :)

    tak... dziwię się... bo inne gry jakoś dema mają... a w FIMie zrobienie dema byłoby jeszcze prostsze - wystarczyłoby wykroić stadiony i zawodników...

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Prosta zasada marketingowa hN :) Wiadomo, że część ludzi kupi grę w ciemno w dniu premiery, bo w końcu jest coś o żużlu, w tym ja ;) Demo mogłoby powstrzymać zamiary niektórych i dlatego pewnie wyjdzie później albo wcale jeśli gra okaże się hitem. Uważam, że warto raz na 3 lata zabulić te 80-90 zł, bo tylko to może zmotywować taki Techland do zrobienia gry np traktującej o naszej rodzimej Speedway Ekstralidze. Dlatego uważam, że jeśli FIM SGP 3 okazałby się fajnym tytułem i sukcesem wydawnictwa to należy w jakiś sposób wymusić na Techlandzie zajęcie się ligą. Więc potrzęśnijcie portfelami i pokażmy, że już w dniu premiery gra może rozejść się jak świeże bułeczki! :)

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie. Zgadzam się w 100% procentach. Sam chyba poświęcę te pieniążki, aby kupić grę, ale dopiero w poniedziałek. Mam nadzieje, że spora sprzedaż zmusi Techland do wydania ligi. Boję się tylko, że problemem może być sam GKSŻ, bo to banda.... ;)

    Jeśli następnym tytułem żużlowym Techlandu będzie znowu GP to wtedy będę oszczędzał i przeszukiwał neta;)

    P.S. Ja dopiero gierkę kupię w poniedziałek. Proszę o info na temat gry tych co już mają :D

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Halu... Komedia nie ma już żadnych praw do Speedway Ekstraligi więc mogą im co najwyżej nadmuchać :P

    ja się pochwalę, że już musiałem grę przeinstalować :D

  18. Powrót do góry    #108
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam od rana ale dopiero teraz mam chwile na jakiś mały test ;) właśnie odpalam - zrobię i dam jakieś screeny ;)

    edit. Za jakiś czas sie odezwę ;)

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze ktos sie wkoncu podzieli jak wrazenia jakies screeny moze ?

  20. Powrót do góry    #110
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    technika jazdy poprawiona - nie jeste wcale taki prosty bardzo latwo wydzedzic w kogos lub bande, a jeszcze łatwiej wyjechac 2 kolami za linie. graficznie - zawodnicy bardzo fajnie odwzorowani i roznice w nawierzchni ale reszta nic specjalnego.

  21. Powrót do góry    #111
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2005
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Does anyone know when the game gets realesed in the rest of the world ?
    I want it so badly.
    What can it cost to order from poland and get it to sweden ?

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Jak dla mnie gra olbrzymi szok :D Pełny dynamizm :D Opanować motocykl to sztuka i w ogóle ide grać :D

  23. Powrót do góry    #113
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niech ktos udostepni jak moze:)

  24. Powrót do góry    #114
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2006
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsze wrażenie z jazdy to takie, ze to Demonic Speedway 2 - a nie FIM SGP 3 :) strasznie ciężko opanować bike'a ;) a jak się kurzy to nie widać gdzie się jedzie :) Upadki całkiem, całkiem - co do reszty to nadal badam :)

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hini racja :D Ale to tylko o nazwę chodzi... Mam nadzieje, że uda się zrobić ligówkę...




    To dwa screeny, które dostałem od kolegi z Bydgoszczy. Mam nadzieje, że się nie będzie złościł, że udostępniłem ;)

  26. Powrót do góry    #116
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam ponownie ;)

    Od razu mowie ze nie miałem za dużo czasu wiec grałem jedynie na szybko pojedyncze biegi. A wiec tak - fizyka całkiem zmieniona ...o wiele dynamiczniej :) muszę przyznać ze podoba mi sie. Na razie umiem jeździć tylko z widoku kierownicy:p łatwiej jakoś:P . Idzie tez 'przegiąć' za bardzo maszynę/kierownice jeśli za mocno ciśnie sie w prawo(traci sie prędkość i płynność jazdy). Ogólnie ciężko coś więcej powiedzieć po paru biegach ale na pewno dużo lepsze wrażenie niż 2 cześć :) . Ciekawe tylko jak ze zmiennością warunków na torze ale to już napisze po co najmniej paru cyklach GP późnym wieczorem;) . Parę fotek na koniec (Grafika tez na lepsze ale nie umiem powiedzieć czy wymagania sie zmieniły w każdym razie co pewnie oczywiste na C2D i 8800GT min 80 klatek w 1280/1024).

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e1506b5e19aa26c.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34f51502c0debd3d.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb9fa7898085c498.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21387968cdbde265.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7da32f0b831c0e8.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3da8768415ccb1d.html

    Coś nie działają miniaturki:/ a sie męczyłem ;)

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Does anyone know when the game gets realesed in the rest of the world ?
    I want it so badly.
    What can it cost to order from poland and get it to sweden ?
    You can order game on this site: https://www.msw.pl/go/_info/?id=2104 (click on red button under price).
    Next select "Wybierz kraj dostawy" on "Szwecja".
    Next click on button "realizuj zamówienie" and fill the form (adress, email, phone, etc...).

    Cost game is 79.90PLN (38$) + cost delivery to sweden is 70PLN (34$) = 149.90PLN (72$)
    You can pay transfering on bank account or by allpay.


    But I thing in few next day you will can downoload this game from internet...


    ps. sorry for my bad english ;)

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    OMPB ! Na razie nie skończyłem żadnego biegu ! :O naprawdę ciężko jest opanować motocykl :O MotoGP 07 to przy FIMie gra dla małych dziewczynek...

    Komentarz pozostawie bez komentarza... jest dynamiczniejszy ale składanie zdań w całość nadal leży...

    Pewnym mankamentem jest ilość pyłu spod kół... na pierwszym łuku mało co widać :D

    Super sprawa to widok FPP i mozliwość rozglądania się dookoła... jeszcze nie testowałem tego w jeździe bo gra jest naprawdę trudna ! :)

    Jak skończę pierwszy bieg to nie omieszkam się pochwalić :D

  29. Powrót do góry    #119
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2006
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi się nawet jedno GP udało wygrać na łatwym - ale przyznam się, że ani jednego rywala po walce nie pokonałem :/ sami się wywracali albo wpadali na siebie ;) Moooocno dynamiczna gra, a przeciąnąć motocykl na wirażu i wpać na murawę bardzo łatwo - łatwo zresztą też przydzwonić w bandę jak za szybko się w wiraż wpadnie i nie wykontruje się motoru. Co do przełożeń to tak: próbowałem któreś GP tylko na dużym jechać i przez pierwsze dwa biegi rzucało mnie jak szkółkowicza po całym torze ale potem coraz bardziej kleiło motor do toru i łatwiej było go prowadzić ( o osiągach nie wspominając ). Ale upadki sa naprawdę fajne - co przy ich ilości jest dużą zaletą ;)

    PS. właśnie podczas GP Wielkiej Brytani przeleciałem na pas bezpieczeństwa po małej kolizji na pierwszym łuku - dobra upadki mam już opanowane :)

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dajcie wiecej screenow z gry, a jesli istnieje taka mozliwosci, to nawet filmikow :).
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2005
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam! :) Jeszcze nie zdazylem kupic gry i mam kilka pytan:
    1.Jacy zawodnicy startuja w poszczegolnych turniejach z dzikimi kartami?
    2.Jesli zawodnik dotknie tasmy to jedzie rezerwowy?
    3.Mozliwe jest aby wyleciec za bande?

    i jak mozecie to dajcie kilka screenow albo filmikow z upadkami i nie tylko :)
    dzieki

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    17-08-2004
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Hey, ja gierke w necie kupilem kolo wotrku ma byc bo wczoraj wyslali:) napiszcie jak idize z jazda po kredzie i pod banda, idzie fajnie sie poscigac?:)

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2006
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby ktoś mógł napisać, to ja bym się chciał dowiedzieć czy gra poprawnie obsługuje kontrolery np. kierownicę. Działa to jakoś? Tzn. można sterować analogowo? Fajnie byłoby płynnie dozować gaz pedałem i sterować kierownicą.

    A i nie unoście się na tych co czekają na torrenta. Sam czekam bo nie uśmiecha mi się kupować kota w worku tak jak kupiłem FIM 2 i później go sprzedałem ze stratą. Było by demo nie było by problemu. Jak mi się spodoba to pirat wyleci z dysku i zagości na nim org. Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    w ustawieniach jest taka opcja ale czy działa dobrze to nie wiem... super byłoby zagrać na padzie i regulować siłę wychylenia analogiem - kierownica to słaby pomysł :)

    być może ktoś kto ma pada się wypowie :)

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2006
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wszystkiego da się dostosować, a drążek na padzie ma jednak mały kąt wychylenia. Na kierownicy pewnie lepiej będzie można się bawić. A już marzeniem by było dobre odwzorowanie dziur i super działający FFB. Pytam o to bo FIM 2 obsługiwał tylko przyciski (cyfrowe sterowanie). Jak mi się nie spodoba jazda na kierce to podłącze pada :)

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Co z gra przez internet? Jest taka opcja?

    I dziala komus gra na slabszej karcie graficznej np. GF FX 5600? ;)

  37. Powrót do góry    #127
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2006
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi działa na Radku 9550, Athlonie XP 2200+ ( 1800 MHz )i 768 RAM-u :) Zacina jak diabli w ... menu :/ ale w grze jest całkiem spoko ( oczywiście na w miarę średnich ustawieniach ;) ) A po dłuższej chwili grania wiem jedno - człowiek jak się zapomni to na ostatnim wirażu bandę może zaliczyć :)

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co z gra przez internet? Jest taka opcja?

    I dziala komus gra na slabszej karcie graficznej np. GF FX 5600? ;)
    Uruchomic sie uruchomi ale nawet na minimum wszystkiego sie tnie i raczej nie ma jak grac ;/

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    17-08-2004
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    napiszcie cos o grze przez neta, jest jakis serwer czy trzeba sie zgadywac i laczyc przez IP? a drugie pytanie to jak DK i rezerwowi toru, kto z polakow jest?

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Hey, ja gierke w necie kupilem kolo wotrku ma byc bo wczoraj wyslali:) napiszcie jak idize z jazda po kredzie i pod banda, idzie fajnie sie poscigac?:)
    Mam dla Ciebie złą wiadomość - Poczta Polska strajkuje od poniedziałku.
    Duże jest z tym zamieszanie, ponieważ w tym tygodniu jest premiera GTA IV, mnóstwo pre-orderów i wszyscy zmieniają z poczty na kuriera.

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    nie w tym a w następnym :P

    faktycznie - gra strasznie muli w menu :/ nie wiem o co chodzi :/

  42. Powrót do góry    #132
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2006
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.
    Wczoraj wyszedl FIM Speedway GP3, oczywiscie nie omieszkalem i zakupilem gierke, szczerze polecam kazdemu kto gra we wczesniejsze wersje... kilka moich screenow BY DAWSPEED
    Odczucia po grze?
    Wymienie kilka plusow i minusow.
    Minusy
    - choc to bylo wczesniej powiedziane przy zapowiedziach ale duzym bledem jest brak gry kilku ludzi na tym samym komputerze jednoczesnie
    - male niedopatrzenie graficzne (patrz 15.jpg na moich screenach) blotnik przesuniety wzgledem kola, jednak w grze tego nie ma choc tam tez jest kilka niedopatrzen jak np. kolpak(dekiel) kola jest po tej stronie co zebatka,
    - male bledy w sedziowaniu, czasem sedzia wyklucza nie tego kogo powinien ale z tym byl zawsze problem, a nawet w prawdziwym zuzlu sedziowie popelniaja bledy, jednak jest bardzo duza poprawa w stos. do wczesniejszych wersji
    - zawodnicy ladnie wyladaja ale stadiony jakies takie strasznie sztuczne

    Plusy
    + musialem grac w gre prawie 3 godz zeby skladac sie w luki dosc poprawnie,
    + dobra grywalnosc (mozna wyprzedzac po zewn i wewn),
    + zakladanie sie na zawodnikow i mozliwosc robienia kontr (zlamanie w polowie wirazu motora i sciecia do kraweznika)
    + bardzo efektowne upadki (choc czasem wykraczaja po za fizyke np. po uderzeniu w tasme gosc przelatuje przez kierownice i tasme, leci czasem na przepadlo)
    + wiecej ustawien motocykli
    + roznorodnosc nawierzchni
    + komentarz lepszy niz w poprzednich w wersjach choc troche sztywny ale Lorek tylko przy zapowiedziach komentuje a cala akcje Mielczarek
    + mimo, ze dalem minusa co do sedziow to takze maja duzy plus bo jak ktos wam zajedzie droge i wylozycie sie to jedziecie w powtorce
    + wciaga
    + multip. po sieci! - choc nie testowalem jeszcze

    Jak napisal jeden z gosci na spotsboard: Motorbike GP3 jest jak gra dla dziewczynek w porownaniu z trudnoscia SGP3!

    Gra nie dziala bez plyty! Jest to na DVD, nie wiem jeszcze czym jest zabezpieczona ale warto wydac 89,90zl za ta gre i przyczynic sie do powstawiania kolejnych edycji.
    Odrazu wyjasniam ze w grze FIM SGP 3 nie ma ligi! Wiec niech czasem ktos o to nie pyta, bo sama idea rozgrywania takich turniejow zaprzecza temu.

    Zdecydowanie polecam.

    Zamieszczam jeszcze kilka filmikow, ktore wrzucilem na youtube
    http://pl.youtube.com/watch?v=Q8ln5kSEVM0
    http://pl.youtube.com/watch?v=ticRMVuBc6E

  43. Powrót do góry    #133
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2006
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie w tym a w następnym :P

    faktycznie - gra strasznie muli w menu :/ nie wiem o co chodzi :/
    Chyba wiem czemu - w tle menu leci filmik, który strasznie zżera mi RAM :/

    A co do ceny to w Empiku w Rzeszowie jest po 79 PLN czyli po cenie z przedsprzedaży :)

  44. Powrót do góry    #134
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2006
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    faktycznie w Rzeszowie jest po 79,90 sorki :) ja tez kupilem za tyle :D juz pozno pisalem.. i dlatego pomylka ;P tez jestem z Rzeszowa. Daja fajny plakacik (w sumie taki jak byl na koronie stadionu podczas ostatniego meczu)

    I kolejny youtube http://pl.youtube.com/watch?v=dONuWhnUWXc

    Mi dziala na full detalach bez zacinania w rozdzielczosci 1280x1024
    Sprzet:
    procek- Q6600 @ 2,4GHz (bez overclock)
    grafika - PALIT 8600GT 256MB 625/1800MHz 8600 GT SONIC+ 1ns
    RAM - PATRIOT DDR2 LLK DUAL 2x1GB 800MHz CL4

    Sprawdzilem i jest zabezpieczona StarForce.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Witam!
    Chciałem Was prosić o pomoc.Otóż nie za bardzo znam się na komputerach czy też jego podzespołach.Otóż mam pytanie.Mianowice chciałem się zorientować jak na takim zestawie komputerowym (patrz link na dole)
    będzie działał ten Fim Speedway Grand Prix 3.Jeśli możecie to zerknijcie na jego parametry i dajcie mi znać?
    Z góry dzięki!!
    http://www.allegro.pl/item341953059_gigant_quad_4gb_8800_gtx_768mb_384bi t_500gb_dvd_.html

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •