Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Mlekpol Azs Olsztyn - Jastrzębski Węgiel

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mlekpol Azs Olsztyn - Jastrzębski Węgiel

    Drugim interesujący mecz obok Azs Częstochowa Skra jest właśnie mecz Mlekpol Azs Olsztyn Jastrzębski Węgiel. Jeśli Azs Olsztyn marzy zająć wysoką pozycję przed rundą playoff trzeba ten mecz wygrać nieważne w jakim stosunku. Kto wygra ten interesujący mecz ile będzie setów dowiemy się w najbliższą sobotą 2 lutego o godzinie 15.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naszym zawsze dobrze sie gralo w Olsztynie :)
    Duzo bedzie zalezec czy Gelu zagra. Jezeli sie nie pojawi to wydaje mi sie ze mozemy wygrac to spotakanie dosc spokojnie... Ale z drugiej strony to kolejny mecz co "3 dni" i nie wiadomo jak kondycyjnie to wytrzymaja...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja cos czuje ze bedzie 3:0 dla olsztyna ciezko to uzasadnic ale tak cos mi podpowiada jednej rzeczy olsztynowi nie odbierze nikt ze jak beda mieli taka wole walki jak ostatnio to bedzie ciezko cos jastrzebskiemu ugrac

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja obstawię drug± skrajno¶ć 3:0 dla Jastrzębia

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To i ja obstawie, realnie - 3:2, choc zyczyl bym Jastrzebiakom 1:3.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS na 99% zagra bez Szymanskiego, dodatkowo JW ma ostatnio dobra passe zwyciestw, stawiam 3:1 dla nich.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no coz przed meczem Olsztyna ze Skra taz molo kto wierzyl w Azs a przeciez nie bylo tak zle (pamietam jak Rachel obstawiala tradycyjnie 3:0 przeciwko AZS :)). O ile Lubiej zagra na tym samym poziomie co w Belku to bedzie mozna byc spokojnym o wynik.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja obstawiam 3-1 dla nas :)
    Optymistycznie ale mam nadzieję, że tak będzie.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten mecz ma wiekszy ciezar gatunkowy niz to sie wiekszosci wydaje. Wedlug moich skromnych obliczen kto dzis przegra za 0pkt ten na 90% zzajmie czwarte miejsce przed play off.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Narazie 1:0 dla Jastrzebia i zabójcza końcówka w wykonaniu zawodników ze Śląska.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozdziobały Mleko Ptaki... .
    Czarne vs białe dla Węgla- po tym wyniku nie wypowiem już żadnego typu na rozwój wypadków przed playoffs

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Jastrzebia.

    Zawsze ****a cos nie tak, jak nie kontuzja Gela to srodkowi z 20% atakiem. Polac im fujary mlekiem bo mnie zaraz cos trzeli!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spadek formy Waszych srodkowych dalo sie juz zauwazyc w Kadrze.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Srodkowi sa KOMPLETNIE bez formy bo nie maja zmiennika, Zagumny juz lewituje miedzy ziemia a niebem. A Murkowi to musicie wybudowac pomnik bo gosciu ciagnie wozek razem z koniem, widac ze to prawdziwy przywodca i chlop z jajami. Szkoda ze takiego nie ma w Olsztynie, za duzo kasy a za malo wizji.

    Statystyki olsztynskich ogierow http://www.mlekpolazs.pl/pls/stat41.php

    Grzyb 6 bledow serwisowych, na kadrze robi tyle rocznie ale tam serwuje baloniki. Teraz juz wiadomo czemu.
    Mozdzonek zenada w ataku, wez sie chlopie w garsc bo w nastepnym sezonie bedzie kwadrat.
    Brawa dla Lubieja, przynajmniej chlop sie stara, ze Skra 25 pkt, dzis 20, jak na rezerwowego bardzo dobrze.
    Reszta w ***** i zenada, brak jaj, ambicji i przyjemnosci z uprawiania siatkowki.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no coz, gratulacje dla Jastrzebia, jak najbardziej zasluzone zwyciestwo
    dla olsztyna pozostala walka o czwarta lokate z Mosto i przygotowanie sie za ciezkie play-offs. Moze w koncu ta forma kiedys przyjdzie....

    W tamtym roku wystartowali swietnie a dali dupy w play-off wiec moze tym razem bedzie odwrotnie.... Jastrzebie i Czewa wyraznie w formie ale czy dadza rade tak grac do konca sezonu to szczerze bardzo watpie, spadek musi przyjsc i w tym chyba Olsztyn musi upatrywac swojej nadzieji

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Po dzisiejszym meczu Olsztyn może mieć problem z załapaniem się do czwórki.
    Robi się ciekawie.
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie lekceważył bym Olsztyna .... w zeszłym sezonie też pod koniec rundy ta drużyna łapała zadyszkę .... ale koniec końców w 2 rundzie zawsze się znajdowała ....

    Myślę, iż trener Mazur przygotowuje już drużynę do Play-off.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz juz owszem szykuje, na pierwsza runde z Mostostalem.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz ładny, wynik jeszcze lepszy :P. Co do środkowych AZS to największym pośmiewiskiem były 2 czapy od Jurkiewicza pod rząd... (mimo ze zawsze wierny JW nie uwazam go za talent na swojej pozycji) W tym wypadku slogan reklmowy "pij mleko bedziesz wielki nie bardzo sie sprawdza".

    Przegraną Olsztyna upatrywałbym przede systkim w psychice zawodników. Jeśli grając mecz na wysokim poziomie w decydującym momencie atakuje się w pół siatki to nie można liczyć na zwycięstwo, zwłaszcza z równym sobie rywalem.

    Oprócz Murka warto pochwalić Prygla za dobry blok i dwa ostatnie serwisy. Mimo, że przezcały mecz zagrywał po autach w końcówce nie zwolnił ręki i opłaciło się. Rusek i Rafa świetnie w obronie. Szkoda, że tak mało Brazylijczyka wykożystuje się w ataku bo nie pokazał jeszcze pełni umijętności. Na pewno bedzie miał swój czasw play off bo Murek nie może ciągle ciągnąć tego wozu.

    Przypomina mi się sytuacja sprzed kilku lat, kiedy jeszcze KS IVETT Jastrzębie Borynia zdobył mistrzostwo. Mocne skrzydła i praktycznie zero środka (Nowak, Terlecki, Szczygieł). Oby i w tym roku było podobnie ;)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój typ co do wyniku meczu sprawdził się w 100% :)
    Choć trzeba przyznać, że zawodnicy AZSu bardzo nam pomogli w zdobyciu kompletu punktów. Prowadząc 18-13 w czwartym secie nie powinny dać sobie wydrzeć zwycięstwa w tej partii.
    Prygiel "załatwił" mi pielgrzymkę do Cz-wy ;) Kiedy było 23-23 w czwartym secie prosiłem go aby w końcu dobrze zagrał w polu zagrywki, a jeżeli to zrobi to idę na pielgrzymkę do Cz-wy :)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn jak narazie nie zachwyca i nie wiadomo czy jest to pochodna szykowania formy na play-off i zagrywania zespołu, czy są jakieś problemy. Póki co wygląda na to, że Olsztyn przegrywając w czwartek w Częstochowie, może nie mieć już szans na wejscie do trójki przed play-off i czeka go walka w półfinale z Bełchatowem, w której to rywalizacji, przy złapaniu odpowiedniej formy nie jest bez szans.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przynajmniej w lidze w tym roku jest ciekawie i może dojdzie do rozbicia "żelaznej czwórki". Z obserwacji poczynań Olsztyna w tym sezonie wydaje mi się, że wypadn± oni z pierwszej czwórki, a na ich miejsce przesunie się Kędzierzyn albo Rzeszów.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nic nie jest powiedziane, że jak Olsztyn przegra z Czewą to trafi na Skrę, jeżeli my też przegramy z Czewą to tracimy lidera i teoretycznie gramy z Jastrzebiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •