Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 406 do 442 z 442

Wątek: Turniej w Izmirze

  1. Powrót do góry    #406
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobnie, inaczej, obojętne jak ,ważne ,że mówił, że jak nie chce grać, to grał nie będzie.

  2. Powrót do góry    #407
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Wlazły na powolania reaguje w ten sposb, ze na zgrupowaniach sie zjawia. Tutaj Szymanski nie dostal wolnej reki (ktora ma z rwzsta kazdy zawodnik) tylko zostal wypieprzony na ryj. Odnosnie sprawy Szym,anskiego, nie sadze, zeby tutaj zadecydowalo tylko beznadziejne zachowanie zaraz przed Izmirem ale juz wczesniej, na ME cos sciemnial... Z pewnością Lozano zdania nie zmieni.

  3. Powrót do góry    #408
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w finale zapowiada sie na 5 set.

  4. Powrót do góry    #409
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze, przeciwnik w maju będzie bardziej zmęczony ;)
    W/g wszelkich praw Hiszpanie po wygraniu 2 pierwszych partii teraz tiebreaka wygrac nie powinni.

  5. Powrót do góry    #410
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli z turnieju kontynentalnego awansowała Serbia. Gratulacje z Polski! :)

  6. Powrót do góry    #411
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozemy trafic na Hiszpanow w turnieju interkontynentalnym?

  7. Powrót do góry    #412
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obysmy mogli.
    Strasznie sie cieszylem po ostatniej pilce :) Troche sprawiedliwosci jest na tym swiecie :>

  8. Powrót do góry    #413
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też się cieszę :-) Hiszpanom za to cwaniactwo nie należał się awans.

  9. Powrót do góry    #414
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwszych 2 setach(no 1 bo pierwszego nie widziałem:D) To byłem przestraszony że Hiszpanie zbiją Serbów 3-0 ale po 3 secie odetchnołem i wierzyłem w wygraną Serbów, żeby pokazali tym cwaniakom z hiszpani:) Myśleli że jak wyewliminują Polske to awansują a tu prosze przejechali się:D Brawo dla Serbów;] Obyśmy trafili na Hiszpanów w kontynentalnym i ich sklepali do zera;] Pozdro

  10. Powrót do góry    #415
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale z Lozano na lawce i oby ze wszystkimi zdrowymi

  11. Powrót do góry    #416
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark oczywiście że z Lozano na ławce i ze wszystkimi zdorwymi ale też z Murkiem i Gierkiem na przyjęciu, obojętnie czy będą grali w podstawie czy na ławce. Bo to dobrzy przyjmujący:) No to teraz czekamy na losowanie i na Maj:P Wtedy zobaczymy czy awansujemy czy nie. A ja osobiście nie wyobrażam sobie żeby nas zabrakło na IO. Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #417
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no jasne, nawet jeśli nie awansujemy to tylko i wyłącznie przez Zarzyckiego i Szymańskiego.
    Lozano jest święty i świętym pozostanie.
    Swoją drogą - skreśliliśmy Szymańskiego, a zachował się racjonalnie - zauważył, że jest jedynym atakującym i wycofał się - miał prawo - to, że poduczył trochę lozano to nie zasługuje jednak na potępienie, raczej pan lozano powinien podziękować mu za darmowe douczanie.

  13. Powrót do góry    #418
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    racjonalnie?

    wycofał się, bo był jedynym atakującym?

    poduczył Lozano?

    muszę zapamiętać

    stary, to jakoś mocno świętujesz dzisiaj?

  14. Powrót do góry    #419
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariuszjbie

    Czego to niby nauczył Lozano Szymański ? Na czym ta nauka miała by polegać ? Oraz na czym polegała racjonalność jego decyzji ? Na czym polega związek przyczynowy pomiędzy ilością nominalnych atakujących po przekątnej w kadrze a racjonalnością decyzji Szymańskiego ?

  15. Powrót do góry    #420
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weźcie pod uwagę, że ten chłop od 3,5 roku gra non stop. Może mieć dosyć napieprzania w tą piłkę?

  16. Powrót do góry    #421
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja napisze w końcu coś optymistycznego. Być może Raul dostanie przed turniejem interkont. więcej czasu na zgrupowanie kadry. Gierek zgra się z Gumą; ominą nas kontuzje; do pełni sił dojdą Winiar, Wlazly, Kadziewicz i będzie pięknie.

    Jedziemy na turniej, wygrywamy z każdym bez zbędnych tie breaków i mamy awans na Igrzyska. Kolorowo to wszystko wygląda, ale mimo wszystko wierzę że tak będzie.

    Swoją drogą - skreśliliśmy Szymańskiego, a zachował się racjonalnie - zauważył, że jest jedynym atakującym i wycofał się - miał prawo - to, że poduczył trochę lozano to nie zasługuje jednak na potępienie, raczej pan lozano powinien podziękować mu za darmowe douczanie.
    ?????

  17. Powrót do góry    #422
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://interia360.pl/sport/artykul/g...mtych-lat,5381


    A nawiasem mówiąc, w kadrze w '6' widze Murka za Swiderskiego/Gierczynskiego. Chlop ma zdrowie konia.

  18. Powrót do góry    #423
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chester,

    genialny artykuł. wielkie dzięki za link.

    wnikliwy, wyczerpujący.

    no i najważniejsze - Szymański został przez autora rozgrzeszony.

  19. Powrót do góry    #424
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weźcie pod uwagę, że ten chłop od 3,5 roku gra non stop. Może mieć dosyć napieprzania w tą piłkę?
    Zawsze może zmienić zawód :)

    chester,

    genialny artykuł. wielkie dzięki za link.

    wnikliwy, wyczerpujący.
    Nie wiem, czy otworzył Ci się ten sam link, bo mnie urzekła tylko prostota słowa pisanego i problemy z gramatyką :)
    Merytorycznie na poziomie okręgowym.
    Pzdr

  20. Powrót do góry    #425
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chester,
    genialny artykuł. wielkie dzięki za link.
    wnikliwy, wyczerpujący.
    Podzielam te odczucia, wreszcie kompetentny dziennikarz

  21. Powrót do góry    #426
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lozano powinien być Szymańskiemu wdzięczny, bo mógł się rozmyślić po pierwszym treningu na miejscu w Izmirze

  22. Powrót do góry    #427
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2007
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lozano powinien być Szymańskiemu wdzięczny, bo mógł się rozmyślić po pierwszym treningu na miejscu w Izmirze
    Czyli Gelu coś jak skin, który uratował życie babci, bo przestał ją kopać:-)

  23. Powrót do góry    #428
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swoją drogą - skreśliliśmy Szymańskiego, a zachował się racjonalnie - zauważył, że jest jedynym atakującym i wycofał się - miał prawo - to, że poduczył trochę lozano to nie zasługuje jednak na potępienie, raczej pan lozano powinien podziękować mu za darmowe douczanie.
    jeb stary nie pisz takich rzeczy. teraz sie wszyscy smieja z Jastrzebia.

  24. Powrót do góry    #429
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie ciekawy jednak co spowodowało takie a nie inne zachowanie Zelowego Grzeska bo przy wszystkich jego wyskokach w przeszłosci ten chyba jest najbardziej dyskwalifikujacy w opinii wszystkich kibiców a nie tylko poszczególnych klubów- fakt ze Szymanski czasem zachowuje sie bardzo dziwnie ale wydaje mi sie ze musiała byc tego jakas głebsza przyczyna bo co jak co ale po nim to akurat obezwładniajacego strachu przed skompromitowaniem sie bym sie nie spodziewał- poczatki tego miały miejsce juz ME gdzie znajac dosc zasadnicze podejscie Lozano Grzesiu zachował sie w sumie dosc podobnie- tez tam niby jakas kontuzja była ale np Prygiel sugerował ze Gelowi nie chciało sie grac meczach bez stawki = mimo tego Lozano powołał go na kolejny turniej wiec chyba zaufania do niego nie stracił a on mu tutaj taki numer wykrecił- moze tak naprawde zarzewiem tego był ostry konflikt z Lozano na zgrupowaniu i fakt ze Grzesiu postanowił zrobic trenerowi na złosc a;bo w****i sie faworyzowaniem Wlazłego w ten sposób ze Lozano miał zamiar raczej grac nie w pełni sprawnym Szamponem niz Gelem (:D)albo chciał dac nauczke Szymanskiemu i postawic no Gruszka jako młota tyle ze to byłoby cokolwiek nierozsadne

    Bardzo licze na to ze Szymanski udzieli szczerego wywiadu i wykjasni nam kulisy swojej absencji :D

  25. Powrót do góry    #430
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    osnaz,

    to wszystko, co jesteś w stanie wymyślić?

    tylko 2 opcje?

    w dodatku w obydwu tym złym jest Lozano

    a wierzysz już w to co sam napisałeś?

    czy jeszcze pamiętasz, że to tylko twoje spekulacje?

    w dodatku NICZYM nie poparte

    P.S. nadal jesteś obrażony na Lozano za wygraną z Rosją w MŚ i niezdobycie przez Rosję ME i PŚ?

  26. Powrót do góry    #431
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ty wierzysz w to ze Szymanski bez powodu zrobił w ch... Lozano? I tylko jeden jest winny a drugi niewinny jak swiety anielski? Ja pozekam na to co powie Szymanski bo Lozano ma wyjatkowa umiejetnosc skłocania sie z młotami za co Polska płaci wysoka cene. Jak ktorys z dzialaczy PZPS powiedzial Lozano nie zna zapachu potu bo sam na wysokim poziomie nie grał a ze w skorze Szymanskiego chyba nie siedzi to nie wiem skad wie czy go boli tak ze moze grac czy nie . Zreszta ja zawsze wyzej stawialem dobro jednostki niz kolektywu

    Swoja droga nawet Rosjanie nie maja nic do Lozano bo juz na ME z naddatkiem nadrobił upokorzenie- dosc powiedziec ze miejsce gdzie siedzieli działacze WFW podczas meczów Polski polscy dziennikarze nazwali loza szyderców a ostatnio znów mieli powody do kpin o orła cieniu....

  27. Powrót do góry    #432
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    osnaz,

    za to ty wierzysz, że Lozano wyżywa się bez powodu na Szymanskim

    a może na swoje pytanie odpowiedziałeś sobie sam?

    może Grzesiowi się nie chce?

    podpowiem ci, że podobną informację co Pryglowi Szymański sprzedał też Przedpełskiemu. i wiele osób, do których to dotarło w PZPS było zdziwionych, że Lozano dał mu jeszcze szansę

    dziwisz się, że Szymański wyleciał, skoro stawiasz dobro jednostki nad dobrem kolektywu?

  28. Powrót do góry    #433
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swoją drogą - skreśliliśmy Szymańskiego, a zachował się racjonalnie - zauważył, że jest jedynym atakującym i wycofał się - miał prawo - to, że poduczył trochę lozano to nie zasługuje jednak na potępienie, raczej pan lozano powinien podziękować mu za darmowe douczanie.
    jeb stary nie pisz takich rzeczy. teraz sie wszyscy smieja z Jastrzebia.
    Spokojnie spark, nawet w naszym pieknym miescie znajduja sie **** :)

  29. Powrót do góry    #434
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @A ty wierzysz w to ze Szymanski bez powodu zrobił w ch... Lozano?


    Ja wierzę, że to co dla człowieka racjonalnie analizującego fakty jest "bez powodu" dla Gela może mieć jakieś trzecie, drugie i piąte dno nawet :) Może np. Gelu do wniosku doszedł, że z "trenerem z Ameryki Południowej to on nie będzie pracował ?", albo "na tureckiej wsi nie gram" lub coś równie uroczego...


    Oczywiście to co napisałem nie jest do końca poważne i nie miało na celu obrażać kogokolwiek
    ;)

    @Zreszta ja zawsze wyzej stawialem dobro jednostki niz kolektywu

    To wiemy już, że Twoje "fanowanie" reprezentacji Rosji ma podłoże ewidentnie "pozakulturowe" ;)

  30. Powrót do góry    #435
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://interia360.pl/sport/artykul/g...mtych-lat,5381


    A nawiasem mówiąc, w kadrze w '6' widze Murka za Swiderskiego/Gierczynskiego. Chlop ma zdrowie konia.
    To bardzo niesprawiedliwy artykuł! Przykładowo:
    Mistrzostwa Europy zakończyły się totalną porażką. 11 miejsce mówi samo za siebie.
    Powinno być napisane: "Mistrzostwa Europy zakończyły się wielkim sukcesem. 11 miejsce mówi samo za siebie. Zresztą zdobyte zostało po pokonaniu niezwykle groźnej reprezentacji Turcji"
    Myślę, że to nie przejdzie płazem - tego typu przekłamania - Raul na pewno zwyzywa tych co to napisali od głupków - bo to człowiek z klasą/
    hehe

    osnaz - Szymański to dobry rezerwowy reprezentacji.
    Nagle okazuje się, że jest podstawowy i - mało tego - nie ma zmiennika, a jedzie na trudny turniej. Lata swoje ma, bóle jakieś tam ma, więc stwierdza - to bez sensu - zajadę się tam, lozano chce mnie zarżnąć.
    Murek też jechał jako rezerwowy i co? Został podstawowym.
    Lozano czuje, że d..pa mu się pali i chwyta się brzytwy kosztem zawodników.

  31. Powrót do góry    #436
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopie, co Ty pierd... ;-)

    tzn, ze jechal tam grzac lawe, a jak sie okazalo, ze ma grac to sie wystraszyl? ;-) Biedni zawodnicy. Wstretny Lozano ich powoluje do Kadry, zeby sie zajechali. Co za wredna swinia. Nie dosc, ze graja w lidze, to on chce jeszcze ich zarznac w jakies Reprezentacji. A jeszcze kurduplowi ida na reke, godza sie byc rezerwowymi, a tutaj sie okazuje, ze maja grac w podstawowym skladzie. No debil. Zwolnic jak najszybciej.



  32. Powrót do góry    #437
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dodajmy jeszcze dla jasnosci, ze jakis kurdupel z Argentyny przyjezdza, panoszy sie, powoluje Polakow do reprezentacji Polski i jeszcze kaze im w niej grac!i to w pierwszej 6-tce! naprawde w glowie sie to nie miesci, ze takie rzeczy sie dzieja ... z tym trzeba do prasy koniecznie ... skandal w bialy dzien!

    idac tokiem rozumowania zaprezentowanym przez kolegow powyzej, Lozano winien sie teraz konsultowac z kazdym powolanym, czy aby zyczy sobie grac w 6-tce, czy tez chce byc powolany wylacznie jako rezerwowy, ze scisle okreslonym w czasie okresem przebywania na boisku w warunkach meczowych.
    a wydawac by sie moglo, ze cecha sportowcow jest ambicja.
    no ale pewnie mozna miec ambicje bycia najlepszym rezerwowym swiata - powinni cos na wzor MVRezerwowy wprowadzic.

    poza tym nie czaje o co chodzi? Szymanski nie chce grac w 6-tce, nie chce brac na siebie odpowiedzialnosci, nie chce sie dac "zarznac" - toz przeciez w tym przypadku deklaracja Lozano o niepowolywaniu go do kadry, wydaje sie byc samym dobrem - nie dosc, ze sie chlop podczas meczu nie bedzie zarzynal, to i zarzynanie na treningach mu odpadnie.

  33. Powrót do góry    #438
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    osnaz

    ty się z Szymańskim na łby zamieniłeś?

    dlaczego ktokolwiek z nas ma ci cokolwiek tłumaczyć?

    rzuć jakąś stawkę, to zobaczę czy warto pakować cokolwiek do twojego zakutego ruskiego łba

    sorry, ale ty się chyba o to prosisz

  34. Powrót do góry    #439
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzegorz Szymański, który według zapewnień Raul Lozano już nigdy nie zostanie powołany do kadry za symulanctwo i brak patriotyzmu odpiera zarzuty. Twierdzi, że wcale nie symulował.


    Tomasz Bielecki ("Super Express"): O bólu pleców zameldował pan tuż przed wyjazdem, w sytuacji, gdy cała kadra rozsypała się z powodu kontuzji. Jak było naprawdę z tymi plecami?[/b]


    Grzegorz Szymański: "Było jak było. Bolało, ale nikt nie jest w stanie udowodnić drugiemu człowiekowi, że co¶ mu dolega. To trzeba czuć."


    Murka bolało kolano, ¦widerskiego - bark. Ale obaj do Izmiru pojechali.


    "Ale nie wiem, jak bardzo ich bolało. Wiem za to dokładnie, co sam czułem."


    Raul Lozano z pana zrezygnował. Da się to odkręcić?


    "My¶lę, że nie. Znam trenera od trzech lat i wiem, że jak raz podejmie decyzję, to już jej nie cofnie."


    Tuż przed ważnym turniejem rozpadła mu się drużyna...


    "I pewnie dlatego był taki zdenerwowany. Ja byłem tym ostatnim i na mnie się skupiło. Ale nie z tego powodu mam żal. Przeczytałem wypowied¼ lekarza kadry dr. Maronia, że: "Szymański zacz±ł narzekać na plecy dopiero, kiedy usłyszał, że Wlazły do Turcji nie jedzie"."


    Pojawiły się głosy, że jest pan nie tylko symulantem, ale i tchórzem, który nie chce d¼wigać ciężaru odpowiedzialno¶ci za grę.


    "No wła¶nie. A ja zapytam tak: trenerze Lozano, czy ja po to trzy lata ostro zasuwałem na zgrupowaniach kadry, żeby dla kaprysu teraz rezygnować przed najważniejszymi meczami?"


    Panie Grzegorzu, czy bol± pana plecy?


    "W tej chwili, kiedy rozmawiamy - nie. Mam za sob± tydzień zupełnego wypoczynku, ból ust±pił w czwartek... nie, w pi±tek."


    Co mówi± lekarze?


    "Że to albo przepuklina, albo ucisk jakiego¶ mię¶nia na nerw. Jak będzie czas, to zrobi± mi rezonans i może dojd±, co tam nawaliło."


    A gdyby Raula Lozano udało się przekonać do zmiany zdania?


    "Dobrze, że jest jeszcze kto¶, kto w taki scenariusz wierzy. Mnie przychodzi to z trudem."

  35. Powrót do góry    #440
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nic odkrywczego GS nie powiedzial.
    Wlasciwie potwierdzil slowa Lozano, ktory zarzucil mu "Ten zawodnik po prostu nie szanuje ducha, który stanowi o sile reprezentacji. Jeśli odczuje ból, to od razu rezygnuje. Dlatego już nigdy go nie powołam". O symulanctwie i tchorzostwie nic nie bylo.

    Najbardziej urzeka pytanie "Panie Grzegorzu - bola pana plecy?"
    Niedlugo chyba narodowym sportem stanie sie wyliczanie kogo co boli, jak bardzo i od jak dawna ...

    Inny pan (Żelisław Żyżyński)w "Dzienniku" tez sie przejal swoja rola - diagnostyka stanu kadry i recenzenta dokonan Lozano
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...d2e2e92382f5e2
    PRZECIW - brak konsekwencji przy powołaniach i brak gwarancji sukcesu w Pekinie

    Po ponad trzech latach pracy Raula Lozano w Polsce nie ma nowego systemu szkolenia, nie widać postępu w pracy wielu polskich trenerów, a co najgorsze - nie ma też bezpośredniego zaplecza kadry. Powołania przed ostatnim turniejem były chaotyczne. Na pomoc nie został wezwany Robert Prygiel, będący z kadrą od początku i godzący się z rolą trzeciego atakującego. Teraz by się przydał, ale Argentyńczyk wolał wziąć samych przyjmujących. Krzysztof Gierczyński i Marcin Wika do dwunastki trafili pierwszy raz, a przecież o ich wysokiej formie mówi się co roku. Wcześniej, po mistrzostwach, nie szukano też porozumienia z Dawidem Murkiem. Teraz Lozano stwierdził, że musi dłużej myśleć nad powołaniami. Trochę późno na takie wnioski. Powiedział też, że obiecać może tylko ciężką pracę, a jednak chcielibyśmy usłyszeć obietnicę medalu w Pekinie. Nie można wciąż żyć tylko tym, że polscy siatkarze są wicemistrzami świata. Trzeba mierzyć w kolejny sukces. Lozano powinien go obiecać.
    jak pan tak bardzo chce tej obietnicy, to ja mu moge ten medal obiecac - a co mi tam!
    Ja rozumiem, ze ten pan by chcial, abysmy z kazdej imprezy przywozili zlote medale i pierwsze miejsca (i zeby koniecznie ktos to obiecal) - ja tez bym chciala - ale czy Lozano (zreszta jakikolwiek trener I reprezentacji kraju) odpowiada za system szkolenia (czy budowe nowego), za postepy w pracy trenerow?? a moze jeszcze za stan rzeki Wisly?
    A z powolywaniem Krzyska Gierczynskiego to pan sobie strzelil w stope po prostu ...

  36. Powrót do góry    #441
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i Lozano zostaje, koniec tematu.

  37. Powrót do góry    #442
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łe. Faktycznie artykuł z interii słabo słaby, wybaczcie, pisałem go o 2 w nocy, co jednak nie jest usprawiedliwieniem. No trudno. Każdemu zdarzają się wpadki. A'propo sytuacji, Lozano zostaje, Szymański ma jużnie grać w kadrze więc koniec. Co będzie to będzie, znając Lozano ,który jest niesłowny, na majowy turniej Szymański i tak pojedzie.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •