Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 442

Wątek: Turniej w Izmirze

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vermiglio nie gra bo jest bardzo słabym rozgrywającym. Niskim, schematycznym i bez zagrywki.
    Dlatego tez latami nie mogl znalezc miejsca w klubach lepszych niz Sisley :P
    Tak swoja droga z kadry wymiotlo wszystkich zawodnikow ktorzy umieja serwowac. Jeden Wika to ciut za malo jak na ten poziom.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widać w ciągu kilku miesięcy znacznie się pogorszył, bo na ME jeszcze był w kadrze; czy to może jego uczyniono kozłem ofiarnym?
    Przede wszystkim się skurczył. Ojcostwo go przygniotło :P.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uliana
    czyżbyś miała informacje "z pierwszej ręki"? :)

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Że tatusiem został kiklka miesięcy temu - to żadna tajemnica (synek Federico). Co do reszty - dostosowałam się do "klimatu" poprzednich wypowiedzi :D

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlatego tez latami nie mogl znalezc miejsca w klubach lepszych niz Sisley
    Tak swoja droga z kadry wymiotlo wszystkich zawodnikow ktorzy umieja serwowac. Jeden Wika to ciut za malo jak na ten poziom
    Dodaj jeszcze Murka i Gierka ;)

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście, skład polskiej reprezentacji wygląda na pierwszy rzut oka dość dziwnie. Ale może to tylko kwestia przyzwyczajenia do schematu pt. Nasza srebrna drużyna? W Izmirze zagrają ci, którzy spełniają trzy podstawowe warunki: są w miarę zdrowi, są w formie i chcą grać. Niewykluczone, że to wystarczy, aby oglądać turecki turniej bez zgrzytania zębami.
    Najbardziej niepokoi mnie forma Zagumnego, bo chimeryczny Ci on jest. A i zgranie z „nowymi” zawodnikami dość problematyczne.

    Pozdrawiam.

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Vermiglio to jest tak: jak zwykle posłużyłem się parabolą, bo jednak w PLS to parę klubów by go chciało. :D Natomiast do wybitności to mu daleko - któż miał grać w tym Sisleyu na rozegraniu, skoro Meoni ma n lat, Tofoli jest już emerytem, a młodych zdolnych we Włoszech nie widać. Przez lata pielęgnowano więc rzekomy talent Vermiglio, twierdząc, że ów szkarłatny ;P rozgrywający się rozwinie. Nie rozwinął się, gra cały czas tak samo - solidnie i dokładnie, ale bez fajerwerków, a niski wzrost i słaba zagrywka to słabo silne atuty negatywne. :P Więc jest jak jest. Teraz będą do skutku wałkowali Dragana Travicę jak znam życie, względnie młodego Zajcewa (o przepraszam, ów Włoch zwie się Zaytsev), a już na pewno Matterę, który w LŚ zrobił lipę na skalę dla Włochów niewyobrażalną... A w Izmirze będą Coscione i Travica. Szczerze mówiąc wziąłbym z braku laku na miejscu Anastasiego Vermiglio, ale jak widać trener wierzy w tych, w których wierzy. I coś mi po cichu mówi, że on może mieć rację... Dlatego trzeba sprać dwóch Bułgarów, Chorwata (rodzina Traviców to Chorwaci, a nie Serbowie) i Słoweńca pod włoską banderą koniecznie i absolutnie, a na koniec może nawet podłożyć się Holandii. Życie...

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przez moment był jeszcze w kadrze Sintini, po sukcesach klubowych. Był i znikł...

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie co z Sintinim?

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    transmituja gdzies turniej?

    ok juz sobie znalazlem na ES

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Albo w necie mozna ogladac :)

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuba gdzie dokładnie w necie?

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak sobie założysz siatkę na głowę i włączysz ES

    sorry, głupi dowcip

    sam jestem ciekaw

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ITA - NED 3-0 (27, 18, 10)

    Zgadza się, Laola pokazuje turnieje kwalifikacyjne, dzięki temu w pracy oglądam

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wynik Włochów pokazuje, że jednak nie będą tak słabi jak niektórzy mówili.

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ku....a jak można było przegrać ten mecz !!!!

    To jest już chyba koniec turnieju....

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i po olimpiadzie
    przynajmniej z turnieju w Izmirze

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To by było na tyle :(
    Z tak seryjnie traconymi punktami daleko nie zajedziemy.
    W IV secie 18:14 i wtapiamy do 20, w V secie 8:5 i wtapiamy do 11 niedobrze. Bo w sumie poza tymi dwoma przestojami graliśmy nieźle :)
    Weterani - Murek i Gierczyński w V secie już pływali

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to przegraliśmy. To co się rzuciło w oczy to Mazur z Laskowskim zachowywali się jakby grama wypalili.

    A Prygiel grał sobie w Będzinie.

    Gruszka-doceniam go, ale to nie ta pozycja
    Kurek-wciąż melodią przyszłości, ale może wreszcie przestanie się zapowiadać i zrobi coś dobrego
    Gierczyński-statysta, pokazał wszystko co potrafi w meczu z Iskrą na dzisiejszy już nie starczyło
    Zagumny-zagrania piękne przeplatał z fatalnymi w stosunku 30%-70%
    Pliński-nie wybił się ponad rzemieślniczy poziom
    Grzyb-(...)
    Możdzonek-mimo wszystko przyzwoicie, ale to za mało.
    Mure-man of the match, na 5-ty set niestety nie starczyło

    Przestoje, przestoje, przestoje...

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak dalej sobie siedzę przed kompem i się zastanawiam jak myśmy tego meczu nie wygrali 3-1? Kurna przecież po wygraniu trzeciego dramatycznego seta Hiszpanom się nie chciało już grać! Ale oczywiście nasi musieli dać im się jeszcze rozegrać i uwierzyć w to, że w tym meczu można powalczyć!

    Ale jestem zły!

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Pomijam wynik.
    Pomijam pseudofachowy komentarz, pełen żargonu spod budki z piwem durnoty Mazura.
    Nie mogę pominąć faktu nietransmitowania tego turnieju w TP z abonamentem.
    Bez Wlazłego ta repa jest cieńsza o połowę.
    Amen.

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zagrali źle, co by nie mówić Murek i Gierczyński pokazali że będą wzmocnieniem tej reprezentacji. Jeśli chodzi o 5 set to ja osobiście postawił bym na Gruszke w ataku. Ja mimo wszystko w awans do poł-finałów wierze, ale powoli zaczyna sie moje czarnowidztwo...Lozano po ME już nic z tą drużyną nie osiągnie, moim zdaniem ten układ sie już wyczerpał, choć sam awans do Igrzysk jest jeszcze możliwy...

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to przegraliśmy. To co się rzuciło w oczy to Mazur z Laskowskim zachowywali się jakby grama wypalili.
    Pewnie by się nam ten "styl" komentatorki podobał gdyby nasi wygrali. Mazur ma faktycznie nosa wyniki setów były dokładnie odwrotne jak przewidywał (IV i V set) :)

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bez wlazlego tylko bez typowego atakujacego.
    Z Szymanskim, Pryglem czy nawet Rybakiem ten mecz mozna bylo wygrac. Braklo wsparcia w ataku.

    Gierka to w ogole prawie nie widzialem. Murek do 5 seta *****iscie i gdyby bylo wsparcie atakujacego to mecz skonczylby sie w 4 a moze nawet i 3 secie.

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    No to przegraliśmy. To co się rzuciło w oczy to Mazur z Laskowskim zachowywali się jakby grama wypalili.
    Pewnie by się nam ten "styl" komentatorki podobał gdyby nasi wygrali. Mazur ma faktycznie nosa wyniki setów były dokładnie odwrotne jak przewidywał (IV i V set) :)
    Jako wróżka zostałby pozbawiony jaj po pierwszej reklamacji :P.

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie bez wlazlego tylko bez typowego atakujacego.
    Z Szymanskim, Pryglem czy nawet Rybakiem ten mecz mozna bylo wygrac. Braklo wsparcia w ataku.

    Gierka to w ogole prawie nie widzialem. Murek do 5 seta *****iscie i gdyby bylo wsparcie atakujacego to mecz skonczylby sie w 4 a moze nawet i 3 secie.
    Zwłaszcza przyjęcie w wykonaniu Murka było *****iste przez całe spotkanie ...

    O ile się nie mylę, to Wlazły właśnie jest typowym i w dodatku najlepszym atakującym w Polsce :P.

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bez wlazlego tylko bez typowego atakujacego.
    Z Szymanskim, Pryglem czy nawet Rybakiem ten mecz mozna bylo wygrac. Braklo wsparcia w ataku.
    Ten mecz nasi mieli wygrać, nawet bez tych zawodników, których wymieniłeś.
    Tak jak pisałem wcześniej Hiszpanie mieli dość tego meczu po przegranym trzecim secie. A nasi prowadząc spokojnie 18-15 w czwartym secie zamiast ich dobić, to się rozprężyli i pozwolili im się odbudować.

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi tam komentatorzy nie przeszkadzali, fajnie sie ich sluchalo. Nie seplenili, nie przynudzali, byli obiektywni.
    A w naszym zespole wyszlo w pewnym momencie to ze jest za duzo zmian i nie zawsze kazdy wie co ma robic.

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Przegraliśmy bo nie mieliśmy atakującego z prawdziwego zdarzenia
    Ktoś pisze że nie widział Gierczyńskiego, ale czy to jego wina ze nie dostawał tylu piłek ile w Cz-wie. To nie jest gra Gierczyńskiego on musi byc obsaługiwany :P przez rozgrywającego częsciej a nie 2 razy na set

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No toś argumentem przywalił. Wiesz mi Zagumny nie jest głupi, gdyby wiedział, że można posłać Gierczyńskiemu 5 piłek i skończy 4 to by mu je grał.
    Nie było tak to wysyłał 2/3 z czego Gierek kończył jedną.

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mimo wszystko w awans do połfinałów wierze,(...) , choć sam awans do Igrzysk jest jeszcze możliwy...
    Moja wiara została po tym meczu "zachwiana". Ciężko wierzyć, że nasi się pozbierają po takiej porażce.

    A awans do IO'08 jest możliwy ale z turnieju interkontynentalnego :)

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z ocenami trzeba poczekać do jutra. Jeśli jutro wygrają to awans do połfinałów mamy praktycznie w kieszeni (nie wierze w przegrana z Holandią) i gramy dalej.

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno, przegraliśmy, ale nie powinnyśmi załamywac rak. Nasi walczyli dziś aż miło(to co wyczynial MUREK:O) Ale te przestoje... kurde już było tak miło 18-14 a zaraz zonk i 18-19 w plecy! Tak niemożna grać! Dobry mecz Kurka, bo Murek zagrał świetnie! ale jak już pisaliście to nie miał wsparcia i w 5 secie już siadł... słaby mecz Gierka chodx spodziewałem się więcej. I dlaczego Świder nie gra? Tylko Wike wpuszczał. Nic nie mam do Wiki ale Świder też by mógł chyba wejść, bo mam nadzieje że nie pojechał tam w roli tłumacza:P Ogólnie jestem wkurzony, bo frajersko przegralismy. Ale jutro można Włochów ograć, bo bądź co bądź Hiszpanie to Mistrzowie Europy zostali nie przypadkiem. Jutro z włochami można wygrać, bo też nie są aż tak mocni, bo ograc holendrów, słabych to nie jakiś tam sukces. Ale jutro bedziemy mądrzejsi po 19 o wiele więcej niż dziś... Dobranoc i ja wierze że zagram na IO:)

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro z Włochami można wygrać, bo też nie są aż tak mocni, bo ograc Holendrów, słabych to nie jakiś tam sukces
    hm słabych Holednrów, no fakt, dostali do 10. Obaczymy jak wyjdzie nam mecz o3 plac w grupie we środę ;)

    eeee jaki awans?
    Musieliby nastukać Makaroniarzom do zera by się w walce o awans liczyc- no chyba ze wierzymy w Holendrów ;)

    Gierczyński zanotował epizodyczny występ w kadrze.
    Kurek jako melodia przyszłosci w 5 secie stara się grać ale dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane. Cóż, że kilka akcji wychodzi jesli duzy odsetek ataków jest podbijany. Nie udanam sie osiagnać awansu bez rasowego atakującego. W interkontynentalnym nawet na Gromadowskiego nie ma co liczyc bo w Italii grzeje ławe zgodnie z przewidywaniami a Wlazły będzie zmęczony po wyczerującym sezonie ligowym ;)
    Nie tracimy punktów z czap pod nogi ale Hiszpanie nas ładnie kontrowali.
    Góral z Kęt miał grac na ataku w tiebreaku, Lozano znów sie pomylił.
    czy ktoś widział błysk oka, i(s)krę wśród naszych graczy?
    Rozmiem, że zakrótko trenowali w hali w Izmirze i zagrywką nie mogli sie wstrzelić a raz ustanowiona taktyka to rzecz świeta.
    Dobra, Polacy mieli Japonię, Hiszpanie mieli Rosję.czekamy na losowanie turniejów majowych.Niech "wylosują" Niemców, bedzie przynajmniej troche ludiz na trybunach bo dzis to dramatycznie wyglądało, heh.
    Ma ktoś statystyki już?


  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Zgadzam się z Fifokiem. Wiadomo, że największym atutem Krzyśka Gierczyńskiego jest atak i tego siatkarza stać na regularne zdobywanie 15- 20 punktów w meczu na każdym poziomie. Tylko, że rozgrywający musi mu zaufać, pozwolić uwierzyć we własne możliwości. Nie może być tak, że Paweł Zagumny najpierw uparcie nie dostrzega Gierka na placu, by potem posłać do niego niełatwe 2 piłki w krytycznym momencie tie- breaka. Uważam, ze powoli wyczerpuje się model gry kadry oparty na swego rodzaju omnipotencji Gumy, prowadzącego własne schematy, którym podporządkowani są wszyscy zawodnicy na boisku. Czasami nawet najlepszemu rozgrywającemu świata przydałaby się podpowiedź z zewnątrz. Tymczasem dziś Paweł upatrzył sobie Murka i Gruszkę do czasu gdy ten się kompletnie nie pogubił. Poniekąd trzeba się zgodzić z tymi opiniami forumowiczów, którzy nieco obawiali się o formę naszego wystawiającego. Dziś- moim zdaniem- nie zachwycił. Irytujące było rozgrywanie i wyprowadzanie kontr na wąskim wycinku siatki, bez próby rozciągnięcia gry szybką piłką na skrzydło, co znakomicie wychodziło Falasce. Tam nasi niemal zawsze zaczepiali o blok, co umożliwiało Hiszpanom skuteczną grę w obronie. Słabo wypadł też Wojciech Grzyb, który musi najpewniej należeć do ulubieńców Raula Lozano. Oby jutro było lepiej. Pozdrawiam.

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    To byl mecz z gatunku "czy leci z nami pilot?". Kadra razila niezgraniem, Lozano motal sie ze zmianami, a wpuszczenie zimnego Wiki w decydujacym momencie tie-breaka to juz w ogole mistrzostwo... Najsmieszniejsze w tym jest to, ze niewiele brakowalo a ta wesola zbieranina odprawilaby Hiszpanow z kwitkiem. I w tym wlasnie upatruje szanse jutro.

  39. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za siatka.org i SF:
    Dawid Murek:

    -
    Zarówno mnie, jak i Krzyśka Gierzyńskiego łapały dziś jakieś dziwne skurcze, co wcześniej, w lidze w ogóle się nie zdarzało. Zupełnie nie wiem czy one są spowodowane, tym bardziej, że dziś atakowałem znacznie mniej, niż w każdym ligowym spotkaniu. Obydwaj musieliśmy więc zejść z boiska i poddać się masażowi

    Psychoenergoterapeuta potrzebny. wszyscy kurna jakies skurcze. Wlazły prądkuje?! LOL

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie prąd(t)ki tylko stres. Normalka.

    Jak Świder na dzień dobry z Ruskimi dostał kilka razy w buty, to też się "zmęczył" meczem bardziej niż normalnie. Sam o tym mówił.

    Generalnie brakuje kilku meczów kontrolnych. Zgrania i nabrania poczucia własnej siły. Najlepsi przyjmujący w Polsce (oprócz Winiara) nie mieli chyba lepszego odbioru, niż para Winiarski-Świderski przeciwko Rosjanom, którzy tłukli w Moskwie jak opętani.

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Myślę jednak że mecz w moim wykonaniu nie był tragiczny."


    Bartuś chyba nie odróżnia kadry od placu zabaw. Dostali w dupe, a on sam sobie wystawia ocene, serdecznie gratuluje.

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A najsmieszniejsze jest to , że nasi "wspaniali" komentatorzy z panem mazurem na czele stwierdzili przed 3 setem, że jak Polacy wygrają seta trzeciego to Hiszpanie nie wytrzymaja i pekna, Niestety nasi mimo wygranego seta przegrali mecz, lecz komentatorzy przy stanie 18-14 dla polski tak dobrzer się bawili żartowali z Hiszpanow że nie zauwazyli przegranego 4 seta i calego meczu. My często budzimy sie z ręka w nocniku.........
    Ale przynajmniej wszyscy- siatkarze, komentatorzy oraz trzymajacy kamere w ręku dostosowali sie do miernego poziomu widowiska .....

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Cures za trafny komentarz...nic dodac nic ujac...Zagumny z sobie tylko znanego powodu przestal kierowac pilki do Gierczynskiego ktory zwyczajnie ostygl...Gruszke obslugiwal do znudzenia co zawowocowalo jego zupelnym wystrzelaniem...za glownego winowajce porazki uwazam wlasnie Zagumnego...tak schematycznego rozegrania w jego wykonaniu dawno nie widzialem...
    Milo bylo patrzec na Murka - energia i wola walki...
    Gierczynski moim zdaniem nie zagral zle...nie jego wina ze Rudy sie na niego "obrazil" na wiekszosc czesc meczu...

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Curesem i Borysem, Zagumny musi natychmiast opuscic reprezentacje, 30 pilek wystawionych na pojedynczy blok to stanowczo za malo jak na ten poziom rozgrywek.

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zajechanie Gruszki tez zaliczysz po stronie zaslug?

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •