Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Football Manager 2008

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FM, to FM, bije na leb na szyje CM'a odkad sie rozlaczyli. CM proboje nadrobic jakimis bajerami itd. ale sie nie udaje, FM ma ten klimat ;) Fakty, faktem idzie sie czasem wkurzyc jak sie cieszysz jak glupi ze bramka wpadla a tu spalony :D czy te piekne kontuzje po 9 miesiecy :P Dla mnie fm 08 in plus ! Polecam ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj kaczor kaczor. Tzn. kazdy ma swoja opinie i to szanuje, ale hmmm. :]

    Jak dla mnie gra totalnie niewypalona, i to nawet po patchu na ktory ludzie na calym swiecie czekali miesiac, bo sie nie dalo komplenie grac(typu wywalanie menadzerow po 2 meczach przegranych, czy kompletny brak presingu w enginie meczowym).

    FM2008 zbiera obelgi jak zadna wersja do tej pory, co mozna doswiadczyc bez zadnego problemu. Wystarczy wejsc na forum oficjalne sigames i porownac sobie watki dzisiejsze, z watkami sprzed 3, 4 lat. Kiedys ludzi, ktorzy by choc troche na gre narzekali i na tworcow, od razu sprowadzano na ziemie. Dzis takich "sprowadzaczy" szukac ze swieczka.

    Gra na pewno jest ustawiona na standardzie(juz po patchu) i wyzszym od CM'a, ale to zdecydowanie za maly skok zeby wydawac kolejna kase na gre, ktora malo co wniosla.

    Z tego tez powodu z mila checia ostatnio zdecydowalem, ze moze warta odpalic stare sejvy (Wisla 2018 i Inter 2026) z FM'a 2006. Idealny nie byl, ale przynajmniej jest do czego wracac.

    Jesli ktos gra w FM2007 i nie narzeka, to niech poczeka z narzekaniem lub nienarzekaniem do 2008 roku. Okolice pazdziernika/listopada.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kaczor... hmm...

    dla mnie CM08 jest lepszy...

    Dlaczego ?
    -Szybciej mi się ładuje xD
    -ładniejszy podgląd meczu
    -zawodnicy naprawdę grają tak jak im przykazałem a nie to co w FMie - kazałem zbiegać napastnikom do środka a oni się rozbiegali na boki... do tego obrona zamiast twardo stać przed połową boiska - zapuszczała się przy akcjach nawet na 40 metr... żal xD)

    W CMie takich sytuacji nie doświadczysz... sprawdziłem na półapce offside'owej, która sprawdza się genialnie w 90% przypadków (zależy od przeciwnika... jeśli nie mają wysuniętego napastnika to nie ma co takiej półapki ustawiać, gdyż najczęściej próbują ustawić "zamek" (czerpiąc z pojęć hokejowych :P) i rozmontować moją obronę kilkoma szybkimi podaniami), do tego jak nakaże obrońcy włączenie się do akcji ofensywnej to on po prostu to robi... (gram Barceloną... jeden z 3 ulubionych klubów od 1998 roku... nie jestem żadnym "fanem mistrzów", kochałem skład z Kluivertem i Rivaldo mimo tego, że nie wygrywał) nakazałem Zambroccie wbiegać na skrzydło i podawać do środka i on właśnie to robił... przy okazji stracenia piłki pod polem karnym przeciwnika i kontrataku prawą stroną, Zambrotta już tam stał i tą piłkę odbierał...

    W FMie ustawiłem analogiczną sytuacje... i co ? i 4 bramki w plecy z Getafe bo obrońcy daleko z przodu :/

    Tak więc CM górą ! \o/

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CM... ?

    Nie no, juz nie popadajmy w taka skrajnosc. Ja rozumiem, ze FM2008 brakuje sporo do idealu, ale bez przesady :P

    hN, wiesz mam nadzieje, skad sie wogole tytul Football Manager 2005 wzial w pierwszej kolejnosci ?
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    od SI, które przeszło pod "barwy" Segi x] ale, że Eidos zostawił sobie prawa do tytułu no to mamy teraz FMa i CMa xP

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widocznie nie jestem tak pozeraczem menagerów jak Ty Lukair, i mi FM 08 sie mimo wszystko spodobal :D Cieszy okiem :P

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hN:
    od SI, które przeszło pod "barwy" Segi x] ale, że Eidos zostawił sobie prawa do tytułu no to mamy teraz FMa i CMa xP
    Dokladnie. A skoro tak, ta ekipa ktora tworzyla CM od czesci 1, tworzy teraz FM'a, a nikomu nie znana nowa ekipa pod sztandarem Eidosu tworzy teraz CM'a.

    Jak dla mnie wybor prosty, przynajmniej jesli spojrzec na doswiadczenie :P
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety grałem troche w nowego Fm 2008 i niestety lekko sie zawiodłem - zmiana nie jest tyle "rewolucyjna" azeby warto było wydawac blisko stówe na nowa gre. Nie zmienia to faktu ze FM jest oczywiscie dobra gra ale który CM/FM nie był? :D Jakkolwiek po patchu przynajmniej da sie grac, weliminowano najbardziej wkurzajace bugi a nowe opcje ciesza choc raczej dosc rzadko sie z nich korzysta

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2008
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczytałem dzisiaj trochę o tej grze, w sumie od zawsze lubiłem managery, a wracając z pracy mała niespodzianka, bo w moim empiku był ostatni egzemplarz przecenionego Football Managera 08, nie wiem jak długo miała być ta promocja ale chyba szczęśliwie ostatnia paczka trafiła do mnie ;] Pogram trochę i opisze co i jak, pozdro

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nowy fm est jak najbardziej fajny , przez sieć da się w miare jakoś grac, ale sam w sobie jest , wydaje mi się dużo łatwiejszy od 2007 .. ale ogolnie bardzo fajny , akcje coraz bardziej realistyczne ( z patchem )itd

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2008
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znalazłem! Czysto informacyjnie jeżeli ktoś chce nabyć tanio w tej wyprzedaży co ja http://www.cdprojekt.pl/wyprzedaz/ tutaj są informację. No i podczas poszukiwań trafiłem na pomocną informację:

    Oglonie gre polecam. A szczegolnie tego zawodnika Sergio Agüero - drogi ale szybko sie splaci w pierwszym sezonie 35 goli :P
    Pozdrawiam ^^

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sergio Agüero to juz w 2007 byl talent...

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2008
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oprócz tego jeszcze Cesar Delgado jest dobry, około w 95% meczy ma chociaż jednego gola :) Polecam, a tak w ogóle jak z waszymi taktykami?

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2015
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gierka stara ale jara. Pamiętam początkowe gry typu CM potem FM. To były gry. Teraz są maksymalnie rozbudowane a wtedy prostota dawała radę

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gierka mega, pamietam jak w 2003 taktyka z cofnietym obroncą dawały trofea

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •