Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 162 z 162

Wątek: 1 LIGA - 2008r: prognozy,przewidywania,opinie

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Louis też ¶wietnie radził sobie rok temu w Anglii...

    ¦rednia w Anglii 1,933

    ¦rednia w polskiej I lidze 0,778

    Inne przykłady

    Mi¶kowiak - Elite League 1,734, Ekstraliga 1,000

    Zagar - Elite League 1,990, Ekstraliga 1,488

    Sceeen - Elite League 1,736, I liga 1,306

    A także odwrotne

    Hefenbrock - Elite League 1,221, I liga 2,167

    Kiedy ludzie wreszcie zrozumiej± że te dwie ligi to zupełnie inna bajka?

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy ludzie wreszcie zrozumiej± że te dwie ligi to zupełnie inna bajka?

    Wszystko się zgadza ... ale Swiderski jest Polakiem i będzie jeździł w 1 lidze w nadchodzącym sezonie.
    A to już jest zasadnicza różnica........
    pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Louis też ¶wietnie radził sobie rok temu w Anglii...
    Ale Świderski będzie łykał nie jednego Harrisa, Jonssona, czy Pedersena w I lidze... Jestem tego więcej, niż pewnien. I mimo, że będzie jeździł przeciwko Kolejarzowi, to tego mu życzę... bo jak on jedzie, to aż miło się patrzy... i jestem pewnie, że zamknie buzie niejednemu niedowiarkowi...
    pozdro Speedi ;-)

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach

    1-2. Polonia Bydgoszcz
    – Spadkowicz, na pewno zrobi wszystko, by powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. W ogóle mi nie przeszkadza, że to Polonię kibice widzą wyżej od naszej drużyny. My musimy robić swoje. A oni?. Mają Jonssona, obawiam się również drugiego Szweda – Davidssona. Sajfudinov, trochę człowiek zagadka. Reszta wielkiego wrażenia na mnie nie robi i mogą się nieco przejechać na swojej pewności awansu.

    1-2. Wybrzeże Gdańsk
    – Bardzo wyrównany zespół. Nie mogę się już doczekać co pokażą na torze Gafurov i „Zorro”. Sądzę, że nas nie zawiodą i nie raz przechylą losy spotkań na korzyść Wybrzeża. Także "Nec temere, nec timide" po awans do ekstraligi.

    3. KM Ostrów – Minusowe punkty, przez co nie wydaję się, by mieli szansę na 1 lub 2 miejsce. Jest dwóch zawodników z GP, świetni juniorzy. Mimo wszystko nie wystarczy.

    4. GKM Grudziądz - Bardzo groźni na swoim torze. Szeroka kadra, w klubie pojawiły się większe pieniądze. Spokojne czwarte miejsce i możliwość sprawienia u siebie kilku niespodzianek.

    5. PSŻ Poznań – Ciąg dalszy budowy drużyny w Poznaniu. Skład oparty na Polakach powinien dać spokojne utrzymanie. Na pewno szkoda odejścia Piaszczyńskiego. W tym sezonie mam nadzieję, że nareszcie tam wygramy. A działaczom poznańskim może w przyszłym sezonie, jak tak dalej będą rozwijali żużel w Poznaniu, uda się zbudować zespół walczący w pierwszej czwórce.

    6. Daugavpils – Obok Grudziądza i Poznania są wstanie odebrać punkty faworytom. Do drużyny wraca Poudzuks. Miesiąc, Piszcz, Świst nie gwarantuję jednak niczego więcej niż szóste miejsce.

    7. ROW Rybnik – Ciemne chmury na działaczami tego klubu. Nie udaję się spełnić oczekiwań kibiców. Dodatkowo z roku na rok, coraz niższe cele. Tym razem walka o utrzymanie, które to zapewnić mają Świderki, Alden i Kuciapa. Jedyny plus, że utalentowani młodzieżowcy więcej pojeżdżą.

    8. Kolejarz Rawicz
    – 1 liga to mogą być za wysokie progi dla tego klubu. Niemniej udało się zbudować dość ciekawy zespół, który mocno nie będzie odstawał. Liderem powinien być Knapp.

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zybi ja wiem że ¶rednia ¦widerskiego będzie koło 2,1 - 2,2 tylko po prostu ¶mieszy mnie argument "całkiem nie¼le radzi sobie w Anglii" bo ten argument (np na przykładzie Mi¶kowiaka) rzadko kiedy się sprawdza... Gdyby Bjarne i Louis w zeszłym sezonie w naszej 1 lidze je¼dzili tak jak w Anglii to mieliby¶my Ekstraligę :D

    Spójrzmy na prowadz±cych parę w Anglii w ostatnich meczach

    Adam Shields, Joonas Kylmaekorpi, Chris Louis, David Howe, Edward Kennett, Chris Holder, Troy Batchelor, Travis McGowan, Charlie Gjedde, Joe Screen

    czy też fakt jazdy w najwyższej klasie rozgrywkowej takich asów jak Staszek Burza, Tobias Kroner, Theo Pijper, Billy Janniro, Cameron Woodward, Steve JOhnston, Kenneth Hansen, Mads Korneliussen (specjalnie nie wymieniałem Anglików) chyba ¶wiadczy o tym że ta liga jest coraz słabsza, ci zawodnicy których wyżej wymieniłem w czołowych drużynach I ligi po prostu nie mieliby miejsca, tam ¶migaj±...

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zybi ja wiem że ¶rednia ¦widerskiego będzie koło 2,1 - 2,2 tylko po prostu ¶mieszy mnie argument "całkiem nie¼le radzi sobie w Anglii" bo ten argument (np na przykładzie Mi¶kowiaka) rzadko kiedy się sprawdza... Gdyby Bjarne i Louis w zeszłym sezonie w naszej 1 lidze je¼dzili tak jak w Anglii to mieliby¶my Ekstraligę

    "Pływasz" w swoich wyjaśnieniach dotyczących Świderskiego.
    A Miśkowiak to dla mnie żaden przykład i wyrocznia dla Piotrka na ten sezon.
    W Rybniku jak wszyscy wiemy i słyszymy nie jest dobrze z "czarnym sportem", ale zakup Świderskiego uważam za dobry, a czas pokaże czy miałem rację czy też nie...
    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    W Rybniku jak wszyscy wiemy i słyszymy nie jest dobrze z "czarnym sportem", ale zakup Świderskiego uważam za dobry, a czas pokaże czy miałem rację czy też nie...
    dobry, dobry...
    przekonacie się o tym :)

  8. Powrót do góry    #143
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pływam w wyja¶nieniach dotycz±cych ¦widerskiego?

    Za 1 razem podważyłem argument dotycz±cy tego że jak kto¶ dobrze w Anglii je¼dzi to znaczy że ma dobr± formę za 2 razem napisałem co s±dzę o ¦widerskim...

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie troszke zastanawia niska forma na poczatku sezonu Pedersena...
    jeden sparing( w Toruniu) "wiosny nie czyni" ale jego wyczyny w Anglii rowniez wskazuja na to ze niejest zbyt dobrze przygotowany.
    Znam te opowiesci(z ktorymi wlasciwie sie zgadzam) o roznicy tych lig wiec nikt niemusi mnie pouczac:P
    Wydaje mi sie poprostu ze Barnej znow moze miec kiepski poczatek a to bardzo zle wrozy Gdanskowi.

    Takie mam zdanie:D

    Ale i tak Gks wygra batalie z Polonia.Niema bata:P


    1.Pedersen
    2.Gafurov
    3.Jablonski
    4.Zorro
    5.Chrzanowski
    6.Forsberg

    Solidna ekipa,i choc znow moga meic dziury w skladzie na wyjazdach(!)(Gafurov czy Jablosnki)to juz duzo,duzo mniejsze niz rok temu(Knapp,Louis czy Smith?)ale i chyba silniejszy przeciwnik niz Stal czy KMO.

    Poczatkowo troche niedocenialem Bydgoszczy ale...
    z pewnoscia motorem napedowym bedzie AJ.Adrenalina moze przebic srednia Nickiego z zeszlego sezonu w ES.

    Zorro,Chrzanowski vs Okoniewski,Davidsson

    1 dwojka bardziej solidna(teoretycznie).Okon i szwed mlodsi,troche bardziej nieobliczalni ciezko powiedziec czy lepsi?

    Gafurov,Jablonski vs Buczkowski,Hefenbrock,Stead (? niepametam czy ktos tam jeszcze zostal)

    Ciezko przeprowadzac jakakolwiek analize bowiem malo sparingow sie odbylo ale kierujac sie ubieglorocznymi wyczynami tych panow mam wrazenie ze bydgoscy riderzy moga przywozic wiecej ptk choc obcokrajowcy na wyjazdach to raczej mizeria.

    Juniorka.

    Dwaj znakomici juz juniorzy Forsberg i Sajfutdinow + "zielony" gdanszczanin i napenwo lepszy Jedrzejewski.Zreszta Jedrzejewski to w Bydzi i Billego pewnie zrobi.A w Gdansku niestoi na straconej poyzcji choc raczej ma mniejsze szanse.

    Bydgoszcz prawie kazdy wyscig bedzie wygrywac...Gks?3-3 w porywach 4-2?


    To raczej wciaz,mimo konca Marca raczej wrozenie z fusow bo i Gks i Bks malo pojezdzili.

    na dzien dzisiejszy jednak ,jak tylko pojawi sie oferta w bwin stawiam na Wybrzeze:D

    Ps. Tomtom a ja myslalem ze wygralismy 1 lige z Ostrowem bo mielismy lepszych zawodnikow a tu prosze...
    Wytlumacz jak sprawy organizacyjne wplynely na waszych zawodnikow w polfinale z nami w ktorym zostaliscie zmieceni w pyl?
    " In and Out of Love "

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Trochę treningów było, teraz pierwsze sparingi. Widać, że zawodnicy dopiero się wjeżdżają w tor i kto ich tam wie na jak dojechanym sprzęcie startują. Natomiast nie da sie ukryć, że Bjarne w Anglii słabiutko jak nigdy, u nas w sparingu z Apatorem wolny, majacy problemy z pokonywaniem łuków. Nie ukrywam, że mam coraz więcej obaw o Jego dyspozycję.
    Dalej "Jabol" tylko kręci głową z niezadowolenia, a Gafurova znam tylko z Jego średnich, które miał bardzo dobre w ostatnich dwóch sezonach. Na razie jednak wygląda na to, że jeszcze się nie obudził z zimowego snu. Pewnie kibice z Rybnika bardziej chłopaka znają. Nie ma obaw co do Chrzanowskiego. Mimo, że widać u Niego, na razie, bardzo luźne podejście do startów treningowych. Inaczej jak u "Zorro", który od pierwszego treningu jeździ jakby przerwy zimowej nie było - klasa:)

    O mecze w Gdańsku nie ma co się martwić. Kłopot zacznie się w tych wyjazdowych i tam już każdy pojechał to co potrafi.

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Oburzenie w moim przypadku wydaje sie jak najbardziej uzasadnione, z kolei pytanie o argumenty niezrozumiałe, bo kto uzasadnił w logiczny sposób typowanie rybnickiej drużyny na ostatnim miejscu za takimi drużynami jak: GTŻ, PSŻ,Daugavpils czy Rawicz.
    Będę pierwszym, który wyśle Ci skrzynke browarów, jeżeli ROW będzie przed GTŻ, PSŻ, Daugavpils i Rawiczem...

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    bo kto uzasadnił w logiczny sposób typowanie rybnickiej drużyny na ostatnim miejscu za takimi drużynami jak: GTŻ, PSŻ,Daugavpils czy Rawicz.
    w którym to roku Rybnik dostał to bęcki od tego Rawicza u siebie? 43-46... :) stary to jest sport, a Ty z oburzeniami :)
    SPORT

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Też nie rozumiem zdziwienia kibica z Rybnika. W mojej ocenie Grudziądz ma silniejszy skład niż ROW. W porównaniu z ubiegłym sezonem, wzmocniono kadrę a o stratach ROWu nie ma co pisać, ktoś nieco wcześniej je wyliczył. Dodatkowym atutem GKMu ma być tor przy Hallera, na którym w ub sezonie poległy Stal, Wybrzeże i Ostrovia (i to jak :)). O ironio jedyną drużyną, która wygrała w Grudziądzu był właśnie ROW, lecz na 95% w tym roku do tego nie dojdzie.
    Jeżeli więc uznamy, że miejsce w pierwszej czwórce mają "zapewnione" Wybrzeże, Polonia i Ostrovia (opieram się na zdaniu forumowiczów), to po dodaniu do tego tercetu GKMu, braknie w niej miejsca dla Rekinów.
    Co może być atutem Ślązaków? Kadra złożona z zawodników niechcianych a z drugiej strony jeszcze rozwijających się? Taki zlepek miał w ub sezonie Start Gniezno i za bardzo nie wypalił :P. Rybniczanie mają wprawdzie trochę lepsze nazwiska, ale i z nimi będzie ciężko powalczyć o pierwszą czwórkę.
    Dziwi mnie brak dłuższej ławki, ba, nie ma jej w zasadzie w ogóle, bo trudno zaliczyć do niej Szymurę, czy Pysznego. Oby nie odbiło się to na wynikach ROWu w nadchodzącym sezonie.
    Niemniej życzę Rybnikowi dobrych wyników, bo liga zawsze byłaby wtedy ciekawsza.

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2007
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę treningów było, teraz pierwsze sparingi. Widać, że zawodnicy dopiero się wjeżdżają w tor i kto ich tam wie na jak dojechanym sprzęcie startują. Natomiast nie da sie ukryć, że Bjarne w Anglii słabiutko jak nigdy, u nas w sparingu z Apatorem wolny, majacy problemy z pokonywaniem łuków. Nie ukrywam, że mam coraz więcej obaw o Jego dyspozycję.
    Dalej "Jabol" tylko kręci głową z niezadowolenia, a Gafurova znam tylko z Jego średnich, które miał bardzo dobre w ostatnich dwóch sezonach. Na razie jednak wygląda na to, że jeszcze się nie obudził z zimowego snu. Pewnie kibice z Rybnika bardziej chłopaka znają. Nie ma obaw co do Chrzanowskiego. Mimo, że widać u Niego, na razie, bardzo luźne podejście do startów treningowych. Inaczej jak u "Zorro", który od pierwszego treningu jeździ jakby przerwy zimowej nie było - klasa:)

    O mecze w Gdańsku nie ma co się martwić. Kłopot zacznie się w tych wyjazdowych i tam już każdy pojechał to co potrafi.
    ja myślę, że co do wyników pierwszych sparingów czy meczów nie ma co za bardzo się przejmować, bo przecież takie mecze są dopiero przetarciem przed najważniejszymi meczami, mi się wydaję, że w razie kontuzji kogoś z Gdańska lub Bydgoszczy ważny będzie zmiennik wiadomo, że w Gdańsku będzie to Kroner , choć nie wiem ale jakoś nie błyszczy,ale jest też nieobliczalny Karpov.. w Bydgoszczy jest to Stead, ten może się przebudzi po kontuzjach.. jest też Linus czy Łopaczewski i brat Emila, który na treningu nieźle śmigał.. chyba najważniejsze będzie czy któraś z drużyn straci swojego czołowego zawodnika.. a tak to wszystko na torze się rozegra

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Natomiast nie da sie ukryć, że Bjarne w Anglii słabiutko jak nigdy, u nas w sparingu z Apatorem wolny, majacy problemy z pokonywaniem łuków. Nie ukrywam, że mam coraz więcej obaw o Jego dyspozycję.
    Dalej "Jabol" tylko kręci głową z niezadowolenia, a .
    oby Bjärne nie poszedl w slady Marvyna Coxa w 1995.Mial rewelacyjny rok 94´.Dzieki niemu Wybrzeze zalapalo sie wtedy na 4 miejscu.Rok pozniej, "dzieki" niemu GKS spadl lige nizej.Nie zapomne jego"wystepu" w Bydgoszczy."zdobyl" wtedy JEDEN punkt na defekcie "Jajacka" Golloba.Oby...

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ps. Tomtom a ja myslalem ze wygralismy 1 lige z Ostrowem bo mielismy lepszych zawodnikow a tu prosze...
    Wytlumacz jak sprawy organizacyjne wplynely na waszych zawodnikow w polfinale z nami w ktorym zostaliscie zmieceni w pyl?
    Po prostu uważam, że skład z Harrisem, Smolinskim, Gafurowem, Schleinem, Szombierskim i naszymi juniorami w każdym innym mie¶cie niż Rybnik wygrałby ubiegłoroczn± I ligę z jeszcze większ± łatwo¶ci± niż zrobiła to Stal Gorzów.
    "Sorry Rory we dont't have money" zabrzmiało chyba po pierwszym meczu półfinałowym w Gorzowie prawda ? ;)

    P.s. I żeby nie było, to twierdziłem to już na samym pocz±tku ubiegłego sezonu. Zreszt± rozmawiałem o tym z chłopakami z Gorzowa po pierwszym meczu półfinałowym w Rybniku.

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę tu zajmował się aspektami pozasportowymi, chociaż to one w największym stopniu determinują obecną sytuację ROW-u. Wierzcie nam, że w Rybniku przez te wszystkie lata nabraliśmy pokory wobec rzeczywistości i jakkolwiek sportowe marzenia i oczekiwania mamy wciąż ambitne, to jednak twardo stąpamy po śląskiej ziemi i nie żyjemy iluzją. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze słabości tak zbudowanego składu i wiemy, że nieraz będziemy w tym sezonie wzruszać ramionami, kiwać głowami i najwyczajniej w świecie się smucić.

    W tym roku dużo może się zmienić w Rybniku pod względem organizacyjnym i finansowym - i to jest jakieś światełko w tym mrocznie zapowiadającym się dla nas sezonie.

    Tymczasem życzę wszystkim wielu sportowych emocji :).

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1-2. Polonia Bydgoszcz
    – Spadkowicz, na pewno zrobi wszystko, by powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. W ogóle mi nie przeszkadza, że to Polonię kibice widzą wyżej od naszej drużyny. My musimy robić swoje. A oni?. Mają Jonssona, obawiam się również drugiego Szweda – Davidssona. Sajfudinov, trochę człowiek zagadka. Reszta wielkiego wrażenia na mnie nie robi i mogą się nieco przejechać na swojej pewności awansu.
    Biaggi wymieniasz w Bydzi Jonssona Davidssona i Sajfutdinova.Zostal jeszcze Okoniewski ,ktory po Andreasie mial najwyzsza srednia w ekstralidze no i Buczkowski ,ktory tez pokazal ,ze potrafi jezdzic.Uwazam ze moze byc sytuacja ze Davidsson bedzie robil mniej pkt od Buczka i Okonia ,ale zobaczymy w pierwszych meczach.Mlodziezowcy tez beda silna formacja.

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oburzenie w moim przypadku wydaje sie jak najbardziej uzasadnione, z kolei pytanie o argumenty niezrozumiałe, bo kto uzasadnił w logiczny sposób typowanie rybnickiej drużyny na ostatnim miejscu za takimi drużynami jak: GTŻ, PSŻ,Daugavpils czy Rawicz.
    Będę pierwszym, który wyśle Ci skrzynke browarów, jeżeli ROW będzie przed GTŻ, PSŻ, Daugavpils i Rawiczem...
    3mam za słowo, dyskusja z innymi wydaje się skazana na niepowodzenie.Jednym słowem głupich nie sieją...

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Powiem tak, jako małe podsumowanie tego wątku mogę napisać, że wynik osiągnięty przez PSŻ jest niesamowity, jeśli weźmiemy pod uwagę plagę kontuzji i fakt, że 1 mecz odjechany był 100% w pełnym zaplanowanym składzie. Większość wpisywała Poznaniaków na miejsca 5-6 i sumie dużej pomyłki nie było.

    Grudziądz jako czarny koń się trochę nie spisał i na koniec sezonu złapał zadyszkę. Natomiast ROW po zakontraktowaniu Toninha i wyśmienitym sezonie Świdra o mały włos znalazłby się na 4 miejscu - myślę, że jednak podobne zaskoczenie jak w przypadku PSŻ'tu. Dobra postawa Daugavpils też pokazuje, że atut własnego toru w tym sporcie jest sporą przewagą.

    Całkowicie nie zawiódł Rawicz, jest tam, gdzie mógł być z tym składem niestety.

    Na tą chwilę pozostaje mi cieszyć się z tak wysokiej pozycji PSŻ i liczyć, że niejednemu jeszcze w rundzie finałowej pokrzyżujemy plany :)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Na tą chwilę pozostaje mi cieszyć się z tak wysokiej pozycji PSŻ i liczyć, że niejednemu jeszcze w rundzie finałowej pokrzyżujemy plany
    Rzeczywiście gratulacje się należą ekipie Skorpionów. Mam małą dygresję do Twojej wypowiedzi Stamper. Jeśli macie krzyżować komuś plany to krzyżujcie konsekwentnie wszystkim z I czwórki albo najlepiej liderowi. Żeby nie było, że na nas się uweźmiecie bo tylko my straciliśmy punkty u Was :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Bydgoszcz 14 29 +213
    Gdańsk 14 25 +112
    Ostrów 14 21 +204
    Poznań 14 17 -12
    Rybnik 14 16 +37
    Daugavpils 14 13 -82
    Grudziądz 14 12 -101
    Rawicz 14 0 -371

    15. Kolejka - 24.08.2008
    Bydgoszcz - Poznań
    Ostrów - Gdańsk
    Rybnik - Rawicz
    Grudziądz - Daugavpils

    16. Kolejka - 31.08.2008
    Gdańsk - Bydgoszcz
    Poznań - Ostrów
    Daugavpils - Rybnik
    Rawicz - Grudziądz

    17. Kolejka - 7.09.2008
    Bydgoszcz - Ostrów
    Poznań - Gdańsk
    Rybnik - Grudziądz
    Rawicz - Daugavpils

    18. Kolejka - 21.09.2008
    Ostrów - Bydgoszcz
    Gdańsk - Poznań
    Grudziądz - Rybnik
    Daugavpils - Rawicz

    19. Kolejka - 28.09.2008
    Poznań - Bydgoszcz
    Gdańsk - Ostrów
    Rawicz - Rybnik
    Daugavpils - Grudziądz

    20. Kolejka - 5.10.2008
    Bydgoszcz - Gdańsk
    Ostrów - Poznań
    Rybnik - Daugavpils
    Grudziądz - Rawicz

    podejrzewam, że w górnej czwórce gospodarze (no, może poza Poznaniem) będą wygrywać swoje mecze, a niewiadomą jest tylko kwestia bonusów.

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Grudzi±dz jako czarny koń się trochę nie spisał i na koniec sezonu złapał zadyszkę. Natomiast ROW po zakontraktowaniu Toninha i wy¶mienitym sezonie ¦widra o mały włos znalazłby się na 4 miejscu - my¶lę, że jednak podobne zaskoczenie jak w przypadku PSŻ'tu. Dobra postawa Daugavpils też pokazuje, że atut własnego toru w tym sporcie jest spor± przewag±.
    Ot i masz odpowied¼ dlaczego PSŻ znalazł się w czwórce. Sukces sukcesem, tyle, że dla Skorpionów sezon wła¶ciwie się już kończy, bo ani awans, ani tym bardziej spadek im nie groż±. GTŻ słabo - pisałem niejednokrotnie, że to mocno przereklamowany 'czarny koń', Rekinom odbiła się czkawk± porażka z Poznaniem u siebie z kolei Lokomotiv bez wygranych wyjazdowych nie miał co liczyć na górn± połówkę i wyszło tak, jak wyszło.

    Całkowicie nie zawiódł Rawicz, jest tam, gdzie mógł być z tym składem niestety.
    A się miejscowi przed sezonem burzyli, gdy typowałem że Rawicz zajmie co najwyżej miejsce szóste. Strach pomy¶leć co by było, gdybym przewidział obecny stan rzeczy... ;)


    Na t± chwilę pozostaje mi cieszyć się z tak wysokiej pozycji PSŻ i liczyć, że niejednemu jeszcze w rundzie finałowej pokrzyżujemy plany
    A ja mam nadzieję, że w końcu PSŻ przyjedzie na jakie¶ spotkanie wyjazdowe w 8-osobowym składzie i co¶ tam zawalczy, a nie tylko się stawi po to by je 'odbębnić'.

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Rzeczywiście gratulacje się należą ekipie Skorpionów. Mam małą dygresję do Twojej wypowiedzi Stamper. Jeśli macie krzyżować komuś plany to krzyżujcie konsekwentnie wszystkim z I czwórki albo najlepiej liderowi. Żeby nie było, że na nas się uweźmiecie bo tylko my straciliśmy punkty u Was :)
    Piszesz tak, jakbyśmy specjalnie przegrali z Ostrowem i Bydgoszczą a na mecz z Wami spinali się poczwórnie... Chociaż kurde z drugiej strony, za tą dmuchaną lalę...:P:P
    Wybrzeża problem polega na tym, że Golęcin im stoi ością w gardle za każdym razem. Jeśli weźmiemy pod uwagę prawo serii to tym razem powinniście u nas polec:)

    A ja mam nadzieję, że w końcu PSŻ przyjedzie na jakie¶ spotkanie wyjazdowe w 8-osobowym składzie i cos tam zawalczy, a nie tylko się stawi po to by je 'odbębnić'.
    Ojjjjj, 8 osobowy skład na tą chwilę nie wchodzi w grę, Ananas startując w Premier League zamknął sobie drogę do składu w Poznaniu, bo się terminy pokrywają, a jeśli chodzi o seniorów to cóż - praktycznie min 1 zawodnik zawsze ma kontuzję... Poza tym odbębnienie nie wchodzi w grę, jeśli nasi przegrają do 30 gdzieś to nie dlatego że odpuścili ale dlatego że byli o tyle słabsi:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  25. Powrót do góry    #160
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Skład RKM-u bardzo mi się dziś podoba - pięciu juniorów! I bardzo dobrze, bo i tak będzie do przodu. A z tego co wiem to utalentowany są nie tylko Mitko i Pawlaszczyk, ale też Pyszny czy Paliga.

    Tak trzymać, Rybnik zawsze juniorami stał!

  26. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Małe podsumowanie.

    Jak wiadomo pierwszoligowe rozgrywki za nami. Zostały baraże.
    Przyjrzyjmy się jak to widzieli niektórzy forumowiecze przed pierwszą kolejką sezonu 2008.

    Tabela październik 2008

    1. Polonia Bydgoszcz
    2. Wybrzeże Gdańsk
    3. KM Ostrów
    4. PSŻ Poznań
    5. Lokomotiv Daugavpils
    6. ROW Rybnik
    7. GKM Grudziądz
    8. Kolejarz Rawicz

    ________________________

    FaLuBaZRoMaN
    1.Wybrzeże Gdańsk
    2.Polonia Bydgoszcz
    3.KM Ostrów
    4.GKM Grudzi±dz
    5.ROW Rybnik
    6.PSŻ Poznań
    7.Kolejarz Rawicz
    8.Lokomotiv Daugavpils

    Biaggi
    1-2. Polonia Bydgoszcz
    1-2. Wybrzeże Gdańsk
    3. KM Ostrów
    4. GKM Grudziądz
    5. PSŻ Poznań
    6. Daugavpils
    7. ROW Rybnik
    8. Kolejarz Rawicz

    Reptile
    1.Wybrzeże Gdańsk
    2.Polonia Bydgoszcz
    3.Km Ostrów
    4.Psż Poznań
    5.Gtż Grudziądz
    6.Lokomotiv Daugavpils
    7.Kolejarz Rawicz
    8.Row Rybnik

    Gigant
    1. Wybrzeże Gdańsk
    2. Polonia Bydgoszcz
    3. KM Ostrów
    4. GTŻ Grudziądz
    5. SC Daugavpils
    6. PSŻ Poznań
    7. Kolejarz Rawicz
    8. ROW Rybnik

    parazBDG
    1. Polonia Bydgoszcz
    2. Wybrzeże Gdańsk
    3. GTŻ Grudziądz
    4. Ostrów
    5. Poznań
    6. Rawicz
    7. Rybnik
    8. Daugavpills

    vicar
    1. Wybrzeże Gdańsk
    2. Polonia Bydgoszcz
    3. KM Ostrów
    4. GTŻ Grudziądz
    5. PSŻ Poznań
    6. Kolejarz Rawicz
    7. Lokomotiv Daugavpils
    8. RKM Rybnik

    Grzeniek
    1. Gdańsk
    2. Ostrów
    3. Bydgoszcz
    4. Grudziądz/Poznań
    5. Grudziądz/Poznań
    6. Rybnik
    7. Rawicz
    8. Daugavpills

    lexy
    1.Gdansk
    2.Polonia
    3-8.KMO
    GKM
    PSZ
    ROW
    Kolejarz
    Sc Daugavpils

    Daniello
    Wybrzeże Gdańsk
    Polonia Bydgoszcz
    GKM Grudziądz
    Ostrovia Ostrów
    Skorpiony Poznań
    ROW Rybnik
    Kolejarz Rawicz
    Lokomotiv Daugavpils

    realista27
    1-2: Polonia Bydgoszcz, Wybrzeże Gdańsk
    3-4: KM Ostrów, GTŻ Grudziądz
    5-6: PSŻ Poznań, RKM Rybnik
    7-8: Kolejarz Rawicz, Lokomotiv Dauvgapils

    michalgdansk
    1 GKS Wybrzeże
    2 Poznań
    3 Rybnik
    4 Polonia Bydgoszcz
    5 Ostrów (gdyby nie punkty minusowe byłby przed Bydgoszczą)
    6 Grudziądz

    Pers
    1.Bydgoszcz
    2.Gdańsk(po wstrząsie który przeżyje jeszcze przed rozgrywkami)
    3.Daugapils
    4.Poznań
    5.Grudziądz
    6.Rawicz
    7.Ostrów
    8.Rybnik

    Falubaz511
    1 Bydgoszcz
    2 Gdańsk
    3 Grudziadz
    4 Poznań
    5 Ostrów
    6 Rawicz
    7 Rybnik
    8 Dagawalpis


  27. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Małe podsumowanie.

    Jak wiadomo pierwszoligowe rozgrywki za nami. Zostały baraże.
    Przyjrzyjmy się jak to widzieli niektórzy forumowiecze przed pierwszą kolejką sezonu 2008.

    Tabela październik 2008

    1. Polonia Bydgoszcz
    2. Wybrzeże Gdańsk
    3. KM Ostrów
    4. PSŻ Poznań
    5. Lokomotiv Daugavpils
    6. ROW Rybnik
    7. GKM Grudziądz
    8. Kolejarz Rawicz

    ________________________
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Mnie wychodzi z tego ze Gdansk byl oceniany srednio na pozycji 1,3 a Bydgoszcz 1,9.
    Powodzenia w Rzeszowie, bo za rok znowu czekamy na to, iz dostaniecie klapsy od Bydoszczy ;)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •