Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 162

Wątek: 1 LIGA - 2008r: prognozy,przewidywania,opinie

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Pozdro dla obiektywnych! Co nie Paraz? :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2007
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    och super wyszło parę meczy w lidze szwedzkiej,(coz jezdzi na codzien, skoro tak porownujesz to zobacz jak daleko jest za Jonasem;] ) a W 1 LIDZE oprocz zwyciestw w biegach mlodziezowych niczym nie zablysnal:) chlopcze Jędrzejewski też juz wygrywal z tuzami swiatowego speedwaya .. Speedi czy inni Melas napinacz nie narzucicie mi wlasnego zdania tylko przytakniecie gdy Siopek zrobi jak dziecko waszych pseudo liderow;)
    ps. rzucilem nazwiska z rekawa;) nigdy mnie 1 liga nie interesowala - zgadnij czemu;) pewnie nie wiesz;)

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    ps. rzucilem nazwiska z rekawa;) nigdy mnie 1 liga nie interesowala - zgadnij czemu;) pewnie nie wiesz;)
    No to dupa z Ciebie nie kibic zuzlowy :).

    Skoro sie nie interesowales 1 lige to moze i dobrze ze spadlicie. Zagoscicie tutaj na 3-4 latka jak Stal to i wiedzy przybedzie;).
    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #94
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Prośba od bydgoszczanina: Proszę, ignorujcie paraza :D

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps. rzucilem nazwiska z rekawa nigdy mnie 1 liga nie interesowala - zgadnij czemu pewnie nie wiesz
    Ten w±tek nazywa się: 1 LIGA - 2008r: prognozy,przewidywania,opinie

    Nie interesowała Cie nigdy i byłe¶ całe życie w własnym sosie to się w tym temacie NIE WYPOWIADAJ - naucz się - wypowiada się w temacie w którym się zna... Sk±d możesz wiedzieć jacy zawodnicy będ± dobrze je¼dzić w 1 lidze jak nie znasz ich? Dzięki Tobie się u¶miałem, dziękuję! :-)

    Vicar

    Dobrze, niech Ci będzie :P Tyle że jego posty potwierdzaj±, że każda drużyna powinna co jaki¶ czas spa¶ć z ligi, aby kibice bardziej poznali się na żużlu i przestali mieć klapki na 8 drużyn, ale Tobie akurat chyba o tym nie trzeba mówić bo akurat wiedze masz :) Pozdr

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    och super wyszło parę meczy w lidze szwedzkiej,(coz jezdzi na codzien, skoro tak porownujesz to zobacz jak daleko jest za Jonasem;] ) a W 1 LIDZE oprocz zwyciestw w biegach mlodziezowych niczym nie zablysnal:) chlopcze Jędrzejewski też juz wygrywal z tuzami swiatowego speedwaya .. Speedi czy inni Melas napinacz nie narzucicie mi wlasnego zdania tylko przytakniecie gdy Siopek zrobi jak dziecko waszych pseudo liderow;)
    ps. rzucilem nazwiska z rekawa;) nigdy mnie 1 liga nie interesowala - zgadnij czemu;) pewnie nie wiesz;)

    Właśnie dlatego co powyżej twierdzę że Gdańsk wygra lige gdyż pewnośc Bydgoszczan jest wręcz porażająca...mam nadzieję że wybijecie im z głowy szybki powrót do ekstraligi przez co atmosfera w niej będzie dłużej świeższa,niezanieczyszczona zgnilizną płynacą z poniektórych wypociń wozących sie , niewiadomo czemu(przypominam że znajdujecie sie w pierwszej lidze,na zapleczu ekstraklasy i jak narazie wasza pozycja jest adekwatna do prezentowanego przez was poziomu sportowego) Polonistów[/b]i mam szczera nadzieje kolego ze przez kilka najbliższych lat bedziesz skazany na to zeby sie ta pierwszą liga zainteresowac[b] na odbitkę i ochłoniecie przyda ci sie to na pewno...

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    och super wyszło parę meczy w lidze szwedzkiej,(coz jezdzi na codzien, skoro tak porownujesz to zobacz jak daleko jest za Jonasem;] ) a W 1 LIDZE oprocz zwyciestw w biegach mlodziezowych niczym nie zablysnal:) chlopcze Jędrzejewski też juz wygrywal z tuzami swiatowego speedwaya .. Speedi czy inni Melas napinacz nie narzucicie mi wlasnego zdania tylko przytakniecie gdy Siopek zrobi jak dziecko waszych pseudo liderow;)
    ps. rzucilem nazwiska z rekawa;) nigdy mnie 1 liga nie interesowala - zgadnij czemu;) pewnie nie wiesz;)

    Właśnie dlatego co powyżej twierdzę że Gdańsk wygra lige gdyż pewnośc Bydgoszczan jest wręcz porażająca...mam nadzieję że wybijecie im z głowy szybki powrót do ekstraligi przez co atmosfera w niej będzie dłużej świeższa,niezanieczyszczona zgnilizną płynacą z poniektórych wypociń wozących sie , niewiadomo czemu(przypominam że znajdujecie sie w pierwszej lidze,na zapleczu ekstraklasy i jak narazie wasza pozycja jest adekwatna do prezentowanego przez was poziomu sportowego) Polonistów[/b]i mam szczera nadzieje kolego ze przez kilka najbliższych lat bedziesz skazany na to zeby sie ta pierwszą liga zainteresowac[b] na odbitkę i ochłoniecie przyda ci sie to na pewno...

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem niektórych ,szczególnie jednego z Bydgoszczy ;) . Kurde, Rafik się uspokoił (odpukać ) :P , to następny parazBDG się pojawił :P .

    Czy nie lepiej startować z pozycji nie-faworyta?? Czy nie lepiej miło się zaskoczyć , zamiast koszmarnie rozczarować ?? Niech piszą ,że Polonia będzie na drugim , piątym czy dziesiątym miejscu , niech piszą ,że Chrzanek czy B.Pedersen będą lepsi od Buczka czy Jonssona ...co z tego?? Zamiast się teraz napinać , to po sezonie będzie czas na fetowanie radości / przyjmowanie z pokorą porażki - tylko to pierwsze wchodzi w grę oczywiście :P .

    Na papierze składy są porównywalne. Widzę ,że jednak chyba większość stawia na Wybrzeże. Dla mnie super ;). Zamiast się NAPINAĆ ,jedź jeden z drugim na jakiś wyjazd swojego klubu;).Dużo więcej pożytku będzie. Tylko coś mi się wydaje ,że właśnie większość tych "pewnych ,wszystko wiedzących " kibiców , będzie tutaj minutę po zakończeniu jakiegoś wyjazdowego spotkania Polonii prowadzić swoją 'napinke' ;).

    Ja zawsze wolę się miło zaskoczyć więc cieszy mnie , gdy moja drużyna jest troszkę niedoceniana :P i nie uznawana za faworyta :).Wierzę w chłopaków i myślę ,że na torze udowodnią swoją wartość i nas -Polonistów nie zawiodą ;).

    pozdr

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Właśnie dlatego co powyżej twierdzę że Gdańsk wygra lige gdyż pewnośc Bydgoszczan jest wręcz porażająca...mam nadzieję że wybijecie im z głowy szybki powrót do ekstraligi przez co atmosfera w niej będzie dłużej świeższa,niezanieczyszczona zgnilizną płynacą z poniektórych wypociń wozących sie , niewiadomo czemu(przypominam że znajdujecie sie w pierwszej lidze,na zapleczu ekstraklasy i jak narazie wasza pozycja jest adekwatna do prezentowanego przez was poziomu sportowego) Polonistówi mam szczera nadzieje kolego ze przez kilka najbliższych lat bedziesz skazany na to zeby sie ta pierwszą liga zainteresowac na odbitkę i ochłoniecie przyda ci sie to na pewno...
    No nie moge no :)

    To czlowiek sie tu produkuje, ze jeden taki Paraz z Bydgoszczy lekko przegina ;), a potem przyjdzie Pedrosio i podciaga pod konkretne wypowiedzi swoje teorie. Shit happens :P

    Paraz, wez pojedz za Polka na kilka fajnych wyjazdow - bedzie wiecej pozytku z Ciebie dla naszych dzielnych zuzlistow ;) Wyklocajac sie tu, na forum, niczego sie nie zwojuje. Mowie Ci to ja, doswiadczony forumowicz :P

    Nie nazbyt serio traktujecie ten watek biorac pod uwage fakt, ze do rozpoczecia sezonu pozostalo tak plus minus sto dni? Nie za wczesnie sie jeszcze przescigacie z tymi wszystkimi wyliczeniami?

    Arios, podpisuje sie pod Twoim postem rekoma i nogami.

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawno nikt nie odpisywal na ten temat...
    Tak czytam sobie i ogolnie smiac mi sie chce...
    Ciezko stwierdzic, kto ma najlepsza ekipe w I lidze, bo tak naprawde, jeszcze zaden zawodnik nie objechal ani jednego biegu w bezposrednim pojedynku i nikt nie jest wstanie stwierdzic, kto ma the best team.
    Jesli mialbym wskazac, kto najlepiej sie prezentuje na papierze, to wskazalbym KM Ostrow (nie dlatego, ze pochodze ztad), poprostu w skladzie jest dwoch zawodników z GP, czyli jakby nie bylo 2 zawodnicy z czolowej 15 swiata.
    Dobra nie bede przesadzal i ciezko mi w to uwierzyc, zeby KM Ostrow odrobil 7 puntkow i jeszcze wygral lige, sadze, ze przy odrobinie szczescia beda na koniec sezonu na trzeciej pozycji. A kto wygra? Nie wiem. Oby dwie ekipy (z Bydgoszczy i Gdanska) personalnie wygladaja rowno. Moze minimalnie team znad Brdy ma lepsza ekipe, ale co jesli, którys zawodnik (odpukac, nie zycze tego nikomu) dozna kontuzji? Mamy przyklad z ubieglego sezonu, a mianowicie Start Gniezno... Druzyna ta jak i kibice celowali w pierwsza czworke, moze i na papierze nie wygladalo to zle, ale wiekszosc zawodnikow sie poprostu nie spisala, no i z 4 miejsca w I lidze wyszla druga liga. Jesli chodzi kto mialby byc jeszcze w czworce to sadze, ze GTZ Grudziadz jest silny na papierze, ale mam watpliwosci, bo moze powalczyc jeszcze PSZ Poznan, ktory ma nieobliczlny sklad (zarowno moga walczyc o utrzymanie, jak i o czworke).
    Kto spadnie? Nie zrobil na mnie wrazenia sklad Lokomotivu, ale i RKM i Kolejarze tez nie posiadaja jakis wielkich indywidualnosci, tak wiec walka prawdopodobnie bedzie miedzy nimi o to kto pozostanie w lidze.
    Ale jak juz powiedzialem, cokolwiek wiecej bedzie mozna powiedziec dopiero pod koniec wiosny, po kilku kolejkach. Pozdro dla wszystkich fanatykow zapachu metanolu i dzwieku silnikow maszyn zuzlowych.

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki sondy na SF


    Kto awansuje do Ekstraligi?

    1. Bydgoszcz 3573 głosy
    2. Ostrów 2026
    3. Gdańsk 1876
    4. Grudziądz 370
    5. Daugavpils 261
    6. Rawicz 258
    7. Poznań 231
    8. Rybnik 218



    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...d=248175&kom=1

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie wyniki tej sondy bardzo sie podobaja:)
    sam oddałem głosa na Bydzie...
    niech juz sie cieszą i otwieraja szampany...
    w/g tej tabeli sa mistrzami 1 ligi przeciez i awans maja juz w kieszeni :D:D
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Mnie wyniki tej sondy bardzo sie podobaja:)
    sam oddałem głosa na Bydzie...
    niech juz sie cieszą i otwieraja szampany...
    w/g tej tabeli sa mistrzami 1 ligi przeciez i awans maja juz w kieszeni :D:D
    Jezeli znalazlo sie wiecej takich jak Ty, to moze oznaczac, ze nie my otwieramy szampany, a robicie to za nas :)

    Milo mi, ze uwazasz, ze Polonia awansuje. Ja niestety nie jestem tego taki pewien.

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Mnie wyniki tej sondy bardzo sie podobaja:)
    sam oddałem głosa na Bydzie...
    niech juz sie cieszą i otwieraja szampany...
    w/g tej tabeli sa mistrzami 1 ligi przeciez i awans maja juz w kieszeni :D:D
    Jezeli znalazlo sie wiecej takich jak Ty, to moze oznaczac, ze nie my otwieramy szampany, a robicie to za nas :)

    Milo mi, ze uwazasz, ze Polonia awansuje. Ja niestety nie jestem tego taki pewien.
    Machciu chce Bydzie zalatwic psychologicznie:D. Kto wie czy niedlugo na zlecenie von Machcia na SportowychFaktach.pl ukarze sie sonda na temat meczu Bydgoszcz-Gdańsk z pytaniem "Jakim wynikiem zakonczy sie mecz na szczycie I ligi pomiedzy Polonia i Wybrzezem?". Do tego trzy odpowiedzi:
    "Polonia wygra w przedziale punktowym od 1 do 2 pkt",
    "Polonia wygra w przedziale punktowym od 3 do 4 pkt",
    "Polonia wygra w przedziale punktowym od 5 do 75 pkt".
    Ja juz wiem ktora odpowiedzi zaznaczy Machciu ;). Do tego wynajety Plech pokaze polonistom wyniki i mamy wygrana ze zbyt pewnymi siebie Jonssonami i Buczkowskimi jak w banku.
    Sprytnie Machciu ;]!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cały misterny plan Piotrusia poszedł w *****! ;)

    Dziekujemy Ci Macieju! :P

  16. Powrót do góry    #106
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Trochę się zboczyło z tematu więc powiem moje przewidywania:

    1. Wybrzeże Gdańsk
    Z wielkim bólem serca (gdyż jestem bydgoszczaninem) stawiam wyżej Wybrzeże :P A może to po części dlatego, żeby wszyscy zaczęli stawiać Gdańsk w roli faworyta, wtedy się lepiej atakuje? W każdym razie obniżenia lotów ewentualnie można się spodziewać po Jabolu. Chrzanek i Bjarne raczej pewniacy. Wrażenie robi druga linia - wymiana zawodzących zawodników na takich, którzy mają średnią ponad 2 pkt na bieg :O. Można rzec "druga" linia. Juniorka? Szkoda Brzozowskiego, ale dzięki temu wychowankowie pojeżdżą. Poza tym macie Forsberga, który wg mnie zrobi kolejny krok do przodu.

    2. Polonia Bydgoszcz
    Masa napinaczy z Bydgoszczy. Ja się nie przyznaję - jestem z Osielska i tyle :P. Spadkowicz z utrzymanym składem, ale u nas jest za dużo "ale" i "może". Jonsson powinien być ok. Ale Davidsson? Może jego forma eksploduje, a może nie. Buczek? Wcale nie musi zdobywać po 2 pkt na bieg. Emil? IMŚJ, ale w Polsce jeździł rzadko i przeważnie jeden-dwa biegi na spotkanie miał naprawdę dobre. Może ustabilizuje formę. Może.

    3. KM Ostrów
    Cieszę się, że mają ujemne punkty. Nie ze złośliwości, ale dlatego, że wg mnie mają chyba najmocniejszy skład. Uczestnicy GP Harris i Dryml, znowu druga linia ze średnimi oscylującymi wokół 2pkt na bieg. Do tego superpara juniorska Gomólski, Piaszczyński. Gdyby szanse były równe, to właśnie oni by weszli, a tak... Nie jest pewne czy będą w czwórce. 7 pkt to dużo - tyle miała teraz Stal Gorzów przewagi nad czwartym RKM-em. W przypadku dobrej jazdy jakiejś słabszej drużyny ostrowian może nawet nie być w czwórce. A już pewniej Grudziądz ich wyprzedzi.

    4. GTŻ Grudziądz
    Za sprawą ostrowian może nawet trzecia lokata. Wyjątkowo dobry skład, w końcu budżet też lepszy. Do Staszka, Puszakowskiego, Stange i Krzyżaniaka (wszyscy w miarę solidni) doszedł Allen mający udany sezon oraz np Klingberg czy Smolinski, których nie jeden klub by chciał mieć. Do tego solidna juniorka.

    5. PSŻ Poznań
    Druga czwórka nieprzewidywalna. Znam się na drużynach i ich składach, ale te składy są naprawdę nieprzewidywalne. Można liczyć, że skoro tok temu PSŻ był piąty a teraz wymienił drugą linię na Nieminena (który dobrze spisał się w spotkaniach z Gnieznem) oraz Suchego i Alana, to nie powinno być dużo gorzej. Chociaż nie wiadomo czy formę utrzyma Trojan i Kościuch. Równie dobrze może być miejsce siódme.

    6. Kolejarz Rawicz
    Niedźwiadki powinny być lepsze od dwoch pozostałych ekip. Wydaje mi się, że Dym, Zieja, Kolenko powinni jeździć w miarę dobrze u siebie (oczywiście wyjazdy gorzeh). Knapp ubiegły sezon miał średni, ale startował z niewdzięcznej pozycji (jak jedziesz w parze z dobrym zawodnikiem to nie więcej niz 2 pkt możesz zdobyć, wystarczy z jednym rywalem przegrać a masz tylko 1, poza tym nieregularne starty). Teraz regularność winien mieć i możliwe, że przypomni sobie Grudziądz, gdzie niektóre sezony miał naprawdę dobre. Sympatyczny może być Doyle. No i dla Kazera będą pewnie fani przychodzić.

    7. Lokomotiv Daugavpils
    Niezawodny Łaguta, półfinalista GP Łotwy. W tym samym turnieju z Podżuksem przegrał Hancock a z Bogdanowem Zagar. Bardzo solidna juniorka w osobach Bogdanowa (talent) i Artiema Łaguty (również talent). Gorzej z resztą. Piszcz (1,7pkt/bieg rok temu) i Świst to solidna druga linia, oni jednak niestety będą musieli wziąć na siebie ciężar walki. Dosprzętowieni przez klub może dadzą temu radę.

    8. RKM Rybnik
    Wg mnie najmizerniej. Mało tego, że z klubu odeszli Harris, Schlein, Smolinski, Szombierski, Gafurow i Povazhny! W zamian Świderski, Kuciapa i Alden, którzy mieli delikatnie mówiąc "średnie" sezony w elidze. Teraz aby RKM wygrał każdy z nich + Chromik i Gizatullin będzie musiał w jednym meczu walnąć 10 pkt. Czy uda im się zgrać tak, żeby żaden nie zszedł z tego poziomu? Wątpliwe. Nadzieja jeszcze w juniorach. Może Pawlaszczyka ominą kontuzje, a Mitko nabrał już doświadczenia rok temu.

    Tak by to wyglądało. Wiadomo, że możliwe rotacje na miejscach 1-2,3-4 oraz cała druga czwórka. Tam nic mnie nie zdziwi. Ogólnie w całej drugiej czwórce każdy będzie się skupiał na spotkaniach u siebie. Wyjazdy będą dla nich bardzo ciężkie.

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2007
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]ja krótko opowiem jak to widzę:
    1. Polonia Bydgoszcz
    Mamy młodą ambitną ekipę, która ma coś do udowodnienia, jestem pełen optymizm przed sezonem, jeśli nie będzie poważnych kontuzji to awans powinien być.
    2. Wybrzeże Gdańsk
    Ekipa ciekawa, dwóch liderów Chrzanowski i Pedersen, do tego Zorro to na pewno będą mocne punkty, nie jest pewny, co do formy Jabłońskiego i Gafurova mogą być strasznie kapryśni, no i brak solidnego juniora polskiego. Lecz sądzę, że w barażu mogą pokonać ekipę z 7 miejsca z e-ligi.
    3. GTŻ Grudziądz
    to jest taki czarny koń, bardzo ciekawie zbudowana drużyna, myślę, że może nawet się liczyć w walce o awans
    4. Ostrów
    Pewniakiem jest Harris, Dryml? dla mnie to zagadka jakoś nie przekonuje mnnie on, że będzie zdobywał solidną zdobycz punktową, dobrzy jniorzy a reszta jest zagadką
    5. Poznań
    6. Rawicz
    7. Rybnik
    8. Daugavpills[b][b]

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    A ja zadam bardzo proste pytanie, w której drużynie jako pierwszej pojawią sie kłopoty finansowe.Nie ma co ukrywać że po spadku w Bydgoszczy sponsorzy na Polonię kładą mniej kasiory.Ostrów uzbrojony jak na majstra w elidze, Gdańsk też za czapkę gruszek nie jedzie ;-).Czuję kłopoty i to duże oby nie okazało się że drużyna która wywalczy awans nie spełni wymogów licencyjnych , choć tu można być spokojnym bo cała ta ekstraliga żużlowa s.a. to banda cip i nic nikomu nie zrobią.
    Osobiście spodziewam sie ciekawych wyjazdów,tor gospodarza to potężny atut i większość spotkań powinna być bardzo zacięta.A czy my awansujemy to okaże się po sezonie w tamtym mieliśmy sie spokojnie utrzymać a dostaliśmy w dupę aż miło, stuprocentowy stał sie wrogiem publicznym nr 1 w bydzi ale pięknie spuścił nas z eligi ;-).


  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    1. Polonia Bydgoszcz
    Mamy młodą ambitną ekipę, która ma coś do udowodnienia, jestem pełen optymizm przed sezonem, jeśli nie będzie poważnych kontuzji to awans powinien być.
    PSŻ Poznań ma również ekipę, która ma coś do udowodnienia, tam jest pełen optymizm przed sezonem, a nawet ich ekipa jest młodsza więc jeśli nie będzie kontuzji to powinien awansować PSŻ Poznań!!! :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Wybrzeże Gdańsk
    Wydaje się, że przed sezonem skład meczowy tej drużyny jest najsilniejszy, 5 seniorów ze średnią ponad 2, każdy z nich mógłby być tak naprawdę liderem. Wg mnie byliby murowanym faworytem, gdyby nie numer jaki wyciął Brzozowski, bo o ile z całą pewnością Forsberg jest lepszy od niego, o tyle, Brzozowski dawał jakieś pole manewru. A tak ławka nie wygląda imponująco, żeby nie powiedzieć nie ciekawie, bo Kroner, czy Karpow nikogo nie wystraszą. Jeżeli sezon przejadą bez kontuzji(czego oczywiście życzę), to ciężko będzie im zagrozić, ale to jest żużel, tutaj dzieją się różne cuda, które się fizjonomom nie śniły:).
    Polonia Bydgoszcz
    Poprzedni sezon w wykonaniu Polonii przypomina mi sezon 2000 w Gdańskim wykonaniu, na początku sezonu lider tabeli, ale wraz z trwający sezonem, systematyczne obniżanie lokaty, a później to co wydawało się na początku sezonu niemożliwe, przybrało postać rzeczywistą - spadek. Gdańsk się podniósł w następnym sezonie, czy zrobi to Bydgoszcz? Wielkim atutem drużyny jest Jonsson, a także młody nieprzewidywalny Sajftudinow. Do atutów zaliczyłbym jeszcze Okoniewskiego. Dalej ten skład nie wygląda już tak imponująco. Ławka także nie jest zbyt długa, chociaż jest Jędrzejewski i to daje pewną przewage jeżeli chodzi o parę juniorów.
    KM Ostrów
    Skład w Ostrowie wygląda naprawde dobrze, nie dość że jest dobry, to jeszcze ławka jest bardzo długa, chociaż nie wiem jaki status w tej drużyny mają "warszawiacy", czyli Ci, którzy podpisali kontrakty warszawskie. Solidni liderzy, juniorzy i wyrównana druga linia. Awansować z "-7" punkami to jest jak mission impossible, ALE wiem też, że IMPOSSIBLE is NOTHING, zwłaszcza w sporcie. Dlatego niczego nie można wykluczać...
    GTŻ Grudziądz
    Skład w Grudziądzu jest na dobrym średnim poziomie, gwarantującym w miarę stabilną pozycje, u siebie będzie bardzo ciężko z nimi wygrać i wyjazdy do Grudziądza mogą być języczkiem uwagi. Brakuje w tej drużynie gwiazdy przez duże G. Bardzo duże szanse na pierwszą czwórkę, czy wykorzystają tą szanse?
    SC Daugavpils
    Nie docenianie tej ekipy wg mnie jest błędem, to może być czarny koń. O ile na wyjazdach raczej nie ma co liczyć na wielkie rezultaty, ale Daugavpils u siebie jest 3 razy silniejszy, tam Laguta, Puodzuks i Bogdanow z zamkniętymi oczami wygrywać potrafią z każdym. W dodatku tor ten nie jest bliżej znany żadnej z ekip. Świst i Darkin to już raczej cienie zawodników z przed lat, ale mogą jeszcze błysnąć nie raz. Jest i Piszcz, zawsze waleczny.
    PSŻ Poznań
    Tak jak ktoś napisał, to młoda i ambitna drużyna, mająca coś do udowodnienia, na pewno ciężko będzie wygrać w Poznaniu, jednak brakuje mi tutaj jakiejś armaty. Raczej nie powinni martwić się o utrzymanie.
    Kolejarz Rawicz
    Skład w Rawiczu jest na miarę możliwości tego klubu, ale nie wiem czy to nie za wysokie progi dla tej drużyny. To już nie te lata, żeby Dym, Zieja, Knapp mogli trzaskać średnią powyżej 2. Czy sezon wyjdzie Jamrożemu i Nowaczykowi? Jak pojedzie Henka i Własow? Dużo pytań, Rawicz raczej stoczy zaciętą walkę z RKMem, wątpie, żeby mogli się wspiąć na wyższe niż 7 miejsce.
    ROW Rybnik
    Skład wygląda dość dramatycznie, doszedł Świderski i Kuciapa, ale ubyło drugie tyle zawodników, czy stać Rybnik na utrzymanie? To pytanie należy sobie zadać, nie w kontekście umiejętności, a raczej finansowym. Będzie ciężko, bez wsparcia młodzieży(ktoś musi eksplodować jak Pawlaszczyk kilka lat temu) czarno to widzę. Ale wg mnie nie są słabsi od Rawicza. Świderski ma predyspozycje na "lokomotywę".

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To teraz Ja (prognozuje , przewiduje , opiniuje)

    W poprzednim sezonie mieliśmy 14 punktowanych kolejek.
    Maksymalnie do zdobycia było 14(dom) + 21(wyjazd) =35ptk

    W obecnym sezonie będzie 20 punktowanych kolejek
    Maksymalnie do zdobycia 20(dom) + 20( wyjazd) + 10(bonusy) = 50ptk

    Piszecie ze gdyby nie -7 to Ostrów by awansował bo ma najsilniejszy skład. Ale na szczęście nie awansuje bo ma -7 :-), hmmm właśnie sie zastanawiam...


    Teoretycznie (podkreślam teoretycznie)
    - Bydgoszcz wygrywa wszystko u siebie i na wyjeździe 5 meczy (bo przegrywa w Gdańsku i w Ostrowie)
    - Gdańsk wygrywa wszystko u siebie i na wyjeździe 5 meczy (bo przegrywa w Bydgoszczy i w Ostrowie)
    - Ostrów wygrywa wszystko u siebie i na wyjeździe 5 meczy - (bo przegrywa w Bydgoszczy i w Gdańsku)

    Punkty stracimy w Bydgoszczy i w Gdańsku ale możemy powalczyć (podkreślam powalczyć) o bonusy ( czyli odrabiamy 4 punkty), i już mamy nie -7 tylko -3......

    ----------------------
    A tak poważnie w tym sezonie jest BARDZO DUŻO PUNKTÓW DO ZDOBYCIA (dużo tez można stracić).
    Drużyny aspirujące o awans na pewno strącą gdzieś głupie punkty.
    Do ExL awansuje ta drużyna która straci ich najmniej

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    W mojej ocenie awansuje Polonia Bydgoszcz, ktora dysponuje najrowniejszym skladem. Jonsson, Emil, Davidsson, Okoniewski, Buczkowski, Siopek, Hefe. To jest naprawde mocna ekipa! Chcialbym zeby moje Wybrzeze wywalczylo awans, ale boje sie ze 2 pozycja to bedzie maks. Mamy silnych Chrzanowskiego, Zorro i chyba(!) Pedersena, ale to nie wystarczy na pokonanie bydgoszczan. Mimo to stawie sie 13.04 w stolicy kujawsko-pomorskiego z nadzieja na korzystny wynik mojej (milicyjnej, bo w koncu w klubie jest przynajmniej jeden milicjant z krwi i kosci:P) druzyny.
    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    1.Wybrzeże Gdańsk
    2.Polonia Bydgoszcz
    3.Km Ostrów
    4.Psż Poznań
    5.Gtż Grudziądz
    6.Lokomotiv Daugavpils
    7.Kolejarz Rawicz
    8.Row Rybnik

  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,318
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Hehe fajne te strzepywanie siebie roli faworyta przez kibiców drużyn gdańskiej i bydgoskiej.
    normalnie szczyt elegancji; gdańszczanie twierdzą, że awansuje Bydgoszcz, bydgoszczanie natomiast, że Gdańsk.


    My kibice Przenajswiętszego Falubazu nigdy nie mielismy z tym problemu i z podniesioną głową, acz z pokorą przyjmowaliśmy rolę faworyta, od zawsze a przynajmniej odkąd chodzę na żużel a będzie już ze 2 lata !!!

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sebabo zgadzam sie z Twoja opinia, ze ten sezon w I lidze nie jest taki oczywisty, znaczy sie, ze na dwoch pierwszych miejscach beda zespoly z Bydgoszczy i Gdanska. Przy zalozeniu o bonusach to jest naprawde kazdy scenariusz mozliwy. Chcialbym zauwazyc, ze obecna sytuacja, czyli 3 zdecydowanie najmocniejsze kluby (Bydzia, Gdansk i Ostrow) a takze 2 kluby, ktore sa wstanie sprawic nbiespodzianke (Poznan, Grudziadz) powoduje, ze szanse druzyny z Ostrowa nie sa az takie male. Mimo iz jest wieksza rywalizacja i niby trudniej awansowac, daje to wieksze szanse na odrobienie minusowych punktow, a nawet minimalne, ale jednak szanse na wygranie ligi. W sezonie, gdzie liczyly sie tylko dwie druzyny (Zielona Gora, Ostrow), a dalej byla przepasc, szanse Ostrowa nie bylyby tak duze, a wrecz znikome. Jedynie musi KMO wygrywac z nizej notowanymi rywalami i zdobyc bonusy w pojedynkach z faworytami, a dalej czekac, az komus sie noga podwinie na wyjezdzie i punkty odrobione. Moze to nie jest banalne rozwiazanie ale jednak mozliwe.

  26. Powrót do góry    #116
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Hehe fajne te strzepywanie siebie roli faworyta przez kibiców drużyn gdańskiej i bydgoskiej.
    normalnie szczyt elegancji; gdańszczanie twierdzą, że awansuje Bydgoszcz, bydgoszczanie natomiast, że Gdańsk.
    No i chyba dobrze? Lepiej to niż się napinać w stylu "moja drużyna rozjedzie wszystkich do piętnastu"? Chociaż człowiek z ZG niekoniecznie musi to rozumieć. Tak się robi. Dzięki takim wypowiedziom jest szansa, że forum będzie trzymało jakiś poziom, a kibice merytorycznie wymieniali uwagi, a nie bluzgali się.

    My kibice Przenajswiętszego Falubazu nigdy nie mielismy z tym problemu i z podniesioną głową, acz z pokorą przyjmowaliśmy rolę faworyta, od zawsze a przynajmniej odkąd chodzę na żużel a będzie już ze 2 lata !!!
    Padam na kolana przed ZKŻ-em! Jak ktoś mówił "ZKŻ jest faworytem" to oni "Tak, jesteśmy". Cóż za magia! Mogę już wstać z klęczek?

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś ścigają sie liderzy drużyn z Bydgoszczy, Gdańsk i Ostrowa

    Z czystej ciekawości zobaczymy kto najlepiej sie dzisiaj zaprezentuje ( tzn kto zdobędzie najwięcej punktów)

    Eastbourne - Poole (20:30)- Bjarne Pedersen
    Coventry - Wolverhampton (21:00) - Chris Harris
    The Lakeside - Ipswich (21:00) - Andreas Jonsson

    Zapraszam do zabawy

    "Obstawiam" :-)

    1. AJ
    2. CHH
    3. BP

    --------
    Panowie, jeszcze tylko 9 dni :-)


  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    1. AJ
    2. CHH
    3. BP
    Tez mi odkrycie...

    Trzeba byc niepelnosprytnym zeby stawiac Bjarne wyzej niz bombera czy adrenaline. I tak to pewnie juz bedzie caly sezon...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2007
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tu poruszę temat chyba hitu 2 kolejki.. Polonia - Wybrzeże .. o godzinie 14.45? hm.. nie wiem jak Gdańszczanie, ale mi tak wczesna pora średnio się podoba, bym wolał tak koło 16.. zawsze przecież tak po meczu o fajnej porze można było iść na piwo;-) a tak to hmm.. cóż .. no trudno.. pora czysto obiadowa.. ale mam nadzieję że mój zespół zrobi mi prezent w dniu imienin:)

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Maciek....



    1. Bjarne Pedersen (3,1,6,2,1) 13
    2. Andreas Jonsson (3,2,3,1,2) 11
    3. Chris Harris (2*,d,3,1*,2*) 8+3



  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    dla mnie "czarnym koniem" bedzie Dauvgapils.Nie "grozi" im awans, pewnie na wyjezdzie nie pozbieraja za wiele punktow, ale u siebie beda piekielnie grozni dla wszystkich wlacznie z faworytami."Nos" mi podpowiada ze beda oscylowali nawet wokol 4 miejsca.
    Moge sie mylic , w koncu nikt nie jest doskonalym;)
    Niemniej widze, ze wiekszosc niedocenia lotewskiej duzyny.
    pozdr.

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Widac juz, ze sezon czas rozpoczac! Kubel zimnej glowy na niejedna glowe tez sie przyda!! Lany poniedzialek bez zuzlowej otoczki... dawno juz niepamietany! Moglo by sie zaczac... pierwsze koty za ploty...

    Tak sobie czytam... 13 kwietnia, wazne jak nie najwazniejsze bezposrednie pojedynki bydgosko-gdanskie... ej, nie tedy droga! Gdansk przyjedzie do Bydgoszczy i "dostanie po 4 literach", podobnie jak Bydgoszcz, ktora pojedzie nad morze i z "podkulonym ogonem" wroci! :)

    Nie ma co stwarzac sztucznej napinki, bo moze sie okazac, ze najbardziej wyrownana ekipa z Ostrowa, zacznie szybko odrabiac zaleglosci... szczescie w tym takie, ze 7 punktow zdaje sie byc jednak spora zaliczka dla Bydgoszczan i Gdanszczan!

    Porownywanie konkretnych nazwisk, srednich nie ma wiekszego sensu! Jedynie patrzac na sklady obu druzyn, mozna zauwazyc, iz Bydgoszczanie maja na lawce Steada! Podczas, gdy Gdanszczanie moga miec problem w razie jakiejkolwiek kontuzji... czy to seniora czy Billy'ego (tfu.. tfu... chuchamy na zimne)! Ale z drugiej strony zbyt szerokie lawki nigdy na dobre nie wychodza... ale z drugiej strony jakies tam pole manewru pozostawiaja! Pole manerwu, o ktorym juz ktos wczesniej wspomnial wydaje sie byc wieksze po stronie Polonii, majacej w swym skladzie dwoch objezdzonych juniorow... aczkolwiek jednemu rodzima Federacja zabroni... i po manewrach bydgoskich :)

    Nie bede odkrywczy jak stwierdze, ze kluczem do awansu beda zwyciestwa na wyjazdach w: Poznaniu, Rawiczu, Rybniku czy na Lotwie!! A niech sie tam ktoremus teamowi nozka potknie i ciezko bedzie odrobic starty! Nigdy nie bawie sie w proroctwa i jakiekolwiek przedsezonowe typowania, bo to zawsze ma sie nijak do sezonowych rozstrzygniec... ciekaw jestem tylko 20 kwietnia i 20 lipca... dwoch "Grudziadzan" ma jednak Bydgoszcz ;)

    Ale co tam... poszerzyc ekstraklase do 10 zespolow !!!

    Pozdrawiam, zyczac wielu emocji na tych naszych piknikowych obiektach !

    EDIT: no wkradl sie byk... co zrobie?! :)

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    ktora pojedzie nad morze i z "potkulonym ogonem" wroci!
    Znaczy się z ogonem zlanym potem wrócą??? :d

    Apropos meczu w z Polonią - jak słusznie zauważył towarzysz Mikowhy - rozsądek nakazuje oczekiwać przegranej do 38-40 pkt nominalnie, z jokerem 40-41.

    I jeszcze jedna kwestia mi się nasunęła... czemu my k...a mać musimy zawsze bezkrytycznie kopiować wzorce rodem z Wielkiej Brytanii? Co my gęsi jesteśmy i swojego języka nie mamy? Jaki JOKER? Zawodnik, któremu liczymy podwójnie punkty w danym biegu powinien startować jako TREFNIŚ albo BŁAZEN. :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie znajde aktualny skarb kibica 1 ligi, z wyszczegolnionymi danymi na temat tego kto ubyl a kto przybyl w danej druzynie?

    pzdr.

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2008
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie by było gdyby milicjanci z bydgoszczy posmakowali kilka lat drugiej ligi, ale znając kalectwo okonia czy innego rozkapryszonego jonsona , jakas kontuzja i baju baju.
    Przynajmniej skończyło by się wożenie po płotach jak to rolnik ze śmigla pod Lesznem robi.

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Fajnie by było gdyby milicjanci z bydgoszczy posmakowali kilka lat drugiej ligi, ale znając kalectwo okonia czy innego rozkapryszonego jonsona , jakas kontuzja i baju baju.
    Przynajmniej skończyło by się wożenie po płotach jak to rolnik ze śmigla pod Lesznem robi.
    Widać lata spędzone w 1 lidze zostawiły ślad na psychice niektórych "kibicujących inaczej" i co jakiś czas mają "loty" .Przeczytaj chłopcze jeszcze raz swój post i spróbuj znaleźć sens.Staram sie to rozgryźć i coś mi tu nie pasuje :P.Ot wygląda to tak jakbyś pisał posta po krótkiej przerwie w zażywaniu leków.

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pisałem na forum od kilkunastu miesięcy, szczerze mówiąc nawet nia nie nie zaglądałem.Zgadzam się,że obecny skład w Rybniku nie daje szans na walkę o awans, ale typowanie RKM-u jako pewniaka do spadku uważam za obłęd i całkowity brak obiektywizmu lub pojęcia o żużlu.Wypisywanie podobnych bredni może tylko świadczyć o poziomie wiedzy autorów tychże postów.Szczerze mówiąc.....żałosny poziom wiedzy!!!

  38. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    :D kolega sie oburzyl, bez przesady, napisz ze sie nie zgadzasz, podaj jakies argumenty, obrazanie to nie zbyt dobry sposob, kazdy ma swoje zdanie i inaczej to widzi, a prognozy sa tylko prognozami, ludzka rzecza mylic się jest:).

    Gdzie znajde aktualny skarb kibica 1 ligi, z wyszczegolnionymi danymi na temat tego kto ubyl a kto przybyl w danej druzynie?
    Właściwie, to czemu ze sportowych faktów zniknęły składy drużyn?!?

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :D kolega sie oburzyl, bez przesady, napisz ze sie nie zgadzasz, podaj jakies argumenty, obrazanie to nie zbyt dobry sposob, kazdy ma swoje zdanie i inaczej to widzi, a prognozy sa tylko prognozami, ludzka rzecza mylic się jest:).

    Gdzie znajde aktualny skarb kibica 1 ligi, z wyszczegolnionymi danymi na temat tego kto ubyl a kto przybyl w danej druzynie?
    Właściwie, to czemu ze sportowych faktów zniknęły składy drużyn?!?
    Oburzenie w moim przypadku wydaje sie jak najbardziej uzasadnione, z kolei pytanie o argumenty niezrozumiałe, bo kto uzasadnił w logiczny sposób typowanie rybnickiej drużyny na ostatnim miejscu za takimi drużynami jak: GTŻ, PSŻ,Daugavpils czy Rawicz.Prognozy prognozami ale czy ktoś miał choć odrobinę zdrowego rozsądku typując właśnie taki układ tabeli, czy kieruje się tylko sympatią bądz antypatią do poszczególnych klubów? Mylić się jest rzeczą ludzką tak jak i zawiść, nienawiść i złośliwość, pozostaje mi tylko mieć nadzieję, iż Ci wszyscy, któży skazali rybnicki team na spadek zachowają chociaż odrobinę uczciwości i pod koniec sezonu będą mieli na tyle honoru, by przyznać się do tego, że byli/są dyletanatami i przyszłości nie powinni zabierać głosu w tematach o których nie mają zielonego pojęcia.Pozdrawiam i życzę Wszystkim bez wyjątku na sympatie klubowe, ZDROWYCH i WESOŁYCH ŚWIĄT ! ! !

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Oburzenie w moim przypadku wydaje sie jak najbardziej uzasadnione, z kolei pytanie o argumenty niezrozumiałe, bo kto uzasadnił w logiczny sposób typowanie rybnickiej drużyny na ostatnim miejscu za takimi drużynami jak: GTŻ, PSŻ,Daugavpils czy Rawicz.
    Szczerze mowiac to w mojej ocenie RKM ma szanse byc tylko przez Dauga i Rawiczem. Nie przesadzaj piszac, ze ujma jest stawianie Twojej druzyny za GTZ-em czy PSZ-etem bo personalnie i zapewne organizacyjnie obie ekipy bija na glowe Rybnik.
    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba byc niepelnosprytnym zeby stawiac Bjarne wyzej niz bombera czy adrenaline.
    No panie Maciek - zostałes wywołany do tablicy ...

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    24-09-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie czepiacie? Odejmujemy B.Pedersenowi 3 pkt. za jockera, dodajemy bonusy Harrisa i wychodzi, ze Maciek mial racje: Jonsson 11, Harris 11, B.Pedersen 10 ;)

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym druzyny rybnickiej nie skazywał na pożarcie. Ekipa nie jest zła. Sił± rybniczan może się okazać zdolna juniorka ( Pawlaszczyk , Mitko ). Zreszt± ROW zawsze słyn±ł z dobrej młodzieży , czego wydaje mi się nie muszę nikomu udowadniać. Mój typ na ten sezon 1 ligowy wygl±da następuj±co:

    1.Wybrzeże Gdańsk

    2.Polonia Bydgoszcz

    3.KM Ostrów
    4.GKM Grudzi±dz
    5.ROW Rybnik
    6.PSŻ Poznań

    7.Kolejarz Rawicz

    8.Lokomotiv Daugavpils

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ubiegłym roku stwierdziłem że gdyby tylko nasz klub był odpowiednio poukładany organizacyjnie to spokojnie wywalczyliby¶my awans, a że niestety sfera organizacyjna pozostawia wiele do życzenia to awansuje Stal Gorzów a my skończymy w okolicach czwartego miejsca. W tym roku, przy odpowiednio poukładanych sprawach organizacyjnych byłoby nas stać na walke o miejsca 5-6. Niestety w sferze organizacyjnej nic się nie zmieniło (no chyba że na gorsze) i obawiam się że będziemy do¶ć rozpaczliwie bronili się przed spadkiem. Co do awansu to wg mnie drużyn± która awansuje z pierwszego miejsca będzie Wybrzeże Gdańsk.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zespół ciągnąć mają Kuciapa i Świderski, którzy w zeszłym sezonie byli ekstraligowym dnem. Co tu mówić o pozostałych zawodnikach... Alden, Gizatulin, Chromik...

    Świderski jak na razie całkiem nieźle radzi sobie na torach w Anglii. W pierwszym meczu zdobył 9+1 pkt, natomiast w drugim meczu był najepszym zawodnikiem swojej druzyny Ipswich Witches zdobywając z bonusem 14 punktów.
    Mało tego podpisał niedawno umowę ze szwedzkim beniaminkiem Lejonen Gisloved .
    Pozdrawiam

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •