Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 162

Wątek: 1 LIGA - 2008r: prognozy,przewidywania,opinie

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Następny co wszędzie widzi wszystkich ostrowiaków wierzących w kult byłego prezia...

    Odebranie finału do GP, -7 punktów, 400 tys haraczu, to jeszcze mało? To co jeszcze stadion powinni nam zamknąć na rok?

    Już to widzę jak domagasz się surowej kary, gdyby taki przypadek spotkał Twój klub...
    Nie rozumiesz chyba jednej rzeczy, co ta kara zmienia? w jaki sposób karze KM Ostrów? Wystarczyłoby zgromadzić większy budżet niż w zeszłym roku, nie przespać początku ruchu na rynku, zakontraktować 5 zawodników pokroju Harrisa i tak naprawdę w następnym sezonie KM może sobie awansować, bo wystarczyłoby być na 4 miejscu przed PO, mimo że awans byłby trudny, nie byłby niemożliwy, jaka kara powinna być wg mnie? Otóż nie zabieranie pieniędzy, ani punktów, nawet nie degradacja, bo nie chce wcale upadku żużla w Ostrowie, po prostu, chyba niektórzy nie zdają sobie sprawy z czym mamy do czynienia...brak możliwości awansu w przyszłym sezonie, taka kara powinna być wg mnie. I to nie ma związku z jakąkolwiek drużyną jeżdżącą w 1 lidze, jak sugeruje następny Pan. Poza tym sam fakt, że KM sobie sam kare ustanawia...ludzie gdzie my żyjemy. PZM i GKSŻ są na tyle upośledzone, że kluby same sobie muszą kare wymierzać. Poza tym jak można uważać, że skoro nie ma kary przewidzianej za coś niedopuszczalnego w regulaminie, to najlepiej nie karać wogóle...

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Luzik. Dzięki za logiczną i merytoryczną odpowiedź. Nie mam więcej pytań.


    pozdro



  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Ważną zmianą jest powrót do play-off, w którym najlepsze cztery zespoły II ligi zmierzą się z najsłabszymi ekipami z I ligi.
    www.tz.sport.opole.pl

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem kto układał ten terminarz, ale widać że umiejętno¶ć logicznego my¶lenia nie należy do jego najmocniejszych stron. W drugiej kolejce, przy do¶c kapry¶nej aurze w tym akurat okresie każe gnać przez cał± polskę drużynie położonej najdalej od Daugvapils. Tak jakby nie było np Grudzi±dza, albo Bydgoszczy ... Wiem, nie ma żadnej gwarancji że w terminie np czerwcowym mecz nie będzie odwołany z powodu deszczu, każdy chyba jednak przyzna, że prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest dużo większe na pocz±tku kwietnia.

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,697
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Wprawdzie do inauguracji zostało jeszcze ponad 3 miesiące, ale większość druzyn ma już skompletowane kadry i można pokusić się o jakieś rozważania na temat szans poszczególnych teamów.

    Pierwsza czwórka.

    Wybrzeże Gdańsk. Mój faworyt do wygrania ligi. Wymiana największej bolączki, czyli drugiej linii na naprawe niezłych grajków, typu ojciec awansu Stali Zetterstroem i szybki, waleczny Gafurov. Do tego trójka silnych liderów i ciekawa para juniorów z dynamicznym, bardzo utalentowanym Forsbergiem. Minusy? Brak wartościowych zmienników, bo Kroner jest dużą niewiadomą.
    Polonia Bydgoszcz. Pierwszy sezon na zapleczu ekstraklasy, czy ostatni? Niekoniecznie... Skład silny, równy, ale całkiem możliwe, że druga linia BKSu Hefenbrock, czy Davidsson nie sprosta swoim odpowiednikom znad morza. Dobrym pytaniem jest to, ile kontuzji zaliczy w nadchodzącym roku Jonsson, mam nadzieję, że żadnej i wszystko rozstrzygnie się na torze, ale wszyscy pamietamy ile czasu Adrenalina spędził w szpitalach i na rehabilitacji. Osobiscie ciekaw jestem postawy Sajfutdinova, czy nadal będzie 'tylko" solidnym, obiecującym juniorem, czy też stanie się już jednym z liderów swojego teamu robiącym regularnie po 10-12 punktów takze na wyjazdach.
    GKM Grudziądz. W cieniu trzech możnych ekip Grudziądzanie zbudowali całkiem solidny, "przyjemny" skład, który moim zdaniem, nie powinien przegrać meczu u siebie, w każdym razie zarówno Wybrzeże jak i Polonia będą musiały zostawić siódme poty na torze przy Hallera. Bardzo wyrówana piatka Staszek, Krzyżaniak, Puszakowski, Smolinski, Stange (Klingberg) plus obiecujący Mroczka, to gwarancja dobrych wyników i dla mnie osobiście, nieobecność GKMu w pierwszej czwórce po 14-ej kolejce, bylaby dużą niespodzianką.
    Ostrovia Ostrów. Mam nadzieję, ze znajdziemy się w tej czwórce, mimo, że zadanie czeka nas diabelnie trudne. Mamy dwóch ciekawych grajków (Harris i Dryml), ale reszta składu nie wytrzymuje porównania (przynajmniej nie wytrzymywała przed pozyskaniem Miśkowiaka, ale i tak widzę to nienajlepiej) z Wybrzeżem i Polonią, zaś będący w naszym zasięgu GKM ma już na starcie 7 punktów przewagi. (Nie)ciekawie ułożył nam się terminarz, na inaugurację nie powinniśmy mieć problemow z Rawiczem, lecz pożniej mozemy doznać pięciu porażek po kolei (choć równie dobrze, możemy wygrac wszystkie te mecze) co oznaczałoby, że po pierwszej rundzie nadal będziemy na minusie a wiadomo jaka wtedy panowałaby w klubie atmosfera. Cóż, wierzę w czwórkę, taki wynik będę musiał w aktualnej sytuacji Czarnych Diabłów przyjąć za sukces.

    Druga czwórka

    Skorpiony Poznań. Nie ma kasy, nie ma obcokrajowców, ale jest drużyna... Drużyna złożona przez niechcianych, wyglądająca jednak na papierze całkiem przyzwoicie. Ciekawe czy Skorpiony będą w stanie wybić zgłowy komuś ekstraklasę, jak to zrobiły w ubiegłym sezonie Ostrovii. Okazja do rewanżu nadarzy się już w drugiej kolejce i wtedy będziemy wiedzieli więcej na co stać w sezonie 2008 drużynę z Poznania. W tej chwili, stawiam ich na piątym miejscu.
    ROW Rybnik. Spore ubytki w porównaniu z ubiegłym, przecież i ak średnim sezonem. Jest dwóch - trzech przyzwoitych grajków, ale oni drużyny nie pociągną, dużo zależy od rozmów z Szombierskim, czy Schleinem (już we Wrocku?). Może rozwinie się Mitko, moze do formy wróci Pawlaszczyk? Za dużo tych pytań i awans Rybnika do czołowej czwórki będzie według mnie trudnym zadaniem, więcej bedziemy wiedzieć po inauguracji na Gliwickiej, gdy dojdzie tam do spotkania z Polonią.
    Kolejarz Rawicz. Skład budowany na zasadzie "kto wolny i tani - ten do Rawicza" (Gustafsson, Doyle, Knapp, Nowaczyk). Niemniej udało się zgromadzić w miarę stabilną ekipe, która raczej o czwórkę bić się nie będzie, niemniej na swoim torze powinna napsuć troche krwi nawet tym silniejszym ekipom, czego Rawiczanom życzę, bo wprowadziłoby to na pewno trochę ożywienia. Ciekaw jestem postawy niektórych riderów jak Dym, w/w Doyle, czy młody Kajzer.
    Lokomotiv Daugavpils. Świetny Łaguta, solidny Iwanow, młody Bodganovs, ale co dalej? Trzy nazwiska nie wygrają meczu na wyjeżdzie niemniej dużym atutem Łotyszy może byc ich tor i jeśli na nim poradzą sobie z Poznaniem, Rybnikiem, czy nawet Ostrowem (a myślę, że stać ich na to), to są w stanie zapewnić sobie utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2007
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazam ze zdecydowanym faworytem do awansu jest Polonia Bydgoszcz. Jesli nie bedzie jakis powazniejszych kontuzji to na pewno Bydgoszcz wejdzie do e-ligi. Jonsson powinien byc liderem sredniej w 1 lidze. a Emil coz juz powinien zdobywac po 10 pkt na mecz, wygrywac z takimi liderami jak Bjarne czy Bomber :) atuty Bydgoszczy to młody ambitny skład z liderem z prawdziwego zdarzenia solidna druga linia i najlepsza para juniorow oraz dobry zmiennik - minusy to oczywiscie kontuzje, w 2007 przesladowaly nas bardzo czesto..
    drugie miejsce bedzie mialo Wybrzeze - ale sadze ze w barazach sobie poradze.. czarnym koniem bedzie zapewne Grudziadz :)
    1. Bydgoszcz
    2. Gdańsk
    3. Grudziądz
    4. Ostrów
    5. Rawicz
    6. Rybnik
    7. Poznań
    8. Daugavpills

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam ze w Sezonie 2008 Roku ze Faworytem bedzie Bydgoczcz i Gdanńsk ale Ostrów nie Stoi na Straconej pozycji Myle ze bedzie w Pierwszej {4} ale Grudziadz bedzie w pierwszej {6} ale w Pley Ofach Ostrów powalczy o Finał z Bydgoszcza pozdrawiam w Szystkich kibiców z Kraju :P

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Uważam ze w Sezonie 2008 Roku ze Faworytem bedzie Bydgoczcz i Gdanńsk ale Ostrów nie Stoi na Straconej pozycji Myle ze bedzie w Pierwszej {4} ale Grudziadz bedzie w pierwszej {6} ale w Pley Ofach Ostrów powalczy o Finał z Bydgoszcza pozdrawiam w Szystkich kibiców z Kraju :P
    O jaki final?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na papierze najlepszy skład ma Wybrzeże.Polonia i KMO mają porównywalny potencjał,ale te nasze minus 7 pkt raczej skazuje nas na 3 miejsce.Oczywiscie jest cień szansy zakładając,że zdobywamy 4 bonusy zarówno na Wybrzezu i Polonii i jednoczesnie Polonia,gdzie nieoczekiwanie wtapia[np w derbach z GKM lub u siebie z Gdanskiem].Ale realnie oceniając mamy w składzie 3 niepewnych zawodników[Ruud,Nermark,Kylmaekorpi].Oni moga nie zawieść w pojedynku z Rawiczem lub Skorpionami,ale z Wybrzeżem z trudem mogę sobie ich wyobrazić na punktowanych pozycjach.Dlatego błędem jest chyba rezygnacja z Jankowskiego-on miał poprzedni sezon wybitnie pechowy i powinien otrzymać jeszcze szanse,bo w cudowne odrodzenie Miskowiaka jakoś nie wierze.
    Wszystko wieć wskazuje,że pozostaje nam walka o 3 miejsce z GKM,aczkolwiek miła niespodzianka ze strony KMO nie jest jednak wykluczona.

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie, pytanie odnośnie wyjazdu do Dauvgapils na ŁOTWĘ, czy aby tam się udać trzeba mieć paszport czy można spokojnie wjechać na dowód osobisty ?

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie, pytanie odnośnie wyjazdu do Dauvgapils na ŁOTWĘ, czy aby tam się udać trzeba mieć paszport czy można spokojnie wjechać na dowód osobisty ?
    Zakładając drogę przez Litwę kontroli granicznej pewnie nie będzie (oba kraje są w układzie Schengen). Ale przebywając na terytorium tych państw trzeba mieć dowód tożsamości. Może być osobisty byle nowy (nie książeczkowy).

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Oczywiscie jest cień szansy zakładając,że zdobywamy 4 bonusy zarówno na Wybrzezu i Polonii i jednoczesnie Polonia,gdzie nieoczekiwanie wtapia[np w derbach z GKM lub u siebie z Gdanskiem].
    Prawie się zgadza. Prawie robi wielką różnicę... :) Nie doceniasz Polonii przyjacielu. Zapominasz, że zarówno Wybrzeże jak i KM wtopią z Polonią do 15 pkt :) W tym również u siebie. Nie wierzysz? Poczytaj sobie wątek bydgoski :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Z racji tego, ze jestem kibicem Polonii, to czesto zagladam do tego bydgoskiego watku. I musze przyznac, ze nagonki na nas pojac nie potrafie. Wsrod bydgoszczan takich napinaczy jest nie wiecej niz chociazby w Gdansku, a na pewno znacznie mniej niz w takiej Zielonej Gorze :)

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Z racji tego, ze jestem kibicem Polonii, to czesto zagladam do tego bydgoskiego watku.
    A to niby wątek o Bydgoszczy?! :D
    Zostałeś napinaczem roku! :P ;)

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Milo mi :D

    Aczkolwiek "do tego bydgoskiego watku" odnosilo do wczesniejszego wpisu Melasa, w ktorym pisal o bydgoskim watku klubowym.

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tam niewidze powodow do dyskusji...:P

    Wg mnie zadna ekipa niema szans z gdanszczanami.

    1.Pedersen
    2.Gafurov
    3.Jablonski
    4.Zorro
    5.Chrzanowski
    6.Forsberg

    vs


    1.Jonsson
    2.Buczkowski
    3.Okoniewski
    4.Stead/Hefenbrock
    5.Davidsson
    6.Sajfutdinow


    Przynajmniej czysto teoretycznie skald Wybrzeza prezentuje sie duzo lepiej,by nie powiedziec nie do pobicia przez jedyna druzyne ktora zbudowala w miare silny sklad.
    Byc moze troszke przesadzam ale patrzac na ubiegloroczne osiagniecia ww a takze ogolna postawe na przestrzeni kilku ostatnich lat ciezko wysuwac wnioski ze Polonia wygra batalie z Gks.
    Gdansk ma piekielnie silnych liderow a ich druga linia moze w kazdym meczu tworzyc... 1 linie;)Do tego swietny junior ktory tak naprawde rowniez moze walczyc swobodnie z II linia innych ekip.
    Gks '08 przypomina mi troche gorzowska Stal '07.Silni seniorzy,swietny junior i II linia-lepsza od gorzowskiej.Tak jak przypuszczalem,przegrany z '07 tj KMO a takze spadkowicz z eligi beda mialy przerabane bo gdansk zbuduje ekipe nie do pobicia.Cale szczescie zesmy awansowali(choc u nas to i tak chyba kozy by sie scigaly z gdanszczanami :D )

    na dzien dzisiejszy Gks niema slabych punktow,poprostu ich niema.Wzorujac sie na formie zeszlorocznej,w moim odczuciu,Gks bedzie jak walec ktory przejdzie I lige jak burza.
    Polonia jest bardziej nieprzewidywalna.mlody sklad,moze ktos zaskoczy.Ale nawet jesli,to taki Buczek,Emil,Okon czy Stead,caly zespol bydgoszczan,poza AJ mzoe zawodzic w roznych meczach i koniec koncow zajac II miejsce,ktore skazuje raczej na baraze.
    I wg mnie predzej Polonia Bydgoszcz wygra z Rzeszowem badz Wroclawiem niz Gdanskiem.
    Tyle nt bezposredniej walki o awans do ES'08.

    KMO?2 zawodnikow,moze niepokroju Barneja czy AJ ale napewno niespodzianki niebedzie gdy z nimi zwycieza.
    No ale co dalej?ANo nic.I pies pogrzebany.Walka o 3 lokate z reszta tj.GKM,PSZ badz ROWEM o ile cos kupia.

    Rawicz i Daugavpils...Pewnie cos naskrobia ale jakies drobne raczej.


    1.Gdansk




    2.Polonia


    3-8.
    KMO
    GKM
    PSZ
    ROW
    Kolejarz
    Sc Daugavpils

    Tak to widze:D
    Niewiem czy sie cieszyc,bo to oznacza w '09 kolejne 20 stron klotni i czytania kmiotkow ktorzy niemaja pojecia o rzeczowej dyskusji.
    No ale moze z Biaggim sie napije czy innym Pixelem.Wprawdzie to juz dziadki przy mnie ale nieszkodzi:D:D:P
    " In and Out of Love "

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lexy w przypadku KMO piszesz ze poza dwoma liderami reszta to nic ...
    skoro polowa tego nic jezdzila rok temu u Was, ktorzy awansowaliscie, to ladna samokrytyka no i zapomniales chyba o Ostrowskich juniorach...
    no ale co do dywagacji - - 7 pkt i tak skazuje nas co najwyzej 3 miejsce, pytanie - komu KMO urwie wiecej punktow - Gdanskowi czy Bydzi?

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2007
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i zapomniales chyba o Ostrowskich juniorach...
    Zgadza się, para juniorska mocna, nawet bardzo... Ale czy mocniejsza od juniorów Gdańska czy Bydzi? My¶lę, że i tu nie widać przewagi Ostrowa...

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    A ja to widze w ten sposób

    1. Gdańsk
    2. Ostrów
    3. Bydgoszcz
    4. Grudziądz/Poznań
    5. Grudziądz/Poznań
    6. Rybnik
    7. Rawicz
    8. Daugavpills

    Co do moich typowań.. Gdańsk jak dla mnie wydaje mi się najrówniejszą ekipą i dobrze by było gdyby awansowali ;).z punktu widzenia kibica z Tarnowa odległośc robi swoje, ale ja lubie Wybrzeże i życze jak najlepiej. słabsza może się okazać juniorka, ale kto wie jak to będzie w sezonie 2008. Ostrów.. Tutaj drużna która będzie mocno rywalizować z Gdańskiem o pierwsze miejsce (mimo straty pkt na starcie).. Może na papierze są mocniejsi, ale daje ich na drugim miejscu.. Bydgoszcz.. Hm.. Niby skład mocny (nawet na e-lige wg Tillingera ;)) tyle, że dla mnie ten team zasługuje co najwyżej na 3 miejsce. Pewnie zaraz oburzy się duża część bydgoszczan, ale co tam.. O czwórke powalczy Grudziądz, Poznań i Rybnik, chociaż ta ostatnia drużna ma najmniejsze szanse jak narazie. Poza tym ta ostatnia drużyna która awansuje do czwórki wiele nie zdziała, więc to obojętne kto to będzie ;)

    W nowym roku życze wszystkim dobrego sezonu..

    yO!

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Największy odsetek tzw. "napinaczy" to Wybrzeże drogi Melasie ale na forum klubu.
    Jestem zdziwiony jak opisał rywalizacje gdańsko-bydgoską kolega Lexy zdaje się. Wg mnie w składach podanych przez Ciebie zawodnik bydgoski jest mocniejszy od gdańskiego (tego na przeciwko np. 1-9)

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2007
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Melasa, to pamiętam jak rok temu straszył Stal Knappem i tym podobnymi wynalazkami (z Pietrzykiem wł±cznie :) ) ale trzeba Mu wybaczyć. My¶lę, że zrozumiał różnicę międzię I a II lig±.

    Chcę powiedzieć, że Polonia nie będzie miała łatwego sezonu, i że wcale Ich awans nie jest z góry przes±dzony. Skład Wybrzeża uważam za mocniejszy, ale Polonia ma większe do¶wiadczenie, co może wpłyn±ć na wynik w decyduj±cym momencie...

    Walka zapowiada się znakomicie :)

    Magnus i Renat może i są wzmocnieniami, ale nie takimi, aby którykolwiek z zawodników Polonii czuł przed nimi respekt.
    A ja my¶lę, że Zorra mało który człowiek z Bydgoszczy "tknie". To jest kaliber prawdziwego przywódcy!

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Skład Wybrzeża uważam za mocniejszy, ale Polonia ma większe do¶wiadczenie, co może wpłyn±ć na wynik w decyduj±cym momencie...
    O co chodzi z tym doswiadczeniem? Wiekowo Wybrzeze ma bardziej zaawansowanych zawodnikow. A w zuzlu jak i w kazdej dyscyplinie sportu i dziedzinie zycia wiarze sie to z wyzszym "exp" ;). Ja rozumiem, ze wielu zawodnikow Poloni jezdzilo rok temu w Ekstralidze i w ogole, ale czy to daje im przewage? Czy to moze oznaczac ze Buczkowski, Jedrzejewski, mlody Davidsson czy wreszcie Emil sa bardziej doswiadczeni od Gafurowa, Zorro czy Jablonskiego?

    A ja my¶lę, że Zorra mało który człowiek z Bydgoszczy "tknie". To jest kaliber prawdziwego przywódcy!
    Szkoda ze Wybrzeze nie zakontraktowalo jeszcze Palucha i ew. Szewczykowskiego. Wtedy to juz w ogole byloby pozamiatane. Chyba kwestia zakontraktowania zawodnikow Stali Gorzow z roku 2007 bedzie kluczowe dla koncowych rozstrzygniec;). Jakie szczescie ze Polonia nie ma nikogo kto tworzyl ten WALEC w 1 lidze '07.
    pzdr ;)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Hehe:) Oj jeszcze bedziesz odplowal te slowa. Nie doceniacie Zorra, moze lepiej, bedziecie mieli mila niespodzianke.

    Zobaczymy co napiszesz po pierwszym waznym meczu ktory wygra wam ten chlopak:P

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach

    Nic o mnie beze mnie...

    ... ale po kolei

    Chyba do tej pory nie udało mi się jednym zdaniem wywołać takiej dyskusji. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. :)
    Jedziecie po mnie jak po burej suce więc słów kilka wyjaśnień się należy.

    Lexy - wylałeś miód na moje uszy ale chyba żaden z gdańszczan nie ośmieli się na tak stanowcze wytypowanie Wybrzeża jako faworyta. Nawet ja :P

    Budyń -
    Coolek - jeszcze się nie przyzwyczaiłeś do bajdurzenia Melasa? Facet dorosły, niby inteligentny(), a od pewnego czasu nie ma do powiedzenia nic innego, jak tylko uznanie bydgoszczan za napinaczy. Odsetek takich osób jest porównywalny zarówno w Gdańsku, jak i u nas.
    Skąd mnie znasz??? :)

    Wyżej stawiam szanse Polonii, ale być może dlatego, iż jestem jej kibicem. Choć pieniądze postawiłbym także na bydgoszczan.
    Na pewno dlatego, że jesteś kibicem Polonii a typowanie na 100% wygranej Polonii czy Wybrzeża jest takim właśnie bajdurzeniem jakie próbujesz mi wcisnąć.

    Według mnie kluczem do wygrania ligi przez mój zespół będzie postawa Davidssona
    Skoro już mowa o bajdurzeniu to zapewne postawa Davidssona nie będzie ważniejszym kluczem do zwycięstwa niż np. postawa Jonssona, Okoniewskiego czy Sajfutdinowa. :)

    Największy odsetek tzw. "napinaczy" to Wybrzeże drogi Melasie ale na forum klubu.
    Szanowny Drapichruście - nie wiem nie bywam na forum klubowym Wybrzeża właśnie dlatego, że z reguły fora klubowe lewitują w okolicy dna i nie można tam spotkać tak zacnych rozmówców jak Ty czy Tramwayer, że o ParazieBDG nie wspomnę :)

    Co do Melasa, to pamiętam jak rok temu straszył Stal Knappem i tym podobnymi wynalazkami (z Pietrzykiem wł±cznie ) ale trzeba Mu wybaczyć. My¶lę, że zrozumiał różnicę międzię I a II lig±.
    Zrozumiałem różnicę w podejściu do ścigania beduinów i niektórych polskich zawodników :)
    To nie była różnica między I a II ligą bo Knapp jeździł wcześniej cały czas albo prawie cały czas w I lidze. W Stali wygrał profesjonalizm. U nas chłopaki pospłacali zaległe długi... :D

    Skład Wybrzeża uważam za mocniejszy, ale Polonia ma większe do¶wiadczenie, co może wpłyn±ć na wynik w decyduj±cym momencie...
    Z czego niby ma wynikać to doświadczenie? Bo jeśli mierzyć je miarą wieku to nasi zawodnicy są bardziej doświadczeni. Wg mnie siła Polonii właśnie może tkwić w młodości. :)

    Libky - Maciek ironizuje :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Forum Wybrzeża to takie specyficzne miejsce - chyba jedyne w polskim żużlu - w którym 90% rozmów to rozmowy o trybunach a nie o torze ;)

    Co do porównania składów, to s±dzę że troszkę mocniejszy mamy my... Dlaczego? Bo każdy z naszych seniorów miał ¶redni± ponad 2,0 w I lidze...

    Pewnie drodzy bydgoszczanie napiszecie "bo je¼dzili w bardzo słabej I lidze", a sk±d Wy możecie wiedzieć jak mocna jest nasza I liga jak nigdy na niej nie byli¶cie? :) (może pojedyncze osoby były, ale jak ¶rednio na mecze Waszej drużyny je¼dzicie w 80-100 osób to ciężko aby na mecze innych pierwszoligowych teamów, pewnie 3/4 tych co tu pisz± na forum do Gdańska nie pojedzie tak jak w zeszłych sezonach bo... za daleko? :D)

    Gafurov i Jabłoński, a przede wszystkim Zetterstroem, Chrzanowski i Pedersen to urodzeni zwycięzcy, nie wiem jak można cenić wyżej ¶redni± 1,5 w Ekstralidze od 2,3 w I lidze...

    We¼my pod uwagę też to, jak wygl±dał personalnie skład Polonii w 2006 roku...

    - Okoniewski którego nie chciał awansuj±cy z I ligi Falubaz który walczył do końca o utrzymanie a w I lidze 2006 miał ¶redni± niższ± niż cała pi±tka Wybrzeża w SILNIEJSZEJ I lidze 2007...

    - Davidsson który w ubiegłym sezonie na torze w Grudzi±dzu miał 0,0 i był głębok± rezerw± Falubazu i wielk± niewiadom± było to czy będzie dobrze je¼dził w Polsce

    - Staszewski wyrzucony z Falubazu

    - Michał Szczepaniak który nie mie¶cił się w składzie KM Ostrów

    Ci zawodnicy stanowili (żaden z nich nie miał tak wysokiej ¶redniej w 1 lidze 2006 jak ktokolwiek z aktualnego Wybrzeża w 2007) o SILE Polonii w 2006 roku... Buczkowski i Sajfutdinov mieli podobne ¶rednie do reszty zespołu maj±cej ¶redni± ok 1,9 w I lidze rok wcze¶niej a w Ekstralidze ok 1,5...

    A Wybrzeże?
    - Zetterstroem który od lat nie schodzi z pewnego poziomu
    - Robi±cy coraz większ± karierę międzynarodow± Gafurov, który z roku na rok je¼dzi lepiej, a jak je¼dził w Rybniku w Ekstralidze to je¼dził nie gorzej od aktualnych bydgoszczan
    - Chrzanowski który w Ekstralidze 2006 je¼dził gorzej tylko od Jonssona je¶li chodzi o aktualny skład Polonii
    - Pedersen - j/w
    - Jabłoński który nie schodzi z pewnego poziomu i przechodzi drug± młodo¶ć
    - Forsberg - taki "nasz Emil", wszystkie punkty na dystansie u siebie same dwucyfrówki w tym z Ostrowem, jeszcze pokaże klasę
    - Brzozowski - trzeci - za Hlibem i Gomólskim polski junior I ligi w 2007 roku


    Walka z Bydgoszcz± będzie trudna, pewnie mecz w II kolejce przegramy ale poza Jonssonem nie ma zawodników którym ciężko będzie zagrozić drużynom I ligowym, którzy by zdobywali komplety na wyjazdach. Jonas jest na poziomie Chrzana, Zorra i Bjarnego i liczę że bonus w dwumeczu z Poloni± będzie nasz ;) Jak kto¶ wygrywa od lat w niższej lidze to łatwiej się spodziewać po nim że będzie znów wygrywał, niż po kim¶ kto praktycznie zawsze przegrywał z przynajmniej jednym zawodnikiem rywali ;) Wygrywać trzeba umieć...

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Pewnie drodzy bydgoszczanie napiszecie "bo je¼dzili w bardzo słabej I lidze", a sk±d Wy możecie wiedzieć jak mocna jest nasza I liga jak nigdy na niej nie byli¶cie? :)
    MELASA sobie odpuszcze, bo cos za bardzo przypomina mi swoimi wpisami peniaczy typu wszedobylski strazak Mariusz czy BOK. Ale moze sie myle, w sumie to nawet Melasa za bardzo z forum nie kojarze, znam go poki co tylko z przypinania latki napinaczy wszystkim bydgoszczanom na podstawie kilku wpisow Paraza czy innego mniej rozgarnietego kibica :)

    Natomiast Speedi, a co jesli bydgoszczanie wcale tak nie napisza? Ja osobiscie cieszylbym sie, gdyby przy obecnych skladach to Wasz zespol byl uznawany za faworyta. Mi to nie przeszkadza. I ja na przyklad faktycznie nie mam pojecia, jak mocna jest ta pierwsza liga :) Wiecej, nawet za bardzo nie znam skladow rywali, nawet Waszego :) Szczerze, to zupelnie mi to wisi, chociaz moze jak przygotujecie jeszcze kilka porownan sil poszczegolnych zuzlowcow, to sie naucze Waszego skladu od A do Z :) Co do innych ekip, to tak naprawde pojecia zielonego nie mam. Wszyscy pisza, ze do elige powalcza Wybrzeze i Polonia, ze o trzecie miejsce zawalcza Ostrow i GKM, dalej Poznan, ROW, Rawicz i Lokomotiv. I super, ja Wam wierze :)

    Mam nadzieje, ze ten co najmniej rok, kiedy Polka bedzie jezdzic w pierwszej lidze (chcialbym zeby tylko rok, ale to tylko sport) pozwoli mi poznac rzeczywista sile pierwszej ligi, a zdobyte doswiadczenie umozliwi rozpoznanie w zachowawczych wpisach wiekszosci forumowiczow z jakiegos miasta totalnych napinaczy, tak jak to swietnie potrafi MELAS :D


    BTW, Budyn, do jakiego chodziles liceum?

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lexy w przypadku KMO piszesz ze poza dwoma liderami reszta to nic ...
    skoro polowa tego nic jezdzila rok temu u Was, ktorzy awansowaliscie, to ladna samokrytyka no i zapomniales chyba o Ostrowskich juniorach...
    no ale co do dywagacji - - 7 pkt i tak skazuje nas co najwyzej 3 miejsce, pytanie - komu KMO urwie wiecej punktow - Gdanskowi czy Bydzi?
    Wczoraj pisalem tak troche spontanicznie,zapomnialem o waszych juniorach ktorzy sa napewno silni szczegolnie Adik.
    Wiec cofam te slowa "nic" bo troche zbyt mocne ale poza Lukiem i Chrisem,Adikiem to wasz sklad prezentuje sie blado...

    I prosze Cie lemmy,chyba niechcesz przypisac sukcesu Ruudowi,Kylmakorpiemu czy innemu Nermarkowi?Przy calym szacunku i sympatii do nich to wlozyli oni malutka cegielke do tego osiagniecia by nie powiedziec kamyczek.
    Awans do eligi to zasluga Zorra,Jensena,Ferjana i Hliba(THJ)...
    Ktos powie ze przesadzam bo caly zespol na to pracowal ale gdyby nie oni mielibysmy teraz gowno nie zuzel.I to sa fakty.
    " In and Out of Love "

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kolego Speedi zapomniales o jednej ale za to najwazniejszej rzeczy.Tacy zawodnicy jak Magnus Z. czy Renat Gafurov jezdzac w poprzednich druzynach za kolegow z pary mieli gorszych(ew takiej samej klasy) zawodnikow,dzieki czemu startowali w meczu po 5 razy i zdobywali rowniez na kolegach z pary troche punktow.W Gdansku tego nie bedzie,w kazdym biegu parowy bedzie lepszy,dodatkowo rywalizacja o 4 miejsca w nominowanych dla 6 zawodnikow moim zdaniem sprawi ze kilku zawodnikow obnizy swoje loty...

    Daleko nie trzeba szukac przykladu...Grzegorz Knapp w 2006 w przecietnym Grudziadzu uzyskal średnią biegową 1,938 a w 2007 roku....... 1,200 :O

    Jeszcze miesiac temu tez myslalem ze Gdansk wygra lige latwo,gladko i przyjemnie ale przegladnelem doglebniej sklad Bydgoszczy i cholerka przeciez tam jest mlody Buczkowski,ktory w elidze trzaskal czasami po 10 pkt,Davidsson ktory przegrywal 2 lata temu z jakims nieopierzonym juniorem z Grudziadza a 2 2007 natrzaskal 14 pkt w Czestochowie (moim zdaniem bedzie jednym z liderow 1 ligi).W koncu Sajfudtinov najlepszy junior swiata (gwarant minimum 8 pkt na mecz)

    Takze moim zdaniem troszke lepsza druzyne ma Bydgoszcz a jak to bedzie w praniu pokaze sezon.

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lipen - uważasz że Magnus Z. miał nie gorszych kolegów z pary niż będzie miał w Gdańsku?:) Miło słyszeć że zdecydowanie najlepsza w 1 lidze 2007 Stal Gorzów była nie gorsza od Wybrzeża teraz ;) Knapp to inna sprawa, jego zadanie go zdecydowanie przerosło nigdy nie je¼dzi w drużynie w której walczyłby tylko i wyłacznie o miejsce w składzie, zawsze był "pewniakiem"...

    Oczywi¶cie że nie wierzę że nasi zawodnicy swoje ¶rednie jak mieli w zeszłym roku!

    Bjarne Pedersen (Dania) - 2,419 - tu liczę na utrzymanie ¶redniej bo Bjarne zawalił kompletnie I czę¶ć sezonu
    Tomasz Chrzanowski - 2,337 - tu jako¶ 2,2 i będzie dobrze
    Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 2,225 - tu jak będzie ponad 2 to będzie cud
    Krzysztof Jabłoński - 2,108 - tu jako¶ 1,8 (czyli tak jak jak Krzysiu miał w Ekstralidze)
    Renat Gafurov (Rosja) - 2,029 - 1,7 - 1,8 i będzie ok
    Tobias Kroner (Niemcy) - 2,375 (II liga) - sobie za wiele nie poje¼dzi :P

    Juniorzy:
    Kamil Brzozowski - 1,653 - w Grudzi±dzu był czołowym zawodnikiem tutaj pewnie skończy się na 1,2
    Andriej Karpow (Ukraina) - 1,164 - co¶ koło 1, nękały go kontuzje ale teraz o miejsce w składzie trudniej
    Billy Forsberg (Szwecja) - 1,533 (niesklasyfikowany) - kto go widział na torze wie że ta ¶rednia to minimum dla Forsberga, szczególnie że je¼dził tylko z trudnymi rywalami (poza meczem u siebie z Grudzi±dzem gdzie poza defektem miał komplet)



    sir_Coolek - rozmawiałem z wieloma bydgoszczanami i wła¶nie takie pogl±dy prezentowali ;) No ale nic, mam nadzieję że za rok oba zespoły awansuj±, zawsze bliski wyjazd i natarcie paru tysięcy kibiców więcej :P Szanse s± w miarę wyrównane, będ± decydować czynniki jak dopasowanie do toru, znajomo¶ć torów itd... Nie zdziwi mnie na przykład jak Daugavpils Grudzi±dz albo Poznań na swoich specyficznych torach wygraj± wszystko u siebie...



  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Daj Speedi spokoj z tymi wyliczeniami i opisami bo masa energi psu w dupe idzie... Wszystko zweryfikuje tor, a takie gadanie ze Ci lepsi od tych to dla mnie totalna glupota. Jeszcze te przepowiadania srednich to juz w ogole dramat:D.

    Hehe Oj jeszcze bedziesz odplowal te slowa. Nie doceniacie Zorra, moze lepiej, bedziecie mieli mila niespodzianke.

    Zobaczymy co napiszesz po pierwszym waznym meczu ktory wygra wam ten chlopak
    Dla slusznie zauwazyl MELAS, to co napisalem o Zorro to ironia ;). Fajna rzecz ta cala ironia. Polecam ;).

    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,927
    Kliknij i podziękuj
    6,488
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Kazdy moze miec swoje zdanie na temat sily poszczegolnych druzyn ,ale nie wiem na jakiej podstawie Lexy przypisal juz Wybrzezu awans do e-ligi.Gdzie ty chlopie widzisz ta kolosalna roznice miedzy GKS i Polonia czy nawet KMO ? Jablonski liderem ? Chyba prowadzacym pare,ale jaki z niego lider ? Liderow pokroju Krzyska w Polonii jest przynajmniej trzech.Wystarczy przypomniec sobie decydujace mecze w play-off w zeszlym sezonie i co pokazal w nich Jablonski.Dla przypomnienia ,w polfinale z KMO - 5+2 ,2+1 , 8+1 .Sorry ,ale jak taki dorobek punktowy ma oznaczac lidera i budzic strach wsrod polonistow ,to moze niech Polonia od razu wycofa sie z rozgrywek. Taki Buczek,Okon czy Davidsson spokojnie moga byc lepsi od Krzycha i pewnie beda.
    Gdansk posiada tak naprawde dwoch liderow.W dodatku dosc chimerycznych,bo chyba kazdy pamieta wpadki Bjarne czy Chrzanka,choc wpadek tego drugiego bylo chyba mniej.To wlasnie "dzieki" takiej a nie innej postawie szczegolnie Pedersena, gdanszczanie zawdzieczaja to ,ze do play - off przystepowali z trzeciego miejsca.Jakie to mialo znaczenie w walce o awans chyba nie trzeba przypominac.
    Tak naprawde,to tylko dwie druzyny w 1 lidze beda posiadac prawdziwych liderow.Polonia i KMO.Mysle oczywiscie o Jonssonie i Harrisie.Reszta ,czyli np Bjarne czy Chrzanek juz tacy pewni nie sa.Niestety.
    Nie skazuje Polonii na awans,ale uwazam ,ze maja najsilniejsza druzyne w 1 lidze.Czy wykorzystaja ten potencjal zalezy juz tylko od nich.Jonsson powinien byc takim pierwszoligowym Nickim Pedersenem.Kazda porazka bedzie spora niespodzianka.Okon,Buczek,Emil i Davidsson to zawodnicy ktorych spokojnie stac na wygrywanie z Chrzankiem ,o Krzychu Jablonskim juz nie wspominajac.Hefe byl rewelacja 1 ligi i na grudziadzkim torze robil z przeciwnikami co chcial.Oj cos mi sie zdaje ,ze nie doceniacie Polonii.

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie wyliczenia nie maj± sensu.Przypomnijcie sobie co mówiono o Stali przed ostatnim sezonem.Większo¶ć nas typowała na 3 a nawet 4 miejsce jeszcze za Rybnikiem.A wygrali¶my lige.

    Naprawde teraz faworyta nie będzie.Jak Ostrów zakwalifikuje się do 4 a powinno tak się stać pomimo tych -7 pkt to przy odrobinie szczę¶cia nawet oni maj± szanse.

    Bydgoszcz 40%
    Gdańsk 40%
    Ostrów 20%

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazdy moze miec swoje zdanie na temat sily poszczegolnych druzyn ,ale nie wiem na jakiej podstawie Lexy przypisal juz Wybrzezu awans do e-ligi.Gdzie ty chlopie widzisz ta kolosalna roznice miedzy GKS i Polonia czy nawet KMO ? Jablonski liderem ? Chyba prowadzacym pare,ale jaki z niego lider ? Liderow pokroju Krzyska w Polonii jest przynajmniej trzech.Wystarczy przypomniec sobie decydujace mecze w play-off w zeszlym sezonie i co pokazal w nich Jablonski.Dla przypomnienia ,w polfinale z KMO - 5+2 ,2+1 , 8+1 .Sorry ,ale jak taki dorobek punktowy ma oznaczac lidera i budzic strach wsrod polonistow ,to moze niech Polonia od razu wycofa sie z rozgrywek. Taki Buczek,Okon czy Davidsson spokojnie moga byc lepsi od Krzycha i pewnie beda.
    Gdansk posiada tak naprawde dwoch liderow.W dodatku dosc chimerycznych,bo chyba kazdy pamieta wpadki Bjarne czy Chrzanka,choc wpadek tego drugiego bylo chyba mniej.To wlasnie "dzieki" takiej a nie innej postawie szczegolnie Pedersena, gdanszczanie zawdzieczaja to ,ze do play - off przystepowali z trzeciego miejsca.Jakie to mialo znaczenie w walce o awans chyba nie trzeba przypominac.
    Tak naprawde,to tylko dwie druzyny w 1 lidze beda posiadac prawdziwych liderow.Polonia i KMO.Mysle oczywiscie o Jonssonie i Harrisie.Reszta ,czyli np Bjarne czy Chrzanek juz tacy pewni nie sa.Niestety.
    Nie skazuje Polonii na awans,ale uwazam ,ze maja najsilniejsza druzyne w 1 lidze.Czy wykorzystaja ten potencjal zalezy juz tylko od nich.Jonsson powinien byc takim pierwszoligowym Nickim Pedersenem.Kazda porazka bedzie spora niespodzianka.Okon,Buczek,Emil i Davidsson to zawodnicy ktorych spokojnie stac na wygrywanie z Chrzankiem ,o Krzychu Jablonskim juz nie wspominajac.Hefe byl rewelacja 1 ligi i na grudziadzkim torze robil z przeciwnikami co chcial.Oj cos mi sie zdaje ,ze nie doceniacie Polonii.

    Na podstawie wlasnego widzi mi sie:)taka odpowiedz Cie satysfakcjonuje?


    Powiedz dlaczego wyjechales mi tu z Jablonskim?Czyzbys pomylil moj post z kims innym?
    Bo nieprzypominam sobie bym wymienil go jako LIDERA(za jakich uwazam Chrzanka,BP czy Zorra).On ma tworzyc z Gafurovem silna II linie.A srednia 2,1 w 2007 chyba go do tego kwalifikuje?
    I zgadzam sie z Toba w 100% ze Buczek czy Emil moga byc od niego lepsi.Maja ku temu potencjal.Moga bic cala 1 lige na glowe.Ale niemusza.
    Oni moga wygrywac ze wszystkimi.Ale sa mlodzi,pojada do grudziadza i jeden czy drugi walnie olimpiade.Tyle.
    Okoniewski swoje mozliwosci pokazywal wielokrotnie,takze w 1 lidze.I jesli on ma byc jednym z glownych liderow i prowadzic Polonie to gratuluje Gdanskowi awansu.

    Co do liderow.BP zawodzil nieraz to fakt,nieraz bardzo bolesnie...Ale juz wskazywanie go jako glownego winowajce zajecia III miejsca w lidze to przesada.Winowajcami sa Pietrzyk,Knapp,Louis czy inne wynalazki ewentualnie ludzie odpowiedzialni za ich transfery(jak kto woli)...
    Hefe?Poprawka- byl rewelacja grudziadzkiego toru.Coz zrobil w Poznaniu czy Lublinie?A gdyby wybral sie do Gorzowa czy Ostrowa?


    Byc moze niedoceniam Poloni.Ale w Gdansku widze mocny,solidny zespol bez slabych punktow.W Bydgoszczy natomiast mlody,nieobliczalny team,ktory byc moze zawojuje 1 lige ale ja tego niewidze.

    Aha i o ile z porownaniem Polonii i Gks-u moglem sie rozpedzic (lub nawet to zrobilem) o tyle Ty przesadzasz mieszajac w to KMO.
    Ok jest Lukas i Chris.Jest Adik,choc czy jego wyniki '07 predysponuja go do wielkich osiagniec w '08 watpliwe(choc obym sie mylil).Ale co dalej?

    Aha.Pamietaj ze Barjen,choc napewno slabszy od AJ to rowniez przed poprzednim sezonem mial byc Nickym Pedersenem I ligi.Jak bylo wiemy...


    Pozdrawiam i mam wrazenie ze strasznie Cie zbulwersowal moj post:P


    Budyniu,to zdaje sie ja wspomnialem o porownaniu obu ekip(tj gorzowskiej i gdanskiej)ale bez watpienia tegoroczna Gks jest silniejsza i chyba nikt niema watpliwosci...:)
    " In and Out of Love "

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,927
    Kliknij i podziękuj
    6,488
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Wcale mnie Twoj post nie zbulwersowal,tylko nie zgadzam sie z Twoja opinia.Az tyle i tylko tyle.
    Dalej brniesz i piszesz ,ze nie widzisz w druzyynie z Gdanska slabych punktow.Masz do tego prawo ale skoro tak oceniasz sklad z Jablonskim jako prowadzacym pare czy Zorrem jako uzupelnienie pary ,to wymien mi slabe punkty Polonii.
    Rozumiem ,ze Krzycho Jablonski,Zorro,Gufarow czy Forsberg przyjezdzajac do Rawicza czy Krosna byliby gwiazdami ,ale co zaprezentuja w Bydzi ,Ostrowie czy nawet w Grudziadzu ? Dla Ciebie to pewniacy i na tych torach beda robic po 10 pkt ?
    Skoro maja przejsc jak burza po 1 lidze to pewnie tak bedzie.

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na podstawie wynikow jakie osiagal Zorro w '07 smiem twierdzic ze bedzie silnym prowadzacym pare a Jablon dobrym uzupelnieniem(jak wspomnial chyba 2,1 go do tego kwalifikuje?)
    Niemowie ze beda niezawodni bo pewnie neiraz dadza plame.
    I troche naginam fakty mowiac o braku slabych punktow.Ale w porownaniu z '06 to Gks wzmocnil sie ogromnie i teraz maja wielka szanse i mozliwosc wykorzystac ten potencjal.

    ja poprostu uwazam ze cala "wyjsciowa" 6 Gksu jest bardzo silna i doswiadczona. gdyby zawiodl Jablon,ktorego tak sie uczepiles zastapic go moze Gafi.

    jesli chodzi o Polonie.Mysle ze Forsberg jest lepszym zawodnikiem niz Jedrzejewski,a przynajmniej takie mozna snuc wnioski po jego udanym zeszlym sezonie.W kazdym razie wg mnie ma wiekszy potencjal.

    Okoniewski?Buczkowski?Sajfutdinow?Nawet Davidsson,choc osiaga znakomite wyniki w Elitserien,sa mlodzi i juz wiele osiagneli,ale gdy przyjdzie im rywalizowac na obcych torach z ligowymi wyjadaczami.Gdy na ich barki spadnie zadanie prowadzic zespol do zwyciestwa?..Byc mzoe sie myle,to sie okaze w praniu a wtedy zwroce honor i przyznam ze sie mylilem,zadowolony?


    ps.Spojrz w statystyki...Zorro czy Jablonski jezdzili w zeszlym sezonie w Ostrowie czy grudziadzu.Sam ocen jak sie tam prezentowali.(a jesli Ci sie neichce to podpowiem ze w moim mniemaniu jak na liderow przystalo)
    " In and Out of Love "

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,927
    Kliknij i podziękuj
    6,488
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Ale ja nie przecze i zgadzam sie ,ze GKS sie wzmocnil.Tylko ,ze juz nie bedzie Stali z liderem Jensenem tylko Polonia z liderem Jonssonem.Skoro nie widzisz roznicy miedzy Stala Gorzow 2007 a Polonia B 2008 to faktycznie ciezko bedzie nam dyskutowac.Uwazam ,ze ta druga jest silniejsza od tej pierwszej i wzmocnienia GKS ,choc spore ,beda jednak niewystarczajace.Oczywiscie wszystko zweryfikuje tor.
    Masz racje ,ze Polonia to mlody zespol,ale to chlopacy otrzaskani w e-lidze a roznica miedzy 1 liga a e - liga ,tak przez niektorych podwazana jest jednak spora.
    Kiedy Zorro ,Jablonski czy Gufarow rywalizowali z druzyna praktycznie e-ligowa ?Kiedy ktorys z nich stanal na wysokosci zadania w najwazniejszych meczach sezonu,z najtrudniejszym przeciwnikiem ?
    Pamietasz baraze Ostrow - Torun ? W tamtym sezonie tez wielu mowilo ,ze Ostrow z takim skladem smialo moglby rywalizowac w e-lidze.Jak zwykle zycie pokazalo co innego.Przyjechal bankrut z Torunia ,w dodatku bez jednego ze swoich najlepszych zawodnikow i rozprawil sie z KMO juz w pierwszym meczu w Ostrowie.
    Zreszta sam odpowiedz sobie na pytanie co zdzialalaby druzyna ktora wygrala 1 lige ,czyli Twoja Stal ,w e-lidze z tym samym skladem co w 2007 roku.Moze wtedy dostrzezesz roznice miedzy 1 liga a e-liga.

    ps
    Przeciez przytoczylem wyniki Jablonskiego z meczow z Ostrowem.W dwoch spotkaniach fazy play -off ,czyli tych najwazniejszych 10 pkt + 2 bonusy.Faktycznie jak na dwa mecze ,rzuca na kolana.Prawdziwy lider.;):)

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale ja nie przecze i zgadzam sie ,ze GKS sie wzmocnil.Tylko ,ze juz nie bedzie Stali z liderem Jensenem tylko Polonia z liderem Jonssonem.Skoro nie widzisz roznicy miedzy Stala Gorzow 2007 a Polonia B 2008 to faktycznie ciezko bedzie nam dyskutowac.Uwazam ,ze ta druga jest silniejsza od tej pierwszej i wzmocnienia GKS ,choc spore ,beda jednak niewystarczajace.Oczywiscie wszystko zweryfikuje tor.
    Masz racje ,ze Polonia to mlody zespol,ale to chlopacy otrzaskani w e-lidze a roznica miedzy 1 liga a e - liga ,tak przez niektorych podwazana jest jednak spora.
    Kiedy Zorro ,Jablonski czy Gufarow rywalizowali z druzyna praktycznie e-ligowa ?Kiedy ktorys z nich stanal na wysokosci zadania w najwazniejszych meczach sezonu,z najtrudniejszym przeciwnikiem ?
    Pamietasz baraze Ostrow - Torun ? W tamtym sezonie tez wielu mowilo ,ze Ostrow z takim skladem smialo moglby rywalizowac w e-lidze.Jak zwykle zycie pokazalo co innego.Przyjechal bankrut z Torunia ,w dodatku bez jednego ze swoich najlepszych zawodnikow i rozprawil sie z KMO juz w pierwszym meczu w Ostrowie.

    ps
    Przeciez przytoczylem wyniki Jablonskiego z meczow z Ostrowem.W dwoch spotkaniach fazy play -off ,czyli tych najwazniejszych 10 pkt + 2 bonusy.Faktycznie jak na dwa mecze ,rzuca na kolana.Prawdziwy lider.;):)
    oczywiscie ze bedzie nam ciezko dyskutowac jesli dalej bedziesz mi wciskal mysli ktorych nigdy nienapisalem...
    Oczywiscie ze widze roznice w obu zespolach:D
    Hmm powiem Ci ze niewidze szans by ktorys z nas przekonal drugiego.Przyznaje ze po krotkiej dyskusji z Toba,niedocenialem Polonii i po przemysleniu widze w nich wiecej sily niz widzialem ale zdania niezmienie.Gks wygra "wojne" o elige.

    Ps.

    Hehe przytaczasz wygodne Tobie fakty.

    Wyniki Jablonia w Ostrowie:

    (0,0,1,-,1*)-kleska ,przyznaje

    (3,d/2 ,3,2*,0)- tutaj tez dal plame?

    (2,2,2,2,3) -wynik z RZ.

    Wyniki Zorra :

    (2,3,1,2,0,3)

    (2,3,2,3,2,2)


    O Grudziadzu nie bede pisal bo obaj pojechali tam dobrze.

    Wciaz pijesz o Jabolu jak liderze?!Dlaczego?On ma byc silna II linia.Czy ww wyniki nie pozwalaja wysuwac takich wnioskow?

    Poza tym chcialem bys wypisal te wyniki,gdyz napisales wyzej ze Zorro czy Jablon to gwiazdami moga byc w Rawiczu czy Daugavpils.A w Bydgoszczy to niby co?Poloza sie plackiem bo e-ligowi Buczek i Okoniewski przed nimi staneli?Nieprzecze ze bedzie im cholernie ciezko wygrac z buczkiem czy Okoniem ale chyba az tak na straconej pozycji niestoja ?
    " In and Out of Love "

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jesli spojrzymy na punktacje Gafurowa, Zorro i Jablonskiego w spotkaniach z najlepszymi druzynami (TYLKO WYJAZDY) to wyglada to nastepujaco:
    Renat Gafurow
    13 runda 29.07.2007 r. (OSTROW WLKP.)
    4. Renat Gafurow (3,3,1,3,wsu,0) 10 - ostatnie 0 to bieg 15

    1 runda PO mecz wyjazdowy nr 1 (3 mecz) - 26.08.2007 r. (GORZOW WLKP.)
    2. Renat Gafurow (1*,1,2,2,3,3) 12+1

    1 runda PO mecz wyjazdowy nr 1 (2 mecz) - 19.08.2007 r. (GORZOW WLKP.)
    1. Renat Gafurow (0,-,2,1,0) 3

    Magnus Zetterstrom
    1 runda 17.04.2007 r. (GDANSK)
    5. Magnus Zetterstrom (3,2,2,0,3,0) 10 - ostatnie zero w 15 biegu

    4 runda 29.04.2007 r. (RYBNIK)
    5. Magnus Zetterstrom (0,3,1,3,2,1) 10

    8 runda 27.05.2007 r. (OSTRÓW WLKP.)
    3. Magnus Zetterstrom (2,3,1,2,0,3) 11

    1 runda PO mecz wyjazdowy nr 1 (1 mecz) - 12.08.2007 r. (OSTROW WLKP.)
    4. Magnus Zetterstrom (1*,0,3,3,3) 10+1

    Krzysztof Jablonsk
    6 runda - 06.05.2007 r. (RYBNIK)
    3. Krzysztof Jablonski (2,3,wsu,3,0) 8 - mecz zakonczyl zerem w 15 biegu

    10 runda - 24.06.2007 r. (OSTRÓW WLKP.)
    5. Krzysztof Jablonski (2,2,2,2,3) 11

    14 runda - 05.08.2007 r. (GORZÓW WLKP.)
    3. Krzysztof Jablonski (3,1,2,3,3,0) 12 - znowu ostatnie 0 w 15 biegu

    1 runda PO mecz wyjazdowy nr 1 (2 mecz) - 19.08.2007 r. (OSTROW WLKP.)
    3. Krzysztof Jablonski (0,0,1,-,1*) 2+1

    1 runda PO mecz wyjazdowy nr 2 (3 mecz) - 26.08.2007 r. (OSTROW WLKP.)
    3. Krzysztof Jablonski (3,d2,3,2*,0) - 8+1 defekt na 2 miejscu

    Skomentuje to w sposob nastepujacy. DNO i 10 M MULU <LOL>.
    Zycze Bydgoszczy takiego lidera nr 3 (Jablonski) i drugiej lini (Zorro i Gafurow).

    pozdrawiam :*
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,927
    Kliknij i podziękuj
    6,488
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Chodzilo mi o mecze decydujace o awansie ,czyli z rundy Play-off a te nie wygladaja rewelacyjnie.I jeszcze te O w 15 - stych biegach tez maja swoje znaczenie.Kto wie,czy o wynikach poszczegolnych meczy nie beda decydowac wlasnie 15-ste biegi
    Pozostawmy ta nasza dyskusje z twierdzeniem ,ze ja nie doceniam GKS-u a Wy Polonii a kto kogo bardziej nie docenil przekonamy sie w trakcie sezonu.

    Pozdrawiam

    ps
    Lexy
    To nie tak ,ze wciskam Tobie cos czego nie napisales .Nie trzeba czegos pisac wprost.Wystarczy ,ze ktos napisze cos w jakims kontekscie a wnioski nasuwaja sie przeciez same.

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    1 liga będzie na pewno bardzo ciekawa. Moim zdaniem Bydgoszcz, Gdańsk i Ostrów będą nadawały ton rozgrywkom. Gdyby nie ujemne punkty na starcie tych ostatnich dawałbym im spore szanse na nawiązanie walki z pozostałymi ekipami z tej trójki.

    Jak dla mnie to na najwięcej stac Bydgoszcz, ale stac to nie znaczy, że tak będzie. Okoniewski jest super, ale na swoim torze. Buczkowski czy Sajfutdinow miewają słabe mecze. Jonsson nie jest już maszyną na 15pkt, nawet w pierwszej lidze. Jak dla mnie ta ekipa może zdeklasowac rywali, jak i przyniesc sporo rozczarowan swoim kibicom.

    Gdańsk natomiast wydaje się byc najrówniejszy. Piątka mocnych seniorów, z których każdego stac na dobry wynik. Tyle, że takie składy mają to do siebie, że zawodnicy tylko na papierze zdobywają po 10pkt i więcej, a w rzeczywistości, kiedy jadą razem w parze, okazuje się, że jest ich mniej. Uważam jednak, że u siebie ta ekipa nie przegra z nikim, decydująca będzie postawa na wyjazdach.

    Ostrów natomiast to Harris i Dryml. Mocni liderzy, których stac na zdobywanie ponad połowy punktów potrzebnych do wygrania każdego meczu. Świetna będzie pewnie też para młodzieżowców Gomólski i Piaszczyński. Jest także nieobliczalny Ruud i Kylmakorpi. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze jednego solidnego zawodnika. Może będzie nim Łukasz Jankowski? Mariusz Węgrzyk? Robert Miśkowiak? Ktoś inny? Stac tą drużynę na wiele, ale -7pkt to spory problem...

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Chodzilo mi o mecze decydujace o awansie ,czyli z rundy Play-off a te nie wygladaja rewelacyjnie.I jeszcze te O w 15 - stych biegach tez maja swoje znaczenie.Kto wie,czy o wynikach poszczegolnych meczy nie beda decydowac wlasnie 15-ste biegi
    Nawet jesli to wlasnie 15 bieg bedzie decydowal o wyniku meczu to uwierz ze Ci zawodnicy nie sa planowani do startu.

    BTW. Jonsson (0,2,0!,1*,2,1 - 6+1), Emil (1,2,u4,2,0 - 5), Buczkowski (0,0 - 0)- mecz decydujacy o pozostaniu w lidze (ZIELONA GORA, 16.09.2007 r.). Jak widac decydujace mecze nie sa mocna strona w/w zawodnikow. Slaba psychika? Zobaczymy jak to bedzie w nadchodzacym sezonie. Tu, w zuzlowym rynsztoku zwanym oficjalnie "1 liga", rowniez sa nerwy, emocje i walka;).

    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    obiektywnie rzecz biorąc ,nie będąc uwikłanym w żadne sympatyzowanie z klubem z pierwszej ligi stwierdzam że na papierze wszystko sie rozegra w dwumeczu miedzy bydgoszczą a gdańskiem,a jak bym miał juz postawic na kogos stówke u buków to byłby to Gdańsk...dlaczego ...??dlatego że Bydgoszcz jest faworytem(sama z siebie go w sumie zrobiła),a Gdańska stoi jakby z boku choc potencjał mają podobny..więc mój typ to ...GDAŃSK..!!! pozdro. Swoją droga to przydałoby sie odświerzyc szeregi ekstraligi kimś nowym...dlatego Gdańsk mi tu pasuje najbardziej ..Cieszyły by ekstraligowe derby z Ostrowem ale to jeszcze nie najwyzsza żuzlowa półka..reszta...hmmm...w zasadzie to chyba raczej tło bez zadnego wyrazu choc tradycje w przypadku niektórych są (Rybnik)i szkoda że jak mogę juz sie wybrac w moim miescie na mecz miejscowej drózyny z Rowem Rybnik to może to byc tylko i aż żeński basket....

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2007
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli Andreas Jonsson będzie jeździł tak jak na koniec sezon i nie będzie miał kontuzji to twierdzę, że jego średnia może być wyższa niż Pedersena w e-lidze, to AJ ma najwięcej do udowodnienia .. co do juniorów to Emil pewnie będzie numer jeden, potem Gomólski i Siopek a dopiero Forsberg.. te porównanie średni nie ma sensu, bo z kim jeździli zawodnicy z Gdańska między innymi Wardzała, Burza, Rempała.. bez przesady .. zawodnicy wybrzeża z obecnego składu fatalnie sobie radzę na tym torze, co mamy..ja powiem przewrotnie bo bym chciał aby pierwsze miejsce zajęła Polonia ale drugie Grudziądz;) z resztą chyba każdy z naszego regionu:) grzeniek czy jak Ci tam, kibicu z Tarnowa, nie krytykuj składu Polonii - lepiej spójrz na swój byście z nim w 1 lidze walczyli o 5-6 miejsce, wygrajcie choć tyle meczów, co My;) spadniecie z hukiem;]

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paraz - mówisz że Forsberg tak nisko? a to ciekawe...

    Popatrzmy na Elitserien - ¶rednia 1,717 wyższa (bezpo¶rednio) od Ferjana, Chrzanowskiego, Schleina, Z±bika, Buczkowskiego....

    Wardzała, Burza, Rempała? Ty chyba nie znasz składów I ligi :D

    Wyjazdowy mecz Forsberga w półfinale Elitserien

    Vastervik - 48:
    1. Bjarne Pedersen 8+1 (1,2',2,2,1)
    2. Sebastian Ułamek 5+1 (0,3,1',1)
    3. Tomasz Chrzanowski 1+1 (1',0,0,d)
    4. Niels K. Iversen 6 (2,3,1,0,0)
    5. Tomasz Gollob 12 (3,1,3,2,3)
    6. Billy Forsberg 7+3 (2',-,2',2',1)
    7. Chris Harris 9+1 (3,1,2',0,3)
    8. Viktor Bergstroem ns

    II. Harris, FORSBERG, Jankowski, Aspegren (w) [1:5 | 6:6]
    X. Gollob, FORSBERG, Crump, Aspegren [1:5 | 27:33]
    XI. Harris, FORSBERG, Jankowski, Aspegren [1:5 | 28:38]
    XV. Crump, Richardson, FORSBERG, Iversen [5:1 | 46:44]

    Rzeczywi¶cie! Nie ma co się równać z Jędrzejewskim

    Sprawd¼my jeszcze jak słaby był Forsberg w 4 meczach z Ostrowem (poza nimi pojechał tylko w 2 meczach z Grudzi±dzem, więc Burza Rempała i Wardzała o dziwo tam nie je¼dzili)

    w Ostrowie zasadnicza
    4. Billy Forsberg 5+1 (2*,0,1,1,1) - je¼dził jako senior
    Bieg po biegu:
    3. Pedersen (66,41), Forsberg, Węgrzyk, Jankowski 1:5 (10:8)
    6. Pedersen (66,00), Karlsson, Brucheiser, Forsberg 3:3 (19:17)
    9. Pedersen (66,78), Max, Forsberg, Screen 2:4 (28:26)
    11. Pedersen (66,16), Max, Forsberg, Brucheiser 2:4 (33:33)
    14. Jabłoński (67,94 C), Węgrzyk (B), Forsberg (A), Screen (D) 2:4 (39:45)

    w Gdańsku play off
    10. Billy Forsberg (3,2,1,1*,2*) 9+2 - też je¼dził jako senior
    2. Forsberg, Pedersen, Max, Screen 5:1 (8:4)
    7. Karlsson, Forsberg, Brucheiser, Pedersen 2:4 (24:18)
    9. Pedersen, Gjedde, Forsberg, Węgrzyk 4:2 (30:24)
    13. Max, Chrzanowski, Forsberg, Karlsson 3:6 (45:36)
    14. Pedersen, Forsberg, Węgrzyk, Gjedde (w) 5:1 (50:37)

    w Ostrowie play off 1
    8. Billy Forsberg 5+2 (3,1*,0,d,1*,0) tu nie najlepiej ale cały zespół zdobył 41 pkt i każdy ostrowianin powie że Billy je¼dził ładnie
    1. Forsberg (68,36), Brucheiser (Liberski), Risager, Szymko 3-3
    4. Karlsson (66,87), Chrzanowski, Forsberg (Szymko), Risager 3-3 (13:11)
    7. Gjedde (67,21), Chrzanowski, Max, Forsberg 4-2 (24:18)
    8. Karlsson (67,33), Pedersen, Brucheiser (d/start) (Liberski), Forsberg (d/start) (Knapp) 3-2 (27:20)
    10. Jankowski (68,50), Chrzanowski, Forsberg, Węgrzyk 3-3 (35:24)
    12. Pedersen (67,80), Węgrzyk, Jankowski, Forsberg 3-3 (40:34)

    W Ostrowie play off 2

    8. Billy Forsberg (3,1,w,1,1*) 6+1

    1. Forsberg (67,26), King, Brucheiser, Szymko 3-3
    4. Chrzanowski (67,08), Karlsson, Forsberg, King 2-4 (11-13
    7. Chrzanowski (67,92), Max, Gjedde, Forsberg (u/w) 3-3 (23-19)
    10. Węgrzyk (68,67), Jankowski, Forsberg, Chrzanowski (d/2) 5-1 (33-27)
    12. Jankowski (68,04), Pedersen, Forsberg, Węgrzyk 3-3 (37-35)


    Dla mnie Billy nie jest mniej pewnym zawodnikiem niż Gafurov, pokaże klase :)

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •