Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 104

Wątek: Leo Beenhakker - fachowiec pełną gębą !

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak szczególnie z Armeni± pokazał :) I z Finlandi± :> Reszta to zwyczajne przypadki gra się jak przeciwnik pozwala i jako¶ nie wierze żeby treenr im co¶ powiedział. A maagzyn futbol w\zi±ł by się za ciekawsze rzeczy niż wyznania starców.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie po co cos zmieniac skoro jest idealne?:D:D

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehh nie ma ideałów a ci którzy s±dz± inaczej powinni przestać brać psychotropy :)

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Bardzo proszę o trzymanie się tematu wątku. Wątki takie jak ten, czy też o duetach OE są dobre, jednak po kilku merytorycznych wpisach robi się później lekki bałagan i posty nie na temat. Z góry dziękuję.
    #MistrzJestJeden

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pisza o Leo bo Leo jest naprawde siwetnym trenerem i kogos z zagranicy trzeba nam było. jak go nazywasz starcem to nazywaj....stary ale jary! i dzieki niemu damy czadu...i niech MF o nim pisze -a prosze bardzo ja sie ciesze bo dla mnie leo jest kims:)

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma idealow??? oczywiscie ze sa...idealem moze byc to co kochasz....
    dla mnie ta gazeta ma wszystko. tak jak Leo.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Benhakker napewno nie jest idealnym trenerem. Nie ma takiego trenera. Jednak jak narazie w powoływaniach sie nie pomylił...;). Tylko jest jeden szkopuł. On nic wielkiego nie osiągnął na imprezie typu MŚ lub ME.


    Ps. Co do gazety to ja wole gazete "Piłka Nożna"

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazanm ze magazyn futbol wydajac dodatek poswiecony Leo i ebiemu w ten sposob im podziekował w imieniu wszystkich Polaków. bo jest za co dziękować!

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rowniez tak mysle. trzeba bylo oddavc czesc temu wydarzeniu.
    Leo siedzi w tym juz dlugo wiec pewnie przywyknal do pochwal ale Ebi jako mlody dzik jeszce nie:)

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spokojnie Ebiego jeszce sie nahcwali ze przywyknie do tego:)
    chlopak podbuduje sie tym bardziej i zmotywuje by byc jeszce lepszym...mysliscie ze on juz taki bedzie zawsze?

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahaha magazyn futbol swoim dodatkiem chciał mnie wkurzyć :) A już konkurs Wygraj piłki Beenhakkera to pzregięcie :) Ile ten Beenhakker stzrelił bramek :>

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do pośmiania się. Enjoy!

    Piechniczek: nie odcinam kuponów
    Trybuna | 2007.12.22 09:03
    Nie potrafię wytłumaczyć tej fascynacji zagranicznymi fachowcami. Naprawdę nie jesteśmy od nich gorsi - mówi Trybunie Antoni Piechniczek.

    Jest Pan jedynym trenerem w dziejach naszego futbolu, który dwukrotnie wprowadził reprezentację Polski do finałów mistrzostw świata. Podczas hiszpańskiego mundialu w roku 1982 Zbigniew Boniek i jego koledzy powtórzyli sukces legendarnej drużyny Kazimierza Górskiego, zajmując trzecie miejsce. W październikowych wyborach do Senatu RP, startując z listy Platformy Obywatelskiej, otrzymał Pan na Śląsku 207 tysięcy głosów...


    REKLAMA Czytaj dalej



    Zawsze poważnie traktowałem swe obowiązki i ludzie to docenili. Nie odcinam kuponów, nie kryję się za popularnym nazwiskiem. W pewnym momencie uznałem, że okres wydawania w dresie komend na boisku należy już do przeszłości, ale nadal mogę robić coś pożytecznego. Przez dwie kadencje brałem udział jako radny w pracach śląskiego sejmiku i wyraźnie zmniejszyłem aktywność w PZPN. Już w ubiegłym roku zrezygnowałem z funkcji wiceprezesa ds. szkoleniowych, a wkrótce zamierzam wycofać się też z działalności w zarządzie.

    W mijającym roku reprezentacja po raz pierwszy w dziejach awansowała do finałów mistrzostw Europy. Jednocześnie drużyny klubowe znów skompromitowały się w kontynentalnych pucharach. Jaki właściwie jest nasz futbol? Czyżby o sukcesach decydował tylko Leo Beenhakker?

    Doceniam osiągnięcia Holendra, ale denerwują mnie też bezkrytyczne opinie na jego temat. Można było odnieść wrażenie, że kiedy polscy piłkarze zajmowali trzecie miejsca w mistrzostwach świata, zdobywali medale olimpijskie, to nasi trenerzy siedzieli na drzewach. Bzdura. Zawsze powtarzam, iż największą rezerwą polskiego futbolu są właśnie ludzie. Sztuczne oświetlenia na ligowych stadionach oraz podgrzewane boiska cieszą, lecz najważniejsi są zawodnicy i szkoleniowcy. Dlatego mocno ubolewam nad upadkiem rangi tego zawodu. Nie potrafię wytłumaczyć tej fascynacji zagranicznymi fachowcami. Naprawdę nie jesteśmy od nich gorsi. Zdarzało się, że podczas wykładów na uczelniach zadawałem sobie pytanie: „Gdzie wy, chłopcy, będziecie pracować?”, ale głośno jednak nie mówiłem o swych rozterkach...

    Więcej w Trybunie
    W zasadzie pierwsze zdanie mówi wszystko:D Dalej też jest ciekawie. Pogrubiłem te najbardziej interesujące fragmenty, ukazujące sedno sprawy. Nie myślałem, że pan Piechniczek też prezentuje sposób myślenia typowy dla ludzi pokroju Tomaszewskiego. Nie jesteśmy od nich gorsi?! Polskie drużyny w europejskich pucharach (a raczej ich przedbiegach) prowadzą polscy szkoleniowcy, czego skutkiem jest to, że nasza liga upadła tak nisko, że niżej już nie można. Od czasów Piechniczka do Beenhakkera, czyli ponad 20 lat, było dwóch (!!!) dobrych polskich trenerów pierwszej kadry, którzy dali radę wprowadzić Polskę na światowe salony- Engel i Janas. Panie Antoni, nikt Panu nie odbiera zasług dla polskiego futbolu, ale to bardzo przykre, że tacy jak Pan zasiadają w strukturach PZPN. Ne potraficie dostrzec, że polska trenerka nie liczy się w świecie ani trochę. My fascynujemy się szkoleniowcem z zagranicy (notabene- Leo nie jest cudotwórcą, tylko po prostu robi co do niego należy, czego większość przyklejonych do koryta nigdy nie doceni), proszę zauważyć że nigdzie za granicą nie fascynują się szkoleniowcami z Polski (wyjątek - Kasperczak)! Zasługi w stylu "medale z 74 i 82 roku" nie znaczą nic na świecie, a trenerzy którzy pracowali w tamtym okresie (nie tylko na tych dwóch mundialach) to za przeproszeniem relikty przeszłości!
    PS. Tu taka moja refleksja, ilekroć jest jakiś mecz w TVP to obsada studia jest taka sama i zawsze wygląda to tak: Szaranowicz oraz Engel, Gmoch i Szczepłek. I o ile Engel powie coś mądrego, o tyle pan Gmoch cały czas mówi co to było 30 lat temu jak to on był trenerem. A szczytem wszystkiego był chyba mecz Olympiakosu w tegorocznej LM. Nie dam sobie głowy uciąć, ale chyba był taki tekst Szaranowicza: "Jacku, ty nam możesz coś powiedzieć na temat greckiej piłki, w końcu pracowałeś tam (...)". Jasne że pracował, ale do diabła ćwierć wieku temu! I tu jest problem, że stare pokolenie które osiągnęło sukces myśli, że polska reprezentacja może go powtórzyć tylko ich metodami. I stąd ich niechęć do Beenhakkera.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahaha magazyn futbol swoim dodatkiem chciał mnie wkurzyć :) A już konkurs Wygraj piłki Beenhakkera to pzregięcie :) Ile ten Beenhakker stzrelił bramek :>

    kolego tu nie o to chodzilo to taka metafora:D:D:D...
    ze on jest jakby symbolem naszej druzyny ktora ma pilke w grze:D
    chyba ze ja nie kumam:D

    ---
    gulas

    simply i kici - proszę nie urządzać sobie tutaj czatu.

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leo to najlepszy trener ostatnich czasów w Polsce. Potrafi zmotywować piłkarzy, pokrzyczeć na nich, pomóc im..Nie tylko na boisku ale i w sprawach osobistych..Leo to nie tylko trener, ale przyjaciel każdego reprezentanta Polski.

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Kawal dobrego wywiadu!

    Leo jest the best!
    To dzieki niemu awansowalismy!!
    Nasza druzyna dzieki niemu tak gra, wydobyl z niej to co najlepsze!
    "Beenhacker zdołał tez naklonić pilkarzy, by grali tam gdzie on chce.A nie tam gdzie im sie wydaje, że grac powinni.Kiedys "przerobił" w Feyenoordzie na lewego obrońcę-napastnika(pomocnika) Tomasza Rzasę. I były reprezentant Polski mówi teraz z wdzięcznością , ze wlasnie na tej pozycji osiagnal największe sukcesy w karierze".

    Źródło: Magazyn Futbol

    Myślę, ze to jeden z najlepszych trenerów wszechczasów!
    Wierzy w swoich podopiecznych i malo tego nie boi sie ryzyka.
    Bo "przeróbka" Tomasza mogla okazac sie duzym blędem-jednak ryzyko sie oplaciło.Leo nie boi sie nowych wyzwan!
    Mysle, ze damy rade pokonac nasza grupe, choc z Czechami latwo nie bedzie...ale wiem, ze nam sie uda.

    Nawet gdyby Leo mial "przerobic" cala nasza druzyne to napewno sie to oplaci -w koncu do odwaznych swiat nalezy!
    Mysle, ze odniesiemy sukces!!

    Powiem wam tyle:

    Leo jest w porządku , ale bez przesady nie ma się co tak zachwycać.
    Zrobił swoje i tyle. Awans to jeszce nic wielkiego naprawdę.
    Żaden trener nie boi sie wyzwań-bo kto nie ryzykuje ten nic nie ma.
    Jest trenerem takim jak każdy inny to tyle w temacie.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem wam tyle:

    Leo jest w porządku , ale bez przesady nie ma się co tak zachwycać.
    Zrobił swoje i tyle. Awans to jeszce nic wielkiego naprawdę.
    Żaden trener nie boi sie wyzwań-bo kto nie ryzykuje ten nic nie ma.
    Jest trenerem takim jak każdy inny to tyle w temacie.
    Mylisz się i to bardzo grubo. Leo jest fachowcem jakiego ten kraj od czasu Górskiego nie miał. Obecnie żaden polski trener nie będzie wzbudzał tyle szacunku wśród piłkarzy jaki ma Leo. To właśnie on ich nakłonił i przekonał, że mogą grać na wysokim poziomie. Przypomnij sobie MŚ w Niemczech i sytuacje po nich. Załamanie i rozpacz co pokazał pierwszy mecz z Finlandią. Ilu z nas już wtedy postawiło krzyżyk na naszych piłkarzach(w tym ja)?! Dla mnie to facet, który ma pomysł, koncepcje i co najważniejsze ogromną charyzmę. I na pewno nie jest trenerem jak każdy inny- bo wielu próbowało a nikomu się nie udało awansować do ME. Jest to sukces a jak go podważasz to jesteś po prostu śmieszny.

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    śmieszne jest dla mnie to co piszesz. Okrzyknięto Leo człowiekiem roku-niby dlaczego?Nagle wielki zachwyt nad nim , a jak odpadniemy to bedą sie go czepiać wszysyscy.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    śmieszne jest dla mnie to co piszesz. Okrzyknięto Leo człowiekiem roku-niby dlaczego?Nagle wielki zachwyt nad nim , a jak odpadniemy to bedą sie go czepiać wszysyscy.
    Nie wszyscy, czepiać się bedą tacy ludzie jak Ty, ale w końcu klowni też sa potrzebni.


  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Kawal dobrego wywiadu!

    Leo jest the best!
    To dzieki niemu awansowalismy!!
    Nasza druzyna dzieki niemu tak gra, wydobyl z niej to co najlepsze!
    "Beenhacker zdołał tez naklonić pilkarzy, by grali tam gdzie on chce.A nie tam gdzie im sie wydaje, że grac powinni.Kiedys "przerobił" w Feyenoordzie na lewego obrońcę-napastnika(pomocnika) Tomasza Rzasę. I były reprezentant Polski mówi teraz z wdzięcznością , ze wlasnie na tej pozycji osiagnal największe sukcesy w karierze".

    Źródło: Magazyn Futbol

    Myślę, ze to jeden z najlepszych trenerów wszechczasów!
    Wierzy w swoich podopiecznych i malo tego nie boi sie ryzyka.
    Bo "przeróbka" Tomasza mogla okazac sie duzym blędem-jednak ryzyko sie oplaciło.Leo nie boi sie nowych wyzwan!
    Mysle, ze damy rade pokonac nasza grupe, choc z Czechami latwo nie bedzie...ale wiem, ze nam sie uda.

    Nawet gdyby Leo mial "przerobic" cala nasza druzyne to napewno sie to oplaci -w koncu do odwaznych swiat nalezy!
    Mysle, ze odniesiemy sukces!!

    Powiem wam tyle:

    Leo jest w porządku , ale bez przesady nie ma się co tak zachwycać.
    Zrobił swoje i tyle. Awans to jeszce nic wielkiego naprawdę.
    Żaden trener nie boi sie wyzwań-bo kto nie ryzykuje ten nic nie ma.
    Jest trenerem takim jak każdy inny to tyle w temacie.

    TY chyba nie wiesz co piszesz.
    Chociaz podaj jakies argumenty sensowne-dlaczego tak uważasz.
    Leo Benhacker zasługuje na duży szacunek.
    Dzieki temu ,że potrafił w cięzkich chwilach nas zmotywować-mamy ten awans.Dzieki niemu reprezentacja to jedność.
    Po za tym stawia na mloodych zawodników, co bardzo mi się podoba.
    Po za tym zauważ jak nasz poziom gry sie poprawił odkąd przyszedł Leo.

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leo sie to nalezalo. A to, ze wszyscy zaczna go besztac po wpadce, to bedzie typowo polskie.

    Chociaz uczciwie trzeba przyznac, ze to w duzej mierze bedzie zalezalo od tego jak do tej wpadki dojdzie. Ale nie badzmy takimi pesymistami i wierzmy, ze bedzie dobrze.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Kawal dobrego wywiadu!

    Leo jest the best!
    To dzieki niemu awansowalismy!!
    Nasza druzyna dzieki niemu tak gra, wydobyl z niej to co najlepsze!
    "Beenhacker zdołał tez naklonić pilkarzy, by grali tam gdzie on chce.A nie tam gdzie im sie wydaje, że grac powinni.Kiedys "przerobił" w Feyenoordzie na lewego obrońcę-napastnika(pomocnika) Tomasza Rzasę. I były reprezentant Polski mówi teraz z wdzięcznością , ze wlasnie na tej pozycji osiagnal największe sukcesy w karierze".

    Źródło: Magazyn Futbol

    Myślę, ze to jeden z najlepszych trenerów wszechczasów!
    Wierzy w swoich podopiecznych i malo tego nie boi sie ryzyka.
    Bo "przeróbka" Tomasza mogla okazac sie duzym blędem-jednak ryzyko sie oplaciło.Leo nie boi sie nowych wyzwan!
    Mysle, ze damy rade pokonac nasza grupe, choc z Czechami latwo nie bedzie...ale wiem, ze nam sie uda.

    Nawet gdyby Leo mial "przerobic" cala nasza druzyne to napewno sie to oplaci -w koncu do odwaznych swiat nalezy!
    Mysle, ze odniesiemy sukces!!

    Powiem wam tyle:

    Leo jest w porządku , ale bez przesady nie ma się co tak zachwycać.
    Zrobił swoje i tyle. Awans to jeszce nic wielkiego naprawdę.
    Żaden trener nie boi sie wyzwań-bo kto nie ryzykuje ten nic nie ma.
    Jest trenerem takim jak każdy inny to tyle w temacie.
    chyba troszkę komuś słoneczko przygrzało latem:)...
    Wskaz mi wobec tego trenera, dzięki któremu tyle osiągnęliśmy co teraz..Podziwiam Cię drogi kolego ,że piszesz iż trzeba wierzyć. Polski naród ma juz taką pesymistyczna mentalność i zdolnośc do ciągłego narzekania...

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leo jest nie zastąpiony i każdy o tym wie.Uszczęśliwił tym awansem wszystkich Polaków, jak przypominam sobie ten dzień awansu to aż łza kręci sie w oku.
    Takie doświadczonego trenera nam było trzeba.

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jaki tam niezastąpiony...wielki mi awans!! - i tak dalej odpadniemy. Jedyne co zrobił to ten cały awans i za to mamy go uwielbiać???za to został człowiekiem roku???eh;/...wielki Leo powołał same młode sarenki które doświadczenia nawet nie mają...żałosne to:)

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej nieprawda. Leo to najlepszy trener na świecie i nie bede pisac o jego dokonaniach bo zaszlibysmy na nastepna stronę..chodzi również o jego sukcesy po za Polską..

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leo masz zmysł do powoływania dobrych zawodników.I za to go bardzo cenię...bo niedocenieni , niezauważenie i zgnębieni piłkarze mogą wreszcie błyszczeć...:)na murawie!!

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Leo to jest fachowiec i zrobił na prawdę dużo dla polskiego futbolu.
    Ale ostatnie odznaczenie od prezydenta to lekka przesada...
    W końcu to ikona sportu, a Order Odrodzenia Polski to jedno z najwyższych odznaczeń państwowych.

  27. Powrót do góry    #72
    Początkujący
    Dołączył
    12-02-2008
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leo zdobył wielkie zaufanie u Polskich kibiców zebrał wiele wyróżnień chociaż w przypadku Janasa też tak było jak się okazało że jedziemy do niemiec

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam ,że order to duża przesada, bo taki order to specjalne odznaczenie i trzeba na nie porządnie zasłużyć...:)Mimo ,że Leo ma dużo sukcesów na swoim koncie to w kontekście Polski -jeszce sukcesy przed nim..więc order mu sie jeszcze nie należał...tak samo wybranie go człowiekiem roku to tez lekka przesada.:)

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ja uważam ,że order to duża przesada, bo taki order to specjalne odznaczenie i trzeba na nie porządnie zasłużyć...:)Mimo ,że Leo ma dużo sukcesów na swoim koncie to w kontekście Polski -jeszce sukcesy przed nim..więc order mu sie jeszcze nie należał...tak samo wybranie go człowiekiem roku to tez lekka przesada.:)
    Po prostu widać jaka jest presja w naszym kraju na wyniki sportowe.
    Działo się to z Małyszem, czas na piłkarzy i piekiełko się zaczyna...

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe czy Leo za rok dostanie kolejny order albo mu pomnik postawią...to ,że jest presja to nie znaczy ,że zaraz trzeba wręczać order:)bez tego by się obeszło..

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahah..order, dobre..niby za co? Górski to rozumiem, osiągnął dużo, a Benhaaker na pewno nie wygra ME..choć bardzo bym chcial..

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też nie wiem za co...czy to za sukcesy za granica czy za sukcesy w Polsce czy za bycie po prostu trenerem???

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno to Leo tym bardziej dowartościowało i poczuł się u nas naprawde wyróżniony:)..Na pewno dało mu to taki power do dalszego działania...wie ,że nie jest tutaj traktowany jak zwykły trener..

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja go traktuję jak zwykłego trenera? Co on osiągnął? Fakt, Polacy grają lepiej, ale jeszcze bez większych sukcesów, nie wiem, czemu chcecie dawać mu ordery, za co takiego?

  35. Powrót do góry    #80
    Początkujący
    Dołączył
    25-02-2008
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leo Benhaaker to obecnie jeden z najlepszych trenerów jacy byli w naszej reprezentacji, ale uważam, że do Górskiego brakuje mu jeszcze trochę. Musi najpierw coś osiągnąć, żeby można było go porównywać do Ś.P Kazika (;

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie dlatego sie dziwimy ,że dostał juz order- taki Górski musiał sie nieźle napracować by dostać odznaczenie.

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kici ale nie widzisz ,że w naszym kraju kiedy rządzi Lechu to na prawo i lewo rozdawane są ordery? Niczym specjalnym nie trzeba się wyróżnić...
    To nie jest na pewno sprawiedliwe..

  38. Powrót do góry    #83
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jeszcze się nie spotkałem z czymś takim, że Lech Kaczyński za "byle co" daje order, więc nie wiem co masz na myśli, mówiąc, że tak właśnie jest..jaka to sytuacja?

  39. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    25-02-2008
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy dziwni jesteście, o czym wy w ogóle mówicie, jakie ordery i niby za co, za to, że awans wywalczył. Jak osiągnie tyle co Górski to można się zastanowić, ale za to, że awansował do ME?

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dostał odznaczenie nie wiedziałeś o tym???Pytanie za co go prezydent odznaczył...

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    65-letni Beenhakker został odznaczony w uznaniu zasług w pracy z polskimi piłkarzami, którzy po raz pierwszy w historii awansowali do turnieju finałowego mistrzostw Europy.

    - Trzynaście zwycięstw, sześć remisów i cztery porażki, to wynik pana Beenhakkera jako trenera reprezentacji Polski. Licząc w procentach zaledwie około 15 procent porażek i prawie 60 procent wygranych. To znakomity wynik, a jeszcze bardziej pociągający jest pierwszy awans do mistrzostw Europy - powiedział prezydent Kaczyński.

    Żenada, nie uważacie??oczywiście nie ze strony Leo.

  42. Powrót do góry    #87
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno szacunek za to, że wywalczył awans, ale jeszcze trzeba coś osiągnąć, żeby porównywać go do Ś.P Kazimierza Górskiego..To był trener, wiele sukcesów, świetna kadra, znakomita atmosfera..zobaczymy co Benhaaker zdoła ugrać..

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to żenada...Górski zrobił wiele ale Leo jeszcze nie osiągnął tego co on...zobaczymy teraz kogo powoła po meczu dzisiejszym...tzn juz wczorajszym:P

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po wczorajszym meczy Leo nie musis się długo namyślać kogo powołać na Euro..oprócz doświadczonych zawodników których mam w kadrze( Żuraw , Lewy, Rasiak i inni) powoła napewno zdobywców wczorajszych bramek..po za tym mielismy równiez świetna obronę a trzeba pamiętac ,że Bąka może dopaść kontuzja...

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    28-02-2008
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po wczorajszym meczy Leo nie musis się długo namyślać kogo powołać na Euro..oprócz doświadczonych zawodników których mam w kadrze( Żuraw , Lewy, Rasiak i inni) powoła napewno zdobywców wczorajszych bramek..po za tym mielismy równiez świetna obronę a trzeba pamiętac ,że Bąka może dopaść kontuzja...
    Tak ale może powoła także innych zawodników. Wszystko zalezy od jego myśli, niestety nie możemy nimi kierować.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •