Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 148 z 148

Wątek: Jaki ten sezon 2008 Ekstraligi ?

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    [quote]1. Apator Toruń – Za niemrawego Zagara, sprowadzono lidera Sparty, Hansa Andersena. Do pełni zdrowia wrócił „Kostek”. Zapowiada się ostra rywalizacja o dwa miejsca w składzie między nim, Miedzińskim i Ząbkiem. Jedynym mankamentem drużyny może być brak, obok Holdera, drugiego juniora z ekstraligowymi umiejętnościami. Mimo to, kandydat nr 1 do wygrania ligi.

    Unia LesznoPozbyto się Miśkowiaka, który był najsłabszym ogniwem w składzie Byków. Przyszedł za niego McGowan. Żaden to pewniak Adams - ileż można być na topie, a i jakoś nie mogę sobie wyobrazić, by Baliński powtórzył tak dobry sezon. Na drugie miejsce w lidze, powinno jednak wystarczyć. Jest dobra atmosfera wokół klubu, zawodnicy też znają się jak łyse konie.

    3. Włókniarz Częstochowa – Jednak CKM, z uwagi na Pedersena. Nieprawdopodobne wyniki robił w ubiegłym roku. Powinien wydatnie pomóc Włókniarzowi wskoczyć na podium. Kolejny lider Hancock, nie schodzący poniżej pewnego poziomu. Pozostali seniorzy nazwiska mają znane, ale i słabe sezony w swojej karierze.

    4. Stal Gorzów – Gollob i Holta to pierwsza dziesiątka najlepiej punktujących w lidze. Jako liderzy powinni stanąć na wysokości zadania. Pozostali seniorzy startowali ostatnio w 1 lidze, trochę niedocenianej przez kibiców klubów startujących w ekstralidze. Według mnie niesłusznie i swoje punkty przywiozą. Beniaminek ma realne szanse wskoczyć na podium.

    5. Falubaz Zielona Góra – Możliwości porównywalne ze Stalą, przy czym brakuję mi w tej drużynie lidera z prawdziwego zdarzenia. Jeśli tylko Protasiewicz z Walaskiem nie będą notować słabych występów, utalentowani obcokrajowcy dalej podniosą swoje średnie biegowe, a Wodjakow okaże się rewelacją rozgrywek juniorskich, to Falubaz powinien zawojować ligę. Na pewno na papierze skład mają ciekawy i wyrównany, młodzi zawodnicy z dużym potencjałem. Juniorzy mają stwarzać przewagę na początku. Ostatnie lata to jednak pewien zawód i pytanie czy to się zmieni?.

    6. Stal Rzeszów – Spore osłabienie po odejściu Pedersena i Dobruckiego. Bo choć Bjerre to już uznana firma, to swojego starszego kolegi nie zastąpi. Dziwny to zespół złożony niemal z samych obcokrajowców. Na szóste miejsce powinno wystarczyć.

    7. Sparta Wrocław – Sparta mocno osłabiona, której celem powinno być utrzymanie w lidze. Lider Crump swoje zrobi, pozostali zawodnicy stanowią wielką niewiadomą. W tym też upatruję atrakcyjności meczów Sparty. Bo chyba wszyscy czekamy jak na torach ekstraligowych spiszą się tacy zawodnicy jak Jeleniewski, Schlein.

    8. Unia Tarnów – Główny kandydat do spadku. Nie bardzo widzę zawodników mogących uratować ligę. Kołodziej, Klecha – to zdecydowanie za mało.


    Opinia na temat Unii Leszno pewnie wywoła wśód forumowiczów z Leszna salwę śmiechu....W każdym bądź razię radzę zasięgnąc źródła i samemu się przekonac kto kiedy i w jakim sezonie będzie jeździł za kogo....pozdro

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak opropo wyjazdowego lidera to Pepe mial 3 srednia w lidze na wyjazdach O ile sie nie myle...
    Racja;)

    Jednak na ile pkt/bonusów sie to przełozyło w tabeli.Poza tym trzeba przyznac,ze(chyba) dwa kapitalne mecze na wyjezdzie zaliczył w Bydgoszczy.

    Nawet nie zdawałem sobie sprawy,ze Pepe tak smigał na wyjazdach;)Przed nimi tylko zawodnicy ktorzy jezdzili w ub.sezonie jak roboty.

    Co do Czestochowy.
    To jest tylko moje zdanie.Wydaje mi sie,ze jesli ktos z trojki
    faworytów zawiedzie to bedzie to Włókniarz.Rownie dobrze,moze byc to Unia.Nie jest to podyktowane zadna zawiscia czy czyms takim.Poprostu,działacze CKMu po nieudanym sezonie chca bardzo szybko wymazac go z pamieci kibiców i poszli na całosc.Pamietam jak Apator po całkowicie nieudanym sezonie 2002 zbudował zespół,ktory miał wygrac 60 meczy w lidze,jak sie skonczyło wiemy.Chodziło mi o Michała,ktory chyba nie udał sie na zadne wypozyczenie,albo znow nie nadazyłem za naszym szalonym rynkiem transferowym:P.Ułamek w ostatnich latach notował gorsze sezony,wplyw miały na to kontuzje,czy inne wypadki losowe.Jednak jesli los go oszczedzi to smiało mozna liczyc na to,ze znajdzie sie w TOP 15 Ekstraligi.Nie licze poprostu
    na Richardssona,Drabika czy Gapinskiego.Od dawana o Gapie mowi sie,ze nie wytrzymuje presjii.W tym roku Włókniarz pojedzie pod gigantyczna presja.Trojka bardzo dobrych zawodnikow,moze nie wystarczyc o czym w ostatnich latach min.Unia Leszno przekonała sie pare razy.Ciezko chyba tez liczyc,zeby Pedersen lub Adams znow jezdzili na takim poziomie jak w zeszłym roku,bo to był kosmos.Patrząc na nich wydawało sie,ze mogliby dorzucic sobie jeszcze z dwa mecze w tygodniu i nadal zwyciestwo(szczegolnie w Rzeszowie i Lesznie) z nimi byłoby nie lada wyczynem.

    Pewnie i tak wszystkie rozwazania wezma w łeb.;)Ale cos trzeba robic przed 6 kwietnia.

    Zreszta sport zuzlowy,jak mało ktory pozwala na takie spekulacje.;)

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Ciezko chyba tez liczyc,zeby Pedersen lub Adams znow jezdzili na takim poziomie jak w zeszłym roku,bo to był kosmos.
    Ciezko liczyc? Ja licze dosc lekko. Dlaczego? Wystarczy mi turniej w Poole... Na razie Pedersen w sparingach i turniejach ma same 3 i 1 defekt. ;) Ma piekielnie szybkie maszyny takze w tym roku z tego co czytalem, poza tym jak widzialem final w Poole jak na starcie znowu wygral gladziutko sadze ze to bedzie znowu rok Nickiego. Moze nie srednia 2,7 ale 2,5 spokojnie bedzie mial a 2,5 to takze kosmos jest.

    A jesli mialby wskazac kogos z 3 ktory bedzie slabo jezdzil to stawialbym na Torun...

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    A co tam, ja też się pobawie w typowanie;)
    Dotyczy rundy zasadniczej, bo w play off w tym roku może się zdarzyć wszystko.
    Od ostatniego miejsca żeby było oryginalnie :P

    8. Unia Tarnów

    Powiem tak cudów nie ma. Peter Ljung i Janusz Kołodziej jako liderzy to duuużo za mało, dodatkowo ten pierwszy po kontuzji, nie wiadomo czy odnajdzie się w lidze tak jak w zeszłym roku. Doświadczony ale mało skuteczny Jacek Rempała raczej rewolucji nie zrobi. Cała nadzieja Tarnowa to nagły wzorst formy Klechy i Alesa Drymla. Reszta składu zupełnie nie otrzaskana w polskiej e-lidze. No przykro mi koledzy ale po 2 mistrzostwach, przyszedł czas na powrót do 1 ligi.

    7. Stal Rzeszów

    Skład nie najgorszy ale bez zdecydowanego lidera. Nicholls już nie raz pokazał, że na lidera się nie nadaje. Watt objawienie ligi 2007, bardzo waleczny, skuteczny nawet jeśli utrzyma formę to bedzie przegrywał z liderami innych ekip. Bjerre raz zrobi 13pkt innym razem 8, mimo wszystko wydaje mi się, że będzie miał najwyższą średnią w Rzeszowie.
    Zagar hmm niby talent ma ale musi też mieć trochę chęci żeby coś zdziałać w Polsce, jeśli będzie objawieniem ligi to Rzeszów będzie wyżej, jednak nie przewiduje.

    6. Atlas Wrocław

    Gdyby nie te sparingi to dałbym im n7 msc. Jednak coś mi się wydaje, że to będzie kolejny popis Cieślaka jak to można jednak z g...a bat ukręcić ;) Dostaną chłopaki pewnie super sprzęt, do tego dojdą cuda z torem we Wrocławiu i w ten magiczny sposób Atlas uchroni się przed barażami.
    Przewaga Wrocławia nad Rzeszowem to spryt Cieślaka i skuteczność Crumpa.

    5. ZKŻ Zielona Góra

    Z tą ekipą jest ciężko, bo skład mają bardzo równy i zdaje się bez dziur. Tylko hmm PePe młodszy nie jest, a zapowiedzi, że czuje się mocny jak nigdy dotąd to słyszymy co roku. Walas fajny koleś ponad 10 może walić w każdym meczu nawet na wyjazdach. Iversen tutaj spodziewam się progresji wyników i może wyrównać swoje zdobycze punktowe. Lindgren może mieć słabszy sezon ale moze byc tez lepiej, wiec nie wiem to najniższa pozycja jaką może zdobyć Falubaz w tym roku.

    4. Stal Gorzów

    Gollob i Holta to dobra para liderów może już nie tak skuteczni jak kilka sezonów temu ale to i tak więcej niż ma Falubaz. Jeśli tradycyjnie Tomek zrobi "gwiazdę" ze swojego parowego kolegi i będzie go wyprowadzał na 5:1, jak to robił kiedyś z Tajchertem, bratem Jackiem, a ostatnio Marcinem Rempałą, to mamy kolejną przewagę nad Falubazem.
    PK, JBJ, Ferjan też nie będą wozić tyłów jak to niektórzy zapowiadają, jest jeszcze Hlib, a więc rywalizacja w walce o skład + zabezpieczenie na wypadek kontuzji- to dużo. Jonasson powinien sobie radzić z mniej doświadczonymi juniorami.

    3. Unia Leszno

    Odważnie ale tak mi się wydaje, że się wypalą. W zeszłym roku w zdobyciu DMP pomogła im troche niemoc Apatora ale oczywiśćie zasłużony jak najbardziej Mistrz 2007.
    Zakładam, że Adams, Kasprzak, Hampel nie zejdą poniżej swojego poziomu. Nie jestem przekonany co do Balińskiego ale chyba będzie przerost chęci nad możliwościami i może mieć wyniki w kratke. Batchelor, Pavlic, McGowan, Shields ich poziom pewnie będzie podobny ale będą przywozić 0 z silniejszymi rywalami. Możliwe, że któryś z nich wystrzeli i będzie pewnym 8-9 punktowcem ale kto to wie?
    Zapas w razie kontuzji i wolny wybor menago co do uzupełnienia składu daje spore możliwośći wystawienia optymalnego składu.

    2. Włókniarz Częstochowa

    tzn może i Leszno powinno być wyżej ale ja chce finał z Cze-wą!! :P
    NICKI PEDERSEN i wszystko jasne:P Skoro doprowadzil Rzeszów niemal do brązu to z kolegami z Włókniarza może zajść jeszcze wyżej. Power w postaci jokerów gdy bedzie słabo szło na wyjazdach, taktyki itp to zapewnia im worek bonusów i pewnie drogę do finału.
    To co niesie ich tak wysoko to moim zdaniem nauczka z zeszłego roku, wiedzą chłopaki, że muszą się bardziej przyłożyć, a stać ich na dużo. Hancock drugi mocny lider, Ułamek z Richardsonem to może być piekielnie mocna para o ile poważnie podejdą do sezonu. Gapiński narazie na sparach szaleje ale w zeszłym też był gwiazdą sparingów i co:P Jednak w tym roku chyba w końcu wyciągnie wnioski.
    Bardzo mocny junior Edward i zapas w seniorach.

    1. Apator Toruń

    Może i jestem regionalnym szowinistą ale nijak nie widze Aniołów niżej po zasadniczej, ewentualnie jakiś kataklizm w play off bo róznie bywa.

    Dla mnie już mistrzostwem świata jest przekonać takich zawodników jak Jaguś, Andersen, Sullivan do podpisania kontraktów bez gwarancji startów. Dzieki temu każdy z nich w każdym meczu będzie dawał z siebie 100%, bo wiadomo siedzenie na ławie opłacalne, ani przyjemne nie jest.
    Nie licząc teoretycznych liderów to druga linia jest klasy średniej wysokiej i każdy z nich może walnąc komplet z bonusami, łącznie z Holderem.
    Miedziński chyba w końcu się ustabilizuje i nabierze większej pewności siebie po roku przetarcia w seniorce.
    Ząbik ma duże chęci i szumnie się zapowiada ale czy wyjdzie mu wszystko tak jak sobie to zaplanował ? hmm życze mu tego;P
    Kościecha materiał na 4 lidera, tylko Robercik bez łamania się prosze.
    Najbardziej mnie ciekawi jak w tym roku zaprezentuje się Holder, mam wrazenie że to bezie najlepszy transfer.
    No i mamy też przepaść na pozycji 2 juniora ale to pewnie będzie jedyne 0 w składzie;P
    3:3 w 1 biegu nadrobi się w kolejnych :)
    Wydaje mi się, że w wypadku absencji jakiegoś zawodnika, nie bedzie załamywania rąk tylko wręcz ulga, że w końcu skład się ustali bez dylematów;) Cieżki sezon Gajewskiego się szykuje, to na niego będą się sypać gromy, gdy coś pojdzie nie tak.
    Siłą tej ekipy jest też to, że są bardzo związani z Toruniem i daję sobie obciąć co tam chcecie, że Sullivan bardziej będzie się poświęcał niż taki Holta dla Gorzowa.

  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik Awatar leigh_adams_fan
    Dołączył
    01-01-2007
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyszedł za niego McGowan. Żaden to pewniak. Adams - ileż można być na topie, a i jakoś nie mogę sobie wyobrazić, by Baliński powtórzył tak dobry
    ... Śmiech na sali ... . Gdy będe mial czas moge wyszukac wypowiedzi kibiców na temat sezonu 2007 , ale jesli pamiec mnie nie myli większość była taka że Adams juz emeryt ,że nie będzie żelaznym liderem , że nie te lata a tu prosze? najlepszy sezon w karierze... pozatym nawijka w stylu "Adams -dziadek jest co roku od conajmniej 3-4 lat więc radzilbym sobie darowac :) Pozatym początek sezonu i Adams gdzie nie przyjedzie wali komplety lub traci 1-2 oczka;) Także o niego spokojny jestem:D DAlej Bally. Niby dlaczego mialby nie miec takiego sezonu? Od kilku lat co sezon to lepiej , a nie jest jeszcze w takim wieku zeby forma szła drastycznie w dół. Następna sprawa jest taka że za Roberta "Gryzlly " Miśkowiaka nie będzie jeździl McGowan ktory zresztą 2 sezon będzie w Unii;) ale mlody Troy ktory wyjeździl nam final w Rzeszowie. Co do Tabeli :
    1.Leszno:) ( Równy solidny skład, młodzi Pavlic i Troy powinni robic duże postępy , 4 wspaniałych na tym samym poziomie co w 2007)
    2.Toruń ( cholernie mocny squad:D doszedl Andersen i Holder , jest dobry junior , jest 3 mocnych prowadzącyh parę. finał powtórzony sprzed roku.
    3. Czewa( Nicky - Hanckock ,ostro:D Do tego solidny 1/2 który gorzej nie pojedzie , Rcihardsson tez swoje przywiezie no i Gapa ;) chyba brąz.
    4.Zielona ( Równy skład bez dziur, jest Dobrucki , swoje 8pkt przywiezie, postęp Lindgrena też będzie. PRzy dorbym przygotowaniu toru itede nie powinni w zasadniczej przegrac u siebie meczu. minus to brak pewniaka typu Crump,Nicky czy Adams.
    5.Gorzów (czarny kon . taka Unia Tarnów + odsetki:P jeśli Jens pff:p Mondberg i HLib pojada jako tako te 5-6 pkt to będzie dobrze:)
    6.Rzeszów. Nic specjalnego Jest Bjeree Watt Nicholss. Jednak dośc niepewni . u Siebie pojaa ale na wyjazdach może byc 4 albo 12 .Przykład Nicholls 2 mecz w LEsznie . w 1 4 pkt w następnym w playy off 13
    7. Wts. Crump ................. reszta , na utrzymanie wystarczy
    8.Tarnów . Słąbo to wygląda. Jeden Kołodziej i dziura.. Cud Boży jak nie spadną
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    pewnie kilku z Was zaskoczę tym typem, ale cóż...

    1* APATOR TORUŃ- prawie pewniak

    2* STALUCHNA- to dla mnie nie będzie zaskoczenie... baaardzo mocna para Gollob & Holta, ciągle świetny PK, nieprzewidywalny Ferjan i JBJ, który poniżej poziomu 7-8 punktów jeździć nie powinien, Hlibek... wierzę, że nie zmarnuje WIELKIEGO TALENTU.
    a co ??!! niemożliwe ??

    3* UNIA LESZNO- niżej... nie wypada !!!

    4* WŁÓKNIARZ lub FALUBAZ z lekkim wskazaniem na ten drugi :) Uważam, że Falubaz może być w tym roku na pudle a może też okupować dół tabeli.. reasumując... będzie w środku !!! :)
    Częstochowa po wzmocnieniu NP... będzie groźna dla wszystkich, ale w/g mnie Lee Drabol i Ułamek nie dają gwarancji na końcowy sukces.

    6* STAL Rzeszów- Martunia nie zaszalała z zakupami ale za to "sprzedaż" na wysokim poziomie :)
    TO MIEJSCE I TAK NA WYROST

    7* SPARTA-Pierwsza liga- Węgrzyk i Jeleniewski ,wzmocniona Crump-em jedynie uratuje Wrocławian przed spadkiem. Może ewentualnie zamieni się ze Stalą Rzeszów na miejsca.

    8* Unia Tarnów- WIARA CZYNI CUDA, choć w przypadku Tarnowa o to będzie bardzo cięzko. Może więc pozostaje wiara w powiększenie ligi ?? ;)


    ... bez urazy

    ŻYCZĘ WSZYTKIM POZYTYWNYCH EMOCJI !!!

    Pozdrawiam.

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Adam!! Gorzów na 2 miejscu? Zwariowałeś? Wiesz co by się wtedy działo na forum? nie nie, tak nie może być! :D


  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    8.Tarnów . Słąbo to wygląda. Jeden Kołodziej i dziura.. Cud Boży jak nie spadną
    Pozdrawiam
    Chyba pierwszy cud Tuska ;)

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    za gazetą

    [quote]Aż 54 żużlowców z zagranicy, wśród nich mistrz świata Nicki Pedersen z gażą 2,5 mln zł za sezon. W niedzielę rusza jedna z najsilniejszych lig świata - polska ekstraliga żużlowa.

    Duńczyk Pedersen zdominował ubiegły sezon w Polsce i za granicą. Zmiana barw klubowych przez indywidualnego mistrza świata wywołała największą sensację w środowisku żużlowym. - Krótko po ostatnim sezonie umówiłem się z nim na rozmowę, bo bardzo go chciałem mieć w swojej drużynie. Pedersen przyjechał i zażądał ode mnie grubo ponad dwa miliony złotych za rok. Aż pobladłem, bo jak na żużel to są astronomiczne pieniądze. Odpowiedziałem mu, że to niemożliwe. On wzruszył ramionami, wsiadł do samochodu i pojechał dalej. Później dowiedziałem się, że jeszcze tego samego dnia zdążył odwiedzić co najmniej dwa inne kluby - mówi jeden z prezesów ekstraligi.

    Pedersen błyskawicznie znalazł nowego pracodawcę. Zatrudnił go desperacko walczący o miejsce na podium Włókniarz Częstochowa. Wiele emocji wywołał też transfer 37-letniego Tomasza Golloba z Unii Tarnów do Stali Gorzów. Najlepszy polski żużlowiec wciąż jest w czołówce list życzeń większości prezesów. - Gollob jak żaden inny zawodnik dba o swoich kolegów z pary. Dlatego często jeszcze przed startem wyścigu z jego udziałem można w ciemno zakładać zwycięstwo 5:1 - przyznaje prezes Marmy Rzeszów Marta Półtorak, która przegrała bój o Golloba. Oprócz niej do walki stanęły jeszcze cztery kluby. Niespodziewanie wybrał ofertę Stali, beniaminka ekstraligi. Poza nim do Gorzowa trafiła także inna z gwiazd światowego formatu, Norweg Rune Holta.

    Mimo spektakularnych transferów ani Włókniarz, ani Stal nie mogą się równać z Unibaksem Toruń, klubem należącym do jednego z najbogatszych Polaków, inwestora giełdowego Romana Karkosika. W Toruniu są wielkie pieniądze (największy budżet w lidze na poziomie 11-12 mln. zł), wielkie nazwiska (sprawdzeni na polskie tory Hans Andersen, Ryan Sullivan i Wiesław Jaguś, a także były mistrz świata juniorów Karol Ząbik). Kiedy rok temu drużyna Unibaksu stawała na drugim stopniu podium, w Toruniu panowało przygnębienie.

    Niemal równie mocna jak Unibax jest broniąca złotego medalu Unia Leszno.

    Na drugim biegunie są zespoły z Rzeszowa, Wrocławia i Tarnowa, które między sobą stoczą walkę o utrzymanie w elicie. Najsłabsza jest Unia, w powszechnej opinii pewniak do spadku. Kibice zobaczą w akcji swoich ulubieńców w TVP Sport i ośrodkach regionalnych. To nowość, bo od kilku lat monopol na pokazywanie ekstraligi miał Polsat Sport.

    Typy bukmacherów (www.wzbmilenium.pl):

    Unibax Toruń 2,40 (za zwycięstwo w ekstralidze)
    Unia Leszno 2,90
    Złomrex Częstochowa 5,00
    ZKŻ Zielona Góra 10,00
    Stal Gorzów 10,00
    Marma Rzeszów 30,00
    Atlas Wrocław 40,00
    Unia Tarnów 150,00
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym 2,5 miliona za sezon chyba przesadzili ...

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Chciałbym się w tym miejscu odnieśc do play off. Moim zdaniem to kompletny debilizm, że oprócz zwycięzców w dwumeczach wchodzi też jeden przegrany z najlepszym bilansem. Nie lepiej by było, gdyby po rundzie zasadniczej ostatni zespoł spadał z ligi, a w 1 rundzie play off 2 drużyna po RZ jechała z 7, 3 z 6 i 4 z 5, a zwycięzcy tych trzech meczy w następnej rundzie dołączyliby do najlepszej drużyny po RZ? Raz, że play off od początku do końca dawałby awans zwycięzcom, a dwa runda zasadnicza do samego końca miałaby sens i każda ekipa walczyłaby o 1 miejsce, a ostatnia nie czekałaby na play off, żeby w niej skupic się na obronie przed spadkiem...

    Co o tym myślicie?

  12. Powrót do góry    #147
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Debilizm to akurat wg mnie zbyt mocne slowo.
    A co do PO to jest to rzecz wzgledna jak bardzo sie komus ten system podoba?
    Wg mnie jest Ok,a ten punkt o LL jest bardzo dobry bowiem ekipy walcza w kazdym biegu o jak najbardziej krozystny wynik.


    Pierwsza "6" walczy o Medale,a dwie najslabsze o utrzymanie.Ja tam uwazam ze to dobry system.
    Za rok bedzie/powinno byc jeszcze Ciekawiej.
    Bo w przeciwienstwie do obecnego sezonu zajecia jak najwyzszej lokaty po RZ bedzie mialo duze znaczenie.
    A czy to wypaczy(2 mecze na wlasnym torze) wyniki?W tym sezonie wielokrotnie okazyalo sie ze nigdy niemozna byc pewnym jakiegos wyniku...nawet jadac na wlasnym obiekcie?

    " In and Out of Love "

  13. Powrót do góry    #148
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Chciałbym się w tym miejscu odnieśc do play off. Moim zdaniem to kompletny debilizm, że oprócz zwycięzców w dwumeczach wchodzi też jeden przegrany z najlepszym bilansem. Nie lepiej by było, gdyby po rundzie zasadniczej ostatni zespoł spadał z ligi, a w 1 rundzie play off 2 drużyna po RZ jechała z 7, 3 z 6 i 4 z 5, a zwycięzcy tych trzech meczy w następnej rundzie dołączyliby do najlepszej drużyny po RZ? Raz, że play off od początku do końca dawałby awans zwycięzcom, a dwa runda zasadnicza do samego końca miałaby sens i każda ekipa walczyłaby o 1 miejsce, a ostatnia nie czekałaby na play off, żeby w niej skupic się na obronie przed spadkiem...

    Co o tym myślicie?
    tyle ze wtedy ta najlepsza drużyna po RZ jechała by 2 mecze mniej.
    (zawodicy nie zarabia kasy za punkty) klub nie zarobi na biletach, przerwa w startach mogła by się odbić zawodnikom na ich formie)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •