Pokaż wyniki od 1 do 40 z 40

Wątek: List otwarty kibiców Klubu Motorowego Ostrów

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    List otwarty kibiców Klubu Motorowego Ostrów

    Witam w imieniu ostrowskich kibiców przesyłam treść listu otwartego sympatyków Klubu Motorowego Ostrów skierowany do władz Głównej Komisji Sportu Żużlowego w Polsce.

    List otwarty kibiców Klubu Motorowego Ostrów

    Ostatnie szokujące doniesienia związane z Klubem Motorowym Ostrów, wstrząsnęły nie tylko opinią publiczną, ale także całą rzeszą ostrowskich kibiców. Zarzuty stawiane osobom związanym z ostrowskim środowiskiem żużlowym są bardzo poważne a ewentualne konsekwencje mogą bardzo mocno odbić się na wizerunku „czarnego sportu” nie tylko w Ostrowie, ale i w całym kraju.

    Cała współczesna historia Klubu Motorowego opierała się nie tylko na budowie drużyny, która systematycznie podnosiła swój poziom sportowy, ale także na stworzeniu stabilnego organizacyjnie i finansowo podmiotu, który będzie wiarygodnym partnerem dla samych żużlowców, jak i sponsorów czy kibiców. Drużyna w pierwszym sezonie swojego istnienia (rok 2003) wywalczyła awans do pierwszej ligi, a przez trzy ostatnie lata była o przysłowiowy włos od dołączenia do grona najlepszych drużyn w naszym kraju.

    Afera ta stawia jednak w negatywnym świetle wszystkich tych, którzy z takim mozołem pracowali na dobry wizerunek klubu przez te kilka lat. Wiążące decyzje wprawdzie jeszcze nie zapadły, jednak wiele mediów już skazywało i wciąż skazuje ostrowski żużel na degradację czy nawet na likwidację. Jako wieloletni sympatycy i przyjaciele sportu żużlowego, nie możemy pozostać obojętni na tego typu medialny szum. Przyjmiemy z pokorą każdy wyrok, który zostanie wydany, jednak nie chcielibyśmy, aby konsekwencje działań pojedynczych osób stały się pretekstem do ukarania całego żużlowego społeczeństwa, bez którego próba tworzenia i organizacji sportu na wysokim poziomie nie ma chyba większego sensu.

    Dlatego apelujemy, by władze polskiego sportu żużlowego, podczas podejmowania decyzji dotyczących ostrowskiego żużla, miały na uwadze także tych, którzy tak licznie odwiedzali Stadion Miejski, nie tylko za czasów Klubu Motorowego. To przecież między innymi dla nich zdecydowano się na systematyczne ulepszanie tego obiektu, którego punktem kulminacyjnym stała się budowa efektownej trybuny głównej, wzbudzającej zachwyt nie tylko mieszkańców naszego miasta. Nie chcielibyśmy, by jednym ruchem zaprzepaszczone zostało tyle lat wytężonej pracy, włożonej w budowę pozytywnej atmosfery w ostrowskim żużlu. Wierzymy zatem głęboko, że podejmowane przez Was decyzje będą miały na uwadze dobro nie tylko całej dyscypliny, ale także kibiców z Ostrowa, dla których życie bez żużla będzie z pewnością dużo uboższe.

    Z poważaniem kibice Klubu Motorowego Ostrów



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    psssssssssssssssssssss jedyne co powiem w tym temacie ze; zal mi was!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie stanąłbys w obronie żuzla w twoim mieście , gdyby kilka osób zaprzepaścic miało to czego dokonano na przestrzeni lat?

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2006
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie widzisz ze koles ma nick "antyfalubaz" to z pewnoscia jest z Gorzowa.....

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ewentualnie z Leszna...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2007
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powinno się likwidować o¶rodków żużlowych, a wręcz przeciwnie tworzyć nowe! Dlatego wykluczenia ze struktur PZMotu nie popieram...

    Należy zrozumieć kibiców, którzy walcz± za swoj± drużyn±.
    Jestem z Gorzowa i żadnemu kibicowi nie życzę tego, co przeżywaj± fani z Ostrowa.

    Ale, żeby było jasne: je¶li poprzez list chcecie utrzymać drużynę w I lidze, to jestem zdecydowanie przeciwny.
    I jak dla mnie najniższy wymiar kary (za takim się opowiadam) jest oczywista degradacja do II ligii i start z 6 ujemnymi punktami...

    Zawsze wszyscy kibice powtarzaj±, że "klub to my". Skoro klub to kibice, to niestety ciężko dopatrzeć się okoliczno¶ci łagodz±cych, bo nie można takich rzeczy mówić kiedy jest wygodnie, a jak się co¶ dzieje to od razu, że co my możemy itp...

    Mam nadzieję, że żużel w Ostrowie nie zginie i jeszcze nie raz będzie nam kibicom innych drużyn dane być na ostrowskim stadionie...

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejna możliwość to rodowity leszczynianin mieszkający w Gorzowie :)Myślę jednak, ż znalazłoby się jeszcze więcej moliwych wariantów, wszak Falubaz ma przyjaciół tylko w Gdańsku i Wrocku.
    Swoja droga to żal mi normalnych kibiców z Ostrowa. Jakoś jednak nie pamiętam, by ktoś specjalnie płakał gdy Stal Gorzów leciała do I ligi. Pamiętam jednak post jednego kibica z Torunia. Jako jedyny był w stanie wtedy zauważyć, że to początek pewnego zjawiska i kibice z innych ośrodków nie mają sie co cieszyć, gdyż pewnego dnia może ich klub spotkac to samo. Tak więc życzę ostrowianom oczyszczenia środowiska i powodzenia w przyszłości.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KM OSTRÓW niczego nie przekupił nie skorumpował żadnego zawodnika i to jest fakt o tym GKSŻ musi pamiętać , nie można podejmować decyzji tylko w oparaciu o jedno słowo KORUPCJA liczą się fakty . Zadnemu podejrzanemu nie przedstawiono zarzutu ustawienia meczu tylko próby mało tego dalej prokuratura ciągnie nitkę i szuka osób które rzekomo wiedziały o takowej próbie więc proszę o zachowanie skali w futbolu bo tak czesto się to porównuje przypomnę że klub Podbeskidzie Bielsko Biała ZA USTAWIENIE 6 MECZY ZOSTAŁO UKARANE 6 UJEMNYMI PKT I 50 TYS ZŁ DALEJ ZDEGRADOWANY ZOSTAŁO KSZO OSTROWIEC O JEDNĄ KLASĘ 6 UJEMNYCH PKT 50 TYS KARY DZIAŁACZE TEGO KLUBU USTAWILI 16 MECZY!!!! , o innych przypadakch ustawień meczy nie będę pisał bo to jest zupełnie inna skala
    Wszędzie trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem nie można zawsze za każde przeiwnienia wymierzać dożywocia to jest totalny absurd
    Idąc dalej w wielkiej aferze korupcyjnej w lidze włoskiej również degradowano kluby ale warto zazabzcyć na jakiej odbywało się to zasadzie w każdym meczu w którym prokuraura stwierdziła USTAWIENIE meczu odejmowano drużynie 3 pkt niezależnie czy był to mecz wygrany czy zremisowany na tych zasadach Juventus trafił do 2 ligi a np Milan został w seria A jednak z ujemnymi pkt tylko tam było robionne wszystko z zasadami logiki i zdrowego rozsądku a tu wygląda na to że za próbę !!! i to nie udowodnioną grozi wykluczenie ze struktur PZM to jest jakiś nonsens !!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2007
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KM OSTRÓW niczego nie przekupił nie skorumpował żadnego zawodnika i to jest fakt
    A dlaczego nie przekupił? Bo nie chciał? ALe kto? Klub? Czy Matej?

    Czyli rozumiem, że skoro Ferjan nie wzi±ł, to KMO jest klubem czystym, bo nie doszło do korupcji, tak martin?? Hahaha :D

    Dobre, FAKTY s± takie, że każdy przesłuchiwany jak dot±d jest aresztowany, albo wychodzi za kaucj±. Problem jeszcze w tym, że nie ma wyroku.

    Faktem jest też, że pani poseł Sawicka, czy Barbara Blida też nie maj± wyroku, więc S¡ NIEWINNE. Obie.
    GKSŻ musi podj±ć decyzję, pomimo oczywistego braku wyroku s±du. Co we¼mie pod uwagę? Trudno powiedzieć...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko chcę jednego że nie mozna wyrzucać klubu za to że jest podejrzenie o próbę wręczenia łapówki Jeżeli powołuje się przykład pani sawickiej to tam doszło do kontrolowanego wręczenia łapówki dlaczego w Gorzowie nie dzoszło do tego ?? Czy przy aresztowaniu Blidy nie kręciły się słowa ,,jak posiedzi 3 miesiące to zmięknie " tak mi się coś wydaje Nie chcę wchodzić głeboko w meritum sprawy ale mam nadzieję że GKSŻ pokieruje się rozwagą i rozumem ,,podejrzenie prokuratury" moim zdaniem może być wykorzystane pod zarzut ze strony GKSŻ o niesportowe podejście do finałowego meczu dla mnie jedyną karą może być kara finansowa żadnego odejmowania pkt nie mówię już o parodii wykluczaniem ze struktur PZM kara adekwatna do przewinienia (podejrzeniu popełnienia przewinienia)
    jedyny wyrok jaki wydał PZPN bez dobrowolnego poddaniu się karze prze podejrzany klub to wyrok przeciwko Szczakowiance Jaworzno ! Sprawa do dziś smierdzi na dziś PZPN musi zapłacić syndykowi masy upadłościowej SSA Sczakowianka 9 mln złotych !!!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach

    Ostrowa zal, a imbecyle z Gorzowa dalej swoje

    Ja tez zawsze mowilem, ze szkoda calego Ostrowskiego srodowiska z powodu tej sprawy. Przeciez jest masa sponsorow, dzialaczy i kibicow, ktorzy sa niewinni.

    Poza tym nic nie zostalo udowodnione. Ciekawe czemu gorzowska prokuratura zatrzymuje tyle osob? Az tylu naraz pisalo smsa z propozycja lapowki ? :)

    Ale Gorzowiacy juz sie tu popisuja swoja zawiscia i prostactwem na forum. Obyscie Wy niedlugo nie musieli plakac nad losem zardzewialej bez herbu (podobno maskotka Stali G. mialby zostac wsciekly lis - oddaje ich charakter ;) ).


    Wirze, ze dla dobra zuzla w calym kraju i wielu uczciwych ludzi z ostrowskiego srodowiska ta sprawa zakonczy sie pozytywnie i KMO w przyszlym sezonie powalczy znow o awans do Ekstraligi na przekor p. Tyllingerowi na przyklad :)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Żal, że staracie się zrobić z tego ogólnopolski problem.
    Że tłumaczycie się dobrem polskiego żużla, a właśnie ukaranie takich zachowań będzie dobrze wróżyło żużlowi.
    Smutne.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcielibyśmy, by jednym ruchem zaprzepaszczone zostało tyle lat wytężonej pracy, włożonej w budowę pozytywnej atmosfery w ostrowskim żużlu.
    To takie typowo polskie rozumowanie ... Zły będzie ten co wymierzy karę.

    A przecież jeden ruch prawdopodobnie wykonał trener przy wiedzy prezesa klubu. Jeśli to się potwierdzi, to ONI ZAPRZEPAŚCILI to o czym piszą kibice ostrowscy. Czyż nie? Ludzie - to nie GKSŻ skreśli OSTRÓW z I ligi. To uczynili ludzie z klubu, którzy chcieli kupić mecz. Zrozumcie to.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma to jak wiedza osób które chcą karać klub bez wyroku !!!! To są dopiero ,,prawnicy" może ci sami doradzali PZPN przy sprawie Szczakowianki i wyroku nakładającego na PZPN 9 mln złotych kary!!! To jest prawo dopiero a nikomu nie przyszło do głowy co wtedy jak sprawa zostanie oddalona (przynajmniej jeśli chodzi o Prezesa i trenera ) co wtedy ?? Panowie ,,prawnicy " . Cała sprawa nie jest oczywista jhest wiele pytań pierwsze to dlaczego nie doszło do prowokacji ? moze osoby które kręciły ten ,,film" wiedziały doskonale że łatwiej będzie pokazać sms nagrać jedną czy drugą rozmowę niż próbowac złapać panów na gorącym uczynku ? Może również wiedziały że nikt im takich pieniędzy poprostu nie da!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tramwayer, czytam Twoje wypowiedzi i po ich tonie i "obiektywizmie" sadze, ze Twoja wiedza na jakikolwiek temat jest porazajaca...oprocz "kwiecistego" jezyka przeciwko ludziom z innych miast. Moze ze mna wdasz sie w polemike prawna?? zapraszam. Powiedz jakie jest Twoje zdanie - prawne oczywiscie. Jesli nie odpowiesz mi w ciagu 30 minut, uwazam cie za ziobro.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wlasciwie to gowno mnie obchodzi twoje i tak nie liczace sie nigdzie zdanie. brak obiektywizmu = brak dyskusji. zegnaj wielkie ZERO

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2007
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tramwayer, czytam Twoje wypowiedzi i po ich tonie i "obiektywizmie" sadze, ze Twoja wiedza na jakikolwiek temat jest porazajaca...oprocz "kwiecistego" jezyka
    a wlasciwie to gowno mnie obchodzi twoje i tak nie liczace sie nigdzie zdanie.
    Bez komentarza. Twoje się za to liczy najbardziej...
    Ja Ci się nie muszę z niczego tłumaczyć, bo dla mnie jeste¶ nikim, nie znam Cię i szczerze mówi±c mam Cię w 4 literach :) nie będę kłamał...

    Ale jeżeli kto¶ nazywa kogo¶ imbecylem, a za chwile sam pisze, że aby było winnych kilka osób, musieli by wszyscy pisać jednego smsa. Nie będę Cie grisiu(?) pytał o sens tego z punktu widzenia prawa, bo jeszcze mnie powalisz na ziemię jednym ciosem :)

    PS. Zanim zaczniesz dyskutować o prawie, naucz się wpierw czego¶ prostrzego, np edycji własnego postu...

    zegnaj wielkie ZERO
    Wzajemnie malutki -1

    Nie pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i jak zwykle nic nowego nie wniosles do rozmowy. No, ale coz lepiej widac jest dosrac komus, kto ma swoje zdanie, niz dodac wlasne. Wszedzie gdzie sie pojawiasz, zwlaszcza w watkach Falubazu, Ostrowa i kogo w danej sytuacji warto pojechac, cytujesz tylko i bluznisz. Sorki za to ze gowno mnie to obchodzi, nerwica wyborcza mi sie udzielila.

    Jestem gotow z Toba do dyskusji zawsze, tylko dyskusji podkreslam, a nie pyskowki.

    Ja pozdrawiam!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Fakt jest taki, że próba przekupstwa była. I tego nikt nie zaprzeczy. Co ważne próba przekupstwa też jest karana! Tak jak inne niedoszłe czynny obarczone mianem przestępstwa.
    Dokładnie mówiąc...
    "§ 1. Kto, organizując profesjonalne zawody sportowe lub w nich uczestnicząc, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę w zamian za nieuczciwe zachowanie, mogące mieć wpływ na wynik tych zawodów, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
    § 2. Tej samej karze podlega, kto w wypadkach określonych w § 1 udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej lub osobistej."


    Jestem jednak zdania, że kpiną będzie jeśli GKSŻ podejmie decyzje wyłącznie, jak to dali do zrozumienia, z doniesień prasowych. (Oby nie z onetu)
    Czy jest jakaś szansa na współpracę prokuratury z GKSŻ?
    Czy w tej sytuacji mają czekać z decyzja? Tylko ile?
    Pewne jest, że z takimi decyzjami nie powinni się spieszyć.
    Tylko, że wówczas będziemy o tym dyskutować 2-3 miechy aż z paki powychodzą. Jak w tej sytuacji Ostrów będzie miał przygotowywać sie do następnego sezonu?

    Sprawa została zgłoszona na policje 3(?) dni przed meczem. Dlaczego nie było prowokacji? Nie wiem, może nie było już na to czasu(ME w Wiener Neustadt dzień przed np.) Taka była decyzja CBA i tyle. Łapy nie przyłożył do tego Kaczyński by obalić kogoś z opozycji to i filmu nie było.
    martinn zadając takie pytania chyba nie oczekujesz, że Ci na nie odpowiemy?

    Podsumowując, mi i tak już to wisi. Ostrów w dupę już swoje dostał i może już szybko taki zuchwały nie będzie. Czy GKSŻ dobije leżącego? Kto wie. W tej chwili, przy braku większych konkretów nie interesuje mnie to. Po poznaniu dowodów, zarzutów i skazańców można ostrzej działać i się wypowiadać.


    Ale Gorzowiacy juz sie tu popisuja swoja zawiscia i prostactwem na forum. Obyscie Wy niedlugo nie musieli plakac nad losem zardzewialej bez herbu (podobno maskotka Stali G. mialby zostac wsciekly lis - oddaje ich charakter ).
    Bez herbu? A Ty swoim herbem co nazywasz? Może jakiegoś gryzonia z rodzinny myszowatych?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2007
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszedzie gdzie sie pojawiasz, zwlaszcza w watkach Falubazu
    2 razy do roku? Nie b±d¼ ¶mieszny, i spójrz lepiej w w±tek Stali, kto do niego odchody wrzuca. Tego oczywi¶cie nie jeste¶ w stanie dojrzeć swym "obiektywnym" okiem?

    Sorki za to ze gowno mnie to obchodzi, nerwica wyborcza mi sie udzielila.
    W jaki¶ sposób Cię to tłumaczy, sam zreszt± jestem lekko zdenerwowany...


    Jestem gotow z Toba do dyskusji zawsze, tylko dyskusji podkreslam, a nie pyskowki.
    Je¶li masz mnie przekonywać, że winny jest tylko ten, co napisał smsa, a ten kto o tym wiedział jest czysty, to naprawdę darujmy sobie :)

    W ogóle to nie wiemy, czy dowodem jest tylko sms. Na moje oko, dowodów musi być znacznie więcej, skoro dla prokuratury wszystko jest tak oczywiste i już 4 osoby s± w to zamieszane.



    --------

    Kto¶ napisał, co będzie jak się okaże, że wszyscy zostan± oczyszczeni z zarzutów podczas gdy GKSŻ podejmie decyzję o degradacji itp...
    Pamiętajmy, że pytanie można również obrócić.

    Nie ma idealnego wyj¶cia z tej sytuacji, bo faktycznie jedno co mi przychodzi do głowy to zawieszenie klubu KMO do czasu wyja¶nienia sprawy, czego pewnie kibice by nie chcieli, bo to strata czasu przy znanym w Polsce tempie pracy s±downictwa.

    Na szczę¶cie wszystko leży w gestii GKSŻ, i to oni odpowiadaj± za swoje decyzje...

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt jest taki, że próba przekupstwa była. I tego nikt nie zaprzeczy. Co ważne próba przekupstwa też jest karana! Tak jak inne niedoszłe czynny obarczone mianem przestępstwa.
    Dokładnie mówiąc...
    "§ 1. Kto, organizując profesjonalne zawody sportowe lub w nich uczestnicząc, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę w zamian za nieuczciwe zachowanie, mogące mieć wpływ na wynik tych zawodów, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
    § 2. Tej samej karze podlega, kto w wypadkach określonych w § 1 udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej lub osobistej."


    Jestem jednak zdania, że kpiną będzie jeśli GKSŻ podejmie decyzje wyłącznie, jak to dali do zrozumienia, z doniesień prasowych. (Oby nie z onetu)
    Czy jest jakaś szansa na współpracę prokuratury z GKSŻ?
    Czy w tej sytuacji mają czekać z decyzja? Tylko ile?
    Pewne jest, że z takimi decyzjami nie powinni się spieszyć.
    Tylko, że wówczas będziemy o tym dyskutować 2-3 miechy aż z paki powychodzą. Jak w tej sytuacji Ostrów będzie miał przygotowywać sie do następnego sezonu?

    Sprawa została zgłoszona na policje 3(?) dni przed meczem. Dlaczego nie było prowokacji? Nie wiem, może nie było już na to czasu(ME w Wiener Neustadt dzień przed np.) Taka była decyzja CBA i tyle. Łapy nie przyłożył do tego Kaczyński by obalić kogoś z opozycji to i filmu nie było.
    martinn zadając takie pytania chyba nie oczekujesz, że Ci na nie odpowiemy?

    Podsumowując, mi i tak już to wisi. Ostrów w dupę już swoje dostał i może już szybko taki zuchwały nie będzie. Czy GKSŻ dobije leżącego? Kto wie. W tej chwili, przy braku większych konkretów nie interesuje mnie to. Po poznaniu dowodów, zarzutów i skazańców można ostrzej działać i się wypowiadać.


    Ale Gorzowiacy juz sie tu popisuja swoja zawiscia i prostactwem na forum. Obyscie Wy niedlugo nie musieli plakac nad losem zardzewialej bez herbu (podobno maskotka Stali G. mialby zostac wsciekly lis - oddaje ich charakter ).
    Bez herbu? A Ty swoim herbem co nazywasz? Może jakiegoś gryzonia z rodzinny myszowatych?
    Właśnie kto OBIECUJE ! udowodnienie że Prezes Łyczywek , Lech Kędziora obiecywali komuś jakieś pieniądze będzie bardzo trudne a wbrew temu co się czyta Pan Kędziora nie jest szalony i do niczego się nie przyznał stąd wniosek o 2 miesięczny areszt !Dlaczego nie ustawiono prowokacji ? Nie ma to odpowiedzi innej niż tej którą przedstawiłem poprostu łatwiej jest przedstawić smsa nagranie niż człowieka który wręcza łapówkę przecież jeżli MarcinG chciał przekupić zawodnika to nie było nic łatwiejszego od wskazania konta na które Marcin G miałby wpłacić pieniądze sparwa byłby jasna chciał i to zrobił .Ja mam swoją teorie na temat całej tej sprawy może wkrótce wszyscy przejżą na oczy !!

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam jestem całym sercem za Ostrowem...

    Nawet jeśli kilka osób,na czele z preziem chciało "kręcic wałki" to chyba nie trzeba karac całego klubu i tysięcy kibiców?

    Nie rozumiem waszej zawiści...Jak dla mnie jakieś kary typu odjęcie kilku punktów i tyle.Mam andzieje ze tej bandzie rządzącej niechodza po głowie jakies myśli wykluczenia z PZM.


  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem waszej zawiści...Jak dla mnie jakieś kary typu odjęcie kilku punktów i tyle.Mam andzieje ze tej bandzie rządzącej niechodza po głowie jakies myśli wykluczenia z PZM.
    I poglaskanie po glowce moze jeszcze? Gdzie Ty widzisz zawisc? po prostu ludzie chca miec SPORT. A nie wrestling, gdzie wszystko jest wyrezyserowane.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem KM Ostrów powinien dostać ładnych paręset tysięcy kary po dupsku a do tego 6 - 8 punktów ujemnych. Żadnych degradacji! A już na pewno NIE MOŻNA WYKLUCZAĆ ICH Z ROZGRYWEK PZM! A co kibice winni? Przecież to dla nich ktoś chciał (?) zrobić wałek...

    P.S. Nie jestem z Ostrowa, ale z Łodzi.

    P.S.2 Pozdrawiam Dawid! Trzymajcie się! ;)

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem z Gdańska i musze powiedziec ze wcale mi was nie zal za korupcje trzeba placic ja osobiscie jestem za degradacja do II ligi dla KMO.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tramwayer

    Je¶li masz mnie przekonywać, że winny jest tylko ten, co napisał smsa, a ten kto o tym wiedział jest czysty, to naprawdę darujmy sobie
    Nie zamierzam Cie o tym przekonywac. Nie sadze bowiem, ze nagle 25 tysi ojro wyklada jeden czlowiek, nikomu o tym nie mowiac. Moje zdanie jest taki, ze dzialala pewna grupa osob, i mam tu na mysli glownie ludzi łożących na zuzel w ostrowie, ktorym desperacko zalezalo na wygranej w jakikolwiek sposob.

    Co do winy, to nie moze byc juz teraz jakiekolwiek mowy o winnych. Zarzuty nie sa rowne winie. Udupic i narobic smrodu latwo jest kazdemu czlowiekowi. O ile w trenera bylbym w stanie uwierzyc, to raczej w ich prezesa nie.

    A sam apel w tym momencie jest moim zdaniem jak najbardziej sluszny, bo z decyzja czy wykluczac ostrow, czy degradowac czy tez co innego powinni sie w narazie wszyscy wstrzymac. Bo jak mozna karac kogos, komu wina nie zostala udowodniona. Rownie dobrze moze sie okazac, ze ktos chcail poprostu komus podlozyc swinie. Wiem, ze wyrok w tej sprawie zapadnie za dlugi czas, ale takie juz mamy prawo, ze nie mozna karac kogos kto ma postawione tylko zrzuty. Jedyna kara dla niego jest srodek zapobiegawczy. Dlaczego karac niewinnych i nieswiadomych niczemu kibicow??? Rozumiem, powiecie zaraz odpowiedzialnosc zbiorowa, ale w tym wypadku bylbym ostrozny.

    Pozdrawiam z Zielonki!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego karac niewinnych i nieswiadomych niczemu kibicow???
    A czy ktoś ich chce karać? Zakazywać wstępu na żużlowe stadiony w Polsce? Nie.

    Tak na marginesie - nieświadomych?? Na wszystkich forach kibice z Ostrowa wypisują, że we wszystkich klubach były wałki. Są aż nazbyt świadomi. Nawet sytuacji w innych klubach.

    Skoro twierdzisz, że do czasu zakończenia procesu nie można wyciągnąć sportowych wniosków to ... należy zawiesić drużynę do czasu wyjaśnienia. Za rok, dwa lata Ostrów się odwiesi. Sprawiedliwe? Chyba nie.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy ktoś ich chce karać? Zakazywać wstępu na żużlowe stadiony w Polsce? Nie.
    Nie wiem skad jestes, jesli jestes z Gdańska to juz to przezyles, jesli z innego zuzlowego miasta to dziwi mnie Twoje zdanie. Oczywiscie, ze nikt im nie zabrania wstepu na stadiony. Ale jedz sobie kibicuj obcej druzynie, skoro wiesz, ze przez glupote kilku osob nie mozez drzec mordy za swoimi. Ten argument mnie nie przekonuje, zreszta jest bezsensowny.

    Tak na marginesie - nieświadomych?? Na wszystkich forach kibice z Ostrowa wypisują, że we wszystkich klubach były wałki. Są aż nazbyt świadomi. Nawet sytuacji w innych klubach.
    Tego zdania ostrowskich kibicow nie bralbym akurat do siebie, bo jest to chwytanie sie brzytwy. Podobnie zreszta robi teraz Pan Tillinger - skoro my lecimy to ciagniemy za soba innych, ale to nie ten watek.

    Skoro twierdzisz, że do czasu zakończenia procesu nie można wyciągnąć sportowych wniosków to ... należy zawiesić drużynę do czasu wyjaśnienia. Za rok, dwa lata Ostrów się odwiesi. Sprawiedliwe? Chyba nie.
    Wprawdzie nie wiem o jakich sportowych wnioskach piszesz, raczej o konsekwencjach, ale kminie o co chodzi. Boje sie, ze polskie prawo nie pozwoli na zawieszenie druzyny na okres procesu. Nie mozna karac klubu poczawszy od zawodnikow, poprzez caly zarzad az do kibicow. Zarzuty postawiono tylko kilku osobom, oprocz trenera i prezesa nie wiem czy reszta nalezy do klubu. Klub jak to klub wyklucza ich i jada dalej. W tym wypadku nie moze byc odpowiedzialnosci zbiorowej. Ale, jak wiemy polskie prawo nijak sie ma do prawa wladz zuzlowych i rozne sa decyzje. Wykluczenie moim zdaniem nic nie da, poniewaz stworzy sie nowy klub ktory pojedzie w drugiej lidze i to moze byc moim zdaniem maksymalna kara, ktorej ja bym nie zastosowal.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2007
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mozna karac klubu poczawszy od zawodnikow, poprzez caly zarzad az do kibicow.
    Niestety klub, drużyna, to dobro zbiorowe. Nie da się rozdzielić tego w ten sposób, by ukarać zarz±d, a kibiców zostawić. Skoro GKSŻ ma się ugi±ć przed kibicami, za rok takich afer będzie mnogo więcej. Tego chcemy? My, wszyscy kibice żużlowi w całej Polsce??

    Ja taki sport mam w głębokim poważaniu, i lepiej stłumić to w zal±żku, niż za rok, dwa, będzie płakać cała żużlowa Polska, że nikt za wczasu nie wzi±ł tego "za mordę"...


    Ugięcie się przed kibicami jest również niepisanym przyzwoleniem na robienie wałków w latach następnych, i to jest FAKT...

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abraxas widac ze strasznie przeżyłeś ten sezon i spadek do II ligi...a miało byc tak pięknie prawda?

    KAara musi byc ale taka by po niej KMO jeszcze się podniosło.Nie potrzeba nam kolejnego pustego miejsca na mapie żuzlowych miast.

    Choc tak się zastanawiam czy po tym co się dzieje od Ostrowa nie odwrócą się sponsorzy...

    Szkoda,a tak pięknie tam sie układało(poza wynikiem)...

    Dla mnie odpowiednią karą byłoby odjęcie punktów z tym że przy obecnych PO(czyli od Rundy Finałowej jedziemy od nowa)taka kara to żadna kara-chyba że zostaną 2 mecze u siebie.


  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KAara musi byc ale taka by po niej KMO jeszcze się podniosło.Nie potrzeba nam kolejnego pustego miejsca na mapie żuzlowych miast.
    Przecież nawet jak klub zostanie wykluczony to można założyć nowy :-) I druga liga.
    A druga liga to co jest? Jakieś piekło? Skoro takie to zło dla klubów to należy ją zlikwidować.

    Jak dla mnie - z całym szacunkiem dla kibiców - ich głos tu jest najmniej istotny. Bo jeśli się ten głos uwzględni to będzie to dowód na to, że można próbować robić wałki. Najwyżej kibice się skrzykną i będą protestować w obronie klubu. A GKSŻ z całą pewnością ulegnie.

    Tak właściwie to kibice nie są stroną w tej sprawie. Równie dobrze list mogliby wystosować pozostali sponsorzy KMO - że tyle kasy zainwestowali a teraz klops ...

    A co ma spadek Startu do II ligi to absolutnie nie rozumiem. Spadli bo byli najsłabsi i już.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podziękowania w imieniu ostrowskich kibiców dla mediów które zamieściły list bądź o nim poinformowały. Odzew z poparciem ostrowskiego żużla i ostrowskich kibiców. dzięki!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kara nie może zostać wykonana jeśli Prezes i Trener nie dostaną wyroku za popełnienie przestępstwa.

    Nie bede tutaj gawolil czy Wiedzieli iz ten synek sponosra cche to zrobic czy nie mniejsza oto Jesli nie udowodnią ani PREZESOWI ani TRENEROWI że są winni KARY BYC NIE POWINNO

    Dlaczego ?

    Przeprowadzam sie do Gorzowa ;]
    Mój ojciec ma firma ;] tato zasponsoruj STaleczke ;]
    Stary sponsoruje ;] ino dzwonie se Do Karlssona sptrzedaz mecz ? za 0,99 zł w promocji ? :D a on nie i podaje mnie na paly :P

    No to wiemy już jak rozwalić komuś klub :)

    PS. Przykład z Gorzowem wymyslony ;p

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Prawda jest taka że to 200 tys to tylko jedna część kary dla Ostrowa. Drugą jest ta nieoficjalna. Ciekawe ile klub z Ostrową bęzie miał mniej sponsorów w przyszłym roku? Moim zdaniem wpływy do kasy klubu będą znacznie mniejsze niż w tym roku. Dużo firm nie bedzie chciało się reklamować w klubie który jako pierwszy zasłynął z próby przekupstwa zawodnika (bo jaka to reklama?).
    Mam troche zal do Ostrowian za pewne działania (i nie chodzi tu o tą sprawe) ale myśle że nie należy przeginać z tą karą.
    Ostrów już na swojej skórze odczuł i odczuje znacznie tego co się stałow we wrzesniu 2007 roku.
    Nie jest powiedziane że klub po tym szybko się odbuduje i wyjdzie na prostą.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostrow ostrow 2 liga!!! nas zdegradowali z extraligi do 2 i bylo dobrze teraz czas na was!! DOWIDZENIA :P no ale -6 punkow jest.. :D



    CIESZE SIE NIE ZMIERNIE!!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostrowa zal, a imbecyle z Gorzowa dalej swoje

    Ja tez zawsze mowilem, ze szkoda calego Ostrowskiego srodowiska z powodu tej sprawy. Przeciez jest masa sponsorow, dzialaczy i kibicow, ktorzy sa niewinni.

    Poza tym nic nie zostalo udowodnione. Ciekawe czemu gorzowska prokuratura zatrzymuje tyle osob? Az tylu naraz pisalo smsa z propozycja lapowki ?

    Ale Gorzowiacy juz sie tu popisuja swoja zawiscia i prostactwem na forum. Obyscie Wy niedlugo nie musieli plakac nad losem zardzewialej bez herbu (podobno maskotka Stali G. mialby zostac wsciekly lis - oddaje ich charakter ).


    Wirze, ze dla dobra zuzla w calym kraju i wielu uczciwych ludzi z ostrowskiego srodowiska ta sprawa zakonczy sie pozytywnie i KMO w przyszlym sezonie powalczy znow o awans do Ekstraligi na przekor p. Tyllingerowi na przyklad


    Bzdura wszystko udowodnione nigdy nie lubilem ostrowa i ich ''kibicow''.Nie przez kibicow no ale domagam sie kary dla ostrowa niestety za zlo i korupcje sie placi..I przestancie z tą kłótnią gorzów-ostrów bo to Jest NUDNE!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    24-09-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeczytaj swój post i policz ile byków paln±łe¶. W sumie to nie wiem czy do tylu potrafisz zliczyć...:) Mleczko, siusiu, kupkę i spać...Dobranoc

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeczytaj swój post i policz ile byków paln±łe¶. W sumie to nie wiem czy do tylu potrafisz zliczyć...:) Mleczko, siusiu, kupkę i spać...Dobranoc


    Hę?a nie czas na dobranockę dla ciebie ty może błędów nie robisz ''ortografisto''??!!Te twoje posty są żałosne i dziecinne.. nie masz sie czego czepiac?? :/W imię mojego ukochanego klubu żal mi ciebie.. i chyba twojemu tez..

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Ma sobie taki obywatel o jeden dzień za dużo wolnego od szkolnej ławy i już wyskakuje z mądrościami :)
    Wasza degradacja i nasza (ewentualna) mają ze sobą tyle samo wspólnego co inteligencja z Twoją skromną osobą.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma sobie taki obywatel o jeden dzień za dużo wolnego od szkolnej ławy i już wyskakuje z mądrościami
    Wasza degradacja i nasza (ewentualna) mają ze sobą tyle samo wspólnego co inteligencja z Twoją skromną osobą

    Ja może mam jeden dzień wolnego... a ty brak choc jednej cząstki inteligencji...


    ....Napinacze z Ostrowa.....


    ale i wam sie oberwie tymi 6 punktami w tyłek!:P
    :lol:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •