Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 49

Wątek: Mlekpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mlekpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów

    Spotkanie dwóch potencjalnie najsilniejszych drużyn PLS. Właściwie jest to mecz o 1 miejsce po I rundzie fazy zasadniczej ligi, bo drużyny te już raczej nie stracą punktów do 10 kolejki. Zapraszam do dyskusji!

    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3:1 dla Mleka : )
    Pod warunkiem ze Kebab zagra za Ruciaka... I Olsztyn zagrywka wiecej krwi napsuje niz z nami.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle że Tanik jest dziurą w przyjęciu, a zapewne o zabezpieczenie tego elementu chodzi Mazurowi kiedy do gry desygnuje Ruciaka. Jeśli chodzi o wynik stawiam 3:2 dla Olsztyna.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Optymisci, nie ma co. Ja stawiam 3:0 dla Skry.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2007
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle że Tanik jest dziurą w przyjęciu, a zapewne o zabezpieczenie tego elementu chodzi Mazurowi kiedy do gry desygnuje Ruciaka. Jeśli chodzi o wynik stawiam 3:2 dla Olsztyna.
    Tanik nie do końca jest dziurą (!), tyle tylko że obecnie jest bardziej rekonwalescentem niż zawodnikiem w pełni sprawnym. Fakt że jak sie go przyceluje, zwłaszcza pod permanentnym obstrzałem, potrafi odbić jak drewno, ale bez przesady. A atak ma zdecydowanie mniej "druciany"...
    Myślę że ze Skrą już zagra, tylko będzie go (jako "dziurę") lekko pokrywał Rysiek:-).
    Stawiam 3:1

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może przesadziłem z określeniem "dziura", ale w sytuacji gdzie jeden przyjmujący (Andrae) nie jest tytanem odbioru, drugi ten element musi wykonywać niemalże perfekcyjnie. W innym przypadku zostaną zachwiane proporcje między odbiorem a atakiem. System o którym mówię stosuje np Reprezentacja Polski.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie wygrają Mlekołaki:) Ale to gra Skra, i sędziowie beda dla nich to niewiadomo... 3-1 dla Olsztyna stawiam:) Bo grają u siebie, i Guma u nich rozgrywa, co tez jest przewagą i lepszy libero. Reszta jest na podobnym poziomie. Pozdro

    PS: 3pkt u siebie zdobywa Mosto z Jadarynkami:P

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mimo tego, że kibicuje Olsztynowi nie widze ich większych szans na zwycięstwo. Kluczem będzie przyjęcie i zgubienie Plińskiego w bloku (bo Heikkinen jest w takiej formie, że sam się gubi). Ruciak z Ryśkiem mogą to przyjęcie utrzymać, ale sądze że Andre(jak to Drzyzga mówi) będzię ostrzeliwany stacjonarnymi(trudnymi) zagrywkami vide. Dobrowolski, Heikinnen i Antiga. Wynik to jednak sprawa otwarta.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Trudne stacjonarne zagrywki" ?? To chyba nadużycie semantyczne?
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie trawię Coacha niemniej dzieki za założenie wątku na konkretny mecz. Gdyby cały sezon 2007/8 mieści się w jednym temacie liga PLS to mozna zamykac dyskusję.
    Myślę, że Skra wygra 3:1. Nikt nie zwrócił uwagi na to, że dokonała najlepszego transferu roku:DJ UCHO z bełchatowskiej hali SPRZEDANY!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,986
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Tylko tym razem jak wchodzi sie na hale w Belchatowie to pierwsze co sie czuje to zapach popcornu...Jedzie tym bardziej niz w niejednym kinie :) Korona na glowe popcorn w lape i mozna ..... piknikowac :)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Trudne stacjonarne zagrywki" ?? To chyba nadużycie semantyczne?
    No nie powiesz, że taki Ricardo serwuje prostą zagrywkę?

    Wiadomo, że wymienieni gracze nie dorównują Brazylijczykowi, ale nie można powiedzieć, że takie zagrywki są banalne do przyjęcia. Taki Andrae, który asem przyjęcia nie jest może po taki serwisach posłać 2,3 dogrania na 4,5 metr. Może to mieć kluczowe znaczeni dla wyniku seta.

    A jeśli chodzi o samą treść to może troche nadużycie, ale myślę, że sens został przekazany.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stacjonarna zagrywka to zagrywka z miejsca, a to co serwuje Ricardo to techniczna brazylijka...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To w takim razie wszystko jasne. Terminologia mi się pomieszała. Dzięki za poprawienie.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę uprzejmie :)
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli zostanie postawiony bardzo mocny nacisk na to aby milczarka nekac zagrywka techniczna ( czyt. guma, mozdzonek ) i mocnej na gruszke ( andrae, grzyb, szymanski, ruciak / tanik ) to SKRA moze grac bez przyjecia albo ze slabym przyjeciem a dobrowolski z calym szacunkiem wirtuozem rozegrania nie jest, idac dalej wlazly w najlepszej formie wg mnie nie jest co tez jest duzym plusem dla olsztyna

    moj typ 3:1 dla olsztyna

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten mecz ma być WIELKIM HITEM PLSu. Ale czy będzie? Zobaczymy, ma jakieś przeczucie, że to będzie przeciętne spotkanie AZS Olsztyn z Mega Najlepszą Skrą Bełchatów - MP sezonu 2007/2008! ;) Większość "znawców" siatkówki już powiesiła zawodnikom Skry złote medale za ten sezonu PLS oraz zakwalifikowała ich do Final Four Ligi Mistrzów.
    Mam nadzieję, że sędziowie nie będą przeszkadzać zawodnikom w grze....
    Pozdrawiam

    Mój typ: 3-1 dla AZS

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nowy sezon - stare problemy.najpierw wam przeszkadzał DJ Ucho teraz wam nie pasuje popcorn. zawsze cos was boli, ale to taka natura Polaka zawsze na cos narzekac. a ja nie narzekam bo wiem ze wygramy
    AZS- Skra 0:3
    ---------------------------
    Bienvenu au club, Stéphane!
    ____________
    POZDRAWIAM

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Jeżeli Olsztyn nie poprawi gry i zagra jak w Jastrzębiu, zwycięży Skra, Co wiecej nawet jeżeli Olsztyn zagra na maksa, i tak może wtopic bo Bełchatów grając swoje jest bardzo mocny.

    Stawiam 1-3

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nowy sezon - stare problemy.najpierw wam przeszkadzał DJ Ucho teraz wam nie pasuje popcorn. zawsze cos was boli, ale to taka natura Polaka zawsze na cos narzekac. a ja nie narzekam bo wiem ze wygramy
    AZS- Skra 0:3
    ---------------------------
    Bienvenu au club, Stéphane!
    Trochę taki OT, ale mi się rzuca w oczy. Na PiS też głosujesz?

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niby nic. Tylko "siła" argumentów mi się skojarzyła.

    Kończąc offtop wg. mnie szlachetność wygląda troche inaczej.

    A definitywnie kończąc to dziś będziemy świadkami jak pszczoły utopią się w mleku :p

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Glosowanie na PiS jest akurat do¶ć szlachetnym czynem. Na pewno lepiej niż na bandytów i aferałów z PO i lewicy, którzy mieli w zwyczaju ****ić mój kraj przez ostatnie 18 lat.
    Hahah :D Tyle ze ten szlachetny pis (a precyzujac sporo poslow obecnej partii) wspolnie z czescia posłów PO rzadzil za czasow AWS. Moze lepeiej zasiegnac troche wiedzy a nie opierac sie na tym co Jarek i Tadeusz mowia?

    Co do meczu to nie ogladalem ale jak dowiedzialem sie ze jest 1:2 dla Skry i jeszcze prowadza 3:7 to wydawalo sie ze po meczu. Szacunek za podjecie walki do konca. Patrzac na gre AZS w tym sezonie to pewnie zabraklo 2 przyjmujacego...

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kończąc off topic,olejcie to bagno(politykę) i skupcie sie na siatce
    I hate Bayern soooo much

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać jeszcze duże rezerwy w drużynie Olsztyńskiej. Szczerze? Antiga nadal mnie nie przekonuje, a Milczarek "Igłą" nigdy nie będzie. Jednak Gratuluje drużynie z Bełchatowa, za wygraną i za podniesienie sie po pierwszym secie.

    PS: Na koniec mała prowokacja z nagroda dla Bąkiewicza, przypomina mi się pewna nagroda dla Winiarskiego w Częstochowie :)
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak dla mnie 'zawodnikiem' meczu powinien byc zespol sedziowski za nieudolne sedziowanie i pomylki w obie strony

    co da Baka to jak na zawodnika z lawki zagral Ok, wydaje sie jednak ze to Wlazly zdobywajac chyba 37 pkt wygral ten mecz dla Belka

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahah :D Tyle ze ten szlachetny pis (a precyzujac sporo poslow obecnej partii) wspolnie z czescia posłów PO rzadzil za czasow AWS. Moze lepeiej zasiegnac troche wiedzy a nie opierac sie na tym co Jarek i Tadeusz mowia?
    nie ciesz sie tak, ja na nich nie glosuje, a gwaranuje ze wiem wiecej niz ty.

    jest do zdobycia sk±ds pierwszy set meczu, bo sie spoznilem i nie moglem zobaczyć jak skra dostaje w pipe :/


  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuję" A Baku no coz tragedia totalny krok w tyl i o ile nie wygryzie Milczarka z libero na co sie nie zanosi, spedzi caly rok na lawie.

    Zalosne"
    autor socza u_k
    Z jednym mogę się zgodzić: Załosne.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tOma - mimo, że zagrał nieźle, to w następnym meczu usiądzie na ławce. Reprezentant Polski i człowiek ambitny, nie powinien w roku Olimpijskim skazywać sie na ławkę rezerwowych, chyba że tej ambicji mu brakuje...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    t0ma
    Jedna jaskółka...
    EDIT: powtorka meczu teraz na POLSACIE.
    EDIT2: 18:20 dla Skry, kiwka skurcza w aut... Sedziowie przyznaja punkt pszczółkom... + kartka... To oczywiscie nie ma znaczenia, nie ma wplywu na wynik. Prawda? No jasne uwzieli sie na biedna Skierke.
    EDIT3: 3 set... 12:10 dla Skry... Dobrowolski EWIDETNIE dotyka siatki... Sedzia widzi co innego... Konsekwencja = 10:15...

    Mniejsza z tym. Wiliczanie trwa od 2 lat. No ale oczywiscie to sa urojenia rywali.
    Milych snow... Tylko nie zolto czarnych.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    t0ma
    Jedna jaskółka...
    EDIT: powtorka meczu teraz na POLSACIE.
    EDIT2: 18:20 dla Skry, kiwka skurcza w aut... Sedziowie przyznaja punkt pszczółkom... + kartka... To oczywiscie nie ma znaczenia, nie ma wplywu na wynik. Prawda? No jasne uwzieli sie na biedna Skierke.
    EDIT3: 3 set... 12:10 dla Skry... Dobrowolski EWIDETNIE dotyka siatki... Sedzia widzi co innego... Konsekwencja = 10:15...

    Mniejsza z tym. Wiliczanie trwa od 2 lat. No ale oczywiscie to sa urojenia rywali.
    Milych snow... Tylko nie zolto czarnych.

    Zgodzę się z t± siatk± Dobrowolskiego, ale kiwka Wlazłego była w aut ale odbiła się o zewnętrzn± stronę lewej ręki skrajnego blokuj±cego Olsztyna. A jak zawodnicy nie potrafi± się przyznać, żeby uci±ć dyskusję no to s± konsekwencje i kartki. I zastanawiam się czemu nie wspomniałe¶ o dotknięciu siatki przez AZS w 4 secie. Błedy były zarówno na korzy¶ć Skry jak i na niekorzysć. Więc chociaż b±d¼ obiektywny.

    Sędziowie wcale nie popełniali raż±cych błędów. Wiadomo, że musz± się zdarzać, bo niemożliwo¶ci± jest zauważenie wszystkiego. A wy jeste¶cie m±drzy bo obejrzycie sobie sto razy powtórkę i widzicie dla kogo powinien być punkt. Sędzia nie ma takiej możliwo¶ci.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodzę się z t± siatk± Dobrowolskiego, ale kiwka Wlazłego była w aut ale odbiła się o zewnętrzn± stronę lewej ręki skrajnego blokuj±cego Olsztyna.
    Mieliśmy już na tym forum jedną kobietę o nicku "Orangutan" której to pomylił się McKienzie z Woickim.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Olsztynianie ale chyba nie zaprzeczycie że Grzyb dotknął siatki przy bloku w 4 secie bodajże i atak Bąkiewicza lewą ręka wpadł w 9-ty metr hę???

    Nie chodzi mi o to żeby się spierać, ale pokazuje ze sędziowie mylili sie w obie strony.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zalosne"
    autor socza u_k
    Z jednym mogę się zgodzić: Załosne.
    tak, zalosne. Nastepny mecz Baku pewnie zagra w rewanzu z Olsztynem albo jak sie znowu Grucha zes.... na przyjeciu

    Obym byl zlym prorokiem bo bardzo szanuje tego zawodnika ale Baku w tym sezonie jezeli chodzi o gre bedzie sie mogl rownac z Dudkiem w Realu ....

    Jedyne co chcialem powiedziec to to ze nie byl to dobry wybor Michala ale to jego proble nie moj

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chodzi mi o to żeby się spierać, ale pokazuje ze sędziowie mylili sie w obie strony.
    Znajdź mi tutaj jakiś post Olsztyniaka, który napisał, że sędzia mylił się tylko w jedną stronę. Socza zdaje się nawet wspomniał wprost o błędach w obie strony.

    Widzisz fifok, problem w tym, że są błędy o różnej wadze konsekwencji (dwójka z religii jakoś mniej frapuje od dwójki z matematyki, a przeciż ocena taka sama ;)) Przyznam, że 'szybka' żółta kartka dla Gumy, który jest kapitanem trochę mnie dziwi.

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co to było z tym nieudostępnieniem Skrze hali do treningu? Orientuje się ktoś?

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co to było z tym nieudostępnieniem Skrze hali do treningu? Orientuje się ktoś?
    W sobote w Uranii byla wystawa malarska pt. "Wielcy ludzie-slabe charaktery".

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz wiadomo dlaczego azs przegral ... kibice wkurzyli skurcza!
    http://new.sports.pl/index.php?show=1&s=4&ns=101690
    to jest nauczka dla kibicow innych druzyn. nie denerwujcie szampona bo bedzie zdobywal po 40pkt w meczu, a w reprezentacji i tak nie zagra!

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co to było z tym nieudostępnieniem Skrze hali do treningu? Orientuje się ktoś?
    W sobote w Uranii byla wystawa malarska pt. "Wielcy ludzie-slabe charaktery".
    A której drużyny były portrety?
    :-)

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam pojecia, ja sie na sztuce nie znam. Ale to chyba malowal Picasso bo jeden gosc z obrazu nie mial namalowanych jaj.

    Konczac off topik, ciesze sie ze coraz wiecej meczow konczy sie po tie-breakach, i to nie tylko miedzy druzynami z czolowki. Jak widac brak kasy mozna nadrobic nadludzkim wysilkiem i ambicja.

    Druzyna weekendu:
    Wlazly - za 34 pkt w meczu. i ludzk± wrazliwosc
    Murek - za mula pociagowego juz 4 raz z rzedu.
    Dobrowolski - dobry wystep
    Kaczmarek - jw.
    Cerven - jw.
    Gierczynski - jw.
    Mierzejewski - jw.

    Wyroznienia: Janczak, Jozefacki i Bakiewicz.


  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Dobrowolskim to przesadziłeś- czwarty set Skra przegrała przez jego niedokładne wystawy. Dla mnie nadal Zagumny na tej pozycji to nr 1

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=256889211

    Wiem że jestem żałosny, ale nie mogłem się powstrzymać ;)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=256889211

    Wiem że jestem żałosny, ale nie mogłem się powstrzymać ;)
    To byl swietny pomysl zeby zarobic na mecze wyjazdowe tworzac ten transparent.
    Darmowa reklama a kaska wleci Wam na konto :D

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla obu drużyn to był mecz w którym cos wygrali ale zarazem przegrali. Porażką Skry jest nie wygranie tego meczu 3:1. Co do napisu to odniósł on chyba inny skutek od zamierzanego. a wystawienie go na allegro jest wręcz zenujące
    ____________
    POZDRAWIAM

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żenujący to jest super szybki powrót do zdrowia pewnego zawodnika, który był tak strasznie chory, że niemal chodzić nie mógł, aż tu nagle Bełchatowskie powietrze go uleczyło. Nikt nie wymaga żeby grał w kadrze, bo moim zdaniem reprezentowanie swojego kraju to zaszczyt a nie przykry obowiązek! Kibice wymagają tylko szczerości i jasnej deklaracji, a nie tak grubymi nićmi szytych kłamstw i wykrętów! To tyle w tym temacie, więcej na temat Wlazłego wypowiadać sie nie zamierzam!
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •