No to się może zacznie coś dziać bo tak naprwdę nic się nie stało cała ta sprawa to jakaś wielka mistyfikacja kto kogo przekupił ? To jakieś jaja zero dowodów tylko zeznania pana ferjana a ja mam nadzieję że wreszcie otworzy to oczy i usta osobom znającym kulisy meczu Start-KMO z zeszłego sezonu i ,,kapitalnej" dyspozycji mateja ,,czyste ręce " ferjana , mam nadzieję że przedawnieniu nie uległy zaparowane gogle pana ferjana ,,czyste ręce" z meczu KMO- GKM mam nadzieję że kedziora bedąc owczesnym trenerem Gkm rozświetli sprawę
A tak nawiasem mówiąc ludzie opanujecie się !!! Tak uczciwego człowieka jakim jest prezes Łyczywek atakuje się o rzeczy które nie miały miejsce ,do tego sponsorzy panowie Garcarek sponsorzy m.in Krzyżaniaka, Sawiny,Jędrzejaka ,Ułamka i wielu innych znanych polskich żulowców tak naprawdę żaden żuzlowiec w Polsce POLSKI nie powie na tych panów złego słowa to WIELCY PRZYJACIELE ŻUŻLA jeszcze raz proszę o opanowanie to WSZYSTKO ODBIJE SIĘ CZKAWKĄ POLSKIEMU ŻUŻlOWI taka jest prawda bo do niczego nie doszło nikt pieniedzy nie wręczył nikt nikogo nie przekupił są tylko zeznania pana ,,czyste ręce" widomo że skoro postawiono zarzut już dziś postępowanie dowodowe prawdopodobnie zostało zakończone w dodatku wniosek o tymczasowe aresztowanie oznacza jedno do winy nikt się nie przyznał WIĘC NAJPIERW COŚ TRZEBA UDOWODNIĆ A POTEM MIESZAC Z BŁOTEM
Zdaje się, (niestety dla polskiego żużla), że materiał dowodowy jest dużo mocniejszy niż same zeznania, o czym zapewne za jakiś czas się dowiemy.
I proszę Cię nie próbuj odwracać kota ogonem pisząc ironicznie o panu "czyste ręce".
Jak coś wiesz to idź na policję, a ja nie to nie oszczędź sobie głupich aluzji. Póki co to nie jego skuto kajdankami a sponsora z Ostrowa.