Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 751

Wątek: I liga mężczyzn 2007/08

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga mężczyzn 2007/08

    Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych rozgrywkami na zapleczu siatkarskiej ekstraklasy. Dziś – spotkaniem BBTS Bielsko – Skra II Bełchatów rozpoczął się sezon 2007/08 – i jest to doskonała okazja do rozpoczęcia dyskusji. Nie ukrywam, iż liczę na ciekawe i zażarte dyskusje na tematy merytoryczne :P.

    Pozdrawiam serdecznie.



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.gorzow24.pl/sport/live/17...ps-gorzow.html

    Jak ktoś zainteresowany to tu jutro bedzie relacja live z Jaworzna. BBTS pierwszym liderem, gratulacje :P

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak na razie 0-0 :):):):) pozdro z miasta lidera;)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, graty Kali.
    Ja dawałem 3:1 :-)

    Pzdr

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trefl Gdańsk - AVIA ŚWIDNIK 2:3:):):D:Phehe...można już składać gratulacje:D Trefl miał 3 (słownie 3) piłki meczowe w 4 secie i mimo tego poległ:D...ale to było przecież do przewidzenia:D
    ps. nie żebym im źle życzył...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje!! Energetyk-Stilon 3:2 :[

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwie niespodzianki - a tylko w takich kategoriach można traktować przegrane Trefla i GTPS-u - wróżą spore emocje w całym sezonie. Szczególnie zastanawiająca jest przegrana gdańszczan, choć przestrzegałam przed lekceważeniem Avii i cieszę się, że intuicja mnie nie zawiodła.
    Gorzowianie (sadząc po przebiegu meczu, dzięki Fileep :)) całe spotkanie bardzo męczyli się ze swoimi rywalami. Trzeci i czwarty set to prowadzenie gospodarzy, które siatkarzom z Gorzowa raz udało się zniwelować (w trzeciej partii), raz nie (w czwartej). Nie wiem, czy wyciągam dobre wnioski, ale ich problemem było mało stabilne przyjęcie i mocno średnia skuteczność ataku (?).

    Nysanie gładko pokonali beniaminka z Międzyrzecza :), ale szczegółów nie znam.

    Pozdrawiam.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...ufffff, bałem sie tego meczu

    STAL!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X-Man za dużo strachu.Wpadki będą ale o wynik a właściwie wygraną w Międzyrzeczu byłem spokojny-po typie na gumowym widać:D.Za tydzień Trefl.Będzie piekielnie ciężo ale mysle ze w zasięgu,zwłaszcza przy starej dobrej Głuchołaskiej>STAL!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trufle jak widać spalily się na inauguracje tak samo jak inny beniaminek :-).
    Niemniej dziwi mnie to bardzo, bo graja tam zawonicy, którzy lata spedzili w PLS.
    Jak widać siedzenie na ławce w PLS nie daje gwarancji szturmowego zdobycia I ligi...za tydzie będzie ciężko...


    P.S. Zwróć uwage na meje typy:
    KLIK
    ...jaworzno jak zawsze wytypowane co do punkcika hehehe, tylko na Truflach się przejechałem :)

    Pozdrawiam

    EDIT:

    czekam na jakś krótką relację z meczu, dakuul masz jakiś "cynk" jak wyglądała gra w Międzyrzeczu??
    Bo kibic ejka zawsze po przegranej nie są skorzy do udzielania informacji.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Odmłodzony zespół AZS-u PWSZ Nysa pokonał na wyjeździe Orzeł Międzyrzecz 3:0

    - Wynik bardzo mnie cieszy, ale nasza gra nie jest jeszcze taka, jak bym chciał. Moja drużyna to młodzi chłopcy, którzy jeszcze muszą się sporo uczyć - stwierdził po zwycięskiej inauguracji I ligi trener AZS-u Nysa Roman Palacz.

    Mimo że, jak podkreśla szkoleniowiec, zawodnicy są jeszcze młodzi, większość z nich nie ma jeszcze 20 lat, w decydujących fragmentach setów wykazali niemalże profesorskie doświadczenie, dzięki czemu potrafili wygrać. - Przeciwnicy pokazali, że są naprawdę dobrym zespołem i widać, że Międzyrzecz będzie dla wszystkich rywali trudnym terenem. Te trzy punkty na początku sezonu dodadzą drużynie pewności siebie przed kolejnymi spotkaniami - zaznacza Palacz. Właśnie tej pewności akademicy będą bardzo potrzebowali, zwłaszcza że już w sobotę zmierzą się we własnej hali z jednym z kandydatów do awansu do PLS-u Treflem Gdańsk.

    Pojedynek z Orłem był szczególny dla Dawida Migdalskiego, dla którego był to debiut na II-ligowych parkietach. 19-latek, podobnie jak pozostali siatkarze, zaprezentował się z dobrej strony. - Nie chciałbym jednak nikogo szczególnie wyróżniać, bo wszyscy zagrali całkiem nieźle - kończy Palacz. Po pierwszej kolejce nysanie plasują się w tabeli na trzeciej pozycji."

    Orzeł Międzyrzecz - AZS PWSZ Nysa 0:3 (22:25, 24:26, 22:25)

    AZS PWSZ: Kozłowski, Makaryk, Szabelski, Migdalski, Żuk, Kurian, Kryś (l), oraz Dzikowicz, Szlubowski

    www.gazeta.pl

    Jak informują inne media w nyskiej ekipie najlepiej grali Kurian i Kozłowski a w 2 secie dobrą zmiane na zagrywke dal Dzikowicz. Najbrdziej martwiły przestoje w grze akademików.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przestoje nie dziwią, wszak to początek sezonu.
    Cieszy dobra postawa Kozłowskiego, może wreszcie ta pozycja się ustabilizuje. Co do Kuriana to raczej jestem spokojny, że rozegra dobry sezon będąc jednym z najlepszych na pozycji atakującego w lidze. Środek raczej tez nie bedzie sałbym punktem. Najbardziej się obawam o przyjęcie, i własnie rozegranie a co najgorsze...o słabą ławkę...nie daj Boże kontuzja Szabelskiego bądź Makaryka i będzie problem.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    x-man wlasnie doczytałem w NTO, ze nysanie jak mowil Palacz najslabiej zaprezentowali sie wlasnie w przyjeciu!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wracając do meczu w Gdańsku to warto zaznaczyć, że Avia wystąpiła z jednym nominalnym środkowym, któym był grający w ubiegłym sezonie w II lidze Michał Baranowski (skończył 11 z 15 ataków:D). Nie mógł zagrać Paweł Komorowski, więc na środku wystapił atakujący Wojciech Pawłowski, który podobno nieźle się zaprezentował (zresztą z tego co wiem, kiedyś w Resovii w PLS-ie przez pół sezonu grał jako środkowy z powodu czyjejś kontuzji i nieźle się prezentował). W 4 secie zastąpił go Bartosz Węgrzyn, który jeszcze nie jest zdolny do gry, ale zdobył 2 ważne ppunkty w tie-breaku. W miejsce Pawłowskiego w ataku zagrał T.Bogusz, który od 2-3 sezonów jest wiecznym rezerwowym (ma teraz 20 lat) i zdobył 34 punkty!:):D Słyszałem, że już w sparingach nieźle się prezentował, ale żeby aż tak:P

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cienka musi być ta SKRA skoro Golec takie czapy zakłada hehehe

    Pzdr

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    x-man wlasnie doczytałem w NTO, ze nysanie jak mowil Palacz najslabiej zaprezentowali sie wlasnie w przyjeciu!!!
    Moim zdaniem na tle Miedzyrzecza na przyjeciu Nysa zagrała bardzo pewnie ,natomiast w ataku najpewniej Żuk,co do Kuriana,zagrał bez rewelacji zresztą zapewne dlatego trener zdjął go na jakis czas z boiska. Kozłowski troszkę asekuracyjnie gra srodkiem, jednak szybkie pilki na skrzydła gubiły blok Orła. W sumie mecz bardzo wyrównany i zacięty.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomaszek a kto zastapil Kuriana

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie Dzikowicz na zagrywce :)

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szczerze mowiac to Dzikowicz wygral ten mecz dla nysy wchodzil z lawki w okolicach 20 pkt i serwowal 3 tak trudne zagrywki (albo as-y) ze nysa odrazu odskakiwala a czasu na dogonienie juz nie bylo :( ale widac w m-cz zadatki na zespol ktory jednak sie utrzyma ... mi osobiscie najbardziej podobali sie kibice :)
    http://waisa.wrzuta.pl/obraz/d49pGKrJWQ/orzel-azs_nysa

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podeslij zdjęcia kolezanek z KK, to odpowiem czy podzielam Twoje zdanie.. hehe
    Pozdrawiam


    -----------------
    Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z takiej strony Cie nie znałem :D

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie Dzikowicz na zagrywce :)
    Dzikowicz o ile pamietam wchodził za środkowego (chyba za Szabelskiego) a Kurjana zmienił Szlubowski

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed nami niezwykle ciekawa II kolejka.

    zapraszam do obstawiania wyników:

    KLIK
    Pzdr

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Avia Świdnik - SMS Spała 3:0 (25:21;25:21;25:19).
    Krótko mówiąc mecz bez historii...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gwardia Wroclaw - KS Poznan 3:2.

    Calkiem fajny mecz.

    Pozdrawiam.


  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    STAl vs Trufle 2:3
    ....a bylo już 2:0 buuuu :(

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to kto jest teraz tym liderem?:D
    pozdrAVIAm!
    ps. słyszałem dakuul, że mecz z Gwardią w następnej kolejce został przeniesiony do Świdnika:D (piątek, godz. 17.00, jakby ktoś miał ochotę pooglądać dwie najlepsze drużyny w I lidze :D:P).

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X-man ale i tak urwaliscie punkt, gratki! My troche frajersko, 1 set fatalnie wygladał, ale trzeba też przyznac ze BBTS ładnie sie prezentuje i z taka gra powinien sie utrzymac spokojnie. Najlepiej sie prezentował Śmigiel, widac ze chce sporo udowodnic. Jedyny plus 5-setówki to dobry doping nakrecony emocjami, szczególnie jak cała sala Szkocje robiła :O Miazga!\

    Ps.Dakuul-wiadomo czy z nami tez Gwardia chce sie zamienic na gospdoarza?

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem o zmianie terminu, ale nic mnie nie zdziwi. Jeśli to prawda – bardzo żałuję, bo ciekawa jestem, jak gra Avia.

    Trochę prywatnych uwag o dzisiejszym meczu (relacja na SF).

    Przykro powiedzieć, ale Gwardia w I lidze ma lepszy skład niż w PLS.Niestety, nie jest różowo, bo ławki rezerwowych – brak. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnej alternatywy dla szóstkowych graczy. A spotkania zapowiadają się na długie i wyrównane. Z zazdrością patrzyłam na Gerymskiego, który mógł wprowadzać kolejnych graczy (Mischke, Świeżewski, Kaczorowski.Podobno nasi działacze szukają atakującego i przyjmującego za granicą...Oby znaleźli (brakuje choćby takiego Vlka. No i Wilk musi mieć zmiennika, bo miewa chwile słabości.

    Najlepszym graczem spotkania był Chadała (przyznaję z bólem, bo za nim nie przepadam) – pewny w przyjęciu, znakomita technika ataku, inteligencja w grze. Olejniczak schudł z 10 kilo, co wyszło mu na dobre :). Wilk grał fantastycznie trzy sety, w czwartym zgasł. Dobrze, że się potem zrestartował. Środek przyzwoicie. Drzyzga powinien trenować przyjęcie na palce, bo sobie z tym nie radzi. Rozgrywacz baaardzo przeciętnie.

    Poznań – dobre, nawet bardzo dobre, skrzydła (M. Lach. Kubiak, potem świetny Mischke), zagrywka, choć ryzyko nie zawsze się opłacało. Dobry libero – Krypel. Słabo Kamuda, przyzwoicie P. Lach, słabiej Wieczorek (nie zdanżał :P na skrzydło). Syguła całkiem nieźle, kilka wystaw ślicznych, ale – tradycyjnie w decydujących momentach – zbyt nerwowo.

    Wydaje mi się, że pięciosetowe pojedynki będą częstsze, niż nam się wydawało przed sezonem.

    Pozdrawiam.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do meczu Nysy z Treflem to punkt urwany tak naszpikowanej drużynie przez Nysę, która grała akurat takim składem to sukces. Gdańsk ma na tyle szeroką ławę, że może cały skład wymienić w trakcie meczu i okaże się on lepszy od poprzedniego - i tak było bo wejście Kruka i Szczurowskiego odmieniło całe spotkanie. Nysa grała prostą siatkówkę i jak na tak młody zespół nieźle, mi osobiście najbardziej in plus to Makaryk, a reszta poprawnie. Nieźle są przygotowani do gry, więc może z tych juniorów uda się coś wycisnąć?? :P

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dla nas dobrze się stało - jak to X-man zauważył - że nie graliśmy z Hajnówką na inaugurację :)

    Z niecierpliwością czekam na sobotnie popołudnie aby zobaczyć jak z kwitkiem odjeżdżają z naszej hali Energetikos :)

    Kiedy Pronar Parkiet Hajnówka zagra z GTPS Gorzów Wielkopolski w III rundzie Pucharu Polski ? To pytanie pozostaje ciągle bez odpowiedzi.

    Przypomnijmy, że zgodnie z terminarzem PZPS mecz miał sie odbyć 17 października. Termin gościom był wielce niedogodny. Chcieli przenieść mecz do siebie, później przełożyć na 10 października. Jak się okazuje do meczu może nie dojść wogóle. przyczyną mogą być problemy finansowe gości ...
    Cienko z kasą w Gorzowie?


  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ....Don Kalione...
    Lepiej skupcie się na Jaworznie, zeby sie po was nie przejechalo :P:P:P

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wiesz co :p już się po nas i Skra i Stilon miał przejechać. Jakosi nawet redaktorzy ze strefy siatkówki w zapowiedziach ton zmienili..

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaa oni sie znaja na siatkówce "fotelowej" :-D

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie, kolejny mecz Gwardia zagra z Avią – i owszem – ale w Świdniku. Głupio, ale widocznie działacze bali się, że jak przeniosą spotkanie z soboty (dziewczyny grają) na jakiś inny dzień na nikt na niego nie przyjdzie (?).

    Ptaszki ćwierkają, że Gwardia zainteresowana jest pozyskaniem Norwega Geira Eithuna.

    Pozdrawiam.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz Avia - Gwardia w piątek o 18.00. Swoją drogą już dawno nie było w Świdniku tak dziwnej godziny rozpoczęcia meczu w tak dziwnym dniu (nawet jak Małysz skakał za swoich najlepszych lat, jeszcze w czasach prawdziwej "Małyszomanii", a bywało tak, że terminy z meczami Avii co raz się pokrywały, to działacze nie ruszyli palcem, żeby mecz choć o godzinę przenieść, zresztą Małysz też:P, tylko zawsze sobota punkt 17.00, a potem narzekali na niską frekwencję - ciekaw jestem ile ludzi przyjdzie w piątek i dlaczego mecz jest właśnie w owy piątek?). Ale to nieważne...ważne by było zwycięstwo:D

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym wpadł w piątek ale mnie mama wojskiem straszy

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kali ma talent do grafik w paincie :):):)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyjedziemy na przysięgę Kali :D:D

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ależ Ci źle życzą. Uciekaj jak najdalej od tej durnej instytucji. Jak się da.

    A dziś życzę zwycięstwa lepszej drużynie. Może jednak to będzie Gwardia?

    Pozdrawiam.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GTPS wycofany z Pucharu Polski. Więcej szczegółów http://www.gorzow24.pl/news/1816/bachalski-nie-chce-juz-hali.html
    Jest dramatycznie...

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    08-10-2005
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Avia Świdnik - Gwardia Wrocław 3:1

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :):):):):D Fajnie było;)
    Co do meczu, to I-szy set przegrany przez Avię 25:27, chociaż wcześniej mieliśmy kilka piłek setowych, nawet piłkę po swojej stronie, ale zablokowany został Z.Żurek. Trzeba też wspomnieć, ze wcześniej Avia dwukrotnie odrabiała 4-punktową stratę. II set to całkowita dominacja Avii, która od początku do końca prowadziła 4,5 punktami (wygrana do 21). Identyczne w III secie, chociaż tu przewaga była jeszcze większa (wygrana Avii do 19). W IV secie Gwardia prowadziła już 15:9, po czym na zagrywkę stanął W.Pawłowski, który rozpoczął mecz na ławce rezerwowych i mocnymi zagrywkami (w tym chyba 2 asy) doprowadził do stanu 14:15, później do stanu 21:20 dla Gwardii walka punkt za punkt, a przy prowadzeniu 23:22 dla Avii dwoma asami mecz kończy J.Guz, który w tym sezonie wrócił na pocycję przyjmującego i grywał raczej będzie w rezerwach, ale w połowie ostatniego seta w taki oto sposób zastąpił Z.Żurka.
    Podsumowując, Gwardia zdecydowanie rozczarowała, jedynie M.Chadała kończył zdecydowaną większość piłek, chociaż był moim zdaiem zbyt mało wykorzystywany w ataku. Poza tym trener M.Jarosz robił multum zmian, po jednym złym zagraniu dokonywał zmiany, za chwilę zmiana powrotna i tak w kółko, uspokoił się dopiero w 3 secie, ale wtedy zaczął sprawiać wrażenie jakby pogodził się z wydarzeniami na parkiecie i w zasadzie siedział na ławce bez żadnej reakcji, w każdym bądź razie tylu zmian w jednym meczu nigdy nie widziałem. Co do Avii to znakomicie zagrali P.Komorowski i W.Pawłowski, który dopiero w 3 secie wszedł na parkiet, ani jeden ich atak nie został zablokowany jeżeli dobrze pamiętam (Paweł zrobił olbrzymi postęp w stosunku do poprzedniego sezonu). Marcin Jarosz już tradycyjnie dobrze na zagrywce i tak samo w ataku - bardzo skuteczny - zdecydowanie przyćmił Ojca:P, a żeby kogoś nie pominąć to powiem, że wszyscy zagrali bardzo dobry mecz. Wystarczy;)
    PozdrAVIAm!

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Avii. Szczere.

    Wygrana lidera :) całkiem zasłużona. Jarosz robił zmiany? Ciekawe jakie? Bo ławki brak.

    Pozdrawiam.

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •