Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Magisterka o kibicach

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Magisterka o kibicach

    Witajcie!

    Jak już wyżej zaznaczyłam, piszę pracę magisterską o polskich kibicach siatkówki. Do napisania jej niezbędne jest przeprowadzenie badań wśród kibiców. Polegają one na odpowiedzeniu na kilka-kilkanaście pytań związanych z kibicowanie. Chciałabym Was prosić o pomoc i udział w tych badaniach. Mam nadzieję, że zechcecie poświecić trochę czasu na odpowiedzi na pytania znajdujące się pod tym linkiem http://docs.google.com/View?docid=dc97v7r3_2fghj6dh9.
    Jeżeli zdecydujecie się, to odpowiedzi prześlijcie na mojego maila.
    Zachęcam Was do tych ankiet, może przekona Was fakt, że sama też jestem kibicką od ponad 10 lat (zaledwie;)).
    A zaznaczam, że to nie będzie praca pod względem psychologicznym, a antropologicznym, etnologicznym.

    Pozdrawiam ciepło
    Ala :)

    P.S. Do administratorów/moderatorów, już wcześniej z dakuul uzgodniłam założenie takiego wątku.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego ograniczasz ankiete do kibiców z PLS? Jakbyś nie wiedziała jest w Polsce więcej klas rozgrwykowych...wypełniłbym ale ta ankieta chyba mnie nie dotyczy?

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego ograniczasz ankiete do kibiców z PLS? Jakbyś nie wiedziała jest w Polsce więcej klas rozgrwykowych...wypełniłbym ale ta ankieta chyba mnie nie dotyczy?
    Dzięki za "sympatyczne" podejście do sprawy...Myślę, ze obeszłoby się bez takiego sarkazmu...
    Jeżeli kibicujesz drużynom z innych lig, o których rzekomo nie mam pojęcia, to nie stanowi problemu, jeżeli nadal masz ochotę odpowiedzieć, ja Ci nie zabraniam, wprost przeciwnie, zapraszam.
    To samo dotyczy pozostałych kibiców innych drużyn, spoza PLS, niestety oficjalnie musiałam ograniczyć w taki sposób to pytanie.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dam sobie malego uciac ze juz kiedys byl podobny temat na tym forum.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wejdz sobie na www.kibice.net jak juz chcesz pisac o kibicach bardziej hardcoreowych

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego ograniczasz ankiete do kibiców z PLS? Jakbyś nie wiedziała jest w Polsce więcej klas rozgrwykowych...wypełniłbym ale ta ankieta chyba mnie nie dotyczy?
    Dzięki za "sympatyczne" podejście do sprawy...Myślę, ze obeszłoby się bez takiego sarkazmu...
    Jeżeli kibicujesz drużynom z innych lig, o których rzekomo nie mam pojęcia, to nie stanowi problemu, jeżeli nadal masz ochotę odpowiedzieć, ja Ci nie zabraniam, wprost przeciwnie, zapraszam.
    To samo dotyczy pozostałych kibiców innych drużyn, spoza PLS, niestety oficjalnie musiałam ograniczyć w taki sposób to pytanie.
    Nie drużynom tylko DRUŻYNIE ;) Oczywiscie że nie mogłem sobie podarować sarkazmu, bo jak widzę ograniczenie do haseł typu Liga Światowa, kibice siatkówki, PLS to mi się odrazu włącza lampka z pewnymi skojarzeniami, mniejsza z tym, zabieram się za pytania, z net-chuligańskim pozdrowieniem ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W kwestii pytan, nr1 mnie zniszczyl psychicznie. Naprawde wyobrazasz sobie ze ze podam Ci imie i nazwisko wraz z nickiem z netu? halo halo...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety kolezanka ma chyba pecha, ankieta ta powinan byc rozdawana na meczach LŚ. Chociaz sezon w krotce sie rozpocznie, to siatkofani Polsatu Bełchatów pewnie chetnie napisza jacy sa kibice siatkowki.

    Uszat nie pisz bo popsujesz statystyki i wyjdzie ze na siatkowke chodza hooligani:P

    sorki ale wyglada to mi na probe rpzechwycenia danych osobowych

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sądzę, żeby chodziło o przechwycenie danych osobowych, ale.... Szczerze mówiąc też nie rozumiem, dlaczego ankieta jest nieanonimowa. Dlaczego imię i nazwisko jest niezbędne dla przeprowadzenia i opracowania badań? Trochę miałam do czynienia z badaniami naukowymi różnego typu i nie łapię.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sądzę, żeby chodziło o przechwycenie danych osobowych, ale.... Szczerze mówiąc też nie rozumiem, dlaczego ankieta jest nieanonimowa. Dlaczego imię i nazwisko jest niezbędne dla przeprowadzenia i opracowania badań? Trochę miałam do czynienia z badaniami naukowymi różnego typu i nie łapię.
    W moim przypadku tak się składa, że muszę mieć dane ankietowanych, niestety.

    Do moderatorów - wątek można chyba zamknąć, gdyż moje badania dobiegają końca, w międzyczasie jeszcze trochę kibiców się zgłosiło i dalsze prowadzenie tego tematu nie ma sensu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •