Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 751

Wątek: I liga mężczyzn 2007/08

  1. Powrót do góry    #541
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście polecam Czewe-***** :-)

  2. Powrót do góry    #542
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kociaczki w finale. Czyli walka z Nysą o trzecie miejsce. Jak ja tego nie lubię...

    Pozdrawiam.

  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka walka?? :D:D:D po prostu mecze......tak miedzy nami to nie wiadomo czy będziemy mieli kim grac o to 3 miejsce ;>

  4. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nooo rok temu nie mieliście:P

  5. Powrót do góry    #545
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w meczu nr 5 o utrzymanie w PLS...
    Po dwóch łatwo wygranych setach przez Warszawę trener Chudik poszedł na całość, wstawił na atak... Sopkę, na przyjęciu grali Kacprzak z Matusiakiem. Zanim Polibuda się zorientowała co się dzieje było 2:2. W tie-breaku doświadczenie Warszawian zrobiło swoje.
    Nagrodę MVP dostał Rybak, ale najlepszym w Polibudzie był raczej Michalczyk. Cały mecz grał Polozevets.
    W Bydgoszczy odciążony od przyjęcia Sopko zdobył ~30pkt, atakując z 60-70% skutecznością. Nie wystarczyło.

  6. Powrót do góry    #546
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś Ci się pomyliło? Czy też z góry zakładasz, że Delecta powróci do I ligi?:P
    Fakt, ta rywalizacja jest ważna dla I ligi, bo przegrany będzie grał w niej w sezonie 2008/09. Osobiście nie wierzę w przegraną Politechniki, bo od lat mają niebotyczne szczęście i „szczęście”.

    Pozdrawiam.

    Patrząc na wczorajszy skład Gwardii: Marciniak, Jarząbski, Terlecki, Lech, Olejniczak, Karpiewski oraz Michułka (libero), Dutkiewicz, Wilk, Krupnik, Drzyzga nikt mnie nie przekona, że wrocławianie chcieli wygrać ten mecz. O ile mogę zrozumieć brak nominalnego libero Drzyzgi w podstawowym składzie, bo chłopina słabiutki i nie wytrzymuje presji meczu (i trenera), to obecność Wilka oraz Krupnika na ławce jest jednoznaczna.

    A ja – kolejny raz – dałam im mój 1% podatku. Fuj!

  7. Powrót do góry    #547
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrząc na wczorajszy skład Gwardii: Marciniak, Jarząbski, Terlecki, Lech, Olejniczak, Karpiewski oraz Michułka (libero), Dutkiewicz, Wilk, Krupnik, Drzyzga nikt mnie nie przekona, że wrocławianie chcieli wygrać ten mecz. O ile mogę zrozumieć brak nominalnego libero Drzyzgi w podstawowym składzie, bo chłopina słabiutki i nie wytrzymuje presji meczu (i trenera), to obecność Wilka oraz Krupnika na ławce jest jednoznaczna.

    A ja – kolejny raz – dałam im mój 1% podatku. Fuj!
    dakuul : czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa, bo nigdzie nie doczytałem, żeby wysoki prezydent miał wysokiego syna-siatkarza? :)
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #548
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś Ci się pomyliło? Czy też z góry zakładasz, że Delecta powróci do I ligi?:P
    E tam, przegrany spadnie, ale zwycięzca będzie grał z Poznaniem/Gdańskiem

  9. Powrót do góry    #549
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jednak wybrałem AZS-KSJ i chyba dobrze zrobiłem :] Jaki będzie finał? W sumie Nysa postawiła Treflowi trudniejsze warunki więc myśle że Gdańszczanie mają...lepszą sytuacje bo są w dobrym rytmie. Stawiam na 3:1, w Gdansku planowo, w Poznaniu pierwszy mecz 3:2 drugi 0:3. Przegrany chyba z Politechniką, bo Chemik jest w tym momencie w bardzo trudnej sytuacji.

  10. Powrót do góry    #550
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polibuda nie spadnie;) a Trefl nie straci meczu z kociakami :)
    Bardzo dobry wybór Fileepie :)

    Pzdr

  11. Powrót do góry    #551
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomku, to czysta zbieżność nazwisk. Gdybyś zresztą kiedykolwiek widział naszego rozgrywacza, to wykluczyłbyś jakiekolwiek pokrewieństwo – prezydent jest wyższy ze dwie głowy. I zdecydowanie przystojniejszy :).

    Też stawiam na gładką wygraną Trufli i brak sukcesu kociaków z Politechniką. Z Delectą może mieliby jakieś szanse?

    Zresztą baraże budzą we mnie sprzeczne uczucia – oba zespoły walczące o utrzymanie w PLS-ie mają u mnie (z różnych względów) marne notowania. A w pojedynkach o awans do ekstraklasy kibicować będę raczej kociakom. Pomijając osobistą sympatię dla kotów (tych prawdziwych :)) grają całkiem ładną siatkówkę i nie są tak zmanierowani jak rywale.

    Pozdrawiam.

  12. Powrót do góry    #552
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatni mecz Warszawy z Bydgoszczą.
    Obie drużyny grały mocno zagrywką, co przy tej stawce dało sporo błędów. Ale Politechnice się opłaciło, bo sprowadziła przyjęcie Bydgoszczy na bardzo niski poziom. W Warszawie nie było zdecydowanego lidera, MVP dostał Rybak, bo zagrywką dowiózł ostatniego seta do końca. W opinii wielu na MVP zasłużył Michalczyk (>60% w ataku i przyjęciu), ale z kolei trzeci set to zasługa głównie Kulikovskiego. Chyba 7 punktów zdobył Polozevets popisując się kilkoma sprytnymi zagraniami na siatce.
    W Bydgoszczy Sopko nie zagrał ponad program, miał wsparcie w Janczaku, jednak też bez rewelacji, co nie mogło wystarczyć. Tym bardziej, że na boisku nie było Kacprzaka, którego zastąpił Matusiak, tworząc dziurę w ataku. Jednak najsłabszym elementem było przyjęcie, oparte o duet Dębiec-Matusiak.

    Podsumowując
    Bydgoszcz czeka na powiększenie PLS i martwi się o swoją przyjaźń z Delectą. Warszawa czeka na dalszy baraż, który ma zacząć się jakoś na początku maja. Z Poznaniem?

  13. Powrót do góry    #553
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm, co tu tak cicho? Nasz nowy-stary znajomy w I-ligowym gronie, niejaka Delecta Bydgoszcz, robi co może, czyt. za wszelka cenę, czyt. pcha się na siłę z powrotem do PLSu drogą na duuuże skróty, bo chyba po krótkim tam pobycie zapomnieli co to znaczy sportowa rywalizacja i uczciwe zasady spadku i awansu. No ale cóż, w końcu władze PLS chcą czerpać wzorce z NBA:D

  14. Powrót do góry    #554
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    haha to ja do draftu przystąpie :D

  15. Powrót do góry    #555
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tajnym meczu, rozegranym wczoraj (???) we Wrocławiu EnergiaPro Gwardia Wrocław pokonała AZS PWSZ Nysa 3:2 (25:21, 23:25, 19:25, 25:19, 15:8).

    Uprzedzając pytania potencjalnych rozmówców - na meczu nie byłam, bo miał być rozegrany za tydzień i nikt nie pofatygował się poinformować kibiców o zmianie terminu. Z biegania pod halę wyrosłam.

    Pozdrawiam.


  16. Powrót do góry    #556
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale ważne były intencje, że Ci się w ogóle chciało:)

  17. Powrót do góry    #557
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cierpliwie ogladam kolejne mecze, niezależnie od tego jak Gwardia gra. I w jakiej klasie rozgrywek. Dlatego mi żal.

    Dziś planowa wygrana Trufli z Kociakami 3:0 (25:12, 28:26, 25:19).

    Pozdrawiam.

    ps. mam nadzieję, że na mecz do Nysy ktoś z forumowiczów jednak jutro pójdzie. Liczę o osobiste uwagi.

  18. Powrót do góry    #558
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś druga planowa wygrana Trufli. Nudy panowie i panie w tych play-off

  19. Powrót do góry    #559
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat ze strony Gwardii: "Podopieczni Macieja Jarosza ulegli dzisiaj na wyjeździe akademikom z Nysy. O końcowej klasyfikacji decydował stosunek setów. Lepszy mieli zawodnicy z Nysy i to oni zajęli trzecie miejsce".

    Kompletne kuriozum i bzdura. Autor! Autor! Kto wpadł na ten genialny pomysł? I kiedy? Po po w ogóle zostały rozegrane te mecze? Trzeba było się umówić na wynik.

    Pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #560
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie marudź, w małych punktach też byliśmy lepsi hehehe :P:P

    a sam mecz według relacji świadków przypominał piknik, a nie rywalizację ligową ;) jednym słowem idiotyzm.
    Klasyfikacja powinna być wykładnią zdobyczy punktowej w sezonie w przypadku 5 i 3 miejsca....

  21. Powrót do góry    #561
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tia Trefl zniszczył KSP to ide za tydzien pogratulować Krzysiowi Kocikowi awansu :) Mozecie liczyc na relacje z wiekopomnego wydarzenia jakim bedzie napewno wejscie tego ful profeszonal klubu w zaszczytne grono :D
    P.S. Ja mimo że należe do zwolenników "kumatego" kibicowania to dużo rozumiem ale taki obraz kibiców przyjezdnych na bądz co bądz finałowym meczu jest lekko żenujący i troche świadczy o tym jakim klubem jest KSP. Już mniejsza o liczbe tych w większosci dziewczyn (chociaż Trefl zapowiada się w Poznaniu w jakieś 30 osób) ale żeby nawet na stojąco nie dopingować...

  22. Powrót do góry    #562
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X-Man jakich świadków heheheheh???????

  23. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świadków koronnych oczywiście :D

  24. Powrót do góry    #564
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tekturowych :D:D:D:D

  25. Powrót do góry    #565
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I co tam panie w polityce??
    U nas niby 10 zawodnikow na 11 i trener mają kontrakty ale co z tego wyniknie to się dopiero okaże :]

    "Ciekawe" rzeczy dzieją się w naszym kochanym jaworznie. Otóż prezesy wyszli z założenia,że skoro sezon się skończył to dali siatkarzom wypowiedzenia hehe i do konca kwietnia otrzymują pieniążki. Dopiero później (!) będą z nimi prowadzic rozmowy odnosnie prolongat :)
    Swoją drogą wieść gminna niesie,że Energetycy mają jeszcze zaległe pensje za styczeń.
    Czyżby tamtejsze dycydenty uczyli się od najlepszych,czyli BBTS? :D

  26. Powrót do góry    #566
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Poznaniu z tego co pismaki wypisuja jeszcze jest nadzieja, ale chyba zdają sobie sprawe że sytuacja jest ciężka. Jak będzie, okaże się, coś czuje że Tygrysy mogą ostatni raz pokazać pazury, ale na góra 1 mecz ;] Pzdr

  27. Powrót do góry    #567
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2007
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tajgery to nawet pazurków nie pokazały... ;)
    KS Poznań-Trefl Gdańsk 0-3 15:25, 15:25, 23:25.
    Żegnamy Trefl z 1 ligi ;)gratulacje dla Gdańska.

  28. Powrót do góry    #568
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz w stylu Skra-AZS, troche walki Poznania na poczatku 2 seta i szczególnie w 3 ale na koncu Trefl zachował wiecej zimnej krwi. W Treflu trudno kogos wyroznic bo wszyscy grali bez wiekszych błedów, najbardziej błyszczeli STancelewski Szulik Winnik. Co do otoczki- na trybunach jakies 300 osób z czego 24 gosci na sektorze plus drugie tyle na hali, a przypominam wstep darmowy. Ja wiem ze wynik nie byl zachecajacy ale to mimo wszystko finał, wiec nasuwa sie pytanie dla kogo ta siatkówka w Poznaniu? Kwintesencja tego co mowie było "gramy u siebie" niosace sie z głownie dziewczecych gardeł kibiców przyjezdnych (chłopaków naaliczyłem 8 :P) co nie spotkało sie z praktycznie z zadna reakcja miejscowych (oprocz piskow i walenia w jakies kołatki),cóz... pzdr

  29. Powrót do góry    #569
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Trefla.
    ____________
    POZDRAWIAM

  30. Powrót do góry    #570
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak juz tak mówimy a propos druzyn ktore sobie cos tam wygrywają tzn kupuja to mam pytanie:
    dar, ty możesz to wiedziec- czy Skra II udostepnia swoje miejsce ekipie Siatkarza Wieluń w 1 lidze?

  31. Powrót do góry    #571
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O to by ciekawa sprawa była, dwa "awanse" w "sportowej" walce eheh...
    AZS Zielona Góra-OSiR Hajnówka i MKS MOS Będzin-Sudety Kamienna Góra, jakieś typy, życzenia? Ja osobiscie bym widział MKS i Hajnówke

  32. Powrót do góry    #572
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co mowił wczoraj Piechocki w lokalnej TV czynia starania aby przekazac druga druzyne i druzyne seniorek, ale nie podał z kim rozmawiaja z tym ze wiekszy nacisk kłada na to by pozbyc sie zenskiej druzyny .Jak kogos interesuje wypowiedz Piechockiego to najparwdopodobniej w poniedziałek bedzie na stronie ----http://www.ebelchatow.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=9&Ite mid=112

  33. Powrót do góry    #573
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, nie ma to jak za przeproszeniem "wydymać" rezerwy i żeńską drużynę, bo przecież będzie wiecej kasy dla Miszczów:P
    (bo rozumiem, że odstąpienie znaczy ni mniej ni więcej tyle co odsprzedanie miejsc w lidze).

  34. Powrót do góry    #574
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (bo rozumiem, że odstąpienie znaczy ni mniej ni więcej tyle co odsprzedanie miejsc w lidze).
    Dokładnie ale nie interesuja ich( działaczy )ze sa kibice ktorzy wola siatkowke ta w wykonaniu zawodnikow i zawodniczek ktore sa wychowankami, ale co tam lepiej kupic jak samemu wychowac !!!!!!!!!


    29 kwietnia odbyło się spotkanie Zarządu KPS Skry Bełchatów S.S.A. z zespołem kobiet, podczas którego oficjalnie podziękowano za dotychczasowe osiągnięte wyniki sportowe. Podsumowano miniony sezon, jednocześnie poinformowano o zmianie polityki Klubu dotyczącej sekcji żenskiej. W Skrze Bełchatów pozostanie jedynie szkolenie dziewcząt do wieku juniorki. Zespół seniorek nie zostanie zgłoszony do rozgrywek w sezonie 2008/2009.


    Na tyle siatkówki kobiet w Bełchatowie ...bez komentarza.....

  35. Powrót do góry    #575
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik masz dobre info. Skra 'udostępnia' miejsce nie tyle ekipie Wielunia, co klubowi z Wielunia
    Piotrek79:
    Dokładnie ale nie interesuja ich( działaczy )ze sa kibice ktorzy wola siatkowke ta w wykonaniu zawodnikow i zawodniczek ktore sa wychowankami, ale co tam lepiej kupic jak samemu wychowac !!!!!!!!!
    Ignorancja. Jako fan damskiej drużyny Skry powinieneś wiedzieć jaka była frekwencja na tych spotkaniach (mimo braku opłat za wstęp). Pewnie z pamięci wyliczysz też wychowanki Skry kobiecej.

  36. Powrót do góry    #576
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Politechnika Warszawa KS Poznań 3:1(19:25,25:17,25:20,25:17)

  37. Powrót do góry    #577
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli sezon 2007/08 kończy się zgodnie z naszymi przewidywaniami. Jednak trochę zniesmaczyła mnie gra kociaków w końcowej części sezonu, pomijając mecze z Gwardią. Gładkie przegrane z Truflami i kolejne (przewidywane) z Politechniką najlepiej świadczą o zainteresowaniu poznańskich działaczy grą w PLS-ie. Bo nadal przepaść dzieli ekstraklasę od I ligi, przede wszystkim finansowa. Dziś wiadomo już, że Trufle potrzebują dwa razy tyle kasy, co w teraz na przyzwoity skład. Bo oczywiste jest, że muszą dokupić przynajmniej atakującego i jednego klasowego przyjmującego. Trener zostaje, czyli już oszczędzają.

    Pozdrawiam.

  38. Powrót do góry    #578
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Mazur ma być nadtrenerem Trefla, nie? Ale tak generalnie to masz racje- nadymanie PLSu do granic możliwosci kosztem I-ligi która traktowana jest jako zbędny balast (vide kretyńskie pomysły zliwkidowania awansów/spadków) i mamy taki a nie inny rezultat. Gdyby PZPN tyle razy w ciągu kilku lat zmieniał system rozgrywek na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy to by został zjedzony przed media, a tu nic, grunt że mamy "dobro narodowe" Tajgery troche powalczyły, ale summa summarum zapewne skończy się na 3 meczach. Ale mimo wszystko jako że znów będe miał okazje to się wybiore i zdam relacje z piątkowego trzeciego meczu :] Pzdr

  39. Powrót do góry    #579
    Początkujący
    Dołączył
    02-05-2008
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mazur ma być koordynatorem. Prawdopodobnie w trakcie sezonu zostanie pierwszym (mam nadzieje, że do tego nie dojdzie).

  40. Powrót do góry    #580
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mazur ma być koordynatorem. Prawdopodobnie w trakcie sezonu zostanie pierwszym (mam nadzieje, że do tego nie dojdzie).
    Żartujesz sobie czy naprawde wolisz Kasze ? :O Wam to chyba troche zaszkodził ten dobrobyt delikatnie mówiąc...

  41. Powrót do góry    #581
    Początkujący
    Dołączył
    02-05-2008
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem, ze Treflowi jest potrzebna zmiana trenera. Mi chodzi o to,że Mazur ich wszystkich zamęczy i będą wszystko przegrywać :(

  42. Powrót do góry    #582
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybacz, ale Kasza miał w tym sezonie typowego "samograja" - wystarczyło nie przeszkadzać. Nie wiem, jakie osiagnięcia ma ten trener na swoim koncie, ale ekstraklasa to wyższa półka i łatwo mu nie będzie. A charakterki naszych siatkarskiech gwiazd - różne. Zresztą, nic nie ujmując, dotad zachowywał się na meczach jak trener juniorów.

    Mazur? Czemu nie, ale...proponuję kasę przeznaczyć na graczy.

    Pozdrawiam.

    ps. Chyba dość głupio piszemy, bo Trufle już od nas uciekły.


  43. Powrót do góry    #583
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poznań dzisiaj mniej bojaźliwie, dobrze Kubiak, Kamuda (szczególnie zagrywka), swoje 5 minut po wejściu miał Świechowski. Warszawa grała jak za karę, bardzo dobrze w ataku grał Kulikovski - jedyny pozytyw.

  44. Powrót do góry    #584
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wchodze na strone Tajgerów zeby się upewnic co do godziny trzeciego meczu i co widze? KS Poznan-Politechnika 3:0 :O Brawo brawo, nie ma to jak zmienic dzien rozgrywania meczu na pare dni przed nim. Jutro czwarty, będe, zrelacjonuje :P

  45. Powrót do góry    #585
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No widzisz - za rzadko wchodzisz na ich stronę:D
    No chyba że oni wcale nie rozgrywali tego meczu, tylko go ustawili i nie chcieli, żeby kibce to widzieli:D Teraz czwarty też ustawią na korzyść Poznania, a potem w piątym Polibuda pogoni Tygryski i wszyscy bedą zadowoleni - Politechnika bo się utrzyma i Poznań bo powalczył:)

Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •