Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 751

Wątek: I liga mężczyzn 2007/08

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zmieniał kilkakrotnie rozgrywającego, poza tym często był zmieniany też Daniel Wilk oraz jeden ze środkowych (nie M.Krupnik). Cały mecz zagrali jedynie libero Tomasz Drzyzga, po którym spodziewałem się więcej, Maciej Krupnik, Michał Chadała i Arkadiusz Olejniczak (ależ On schudł:P), ale wyszło Mu to na dobre, bo zagrał całkiem nieźle jak na moje oko.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak nie Krupnik to Arni, czyli Terlecki (w miarę upływu czasu podobieństwo jest – moim zdaniem – uderzające). Zmieniał go zapewne Jarząbski.
    Temat rozgrywacza pomińmy litościwym milczeniem. Chłopina sobie wymyślił, że na rynku brak rozgrywających i katuje mnie już od zeszłego sezonu. Drzyzga zwyczajnie ma braki techniczne, bo też na pozycji libero gra, relatywnie, od niedawna.

    Wilk potrzebuje zmiennika, nawet nie chce mi się tego wszystkiego powtarzać, bo już od dawna mnie w Gwardii nie lubią :P.

    Pozdrawiam.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No fakt, to pewnie był A.Terlecki (że też taki zawodnik grał tak średnio), nie mogę jednak na 100% tego potwierdzić, że to On, bo spikerka jak mówi, to nic nie słychać - po prostu mikrofon ją zagłusza:D No ale zdołałem na tyle skoncentrować słuch, że z całą stanowczością mogę powiedzieć, ze zmieniającym był właśnie Jarząbski, a więc zmienianym musiał być Terlecki, no bo na pewno nie M.Krupnik, a innych już chyba nie macie, prawda??
    A Daniel Wilk znakomicie i efektownie wszedł w mecz, ale potem grał mocno w kratkę, zresztą z tego co pamiętam, to podobnie było, jak przyjeżdżał z Nysą.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Graty dario, wyrastacie na czarnego konia.
    W zasadzie nie taki czarny, bo drużynę macie budowaną od dawna z głową za "rozsądną cenę".

    Muszę zobaczyc Oleja bo nie mogę uwierzyć, hehe :-)
    Wilk zawsze grał w kratkę. Mi osobiście bardziej do gustu przypadał w Nysie jego zmiennik Koziolek.

    Dla zainteresowanych nowy klub "naszego" byłego słowakckiego wilka którym tez swego czasu była zainteresowana Avia:

    M. VLK

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątkowe mecze to jakaś nowa reguła w tym sezonie? Gratulacje dla Avii zawsze twierdziłem ze jestescie niedoceniani i może w tym sezonie pokażecie że stać was na wiele.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Graty dario, wyrastacie na czarnego konia.
    W zasadzie nie taki czarny, bo drużynę macie budowaną od dawna z głową za "rozsądną cenę".

    Muszę zobaczyc Oleja bo nie mogę uwierzyć, hehe :-)
    Wilk zawsze grał w kratkę. Mi osobiście bardziej do gustu przypadał w Nysie jego zmiennik Koziolek.
    1.Drużyna jest budowana od wielu lat za "rozsądną cenę", bo na nierozsądne ceny za zawodników niestety Avii nie stać i obawiam się, że tego powoli mają już dość kibice,bo frekwencja już nie ta co kiedyś...no ale co sie dziwić, tyle sezonów w tej I-szej lidze - ale ja jestem wierny:D.
    2. Co do Olejniczaka - uwierz mi;) - zresztą zapytaj Dakuul.
    3. Też - przynajmniej w meczach z Avią - M.Kozioł prezentował się zawsze lepiej i równiej.

    A co do piątkowego terminu, o któym napisał Fileep, to w sobote i niedzielę jest jakiś turniej bokserski w naszej hali, więc ta będzie zajęta - nie wiem tylko, czy to ta sama gala, na której będzie walczył Ew(v)ander "Odgryź Ucho" Holyfield. Ale chyba nie ta:P

    A tak w ogóle to było raczej wiadome, że zgranie Avii powinno być - przynajmniej na początku - dużym atutem w stosunku do innych drużyn, więc tym lepiej, że na samym początku sezonu gramy praktycznie z samymi faworytami ligi - już za tydzień Poznań, pomścimy Piłę;)

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    x-men, Olejniczaka będzie można zobaczyć już za tydzień w Nysie. Takiej jego figury nie pamiętam od dobrych kilku lat :P. Ma jeszcze pewne braki kondycyjne, ale i tak prezentuje się olśniewająco.

    Wilk gra jak zawsze, ale i tak go lubię. Przypomnij sobie, ile krwi napsuł Gwardii w meczach barażowych o wejście do PLS.

    Pozdrawiam.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nie grają czasem we Wrocławiu???

    BBTS vs Jaworzno 0:3
    /by Kali/

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cala polska o tym wie ze niebieska armia taaa to kibice orzelka !!!! Orzeł-3-2- Stilon wkoncu !!!

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje ;] No cóż mecz przegrany na własne życzenie patrząc na 4 set i poczatek 5 (prowadziliśmy 3:0 i 5:2). Szkoda wielka szkoda, chyba PLS to jednak za wysokie progi przy obecnej sytuacji. Dużo emocji na boisku i na trybunach, szkoda tylko że tak się skończyło...

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pojedynki derbowe zawsze rządzą się swoimi prawami. Co nie zmienia faktu, że Gorzów zwyczajnie powinien był wygrać ten mecz. Dla mnie jedynym wytłumaczeniem przegranej, nie odbierając siatkarzom Orła radości i splendoru z wygranej, są przykre zawirowania wobec gorzowskiego klubu. Choć pamiętam wydarzenia sprzed kilku sezonów wstecz, gdy zawodnicy zagrali wbrew problemom i utrzymali miejsce w I lidze. Teraz jednak mierzono znacznie wyżej i konfrontacja z rzeczywistością jest bardziej bolesna.

    Większą niespodzianką jest kolejna strata punktów przez absolutnego faworyta – Trefla. Katusze z rezerwami Skry – niewytłumaczalne, a opowieści o zgrywaniu zespołu – śmieszne. Może gwiazdy, gładziutko kasując kolejnych rywali i niemałe pieniądze w II lidze straciły swój blask? A w I lidze przeciwnicy, dziwnym trafem, nie chcą się położyć na parkiecie na dźwięk nazwisk Stancelewski, Kruk czy Drabkowski?

    Pozdrawiam, trzymając kciuki za Nysę. Niespodzianek w tej rundzie wystarczy.

    Faktycznie mecz z Nysą rozegrany zostanie we Wrocławiu – sobota, 20.10.07 godzina 18. I tak go nie obejrzę :(. Ale wyślę zastępstwo, więc relacja będzie.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chodzi o Trefl to chyba było to do przewidzenia, co prawda jeszcze mogą - niestety - pokazać, ze stać ich na awans i tego się obawiam, ale kupowanie "siatkarskich emerytów" jeszcze chyba nkomu nie wyszło na dobre - patrz Gorzów w poprzednim sezonie. Moim skromnym zdaniem tacy zawodnicy jak Stancelewski czy Szczurowski nie są w tej chwili i w tym wieku lepszymi zawodnikami od tych, którzy grają na tych pozycjach w innych zespołach (a przynajmniej w większosci zespołów, chociaż zaznaczam, że ich gry jeszcze w tym sezonie nie widziałem). No i ten sezon gry w II lidze, który, jak już pisałem, też mógł odbić się na grze tych, którzy tam grali, no bo jednak II liga to nie I i wcale nie jest łatwo się przestawić nawet tak doświadczonym zawodnikom, a może nawet jest im z racji wieku dużo trudniej, bo tam przyzwyczaili się już do rekreacyjnej gry (za łatwo wygrali tą ligę), a tutaj jednak trzeba walczyć i nie wiem czy im się chce. W końcu i tak dobrze płacą, a do PLS-u większości z nich już nie po drodze. Taka jest moja spiskowa teoria dziejów na ten temat.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Graty dla Avii. Grał już może Bartek ??
    U nas lekki dramat. Moża nawet rzec,że ciężkawy dramat. Mam nadzieję,że to była tylko wpadka i chwilowa niedyspozycja.
    Teraz mamy 2 tygodnie pauzy i mecz z Orłem na wyjeździe. Może nastąpi przełamanie,bo umiemy grać naprawde dobrze.
    Ach te zabobony..

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bartek Węgrzyn wszedł o ile dobrze pamiętam w 3 albo 4 secie za M.Baranowskiego i zaprezentował się całkiem nieźle - zdobył kilka punktów i ta Jego zagrywka;):P

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uuuufffff...kamień z serca...mamy vice lidera :)

    SMS 0:3 AZS

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątpiłeś??
    Nieładnie...:P

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ..2 lata temu taki wyjazd po pewnie punkty do Spały i fotel lidera skończył się blamażem...a grały takie tuzy jak Stancelewski, Kurek, Kwasowski, Sramek etc... :)...od tego czasu przed każdym meczem ze Spałą serce mocniej mi bije.

    Pozdrawiam

    EDIT:
    Zastanawiam się dlaczego wiadomości z meczy SMS-u dcierają zawsze z opóźnieniem. Co robią te mlode chłopaki poza graniem?? Wiekszość z nich mieszaka pewnie w czymś na wzór akademików, więc czasu wieczorami powinni miec sporo. Nie mają dostępu do internetu, czy poza treningami swiata nie widzą??

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2007
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewno nie chcą się chwaliś swoimi porażkami :D. Przecież dostają baty to nie dziwota że nie chcą sie tym chwalić:) ale gdyby przypadkiem kiedyś wygrali to zapewniam Cię ze wszycy będą o tym zaraz po meczu :P

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2007
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszyscy o tym będą wiedzieli* to poprawa do poprzedniego wpisu :D

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gwardia vs STAL
    (25:18 ; 22:25 ; 18:25 ; 23:25) 1:3 STAL POjechaliśmy (pomomo ciszy :P



    Miasto LIDERA Hey Nysa Miasto Lidera !!!

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AVIA Świdnik - Inotel Poznań 1:3 (26:24;19:25;19:25;18:25)buuuu:mad::mad: Jednym słowem to nie tego się spodziewałem:( Chcoiaż bardziej chyba niż sama porażka boli styl, jak widać po wynikach setów. W I-szym secie mimo kilkupunktowego prowadzenia przez cały set wygraliśmy dopiero na przewagi ("żółtkiem" w tej partii został ukarany M.Syguła). W następnych partiach miałem (nie tylko ja) deja vu - tak się pisze?? - a więc wyrównany początek, potem w okolicach I-szej przerwy technicznej, których w naszej lidze nie ma (no właśnie, zawsze się zastanawiałem, czemu tak jest?:P), Inotel odskakiwał na kilka punktów i potem spokojnie konktrolował sytuację (w 4 secie co prawda wyciągnęliśmy ze stanu 14:10 bodajże na remis, ale nie zdążyłem się podrapać po d**** i było już 14:17). W Avii zawiedli właściwie wszyscy, z wyjątkiem I-szego seta, a w Inotelu koncertowo zagrał przede wszystkim P.Lach. POza (jakaś agitacja w czasie ciszy wyborczej mi się wkradła:P) tym M.Kubiak i rezerwowy R.Zbierski, który wchodził tytlko na zagrywkę, właśnie w tym elemencie mocno napsuli nam krwi. Zastanawia mnie tylko, czemu wciaż szansy nie dostaje G.Szumielewicz - czy Jego forma jest aż tak beznadziejna, bo czy Avii idzie czy nie idzie, to ani z Gwardią, ani teraz z Inotelem swojej szansy nie dostał. A szkoda:(

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż Gwardia po raz kolejny w swojej historii zalicza porażke, tylko po co ta przedsezonowa reklama o walce o najwyższe miejsca.Z taką grą mają szanse ale na solidną walkę o utrzymanie.Krupnik i Olejniczak nie pomogą.Chadała emeryt.Jaroszowi mało żyłka nie pękła przy decydujących piłkach.3 oczka pojechał zasłużenie do Nysy!!

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No rozumiem, że 1:3?? No to tego to ja się nie spodziewałem. Ale to cieszy, że czołówka przegrywa z zespołami, które skazywano na porażki. No to od dzisiaj to Nysa zasługuje na miano "czarnego konia" początku rozgrywek, a nie Avia. Ale mam nadzieję, że jednak my się szybko odkujemy i wrócimy na pocycję lidera, no chyba że Nysa ucieknie, a za tydzień Avia pauzuje.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwie ciekawe drużyny.Avia tez zaskoczyła.Ale spokojnie do końca sezonu jeszcze kawal długiej drogi!!

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GTPS Gorzów i Trefl Gdańsk -> specjaliści od tie-breaków??:) GTPS Gorzów - Trefl 2:3, ehh, trochę szkoda. Inny ciekawy wynik - Energetyk Jaworzno - Orzeł Międzyrzecz 1:3 - to ja już wolę wciąż nierówną Avię, niż Energetyka, który najpierw nie daje szans BBTS-owi, a później przegrywa (w drugim secie do 13!!) z beniaminkiem, który moim skromnym zdaniem nie ma składu na I ligę i po I-szych meczach nie wierzyłem w nich, no ale teraz pozytywnie zaskakują. No i odebrał punkty Energetykowi, który dzięki temu nie wyprzedzi Avii w tabeli:)

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu przegrywamy po głupich błędach, majac przeciwnika praktycznie na deskach. Prowadzilismy 8:7 w tie-breaku ale po zagrywkach Kruka (przy pierwszej przełamane palce Maciejewicza, znowu fatalny bład naszego libero w decydujacym momencie) zrobiło sie 8:12...
    Z naszych można wyróżnić Borczyńskiego Kupisza Grzesiowskiego, Gulczyńskiego. W Treflu z tego co zarejestrowałem dobry mecz Chwastyniaka, Kruka, zawiódł Wojciech Winnik.

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie nysanin, ale nie przeszkadza to, ze własnie teraz siedząc przy piwku można sobie zaśpiewac "TAK SIE BAWI, TAK SIĘ BAWI -=NYSKA STAL=-!!!!"

    PozdrAVIAm ;P

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :):P:P:D
    Też pozdrAVIAm!

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zasłużone zwycięstwo Nysy. Gwardia bez kończącego ataku, również za sprawą beznadziejnego rozegrania (mój ulubieniec Marciniak w roli głównej). Nysan poprowadził do wygranej Kurian, a pomogły także świetne zagrywki Żuka. Skuteczne bloki na środku siatki.

    Przegrana boli, ale mnie na awansie nie zależy, bo mam dość biedowania w PLS-ie. Aby nie spadli niżej.

    Należy się raczej zastanowić, dlaczego już drugi mecz z rzędu Gwardia zagrała tak słabo. Sezon dopiero się rozpoczął i nawet bez zmienników jakiś punkty - obiektywnie - powinni zdobyć.

    Wyniki tej rundy zastanawiające – katusze Gorzowa i Trefla, niespodziewana wygrana Orłów. Jednak rozczarowanie w Świdniku, choć Poznań gra naprawdę szybko.

    Pozdrawiam.

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tu co taka cisza????

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Avia pauzuje to cisza:P

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo dla nowej full profeszonal strony KS Poznań- wg. nich mecz ze Stalą grają 28...września, a godzine podać to już po co? Na topnewsie ciagle 3zdaniowa notka o meczu w Świdniku i dopisek...strona w przygotowaniu. To co oni robili od czerwca kiedy to szumnie zapowiadano otwarcie strony z 10 razy przekładanym terminem ? ;) Jak dotre na ten mecz to napisze jak ten "nowy silny ośrodek" wygląda od środka, jeśli tak jak witryna internetowa to ojjj

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jacy kibice taka strona :P:P:P
    Czy ktoś się wogóle interesuje siatkówką w Poznaniu??

    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sądze- wielu moich Poznańskich znajomych interesujacych sie sportem nawet nie ma pojecia ze jest jakis klub który gra na zapleczu ekstralsy. Poznan 100% Lech, no może troche jeszcze popularne są PSŻ, Warta i (mniej) koszykarki AZS. Mecz oczywiscie jutro a nie dziś. A ja mam nadzieje że naszym grajkom już sie znudziły 5-setówki...

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SMS-Rajbud GTPS 0:3.

    P.S. czemu nie moge ani usunac ani zedytowac postów wyzej? wyskakuje ze nazwa uzytkownika sie nie zgadza

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wreszcie wygrana Gwardii:)i gorzowianie bez tie-breaka, ale generalnie bez niespodzianek. No, wygrana Orłów za trzy punkty trochę mnie zaskoczyła. Liczyłam na podział punktów.
    Teraz wypada nam czekać na mecz w Poznaniu...

    edit: W zespole Skry II zagrali wczoraj Alex Damiao i Paweł Maciejewicz. No i Jarosz wreszcie zaczął mecz z Dutkiewiczem na rozegraniu :).

    Pozdrawiam.

    Ps. Usunęłam bez problemów, według życzenia :).



  37. Powrót do góry    #82
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2007
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poznań - Nysa

    KS Poznań - AZS Nysa 2:3 (18-25, 23-25, 25-19, 25:22, 15:17)

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    inaczej się nie dało tego zrobić:P albo nie posiadam takich umiejętności:)

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dario przestań krakać :)
    Pogadamy za tydzień :P:P:P
    PozdrAVIAm ;)

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę,że moja słowa mogły zaszkodzić, to może je usunę, bo chyba nie muszę mówić za kogo trzymam kciuki w dzisiejszym meczu, mimo mojej sympatii do S.Gerymskiego to nie jest na pewno Jego drużyna. Poza tym zawsze milej się bije lidera tabeli:P

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lider już zostaje i tak w Nysie :P:P:P

    KS POZNAŃ 2 : 3 STAL!!!




    MIASTO LIDERA HEY NYSA MIASTO LIDERA !!!

    Pozdrawiam...dario jak podeślesz nr kom na PRW to podrzucę jakieś semeski za tydzień z hali.


  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okazuje się że, nie tak dawno jeszcze opluwany przez nyskich kibiców, Palacz teraz nie przeszkadza nikomu. Zespól pozbył się gwiazd, a raczej gwiazdek, i jest szansa na to aby było lepiej. Przynajmniej nikt nie wymaga od nich wyniku i nie ma presji, że ma byc awans. A być może w takiej własnie sytuacji ten awans rzeczywiście będzie. Czego zresztą Nysie życzę! Po raz kolejny okazuje się, że nazwiska nie grają. Bo gdyby tak było to pewnie na czele byłyby: Trefl, Gwardia, Stilon czy nawet Poznań (kolejność przypadkowa) a nie Nysa. Tym większa satysfakcja dla nyskiego zespołu, zawodników,trenerów no i oczywiście kibiców.

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh, dzięki.
    Co do Pana Romana, to zwyciezcow się nie osądza, ja mam jednak o nim swoje zdanie :-)
    Realnie patrząc nie ma co się łudzić o awans w tym sezonie. Gwardia, Trefl muszą się przebudzić - poza tym za niektórymi drużynami idzie zbyt duża kasa, zeby nie awansowały :>

    Gratuluję zwyciestwa z Delecta, przyjemny dla oka mecz.
    Okazuje się, że jednym Janczakiem PLS-u się nie zawojuje.
    P.S.
    Czemu nie wszedl Jarosz??

    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X-man wy mieliście spaść? :O Świetny mecz Stali chodziac omal nie przegrany na własne zyczenie i dzieki fatalnej pracy sędziego. Najlepsi w Nysie to Żuk, Migdalski,Kurian, dobrą zmiane dał Podgórski. Myśle że Nysianie zasłużyli na 3punkty, szkoda 4 seta przegranego też przez dziwne decyzje sędziego. U Poznaniaków gre ciagneli Lachowie głównie, dobrze Kubiak i Wieczorek. Co do aspektów kibicowskich, widzów ok. 500 ale mecz za darmo, zamknieta byla jedna trybuna bo chyba KS Poznan chcial udawac ze ma komplet, dopingowały jakies niedobitki po Inotelu ale raczej to śmieszne niż straszne :P Chociaz faktem jest że hala troche klaskała przy lepszych momentach Poznaniaków. Byla tez grupka z Nysy ale ograniczali sie do klaskania, jakby bardziej sie postarali to miejscowi by nie istnieli...
    A i te 1400 pojemnosci hali wedlug strony ksp to można włozyc miedzy bajki...

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Fileep.
    Z pracy sędziów słyszałem tylko o żółtej kartce dla Szabelskiego.
    Jak wygladała zagrywka...szczególnie Żuka?? :D:D
    Pozwolisz, że wkleję Twój opis na nasze forum.
    Pozdrawiam

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •