Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 187

Wątek: Ekstraliga Żużlowa w TVP 2008-2009

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2006
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ekstraliga Żużlowa w TVP 2008-2009


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar MaciekZG
    Dołączył
    16-01-2005
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wole "Muppet Show" dla kilku milionów ludzi, a nie dla kilkuset tysięcy ...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dramat czyli z liga angielska możemy się na polsacie też pożegnać jak nie będzie polskiej ligi ....

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wydaje mi się że polsat miał prawa do transmisji do 2008 włącznie, więc może być awantura

    jak TVP wejdzie w żużel to pewnie będzie puszczać na kanale TVP Sport też nie dla wszystkich ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2006
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wole "Muppet Show" dla kilku milionów ludzi, a nie dla kilkuset tysięcy ...
    nie widze problemu, rezygnujesz z Polszmatu i kupujesz nową telewizję cyfrową,albo co więcej, jeśli umowa z Polszmatem jeszcze Cię zobowiązuje, będziesz miał okazję kupić dodatkowy dekoder i masz więcej kanałów :P same plusy :P - no chyba, że masz kablówkę, ale to przecież też nie problem, bo bardzo prawdopodobne jest to, że TVP Sport w związku z powyższym wejdzie do pakietu telewizji kablowych i zobaczysz, że tak się stanie, tak więc głowa do góry :)


    dramat czyli z liga angielska możemy się na polsacie też pożegnać jak nie będzie polskiej ligi ....
    nie widzę związku. Liga angielska w Polsacie może być nadal, to już zależy tylko i wyłącznie od włodarzy stacji.


    istnieje coś takiego jak opcja Edytuj .. radze się z nią zapoznać

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a ja widzę same minusu po pierwsze po tym co widziałem z IMP i MPPK w tym roku mam wielkie wątpliwości czy to aby na pewno będzie promocja dla żużla to raz a dwa 3 anteny na balkonie ? do tego żeby mieć zarówno GP LP i LA trzeba będzie wydawać miesięcznie ponad 100 zł lekko ile osób na to stać ? a tak jak jest teraz było dobrze ale nie idealnie , w dalszym ciągu czekam na wszystkie imprezy na jednym kanale tak jak było kiedyś z Wizja Sport jeden dekoder i masz wszystko co chcesz a teraz? moim zdaniem to jest minus i to bardzo duży znowu jakieś zawody np. z tenisa spowodują że mecz będzie nadawany od 12 biegu fajnie nie? ...
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja zwrocilem uwage na taki aspekt:

    Rozgrywkami ligowymi będą mogli pasjonować się także internauci. Ośrodek Mediów Interaktywnych przygotuje specjalny serwis, który pozwoli oglądać mecze żużlowe na żywo, powtórki, skróty, wywiady itp.
    Dlatego wole zainwestowac w lepszy tansfer :) niz kupowac kolejny dekoder, byc moze na jeden rok, bo kto wie co bedzie pozniej.

    Tylko zeby i oni zainwestowali w lepszy sprzet, bo zainteresowanie z pewnoscia byloby ogromne.

    Poczekajmy jak dalej sie to rozwinie.

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Tragedia.

    Dlaczego tylko góru EŻ myślą, że idą w dobrym kierunku? :P
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Przyznam, że wątpię aby TVP wywiązała się z zadania dobrze ale z drugiej strony co nam oferuje Polsat w tym roku? Zbliżamy się właśnie do finału rozgrywek o DMP i co zobaczymy w Polsacie, ano nic, bo jak widać Polsat jest "biedny jak mysz pod miotłą" i wolą pokazać mecz o trzecie miejsce. Za takie relacje to ja serdecznie dziękuję. Osobiście mało mnie to martwi, bo jeden i drugi mecz obejrzę sobie z trybun, ale nie wszyscy przecież mogą.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Dada napisał:

    a ja widzę same minusu po pierwsze po tym co widziałem z IMP i MPPK w tym roku mam wielkie wątpliwości czy to aby na pewno będzie promocja dla żużla to raz a dwa 3 anteny na balkonie ? do tego żeby mieć zarówno GP LP i LA trzeba będzie wydawać miesięcznie ponad 100 zł lekko ile osób na to stać ? a tak jak jest teraz było dobrze ale nie idealnie , w dalszym ciągu czekam na wszystkie imprezy na jednym kanale tak jak było kiedyś z Wizja Sport jeden dekoder i masz wszystko co chcesz a teraz? moim zdaniem to jest minus i to bardzo duży znowu jakieś zawody np. z tenisa spowodują że mecz będzie nadawany od 12 biegu fajnie nie? ...
    hmmm
    Wystarczy jeden talerz.
    Koszt będzie znacznie wyższy niż 100 pln miesięcznie.
    (Nie mówiąc już o kosztach instalacji)
    Jednakże trzeba dać szansę TVP Sport.
    Uważam, że czynią znaczne postępy.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Ale się wszyscy zdziwimy, jak TVP zaskoczy nas dwiema transmisjami w weekend, zatrudni fachowców z doświadczniem, którzy zjedli zęby na speedway'u, dorzuci dobrej jakości transmisje internetowe i podkupi Darię Kabałę z C+ :D

    Oby, oby...

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ja powiem tak, Polsat nie rozwijał tych swoich transmisji. Do tego komentarz był według mnie tragiczny.

    Obejrzałem sobie na TVP Sport Finał IMŚ i mi się podobało. Obraz był pokazywany nie gorzej, a komentarz według mnie lepszy.

    Jeśli się postarają, to w przyszłym roku moga to na prawde fajnie pokazywac. Jako, ze beda chcieli przyciagnac widza wydaje mi sie, ze jest szansa wyciagniecia wnioskow z bledow Polsatu i pokazania zuzla w nowym swietle.

    Co do dostepnosci. W koncu to TVP, mysle ze kwestia czasu jest, by kazdy to mial. No i bedzie w ITVP zdaje sie, wiec gratka dla wszystkich na obczyznie ;)

    Juz tak nie marudzcie, bo ten Polsat taki wspanialy nie byl.

    edit:
    mazjek nie zabieraj Darii z c+ bo nie bedzie tam kogo sluchac ;)
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja akurat posiadam w swojej ofercie i Polsat sport i TVP sport wiec dla mnie bez roznicy ale patrzac na dostepnosc programow sportwych polsatu a TVP to chyba nienajlepiej dla zuzla polskiego

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2007
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak bedzie tak jak napisali to bedzie wypas..mam nadzieje ze nie zobacze juz wiecej postow podobnych tym ze sporotwychfaktow..mianowicie "kto ma w ogole polsat sport".. pisze jak byk ze beda relacje LIVE w internecie wiec bedzie sobie mozna zuzel nawet obejrzec u mamci w Zbuczynie ktora nie ma kablowki a ma neta...poza tym przebonkiwali ze prawa do transmisji beda tez mialy regionalne osrodki TVP3 tylko nie doprecyzowali co to znaczy:) moze zrobia fajna szate graficzna..jakies ciekawe studio..w kazdym badz razie powstanie cos nowego od podstaw za co Ekstraliga zuzlowa odpowiada i jak pisali..maja juz wszystko dogadane wiec moze jakas fajna otoczka wyjdzie...(szata graficzna na PolsanSport jest tragizcna przyznam)..no i fajnie ze w necie bedzie jedno miejsce gdzie mozna obejrzec meczyk na zywca..i skroty z pozostalych +wywiady

    ps: i nie narzekac ze tvpsport jest malo dostepny..jest taki stan rzeczy bo ten kanal nic nie oferowal..teraz to sie zmieni i coraz wiecej kablowek bedzie oferowac ten kanal no i zagosci w pubach!!! wiec nie biadolic

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2006
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tvp Sport - czyli telewizja publiczna taaaa ? Jakos nigdy u zadnego znajmogego a tym bardziej u siebie tego programu nie widze ;) Polsat Sport jest w wiekszosci dosc tanich pakietow kablowki wole miec ****any komentarz ale widziec co sie dzieje niz pomarzyc o ogladaniu E-ligi.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A nie pomyślałeś...

    A nie pomyślałem, że kablówki nie skupowały tvp sport, bo zbyt wiele nie miał? Teraz to sie zmieni i np. w miastach zuzlowych mozna nagle spodziewac sie TVP sport... Oglądnałem sobie IMEJ w ITVP i ja byłem pod wielkim wrażeniem... i dla mnie TVPS ma zielone światło, A SAM MAM CANAL + I POLSAT CYFROWY :) !!!! I wcale jakiś super kokosów nie mam, aby kupować wszystko na raz... niemniej, z Polsatu potrafie zrezygnowac na rzecz żużla :) Wkońcu koniec głupich tekstów, ciagłych relacji z Wrocka lub Rzeszowa :) uffff....

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    284
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    mam tylko nadzieje ze nie beda przerywac po 10 biegu zeby pokazac jakas madra morde z PiS-u ktora nie ma nic do powiedzenia,pozatym jest to cios w jakims stopniu dla ludzi mieszkajacych za granica np stany ,kanada gdzie z tego co wiem wlasnie maja polsat i tvn24 ewentualnie polonie ...wiec jak nie urok to sraczka

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    mam tylko nadzieje ze nie beda przerywac po 10 biegu zeby pokazac jakas madra morde z PiS-u ktora nie ma nic do powiedzenia,pozatym jest to cios w jakims stopniu dla ludzi mieszkajacych za granica np stany ,kanada gdzie z tego co wiem wlasnie maja polsat i tvn24 ewentualnie polonie ...wiec jak nie urok to sraczka
    Wlasnie nie cios tylko szansa dla wszystkich za granica na ogladanie polskiego speedwaya. Internet jest wszedzie, a polsat sport nie. Przynajmniej ja bedac w hiszpanii nie mam.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar almitagro
    Dołączył
    30-03-2005
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Za onet.pl:


    Telewizja Polska S.A. podpisała porozumienie z Ekstraligą Żużlową sp. z o.o., dotyczące transmisji rozgrywek ekstraligi żużlowej w latach 2008-2009. Od kwietnia 2008 r. transmisje meczów będą mogli obejrzeć przede wszystkim widzowie TVP Sport.
    Prawo do transmisji rozgrywek uzyskały również oddziały terenowe telewizji publicznej. Po każdej kolejce w TVP3 (docelowo TVP Info) będzie emitowany magazyn, w którym zostaną pokazane skróty ze wszystkich spotkań. Cztery ostatnie mecze sezonu będą transmitowane na antenie TVP Info.

    Rozgrywkami ligowymi będą mogli pasjonować się także internauci. Ośrodek Mediów Interaktywnych przygotuje specjalny serwis, który pozwoli oglądać mecze żużlowe na żywo, powtórki, skróty, wywiady itp.
    Czytaj dalej
    REKLAMA
    - Zawarcie umowy traktujemy, jako strategiczny krok w realizacji w rozwoju planów transmisyjnych sportowego kanału tematycznego – mówi Robert Korzeniowski, dyrektor TVP Sport. Liczymy na zacieśnienie współpracy ze środowiskiem żużlowym. Za realizację projektu i głównym komentatorem będzie Rafał Darżynkiewicz, relacjonujący tegoroczne rozgrywki Grand Prix na żużlu.

    - Po wielu latach najsilniejsza sportowo liga w Polsce odzyskuje należną pozycję w mediach publicznych. Kibice i sponsorzy zobaczą polski speedway w innym wymiarze medialnym. Aż dwie pełne relacje z każdej kolejki, newsy, Internet. Najlepsi zawodnicy na świecie będą obecni nie tylko na polskich stadionach żużlowych, ale także w domach setek tysięcy kibiców i sympatyków Speedway Ekstraligi. Zawarte porozumienie pozwoli pokazać setkom tysięcy kibiców magię speedway’a jako pełnego napięcia i budzącego wielkie emocje widowiska sportowego – mówi Ryszard Kowalski, prezes Zarządu Ekstraligi Żużlowej.

    - Ekstraliga Żużlowa pod marką medialną „Speedway Ekstraliga” zyskuje dzięki współpracy z TVP mocnego partnera, gwarantującego promocję polskiego Speedway’a na antenie TVP Sport i na antenach otwartych – ogólnopolskich i regionalnych. Rekomendując wybór TVP braliśmy pod uwagę nie tylko aspekt finansowy licencji, ale także wartość promocyjną, możliwości technologiczne i gotowość aktywnej współpracy przy tworzeniu dobrego medialnego produktu. TVP jest dzięki swoim możliwościom antenowym wpisuje się naturalnie w strategię promocji dyscypliny Polsce. Mamy opracowane i dopięte z TVP wszystkie szczegóły dotyczące prezentowania Speedway Ekstraligi, a nawet sposobu realizacji telewizyjnej – mówi Jacek Wolniewicz, dyrektor Media Sport.pl – firmy obsługującej Ekstraligę Żużlową w zakresie licencji medialnych i reklamowych.

    Na 11 października planowana jest konferencja prasowa w Warszawie, na której przedstawiciele Speedway Ekstraligi, TVP i Media Sport dokonają podsumowania sezonu 2007 i przedstawią plany dotyczące współpracy na najbliższe lata.



    Nie wiem jak Wam, ale mi się ta opcja podoba. Zobaczymy ile
    z tego co napisali będą w stanie zrealizować. Jak to Czekański
    mawia: "pażyjom uwidim" ;)

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Już widzę jak będzie wyglądał speedway live na TVP3. Jeżeli transmitowany będzie mecz Sparty, to nadawany on będzie podejrzewam, tylko przez oddział wrocławski. A kibice np z Rzeszowa będą w tym czasie oglądać trzecią ligę tenisa stołowego.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    http://pomorska.pl/apps/pbcs.dll/art...ORT01/70924097[quote powrót wyślij wydrukuj zgłoś błąd ŻUŻEL
    25 września 2007 - 0:05

    Zapłacą, wypromują
    Telewizja Polska podpisała umowę z Ekstraligą Żużlową sp. z o.o. Podzieli się z Polsatem?


    (fot. M. Murawski, Collage Monika Wieczorkowska) Telewizja Polska wykupiła prawa do transmisji z meczów ekstraligi żużlowej. Chce podzielić się z Polsatem.

    Umowa między Ekstraligą Żużlową sp. z o.o. a TVP obowiązuje na lata 2008-2009. Od kwietnia przyszłego roku transmisje meczów będą jednak mogli ogladać, przede wszystkim, widzowie TVP Sport. Prawo do transmisji rozgrywek uzyskały również oddziały terenowe "publicznej". Po każdej kolejce w TVP3 (docelowo TVP Info) będzie emitowany magazyn ze skrótami ze wszystkich spotkań. Cztery ostatnie mecze sezonu będą już transmitowane na regionalnych antenach. Będzie też coś dla internautów. Ośrodek Mediów Interaktywnych przygotuje specjalny serwis, który pozwoli oglądać mecze żużlowe na żywo, powtórki, skróty, wywiady itp.

    Ma być widowisko
    - Zawarcie umowy traktujemy, jako strategiczny krok w realizacji w rozwoju planów transmisyjnych sportowego kanału tematycznego - zapewnia Robert Korzeniowski, dyrektor TVP Sport. - Liczymy na zacieśnienie współpracy ze środowiskiem żużlowym. Za realizację projektu i głównym komentatorem będzie Rafał Darżynkiewicz, relacjonujący tegoroczne rozgrywki Grand Prix na żużlu.

    - Ekstraliga Żużlowa pod marką medialną "Speedway Ekstraliga" zyskuje dzięki współpracy z TVP mocnego partnera, gwarantującego promocję na antenie TVP Sport i na antenach otwartych - ogólnopolskich i regionalnych - przekonuje Jacek Wolniewicz, dyrektor Media Sport.pl, firmy obsługującej Ekstraligę Żużlową w zakresie licencji medialnych i reklamowych. - Rekomendując wybór TVP braliśmy pod uwagę nie tylko aspekt finansowy licencji, ale także wartość promocyjną, możliwości technologiczne i gotowość aktywnej współpracy przy tworzeniu dobrego medialnego produktu. TVP dzięki swoim możliwościom antenowym wpisuje się naturalnie w strategię promocji tej dyscypliny w Polsce. Mamy opracowane i dopięte z TVP wszystkie szczegóły dotyczące prezentowania Speedway Ekstraligi, a nawet sposobu realizacji telewizyjnej.

    Z umowy zadowolony jest Ryszard Kowalski, prezes Zarządu EŻ. - Po wielu latach najsilniejsza sportowo liga w Polsce odzyskuje należną pozycję w mediach publicznych. Kibice i sponsorzy zobaczą polski speedway w innym wymiarze medialnym - mówi. - Aż dwie pełne relacje z każdej kolejki, newsy, internet. Najlepsi zawodnicy na świecie będą obecni nie tylko na polskich stadionach żużlowych, ale także w domach setek tysięcy kibiców i sympatyków Speedway Ekstraligi. Zawarte porozumienie pozwoli pokazać setkom tysięcy kibiców magię speedwaya jako pełnego napięcia i budzącego wielkie emocje widowiska sportowego.

    Prawie dwa miliony
    Według naszych informacji TVP za pierwszy rok posiadania praw do pokazywania ekstraligi zapłaci 800 tys. zł, za drugi okrągły milion (Speedway Ekstraliga rozpoczynała negocjacje od 3 mln zł za dwa lata, czyli kwoty blisko dwa razy większej), Polsat oferował odpowiednio 700 i 800 tys. zł. To i tak jednak postęp, w bieżącym sezonie kluby ekstraligi zarabiały na transmisji... 6100 zł.

    To nie wszystko. TVP w negocjacjach naciskała na przekazanie jej praw do sublicencji i osiągnęła sukces. Teraz najprawdopodobniej rozpocznie rozmowy z Polsatem na temat podziału rynku żużlowego. Dzięki temu TVP odzyska część kosztów, będzie także miała mocniejszą pozycję na rynku praw do transmisji sportowych. W tym wypadku nie chodzi bowiem tylko o pieniądze. Polsat ma prawa do wielu atrakcyjnych imprez sportowych, m.in. mistrzostw świata w siatkówce.

    Telewizja Publiczna teraz będzie miała atut w ręku, żeby na korzystniejszych warunkach rozmawiać o sublicencji z imprez komercyjnej stacji.

    Najprawdopodobniej więc w przyszłym roku rozgrywki żużlowe pokażą dwie stacje. Polsat na razie nie ujawnia oficjalnie swoich planów. Jeżeli jednak kupi sublicencję (szacunkowy koszt to 300-400 tys. zł), to zapewne będzie trzymał się sprawdzonego schematu i będzie pokazywać mecze przede wszystkim w swoim kanale sportowym, który i tak jest dużo bardziej dostępny niż TVP Sport.


    Wojciech Stępniewski, prezes Unibaksu:
    - Najważniejsze, że po wielu latach udało nam się wynegocjować komercyjną ofertę, z której skorzystają kluby. Dochody ze stacji telewizyjnych zgodnie z ustaleniami zostaną podzielone między udziałowców spółki. Pieniądze w jakiś sposób wynagrodzą nam straty ze sprzedaży biletów, które są nieuniknione przy transmisjach telewizyjnych. Umowa z TVP powinna także pomóc nam w dalszej promocji produktu pod nazwą Speedway Ekstraliga.

    Leszek Tillinger, prezes Polonii:
    - Po wielu latach starań, wreszcie związaliśmy się z telewizją publiczną. Dla TVP żużel jest bardzo wartościowym nabytkiem, my również powinniśmy na tej umowie skorzystać. Kwoty nie są może zwalające z nóg, ale zadowalające na początek naszej współpracy. Na razie to dwa lata, ale jeśli wszystko będzie się dobrze układało, niewykluczona jest kontynuacja. Wierzę, że dzięki temu porozumieniu uda się wreszcie znaleźć sponsora strategicznego dla ligi.

    ][/quote]

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz widze te narzekania, ze itvp cialge buforuje i nic nie idzie ogladnac.. na GP mamy NRK i DK4 i mimo to nieraz obraz sie przytnie, a tu bedzie tylko jedno zrodlo sygnalu. Zreszta nie zdziwie sie jak pokaza na itvp tylko te 4 ostatnie mecze, ktore maja byc w publicznej tv :/

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Zbliżamy się właśnie do finału rozgrywek o DMP i co zobaczymy w Polsacie, ano nic, bo jak widać Polsat jest "biedny jak mysz pod miotłą" i wolą pokazać mecz o trzecie miejsce.
    Ich wina, ze Leszno zazadalo kasy? Nie dosc, ze PS placi za realizacje takiej relacji to jeszcze ma placic dodatkowo kilka tysiecy? I nie pisz mi, ze tv zabiera kibicow, bo akurat mecz o DMP to jest takie spotkanie, ze kibice i tak przyjda, szczegolnie po kilku latach posuchy w Lesznie.

    A co do tematu to TRAGEDIA!

    Ktos pisal, ze byc moze beda lepiej pokazywac od Polsatu. Panowie - nie oszukujmy sie. Kamerzysci, realizatorzy z tvp nie maja pojecia o tym sporcie. Dodajac do tego Darzynkiewicza, ktory bedzie zapewne komentowal to krotko mowiac katastrofa. Druga kwestia to dostepnosc kanalu widno, czyli tvp sport. Polsat Sport jest w kablowkach, jest w pubach, barach itp. a tvp sport? I trzecia sprawa to przerywanie relacji, zreszta najlepiej pasuja tutaj slowa kolegi z forum Stali Rzeszow:

    meczyk ciekawy , remis , ostatni wyscig wyszli spod tasmy a tu nagle konferencja pisowska pana premiera bo my jestesmy po dobrej stronie a wy po tej co stało zomo

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Chaz
    Ich wina, ze Leszno zazadalo kasy? Nie dosc, ze PS placi za realizacje takiej relacji to jeszcze ma placic dodatkowo kilka tysiecy? I nie pisz mi, ze tv zabiera kibicow, bo akurat mecz o DMP to jest takie spotkanie, ze kibice i tak przyjda, szczegolnie po kilku latach posuchy w Lesznie.
    A czy to jest wina Leszna, że Polast skąpi mając duże przychody od reklamodawców i nie dostosowuje się do zdrowych warunków rynkowych. BEL Sky Sports za free pokazywała 2 lata transmisje,u nas bez veta byłaby dekada

    Ale z resztą argumentów się zgadzam

    Minusem jest brak doświadczeń i wyszkolonej ekipy, a nader wszystko dostępności w domach i pubach. Rozdrobnienie operatorów, teraz jest ich aż trzech
    Plusem natomiast, świeży powiew, znalezienie sponsora dla extraligi, da spotkania i regionale transmisje, no i internet, ale w jakiej skali?

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Osobiście mi się to nie podoba bo nie posiadam Tvp Sport i jeśli nie dodadzą tego do Kablówki to miec tego nie będe i o żużlu będzie można zapomniec.dramat...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj na wieść o przeniesieniu transmisji z Polsatu do TVP sport zadzwoniłem sobie do BOA Polsatu, żeby dowiedzieć się jak można wypowiedzieć umowę:

    Należy napisać pismo o wypowiedzeniu umowy (nie ma gotowego druku), podać nr klienta (podadzą na BOA jeśli ktoś nie zna), nr karty (po wejściu w menu dekodera jest na pierwszej stronie), nr dekodera (jest na tabliczce znamionowej dekodera z tyłu), pesel (jest w dowodzie osobistym :)), podpisać się własnoręcznie pod pismem. Okres wypowiedzenia to 3 m-ce jeśli ktoś posiada już umowę bezterminową. Pismo należy wysłać na Łubinowa 4A, 03-878 W-wa (podaje z pamięci więc głowy nie dam).

    Teraz czekam co zaproponuje mi Polsat i powiedzą 11.X krawaciarze ze stolycy, która w ogóle nie zna żużla i granatowomarynarkowcy, którzy wciskają nam kit...albo 12.X idzie pismo o wypowiedzeniu umowy...pozdrawiam


  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    A czy to jest wina Leszna, że Polast skąpi mając duże przychody od reklamodawców i nie dostosowuje się do zdrowych warunków rynkowych. BEL Sky Sports za free pokazywała 2 lata transmisje,u nas bez veta byłaby dekada
    Kolego, ale zuzel to nie jest pilka nozna, o ktora stacje sie zabijaja. Speedway to sport marginalny, niechetnie pokazywany w tv i to wlasnie Polsat go "przejal" i pokazywal na dosyc dobrym poziomie. Podpisali taka, a nie inna umowe z PZM na ten i nastepny sezon i nalezy ja respektowac. 7 klubow E-ligi potrafi, a jeden nie...

    I jeszcze teksty Jacka Portali, ktory jakims wzorem matematycznym obliczyl, ze 2 tysiace kibicow tv zabiera :D:D:D:D No bez jaj...

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Tu chyba najbardziej marudzą Ci, co nigdy nie widzieli transmisji z żużla na TVP Sport, a i jeszcze nigdy nie słyszałem, o zmule na iTVP :)

    Typowo polskie, od razu coś zakopać w gównie, że tak powiem :P
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Sytuacja jest taka , że to nie TVP sport ma promować żużel tylko żużel TV sport.
    I dzięki temu dostępność tego kanału będzie większa niż obecnie. Zapewne pojawi się w większości kablówek i platform cyfrowych.
    Dochodzą jeszcze ośrodki regionalne tak więc jest szansa, że będzie więcej żużla w TV niż dotąd.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2007
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście mi się to nie podoba bo nie posiadam Tvp Sport i jeśli nie dodadzą tego do Kablówki to miec tego nie będe i o żużlu będzie można zapomniec.dramat...

    kolejny sie znalazl co biadoli ze nie ma tvp sport..skoro napiasles tego posta to znaczy ze masz neta a to znacy sie ze bedziesz mial relacje LIVE!!! (wlasnie przez neta) to co biadoli jeden z drugim w kolko o tym tvpsport... żal


    ps: poza tym zgadzam sie z przedmowca..tvp sport nie bylo w kablowkach bo nec soba nie reprezentowal ten kanal i po co mieli za niego placic skoro nic ciekawego tam nie bylo..teraz za to bedzie lawinowo dodawany do kablowek ze wzgledu na swoja atrakcyjnosc..cierpliwosci

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    skoro napiasles tego posta to znaczy ze masz neta a to znacy sie ze bedziesz mial relacje LIVE!!!
    To, że może napisać posta bądź poczytać informacje to nie znaczy że może oglądać TV...

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2007
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skoro napiasles tego posta to znaczy ze masz neta a to znacy sie ze bedziesz mial relacje LIVE!!!
    To, że może napisać posta bądź poczytać informacje to nie znaczy że może oglądać TV...
    a kto mowi o ogladaniu w TV!! jak bys dobrz przeczytal komunikat, to jak byk jest napisane cytuje "Rozgrywkami ligowymi będą mogli pasjonować się także internauci. Ośrodek Mediów Interaktywnych przygotuje specjalny serwis, który pozwoli oglądać mecze żużlowe na ŻYWO!!!, powtórki, skróty, wywiady itp.

    wiec zeby ogladac mecze live nie musisz miec tv wystarczy net..a do tego obejrzysz nawet skroty ze wszystkich pozostalych meczow!!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    który pozwoli oglądać mecze żużlowe na ŻYWO!!!
    Może ¼le to napisałem ale przy mojej szybko¶ci neta ogl±danie na żywo takich przekazów nie wchodzi w grę! (chyba że chciałbym ogl±dać co 40 klatkę)
    Co nie przeszkadza mi w pisaniu.

    edit:

    żeby nie tworzyć napisze to tutaj (do kolegi poniżej).
    .. dlatego tak mysle ze teraz sie troszke brzytwy chwytasz mowiac o slabym laczu
    Tak mam 256 ale uwierz mi nie da się ogl±dać a w stosunku do TV to ma się to jak zacinaj±cy się telewizorek taksówkarza do 32 calowego LCD z sygnałem cyfrowym.
    Otóż to jest moim zdaniem powód do narzekania!

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2007
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    który pozwoli oglądać mecze żużlowe na ŻYWO!!!
    Może ¼le to napisałem ale przy mojej szybko¶ci neta ogl±danie na żywo takich przekazów nie wchodzi w grę! (chyba że chciałbym ogl±dać co 40 klatkę)
    Co nie przeszkadza mi w pisaniu.
    do ogladania filmow z neta przy niskim bitrate wystarczy nawet 256 kilobitow lacza (np skype zeby przesylac obraz i dzwiek potrzebuje 256).. a nie sadze zebys mial mnie ..np u mnie w Bydzi to nawet zadny provider netu nie ma w swojej ofercie wersji 128..wszedzie zaczyna sie od 256... a mysle ze masz nawet 512 wiec to nie bedzie problem... pytanie jest czy dadza 2 linki z roznymi bitrate..np dla tych z lepszym laczem i z mnijeszym...tak jak te linki do relacji z GP (sa 2 wersje jakosciowe)... dlatego tak mysle ze teraz sie troszke brzytwy chwytasz mowiac o slabym laczu ;)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2006
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Speedway to sport marginalny, niechetnie pokazywany w tv i to wlasnie Polsat go "przejal" i pokazywal na dosyc dobrym poziomie.
    jeśli Ty uważasz, że to był dosyć dobry poziom, to już lepiej nic więcej nie pisz. Widzę, że po prostu niektórym wystarczy, że ktoś żużel pokazuje i należy go głaskać i całować po nogach, ale już nie ważne w jaki sposób to robi, a stronniczością komentarzy Wójcik i Feddek nie przebiją nikogo.

    Podpisali taka, a nie inna umowe z PZM na ten i nastepny sezon i nalezy ja respektowac. 7 klubow E-ligi potrafi, a jeden nie...
    widzę, że rzeszowski frustrat nadal pojeżdża po Lesznie, pokaż mi jakąś rzekomo podpisaną umowę, którą ów jedyny klub miał niby respektować???

    Dodajac do tego Darzynkiewicza, ktory bedzie zapewne komentowal to krotko mowiac katastrofa.
    Napisz znawco komentarza, co zarzuciłbyś Darżynkiewiczowi? A w ogóle ciekaw jestem czy wiesz z jakiego miasta ten gość jest? Może Twoje bystre spostrzeżenia już Cię nakierunkowały? Mimo wszystko nie sądzę, więc Ci powiem gość jest z Zielonej Góry, ale z jego komentarza nie można tego wywnioskować, a Wójcik aż cuchnie wrocławskim szambem.

    Druga kwestia to dostepnosc kanalu widno, czyli tvp sport. Polsat Sport jest w kablowkach, jest w pubach, barach itp. a tvp sport?
    To teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy polsat sport też był od razu w kablówkach. W pubach w barach - a widzisz jakiś problem by puby i bary nie miały "N" - może u Was w Rzeszowie jest to problem, w sumie nie zdziwiłoby mnie to...





  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy polsat sport też był od razu w kablówkach. W pubach w barach - a widzisz jakiś problem by puby i bary nie miały "N" - może u Was w Rzeszowie jest to problem, w sumie nie zdziwiłoby mnie to...
    co ty masz do Rzeszowa? byles tutaj choc z raz, zeby sie wypowiadac na temat problemow u nas?

    Ktos tu pisal, ze jeszcze nigdy mu itvp nie zacinalo :) a ile osob ogladalo wtedy przez itvp, skoro rownoczesnie zawody byly pokazwyane w TVP Katowice i zdaje sie ze w TVP Bydgoszcz. Ligi nie bedzie w tvp 3, a pewnie max 1% ludzi ktorzy beda chceli ogladac zuzel ma TVP Sport.
    Wniosek z tego taki, ze albo beda puszczac az jakoscia taka ze nie odroznisz kolorow kaskow, albo bedzie co 10 sekund przerywac i buforowac.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ale z Was ciężkie przypadki. Normalnie od razu cała Polska miała Polsat Sport... jeszcze mamy pół roku do nowego sezonu, TVP Sport się rozwija i będzie miało coraz lepszą ofertę, co za tym idzie więcej kablówek będzie oferowało ten kanał. Litości... weźcie sobie te pół roku na wstrzymanie.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2006
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co ty masz do Rzeszowa? byles tutaj choc z raz, zeby sie wypowiadac na temat problemow u nas?
    ja odpowiadam na pseudoargumenty Twojego rzeszowskiego kolegi, zakochanego w Nicki Pedersenie i wszystkim co duńskie, a także zachwyconego Polsatem Sport, którego komentatorzy jeżdżą na co drugą kolejkę do Rzeszowa i wychwalają jak to u Was pięknie, a np. jak to w takim Lesznie jest be, bo nie chcą wpuścić tych pseudokomentatorów, proponujących jakieś psie grosze za transmisje. W Rzeszowie byłem dwukrotnie, ostatni raz na meczu play-off 02.09.

    Nie twierdzę, że w TVPSport będzie lepiej, ale już chyba gorzej niż w Polsacie być nie może, poza tym właśnie komentator w osobie Darżynkiewicza bardzo mi odpowiada, mimo, że to Zielonogórzanin z krwi i kości, ale przecież my-się lubimy :P


  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Jak to Czekański
    mawia: "pażyjom uwidim"
    I tego bym sie trzymal.

    wiech spokojnie, bo Ci zylka peknie ;)

    Darzynkiewicz jest ok, ale nie musialby sie na kazdym kroku czepiac niektorych rajderów.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    jeśli Ty uważasz, że to był dosyć dobry poziom, to już lepiej nic więcej nie pisz. Widzę, że po prostu niektórym wystarczy, że ktoś żużel pokazuje i należy go głaskać i całować po nogach, ale już nie ważne w jaki sposób to robi, a stronniczością komentarzy Wójcik i Feddek nie przebiją nikogo.
    Do Sky Sport brakuje im wiele, ale sa 100 razy lepsi niz tvp. Od kilku lat w rzeszowskiej tvp3 pokazuja zuzel i wiem jak to wyglada.
    widzę, że rzeszowski frustrat nadal pojeżdża po Lesznie, pokaż mi jakąś rzekomo podpisaną umowę, którą ów jedyny klub miał niby respektować???
    Wiecej czytaj. PZM podpisal umowe na sezony 2007-2008 z Polsatem Sport. EZ uznala ta umowe za niewazna, stad tez problemu na pierwszym meczu w Zielonce, gdzie PS musialo kupowac bilety. W koncu jednak wszystkie kluby biorac pod uwage pozytywne aspekty relacji (reklama) zgodzily sie puszczac PS na stadion. Oprocz Leszna.

    Poza tym jaki frustrat? Nie potrafisz normalnie dyskutowac?
    Napisz znawco komentarza, co zarzuciłbyś Darżynkiewiczowi
    To, ze jest o wiele bardziej nieobiektywny chocby od Wojcika, o Lorku nie mowiac. Zreszta Tomek to wogole gosc z innej planety :) Wiele razy sluchalem komentarza Darzynkiewicza i wiem co mowie.
    To teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy polsat sport też był od razu w kablówkach. W pubach w barach - a widzisz jakiś problem by puby i bary nie miały "N" - może u Was w Rzeszowie jest to problem, w sumie nie zdziwiłoby mnie to...
    Ty masz chyba jakies kompleksy...
    ja odpowiadam na pseudoargumenty Twojego rzeszowskiego kolegi, zakochanego w Nicki Pedersenie i wszystkim co duńskie
    Zalosny poziom, ale ci odpisze. W Nickim zakochany nie jestem - ba! nie jest on nawet moim ulubionym zuzlowcem. Lubie po prostu jego jazde i dodam ci jeszcze, ze lubialem zanim trafil do Rzeszowa.
    a także zachwyconego Polsatem Sport,
    Pokaz mi gdzie sie zachwycalem. Nie pokazesz bo tak nie napisalem, wiec nie wciskaj mi slow ktorych nie wypowiedzialem. Bo to wlasnie ty tworzysz jakies pseudoargumenty.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisz znawco komentarza, co zarzuciłbyś Darżynkiewiczowi
    ostatnie GP Krsko w tvp3, bieg 16 (od kraweznika: B.Pedersen, Pavlic, Jonsson, Jaguś) - Jaguś po już w połowie łuku jest na koncu stawki, a Darżynkeiwcz komentuje: "dobry start Jagusia..."

    jednak musze przyznac ze komentarz ma lepszy od panow z polsatu, ktorzy zdjae sie jeszcze sie nie nauczycli ze jak zawodnik wjedzie w tasme to mozna go zastapic rezerwowym :)

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Zreszta Tomek to wogole gosc z innej planety
    Co¶ w tym jest, choć mi osobi¶cie jako komentator w ogóle nie odpowiada. Nie chcę od razu dostać jakiej¶ riposty od tych, którzy uznaj± mnie za piewcę maruderów i monotonnych "opowiadaczy". Po prostu uważam, że nie zawsze chłopak czuje klimat. On może i się zna na tym wszystkim, ale zaczynanie rozmowy z zawodnikiem w przerwie między biegami od pięciominutowego monologu pt. "historia speedwaya z udziałem dziadka zawodnika X, ktory kiedy¶ zespawał trzy metalowe rurki, doczepił koła i ¶migał po okolicznych polach" jest jak dla mnie kompletnym nieporozumieniem, na dodatek czym¶, bez czego można się spokojnie obyć. Takie rozmowy to przy piwku, po meczu, poł±czone z np. pokazywaniem starych zdjęć itp. a nie w momencie, gdy zawodnik ledwo co oddech łapie a tu nagle ma opowiadać o swoich praprzodkach.

    No a komentarz tenisa... po prostu tragedia. Rozumiem, że jeszcze w spidłeju można się bawić w różne takie nawijki ("Dżide, Dżide... tak słyszałem, w Anglii mówi± na niego Dżide" lub też który to mechanik któremu żużlowcowi maszyny czy¶cił) o tyle s± sytuacje, gdzie najchętniej wył±czyłoby się głos, słysz±c te nawijania o tym, gdzie kto z którym menadżerem się spotkał, co jedli na podwieczorek i czemu trener X dał zawodniczce Y zbyt dużo wolnego w sobotę od godziny 16:50 do 18:12.

    Pod względem komentarza nic zreszt± nie przebije Eurosportu ;)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2007
    Postów
    254
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsat nie byl zly...( mam nagrane wszystkie mecze transmitowane przez Polsat w tym roku).
    Oczywiscie mozna by sie czepiac do mankamentow, do stroniczosci komentatorow, do Lorka i jego wywiadow, ale generalnie nie bylo to az tak zle. Pytanie czy teraz bedzie lepiej? Ofetry dla kibicow i zapewnienie jak to teraz bedzie wspaniale przekonaja mnie jak zobacze.
    Mieszkam za granica i przekaz na zywo w iTVP to bylo by cos dla mnie chociaz sami wiecie jak to z tym przekazem internetowym bywa, czasem jest dobrze czasem kaszanka sie robi.
    Nie naskakujcie tak na Polsat, co by nie mowic to dzieki nim troche zuzla w TV bylo. Lorek jest szczegolnie smieszny jak tlumaczy wypowiedzi zuzlowcow z angielskiego:)
    Facio odpowiada na pytanie Lorka a Lorek tlumaczac mowi zupelnie cos innego:) No i ten jego akcent angielski kiedy mowi po polsku:) Ale wesoly jest i smieszny.
    Ta pania co prowadzi wywiady w C+ sciagnal bym do TVP, nienaganny angielski, nienaganny polski , ladna i tlumaczy na polski w miare dokladnie bez Lorkowskich abstrakcji:)
    Lorka dac jako drugiego komentatora bo wiedze merytoryczna ma ( i nauczuc go mowic po polsku z POLSKIM akcentem:)
    Mam nadzieje ze bedzie wiecej zuzla w TV i to jest najwazniejsze.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2006
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh, co za gość z tego Chaz'a :P

    Do Sky Sport brakuje im wiele, ale sa 100 razy lepsi niz tvp. Od kilku lat w rzeszowskiej tvp3 pokazuja zuzel i wiem jak to wyglada.
    nie wiem może i 101 razy lepsi, lecz od Polsatu pewnie 1001. Zwróc tylko uwagę na to, że na sprawy związane z przekazem, czyli stroną techniczną i całym tym zapleczem TVP ma czas do kwietnia 2008 i wierzę, że będzie to wyglądało dobrze, lecz Ty tu porównujesz regionalne aktualne wydanie tvp3 - zastanów się.

    Wiecej czytaj. PZM podpisal umowe na sezony 2007-2008 z Polsatem Sport. EZ uznala ta umowe za niewazna, stad tez problemu na pierwszym meczu w Zielonce, gdzie PS musialo kupowac bilety. W koncu jednak wszystkie kluby biorac pod uwage pozytywne aspekty relacji (reklama) zgodzily sie puszczac PS na stadion. Oprocz Leszna.
    Czytam, czytam i cały czas nie widzę, gdzie Unia Leszno SSA podpisała jakąś umowę, którą miałaby respektować. Może nie umiem czytać ze zrozumieniem. Może jednak Ty masz większy iloraz inteligencji.

    To, ze jest o wiele bardziej nieobiektywny chocby od Wojcika, o Lorku nie mowiac. Zreszta Tomek to wogole gosc z innej planety :) Wiele razy sluchalem komentarza Darzynkiewicza i wiem co mowie.
    Ja też słuchałem komentarzy Darżynkiewicza, Wójcika, Feddka i też wiem co mówię.

    Zalosny poziom, ale ci odpisze. W Nickim zakochany nie jestem - ba! nie jest on nawet moim ulubionym zuzlowcem. Lubie po prostu jego jazde i dodam ci jeszcze, ze lubialem zanim trafil do Rzeszowa.
    ...jak Ty tam masz napisane? Chaz: senior Danish Power; w profilu kibicuję: Danishlandia... nie rób z siebie idioty większego niż jesteś

    Pokaz mi gdzie sie zachwycalem. Nie pokazesz bo tak nie napisalem, wiec nie wciskaj mi slow ktorych nie wypowiedzialem. Bo to wlasnie ty tworzysz jakies pseudoargumenty.
    zgadza się, nie pokaże, gdyż pokazujesz to wszystkimi swoimi wypowiedziami. No comments kolego.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postanowiłem i ja zabrać zdanie w tym temacie.

    Otóż generalnie uważam, że stało się dobrze iż EŻ podpisała umowę z TVP. Byłem wielkim przeciwnikiem podpisywania umowy z TVP do momentu IMP kiedy to TVP zrobiła wspaniałą relację z tegoż finału i pokazała, że ma potencjał jeśli chodzi o żużel.

    Prawda jest taka, że żużla na pasmach niekomercyjnych jest jak kot napłakał. Póki co TVP nie posiadała praw do pokazywania ligi i żużla było jak na lekarstwo. Ukazywały się jedynie 90 sek skróty w serwisach sportowych.

    Większość z was płacze, że żużel będzie pokazywany w TVP Sport, w którego posiadaniu jest bardzo mało lokali czy indywidualnych odbiorców. W tej kwestii muszę się zgodzić z kolegą anielisko, który ma rację mówiąc, że po pierwsze nie jest tak źle, po drugie liga zacznie się za ponad pół roku i wiele barów wykupi ten kanał.

    Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że żużel trafi do takiego przeciętnego zjadacza chleba, który wreszcie będzie mógł obejrzeć ulubioną dyscyplinę nie wychodząc z domu. I mam tu przede wszystkim na myśli takie osoby jak mój dziadek, który z racji wieku nie jeździ po barach, a Polsatu nie posiada ponieważ najzwyczajniej w świecie nie obejrzałby nawet 1/ 30 programów tam puszczanych. Więc dla niego wydanie kasy na Cyfrowy Polsat to po prostu wyrzucenie pieniędzy w błoto, a tak dzięki retransmisją w pasmach publicznych będzie mógł obejrzeć mecz.

    Do tego relacje z meczów będą bardziej obszerne bo mając prawa nie muszą się mieścić w 90 sek, a mogą nawet cały mecz puścić w wiadomościach sportowych.

    I teraz ostatni wątek .. właśnie o wiadomościach. Jak pokazały badania wiadomości sportowe na TVP ogląda średnio od 3 mln. do nawet 5 mln. Jest to według mnie wielka promocja żużla wśród przeciętnych ludzi i ogromny krok.

    Aha .. zapomniałem o frekwencjach na meczach. Myślę, że nie ulegną one tak straszliwemu spadkowi ponieważ fani żużla to w większości fanatycy, którzy na żużel chodzą od lat i dobrze wiedzą, że w telewizorze nie poczują zapachu spalonego metanolu, dopingu czy takich emocji.

    TVP musi tylko popracować nad rozmieszczeniem kamer podczas zawodów bo chłopaki jeszcze nie do końca wiedza z czym się żużel je, ale mam nadzieję, że szybko się nauczą.

    Pozdrawiam damian_net

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •