Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 187

Wątek: Ekstraliga Żużlowa w TVP 2008-2009

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    W 2001 był taki mecz towarzyski Apator - Lider Serwis Team. Retransmisje tego spotkania puściła TVP1 z lekkim, dwugodzinnym bodajże, opóźnieniem. Osobiście uważam, że była to jedna z lepszych realizacji żużla w telewizji jakie w Polsce i nie tylko robiono. Trzeba naprawdę poczekac i zobaczyć co nam przygotują a głosy że w zwiastunach nie wykorzystali kiepskich ujeć ligowych realizowanych przez Polsat czy ośrodki regionalne to zwykłe malkontenctwo.

  2. Powrót do góry    #137
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam że zwiastun jest OK.
    Zrobiony naprawde gustownie i nie ma w nim chaosu.

  3. Powrót do góry    #138
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    pierwsy zwiastun

    mam prsbe - moze ktos dac link do pierwszego zwiastunu. jakis czas temu pojawilsię on na Youtubie a na forum był do noego link. teraz ten link nie działa. Tamten chyba też był dość ciekawy. pojawił sie chyba z 2 miechy temu

  4. Powrót do góry    #139
    Początkujący
    Dołączył
    08-01-2007
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  5. Powrót do góry    #140
    Początkujący
    Dołączył
    24-03-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wszystkich kibicow zuzla, ktorzy ogladaja TV za posrednictwem operatora kablowego TV VECTRA:

    Dzwoncie pod numer 0 801 08 08 80

    i domagajcie sie wprowadzenia do oferty programowej w/w operatora programu TVP SPORT, poniewaz jest to jedyna mozliwosc ogladania relacji na zywo z meczow ektraligi zuzlowej przez najblizsze 2 lata.

    Inni operatorzy kablowi maja juz w swoich ofertach TVP SPORT, natomiast TV VECTRA odwleka w czasie i nie podaje terminu wprowadzenia do swojej oferty programowej TVP SPORT.

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Całkiem fajne!! Gdybym nie był kibicem żużla pewnie z samej ciekawości czekałbym do kwietnia:) Chyba zaczynam się przekonywać do TVP SPORT;P

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2007
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    http://pl.youtube.com/watch?v=EGdQgi...eature=related
    To jest innym zwiastun, widać fragmenty GP i DP¦ w Lesznie, my¶le że do promocji żużla w TV DP¦ z Leszna gdzie wygrali¶my może być dobrym towarem

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do zwiastunow to moim zadnie sa wporzadku szkoda ze nie ma ujec z EL ale to sie wytnie:P

    tak piszecie o tym polsacie i C+ ze trzeba miec dwa dekodery itp. zeby moc ogladac lige i GP a slyszeliscie kiedys o sharingu?? <--- google czy inne cuda wam pomoga podpowiem tylko ze ja z tego korzystam i mam full polszmat i full C+ za 22zl/mc!! niestety ale jak narazie w oby tych platformach nie ma jeszcze TVP sport ale jak slyszalem nie dlugo sie pojawi

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Redaktor Sportowy" tu masz temat i tutaj płacz że jest za mało wejść na stronę Telewizji Politycznej od zakładanej ilości.

    Szkoda że iTVP zapomniała o dzisiejszym meczu w Gorzowie.

  10. Powrót do góry    #145
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Minął rok jak TVP postanowiło pokazywać żużel. Jak to wypadło? W mojej opinii była bomba. Na żywo co prawda w TVP Sport, które nie ma jeszcze zbyt szerokiego zasięgu, ale do tego relacje w necie (hit!), a poza tym live na niektórych regionalnych, a pod koniec sezonu to chyba(?) już nawet w paśmie ogólnopolskim. Do tego w Sporcie po Wiadomościach nie najgorsza wzmianka, a ten program ma sporą oglądalność.

    Osobiście jak dla mnie o wiele lepiej niż jakby było na Polsacie. Live leciało na Polsacie Sport. Ja, który nie mam tego kanału, ligę sobie obejrzałem jak świnia niebo. Teraz mimo, że TVP Sport nie mam (choć przecież jest szansa, że będzie na każdej platformie, nie jak PS) to i tak na brak żużla ze względu na wymienione wyżej czynniki narzekać nie mogłem. Dla mnie TVP powinna zostać na długo

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Oczywi¶cie. Jest to bardzo miłe zaskoczenie minionego sezonu. Nie spodziewałem się po TVP nic specjalnego pamiętaj±c jak traktowali przed kilku laty PLK a tu spora niespodzianka. Nie do¶ć, że pokazywali dwa mecze z każdej kolejki, to były one dostępne w internecie, nawet stworzyli program podsumowuj±cy każd± kolejkę i mówi±cy też o innych wydarzeniach w zużlowym ¶wiecie. Może i zdarzały im się błędy, ale moim zdaniem s± zdecydowanie lepsi od Polsatu i zgadzam się z tym, że Ekstraliga powinna zostać w TVP na długie lata.

  12. Powrót do góry    #147
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Nie ma o czym mówić. Jest kolosalny postęp. Dzięki relacjom w internecie i TVP Sport obejrzałem niemal wszystkie mecze Apatora w tym sezonie, mimo że nie pojawiłem się na żadnym wyjeździe [tzn. aktualnie każdy mecz to dla mnie wyjazd, ale chodzi o ten tradycyjnie rozumiany:)]. Do tego MPPK, IMP, Złoty Kask, Finał GP Challenge. Można nie przepadać za Malinowskim, Darżynkiewiczem, czy Cegielskim w roli komentatora, ale fakty - liczby mówią same za siebie.

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Zobaczyć mecz, a zobaczyć mecz to kolosalna różnica. Póki co jakość transmisji jest dużo lepsza na Polsacie(uczą się od najlepszych - SkySports i relacje z BEL). TVP wciąż gubi się w realizacji i pokazywaniu samej jazdy, walki. Jeśli tego nie poprawią to w końcu liczby oglądalności zaczną spadać, bo przeciętny Kowalski z Warszawy znudzi się taką jazdą w kółko. Jedyny plus to dwa mecze w czasie kolejki i niezły magazyn. Komentatorzy mocno średni. Niby Darżynkiewicz potrafi podgrzać emocje komentarzem, ale robi to w sposób trochę naciągany i do tego ma spore braki w "wiedzy żużlowej", uzupełnia go co prawda Cegielski, ale momentami jakby boi się zwrócić uwagi Rafałowi przez co sam wychodzi na "pseudo-fachowca"...Malinowski i Noga - całkiem fajnie sobie radzą, tylko mogliby trochę więcej ikry włożyć w to co robią, a pobiją sztandarowy duet żużla TVP Sport na głowę ;)

    Marzę, aby kiedyś transmisją SE zajęli się panowie i panie ze Sky Sports :) To byłoby wydarzenie :)

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    pozwole sobie rzucic slowko..
    Generalnie zuzel powinien zostac w TVP bo oprocz Polsatu nie ma innej alternatywy. A Polsat byl niestety ostatnimi czasy zenujacy w prowadzneiu relacji zuzlowych ( nie chodzi mi o samo pokazanie wyscigu ). Pameitacie ich serie spotkan danych druzyn? jeden seozn 70% meczykow to Wroclaw, nastepny sezon Tarnow.. Teraz ppodobno caly czas byla Bydzia (poprawcie mnie jesli sie myle bo opieram sie na plotkach, sam nie mialem okazji ogladac bo.. nie mam PS :P)

    Co do komentatorow w TVP. Duet Darzynkiewicz+Cegła nie urzekl mnie zupelnie, wrecz przeciwnie, nudnawo flegamtyczne to bylo i ogolnie nie podobalo mi sie. Potrzeba kogos kto bedzie mial charakterystyczny glos i bedzie umial nim odpowiednio "modulowac" nadajac ton i charakter dramatycznemu spotkaniu. ( Kiedys pare lat temu calkiem niezle to wychodzilo .. Wójcikowi! do starszych biegow z jego komentarzem wracam czesto)
    Noga z Wardzala wypadali wg mnie znacznie lepiej (jakby lepiej dopasowani do siebie i sie rozumiejacy) ale generalnie tez nudno..
    Ale to problem wszystkich Polskich stacji. Brak dobrych komentatorow nie tylko do zuzla ale ogolnie sportu.
    A szkoda, bo my Polacy lubimy sie "popodniecac" ;) ogladajac kawalek porzadnego sportu w tv

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2005
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedys pare lat temu calkiem niezle to wychodzilo .. Wójcikowi! do starszych biegow z jego komentarzem wracam czesto)
    Z całym szacunkiem, ale w moim odczuciu pomyliłeś klasę z amatorskim podnieceniem. Aby nie być gołosłownym przytoczę 2 "gorące" komentarze, aby potwierdzić co napisałem:

    Klasowy:
    Rymanowicz - rok 1999 ostatni bieg GP we Wrocławiu

    Amatorskie podniecenie:
    Wójcik - rok 2007 bieg 15 meczu Unia T. - Marma

    Żadne słowa nie oddadza tego co usłyszy się przy tych 2 komentarzach. Wójcik to wyjec, który nie panuje nad emocjami, Rymanowicz ... zresztą wnioski pozostawiam znawcom komentarzyc obu Panów.

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    lukaszet : czytaj prosze ze zrozumieniem.
    Ani nie napisalem ze Wojcik to klasowy komentator (skad taki pomysl?). Napisalem jedynie ze KILKA lat temu umial (w sensie zdarzalo mu sie) trzymac fajnie emocje na torze. rok 2007 to wg ciebie kilka lat temu? chodzi mi tu raczej o okres do 2005 (a i to nie zawsze!)
    Wojcik nawet w najlepszej formie nie byl klasowym komentatorem, to jasne. W obecnej formie zas to tak jak piszesz, amator.
    Jednak zdanie ktore zacytowales nijak sie ma do tego jak je skomentowales :P

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 9 postach
    http://pl.youtube.com/watch?v=Q1Add6IbMzU

    kto to komentuje?

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2006
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Klasowy:
    Rymanowicz - rok 1999 ostatni bieg GP we Wrocławiu
    Litości... !!!ROBERT RYMAROWICZ!!! - znawco profesjonalnego komentarza. Szkoda, że już go nie ma wsród nas... Łza się w oku zakręciła...

  19. Powrót do góry    #154
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2008
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Popularność żużla

    Chyba każdy kto interesuje się sportem natknął się już na stronę zczuba.pl

    Jej autorzy słyną z debilnych wypowiedzi i nikłego profesjonalizmu. Niestety coraz częściej zdarza im się komentować sport żużlowy. Przy czym powielają swój tradycyjny błąd czyli brak elementarnej wiedzy na temat tego o czym piszą.

    Zamieszczam link do artykułu nt. Nany Jorgensenpod którym pojawiło się wiele komentarzy dot. popularności żużla w Polsce.

    http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,6250749.html

    Zachęcam aby każdy kto kocha ten sport i się tego nie wstydzi skomentował ten artykuł. Dalej Panie i Panowie pokarzmy ilu nas jest!!!

    P.S. przeszukałem forum i to chyba najlepszy wątek aby poruszyć ten temat.

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2009
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sądzicie o zakazie przebywania fotografów na murawie stadionu?

    Jak dal mnie kolejny poronioony pomysł Speedway Ekstraligi. Nie moge patrzeć jak mój krajan tym zarządza.

  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ten zakaz to jakis zart. Co oni (fotoreporterz) komu przeszkadzaja? Przy okazji ucierpi na tym roznorodnosc fotorelacji z zawodow ligowych. Ja nie wiem w jakim oni (wlodarze Speedway Ekstraligi) kierunku zmierzaja. Wczesny PRL jak mniemam...

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2009
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać żużlowcy też przeciwni temu pomysłowi. Ciekawe , czy ktoś z SE w ogóle pyta zawodników o zdanie. A najbardziej ucierpią sponsorzy.

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2 mecze kazdego dnia?!Czy to mozliwe?Czy chodzi tutaj poprostu o mecz w TV i drugi w Necie.
    " In and Out of Love "

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Według tego co jest napisane w planie transmisji na tvp.pl to co kolejkę zobaczymy na żywo 2 spotkania na TVP Sport i te same mecze również na żywo w internecie na stronie tvp.pl(itvp.pl już nie istnieje :)), pozdro!

  25. Powrót do góry    #160
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowy zwiastun na sezon 2009.

    http://www.youtube.com/watch?v=3pnH4h6Ofk8

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Według tego co jest napisane w planie transmisji na tvp.pl to co kolejkę zobaczymy na żywo 2 spotkania na TVP Sport i te same mecze również na żywo w internecie na stronie tvp.pl(itvp.pl już nie istnieje :)), pozdro!
    Niby tak,ale jak ktos juz slusznie zauwazyl,dostep do materialow TVP na stronie internetowej bedzie platne.
    TZW oplata techniczna wynoszaca na rok 120 zl.Mozna wziac tez na pojedyncze pliki chyba.
    W sumie dla tych co posiadaja TVP Sport bedzie to zbedny wydatek,bo mecze beda sie dublowac a nie tak jak bylo jeszcze w zeszlym sezonie ,ze w TV i internecie live lecialy rozne mecze.

  27. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jaka opłata :O ? Jakoś biathlon czy skoki oglądam na tvp.pl za darmo, bez problemu...

  28. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    W zeszlym tygodniu jak chcialem sobie cos odtworzyc na stronce TVP pojawial sie komunikat o koniecznosci wpisania kodu aktywacyjnego,ktory moge nabyc wysylajac sms-a . Kosztowal chyba 5 zl + vat lub mozna bylo wykupic caloroczna licencje za 120 zl.
    Nie wiem czy wszystkich audycji to dotyczy,ale takie cos mnie spotkalo.Dalej juz nie sprawdzalem co i jak ,bo w sumie nie chodzilo o nic waznego.Jak na razie oczywiscie.


    PS
    Zauwazyl to tez Vicar.Oto jego post z 7 marca z innego watku:


    "Wchodził ktoś z Was ostatnio na tvp.pl? Aby obejrzeć materiały trzeba zapłacić! Ni ch**, nie ma nic za darmo. Niby 120 zł na rok jeszcze da się zdzierżyć, ale moim zdaniem to jest chamstwo. Eliga w necie płatna. Pozostaje wiara w sopcasty. "

  29. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Mistrzu płatne to są programy typu "M jak Miłość" do obejrzenia online ;) Za tego typu archiwalne programy trzeba płacić i to słono. Natomiast relacje live są za free, a archiwalne mecze z 2008 roku można obejrzeć za darmo ;)

  30. Powrót do góry    #165
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Miszczu, że M jak Miłość jest dodatkowo płatne to wiem (tzw. opłata premium), ale jeszcze kilka dni temu jak się na cokolwiek na tvp.pl weszło, to pojawiał się komunikat treści:

    "Aby obejrzeć ten program należy wnieść opłatę techniczną.
    Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni lub 120 złotych za dostęp na rok. Umożliwia ona oglądanie wszystkich materiałów wideo na tvp.pl (oprócz treści premium) nieograniczoną ilość razy. Inne treści na tvp.pl, w tym program tv, informacje o programach, zdjęcia, ankiety, quizy są dostępne bezpłatnie. Uzyskanie dostępu do treści premium pozostaje bez zmian i nie wymaga dodatkowego wniesienia opłaty technicznej.

    Jak wnieść opłatę techniczną?

    Aby wnieść opłatę należy się zalogować do portalu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się ». Po zalogowaniu wejdź na stronę swojego profilu i przejdź do działu opłata techniczna. Wybierz jej rodzaj i dokonaj płatności.
    Jak oglądać programy po wniesieniu opłaty technicznej?
    Po wniesieniu opłaty technicznej otrzymasz kod, który należy wprowadzić w oznaczonym miejscu na stronie swojego profilu. Po wprowadzeniu kodu można oglądać wybrane programy na tvp.pl. Przy ponownym wejściu na portal wystarczy się zalogować – bez konieczności ponownego wpisywania kodu."

    Teraz już tego nie ma :O Czyżby już z tego zrezygnowano?

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Nowy zwiastun na sezon 2009.

    http://www.youtube.com/watch?v=3pnH4h6Ofk8
    No no. Uczą się chłopaki, fajny klimat :) rzadko mi się takie zajawki podobały do tej pory, ta jest świetna :)

  32. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Miszczu, że M jak Miłość jest dodatkowo płatne to wiem (tzw. opłata premium), ale jeszcze kilka dni temu jak się na cokolwiek na tvp.pl weszło, to pojawiał się komunikat treści:

    "Aby obejrzeć ten program należy wnieść opłatę techniczną.
    Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni lub 120 złotych za dostęp na rok. Umożliwia ona oglądanie wszystkich materiałów wideo na tvp.pl (oprócz treści premium) nieograniczoną ilość razy. Inne treści na tvp.pl, w tym program tv, informacje o programach, zdjęcia, ankiety, quizy są dostępne bezpłatnie. Uzyskanie dostępu do treści premium pozostaje bez zmian i nie wymaga dodatkowego wniesienia opłaty technicznej.

    Jak wnieść opłatę techniczną?

    Aby wnieść opłatę należy się zalogować do portalu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się ». Po zalogowaniu wejdź na stronę swojego profilu i przejdź do działu opłata techniczna. Wybierz jej rodzaj i dokonaj płatności.
    Jak oglądać programy po wniesieniu opłaty technicznej?
    Po wniesieniu opłaty technicznej otrzymasz kod, który należy wprowadzić w oznaczonym miejscu na stronie swojego profilu. Po wprowadzeniu kodu można oglądać wybrane programy na tvp.pl. Przy ponownym wejściu na portal wystarczy się zalogować – bez konieczności ponownego wpisywania kodu."

    Teraz już tego nie ma :O Czyżby już z tego zrezygnowano?
    Ja od dawnaaaaaa wchodzę i nie ma żadnych opłat, więc nie ciśnijcie mi tutaj kitów ;)

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Nowy zwiastun na sezon 2009.

    http://www.youtube.com/watch?v=3pnH4h6Ofk8
    Chyba najlepszy jak narazie. Mi ciągle we wszystkich tych spotach brakuje odrobiny ostrej gitarowej muzyki. Onana naprawdę dodaje mocy. Chyba polsat miał takie wstawki. Gdzieś słyszałem.

  34. Powrót do góry    #169
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, czy wiadomo coś na temat ewentualnych transmisji na TVP HD?? Pod koniec zeszłego sezonu były takie zapowiedzi odnośnie meczu finałowego ale nic z tego nie wyszło, może w tym??

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, kupujecie sobie TnK (telewizje na karte) zestaw startowy kosztuje 49 zł i doładowujecie na pół roku za 72 zł. Jak się sezon skończy to możecie nie doładowywać i dopiero w nastepnym powtórzyć to samo. Wychodzi 49 zł + 72 zł = 121 zł czyli jedno dobre wyjście do knajpy i macie TVP sport i dodatkowo Nsport i jeszcze kilka innych kanałów. Według mnie nie jest to kwota zaporowa.

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Panowie, kupujecie sobie TnK (telewizje na karte) zestaw startowy kosztuje 49 zł i doładowujecie na pół roku za 72 zł. Jak się sezon skończy to możecie nie doładowywać i dopiero w nastepnym powtórzyć to samo. Wychodzi 49 zł + 72 zł = 121 zł czyli jedno dobre wyjście do knajpy i macie TVP sport i dodatkowo Nsport i jeszcze kilka innych kanałów. Według mnie nie jest to kwota zaporowa.
    ...plus cena dekodera 160 zł!pytałem bo też chce się w to zaopatrzyć!

  37. Powrót do góry    #172
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2007
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unibax - Falubaz w telewizji!!!

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...z-w-telewizji/

    za czasow Polsatu bylo nie do pomyslenia zeby przelozony mecz byl pokazywany.. TVP RULEZ

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach

    ...plus cena dekodera 160 zł!pytałem bo też chce się w to zaopatrzyć!

    Skoro chcesz ,to odradzam kupowanie zestawu z ich dekoderami.
    Totalny badziew a jak znudzi sie TNK to mozesz go wyrzucic razem z karta.Nic juz z nim nie zrobisz.
    Lepiej dolozyc pare groszy i kupic jakiegos Fergussona lub Echosmarta.Na nowych softach TNK pieknie na nich smiga.Mozesz podlaczyc pod USB pena lub twardziela i nagrac sobie co chcesz.Nie wspominam juz,ze w przyszlosci ( jak juz poradza sobie z N3 ) bedziesz mial sporo pociechy z tych dekoderow.;);)

  39. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Nie wspominam juz,ze w przyszlosci ( jak juz poradza sobie z N3 ) bedziesz mial sporo pociechy z tych dekoderow.
    Częściowo problem z N3 został już rozwiązany. A co do tunerów to podaję link do jednego z nich http://www.globo.com.pl/pl/tunery/t_opticum9500hd.htm Ma bardzo duże możliwości za stosunkowo nieduże pieniądze :D Ten akurat kosztuje na allegro ok 790 PLN ale tej samej firmy tuner o podobnych możliwościach można kupic już za 240 PLN-ów :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #175
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    TVP SPORT w Cyfrowym Polsacie!

    http://satkurier.pl/news/45905/tvp-i...-polsacie.html
    Dla wszystkich abonentow CP, a jednoczesnie kibicow zuzla to znakomita informacja.

  41. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    http://satkurier.pl/news/45905/tvp-i...-polsacie.html
    Dla wszystkich abonentow CP, a jednoczesnie kibicow zuzla to znakomita informacja.

    Jeszcze UPC moglo by ruszyc dupska i cos podzialac z TVP!

  42. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    UPC zapowiada TVP Sport od roku i nic. Pewnie dopiero na następna olimpiadę będzie bo raczej nic w tej sprawie nie słychać.

    Na Cyfrowym Polsacie już ten kanał będzie a to spowoduje może mniejszy ruch na itvp i może w końcu można będzie obejrzeć transmisje bez problemów.

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach

    Częściowo problem z N3 został już rozwiązany. A co do tunerów to podaję link do jednego z nich http://www.globo.com.pl/pl/tunery/t_opticum9500hd.htm Ma bardzo duże możliwości za stosunkowo nieduże pieniądze :D Ten akurat kosztuje na allegro ok 790 PLN ale tej samej firmy tuner o podobnych możliwościach można kupic już za 240 PLN-ów :D
    Posiadam ten tunerek od ok 3 tygodni.Hula w nim karta Cyfry+ i kilka "zagraniczniakow" z astry.Jedyny chyba do tej pory tuner HD za rozsadne pieniadze,wart poprostu swojej ceny.Bardzo prosty w obsludze.
    Ten za 240 zl to raczej bedzie SD,ale do TnK w zupelnosci wystarczy,gdyz tam nie ma zadnych kanalow HD.
    Cena podobna jak Fergussona czy Echosmarta.
    Polecalem Echosmarta,bo cenowo zblizony do Techisat-ow z TnK .Przez ok 7 miesiecy sam go uzywalem i narzekac nie moglem.
    Co do N3 to ostatnio tego tak uwaznie nie sledzilem,ale skoro juz cos jest na rzeczy ,to niedlugo moze znowu zaswieci sloneczko i premiere.;);)

    SORRY ZA OFF.

  44. Powrót do góry    #179
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2009
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siema. Czy posiada może ktoś na dysku mecz Stal Gorzów- Falubaz z zeszłego sezonu?? Wiem, że można go oglądnąć na stronie TVP, ale potrzebuje właśnie tą relację na płycie. Pozdro

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-02-2006
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siema. Czy posiada może ktoś na dysku mecz Stal Gorzów- Falubaz z zeszłego sezonu?? Wiem, że można go oglądnąć na stronie TVP, ale potrzebuje właśnie tą relację na płycie. Pozdro
    tak posiadam . Kontakt gg 4495726

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •