Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 187

Wątek: Ekstraliga Żużlowa w TVP 2008-2009

  1. Powrót do góry    #91
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jak oceniacie relację z naszej dyscypliny pokazywanej w nowej telewizji internetowej tv9.pl??
    Może i nienajgorzej, ale krokiem wstecz jest płacenie za oglądanie! Wątpie, żeby z tego były aż tak duże zyski, a tylko odwiedzających tracicie.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik Awatar DAREK009
    Dołączył
    23-10-2005
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    POLSAT SPORT BEZ POLSKIEJ LIGI

    Czas pomyśleć o zmianie platformy TV Bardzo bym prosił tych co mają by się podzielili wiedzą co to za wynalazek ta N i za ile

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Ciekawe czy Polsat mysli w ogole o kupieniu praw do 1 ligi zuzlowej ;) Kosztuja pewnie grosze, a ogladalnosc bylaby nie mniejsza niz EŻ. No chyba ze zrezygnowali z sublicencji po to, aby wylozyc kase na TVP Sport do Cyfrowego Polsatu ;)

    Ja tam za Ekstraliga nie placze. I tak zazwyczaj jestem na meczu u siebie/na wyjezdzie, wiec zostaja powtorki. A te maja leciec na pasmie otwartym TVP ;)

  4. Powrót do góry    #94
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    polsat sprzedal dwa dni temu prawa do mistrzostw europy tvp i o ile dobrze mnie sluchy dochodza to wytargowal sporo, plus gratis EŻ,wiec ze zmiana dekoderow to lepiej poczekajcie

  5. Powrót do góry    #95
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    no ja liczę na to, że ta cała tvp sport trafi na cyfrowy polsat. kij z tym, że nie będzie extraligi na polsacie sport...ważne, aby było na cyfrowym polsacie;)
    a z tą I ligą to wcale nie taki głupi pomysł...

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    woojo no wlasnie a kablowki? przeciez Polsat Sport jest w wiekszosci kablowek i wazne zeby na tym kanale bylo, a ze ty masz dekoder to jestes juz uchachany O_o

  7. Powrót do góry    #97
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    woojo no wlasnie a kablowki? przeciez Polsat Sport jest w wiekszosci kablowek i wazne zeby na tym kanale bylo, a ze ty masz dekoder to jestes juz uchachany O_o
    nie jestem uchachany, gdyż na tą chwilę nie ma extraligi w cyfrowym polsacie, a więc martwię się i niemalże modlę się o to, aby jednak tvp sport trafiło tam.
    a poza tym to, że ewentualnie tvp sport nie trafi do kablówek to już tak jakoś mniej mnie obchodzi. i nie zamierzam się tym zadręczać...
    zawsze zostanie ci możliwość oglądania meczu przez internet...ja takowej niestety nie będę miał /o ile tvp sportu nie będzie w pakiecie cyfrowego polsatu/.

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2007
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    woojo no wlasnie a kablowki? przeciez Polsat Sport jest w wiekszosci kablowek i wazne zeby na tym kanale bylo, a ze ty masz dekoder to jestes juz uchachany O_o
    nie jestem uchachany, gdyż na tą chwilę nie ma extraligi w cyfrowym polsacie, a więc martwię się i niemalże modlę się o to, aby jednak tvp sport trafiło tam.
    a poza tym to, że ewentualnie tvp sport nie trafi do kablówek to już tak jakoś mniej mnie obchodzi. i nie zamierzam się tym zadręczać...
    zawsze zostanie ci możliwość oglądania meczu przez internet...ja takowej niestety nie będę miał /o ile tvp sportu nie będzie w pakiecie cyfrowego polsatu/.
    Trudno. To bedzie twoj problem. Zeby ogladac mecze, bedziesz musial chodzic na stadion, a tym samym zwiekszysz frekwencje na Olimpijskim o cale 3% :D

  9. Powrót do góry    #99
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2007
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na transmisje na polsacie na dzien dzisiejszy nie mozemy juz liczyc .a jak imprezy sportowe transmituje tvp sport przekonali sie juz kibice piłki i hokeja ,teraz pora na nas kibicow zuzla ,bedzie ciekawie jak przed 15 wyscigiem wrzuca nam do obejrzenia pilne wiadomosci dnia o wizycie premiera w ugandzie .jezeli nic nie zrobimy to nas własnie czeka ,oczywiscie oprocz wspaniałej dostepnosci tego programu jakoby oczka w głowie pana korzeniwskiego(smiechu warte)

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    A ja mam takie pytanie czy mecze będą pokazywane w necie ? Jeśli nie to ja moge zapomniec o żużlu,bo tvp sport w mojej kablówce nie ma i nie zapowiada się by miało się to zmienic

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    I po co ogólniasz.Kolejny po Dexterach,lipenach który ma kompleks Zielonej GóryI to jest dopiero żal.
    A może wy tam w Polsce B poprostu już tak macie
    No ale jak to mozliwe ze u was w Polsce A nie ma takiego programu w ofercie? :) My za to w Polsce B bedziemy sie delektowac meczami na tymze kanale

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    POLSAT SPORT BEZ POLSKIEJ LIGI

    Czas pomyśleć o zmianie platformy TV Bardzo bym prosił tych co mają by się podzielili wiedzą co to za wynalazek ta N i za ile
    abonament najtańszy za 32 zł dekoder za 99 zł lub 449 zł (z twardym dyskiem 250 GB) w tym sa dwa pakiety za 16 zł które wybierasz spośród 5 dostępnych (muzyka, bajki, filmy, przyrodnicze, sport) i bezpłanie masz pakiet z programi typu tvn, tvp 1,2,3 i polonia i oczywiście obce. Warto kupić jeśli ma się tez tv lcd bo jakość niektórych programów jest porażająca. No i jest tez HBO ale osobno płatne. Pozdro

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    A ja się wla¶nie dowiedziałem, że w kablówce Multimedii od lutego, zamiast Eurosportu będzie TVP Sport :/ Niech ich szczysci! Zasrana Multimedia.

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    I po co ogólniasz.Kolejny po Dexterach,lipenach który ma kompleks Zielonej GóryI to jest dopiero żal.
    A może wy tam w Polsce B poprostu już tak macie
    No ale jak to mozliwe ze u was w Polsce A nie ma takiego programu w ofercie? :) My za to w Polsce B bedziemy sie delektowac meczami na tymze kanale
    Niepotrzebnie jesteś złośliwy:) Pomyślę o przeprowadzce do Piły:)

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    abonament najtańszy za 32 zł dekoder za 99 zł lub 449 zł (z twardym dyskiem 250 GB) w tym sa dwa pakiety za 16 zł które wybierasz spośród 5 dostępnych (muzyka, bajki, filmy, przyrodnicze, sport) i bezpłanie masz pakiet z programi typu tvn, tvp 1,2,3 i polonia i oczywiście obce. Warto kupić jeśli ma się tez tv lcd bo jakość niektórych programów jest porażająca. No i jest tez HBO ale osobno płatne. Pozdro
    ty majster ;p u siebie w pracy nie jestes ;p nie bedzie profitow za kolejna sprzedana "n"ke ;p

    nie lepiej napisac ze np mieszkancy leszna i okolic(oraz innych regionow) tacy jak ja i ty kupuja antene wystawiaja ja za okno ustawiaja na srem i odladaja tvp sport w dvbt?;]( w telewiorach lcd z wbudowanym tunerem dvb-t - ewentualnie z dekoderem sygnalu podlaczonym do crt) - nie trzeba wcale podpisywac wielomiesiecznych umow za 36pln miesiecznie z en ;p

    MHz Kan. Multipleks Lokalizacja DW NW ERP kW Pol. Kier. Kompr. Uwagi Więcej
    618,00 39 DVB-T (Poznań) RTCN Poznań *Śrem* PZN WLP 50,000 H ND MPEG-4 ERP max 50 kW

    Zawartość: TVP 1, TVP 2, TVP INFO / TVP Poznań, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport
    Offset:
    Wysokość: 87 m n.p.m.
    Współrzędne: 16°59'12"E, 52°07'04"N

  16. Powrót do góry    #106
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Robi skąd takie info? Fajnie, że będzie TVP Sport, no ale kosztem Eurosportu???? Trochę powagi;//
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Dostalem pismo do domu ;) z ofertami itp. :D a wkurzony jestem bo wole Eurosport zamiast TVP Sport

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Dostalem pismo do domu ;) z ofertami itp. :D a wkurzony jestem bo wole Eurosport zamiast TVP Sport
    Buszmen: tez dostalem, a jestem z Torunia wiec to akcja ogolnopolska...

    Robi: ano zasrana, nie wiem jak w Rzeszowie, ale u mnie jakosc uslug jest zenujaca (pomijajac oferte programowa)

  19. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    24-01-2008
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wywiad z p.wójcikiem odnośnie transmisji z polski, szwecji w polsacie sport http://www.zuzelend.com/indexl.php?f...=show_all&no=5

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    ty majster ;p u siebie w pracy nie jestes ;p nie bedzie profitow za kolejna sprzedana "n"ke ;p

    nie lepiej napisac ze np mieszkancy leszna i okolic(oraz innych regionow) tacy jak ja i ty kupuja antene wystawiaja ja za okno ustawiaja na srem i odladaja tvp sport w dvbt?;]( w telewiorach lcd z wbudowanym tunerem dvb-t - ewentualnie z dekoderem sygnalu podlaczonym do crt) - nie trzeba wcale podpisywac wielomiesiecznych umow za 36pln miesiecznie z en ;p

    MHz Kan. Multipleks Lokalizacja DW NW ERP kW Pol. Kier. Kompr. Uwagi Więcej
    618,00 39 DVB-T (Poznań) RTCN Poznań *Śrem* PZN WLP 50,000 H ND MPEG-4 ERP max 50 kW

    Zawartość: TVP 1, TVP 2, TVP INFO / TVP Poznań, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport
    Offset:
    Wysokość: 87 m n.p.m.
    Współrzędne: 16°59'12"E, 52°07'04"N
    #lynx testowałeś już może odbiór TVP Sport w ten sposób?

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach

    obcokrajowcy w biało-czerwonych barwach

    niedawno w sporcie po wiadomościach podano newsa o tym , że brazylijczyk roger z legii ubiega się o polski paszport i chce pojechać na euro , czemu przychylny jest don Leo. Przy okazji wspomniano także inne przykłady . Między innymi Holtę który z polską reprezentacją dwukrotnie zdobył DPŚ , a który w norwegii uważany jest niemal za zdrajcę!

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    który w norwegii uważany jest niemal za zdrajcę!
    plotka ta była wielokrotnie dementowana przez menagera zawodnika :]

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    KC napisał:

    który w norwegii uważany jest niemal za zdrajcę!
    hmmm
    Norwegia to specyficzny kraj.
    Można spalić flagę narodową i nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #114
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2007
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.itvp.pl/info/news.html?channel=-1&news=671504&directory_id=125

    chyba na zywca, duzo zuzla w tvp to niepoogladamy

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    TVP Sport nikt nie ma, TVP Info o 1 w nocy nikt nie oglada (nie mowiac ze np. w Cyfrowym Polsacie nie ma tego kanalu), a transmisje internetowe pewnie nie beda dzialaly bo serwery zapchane.

    W sumie to sprytne! Kase dostali, a ludzie beda chodzili na stadiony a nie ogladali TV :P

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    a transmisje internetowe pewnie nie beda dzialaly bo serwery zapchane.
    może wprowadzą sms-y po 5 zł i już odpadnie sporo ludzi :D

  27. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobre, też tak może być, że Ekstraliga pomyślała i sprzedałą prawa telewizji, której "nikt" nie ma by ludzie chodzili na stadiony, zresztą poziom będzie denny więc proponuje moją taktykę, którą już obmyśliłem: włączę telewizor (w Tarnowie multimedia mają tvpsport) ale wyłączę fonię którą będę miał z jakiegoś radyjka internetowego.

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Ja uważam, że wcale relacje w TVP Sport nie muszą byc denne. Kierownikiem tego przedsięwzięcia będzie Rafał Darżynkiewicz, który ma pojęcie o tym sporcie. Kiedyś komentował mecze w zielongórskiej kablówce i wychodziło mu to świetnie. W ostatnim sezonie komentował retransmisje GP w TVP3, też z powodzeniem. Ja na tą okoliczność zrezygnowałem z Cyfry+ i zaopatrzyłem się w N-kę. Jak na razie nie narzekam, wiadomo, że zawsze chciałoby się więcej (koszykówka, siatkówka, lepsza ligowa piłka nożna), no ale najlepsze przed nami czyli Ekstraliga żużlowa i mam nadzieję, że TVP podoła temu zadaniu i transmisje nie będą na gorszym poziomie niż miało to miejsce w Polsacie, czego sobie i wszytkim posiadaczom TVP Sport i TVP Info życzę.

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=249987 - Mecz Falubaz - Stal w otwartym kanale TVP INFO, oczywiscie jesli nie bedzie jakiejs narady PiSu :D

  30. Powrót do góry    #120
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    "rozkład jazdy" telewizyjnych transmisji z meczów I rundy tegorocznej Speedway Ekstra

    I kolejka:
    6 kwietnia (niedziela), godz. 16.30
    Unia Leszno - Złomrex Częstochowa
    (na żywo TVP Sport, możliwa retransmisja w TVP Info (ośrodki regionalne) o 18.30),

    Stal Gorzów - Atlas Wrocław
    (możliwa retransmisja w TVP Info o 18.30, retransmisja w TVP Sport w poniedziałek o 19.30)

    II kolejka:
    13 kwietnia (niedziela), godz. 18.30
    ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Stal Gorzów
    (na żywo TVP Sport i TVP Info),

    Atlas Wrocław - Unibax Toruń
    (retransmisja w TVP Sport w poniedziałek o 19.30)

    III kolejka:
    20 kwietnia (niedziela), godz. 16.30
    Marma Rzeszów - Atlas Wrocław
    (na żywo w TVP Sport, możliwa retransmisja w TVP Info (ośrodki regionalne) o 18.30),

    Unibax Toruń - ZKŻ Kronopol Zielona Góra
    (możliwa retransmisja w TVP Info (ośrodki regionalne) o 18.30, retransmisja w TVP Sport w poniedziałek o 19.30)

    IV kolejka:
    1 maja (czwartek):
    Złomrex Częstochowa - Unibax Toruń
    (na żywo w TVP Sport, możliwa retransmisja w TVP Info (ośrodki regionalne),

    Unia Tarnów - Stal Gorzów
    (możliwa retransmisja w TVP Info (ośrodki regionalne), retransmisja w TVP Sport w piątek o 19.30)

    V kolejka:
    4 maja (niedziela):
    Stal Gorzów - Unia Leszno
    (na żywo w TVP Sport, możliwa retransmisja w TVP Info (ośrodki regionalne),

    Marma Rzeszów - Złomrex Częstochowa
    (możliwa retransmisja w TVP Info (ośrodki regionalne), retransmisja w TVP Sport w poniedziałek o 19.30)

    VI kolejka:
    16 maja (piątek):
    Unia Leszno - Unibax Toruń
    (na żywo w TVP Sport, możliwa retransmisja w TVP Info (ośrodki regionalne),

    Złomrex Częstochowa - ZKŻ Kronopol Zielona Góra
    (możliwa retransmisja w TVP Info (ośrodki regionalne), retransmisja w TVP Sport w sobotę)

    VII kolejka:
    1 czerwca (niedziela):
    ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unia Leszno
    (na żywo w TVP Sport),

    Marma Rzeszów - Unia Tarnów (retransmisja w TVP Sport w poniedziałek o 19.30).


    info z www.espeedway.pl

    http://espeedway.pl/index.php?co=newsy&id=20504

    pozdro

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Zapomniałeś o tej, jakże "ważnej" transmisji:

    "Msza za pomyślny sezon
    Żużlowcy Polonii Bydgoszcz wspólnie z kolegami z Unibaksu Toruń i GTŻ Grudziądz spotkają się w niedzielę na Mszy Świętej w Górsku.
    Jak co roku w kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego zawodnicy kujawsko -pomorskich klubów będą wspólnie modlić się o udany, kolejny rok na żużlowych torach.
    Msza odbędzie się w niedzielę 9 marca. Rozpocznie się o godz. 13.00.
    Relację "na żywo" będzie można obejrzeć w TVP Bydgoszcz oraz TVP-Polonia."

    cytat za: "Gazeta Pomorska"

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Przegląd Sportowy":
    TVP wygrała wojnę o zakup praw do pokazywania żużlowej ekstraligi. Miała jednak odstąpić sublicencję Polsatowi. Speedway Ekstraliga temu zaprzecza, ale Paweł Wójcik z Polsatu wyjawia, że taka umowa była.
    To była dżentelmeńska umowa między dyrektorami redakcji - mówi Paweł Wójcik. - Jeden z członków zarządu TVP kategorycznie nie zgodził się na jej respektowanie i dlatego Polsat nie będzie pokazywał ligowego żużla na swojej antenie.

    Ta sprawa jest o tyle istotna, że od pewnego czasu piszemy o tym, iż prezesi klubów Speedway Ekstraligi, zgadzając się na sprzedanie praw telewizji publicznej, otrzymali zapewnienie, że ta odstąpi sublicencję Polsatowi. Szefowie klubów obawiali się, że pokazywanie żużla wyłącznie w kodowanym kanale TVP Sport zablokuje rozwój dyscypliny. Skoro jednak usłyszeli o sublicencji dla Polsatu, uspokoili się. Teraz, gdy już wiadomo, że żużla w Polsacie zabraknie, prezesi mają pretensje do szefa SE Ryszarda Kowalskiego.
    - TVP zabiegała o to, by w kontrakcie była zgoda na przekazywanie sublicencji i to najlepszy dowód na to, że umowa była. Bo tu chodziło o wcześniejsze ustalenia z Polsatem - zapewnia Wójcik i przechodzi do ataku na Kowalskiego, który przekonuje, że umowa z TVP jest dla żużlowych klubów najkorzystniejsza.
    - Zacznijmy od tego, że władze Ekstraligi nie mają rozeznania na rynku telewizyjnym. Kowalski proponował nam zakup praw telewizyjnych za 8 milionów złotych na dwa lata. Potem sprzedał je TVP za 1,8 mln.
    Rozumiem pomyłkę w ocenie produktu o kilkanaście procent, ale nie o kilkaset. Zresztą, podpisanie umowa to nie zasługa spółki. Stacje telewizyjne same się zgłosiły. Druga rzecz to zyski klubów. My płaciliśmy 6100 złotych za mecz. Teraz każdy klub dostanie na sezon 40-45 tys. Po odliczeniu podatku, za jeden mecz wyjdzie mniej więcej tyle samo, ile płacił Polsat. Gdzie tu zysk? - pyta Wójcik.

    Antoni Bugajski, Dariusz Ostafiński

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Od dawna mowie ze Kowalski to jedno wielkie nieporozumienie w swiatku zuzlowym.

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2007
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mógłby się łaskawie Kowalski ustosunkować do stawianych zarzutów. Brawo dla decydentów, kto nie ma N nie ma żużla ligowego.
    A całe to pieprzenie korzenia, że TVP sport będzie poszerzał zasięg to za przeproszenie Pier$%^enie kotka za pomocą młotka. Prawa dawno sprzedane a czy tvp sport znalazł się w ofercie jakiejś platformy oprócz N, gdzie był zresztą dostępny od zawsze?
    Wku^%iony jestem na decydentów, że pozbawili mnie ekstraligowego żużla

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    (...)Potem sprzedał je TVP za 1,8 mln.(...) Teraz każdy klub dostanie na sezon 40-45 tys.(...)
    45 tys. x 8 = 360 tys. Gdzie 1,5 mln!?! Jedna wielka banda zlodzieji! To kluby tworza EŻ i skandalem jest ze zarzad zabiera do siebie ponad 75% zyskow z transmisji! A o jakichkolwiek nagrodach za zwyciestwo w lidze nie slyszalem...

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cos mi sie wydaje ,ze Wojcik znowu kreci.Placili 6100 za mecz pokazywany czy kazdej druzynie ? Chyba za pokazywany wiec jak Wojcikowi wyszlo ,ze wszystkie kluby zarobia tyle samo ?
    Mnie tak naprawde smieszy ten polsatowski placz.Mogli zaklepac sobie zuzel na wiele lat,ale chcieli sobie za przeproszeniem szklem d...e wytrzec.Do pewnego czasu czuli sie panami sytuacji,ale tym razem przegrali.Pamietam te obietnice Wojcika co do promocji zuzla w otwartym kanale ( chyba TV4 ).Zamiast tego,niektore pojedynki przerzucali do Polsatu Sport Extra ,bo akurat w tym samym czasie odbywaly sie jakies zawody wyciagania ..... z wody.
    Dziwa mnie tez te narzekania kibicow na TVP Sport.Oczywiscie ,ze dostepnosc jest jak do tej pory ograniczona,ale chyba zapomnieli juz jak to bylo z Wizja i na poczatku z Polsatem Sport.Zeby obejrzec ligowa mlocke,trzeba bylo wykupic dekoder i tyle.TVP Sport dostepny jest w tej chwili na "N" i niektorych kablowkach a to i tak wiecej niz na starcie miala Wizja czy Polsat Sport.Mnie osobiscie wkurza nie tyle koniecznosc zamiany Polsatu na "N" ( zrobie to z przyjemnoscia ) co fakt,ze aby ogladac GP i lige musze placic za dwie platformy.Moze czasy Wizji kiedys wroca,ale na to musimy poczekac przynajmniej do wygasnieca praw C+ do GP czyli jeszcze chyba trzy lata.Jest mi obojetne czy bede placil za "N" ,"Canal" czy "Polsat",wazne zebym nie musial ustawiac dwoch lub trzech dekoderow aby ogladac i lige i GP.

    ps

    Bonjo

    1,8 mln jest za dwa lata wiec cos w tych Twoich wyliczeniach sie nie zgadza,choc oczywiscie to co robi EZ zakrawa na kpine,bo niby z jakiej racji 60% ma zostawac w budzecie EZ.Z drugiej strony nikt nikogo nie okrada,bo zapomniales chyba,ze EZ to wszyscy prezesi klubowi + Kowalski i ktos tam jeszcze,ktory sam i tak nic nie moze.Skoro ustalili taka sume na druzyne,to musilalo odbyc sie to przy aprobacie prezesow klubowych.

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Do tej środy decyzję co do pracy w TVP Sport ma podjąć doskonale wszystkim znany świetny komentator pracujący z mikrofonem w parku maszyn..jeśli jego zabraknie to nasz kochany sport w telewizji publicznej będzie wyglądał komicznie..

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    http://www.itvp.pl/info/news.html?channel=-1&news=671504&directory_id=125

    chyba na zywca, duzo zuzla w tvp to niepoogladamy
    radzę przeczytać fragment na niebieskim tle! Skoro masz internet to sobie jednak pooglądasz

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://pl.youtube.com/watch?v=EGdQgi42j5U

    Kolejny zwiastun Ekstraligi w TVP Sport.


  40. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Czy ja dobrze widze, żadnego upadku w zwiastunie? <wow>
    Czyżby TVP zmieniła postrzeganie żużla ze sportu, w którym łamią się kości i zawodnicy giną na torze, na sport w którym jest przyjaźń, radość zwyciestw i dobra zabawa?
    No to mnie Panowie zaskoczyli ;P

  41. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach

    Laicy

    Czy naprawdę tylko Polsat ma aktualne materiały z ekstraligowych spotkań? Jak można robić zwiastun Ekstraligi bez żadnego ujęcia kamery z ekstraligowego toru.
    Wydaje mi się, że te zwiastuny robią kolesie którzy myślą, że żużlowe motory to diesle.

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby TVP zmieniła postrzeganie żużla ze sportu, w którym łamią się kości i zawodnicy giną na torze, na sport w którym jest przyjaźń, radość zwyciestw i dobra zabawa?
    no bez przesady nie ma co kolorowac rzeczywistosci, nazwa "czarny sport" zobowiazuje :)

  43. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Co to ma wspolnego z Extraliga?
    Jeszcze sezon sie nie zaczol a juz pelen kibel.

    Niedawno wydawalo sie ze nie ma nic gorszego od Mega Wojcika i stronniczego Fedka (czy jak to sie pisze)

  44. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie bardzo rozumiem co sie nie podoba w tym filmiku z TVP Sport. Faktycznie nie jest to cudo, ale wydaje mi sie, ze to jest tylko taka chillout'wa zapowiedz, pokazanie radosci jaka ma w sobie speedway. Mysle ze jak bedzie blisko sezonu to zrobia taki filmik, ktory bedzie mial w sobie adrenaline. Dajmy im szanse. Polsat tez nie mial rewelacyjnych spotow reklamujacych rozgrywki zuzlowe.

    Mnie sie marzy cos na wzor tego filmiku z GP. To jest konkret. Poziom adrenaliny odrazu skacze :D!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy naprawdę tylko Polsat ma aktualne materiały z ekstraligowych spotkań? Jak można robić zwiastun Ekstraligi bez żadnego ujęcia kamery z ekstraligowego toru.
    Wydaje mi się, że te zwiastuny robią kolesie którzy myślą, że żużlowe motory to diesle.
    Kompletnie nie rozumiem czego Ty nie rozumiesz?...

    Skąd TVP ma wziąć aktualne ładne ujęcia z meczów Ekstraligi skoro od lat nie miała praw do jej transmitowania?...

    Oczywiście mogą wziąć obrazki z ośrodków, które były nagrywane do krótkich newsowych informacji, ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że takie ujęcia nie nadają się do montowania teledysków i zwiastunów?...

    Może jednak dajmy im szansę. W końcu sezon nie ruszył, a oni od ponad miesiąca na antenie Tvp Sport puszczają zwiastuny ligi. Może tam jednak jest ktoś, kto chce to zrobić dobrze.

    A z tego co wiem, to nie dziennikarze decydują o tym gdzie można oglądać TVP Sport...

    Co do zwiastunu. Muzyczka może nie żużlowa, ale pasuje do końcowego hasła i ogólnego klimatu. Chyba właśnie o to chodziło. I rzeczywiście w końcu nie ma wypadków... (może czytają SB?:D:D) Choć czasem odnoszę wrażenie, że są wypadki to źle, nie ma też źle...

    Pozdrawiam

    Aha jeszcze co do spotów polsatowskich. Zawsze odnosiłem wrażenie, że są robione "na kolanie" w 20 minut. Skleić obrazki potrafi każdy. W tych z TVP Sport dostrzegam pomysł.

    Ale oczywiście to transmisje zweryfikują wszystko. Pożyjemy, zobaczymy.




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •