Czy Hoffmann to czasem nie odnawiał? Kojarzy mi się, że już kiedyś taki był.
Czy Hoffmann to czasem nie odnawiał? Kojarzy mi się, że już kiedyś taki był.
Peter Kildemand (04-07-2019)
jelousabmarinek (04-07-2019)
Widzielismy młodego Palucha na sparingu w Grudziądzu, jeździł w przerwach między kolejnymi seriami. Nie wiem czy miał pod tyłkiem już 500cc czy motor o jakiejś mniejszej pojemności, ale sprawił pozytywne wrażenie, dobrze korygował swoją sylwetkę, wychodził dobrze z sytuacji "zagrożenia" a przecież niejeden junior przed czy po licencji ma problemy z płynnym pokonywaniem łuków na grudziadzkim owalu. Młody Bolo dał radę.
Nie wiem czy "to się liczy", ale zdawali też jacyś chłopacy na 125 cc
Adept grudziądzkiej szkółki żużlowej - Mateusz Pokorski zdał dziś w Toruniu praktyczną część egzaminu na licencję "Ż" w klasie 125cc!
Nasz Franek robił jeszcze lepsze wrażenie, a w zawodach już tak dobrze to nie wyglądało. Widziałem w ubiegły czwartek tego Waszego Maksyma Borowiaka. Nie wiedziałem wtedy jak się nazywa, ale to był on. Podobała mi się jego jazda, chociaż trzy razy leżał. Mały wariat. Myślałem, że ma najwyżej 12 lat, a jak się okazało, to już 14.
W dniu 04.07.2019 r. w Toruniu odbył się egzamin na certyfikat "Ż" i 250cc
Pozytywny wynik egzaminu uzyskali:
"Ż"
Cyprian Bieliński - 2001 - KS Toruń SA
Wiktor Jasiński - 2000 - KS Stal Gorzów
Kacper Grzelak - 2002 - GTM Start Gniezno
Marcin Hoffman - 1984 - SSSM Stal Toruń
250cc
Affelt Mateusz - 2006 - KS Toruń SA
Oskar Paluch - 2006 - KS Stal Gorzów
Dawid Pecyna - 2006 - KS Stal Gorzów
Oliwier Ralcewicz - 2005 - KS Stal Gorzów
Maksym Borowiak - 2005 - KS Unia Leszno
W dniu 21.06.2019 r. w Częstochowie odbył się egzamin na certyfikat 250cc
Pozytywny wynik egzaminu uzyskał:
250cc
Franciszek Karczewski - 2006 - Włókniarz Częstochowa SA
Ostatnio edytowane przez Top Secret ; 05-07-2019 o 18:08
- 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -'59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22
Czyli mamy dwóch Kacprów Grzelaków. Jeden w Gnieźnie, jeden w Ostrowie
Borowiak to syn, bądź rodzina prezydenta Leszna?
ROW Rybnik OLE!
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
Kolejny egzamin za nami.
Zdali w klasie 500cc
1. Błażej Wypior (KS ROW Rybnik) - ur. xxxx
2. Kuba Szpytma (Motor Lublin) - ur. 2001 (?)
Zdali w klasie 250cc:
1. Wiktor Wasilewski (KS ROW Rybnik) - ur. xxxx
2. Lech Chlebowski (KS ROW Rybnik) - ur. xxxx
3. Marcin Ogrodnik (Polonia Piła) - ur. 2004
4. Mateusz Jabłoński (Start Gniezno) - ur. 2006
Ostatnio edytowane przez Kononow ; 08-08-2019 o 21:08
A ten Jabłoński to jakaś rodzina Mirka i Krzycha ?
syn Mirka
Gdyby ktoś chciał zerknąć, Mateusz Jabłoński kask biały
http://sportowegniezno.pl/index.php/...ego-w-rybniku/
Wyniki egzaminu w Lublinie.
Zdali 500cc
1. Kacper Przybylski (Wilki Krosno) - ur. 2003
2. Wiktor Firmuga (Motor Lublin) - ur. 2002
3. Jakub Banucha (Motor Lublin) - ur. 2002
Zdali 250cc
1. Dawid Rybak (Sparta Wrocław) - ur. 2004
Ostatnio edytowane przez Kononow ; 29-08-2019 o 15:21
Z tych Śledzi? 17 lat - trochę późno.
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
Albo ogromna zbieżność okoliczności i nazwisk, albo to syn Darka Śledzia... Nie pasuje mi to, że Maksymilian miał zdawać licencję już w zeszłym roku i to w barwach Sparty Wrocław. Co się podziało przez ten rok? Tego nie wiem...
Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 29-08-2019 o 11:22
Skąd wziąłeś Śledzia? Jakieś potwierdzenie?
Wg SF zdawały 4 osoby:
Certyfikat na licencję "ż"
Jakub Banucha - 2002 - KM Cross Lublin
Wiktor Firmuga - 2002 - KM Cross Lublin
Kacper Przybylski - 2003 - Wilki Krosno
Certyfikat na licencję 250cc
Dawid Rybak - 2004 - WTS S.A Wrocław
Jak widać Śledzia nie ma
Być może osoba, która przekazała mi taką informację zasugerowała się obecnością Darka Śledzia na egzaminie. Nie wiem, ale przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Gniezno - 25.09.19
@marcin_speedway zdradza, że podchodziło 18 adeptów, ale zdało tylko 7. Na razie mamy 4+1.
Zdali w klasie 500cc:
1. Adrian Cieślewicz (GTM Start Gniezno) - ur. 2003
2. Mikołaj Czapla (GTM Start Gniezno) - ur. 2003
3. Hubert Banaś (Akademia Żużlowa Janusza Kołodzieja) - ur. 2002
4. Jakub Sroka (Akademia Żużlowa Janusza Kołodzieja) - ur. 2004
5. Dawid Stachyra (KM Cross Lublin) - ur. 1985
Zdali w klasie 250cc:
1. Oskar Hurysz (GTM Start Gniezno) - ur. 2005
2. Tymon Tomiak (KM Cross Lublin) - ur. 2005
3. Janek Młynarski (KM Cross Lublin) - ur. 2006
Ostatnio edytowane przez Kononow ; 26-09-2019 o 11:49
18.10.2019 - Częstochowa
Zdali:
1. Jakub Martyniak (Włókniarz Częstochowa) - ur. 2002
2. Patryk Kowalik (Włókniarz Częstochowa) - - ur. 2003
3. Kamil Król (Włókniarz Częstochowa) - ur. 2003
4. Konrad Mikłoś (ZKS Stal Rzeszów) - ur. 2003
5. Amadeusz Szulist (Wybrzeże Gdańsk) - ur. 2002
Zdawało sześciu. Nie zdał jeden (18-latek, nie znam personaliów) z Rzeszowa. Przy jeździe w czwórce upadł na wejściu w pierwszy wiraż.
Ostatnio edytowane przez Kononow ; 21-10-2019 o 13:13
a w ogóle 'licencjaci' to odpowiednie słowo do określenia zdających licencję?
nie spotkałem się z nim poza kontekstem naukowym (licencjat)
"A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016
Podejrzewam, że nie jest to dobre określenie. Nazwałem ten wątek tak z przymrużeniem oka.
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
chyba w poprzednim wieku
"A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016
Ostatni w tym roku egzamin w Lublinie:
Zdali
1. Maksymilian Śledź (Lublin)
2. Radosław Pyrchła (Lublin)
3. Jakub Poczta (Ostrów)
4. Jakub Krawczyk (Ostrów)
polewaczka (25-10-2019)
Dodajmy do tego młodego 13 latka, co im go Narodowy podprowadził...
Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)
spitt22 (25-10-2019)
W szkółce jest też 12 letni brat Sebiastiana Szostaka - Gracjan,oczko w głowie Staszewskiego,który twierdzi że młody ma jeszcze większy talent od brata,zresztą obydwoje srają i żyją żużlem a w dodatku są bardzo dobrze prowadzeni przez "żużlową" babcie☺
Jako że już po sezonie i na dobrą sprawę od 2000 roku mija 20 lat oto pełna lista licencji od tego roku plus przynależności klubowe w roku bieżącym. Będę również wdzięczny za uzupełnienie brakujących dat większość z tego roku
Włókniarz Częstochowa:
1.Jordan Jurczyński (Częstochowa) 29.11.1982 2001 koniec kariery
2.Kamil Łyko (Częstochowa) 26.07.1984 2001 koniec kariery
3.Dariusz Głębocki (Częstochowa) 18.11.1970 2001 koniec kariery
4.Rune Holta (Częstochowa) 29.08.1973 2001 2019 Toruń
5.Konrad Gajecki (Częstochowa) 18.09.1984 2002 koniec kariery
6.Robert Marjankowski (Częstochowa) 29.10.1984 2002 koniec kariery
7.Piotr Jędrzejkiewicz (Częstochowa) 03.04.1985 2002 koniec kariery
8.Michał Ciura (Częstochowa) 16.04.1987 2003 koniec kariery
9.Sebastian Pydzik (Częstochowa) 11.01.1986 2003 koniec kariery
10.Daniel Surowaniec (Częstochowa) 26.03.1986 2004 koniec kariery
11.Damian Romańczuk (Częstochowa) 24.09.1988 2005 koniec kariery
12.Marcin Piekarski (Częstochowa) 21.06.1989 2005 koniec kariery
13.Borys Miturski (Częstochowa) 20.06.1989 2005 koniec kariery
14.Mateusz Kowalczyk (Częstochowa) 13.18.1989 2005 koniec kariery
15.Kamil Mistygacz (Częstochowa) 06.08 1989 odnowa 2005/2009 koniec kariery
16.Przemysław Dądela (Częstochowa) 17.06 1985 odnowa 2002/2009 koniec kariery
17.Cezary Romańczuk (Częstochowa) 17.04.1991 2008 koniec kariery
18.Adrian Osmólski (Częstochowa) 27.10.1991 2008 koniec kariery
19.Dawid Bąk (Częstochowa) 01.09.1992 2008 koniec kariery
20.Marcin Bubel (Częstochowa) 29.01.1993 2008 koniec kariery
21.Rafał Malczewski (Częstochowa) 27.02 1994 2009 koniec kariery
22.Łukasz Bojarski (Częstochowa) 26.10.1993 2010 koniec kariery
23.Artur Czaja (Częstochowa) 23.01.1994 2010 2019 Tarnów
24.Hubert Łęgowik (Częstochowa) 21.05.1995 2010 2019 Opole
25.Damian Synowiec (Częstochowa) 27.09.1994 2010 koniec kariery
26.Mateusz Borowicz (Częstochowa) 18.02.1994 2010 koniec kariery
27.Patryk Wester (Częstochowa) 09.02.1994 2011 koniec kariery
28.Oskar Polis (Częstochowa) 15.09.1996 2012 2019 Opole
29.Przemysław Portas (Częstochowa) 18.11.1996 2012 koniec kariery
30.Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) 09.07.1996 2012/2014 koniec kariery
31.Robin Zymek (Częstochowa) 08.12.1991 2012 koniec kariery
32.Maksym Drabik (Częstochowa) 22.02.1998 2013 2019 Wrocław
33.Kamil Długosz (Częstochowa) 26.08.1996 2013 koniec kariery
34.Bartosz Pych (Częstochowa) 19.05.1996 2014 koniec kariery
35.Adrian Woźniak (Częstochowa) 28.02.1999 2015 2019 Poznań
36.Michał Gruchalski (Częstochowa) 18.11.1998 2015 2019 Częstochowa
37.Adrian Bialk (Częstochowa) 25.09.1999 2015 2019 Opole
38.Kamil Sobczyk (Częstochowa) 05.03.1996 2015 koniec kariery
39.Bartosz Świącik (Częstochowa) 02.11.1997 2015 2019 Częstochowa
40.Oskar Nocuń (Częstochowa) 30.06.1997 2015 koniec kariery
41.Paweł Staniszewski (Częstochowa) 12.11.1998 2015 2019 Piła
42.Bartosz Tyras (Częstochowa) 30.12.1996 2016 koniec kariery
43.Mateusz Świdnicki (Częstochowa) 10.08.2001 2017 2019 Częstochowa/Krosno
44.Monika Nietyksza (Częstochowa) 11.10.2001 2017 2019 Częstochowa
45.Dominik Majchrzak (Częstochowa) 18.11.2001 2017 2019 Gdańsk
46.Daniel Bajor (Częstochowa) 28.07.1998 2017 koniec kariery
47.Kacper Dymek (Częstochowa) 250ccm 08.09.2004 2017 koniec kariery
48.Franciszek Karczewski (Częstochowa) 250ccm 23.02.2006 2019 2019 Częstochowa
49.Jakub Martyniak (Częstochowa) 31.05.2002 2019 2019 Częstochowa
50.Patryk Kowalik (Częstochowa) 24.01.2003 2019 2019 Częstochowa
51.Kamil Król (Częstochowa) 22.09.2003 2019 2019 Częstochowa
Sezon 2019: startuje 17 zawodników
Apator Toruń:
1.Marcin Jaguś (Toruń) 05.03.1984 2000 koniec kariery
2.Dawid Paszko (Toruń) 05.08.1984 2000 koniec kariery
3.Marcin Głowacki (Toruń) 06.03.1983 2000 koniec kariery
4.Arkadiusz Kalwasiński (Toruń) 07.11.1984 2001 koniec kariery
5.Adrian Miedziński (Toruń) 20.08.1985 2001 2019 Częstochowa
6.Robert Gut (Toruń) 09.02.1986 2002 koniec kariery
7.Karol Ząbik (Toruń) 25.10.1986 2002 koniec kariery
8.Tomasz Chyżewski (Toruń) 13.05.1985 2004 koniec kariery
9.Damian Stachowiak (Toruń) 29.04.1986 2004 koniec kariery
10.Tomasz Michnicki (Toruń) 17.08.1986 2004/2009 koniec kariery
11.Adam Wiśniewski (Toruń) 27.01.1990 2006 koniec kariery
12.Tomasz Wiśniewski (Toruń) 08.04.1988 2006 koniec kariery
13.Damian Celmer (Toruń) 25.10.1989 2006 koniec kariery
14.Oskar Pieniążek (Toruń) 03.05.1989 2007 koniec kariery
15.Mateusz Lampkowski (Toruń) 04.02.1990 2007 koniec kariery
16.Marcin Nowakowski (Toruń) 11.03.1989 2007 koniec kariery
17.Łukasz Lipiński (Toruń) 23.06.1989 2007 koniec kariery
18.Robert Ksiezak (Toruń) 15.01.1987 2008 koniec kariery
19.Kamil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
20.Emil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
21.Łukasz Stogowski (Toruń) 20.09.1992 2008 koniec kariery
22.Adam Wojciechowski (Toruń) 13.03 1992 2009 koniec kariery
23.Łukasz Przedpełski (Toruń) 05.05 1992 2009 koniec kariery
24.Damian Boniecki (Toruń) 23.02 1993 2009 koniec kariery
25.Bartosz Pietrykowski (Toruń) 15.01 1994 2009 koniec kariery
26.Mateusz Kwiatkowski (Toruń) 05.08.1993 2011 koniec kariery
27.Mateusz Piernikowski (Toruń) 12.02.1995 2011 koniec kariery
28.Paweł Przedpełski (Toruń) 23.06.1995 2011 2019 Częstochowa
29.Patryk Rumiński (Toruń) 11.02.1993 2011 koniec kariery
30.Mateusz Krywald (Toruń) 25.02.1995 2012 koniec kariery
31.Dawid Mroczkowski (Toruń) 19.08.1995 2012 koniec kariery
32.Patryk Sikora (Toruń) 21.10.1995 2012/2015 koniec kariery
33.Adrian Śliwiński (Toruń) 11.08.1994 2012 koniec kariery
34.Paweł Wolender (Toruń) 01.11.1994 2012 koniec kariery
35.Wojciech Gołost (Toruń) 31.12.1996 2012 koniec kariery
36.Dawid Krzyżanowski (Toruń) 25.08.1997 2012 koniec kariery
37.Tomasz Przywieczerski (Toruń) 02.01.1997 2012/2015 koniec kariery
38.Tomasz Beyger (Toruń) 06.12.1995 2013 koniec kariery
39.Marcin Kościelski (Toruń) 11.06.1998 2015 2019 Ostrów Wlkp.
40.Adrian Bułanowski (Toruń) 20.01.1998 2015 koniec kariery
41.Igor Kopeć-Sobczyński (Toruń) 17.06.1999 2015 2019 Toruń
42.Marcin Turowski (Toruń) 15.04.1999 2015 2019 Grudziądz
43.Mateusz Adamczewski (Toruń) 06.01.2000 2019 Opole
44.Aleks Rydlewski (Toruń) 20.02.2002 2017 2019 Toruń/Piła
45.Justin Stolp (Toruń) 26.09.2001 2018 2019 Toruń
46.Jakub Janik (Toruń) 13.09.2000 2018 2019 Toruń
47.Kacper Makowski (Toruń) 250ccm 26.07.2004 2018 2019 Toruń
48.Cyprian Bieliński (Toruń) 15.12.2001 2019 2019 Toruń
49.Mateusz Affelt (Toruń) 250ccm 13.06.2006 2019 2019 Toruń
Sezon 2019: startuje 12 zawodników
Falubaz Zielona Góra:
1.Łukasz Kiersztan (Zielona Góra) 12.03.1984 2000 koniec kariery
2.Bartosz Kasprowiak (Zielona Góra) 12.01.1982 2000 koniec kariery
3.Tomasz Grabowski (Zielona Góra) 20.08.1984 2001 koniec kariery
4.Artur Majewski (Zielona Góra) 28.06.1984 2001 koniec kariery
5.Jacek Zarówny (Zielona Góra) 09.02.1985 2001 koniec kariery
6.Krzysztof Dominiczak (Zielona Góra) 11.05.1985 2002 koniec kariery
7.Alan Marcinkowski (Zielona Góra) 22.11.1986 2003 koniec kariery
8.Marcin Rutkowski (Zielona Góra) 02.12.1984 2003 koniec kariery
9.Damian Grabski (Zielona Góra) 04.05.1986 2003 koniec kariery
10.Adam Kulczyński (Zielona Góra) 17.01.1986 2004 koniec kariery
11.Grzegorz Bartkowiak (Zielona Góra) 19.03.1987 2004 koniec kariery
12.Daniel Pytel (Zielona Góra) 23.11.1987 2004 koniec kariery
13.Grzegorz Zengota (Zielona Góra) 29.08.1988 2004 2019 Lublin
14.Robert Kessler (Zielona Góra) 05.04.1973 2005 koniec kariery
15.Paweł Gwóźdź (Zielona Góra) 26.05.1989 2005 koniec kariery
16.Bartosz Morawski (Zielona Góra) 19.03.1987 2005 koniec kariery
17.Krzysztof Pankowski (Zielona Góra) 21.03.1988 2005 koniec kariery
18.Janusz Baniak (Zielona Góra) 19.10.1989 2006 koniec kariery
19.Przemysław Zarzycki (Zielona Góra) 13.06.1988 2006 koniec kariery
20.Mateusz Łukowiak (Zielona Góra) 27.01.1990 2007 koniec kariery
21.Tomasz Halicki (Zielona Góra) 01.07.1992 2008 koniec kariery
22.Patryk Dudek (Zielona Góra) 20.06.1992 2008 2019 Zielona Góra
23.Kacper Rogowski (Zielona Góra) 14.04 1993 2009 koniec kariery
24.Daniel Paluszkiewicz (Zielona Góra) 31.05 1994 2009 koniec kariery
25.Adam Strzelec (Zielona Góra) 19.09 1994 2009 koniec kariery
26.Adrian Wojewoda (Zielona Góra) 13.01 1994 2009 koniec kariery
27.Remigiusz Perzyński (Zielona Góra) 06.03.1995 2010 koniec kariery
28.Maksymilian Ristok (Zielona Góra) 10.05.1994 2010 koniec kariery
29.Krystian Krzywiecki (Zielona Góra) 15.07.1994 2010 koniec kariery
30.Oskar Lis (Zielona Góra) 17.12.1996 2012 koniec kariery
31.Alex Zgardziński (Zielona Góra) 08.02.1997 2012 2019 Zielona Góra
32.Kamil Merena (Zielona Góra) 03.10.1997 2013 koniec kariery
33.Arkadiusz Potoniec (Zielona Góra) 23.11.1997 2013 2019 Rzeszów
34.Bartosz Kibała (Zielona Góra) 14.12.1995 2013 koniec kariery
35.Mateusz Burzyński (Zielona Góra) 19.12.1998 2014 koniec kariery
36.Wojciech Pilarski (Zielona Góra) 16.08.1998 2015 koniec kariery
37.Oskar Potoniec (Zielona Góra) 14.08.2000 2015 koniec kariery
38.Damian Pawliczak (Zielona Góra) 20.06.1999 2015 2019 Zielona Góra
39.Jakub Zubczyński (Zielona Góra) 07.07.1999 2015 koniec kariery
40.Jakub Osyczka (Zielona Góra) 20.09.2000 2016 2019 Zielona Góra
41.Matuesz Tonder (Zielona Góra) 22.11.1999 2016 2019 Zielona Góra
42.Fabian Ragus (Zielona Góra) 30.09.2003 2019 2019 Zielona Góra
43.Eryk Kwieceń (Zielona Góra) 09.05.2000 2017 koniec kariery
44.Sebastian Helwig (Zielona Góra) 08.06.2001 2018 2019 Zielona Góra
45.Nile Tufft (Zielona Góra) 26.11.2001 2018 2019 Zielona Góra
46.Damian Boduch (Zielona Góra) 30.11.2000 2018 2019 Zielona Góra
47.Adrian Bieszczak (Zielona Góra) 250ccm 27.01.2004 2018 2019 Zielona Góra
Sezon 2019: startuje 12 zawodników
Unia Leszno:
1.Norbert Kościuch (Leszno) 28.04.1984 2000 2019 Toruń
2.Dariusz Myler (Leszno) 11.03.1984 2000 koniec kariery
3.Krzysztof Kasprzak (Leszno) 18.07.1984 2000 2019 Gorzów Wlkp.
4.Marcin Jankowski (Leszno) 05.10.1984 2001 koniec kariery
5.Marcin Bzdęga (Leszno) 04.11.1984 2001 koniec kariery
6.Oskar Wolsztyński (Leszno) 15.08.1985 2001 koniec kariery
7.Jarosław Jankowski (Leszno) 23.09.1984 2002 koniec kariery
8.Marek Nawrot (Leszno) 25.04.1985 2002 koniec kariery
9.Artur Wawrzynkiewicz (Leszno) 13.10.1986 2003 koniec kariery
10.Robert Kasprzak (Leszno) 08.04.1987 2003 koniec kariery
11.Hubert Kubacki (Leszno) 10.08.1987 2003 koniec kariery
12.Jacek Karmoliński (Leszno) 08.05.1987 2004 koniec kariery
13.Piotr Dziatkowiak (Leszno) 04.05.1987 2004 koniec kariery
14.Mateusz Jurga (Leszno) 26.03.1988 2004 koniec kariery
15.Adam Kajoch (Leszno) 07.03.1988 2004 koniec kariery
16.Damian Baliński jr. (Leszno) 14.05.1989 2005 koniec kariery
17.Sławomir Musielak (Leszno) 03.03.1990 2006 koniec kariery
18.Damian Perz (Leszno) 20.08.1988 2006 koniec kariery
19.Paweł Ratajszczak (Leszno) 17.03.1991 2007 koniec kariery
20.Mateusz Łukaszewski (Leszno) 16.03.1992 2008 koniec kariery
21.Przemysław Pawlicki (Leszno) 05.09.1991 2008 2019 Grudziądz
22.Tobiasz Musielak (Leszno) 18.08 1993 2009 2019 Łódź
23.Kamil Adamczewski (Leszno) 28.05 1993 2009 koniec kariery
24.Piotr Pawlicki jr.(Leszno) 30.11.1994 2010 2019 Leszno
25.Damian Michalski (Leszno) 15.01.1995 2010 koniec kariery
26.Paweł Urbański (Leszno) 21.07.1994 2011 koniec kariery
27.Filip Marach (Leszno) 05.03.1996 2011 koniec kariery
28.Marcin Nowak (Leszno) 18.08.1995 2011 2019 Poznań
29.Michał Piosicki (Leszno) 03.11.1996 2012 koniec kariery
30.Daniel Kaczmarek (Leszno) 02.06.1997 2012 2019 Tarnów
31.Bartosz Smektała (Leszno) 22.08.1998 2013 2019 Leszno
32.Dominik Kubera (Leszno) 15.04.1999 2014 2019 Leszno
33.Marek Lutowicz (Leszno) 07.02.1998 2015 2019 Poznań
34.Wiktor Lis (Leszno) 04.11.1999 2016 koniec kariery
35.Szymon Szlauderbach (Leszno) 26.10.1999 2016 2019 Rawicz/Leszno
36.Tymoteusz Picz (Leszno) 04.01.2002 2017 2019 Leszno
37.Wiktor Trofimow (Leszno) 01.10.1999 2017 2019 Lublin
38.Kacper Pludra (Leszno) 21.08.2002 2017 2019 Rawicz/Leszno
39.Krzysztof Sadurski (Leszno) 22.03.2003 2018 2019 Rawicz/Leszno
40.Damian Ratajczak (Leszno) 23.05.2005 250ccm 2018 2019 Leszno
41.Hubert Ścibak (Leszno) 14.11.2003 2019 2019 Leszno
42.Hubert Jabłoński (Leszno) 02.02.2006 250 ccm 2019 2019 Leszno
43.Antoni Mencel (Leszno) xx.xx.2005 250ccm 2019 2019 Leszno
44.Maksym Borowiak (Leszno) 01.11.2005 250ccm 2019 2019 Leszno
Sezon 2019: startuje 20 zawodników
ROW Rybnik:
1.Łukasz Romanek (Rybnik) 21.08.1983 2000 koniec kariery
2.Janusz Rożek (Rybnik) 03.08.1983 2001 koniec kariery
3.Marek Szczyrba (Rybnik) 31.08.1983 2001 koniec kariery
4.Lechosław Tudzież (Rybnik) 15.07.1984 2001 koniec kariery
5.Dawid Kubica (Rybnik) 18.06.1983 2001 koniec kariery
6.Adrian Śmieja (Rybnik) 30.05.1985 2002 koniec kariery
7.Artur Maciończyk (Rybnik) 30.01.1986 2002 koniec kariery
8.Wojciech Druchniak (Rybnik) 19.03.1986 2003 koniec kariery
9.Roman Poważnyj (Rybnik) 23.10.1976 2003 koniec kariery
10.Patryk Pawlaszczyk (Rybnik) 16.03.1988 2004 koniec kariery
11.Mateusz Mura (Rybnik) 21.09.1986 2004 koniec kariery
12.Michał Mitko (Rybnik) 12.12.1988 2005 koniec kariery
13.Rafał Fleger (Rybnik) 09.06.1989 2005 koniec kariery
14.Rafał Świerczek (Rybnik) 03.08.1987 2005 koniec kariery
15.Paweł Paliga (Rybnik) 25.08.1989 2005 koniec kariery
16.Piotr Korbel (Rybnik) 28.06.1989 2006 koniec kariery
17.Sławomir Pyszny (Rybnik) 25.10.1989 2006 koniec kariery
18.Bartosz Szymura (Rybnik) 12.09.1989 2006/2017 2019 Świętochłowice
19.Mateusz Konsek (Rybnik) 05.06.1990 2007 koniec kariery
20.Mateusz Chochliński (Rybnik) 04.10.1990 2007 koniec kariery
21.Kamil Fleger (Rybnik) 02.11.1990 2007 koniec kariery
22.Tomasz Wolniewicz (Rybnik) 22.03.1991 2008 koniec kariery
23.Łukasz Piecha (Rybnik) 03.11.1991 2008 koniec kariery
24.Łukasz Sussman (Rybnik) 18.10.1989 2008 koniec kariery
25.Mateusz Domański (Rybnik) 14.08 1992 2009 koniec kariery
26.Robert Oleś (Rybnik) 14.10.1994 2011 koniec kariery
27.Dominik Witek (Rybnik) 03.08.1996 2011 koniec kariery
28.Łukasz Witoszek (Rybnik) 17.07.1996 2011 koniec kariery
29.Kamil Wieczorek (Rybnik) 30.04.1998 2013 2019 Grudziądz
30.Robert Chmiel (Rybnik) 23.06.1998 2014 2019 Rybnik
31.Michał Szmidt (Rybnik) 25.01.1998 2015 koniec kariery
32.Lars Skupień (Rybnik) 24.10.1997 2016 2019 Krosno
33.Miłosz Wypior (Rybnik) 23.11.1999 2016 koniec kariery
34.Dawid Jona (Rybnik) 01.03.1998 2016 2019 Rybnik
35.Przemysław Giera (Rybnik) 09.01.2001 2016 2019 Rybnik
36.Mateusz Tudzież (Rybnik) 11.04.2000 2017 2019 Rybnik
37.Dominik Tyman (Rybnik) 08.02.2003 2018 2019 Rybnik
38.Kacper Kłosok (Rybnik) 24.06.2003 2018 2019 Rybnik
39.Kacper Duda (Rybnik) 16.09.2002 2018 2019 Rybnik
40.Paweł Trześniewski (Rybnik) 28.07.2005 2018 2019 Rybnik
41.Błażej Wypior (Rybnik) 28.03.2003 2019 2019 Rybnik
42.Wiktor Wasilewski (Rybnik) 250ccm 26.11.2004 2019 2019 Rybnik
43.Lech Chlebowski (Rybnik) 250ccm 16.11.2005 2019 2019 Rybnik
Sezon 2019: startuje 14 zawodników
Stal Gorzów Wlkp.:
1.Karol Szałkiewicz (Gorzów Wlkp.) 22.09.1983 2000 koniec kariery
2.Marcin Rybak (Gorzów Wlkp.) 15.03.1983 2000 koniec kariery
3.Marcin Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 12.05.1984 2000 koniec kariery
4.Przemysław Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 13.09.1983 2000 koniec kariery
5.Jakub Śpiewanek (Gorzów Wlkp.) 28.09.1984 2001 koniec kariery
6.Michał Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 17.02.1984 2001 koniec kariery
7.Zbigniew Suchecki (Gorzów Wlkp.) 21.07.1984 2001 2019 Rybnik
8.Paweł Hlib (Gorzów Wlkp.) 20.02.1986 2002 2019 Krosno
9.Mariusz Pacholak (Gorzów Wlkp.) 25.03.1986 2002 koniec kariery
10.Sławomir Dąbrowski (Gorzów Wlkp.) 26.02.1987 2003 koniec kariery
11.Kamil Brzozowski (Gorzów Wlkp.) 25.02.1987 2003 2019 Bydgoszcz
12.Andrzej Głuchy (Gorzów Wlkp.) 29.10.1986 2003 koniec kariery
13.Marcin Kozdraś (Gorzów Wlkp.) 17.04.1987 2004 koniec kariery
14.Adrian Szewczykowski (Gorzów Wlkp.) 15.03.1989 2005 koniec kariery
15.Marek Hućko (Gorzów Wlkp.) 08.08.1971 odnowa 2006 koniec kariery
16.Mateusz Mikorski (Gorzów Wlkp.) 10.10.1989 2006 koniec kariery
17.Paweł Zmarzlik (Gorzów Wlkp.)24.08.1990 2006 koniec kariery
18.Łukasz Cyran (Gorzów Wlkp.) 13.01.1992 2008 koniec kariery
19.Paweł Parys (Gorzów Wlkp.) 25.03 1994 2009 koniec kariery
20.Bartosz Zmarzlik (Gorzów Wlkp.) 12.04.1995 2010 2019 Gorzów Wlkp.
21.Adrian Cyfer (Gorzów Wlkp.) 21.05.1995 2010 2019 Gdańsk
22.Łukasz Kaczmarek (Gorzów Wlkp.) 09.07.1995 2011 koniec kariery
23.Patryk Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 04.10.1996 2012 koniec kariery
24.Tomasz Walasek (Gorzów Wlkp.) 19.12.1996 2012 koniec kariery
25.Rafał Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 25.02.1999 2014 2019 Gorzów Wlkp
26.Jakub Łukaszewski (Gorzów Wlkp.) 06.08.1998 2014 koniec kariery
27.Bartosz Hassa (Gorzów Wlkp.) 29.08.1998 2014/2018 2019 Gorzów Wlkp.
28.Kamil Nowacki (Gorzów Wlkp) 30.03.2000 2015 2019 Ostrów Wlkp.
29.Alan Szczotka (Gorzów Wlkp) 12.03.2001 2016 2019 Gorzów Wlkp.
30.Marcel Studziński (Gorzów Wlkp) 16.04.2001 2016 2019 Bydgoszcz
31.Hubert Czerniawski (Gorzów Wlkp.) 10.11.2000 2016 2019 Gorzów Wlkp.
32.Mateusz Bartkowiak (Gorzów Wlkp.) 07.02.2003 2018 2019 Gorzów Wlkp.
33.Kamil Pytlewski (Gorzów Wlkp.) 27.02.2003 2018 2019 Gorzów Wlkp.
34.Wiktor Jasiński (Gorzów Wlkp.) 25.09.2000 2019 2019 Gorzów Wlkp.
35.Oskar Paluch (Gorzów Wlkp.) 250ccm 07.06.2006 2019 2019 Gorzów Wlkp.
36.Dawid Pecyna (Gorzów Wlkp.) 250ccm 01.02.2006 2019 2019 Gorzów Wlkp.
37.Oliwer Ralcewicz (Gorzów Wlkp.) 250ccm 12.07.2005 2019 2019 Gorzów Wlkp.
Sezon 2019: startuje 17 zawodników
Start Gniezno:
1.Marek Cieśliewicz (Gniezno) 26.03.1984 2000 koniec kariery
2.Mirosław Jabłoński (Gniezno) 14.02.1985 2001 2019 Gniezno
3.Przemysław Kwapich (Gniezno) 14.12.1981 2001 koniec kariery
4.Dariusz Staniszewski (Gniezno) 11.02.1985 2002 koniec kariery
5.Adrian Gomólski (Gniezno) 29.04.1987 2003 2019 Kraków
6.Bartosz Wiciński (Gniezno) 28.10.1983 2003 koniec kariery
7.Łukasz Andrzejczak (Gniezno) 31.08.1981 odnowa 2004 koniec kariery
8.Łukasz Związko (Gniezno) 05.04.1980 odnowa 2004 koniec kariery
9.Sebastian Skrzypczak (Gniezno) 18.05.1983 1999/2004 koniec kariery
10.Bartosz Borzykowski (Gniezno) 27.06.1989 2005 koniec kariery
11.Maciej Fajfer (Gniezno) 06.04.1991 2007 koniec kariery
12.Bartosz Kropidłowski (Gniezno) 30.10.1989 2007 koniec kariery
13.Kacper Gomólski (Gniezno) 02.03.1993 2008 2019 Gdańsk
14.Arkadiusz Sturomski (Gniezno) 04.12.1992 2008 koniec kariery
15.Marcin Wawrzyniak (Gniezno) 15.01 1994 2009 koniec kariery
16.Krzysztof Szychowski (Gniezno) 01.08 1990 2009 koniec kariery
17.Wojciech Lisecki (Gniezno) 20.04 1992 2009 2019 Kraków
18.Oskar Fajfer (Gniezno) 30.04 1994 2009 2019 Gniezno
19.Adrian Gała (Gniezno) 30.01.1995 2010 2019 Gniezno
20.Dawid Dąbek (Gniezno) 20.11.1995 2012 koniec kariery
21.Maciej Kubasik (Gniezno) 03.11.1995 2012 koniec kariery
22.Łukasz Michałek (Gniezno) 25.04.1995 2012 koniec kariery
23.Dawid Wawrzyniak (Gniezno) 19.06.1998 2013 2019 Łódź
24.Patryk Fajfer (Gniezno) 18.07.1997 2014 2019 Piła
25.Krystian Białecki (Gniezno) 15.04.1997 2015 2019 lic.angielska
26.Kevin Fajfer (Gniezno) 04.06.1998 2016 2019 Gniezno
27.Weronika Burlaga (Gniezno) 06.12.1999 2017 2019 Gniezno
28.Szymon Szwacher (Gniezno) 12.10.2002 2018 2019 Gniezno
29.Michał Lewandowski (Gniezno) 11.04.2001 2018 2019 Gniezno
30.Kacper Grzelak (Gniezno) 24.10.2002 2019 2019 Gniezno
31.Mateusz Jabłoński (Gniezno) 250ccm xx.xx.2006 2019 2019 Gniezno
32.Adrian Cieślewicz (Gniezno) 09.12.2003 2019 2019 Gniezno
33.Mikołaj Czapla (Gniezno) 06.11.2003 2019 2019 Gniezno
34.Oskar Hurysz (Gniezno) 250ccm 05.09.2005 2019 2019 Gniezno
Sezon 2019: startuje 18 zawodników
Unia Tarnów:
1.Janusz Kołodziej (Tarnów) 27.05.1984 2000 2016 Leszno
2.Sławomir Baran (Tarnów) 23.10.1983 2000 koniec kariery
3.Paweł Baran (Tarnów) 30.10.1983 2001 koniec kariery
4.Adrian Stós(Tarnów) 25.09.1985 2002 koniec kariery
5.Kamil Zieliński (Tarnów) 22.10.1987 2004 koniec kariery
6.Grzegorz Dzik (Tarnów) 03.08.1987 2004 koniec kariery
7.Maciej Ciesielski (Tarnów) 30.11.1987 2004 koniec kariery
8.Mateusz Trytko (Tarnów) 31.07.1988 2005 koniec kariery
9.Szymon Kiełbasa (Tarnów) 16.11.1989 2006 koniec kariery
10.Łukasz Kiełbasa (Tarnów) 16.04.1989 2006 koniec kariery
11.Tadeusz Kostro (Tarnów) 08.05.1991 2007 koniec kariery
12.Jakub Jamróg (Tarnów) 24.06 1991 2009 2018 Tarnów
13.Edward Mazur (Tarnów) 24.09 1993 2009 2018 Rzeszów
14.Łukasz Lesiak (Tarnów) 19.04 1994 2009 koniec kariery
15.Arkadiusz Madej (Tarnów) 27.07.1995 2011 koniec kariery
16.Ernest Koza (Tarnów) 25.05.1994 2012 2018 Kraków
17.Dawid Matura (Tarnów) 30.12.1996 2012 koniec kariery
18.Damian Dąbrowski (Tarnów) 07.10.1996 2013 koniec kariery
19.Eryk Budzyń (Tarnów) 25.01.1997 2013 koniec kariery
20.Michał Nowiński (Tarnów) 26.06.1996 2013 2018 Tarnów
21.Patryk Rolnicki (Tarnów) 05.07.1998 2014 2018 Tarnów
22.Kacper Konieczny (Tarnów) 20.10.1998 2015 2018 Tarnów
23.Krystian Stefanów (Tarnów) 20.06.2000 2016 2018 Krosno
24.Piotr Pióro (Tarnów) 08.01.1999 2016 2018 Kraków
25.Jacek Rempała (Tarnów) 16.02.1971 1988/2017 2018 Tarnów
26.Dawid Knapik (Tarnów) 27.03.2001 2017 2018 Tarnów
27.Przemysław Konieczny (Tarnów) 13.06.2001 2017 2018 Tarnów
28.Mateusz Cierniak (Tarnów) 03.10.2002 2018 2018 Tarnów
29.Dawid Rempała (Tarnów) 26.12.2002 2018 2019 Tarnów
30.Piotr Świercz (Tarnów)250ccm 15.11.2004 2018 2019 Tarnów
31.Patryk Nater (Tarnów) 250ccm 29.06.2004 2018 2019 Tarnów
Sezon 2019: startuje 16 zawodników
Polonia Bydgoszcz:
1.Jakub Gabrych (Bydgoszcz) 24.04.1983 2000 koniec kariery
2.Grzegorz Musiał (Bydgoszcz) 07.05.1984 2000 koniec kariery
3.Paweł Wielewski (Bydgoszcz) 10.07.1984 2002 koniec kariery
4.Grzegorz Czechowski (Bydgoszcz) 22.12.1985 2002 koniec kariery
5.Marcin Jędrzejewski (Bydgoszcz) 10.04.1987 2003 2019 Bydgoszcz
6.Dariusz Pieprzka (Bydgoszcz) 08.03.1986 2004 koniec kariery
7.Marcin Mazur (Bydgoszcz) 15.12.1987 2004 koniec kariery
8.Michał Łopaczewski (Bydgoszcz) 02.05.1989 2005 koniec kariery
9.Damian Adamczak (Bydgoszcz) 07.09.1991 2008 2019 Bydgoszcz
10.Szymon Woźniak (Bydgoszcz) 06.05.1993 2008 2019 Gorzów Wlkp.
11.Mikołaj Curyło (Bydgoszcz) 06.12.1992 2008/2015 2019 Bydgoszcz
12.Mirosław Konieczny (Bydgoszcz) 12.04.1993 2008 koniec kariery
13.Patryk Braun (Bydgoszcz) 19.04 1993 2009 koniec kariery
14.Adrian Ojczenasz (Bydgoszcz) 21.04.1994 2010 koniec kariery
15.Mikołaj Drożdżowski (Bydgoszcz) 11.03.1993 2010 koniec kariery
16.Łukasz Wieliński (Bydgoszcz) 07.04.1993 2010/2012 koniec kariery
17.Karol Jóźwik (Bydgoszcz) 11.05.1994 2011 koniec kariery
18.Bartosz Bietracki (Bydgoszcz) 06.04.1995 2011 koniec kariery
19.Patryk Drzystek (Bydgoszcz) 01.01.1997 2012 koniec kariery
20.Szymon Grobelski (Bydgoszcz) 03.09.1996 2012 koniec kariery
21.Mikołaj Trępała (Bydgoszcz) 30.04.1996 2012 koniec kariery
22.Patryk Wolniewiński (Bydgoszcz) 02.12.1996 2012 koniec kariery
23.Patryk Rydlewski (Bydgoszcz) 03.12.1998 2014 koniec kariery
24.Patryk Sitarek (Bydgoszcz) 29.10.1997 2014 koniec kariery
25.Arkadiusz Andrzejewski (Bydgoszcz) 27.08.1997 2014 koniec kariery
26.Tomasz Orwat (Bydgoszcz) 23.05.1999 2015 2019 Bydgoszcz
27.Damian Stalkowski (Bydgoszcz) 26.07.1999 2015 2019 Gniezno
28.Mateusz Jagła (Bydgoszcz) 06.02.1999 2016 2019 Bydgoszcz
29.Krzysztof Lewandowski (Bydgoszcz) 250ccm 20.01.2005 2018 2019 Gniezno
30.Wiktor Przyjemski (Bydgoszcz) 250ccm 23.05.2005 2019 2019 Bydgoszcz
Sezon 2019: startuje 9 zawodników
Wybrzeże Gdańsk:
1.Jakub Walczak (Gdańsk) 25.02.1982 2000 koniec kariery
2.Robert Fedeczko (Gdańsk) 12.08.1982 2000 koniec kariery
3.Rafał Wielemborek (Gdańsk) 03.07.1984 2000 koniec kariery
4.Wojciech Załuski (Gdańsk) 20.02.1963 2001 odnowa koniec kariery
5.Bartosz Miaśkiewicz (Gdańsk) 07.05.1986 2002 koniec kariery
6.Maciej Pawłowski (Gdańsk) 02.02.1986 2003 koniec kariery
7.Piotr Domagała (Gdańsk) 30.10.1985 2003 koniec kariery
8.Tomasz Olechwierowicz (Gdańsk) 16.11.1986 2004 koniec kariery
9.Łukasz Kłyszewski (Gdańsk) 04.06.1985 2004 koniec kariery
10.Maciej Górski (Gdańsk) 22.02.1987 2005 koniec kariery
11.Paweł Kołodziejczyk (Gdańsk) 27.07.1987 2005 koniec kariery
12.Maciej Formela (Gdańsk) 13.09.1988 2005 koniec kariery
13.Damian Sperz (Gdańsk) 29.03.1990 2006/2015 koniec kariery
14.Cyprian Szymko (Gdańsk) 16.09.1990 2007 koniec kariery
15.Kamil Popławski (Gdańsk) 13.03.1990 2007 koniec kariery
16.Marcel Szymko (Gdańsk) 23.02.1992 2008/2017 Piła
17.Paweł Jackiewicz (Gdańsk) 16.06.1991 2008 koniec kariery
18.Dariusz Rybakowski (Gdańsk) 28.06.1991 2008 koniec kariery
19.Robert Sawina (Gdańsk) 27.05 1971 odnowa 2009 koniec kariery
20.Krystian Pieszczek (Gdańsk) 23.09.1995 2010 2019 Gdańsk
21.Patryk Beśko (Gdańsk) 03.05.1996 2011/2018 2019 Gdańsk
22.Krzysztof Wittstock (Gdańsk) 21.09.1995 2011 koniec kariery
23.Dominik Kossakowski (Gdańsk) 05.06.1997 2012 2019 Kraków
24.Kamil Matyjas (Gdańsk) 26.10.1995 2012 koniec kariery
25.Dawid Dawidowski (Gdańsk) 06.06.1997 2013 koniec kariery
26.Aureliusz Bieliński (Gdańsk) 23.12.1997 2013 2019 Bydgoszcz
27.Karol Żupiński (Gdańsk) 03.06.2002 2017 2019 Gdańsk
28.Jakub Staszewski (Gdańsk) 250ccm 08.11.2004 2018 2019 Gdańsk
29.Maciej Uszaruk (Gdańsk) 28.09.2000 2019 2019 Gdańsk
30.Amadeusz Szulist (Gdańsk) xx.xx.2002 2019 2019 Gdańsk
Sezon 2019: startuje 9 zawodników
Ostrovia Ostrów Wlkp.
1.Adam Jaziewicz (Ostrów Wlkp.) 01.02.1984 2000 koniec kariery
2.Piotr Tajchert (Ostrów Wlkp.) 06.12.1985 2002 koniec kariery
3.Mariusz Grabicki (Ostrów Wlkp.) 15.10.1984 2002 koniec kariery
4.Marcin Liberski (Ostrów Wlkp.) 10.04.1987 2003 koniec kariery
5.Sebastian Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 26.03.1987 2003 koniec kariery
6.Bartosz Kwiatkowski (Ostrów Wlkp.) 03.08.1987 2003 koniec kariery
7.Roger Lewandowski (Ostrów Wlkp.) 28.11.1988 2005 koniec kariery
8.Emil Idziorek (Ostrów Wlkp.) 13.12.1989 2006 koniec kariery
9.Karol Sroka (Ostrów Wlkp.) 10.09.1989 2006 koniec kariery
10.Piotr Szóstak (Ostrów Wlkp.) 02.11.1990 2007 koniec kariery
11.Mateusz Gorzelańczyk (Ostrów Wlkp.) 18.09.1990 2007/2016 koniec kariery
12.Michał Kryjom (Ostrów Wlkp.) 10.03.1989 2007 koniec kariery
13.Patryk Kociemba (Ostrów Wlkp.) 14.04 1993 2009 koniec kariery
14.Łukasz Sówka (Ostrów Wlkp.) 07.11 1993 2009 koniec kariery
15.Mariusz Staszewski (Ostrów Wlkp.) 25.02.1975 odnowa 2009 koniec kariery
16.Piotr Świdziński (Ostrów Wlkp.) 22.07 1992 2009 koniec kariery
17.Damian Albrecht (Ostrów Wlkp.) 19.02.1994 2012 koniec kariery
18.Kamil Matuszak (Ostrów Wlkp.) 14.07.1996 2012 koniec kariery
19.Szymon Błocian (Ostrów Wlkp.) 30.10.1994 2013 koniec kariery
20.Dawid Domagała (Ostrów Wlkp.) 16.02.1997 2013 koniec kariery
21.Konrad Matuszewski (Ostrów Wlkp.) 13.12.1996 2013 koniec kariery
22.Artur Winiarski (Ostrów Wlkp.) 11.09.1996 2013 koniec kariery
23.Norbert Krakowiak (Ostrów Wlkp.) 28.07.1999 2014 2019 Zielona Góra
24.Dawid Kostecki (Ostrów Wlkp.) 04.07.1999 2015 koniec kariery
25.Krzysztof Oleksy (Ostrów Wlkp.) 18.07.1997 2017 koniec kariery
26.Maksymilan Bogdanowicz (Ostrów Wlkp.) 04.03.1998 2017 2019 Toruń
27.Sebastian Szostak (Ostrów Wlkp.) 17.09.2003 2018 2019 Ostrów Wlkp.
28.Kacper Grzelak (Ostrów Wlkp.) 22.11.2003 2019 2019 Ostrów Wlkp.
29.Jakub Krawczyk (Ostrów Wlkp.) 01.02.2004 2019 2019 Ostrów Wlkp.
30.Jakub Poczta (Ostrów Wlkp.) 08.01.200x 2019 2019 Ostrów Wlkp.
Sezon 2019: startuje 6 zawodników
KMŻ Lublin/KM Cross Lublin:
1.Konrad Kurtz (Lublin) 03.05.1984 2000 koniec kariery
2.Dawid Stachyra (Lublin) 15.08.1985 2001 2019 Lublin
3.Krzysztof Wrona (Lublin) 05.06.1985 2002 koniec kariery
4.Grzegorz Kosiński (Lublin) 10.06.1985 2002 koniec kariery
5.Szymon Bałabuch (Lublin) 25.06.1986 2003 koniec kariery
6.Kacper Kępa (Lublin) 23.02.1987 2004 koniec kariery
7.Maciej Michaluk (Lublin) 09.09.1988 2005 koniec kariery
8.Karol Polak (Lublin) 22.08.1989 2005 koniec kariery
9.Rafał Klimek (Lublin) 25.04.1990 2006 koniec kariery
10.Arkadiusz Jendrej (Lublin) 28.08.1989 2010 koniec kariery
11.Oskar Bober (Lublin) 11.09.1997 2013 2019 Piła
12.Piotr Stanisławek (Lublin) 08.03.1997 2015 koniec kariery
13.Kamil Brzeziński (Lublin) 19.09.1996 2015 koniec kariery
14.Jakub Ryba (Lublin) 21.12.1998 2015 koniec kariery
15.Dawid Flis (Lublin) 17.04.1996 2015 koniec kariery
16.Krystian Włodarczyk (Lublin) 05.12.1996 2015 koniec kariery
17.Emil Peroń (Lublin) 02.05.1999 2016 koniec kariery
18.Eryk Borczuch (Lublin) 02.03.2000 2016 2019 Łódź
19.Maciej Kuromonow (Lublin) 11.05.1998 2016 2019 Lublin
20.Kamil Strąk (Lublin) 250 ccm 18.04.2004 2017 2019 Lublin
21.Kacper Gosik (Lublin) 20.03.2003 2018 2019 Lublin
22.Jan Rachubik (Lublin) 21.06.2005 250ccm 2018 2019 Lublin
23.Jakub Szpytma (Lublin) 06.10.2001 2019 2019 Lublin
24.Jakub Banucha (Lublin) 13.10.2002 2019 2019 Lublin
25.Wiktor Firmuga (Lublin) 23.03.2002 2019 2019 Lublin
26.Tymon Tomiak (Lublin) 14.02.2005 250ccm 2019 2019 Lublin
27.Jan Młynarski (Lublin) xx.xx.2006 250ccm 2019 2019 Lublin
28.Maksymilian Śledź (Lublin) 14.12.2002 2019 2019 Lublin
29.Radosław Pyrchla (Lublin) 21.04.2004 2019 2019 Lublin
Sezon 2019: startuje 14 zawodników
Stal Rzeszów:
1.Artur Bereś (Rzeszów) 18.01.1984 2000 koniec kariery
2.Marian Micał (Rzeszów) 09.12.1983 2000 koniec kariery
3.Marcin Rempała (Rzeszów) 20.11.1984 2001 2019 Krosno
4.Paweł Miesiąc (Rzeszów) 27.04.1985 2001 2019 Lublin
5.Piotr Prucnal (Rzeszów) 09.03.1984 2001 koniec kariery
6.Robert Suszczyński (Rzeszów) 30.04.1984 2001 koniec kariery
7.Tomasz Kliś (Rzeszów) 30.05.1985 2001 koniec kariery
8.Krzysztof Szyszka (Rzeszów) 15.05.1986 2004 koniec kariery
9.Grzegorz Szyszka (Rzeszów) 06.12.1987 2004 koniec kariery
10.Marcin Leś (Rzeszów) 30.03.1986 2004 koniec kariery
11.Mateusz Szostek (Rzeszów) 10.11.1989 2006 koniec kariery
12.Dawid Lampart (Rzeszów) 04.08.1990 2006 2019 Lublin
13.Łukasz Kret (Rzeszów) 12.05 1992 2009 koniec kariery
14.Kamil Prokop (Rzeszów) 11.01.1995 2010 koniec kariery
15.Mariusz Fierlej (Rzeszów) 22.03.1980 odnowa 2011 2019 Krosno
16.Marco Gaschka (Rzeszów) 29.09.1993 2012 koniec kariery
17.Grzegorz Bassara (Rzeszów) 06.09.1995 2012 koniec kariery
18.Krystian Rempała (Rzeszów) 01.04.1998 2013 koniec kariery
19.Karol Machowski (Rzeszów) 27.08.1995 2013 koniec kariery
20.Artur Cyło (Rzeszów) 01.08.1995 2013 koniec kariery
21.Kamil Rak (Rzeszów) 31.03.1996 2013 koniec kariery
22.Patryk Wojdyło (Rzeszów) 15.03.1999 2015 2019 Wrocław/Opole
23.Mateusz Rząsa (Rzeszów) 06.12.1998 2015 2019 Krosno
24.Wiktor Lampart (Rzeszów) 21.05.2001 2016 2019 Lublin
25.Michał Curzytek (Rzeszów) 03.07.2002 2017 2019 Poznań
26.Bartosz Curzytek (Rzeszów) 08.08.2003 2018 2019 Poznań
27.Mateusz Majcher (Rzeszów) 17.07.2002 2018 2019 Krosno
28.Konrad Mikłoś (Rzeszów) xx.xx.2003 2019 2019 Rzeszów
Sezon 2019: startuje 11 zawodników
Victoria/Polonia Piła
1.Robert Miśkowiak (Piła) 21.11.1983 2000 2019 Poznań
2.Krystian Klecha (Piła) 30.04.1984 2001 koniec kariery
3.Łukasz Nowak (Piła) 17.02.1984 2001 koniec kariery
4.Andrzej Rzepka (Piła) 03.04.1969 2001 odnowa koniec kariery
5.Jarosław Olszewski (Piła) 27.01.1969 2002 odnowa koniec kariery
6.Mateusz Szczepaniak (Piła) 10.02.1987 2003 2019 Rybnik
7.Rafał Krygiel (Piła) 07.05.1988 2004 koniec kariery
8.Marcin Podlaszewski (Piła) 23.04.1991 2007 koniec kariery
9.Artur Pakiet (Piła) 19.01 1991 2009 koniec kariery
10.Patryk Dolny (Piła) 06.11.1993 2010 2019 Piła
11.Dawid Wiwatowski (Piła) 02.07.1991 2010/2018 2019 Toruń
12.Radosław Małuch (Piła) 06.01.1994 2010 koniec kariery
13.Sajmon Paczewski (Piła) 07.09.1993 2011 koniec kariery
14.Bartosz Łapacz(Piła) 23.01.1993 2012 koniec kariery
15.Arkadiusz Pawlak (Piła) 09.09.1995 2012 2019 Rawicz
16.Piotr Rybak (Piła) 01.01.1993 2012 koniec kariery
17.Karol Pluta (Piła) 09.12.1996 2012 koniec kariery
18.Paweł Kowalewski (Piła) 14.02.1984 odnowienie 2002/2012 koniec kariery
19.Marcin Kraft (Piła) 11.05.1995 2013 koniec kariery
20.Kacper Grzegorczyk (Piła) 09.12.1997 2014 koniec kariery
21.Dominik Kołacki (Piła) 11.03.1994 2014 koniec kariery
22.Jarosław Paliwoda (Piła) 09.08.1994 2015 koniec kariery
23.Piotr Gryszpiński (Piła) 29.08.2000 2017 2019 Piła
24.Krystian Iwański (Piła) 23.10.2002 2017 2019 Piła
25.Oskar Rowecki (Piła) 08.12.2000 2017 2019 Gdańsk
26.Dariusz Karwacki (Piła) 03.01.1973 2017 2019 Piła
27.Marcin Ogrodnik (Piła) 250ccm 28.12.2004 2019 2019 Piła
Sezon 2019: startuje 10 zawodników
GTŻ Grudziądz:
1.Arkadiusz Tkaczyk(Grudziądz) 24.06.1980 2000 koniec kariery
2.Krzysztof Kempiński (Grudziądz) 05.03.1984 2001 koniec kariery
3.Łukasz Piątkowski (Grudziądz) 02.08.1983 2001 koniec kariery
4.Krzysztof Fujarski (Grudziądz) 27.02.1983 2001 koniec kariery
5.Krzysztof Szczawiński (Grudziądz) 31.07.1985 2001 koniec kariery
6.Krzysztof Buczkowski (Grudziądz) 30.04.1986 2002 2019 Grudziądz
7.Adam Adamczyk (Grudziądz) 18.08.1986 2003 koniec kariery
8.Łukasz Chmielewski (Grudziądz) 27.06.1987 2004 koniec kariery
9.Krystian Barański (Grudziądz) 23.09.1987 2004 koniec kariery
10.Andrzej Cieślakowski (Grudziądz) 25.05.1989 2005 koniec kariery
11.Artur Mroczka (Grudziądz) 02.11.1989 2006 2019 Tarnów
12.Paweł Kaczorowski (Grudziądz) 12.09.1991 2008 koniec kariery
13.Sebastian Banaś (Grudziądz) 20.08.1985 2008 koniec kariery
14.Maciej Brzeziński (Grudziądz) 05.08.1992 2008 koniec kariery
15.Piotr Tabaka (Grudziądz) 07.07 1990 2009 koniec kariery
16.Karol Szychowski (Grudziądz) 13.11.1994 2010 koniec kariery
17.Mateusz Rujner (Grudziądz) 13.02.1996 2011 koniec kariery
18.Denis Niedzielski (Grudziądz) 21.11.1995 2012 koniec kariery
19.Mateusz Danielewicz (Grudziądz) 28.01.1999 2014 koniec kariery
20.Karol Marszałek (Grudziądz) 02.11.1999 2015 koniec kariery
21.Damian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2017 2019 Grudziądz/Opole
22.Denis Zieliński (Grudziądz) 11.10.2002 2018 2019 Gdańsk
23.Filip Nizgorski (Grudziądz) 03.10.2002 2018 2019 Toruń
24.Kacper Łobodziński (Grudziądz) 18.03.2004 2019 2019 Grudziądz
25.Fabian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2019 2019 Grudziądz
26.Seweryn Orgacki (Grudziądz) 250ccm 23.02.2005 2019 2019 Grudziądz
27.Witkor Rafalski (Grudziądz) 250ccm 02.12.2005 2019 2019 Grudziądz
Sezon 2019: startuje 9 zawodników
Sparta Wrocław:
1.Wojciech Kotwicki (Wrocław) 08.04.1983 2001 koniec kariery
2.Roni Jamroży (Wrocław) 12.11.1985 2002 koniec kariery
3.Adrian Płuska (Wrocław) 20.10.1985 2002 koniec kariery
4.Andrzej Ruszkiewicz (Wrocław) 05.07.1987 2004 koniec kariery
5.Mateusz Jaworski (Wrocław) 06.11.1987 2005 koniec kariery
6.Marek Czerwiński (Wrocław) 22.07 1988 2005/2009 koniec kariery
7.Bartłomiej Kozaczuk (Wrocław) 22.07.1988 2005 koniec kariery
8.Maciej Janowski (Wrocław) 06.08.1991 2007 2019 Wrocław
9.Marek Łozowicki (Wrocław) 22.02.1993 2008 koniec kariery
10.Patryk Malitowski (Wrocław) 30.10 1993 2009 koniec kariery
11.Michał Rowiński (Wrocław) 02.11 1993 2009 koniec kariery
12.Mateusz Gradka (Wrocław) 14.08.1994 2011 koniec kariery
13.Mike Trzensiok (Wrocław) 08.11.1996 2012 2019 lic. niemiecka
14.Przemysław Liszka (Wrocław) 24.07.2000 2015 2019 Wrocław/Opole
15.Jarosław Krzywosz (Wrocław 13.02.1999 2015 2019 Opole
16.Mateusz Dul (Wrocław) 07.04.2002 2018 2019 Opole
17.Wiktoria Garbowska (Wrocław) 24.09.2001 2018 2019 Wrocław
18.Mateusz Gzyl (Wrocław) 17.04.2002 2018 2019 Tarnów
19.Mateusz Panicz (Wrocław) 05.05.2004 2019 2019 Wrocław
20.Dawid Rybak (Wrocław) 250ccm 01.09.2004 2019 2019 Wrocław
Sezon 2019: startuje 9 zawodników
Kolejarz/Hawi Racing Team Opole:
1.Marcin Klyk (Opole) 31.01.1984 2000 koniec kariery
2.Sławomir Gross (Opole) 08.04.1981 2000 koniec kariery
3.Marcin Sekula (Opole) 08.11.1984 2001 koniec kariery
4.Grzegorz Blaut (Opole) 03.09.1984 2001 koniec kariery
5.Łukasz Kasperek (Opole) 11.05.1985 2002 koniec kariery
6.Tomasz Szmidt (Opole) 13.07.1985 2002 koniec kariery
7.Szymon Kowolik (Opole) 31.11.1984 2004 koniec kariery
8.Paweł Koy (Opole) 14.08.1987 2005 koniec kariery
9.Marcin Koj (Opole) 27.03.1988 2005 koniec kariery
10.Paweł Chudy (Opole) 10.02.1989 2007 koniec kariery
11.Kamil Lisoń (Opole) 25.11.1992 2010 koniec kariery
12.Piotr Czerwiński (Opole) 04.04.1993 2010 koniec kariery
13.Damian Dróżdż (Opole) 20.12.1996 2013 2019 Częstochowa/Poznań
14.Michał Kordas (Opole) 07.08.1995 2013 koniec kariery
15.Jędrzej Zając (Opole) 24.02.1997 2015 koniec kariery
16.Tomasz Gąsior (Opole) 27.11.1998 2015 koniec kariery
17.Tomasz Olczak (Opole) 02.07.1997 2016 koniec kariery
18.Kamil Kamiński (Opole) 11.07.1997 2016 koniec kariery
19.Dawid Kołodziej (Opole) 18.05.2001 2018 2019 Świętochłowice/Kraków
Sezon 2019: startuje 2 zawodników
KSM Krosno:
1.Paweł Żelazo (Krosno) 15.11.1980 2000 koniec kariery
2.Stanisław Kozik (Krosno) 29.07.1980 2000 koniec kariery
3.Arkadiusz Stasik (Krosno) 12.01.1976 2000 odnowa koniec kariery
4.Grzegorz Hejnar (Krosno) 24.05.1977 2001 koniec kariery
5.Piotr Kubit (Krosno) 20.10.1983 2001 koniec kariery
6.Daniel Nowotyński (Krosno) 29.04.1983 koniec kariery
7.Krzysztof Bęben (Krosno) 27.06.1986 2003 koniec kariery
8.Jakub Trygar (Krosno) 08.01.1986 2003 koniec kariery
9.Daniel Bienia (Krosno) 10.12.1987 2005 koniec kariery
10.Piotr Machnik (Krosno) 13.03.1990 2006 koniec kariery
11.Paweł Machnik (Krosno) 28.10 1991 2009 koniec kariery
12.Mateusz Wieczorek (Krosno) 09.03.1995 2010 koniec kariery
13.Piotr Szmyd (Krosno) 27.06.1977 2015 koniec kariery
14.Konrad Stec (Krosno) 15.06.1999 2017 2019 Krosno
15.Kacper Przybylski (Krosno) 06.11.2003 2019 2019 Krosno
Sezon 2019: startuje 2 zawodników
Kolejarz Rawicz:
1.Karol Pludra (Rawicz) 11.06.1983 2000 koniec kariery
2.Marcin Nowaczyk (Rawicz) 17.11.1984 2001 koniec kariery
3.Damian Nowak (Rawicz) 03.09.1984 2002 koniec kariery
4.Bolesław Kułtucki (Rawicz) 02.07.1974 2003/2005 koniec kariery
5.Robert Kaźimierczak (Rawicz) 08.02.1984 2002 koniec kariery
6.Marcin Kędziora (Rawicz) 08.08.1986 2002 koniec kariery
7.Krzysztof Nowacki (Rawicz) 08.03.1986 2003 koniec kariery
8.Paweł Sikora (Rawicz) 26.04.1987 2003 koniec kariery
9.Marcel Kajzer (Rawicz) 16.04.1990 2006 2019 Poznań
10.Marcin Riedel (Rawicz) 13.09.1995 2012 koniec kariery
11.Sebastian Niedźwiedź (Rawicz) 08.03.1997 2013 2019 Zielona Góra/Kraków
12.Nikita Korolew (Rawicz) 27.04.1996 2016 2019 Piła
Sezon 2019: startuje 3 zawodników
Śląsk Świętochłowice:
1.Tomasz Nicpoń (Świętochłowice) 09.09.1983 2001 koniec kariery
2.Marcin Bełkot (Świętochłowice) 24.02.1984 2002 koniec kariery
3.Grzegorz Stróżyk (Świętochłowice) 26.05.1988 2008 koniec kariery
4.Mateusz Pacek (Świętochłowice) 25.07.1998 2016 2019 Kraków
5.Kamil Tomaszewski (Świętochłowice) 27.07.1996 2016 koniec kariery
6.Piotr Podyma (Świętochłowice) 02.04.2001 2017 koniec kariery
7.Marcel Krzykowski (Świętochłowice) 14.02.2003 2018 2019 Świętochłowice/Kraków
8.Łukasz Szczęsny (Świętochłowice) 16.05.2003 2018 2019 Świętochłowice/Kraków
Sezon 2019: startuje 3 zawodników
Orzeł Łódź:
1.Tomasz Nowicki (Łódź) 18.02.1985 2001 koniec kariery
2.Jacek Pokorski (Łódź) 09.01.1986 2003 koniec kariery
3.Sebastian Kasprzak (Łódź) 13.05.1985 2003 koniec kariery
4.Jakub Rogala (Łódź) 11.11.1985 2003 koniec kariery
5.Mateusz Błażykowski (Łódź) 29.10.2000 2016 2019 Gniezno
6.Josh Grajczonek (Łódź) 05.02.1990 2018 2019 Bydgoszcz
7.Aleksander Grygolec (Łódź) 03.07.2003 2019 2019 Łódź
Sezon 2019: startuje 3 zawodników
PSŻ Poznań:
1.Patryk Głowania (Poznań) 08.11 1992 2009 koniec kariery
2.Adam Dyczko (Poznań) 07.01 1992 2009 koniec kariery
3.Adrian Kozłowski (Poznań) 05.07 1992 2009 koniec kariery
4.Rafał Dąbrowski (Poznań) 15.06 1993 2009/2012 koniec kariery
5.Bartosz Przybylski (Poznań) 16.05.1991 2010 koniec kariery
Sezon 2019: startuje 0 zawodników
Kołodziej Racing Speedway School Tarnów:
1.Patryk Zieliński (Tarnów) 22.07.2002 2019 Krosno
2.Miłosz Cichy (Tarnów) 14.11.2002 2018 2019 Tarnów
3.Hubert Banaś (Tarnów) 21.02.2004 2019 2019 Tarnów
4.Jakub Sroka (Tarnów) 27.12.2002 2019 2019 Tarnów
Sezon 2019: startuje 4 zawodników
Żaki Taczanów:
1.Maciej Piaszczyński (Taczanów) 28.05.1989 2005 2019 lic.szwedzka
2.Rafał Konopka (Taczanów) 12.11.1992 2012 2019 Świętochłowice
3.Przemysław Jędraszyk (Taczanów) 29.12.1985 2014 koniec kariery
Sezon 2019: startuje 2 zawodników
Rybki Rybnik:
1.Kamil Cieślar (Rybnik) 08.01.1992 2008 koniec kariery
2.Kacper Woryna (Rybnik) 31.08.1996 2012 2019 Rybnik
Sezon 2019: startuje 1 zawodnik
AKŻ Chóragan Zielona Góra:
1.Tomasz Dutka (Zielona Góra) 31.07.1983 2015 2019 Piła
2.Adam Chwiałkowski (Zielona Góra) 30.06.1981 2015 koniec kariery
Sezon 2019: startuje 1 zawodnik
Wanda Kraków:
1.Bartłomiej Kowalski (Kraków) 04.03.2002 2017 2019 Częstochowa/Kraków
2.Kamil Kiełbasa (Kraków) 30.06.2001 2017 2019 Łódź
Sezon 2019: startuje 2 zawodników
BTS Bydgoszcz:
1.Oskar Ajtner-Gollob (Bydgoszcz) 25.07.1995 2011 2019 Bydgoszcz
Sezon 2019: startuje 1 zawodnik
Orlęta Mirków:
1.Paweł Busz (Mirków) 21.07.1992 2012 koniec kariery
Sezon 2019: startuje 0 zawodników
Orlęta Bąków:
1.Klaudia Szmaj (Bąków) 17.12.1996 2013 koniec kariery
Sezon 2019: startuje 0 zawodników
Gwardia Warszawa:
1.Marcin Hoffmann (Warszawa) 15.10.1984 2002/2019 2019 Toruń
Sezon 2019: startuje 1 zawodnik
WKM Wschowa:
1.Jakub Miśkowiak (Wschowa) 03.08.2001 2017 2019 Częstochowa
Sezon 2019: startuje 1 zawodnik
Automobilklub Gorzowski Gorzów:
1.Nikodem Bartoch (Gorzów) 16.09.2001 2017 2019 Zielona Góra/Piła
Sezon 2019: startuje 1 zawodnik
Drapichrust (25-10-2019), FANATICOS (27-10-2019), JaacPoz (25-10-2019), Maveral (25-10-2019), PrzemoZG (25-10-2019), Raf_Lublin (25-10-2019), Robi (25-10-2019), Staleczka 3 (28-10-2019), Słowianka (26-10-2019), Ziutek (26-10-2019), atlasowiec92 (26-10-2019), chrzan (25-10-2019), kingpin (27-10-2019), kobra102 (27-10-2019), lego (28-10-2019), mayal (27-10-2019), orlosep (26-10-2019), polewaczka (25-10-2019), prs (07-06-2021), sparta_mistrz (25-10-2019), stone_gossard (25-10-2019), ursus (25-10-2019), woojo (26-10-2019)
@marcin_speedway
Robota którą wykonałeś, to jest coś NIEPRAWDOPODBNEGO! Aż się wzruszyłem!
kobra102 (01-10-2020)
@marcin_speedway, ciekawe zestawienie. Dzięki.
Automobilklub Gorzowski Gorzów:
1.Nikodem Bartoch (Gorzów) 16.09.2001 2017 2019 Zielona Góra/Piła
a tutaj o co chodzi ? myślałem ze Bartoch to wychowanek Falubazu
Wiktor Lis koniec kariery w 2017 a nie w 2016
Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów
marcin_speedway
wow!
@marcin_speedway Super robota, ale mam kilka poprawek jeśli chodzi o Rybnik:
1. Kacper Duda w tym roku zakończył swoją krótką karierę z powodu poważnej kontuzji kręgosłupa (na treningu go Tyman staranował).
2. W Rybkach Rybnik zaczynali: Kłosok, Trześniewski, Chmiel, Wieczorek.
Maciek Piaszczynski wrócił na żużlowe tory (na razie Szwecja) ?
Proszę szanownego Państwa! Przynajmniej w tym wątku nie róbmy chlewu. Pomagajmy a nie przeszkadzajmy. Wielkie dzięki za wykonaną pracę. Super sprawa!
Ostatnio edytowane przez kobra102 ; 27-10-2019 o 19:11
Drodzy kibice żużla, kiedy będzie jakiś egzamin na licencję Ż? Mamy już pół roku 2020 za nami, a tu żadnego egzaminu, ani żadnego słychu o nowym egzaminie. Juniorskie zawody ruszają, a egzaminów brak.
fcbmeeting (22-07-2020)
Zdali dziś w Toruniu:
Krzysztof Lewandowski (ur. 2005) – Apator Toruń
Wiktor Przyjemski (ur. 2005) – Polonia Bydgoszcz
Jan Rachubik (ur. 2005) – KM Cross Lublin
Damian Ratajczak (ur. 2005) – Unia Leszno
Piotr Świercz (ur. 2004) – Unia Tarnów
Paweł Trześniewski (ur. 2005) – KS ROW Rybnik
Goldi (30-07-2020), PrzemoZG (30-07-2020), fcbmeeting (30-07-2020), kingpin (30-07-2020)
A ktoś nie zdał? Co z Kacprem Makowskim z Torunia (ur. 2004)? Ma już 16 lat, zdał licencję na 250cc, a na 500cc kiedy?
Janek Rachubik z KM Cross
prUyL1g.jpg