Strona 17 z 18 PierwszyPierwszy ... 715161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 797

Wątek: Tegoroczni licencjaci - informacje, zdjęcia...

  1. Powrót do góry    #721
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    941
    Kliknij i podziękuj
    951
    Podziękowania: 133 w 89 postach
    Wiadomo , czy doszło do egzaminu na licencję we Wrocławiu ?

    Ktoś , coś ?

  2. Powrót do góry    #722
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 34 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Wiadomo , czy doszło do egzaminu na licencję we Wrocławiu ?

    Ktoś , coś ?
    Na Twiterze Unii Leszno była informacja o zawodnikach którzy zdali egzamin. Nic więcej w necie nie znalazłem

  3. Powrót do góry    #723
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Pisałem stronę wcześniej. Oprócz UL zdał ktoś z Opola i trójka z Wrocławia
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Powrót do góry    #724
    Początkujący
    Dołączył
    28-02-2019
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Z Wrocławia zdali:

    500cc
    Dawid Rybak
    Kuba Wiatrowski

    250cc
    Eryk Farański

  5. Powrót do góry    #725
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Wrocław 30.08.2021

    500cc:
    1.Tobiasz Musielak (Leszno) 16.04.2006
    2.Kacper Teska (Leszno) 01.08.2006
    3.Oskar Stępień (Opole) 11.05.2005
    4.Dawid Rybak (Wrocław) 01.09.2004
    5.Jakub Wiatrowski (Wrocław) 19.08.2004
    6.Oskar Kołak (Łódź) 20.08.2002


    250cc:
    1.Krzysztof Skorczyk (Leszno) 22.10.2007
    2.Kamil Witkowski (Leszno) xx.xx.2008
    3.Krystian Buczyński (Leszno) 28.07.2008
    4.Eryk Farański (Wrocław) 06.03.2008
    Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 01-09-2021 o 09:56

  6. Powrót do góry    #726
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Dzisiaj Licencja w Rybniku
    Zdali

    500ccm
    1.Oskar Ajtner Gollob (Bydgoszcz) 25.07.1995
    2.Kacper Warduliński (Grudziądz) 11.02.2006
    3.Lech Chlebowski (Rybnik) 16.11.2005
    4.Seweryn Grabarczyk Rybnik xx.xx.2006

    250ccm
    1.Konrad Pawłowski (Grudziądz) 17.07.2007
    2.Nikodem Chorzępa (Rzeszów) 14.03.2007
    3.Kacper Król (Gdańsk) 02.01.2008
    4.Eryk Kamiński (Gdańsk) 13.04.2008
    5.Szymon Tomaszewski Rybnik 04.09.2008
    Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 29-09-2021 o 12:41

  7. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,178
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 109 w 82 postach

    Post

    Cytat Zamieszczone przez marcin_speedway Zobacz posta
    Dzisiaj Licencja w Rybniku
    1.Oskar Ajtner Gollob (Bydgoszcz) 25.07.1995
    Licencję zdał 27.09.2011 w Rybniku
    Odnowił... 27.09.2021 w Rybniku

  8. Powrót do góry    #728
    Stały bywalec Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    1,214
    Kliknij i podziękuj
    455
    Podziękowania: 233 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Licencję zdał 27.09.2011 w Rybniku
    Odnowił... 27.09.2021 w Rybniku
    zobaczymy ktory klub oszalal i jego wezmie

  9. Powrót do góry    #729
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Jako że mamy już koniec sezonu
    Wstawiam zestawienie licencji w latach 1990-2021

    Jeśli znajdziecie jakiś błąd, lub jakiś brak dajcie znać

    Apator Toruń:
    1.Piotr Baron (Toruń) 05.02.1974 1990 koniec kariery
    2.Sławomir Derdziński (Toruń) 02.05.1971 1991 odnowa koniec kariery
    3Tomasz Zieliński (Toruń) 20.02.1972 1991 odnowa koniec kariery
    4.Grzegorz Kowaszewicz (Toruń) 14.03.1975 1991 koniec kariery
    5.Tomasz Świątkiewicz (Toruń) 08.11.1974 1991 koniec kariery
    6.Tomasz Bajerski (Toruń) 09.09.1975 1991 koniec kariery
    7.Wiesław Jaguś (Toruń) 13.09.1975 1991 koniec kariery
    8.Waldemar Walczak (Toruń) 05.03.1975 1991 koniec kariery
    9.Adam Sondej (Toruń) 05.03.1974 1992 koniec kariery
    10.Marcin Urbański (Toruń) 02.02.1992 koniec kariery
    11.Arkadiusz Lewandowski (Toruń) 23.12.1975 1993 koniec kariery
    12.Sławomir Nowakowski (Toruń) 02.07.1976 1994 koniec kariery
    13.Maciej Maćkowski (Toruń) 29.09.1974 1994 koniec kariery
    14.Maciej Maciejewski (Toruń) 25.09.1975 1994 koniec kariery
    15.Robert Kościecha (Toruń) 22.11.1977 1995 koniec kariery
    16.Jarosław Bednarski (Toruń) 04.11.1975 1995 koniec kariery
    17.Marcin Kowalik (Toruń) 09.01.1978 1996 koniec kariery
    18.Remigiusz Wronkowski (Toruń) 16.03.1977 1996 koniec kariery
    19.Mariusz Puszakowski (Toruń) 25.05.1978 1996 koniec kariery
    20.Tomasz Chrzanowski (Toruń) 04.02.1980 1996 koniec kariery
    21.Arkadiusz Zaremba (Toruń) 28.06.1976 1997 koniec kariery
    22.Krzysztof Gawin (Toruń) 08.04.1980 1997 koniec kariery
    23.Łukasz Pawlikowski (Toruń) 20.05.1982 1998 koniec kariery
    24.Przemysław Kłos (Toruń) 08.03.1982 1999 koniec kariery
    25.Wojciech Zieliński (Toruń) 22.04.1983 1999 koniec kariery
    26.Marcin Jaguś (Toruń) 05.03.1984 2000 koniec kariery
    27.Dawid Paszko (Toruń) 05.08.1984 2000 koniec kariery
    28.Marcin Głowacki (Toruń) 06.03.1983 2000 koniec kariery
    29.Arkadiusz Kalwasiński (Toruń) 07.11.1984 2001 koniec kariery
    30.Adrian Miedziński (Toruń) 20.08.1985 2001 2021 Toruń
    31.Robert Gut (Toruń) 09.02.1986 2002 koniec kariery
    32.Karol Ząbik (Toruń) 25.10.1986 2002 koniec kariery
    33.Tomasz Chyżewski (Toruń) 13.05.1985 2004 koniec kariery
    34.Damian Stachowiak (Toruń) 29.04.1986 2004 koniec kariery
    35.Tomasz Michnicki (Toruń) 17.08.1986 2004/2009 koniec kariery
    36.Adam Wiśniewski (Toruń) 27.01.1990 2006 koniec kariery
    37.Tomasz Wiśniewski (Toruń) 08.04.1988 2006 koniec kariery
    38.Damian Celmer (Toruń) 25.10.1989 2006 koniec kariery
    39.Oskar Pieniążek (Toruń) 03.05.1989 2007 koniec kariery
    40.Mateusz Lampkowski (Toruń) 04.02.1990 2007 koniec kariery
    41.Marcin Nowakowski (Toruń) 11.03.1989 2007 koniec kariery
    42.Łukasz Lipiński (Toruń) 23.06.1989 2007 koniec kariery
    43.Robert Ksiezak (Toruń) 15.01.1987 2008 koniec kariery
    44.Kamil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
    45.Emil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
    46.Łukasz Stogowski (Toruń) 20.09.1992 2008 koniec kariery
    47.Adam Wojciechowski (Toruń) 13.03 1992 2009 koniec kariery
    48.Łukasz Przedpełski (Toruń) 05.05 1992 2009 koniec kariery
    49.Damian Boniecki (Toruń) 23.02 1993 2009 koniec kariery
    50.Bartosz Pietrykowski (Toruń) 15.01 1994 2009 koniec kariery
    51.Mateusz Kwiatkowski (Toruń) 05.08.1993 2011 koniec kariery
    52.Mateusz Piernikowski (Toruń) 12.02.1995 2011 koniec kariery
    53.Paweł Przedpełski (Toruń) 23.06.1995 2011 2021 Toruń
    54.Patryk Rumiński (Toruń) 11.02.1993 2011 koniec kariery
    55.Mateusz Krywald (Toruń) 25.02.1995 2012 koniec kariery
    56.Dawid Mroczkowski (Toruń) 19.08.1995 2012 koniec kariery
    57.Patryk Sikora (Toruń) 21.10.1995 2012/2015 koniec kariery
    58.Adrian Śliwiński (Toruń) 11.08.1994 2012 koniec kariery
    59.Paweł Wolender (Toruń) 01.11.1994 2012 koniec kariery
    60.Wojciech Gołost (Toruń) 31.12.1996 2012 koniec kariery
    61.Dawid Krzyżanowski (Toruń) 25.08.1997 2012 koniec kariery
    62.Tomasz Przywieczerski (Toruń) 02.01.1997 2012/2015 koniec kariery
    63.Tomasz Beyger (Toruń) 06.12.1995 2013 koniec kariery
    64.Marcin Kościelski (Toruń) 11.06.1998 2015 2021 Wittstock
    65.Adrian Bułanowski (Toruń) 20.01.1998 2015 koniec kariery
    66.Igor Kopeć-Sobczyński (Toruń) 17.06.1999 2015 2021 Toruń
    67.Marcin Turowski (Toruń) 15.04.1999 2015 koniec kariery
    68.Mateusz Adamczewski (Toruń) 06.01.2000 2017 koniec kariery
    69.Aleks Rydlewski (Toruń) 20.02.2002 2017 2021 Krosno
    70.Justin Stolp (Toruń) 26.09.2001 2018 2021 Toruń
    71.Jakub Janik (Toruń) 13.09.2000 2018 2021 Krosno
    72.Cyprian Bieliński (Toruń) 15.12.2001 2019 koniec kariery
    73.Krzysztof Lewandowski (Toruń) 20.01.2005 2020 2021 Toruń
    74.Franciszek Majewski (Toruń) 250 ccm 26.12.2006 2020 2021 Toruń
    75.Kacper Makowski (Toruń) 26.07.2004 2021 2021 Toruń/Poznań
    76.Jakub Breński (Toruń) 250ccm 25.02.2008 2021 2021 Toruń
    77.Oskar Rumiński (Toruń) 250ccm 10.07.2006 2021 2021 Toruń
    78.Mateusz Affelt (Toruń) 13.06.2006 2021 2021 Toruń
    79.Kacper Czajkowski (Toruń) 16.06.2004 2021 2021 Toruń
    80.Pascal Krajewski (Toruń) 03.06.2006 2021 2021 Toruń




    Sezon 2021: startuje 15 zawodników




    Falubaz Zielona Góra:
    1.Artur Pawlak (Zielona Góra) 13.02.1974 1990 koniec kariery
    2.Tomasz Kruk (Zielona Góra) 21.12.1973 1990 koniec kariery
    3.Leszek Zagórski (Zielona Góra) 28.10.1973 1991 koniec kariery
    4.Stanisław Nowak (Zielona Góra) 01.01.1974 1991 koniec kariery
    5.Maciej Kulczyński (Zielona Góra) 12.07.1974 1991 koniec kariery
    6.Piotr Protasiewicz (Zielona Góra) 25.01.1975 1991 2021 Zielina Góra
    7.Mariusz Szańczuk (Zielona Góra) 13.05.1974 1991 koniec kariery
    8.Maciej Jaworek (Zielona Góra) 24.02.1961 odnowa 1992 koniec kariery
    9.Tomasz Luzarowski (Zielona Góra) 25.01.1976 1992 koniec kariery
    10.Andrzej Szczotarski (Zielona Góra) 15.05.1976 1992 koniec kariery
    11.Piotr Kuźniak (Zielona Góra) 03.05.1974 1992 koniec kariery
    12.Dariusz Kłopot (Zielona Góra) 09.09.1975 1993 koniec kariery
    13.Grzegorz Walasek (Zielona Góra) 29.08.1976 1993 2021 Ostrów
    14.Dariusz Kuszyk (Zielona Góra) 08.10.1977 1994 koniec kariery
    15.Grzegorz Kłopot (Zielona Góra) 07.08.1978 1995 koniec kariery
    16.Rafał Jełowicki (Zielona Góra) 03.04.1979 1995 koniec kariery
    17.Tomasz Tołoczko (Zielona Góra) 30.10.1978 1995 koniec kariery
    18.Marek Zarzecki (Zielona Góra) 11.03.1976 1995 koniec kariery
    19.Maciej Bornecki (Zielona Góra) 22.06.1979 1996 koniec kariery
    20.Cezary Zawadzki (Zielona Góra) 25.02.1980 1996 koniec kariery
    21.Krzysztof Stojanowski (Zielona Góra) 05.01.1979 1996 koniec kariery
    22.Sebastian Smoter (Zielona Góra) 10.01.1981 1997 koniec kariery
    23.Robert Duma (Zielona Góra) 18.03.1980 1997 koniec kariery
    24.Julian Gościak (Zielona Góra) 02.01.1980 1998 koniec kariery
    25.Arkadiusz Kędzior (Zielona Góra) 28.04.1981 1998 koniec kariery
    26.Dawid Kujawa (Zielona Góra) 13.04.1981 1998 koniec kariery
    27.Mariusz Dudek (Zielona Góra) 22.05.1981 1998 koniec kariery
    28.Bartłomiej Lisiewicz (Zielona Góra) 01.09.1982 1999 koniec kariery
    29.Rafał Kurmański (Zielona Góra) 22.08.1982 1999 koniec kariery
    30.Łukasz Kiersztan (Zielona Góra) 12.03.1984 2000 koniec kariery
    31.Bartosz Kasprowiak (Zielona Góra) 12.01.1982 2000 koniec kariery
    32.Tomasz Grabowski (Zielona Góra) 20.08.1984 2001 koniec kariery
    33.Artur Majewski (Zielona Góra) 28.06.1984 2001 koniec kariery
    34.Jacek Zarówny (Zielona Góra) 09.02.1985 2001 koniec kariery
    35.Krzysztof Dominiczak (Zielona Góra) 11.05.1985 2002 koniec kariery
    36.Alan Marcinkowski (Zielona Góra) 22.11.1986 2003 koniec kariery
    37.Marcin Rutkowski (Zielona Góra) 02.12.1984 2003 koniec kariery
    38.Damian Grabski (Zielona Góra) 04.05.1986 2003 koniec kariery
    39.Adam Kulczyński (Zielona Góra) 17.01.1986 2004 koniec kariery
    40.Grzegorz Bartkowiak (Zielona Góra) 19.03.1987 2004 koniec kariery
    41.Daniel Pytel (Zielona Góra) 23.11.1987 2004 koniec kariery
    42.Grzegorz Zengota (Zielona Góra) 29.08.1988 2004/2020 2021 Bydgoszcz
    43.Robert Kessler (Zielona Góra) 05.04.1973 2005 koniec kariery
    44.Paweł Gwóźdź (Zielona Góra) 26.05.1989 2005 koniec kariery
    45.Bartosz Morawski (Zielona Góra) 19.03.1987 2005 koniec kariery
    46.Krzysztof Pankowski (Zielona Góra) 21.03.1988 2005 koniec kariery
    47.Janusz Baniak (Zielona Góra) 19.10.1989 2006 koniec kariery
    48.Przemysław Zarzycki (Zielona Góra) 13.06.1988 2006 koniec kariery
    49.Mateusz Łukowiak (Zielona Góra) 27.01.1990 2007 koniec kariery
    50.Tomasz Halicki (Zielona Góra) 01.07.1992 2008 koniec kariery
    51.Patryk Dudek (Zielona Góra) 20.06.1992 2008 2021 Zielona Góra
    52.Kacper Rogowski (Zielona Góra) 14.04 1993 2009 koniec kariery
    53.Daniel Paluszkiewicz (Zielona Góra) 31.05 1994 2009 koniec kariery
    54.Adam Strzelec (Zielona Góra) 19.09 1994 2009 koniec kariery
    55.Adrian Wojewoda (Zielona Góra) 13.01 1994 2009 koniec kariery
    56.Remigiusz Perzyński (Zielona Góra) 06.03.1995 2010 koniec kariery
    57.Maksymilian Ristok (Zielona Góra) 10.05.1994 2010 koniec kariery
    58.Krystian Krzywiecki (Zielona Góra) 15.07.1994 2010 koniec kariery
    59.Oskar Lis (Zielona Góra) 17.12.1996 2012 koniec kariery
    60.Alex Zgardziński (Zielona Góra) 08.02.1997 2012 koniec kariery
    61.Kamil Merena (Zielona Góra) 03.10.1997 2013 koniec kariery
    62.Arkadiusz Potoniec (Zielona Góra) 23.11.1997 2013 koniec kariery
    63.Bartosz Kibała (Zielona Góra) 14.12.1997 2013 koniec kariery
    64.Mateusz Burzyński (Zielona Góra) 19.12.1998 2014 koniec kariery
    65.Wojciech Pilarski (Zielona Góra) 16.08.1998 2015 koniec kariery
    66.Oskar Potoniec (Zielona Góra) 14.08.2000 2015 koniec kariery
    67.Damian Pawliczak (Zielona Góra) 20.06.1999 2015 2021 Zielona Góra
    68.Jakub Zubczyński (Zielona Góra) 07.07.1999 2015 koniec kariery
    69.Jakub Osyczka (Zielona Góra) 20.09.2000 2016 2021 Zielona Góra
    70.Matuesz Tonder (Zielona Góra) 22.11.1999 2016 2021 Zielona Góra
    71.Fabian Ragus (Zielona Góra) 30.09.2003 2019 2021 Zielona Góra
    72.Eryk Kwieceń (Zielona Góra) 09.05.2000 2017 koniec kariery
    73.Sebastian Helwig (Zielona Góra) 08.06.2001 2018 koniec kariery
    74.Nile Tufft (Zielona Góra) 26.11.2001 2018 2021 Zielona Góra
    75.Damian Boduch (Zielona Góra) 30.11.2000 2018 koniec kariery
    76.Adrian Bieszczak (Zielona Góra) 250ccm 27.01.2004 2018 koniec kariery
    77.Filip Frącewicz (Zielona Góra) 250 ccm xx.xx.2007 2020 2021 Zielona Góra
    78.Wiktor Pelc (Zielona Góra) 250ccm 15.08.2006 2020 2021 Zielona Góra


    Sezon 2021: startuje 11 zawodników




    Unia Leszno:
    1.Paweł Przybyłek (Leszno) 11.05.1973 1990 koniec kariery
    2.Krzysztof Mitura (Leszno) 24.11.1972 1990 koniec kariery
    3.Waldemar Kałużny (Leszno) 13.03.1974 1990 koniec kariery
    4.Robert Mikołajczak (Leszno) 22.05.1975 1991 koniec kariery
    5.Radosław Woźniak (Leszno) 29.06.1975 1992 koniec kariery
    6.Robert Banaszak (Leszno) 14.09.1974 1992 koniec kariery
    7.Adam Skórnicki (Leszno) 22.10.1976 1993 długi tor
    8.Marek Rypień (Leszno) 05.06.1977 1993 koniec kariery
    9.Bartosz Wlekły (Leszno) 13.04.1975 1993 koniec kariery
    10.Damian Baliński (Leszno) 05.08.1977 1994 2021 Rawicz
    11.Piotr Dym (Leszno) 31.08.1976 1994 koniec kariery
    12.Mariusz Szmanda (Leszno) 13.06.1977 1994 koniec kariery
    13.Tomasz Wolsztyński (Leszno) 26.01.1978 1995 koniec kariery
    14.Maciej Jąder (Leszno) 21.09.1978 1995 koniec kariery
    15.Andrzej Szymański (Leszno) 13.05.1977 1995 koniec kariery
    16.Daniel Strzelbicki (Leszno) 14.03.1978 1995 koniec kariery
    17.Daniel Tęgi(Leszno) 06.02.1979 1995 koniec kariery
    18.Andrzej Korolew (Leszno) 30.07.1969 1996 koniec kariery
    19.Jacek Faryna (Leszno) 21.01.1979 1996 koniec kariery
    20.Tomasz Łukaszewicz (Leszno) 26.12.1979 1996 koniec kariery
    21.Arkadiusz Mazurek (Leszno) 05.09.1980 1996 koniec kariery
    22.Marcin Tomkowiak (Leszno) 18.04.1981 1997 koniec kariery
    23.Konrad Dratwiński (Leszno) 26.02.1982 1998 koniec kariery
    24.Łukasz Loman (Leszno) 10.05.1982 1998 koniec kariery
    25.Łukasz Jankowski (Leszno) 07.12.1982 1999 koniec kariery
    26.Marcin Musiał (Leszno) 11.06.1982 1999 koniec kariery
    27.Norbert Kościuch (Leszno) 28.04.1984 2000 2021 Łódź
    28.Dariusz Myler (Leszno) 11.03.1984 2000 koniec kariery
    29.Krzysztof Kasprzak (Leszno) 18.07.1984 2000 2021 Grudziądz
    30.Marcin Jankowski (Leszno) 05.10.1984 2001 koniec kariery
    31.Marcin Bzdęga (Leszno) 04.11.1984 2001 koniec kariery
    32.Oskar Wolsztyński (Leszno) 15.08.1985 2001 koniec kariery
    33.Jarosław Jankowski (Leszno) 23.09.1984 2002 koniec kariery
    34.Marek Nawrot (Leszno) 25.04.1985 2002 koniec kariery
    35.Artur Wawrzynkiewicz (Leszno) 13.10.1986 2003 koniec kariery
    36.Robert Kasprzak (Leszno) 08.04.1987 2003 koniec kariery
    37.Hubert Kubacki (Leszno) 10.08.1987 2003 koniec kariery
    38.Jacek Karmoliński (Leszno) 08.05.1987 2004 koniec kariery
    39.Piotr Dziatkowiak (Leszno) 04.05.1987 2004 koniec kariery
    40.Mateusz Jurga (Leszno) 26.03.1988 2004 koniec kariery
    41.Adam Kajoch (Leszno) 07.03.1988 2004 koniec kariery
    42.Damian Baliński jr. (Leszno) 14.05.1989 2005 koniec kariery
    43.Sławomir Musielak (Leszno) 03.03.1990 2006 koniec kariery
    44.Damian Perz (Leszno) 20.08.1988 2006 koniec kariery
    45.Paweł Ratajszczak (Leszno) 17.03.1991 2007 koniec kariery
    46.Mateusz Łukaszewski (Leszno) 16.03.1992 2008 koniec kariery
    47.Przemysław Pawlicki (Leszno) 05.09.1991 2008 2021 Grudziądz
    48.Tobiasz Musielak (Leszno) 18.08 1993 2009 2021 Krosno
    49.Kamil Adamczewski (Leszno) 28.05 1993 2009 koniec kariery
    50.Piotr Pawlicki jr.(Leszno) 30.11.1994 2010 2021 Leszno
    51.Damian Michalski (Leszno) 15.01.1995 2010 koniec kariery
    52.Paweł Urbański (Leszno) 21.07.1994 2011 koniec kariery
    53.Filip Marach (Leszno) 05.03.1996 2011 koniec kariery
    54.Marcin Nowak (Leszno) 18.08.1995 2011 2021 Łódź
    55.Michał Piosicki (Leszno) 03.11.1996 2012 koniec kariery
    56.Daniel Kaczmarek (Leszno) 02.06.1997 2012 2021 Ostrów
    57.Bartosz Smektała (Leszno) 22.08.1998 2013 2021 Częstochowa
    58.Dominik Kubera (Leszno) 15.04.1999 2014 2021 Lublin
    59.Marek Lutowicz (Leszno) 07.02.1998 2015 koniec kariery
    60.Wiktor Lis (Leszno) 04.11.1999 2016 koniec kariery
    61.Szymon Szlauderbach (Leszno) 26.10.1999 2016 2021 Leszno/Rawicz
    62.Tymoteusz Picz (Leszno) 04.01.2002 2017 koniec kariery
    63.Wiktor Trofimow (Leszno) 01.10.1999 2017 2021 Rybnik
    64.Kacper Pludra (Leszno) 21.08.2002 2017 2021 Rawicz/Leszno
    65.Krzysztof Sadurski (Leszno) 22.03.2003 2018 2021 Rawicz/Leszno
    66.Hubert Ścibak (Leszno) 14.11.2003 2019 2021 Leszno/Rawicz
    67.Damian Ratajczak (Leszno) 23.05.2005 2020 2021 Leszno/Rawicz
    68.Jakub Oleksiak (Leszno) 250ccm 14.01.2007 2020 2021 Leszno
    69.Hubert Jabłoński (Leszno) 02.02.2006 2021 2021 Leszno
    70.Antoni Mencel (Leszno) 15.10.2005 2021 2021 Leszno
    71.Maksym Borowiak (Leszno) 01.11.2005 2021 2021 Leszno
    72.Olivier Buszkiewicz (Leszno) 08.07.2004 2021 2021 Leszno/Rawicz
    73.Marcel Juskowiak (Leszno) 25.03.2008 250ccm 2021 2021 Leszno
    74.Kacper Teska (Leszno) 01.08.2006 2021 2021 Leszno
    75.Tobiasz Musielak (Leszno) 16.04.2006 2021 2021 Leszno
    76.Krzysztof Skorczyk (Leszno) 250ccm 22.10.2007 2021 2021 Leszno
    77.Kamil Witkowski (Leszno) 250ccm xx.xx.2008 2021 2021 Leszno
    78.Krystian Buczyński (Leszno) 250ccm 28.07.2008 2021 2021 Leszno


    Sezon 2021: startuje 28 zawodników




    Włókniarz Częstochowa:
    1.Robert Kaczmarek (Częstochowa) 11.05.1973 1990 koniec kariery
    2.Artur Zaguła (Częstochowa) 13.11.1972 1991 koniec kariery
    3.Artur Suchecki (Częstochowa) 07.03.1974 1991 koniec kariery
    4.Piotr Ułamek (Częstochowa) 28.06.1974 1991 koniec kariery
    5.Rafał Osumek (Częstochowa) 21.08.1975 1991 koniec kariery
    6.Tomasz Durma (Częstochowa) 19.08.1976 1992 koniec kariery
    7.Wojciech Pluta (Częstochowa) 31.10.1974 1992 koniec kariery
    8.Sebastian Ułamek (Częstochowa) 20.11.1975 1992 koniec kariery
    9.Artur Pietrzyk (Częstochowa) 04.10.1977 1994 koniec kariery
    10.Mariusz Szulc (Częstochowa) 02.08.1978 1994 koniec kariery
    11.Michał Markowski (Częstochowa) 14.02.1979 1996 koniec kariery
    12.Dominik Depta (Częstochowa) 04.02.1979 1996 koniec kariery
    13.Marcel Maliński (Częstochowa) 12.08.1980 1997 koniec kariery
    14.Krzysztof Stempel (Częstochowa) 26.12.1980 1998 koniec kariery
    15.Michał Ciurzyński (Częstochowa) 09.12.1979 1998 koniec kariery
    16.Adam Pietraszko (Częstochowa) 18.08.1982 1999 koniec kariery
    17.Adrian Marczak (Częstochowa) 13.11.1982 1999 koniec kariery
    18.Artur Tomczyk (Częstochowa) 02.06.1982 1999 koniec kariery
    19.Daniel Skupień (Częstochowa) 15.11.1982 1999 koniec kariery
    20.Jordan Jurczyński (Częstochowa) 29.11.1982 2001 koniec kariery
    21.Kamil Łyko (Częstochowa) 26.07.1984 2001 koniec kariery
    22.Dariusz Głębocki (Częstochowa) 18.11.1970 2001 koniec kariery
    23.Rune Holta (Częstochowa) 29.08.1973 2001 2021 Rybnik
    24.Konrad Gajecki (Częstochowa) 18.09.1984 2002 koniec kariery
    25.Robert Marjankowski (Częstochowa) 29.10.1984 2002 koniec kariery
    26.Piotr Jędrzejkiewicz (Częstochowa) 03.04.1985 2002 koniec kariery
    27.Michał Ciura (Częstochowa) 16.04.1987 2003 koniec kariery
    28.Sebastian Pydzik (Częstochowa) 11.01.1986 2003 koniec kariery
    29.Daniel Surowaniec (Częstochowa) 26.03.1986 2004 koniec kariery
    30.Damian Romańczuk (Częstochowa) 24.09.1988 2005 koniec kariery
    31.Marcin Piekarski (Częstochowa) 21.06.1989 2005 koniec kariery
    32.Borys Miturski (Częstochowa) 20.06.1989 2005 koniec kariery
    33.Mateusz Kowalczyk (Częstochowa) 13.18.1989 2005 koniec kariery
    34.Kamil Mistygacz (Częstochowa) 06.08 1989 odnowa 2005/2009 koniec kariery
    35.Przemysław Dądela (Częstochowa) 17.06 1985 odnowa 2002/2009 koniec kariery
    36.Cezary Romańczuk (Częstochowa) 17.04.1991 2008 koniec kariery
    37.Adrian Osmólski (Częstochowa) 27.10.1991 2008 koniec kariery
    38.Dawid Bąk (Częstochowa) 01.09.1992 2008 koniec kariery
    39.Marcin Bubel (Częstochowa) 29.01.1993 2008 koniec kariery
    40.Rafał Malczewski (Częstochowa) 27.02 1994 2009 koniec kariery
    41.Łukasz Bojarski (Częstochowa) 26.10.1993 2010 koniec kariery
    42.Artur Czaja (Częstochowa) 23.01.1994 2010 koniec kariery
    43.Hubert Łęgowik (Częstochowa) 21.05.1995 2010 2021 Rzeszów
    44.Damian Synowiec (Częstochowa) 27.09.1994 2010 koniec kariery
    45.Mateusz Borowicz (Częstochowa) 18.02.1994 2010 koniec kariery
    46.Patryk Wester (Częstochowa) 09.02.1994 2011 koniec kariery
    47.Oskar Polis (Częstochowa) 15.09.1996 2012 2021 Opole
    48.Przemysław Portas (Częstochowa) 18.11.1996 2012 koniec kariery
    49.Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) 09.07.1996 2012/2014 koniec kariery
    50.Robin Zymek (Częstochowa) 08.12.1991 2012 koniec kariery
    51.Maksym Drabik (Częstochowa) 22.02.1998 2013 2021 Wrocław
    52.Kamil Długosz (Częstochowa) 26.08.1996 2013 koniec kariery
    53.Bartosz Pych (Częstochowa) 19.05.1996 2014 koniec kariery
    54.Adrian Woźniak (Częstochowa) 28.02.1999 2015 koniec kariery
    55.Michał Gruchalski (Częstochowa) 18.11.1998 2015 2021 Gdańsk
    56.Adrian Bialk (Częstochowa) 25.09.1999 2015 koniec kariery
    57.Kamil Sobczyk (Częstochowa) 05.03.1996 2015 koniec kariery
    58.Bartosz Świącik (Częstochowa) 02.11.1997 2015 koniec kariery
    59.Oskar Nocuń (Częstochowa) 30.06.1997 2015 koniec kariery
    60.Paweł Staniszewski (Częstochowa) 12.11.1998 2015 koniec kariery
    61.Bartosz Tyras (Częstochowa) 30.12.1996 2016 koniec kariery
    62.Mateusz Świdnicki (Częstochowa) 10.08.2001 2017 2021 Częstochowa
    63.Monika Nietyksza (Częstochowa) 11.10.2001 2017 koniec kariery
    64.Dominik Majchrzak (Częstochowa) 18.11.2001 2017 koniec kariery
    65.Daniel Bajor (Częstochowa) 28.07.1998 2017 koniec kariery
    66.Kacper Dymek (Częstochowa) 250ccm 08.09.2004 2017 koniec kariery
    67.Jakub Martyniak (Częstochowa) 31.05.2002 2019 2021 Częstochowa/Opole
    68.Patryk Kowalik (Częstochowa) 24.01.2003 2019 2021 Łódź
    69.Kamil Król (Częstochowa) 22.09.2003 2019 2021 Częstochowa
    70.Kajetan Kupiec (Częstochowa) 09.12.2005 2021 2021 Częstochowa
    71.Franciszek Karczewski (Częstochowa) 23.02.2006 2021 2021 Częstochowa
    72.Szymon Ludwiczak (Częstochowa) 250ccm 15.03.2007 2021 2021 Częstochowa
    73.Kacper Halkiewicz (Częstochowa) 250ccm 06.01.2007 2021 2021 Częstochowa


    Sezon 2021: startuje 13 zawodników




    ROW Rybnik:
    1.Dariusz Oleś (Rybnik) 16.11.1973 1990 koniec kariery
    2.Eugeniusz Tudzież (Rybnik) 30.03.1973 1990 koniec kariery
    3.Marek Fojcik (Rybnik) 09.07.1973 1992 koniec kariery
    4.Kazimierz Tarabura (Rybnik) 13.12.1974 1992 koniec kariery
    5.Eugeniusz Sosna (Rybnik) 30.12.1975 1993 koniec kariery
    6.Paweł Sobczyk (Rybnik) 26.06.1975 1994 koniec kariery
    7.Krzysztof Mrowiec (Rybnik) 08.03.1977 1994 koniec kariery
    8.Mariusz Węgrzyk (Rybnik) 22.04.1979 1995 koniec kariery
    9.Marcin Konkol (Rybnik) 16.07.1978 1995 koniec kariery
    10.Marcin Kiermaszek (Rybnik) 03.03.1980 1996 koniec kariery
    11.Bogusław Ficner (Rybnik) 09.07.1976 1996 koniec kariery
    12.Piotr Padowski (Rybnik) 03.02.1979 1996 koniec kariery
    13.Marcin Furgoł (Rybnik) 22.07.1979 1996 koniec kariery
    14.Wojciech Węgrzyn (Rybnik) 23.04.1979 1996 koniec kariery
    15.Artur Tyman (Rybnik) 12.09.1979 1996 koniec kariery
    16.Krzysztof Wasilewski (Rybnik) 09.06.1977 1996 koniec kariery
    17.Roman Chromik (Rybnik) 28.02.1981 1997 koniec kariery
    18.Robert Pawliczek (Rybnik) 07.02.1981 1998 koniec kariery
    19.Konrad Ryszka (Rybnik) 30.06.1982 1998 koniec kariery
    20.Łukasz Szmid (Rybnik) 25.04.1981 1998 koniec kariery
    21.Rafał Szombierski (Rybnik) 12.03.1982 1998 koniec kariery
    22.Zenon Trybuś (Rybnik) 03.08.1981 1998 koniec kariery
    23.Józef Rutkowski (Rybnik) 17.09.1980 1998 koniec kariery
    24.Zbigniew Czerwiński (Rybnik) 18.11.1982 1999 koniec kariery
    25.Łukasz Romanek (Rybnik) 21.08.1983 2000 koniec kariery
    26.Janusz Rożek (Rybnik) 03.08.1983 2001 koniec kariery
    27.Marek Szczyrba (Rybnik) 31.08.1983 2001 koniec kariery
    28.Lechosław Tudzież (Rybnik) 15.07.1984 2001 koniec kariery
    29.Dawid Kubica (Rybnik) 18.06.1983 2001 koniec kariery
    30.Adrian Śmieja (Rybnik) 30.05.1985 2002 koniec kariery
    31.Artur Maciończyk (Rybnik) 30.01.1986 2002 koniec kariery
    32.Wojciech Druchniak (Rybnik) 19.03.1986 2003 koniec kariery
    33.Roman Poważnyj (Rybnik) 23.10.1976 2003 koniec kariery
    34.Patryk Pawlaszczyk (Rybnik) 16.03.1988 2004 koniec kariery
    35.Mateusz Mura (Rybnik) 21.09.1986 2004 koniec kariery
    36.Michał Mitko (Rybnik) 12.12.1988 2005 koniec kariery
    37.Rafał Fleger (Rybnik) 09.06.1989 2005 koniec kariery
    38.Rafał Świerczek (Rybnik) 03.08.1987 2005 koniec kariery
    39.Paweł Paliga (Rybnik) 25.08.1989 2005 koniec kariery
    40.Piotr Korbel (Rybnik) 28.06.1989 2006 koniec kariery
    41.Sławomir Pyszny (Rybnik) 25.10.1989 2006 koniec kariery
    42.Bartosz Szymura (Rybnik) 12.09.1989 2006/2017 2021 Wittstock
    43.Mateusz Konsek (Rybnik) 05.06.1990 2007 koniec kariery
    44.Mateusz Chochliński (Rybnik) 04.10.1990 2007 koniec kariery
    45.Kamil Fleger (Rybnik) 02.11.1990 2007 koniec kariery
    46.Tomasz Wolniewicz (Rybnik) 22.03.1991 2008 koniec kariery
    47.Łukasz Piecha (Rybnik) 03.11.1991 2008 koniec kariery
    48.Łukasz Sussman (Rybnik) 18.10.1989 2008 koniec kariery
    49.Mateusz Domański (Rybnik) 14.08 1992 2009 koniec kariery
    50.Robert Oleś (Rybnik) 14.10.1994 2011 koniec kariery
    51.Dominik Witek (Rybnik) 03.08.1996 2011 koniec kariery
    52.Łukasz Witoszek (Rybnik) 17.07.1996 2011 koniec kariery
    53.Kamil Wieczorek (Rybnik) 30.04.1998 2013 2021 Rybnik
    54.Robert Chmiel (Rybnik) 23.06.1998 2014 2021 Poznań
    55.Michał Szmidt (Rybnik) 25.01.1998 2015 koniec kariery
    56.Lars Skupień (Rybnik) 24.10.1997 2016 2021 Poznań
    57.Miłosz Wypior (Rybnik) 23.11.1999 2016 koniec kariery
    58.Dawid Jona (Rybnik) 01.03.1998 2016 koniec kariery
    59.Przemysław Giera (Rybnik) 09.01.2001 2016 2021 Rybnik
    60.Mateusz Tudzież (Rybnik) 11.04.2000 2017 2021 Rybnik
    61.Dominik Tyman (Rybnik) 08.02.2003 2018 2021 Poznań
    62.Kacper Kłosok (Rybnik) 24.06.2003 2018 2021 Poznań
    63.Kacper Duda (Rybnik) 16.09.2002 2018 koniec kariery
    64.Błażej Wypior (Rybnik) 28.03.2003 2019 2021 Rybnik
    65.Wiktor Wasilewski (Rybnik) 250ccm 26.11.2004 2019 2021 Rybnik
    66.Paweł Trześniewski (Rybnik) 28.07.2005 2020 2021 Rybnik
    67.Kacper Tkocz (Rybnik) 29.01.2005 2021 2021 Rybnik
    68.Seweryn Grabarczyk (Rybnik) xx.xx.2006 2021 2021 Rybnik
    69.Lech Chlebowski (Rybnik) 16.11.2005 2021 2021 Rybnik
    70.Szymon Tomaszewski (Rybnik) 250ccm 04.09.2008 2021 2021 Rybnik




    Sezon 2021: startuje 15 zawodników




    Start Gniezno:
    1.Adam Fajfer (Gniezno) 24.07.1973 1990 koniec kariery
    2.Sławomir Zobel (Gniezno) 26.12.1969 1991 koniec kariery
    3.Jarosław Zobel (Gniezno) 21.12.1971 1991 koniec kariery
    4.Eryk Wolniewiński (Gniezno) 12.02.1973 1991 koniec kariery
    5.Michał Kozłowski (Gniezno) 28.04.1976 1992 koniec kariery
    6.Rafał Sosna (Gniezno) 15.03.1976 1992 koniec kariery
    7.Robert Szulc (Gniezno) 03.11.1974 1992 koniec kariery
    8.Przemysław Fajfer (Gniezno) 21.11.1976 1993 koniec kariery
    9.Leszek Sikorski (Gniezno) 12.07.1977 1993 koniec kariery
    10.Krzysztof Jabłoński (Gniezno) 30.09.1977 1994 koniec kariery
    11.Dariusz Włodarczyk (Gniezno) 01.02.1977 1995 koniec kariery
    12.Krzysztof Urbaniak (Gniezno) 16.01.1978 1995 koniec kariery
    13.Mariusz Lisiak (Gniezno) 17.12.1978 1995 koniec kariery
    14.Paweł Duszyński (Gniezno) 03.08.1979 1995 koniec kariery
    15.Tomasz Cieślewicz (Gniezno) 27.12.1978 1995 koniec kariery
    16.Daniel Szulz (Gniezno) 20.03.1980 1996 koniec kariery
    17.Tomasz Nowakowski (Gniezno) 09.09.1980 1996 koniec kariery
    18.Dawid Cieślewicz (Gniezno) 08.09.1980 1997 koniec kariery
    19.Łukasz Załoga (Gniezno) 29.08.1979 1997 koniec kariery
    20.Łukasz Linette (Gniezno) 01.10.1982 1998 koniec kariery
    21.Paweł Michalak (Gniezno) 26.06.1982 1998 koniec kariery
    22.Przemysław Woźniak (Gniezno) 09.08.1982 1998 koniec kariery
    23.Adam Wojciechowski (Gniezno) 24.09.1982 1999 koniec kariery
    24.Krzysztof Garstka (Gniezno) 09.07.1981 1999 koniec kariery
    25.Piotr Gwiazda (Gniezno) 02.02.1983 1999 koniec kariery
    26.Marek Cieśliewicz (Gniezno) 26.03.1984 2000 koniec kariery
    27.Mirosław Jabłoński (Gniezno) 14.02.1985 2001 2021 Gniezno
    28.Przemysław Kwapich (Gniezno) 14.12.1981 2001 koniec kariery
    29.Dariusz Staniszewski (Gniezno) 11.02.1985 2002 koniec kariery
    30.Adrian Gomólski (Gniezno) 29.04.1987 2003 koniec kariery
    31.Bartosz Wiciński (Gniezno) 28.10.1983 2003 koniec kariery
    32.Łukasz Andrzejczak (Gniezno) 31.08.1981 odnowa 2004 koniec kariery
    33.Łukasz Związko (Gniezno) 05.04.1980 odnowa 2004 koniec kariery
    34.Sebastian Skrzypczak (Gniezno) 18.05.1983 1999/2004 koniec kariery
    35.Bartosz Borzykowski (Gniezno) 27.06.1989 2005 koniec kariery
    36.Maciej Fajfer (Gniezno) 06.04.1991 2007 koniec kariery
    37.Bartosz Kropidłowski (Gniezno) 30.10.1989 2007 koniec kariery
    38.Kacper Gomólski (Gniezno) 02.03.1993 2008 2021 Rybnik
    39.Arkadiusz Sturomski (Gniezno) 04.12.1992 2008 koniec kariery
    40.Marcin Wawrzyniak (Gniezno) 15.01 1994 2009 koniec kariery
    41.Krzysztof Szychowski (Gniezno) 01.08 1990 2009 koniec kariery
    42.Wojciech Lisecki (Gniezno) 20.04 1992 2009 koniec kariery
    43.Oskar Fajfer (Gniezno) 30.04 1994 2009 2021 Gniezno
    44.Adrian Gała (Gniezno) 30.01.1995 2010 2021 Bydgoszcz
    45.Dawid Dąbek (Gniezno) 20.11.1995 2012 koniec kariery
    46.Maciej Kubasik (Gniezno) 03.11.1995 2012 koniec kariery
    47.Łukasz Michałek (Gniezno) 25.04.1995 2012 koniec kariery
    48.Dawid Wawrzyniak (Gniezno) 19.06.1998 2013 koniec kariery
    49.Patryk Fajfer (Gniezno) 18.07.1997 2014 koniec kariery
    50.Krystian Białecki (Gniezno) 15.04.1997 2015 koniec kariery
    51.Kevin Fajfer (Gniezno) 04.06.1998 2016 2021 Gniezno
    52.Weronika Burlaga (Gniezno) 06.12.1999 2017 koniec kariery
    53.Szymon Szwacher (Gniezno) 12.10.2002 2018 2021 Gniezno/Poznań
    54.Michał Lewandowski (Gniezno) 11.04.2001 2018 koniec kariery
    55.Kacper Grzelak (Gniezno) 24.10.2002 2019 2021 Zielona Góra
    56.Adrian Cieślewicz (Gniezno) 09.12.2003 2019 2021 Gniezno
    57.Mikołaj Czapla (Gniezno) 06.11.2003 2019 2021 Gniezno/Poznań
    58.Oskar Hurysz (Gniezno) 05.09.2005 2021 2021 Gniezno
    59.Mateusz Jabłoński (Gniezno) 20.02.2006 2021 2021 Gniezno


    Sezon 2021: startuje 11 zawodników








    Unia Tarnów:
    1.Paweł Jachym (Tarnów) 21.02.1973 1990 koniec kariery
    2.Jarosław Nowak (Tarnów) 06.06.1973 1990 koniec kariery
    3.Mirosław Cierniak (Tarnów) 19.12.1973 1990 koniec kariery
    4.Grzegorz Rempała (Tarnów) 27.05.1974 1990 koniec kariery
    5.Mariusz Niemczura (Tarnów) 01.05.1975 1991 koniec kariery
    6.Grzegorz Mróz (Tarnów) 11.02.1974 1991 koniec kariery
    7.Mariusz Łazarz (Tarnów) 27.02.1975 1992 koniec kariery
    8.Paweł Świerzb (Tarnów) 29.04.1977 1993 koniec kariery
    9.Robert Wardzała (Tarnów) 12.10.1975 1993 koniec kariery
    10.Janusz Wawrzonek (Tarnów) 07.01.1974 1993 koniec kariery
    11.Piotr Mikuta (Tarnów) 17.05.1976 1993 koniec kariery
    12.Grzegorz Ziaja (Tarnów) 10.10.1976 1993 koniec kariery
    13.Tomasz Rempała (Tarnów) 15.07.1978 1994 koniec kariery
    14.Wojciech Szustak (Tarnów) 11.06.1977 1995 koniec kariery
    15.Krzysztof Kaczor (Tarnów) 28.01.1979 1995 koniec kariery
    16.Sebastian Jagoda (Tarnów) 25.08.1979 1996 koniec kariery
    17.Krzysztof Mikuta (Tarnów) 07.11.1980 1997 koniec kariery
    18.Paweł Szczęch (Tarnów) 02.12.1980 1997 koniec kariery
    19.Stanisław Burza (Tarnów) 26.09.1977 1997 2021 Świętochłowice
    20.Tomasz Budzik (Tarnów) 25.08.1981 1997 koniec kariery
    21.Sławomir Wnękowicz (Tarnów) 13.06.1978 1997 koniec kariery
    22.Dawid Bendzera (Tarnów) 11.05.1983 1999 koniec kariery
    23.Janusz Kołodziej (Tarnów) 27.05.1984 2000 2021 Leszno
    24.Sławomir Baran (Tarnów) 23.10.1983 2000 koniec kariery
    25.Paweł Baran (Tarnów) 30.10.1983 2001 koniec kariery
    26.Adrian Stós(Tarnów) 25.09.1985 2002 koniec kariery
    27.Kamil Zieliński (Tarnów) 22.10.1987 2004 koniec kariery
    28.Grzegorz Dzik (Tarnów) 03.08.1987 2004 koniec kariery
    29.Maciej Ciesielski (Tarnów) 30.11.1987 2004 koniec kariery
    30.Mateusz Trytko (Tarnów) 31.07.1988 2005 koniec kariery
    31.Szymon Kiełbasa (Tarnów) 16.11.1989 2006 koniec kariery
    32.Łukasz Kiełbasa (Tarnów) 16.04.1989 2006 koniec kariery
    33.Tadeusz Kostro (Tarnów) 08.05.1991 2007 koniec kariery
    34.Jakub Jamróg (Tarnów) 24.06 1991 2009 2021 Gdańsk
    35.Edward Mazur (Tarnów) 24.09 1993 2009 koniec kariery
    36.Łukasz Lesiak (Tarnów) 19.04 1994 2009 koniec kariery
    37.Arkadiusz Madej (Tarnów) 27.07.1995 2011 koniec kariery
    38.Ernest Koza (Tarnów) 25.05.1994 2012 2021 Tarnów
    39.Dawid Matura (Tarnów) 30.12.1996 2012 koniec kariery
    40.Damian Dąbrowski (Tarnów) 07.10.1996 2013 koniec kariery
    41.Eryk Budzyń (Tarnów) 25.01.1997 2013 koniec kariery
    42.Michał Nowiński (Tarnów) 26.06.1996 2013 koniec kariery
    43.Patryk Rolnicki (Tarnów) 05.07.1998 2014 2021 Rzeszów
    44.Kacper Konieczny (Tarnów) 20.10.1998 2015 koniec kariery
    45.Krystian Stefanów (Tarnów) 20.06.2000 2016 2021 Norwegia
    46.Piotr Pióro (Tarnów) 08.01.1999 2016 2021 Łódź
    47.Jacek Rempała (Tarnów) 16.02.1971 1988/2017 koniec kariery
    48.Dawid Knapik (Tarnów) 27.03.2001 2017 koniec kariery
    49.Przemysław Konieczny (Tarnów) 13.06.2001 2017 2021 Tarnów
    50.Mateusz Cierniak (Tarnów) 03.10.2002 2018 2021 Lublin
    51.Dawid Rempała (Tarnów) 26.12.2002 2018 2021 Tarnów/Rzeszów
    52.Piotr Świercz (Tarnów) 15.11.2004 2020 2021 Tarnów
    53.Igor Gryzło (Tarnów) 07.01.2007 250ccm 2021 2021 Tarnów
    54.Jan Heleniak (Tarnów) 18.05.2007 250ccm 2021 2021 Tarnów
    55.Brajan Gromniak (Tarnów) 22.02.2008 250ccm 2021 2021 Tarnów






    Sezon 2021: startuje 14 zawodników






    KMŻ Lublin/KM Cross Lublin:
    1.Jarosław Libera (Lublin) 16.05.1973 1990 koniec kariery
    2.Robert Szewczyk (Lublin) 25.10.1972 1990 koniec kariery
    3.Tomasz Włodarczyk (Lublin) 21.01.1973 1991 koniec kariery
    4.Andrzej Kutyna (Lublin) 01.04.1974 1991 koniec kariery
    5.Tomasz Słowiński (Lublin) 02.07.1975 1992 koniec kariery
    6.Marcin Knap (Lublin) 13.05.1977 1993 koniec kariery
    7.Robert Dados (Lublin) 15.02.1977 1993 koniec kariery
    8.Paweł Staszek (Lublin) 20.05.1978 1993 koniec kariery
    9.Tomasz Piszcz (Lublin) 08.06.1977 1994 koniec kariery
    10.Marcin Nowoszyński (Lublin) 20.08.1977 1996 koniec kariery
    11.Jarosław Cieślak (Lublin) 10.02.1979 1996 koniec kariery
    12.Ryszad Brzozowski (Lublin) 11.06.1966 1997 koniec kariery
    13.Marcin Kondratowicz (Lublin) 21.02.1981 1997 koniec kariery
    14.Marcin Pawłowski (Lublin) 03.09.1978 1997 koniec kariery
    15.Jacek Adamczyk (Lublin) 11.04.1981 1997 koniec kariery
    16.Michał Dados (Lublin) 08.06.1979 1997 koniec kariery
    17.Sebastian Trumiński (Lublin) 18.04.1980 1997 koniec kariery
    18.Jarosław Wiśniewski (Lublin) 04.09.1979 1998 koniec kariery
    19.Marek Ochal (Lublin) 27.01.1981 1998 koniec kariery
    20.Daniel Jeleniewski (Lublin) 27.01.1983 1999 2021 Krosno/Bydgoszcz
    21.Daniel Lipniacki (Lublin) 21.03.1981 1999 koniec kariery
    22.Mirosław Stolarz (Lublin) 03.01.1983 1999 koniec kariery
    23.Tomasz Jabłoniec (Lublin) 17.04.1981 1999 koniec kariery
    24.Konrad Kurtz (Lublin) 03.05.1984 2000 koniec kariery
    25.Dawid Stachyra (Lublin) 15.08.1985 2001/2019 2021 Rzeszów
    26.Krzysztof Wrona (Lublin) 05.06.1985 2002 koniec kariery
    27.Grzegorz Kosiński (Lublin) 10.06.1985 2002 koniec kariery
    28.Szymon Bałabuch (Lublin) 25.06.1986 2003 koniec kariery
    29.Kacper Kępa (Lublin) 23.02.1987 2004 koniec kariery
    30.Maciej Michaluk (Lublin) 09.09.1988 2005 koniec kariery
    31.Karol Polak (Lublin) 22.08.1989 2005 koniec kariery
    32.Rafał Klimek (Lublin) 25.04.1990 2006 koniec kariery
    33.Arkadiusz Jendrej (Lublin) 28.08.1989 2010 koniec kariery
    34.Oskar Bober (Lublin) 11.09.1997 2013 2021 Tarnów
    35.Piotr Stanisławek (Lublin) 08.03.1997 2015 koniec kariery
    36.Kamil Brzeziński (Lublin) 19.09.1996 2015 koniec kariery
    37.Jakub Ryba (Lublin) 21.12.1998 2015 koniec kariery
    38.Dawid Flis (Lublin) 17.04.1996 2015 koniec kariery
    39.Krystian Włodarczyk (Lublin) 05.12.1996 2015 koniec kariery
    40.Emil Peroń (Lublin) 02.05.1999 2016 koniec kariery
    41.Eryk Borczuch (Lublin) 02.03.2000 2016 koniec kariery
    42.Maciej Kuromonow (Lublin) 11.05.1998 2016 koniec kariery
    43.Kamil Strąk (Lublin) 250 ccm 18.04.2004 2017 koniec kariery
    44.Kacper Gosik (Lublin) 20.03.2003 2018 2021 Lublin
    45.Jakub Szpytma (Lublin) 06.10.2001 2019 2021 Lublin/Poznań
    46.Jakub Banucha (Lublin) 13.10.2002 2019 2021 Lublin
    47.Wiktor Firmuga (Lublin) 23.03.2002 2019 2021 Lublin
    48.Tymon Tomiak (Lublin) 14.02.2005 250ccm 2019 koniec kariery
    49.Maksymilian Śledź (Lublin) 14.12.2002 2019 2021 Lublin
    50.Radosław Pyrchla (Lublin) 21.04.2004 2019 2021 Lublin
    51.Jan Rachubik (Lublin) 21.06.2005 2020 2021 Lublin/Poznań
    52.Dawid Grzeszczyk (Lublin) 250ccm 28.11.2006 2021 2021 Lublin
    53.Mikołaj Świętochowski (Lublin) 20.04.2001 2021 2021 Lublin
    54.Jan Młynarski (Lublin) 06.08.2006 2021 2021 Lublin


    Sezon 2021: startuje 13 zawodników








    Stal Rzeszów:
    1.Rafał Wilk (Rzeszów) 09.12.1974 1991 koniec kariery
    2.Grzegorz Lecki (Rzeszów) 24.09.1974 1991 koniec kariery
    3.Paweł Winiarz (Rzeszów) 05.07.1973 1992 koniec kariery
    4.Grzegorz Ostachowicz (Rzeszów) 16.11.1974 1992 koniec kariery
    5.Kazimierz Zaborniak (Rzeszów) 25.04.1975 1992 koniec kariery
    6.Sławomir Sitek (Rzeszów) 26.05.1974 1992 koniec kariery
    7.Georgi Petranov (Rzeszów) 01.01.1969 1992 koniec kariery
    8.Maciej Kuciapa (Rzeszów) 23.11.1975 1992 koniec kariery
    9.Rafał Trojanowski (Rzeszów) 12.07.1976 1992 koniec kariery
    10.Piotr Winiarz (Rzeszów) 02.07.1976 1992 koniec kariery
    11.Bogusław Przybyło (Rzeszów) 01.06.1974 1992 koniec kariery
    12.Klaudiusz Kłos (Rzeszów) 03.04.1974 1994 koniec kariery
    13.Mariusz Szyszka (Rzeszów) 20.05.1977 1995 koniec kariery
    14.Maciej Pietraszek (Rzeszów) 16.09.1978 1995 koniec kariery
    15.Jarosław Ślęzak (Rzeszów) 27.03.1976 1995 koniec kariery
    16.Krzysztof Bober (Rzeszów) 25.06.1978 1995 koniec kariery
    17.Waldemar Bednarski (Rzeszów) 29.04.1978 1996 koniec kariery
    18.Andrzej Rybka (Rzeszów) 19.04.1980 1996 koniec kariery
    19.Paweł Elder (Rzeszów) 22.12.1979 1996 koniec kariery
    20.Karol Baran (Rzeszów) 16.08.1981 1998 2021 Rzeszów
    21.Grzegorz Bednarski (Rzeszów) 07.10.1981 1998 koniec kariery
    22.Sławomir Czarnik (Rzeszów) 08.10.1980 1998 koniec kariery
    23.Piotr Domin (Rzeszów) 08.04.1981 1998 koniec kariery
    24.Łukasz Golonka (Rzeszów) 05.03.1980 1998 koniec kariery
    25.Artur Bereś (Rzeszów) 18.01.1984 2000 koniec kariery
    26.Marian Micał (Rzeszów) 09.12.1983 2000 koniec kariery
    27.Marcin Rempała (Rzeszów) 20.11.1984 2001 2021 Świętochłowice
    28.Paweł Miesiąc (Rzeszów) 27.04.1985 2001 2021 Grudziądz
    29.Piotr Prucnal (Rzeszów) 09.03.1984 2001 koniec kariery
    30.Robert Suszczyński (Rzeszów) 30.04.1984 2001 koniec kariery
    31.Tomasz Kliś (Rzeszów) 30.05.1985 2001 koniec kariery
    32.Krzysztof Szyszka (Rzeszów) 15.05.1986 2004 koniec kariery
    33.Grzegorz Szyszka (Rzeszów) 06.12.1987 2004 koniec kariery
    34.Marcin Leś (Rzeszów) 30.03.1986 2004 koniec kariery
    35.Mateusz Szostek (Rzeszów) 10.11.1989 2006 koniec kariery
    36.Dawid Lampart (Rzeszów) 04.08.1990 2006 2021 Tarnów
    37.Łukasz Kret (Rzeszów) 12.05 1992 2009 koniec kariery
    38.Kamil Prokop (Rzeszów) 11.01.1995 2010 koniec kariery
    39.Mariusz Fierlej (Rzeszów) 22.03.1980 odnowa 2011 koniec kariery
    40.Marco Gaschka (Rzeszów) 29.09.1993 2012 koniec kariery
    41.Grzegorz Bassara (Rzeszów) 06.09.1995 2012 koniec kariery
    42.Krystian Rempała (Rzeszów) 01.04.1998 2013 koniec kariery
    43.Karol Machowski (Rzeszów) 27.08.1995 2013 koniec kariery
    44.Artur Cyło (Rzeszów) 01.08.1995 2013 koniec kariery
    45.Kamil Rak (Rzeszów) 31.03.1996 2013 koniec kariery
    46.Patryk Wojdyło (Rzeszów) 15.03.1999 2015 2021 Krosno
    47.Mateusz Rząsa (Rzeszów) 06.12.1998 2015 koniec kariery
    48.Wiktor Lampart (Rzeszów) 21.05.2001 2016 2021 Lublin
    49.Michał Curzytek (Rzeszów) 03.07.2002 2017 2021 Wrocław
    50.Bartosz Curzytek (Rzeszów) 08.08.2003 2018 2021 Wrocław/Krosno
    51.Mateusz Majcher (Rzeszów) 17.07.2002 2018 2021 Rzeszów
    52.Konrad Mikłoś (Rzeszów) 07.01.2003 2019 2021 Rzeszów
    53.Jakub Stojanowski (Rzeszów) 30.06.2003 2020 2021 Rzeszów
    54.Nikodem Chorzępa (Rzeszów) 250 ccm 14.03.2007 2021 2021 Rzeszów

    Sezon 2021: startuje 12 zawodników




    Stal Gorzów Wlkp.:
    1.Andrzej Giżycki (Gorzów Wlkp.) 15.03.1973 1990 koniec kariery
    2.Piotr Rembas (Gorzów Wlkp.) 12.08.1975 1991 koniec kariery
    3.Mariusz Staszewski (Gorzów Wlkp.) 25.01.1975 1991 koniec kariery
    4.Sylwester Moskwiak (Gorzów Wlkp.) 29.03.1976 1992 koniec kariery
    5.Michał Żłobiński (Gorzów Wlkp.) 28.02.1976 1992 koniec kariery
    6.Paweł Nizioł (Gorzów Wlkp.) 19.01.1978 1994 koniec kariery
    7.Krzysztof Cegielski (Gorzów Wlkp.) 03.09.1979 1995 koniec kariery
    8.Piotr Radzki (Gorzów Wlkp.) 27.09.1979 1995 koniec kariery
    9.Paweł Dmitrzak (Gorzów Wlkp.) 01.04.1980 1996 koniec kariery
    10.Michał Aszenberg (Gorzów Wlkp.) 28.07.1981 1997 koniec kariery
    11.Adam Czechowicz (Gorzów Wlkp.) 20.02.1981 1998 koniec kariery
    12.Marcin Dąbrowski (Gorzów Wlkp.) 06.04.1982 1998 koniec kariery
    13.Tomasz Kwiatkowski (Gorzów Wlkp.) 17.12.1981 1998 koniec kariery
    14.Mateusz Ludwicki (Gorzów Wlkp.) 15.10.1981 1998 koniec kariery
    15.Michał Mudrecki (Gorzów Wlkp.) 12.10.1981 1998 koniec kariery
    16.Tomasz Zywertowski (Gorzów Wlkp.) 25.11.1981 1998 koniec kariery
    17.Karol Szałkiewicz (Gorzów Wlkp.) 22.09.1983 2000 koniec kariery
    18.Marcin Rybak (Gorzów Wlkp.) 15.03.1983 2000 koniec kariery
    19.Marcin Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 12.05.1984 2000 koniec kariery
    20.Przemysław Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 13.09.1983 2000 koniec kariery
    21.Jakub Śpiewanek (Gorzów Wlkp.) 28.09.1984 2001 koniec kariery
    22.Michał Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 17.02.1984 2001 koniec kariery
    23.Zbigniew Suchecki (Gorzów Wlkp.) 21.07.1984 2001 2021 Gniezno
    24.Paweł Hlib (Gorzów Wlkp.) 20.02.1986 2002 koniec kariery
    25.Mariusz Pacholak (Gorzów Wlkp.) 25.03.1986 2002 koniec kariery
    26.Sławomir Dąbrowski (Gorzów Wlkp.) 26.02.1987 2003 koniec kariery
    27.Kamil Brzozowski (Gorzów Wlkp.) 25.02.1987 2003 2021 Opole
    28.Andrzej Głuchy (Gorzów Wlkp.) 29.10.1986 2003 koniec kariery
    29.Marcin Kozdraś (Gorzów Wlkp.) 17.04.1987 2004 koniec kariery
    30.Adrian Szewczykowski (Gorzów Wlkp.) 15.03.1989 2005 koniec kariery
    31.Marek Hućko (Gorzów Wlkp.) 08.08.1971 odnowa 2006 koniec kariery
    32.Mateusz Mikorski (Gorzów Wlkp.) 10.10.1989 2006 koniec kariery
    33.Paweł Zmarzlik (Gorzów Wlkp.)24.08.1990 2006 koniec kariery
    34.Łukasz Cyran (Gorzów Wlkp.) 13.01.1992 2008 koniec kariery
    35.Paweł Parys (Gorzów Wlkp.) 25.03 1994 2009 koniec kariery
    36.Bartosz Zmarzlik (Gorzów Wlkp.) 12.04.1995 2010 2021 Gorzów Wlkp.
    37.Adrian Cyfer (Gorzów Wlkp.) 21.05.1995 2010 2021 Rzeszów
    38.Łukasz Kaczmarek (Gorzów Wlkp.) 09.07.1995 2011 koniec kariery
    39.Patryk Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 04.10.1996 2012 koniec kariery
    40.Tomasz Walasek (Gorzów Wlkp.) 19.12.1996 2012 koniec kariery
    41.Rafał Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 25.02.1999 2014 2021 Gorzów Wlkp/Poznań
    42.Jakub Łukaszewski (Gorzów Wlkp.) 06.08.1998 2014 koniec kariery
    43.Bartosz Hassa (Gorzów Wlkp.) 29.08.1998 2014/2018 koniec kariery
    44.Kamil Nowacki (Gorzów Wlkp) 30.03.2000 2015 2021 Gorzów Wlkp
    45.Alan Szczotka (Gorzów Wlkp) 12.03.2001 2016 2021 Gdańsk
    46.Marcel Studziński (Gorzów Wlkp) 16.04.2001 2016 2021 Gniezno
    47.Hubert Czerniawski (Gorzów Wlkp.) 10.11.2000 2016 koniec kariery
    48.Mateusz Bartkowiak (Gorzów Wlkp.) 07.02.2003 2018 2021 Grudziądz
    49.Kamil Pytlewski (Gorzów Wlkp.) 27.02.2003 2018 2021 Gorzów Wlkp
    50.Wiktor Jasiński (Gorzów Wlkp.) 25.09.2000 2019 2021 Gorzów Wlkp.
    51.Dawid Pecyna (Gorzów Wlkp.) 250ccm 01.02.2006 2019 koniec kariery
    52.Oliwer Ralcewicz (Gorzów Wlkp.) 12.07.2005 2021 2021 Gorzów Wlkp.
    53.Oskar Paluch (Gorzów Wlkp.) 07.06.2006 2021 2021 Gorzów Wlkp.


    Sezon 2021: startuje 13 zawodników






    Wybrzeże Gdańsk:
    1.Marek Dera (Gdańsk) 20.10.1973 1990 koniec kariery
    2.Sławomir Górecki (Gdańsk) 06.12.1973 1990 koniec kariery
    3.Tomasz Szupienko (Gdańsk) 18.10.1971 1990 koniec kariery
    4.Mariusz Kowalczyk (Gdańsk) 03.12.1974 1992 koniec kariery
    5.Jarosław Bartczak (Gdańsk) 10.01.1974 1992 koniec kariery
    6.Dominik Żebrowski (Gdańsk) 01.04.1976 1992 koniec kariery
    7.Adam Światłowski (Gdańsk) 12.12.1975 1992 koniec kariery
    8.Arkadiusz Buczyński (Gdańsk) 28.11.1975 1992 koniec kariery
    9.Paweł Stormowski (Gdańsk) 15.04.1979 1995 koniec kariery
    10.Bartłomiej Żebrowski (Gdańsk) 19.10.1978 1995 koniec kariery
    11.Jacek Bogdański (Gdańsk) 26.03.1975 1995 koniec kariery
    12.Artur Puszko (Gdańsk) 14.10.1975 1995 koniec kariery
    13.Robert Kreczyński (Gdańsk) 21.07.1979 1996 koniec kariery
    14.Tomasz Ciupik (Gdańsk) 19.04.1980 1997 koniec kariery
    15.Marcin Kamiński (Gdańsk) 05.07.1979 1997 koniec kariery
    16.Marcin Łęc (Gdańsk) 05.02.1980 1997 koniec kariery
    17.Jakub Niziołek (Gdańsk) 31.01.1980 1997 koniec kariery
    18.Krzysztof Bazydło (Gdańsk) 03.02.1978 1998 koniec kariery
    19.Rafał Pyc (Gdańsk) 03.07.1980 1998 koniec kariery
    20.Jakub Walczak (Gdańsk) 25.02.1982 2000 koniec kariery
    21.Robert Fedeczko (Gdańsk) 12.08.1982 2000 koniec kariery
    22.Rafał Wielemborek (Gdańsk) 03.07.1984 2000 koniec kariery
    23.Wojciech Załuski (Gdańsk) 20.02.1963 2001 odnowa koniec kariery
    24.Bartosz Miaśkiewicz (Gdańsk) 07.05.1986 2002 koniec kariery
    25.Maciej Pawłowski (Gdańsk) 02.02.1986 2003 koniec kariery
    26.Piotr Domagała (Gdańsk) 30.10.1985 2003 koniec kariery
    27.Tomasz Olechwierowicz (Gdańsk) 16.11.1986 2004 koniec kariery
    28.Łukasz Kłyszewski (Gdańsk) 04.06.1985 2004 koniec kariery
    29.Maciej Górski (Gdańsk) 22.02.1987 2005 koniec kariery
    30.Paweł Kołodziejczyk (Gdańsk) 27.07.1987 2005 koniec kariery
    31.Maciej Formela (Gdańsk) 13.09.1988 2005 koniec kariery
    32.Damian Sperz (Gdańsk) 29.03.1990 2006/2015 koniec kariery
    33.Cyprian Szymko (Gdańsk) 16.09.1990 2007 koniec kariery
    34.Kamil Popławski (Gdańsk) 13.03.1990 2007 koniec kariery
    35.Marcel Szymko (Gdańsk) 23.02.1992 2008/2017 2021 Gdańsk
    36.Paweł Jackiewicz (Gdańsk) 16.06.1991 2008 koniec kariery
    37.Dariusz Rybakowski (Gdańsk) 28.06.1991 2008 koniec kariery
    38.Robert Sawina (Gdańsk) 27.05 1971 odnowa 2009 koniec kariery
    39.Krystian Pieszczek (Gdańsk) 23.09.1995 2010 2021 Gdańsk
    40.Patryk Beśko (Gdańsk) 03.05.1996 2011/2018 koniec kariery
    41.Krzysztof Wittstock (Gdańsk) 21.09.1995 2011 koniec kariery
    42.Dominik Kossakowski (Gdańsk) 05.06.1997 2012 koniec kariery
    43.Kamil Matyjas (Gdańsk) 26.10.1995 2012 koniec kariery
    44.Dawid Dawidowski (Gdańsk) 06.06.1997 2013 koniec kariery
    45.Aureliusz Bieliński (Gdańsk) 23.12.1997 2013 koniec kariery
    46.Karol Żupiński (Gdańsk) 03.06.2002 2017 2021 Toruń
    47.Jakub Staszewski (Gdańsk) 250ccm 08.11.2004 2018 2021 Gdańsk
    48.Maciej Uszaruk (Gdańsk) 28.09.2000 2019 koniec kariery
    49.Amadeusz Szulist (Gdańsk) 03.07.2002 2019 2021 Gdańsk
    50.Mateusz Łopuski (Gdańsk) 250ccm 15.05.2007 2020 2021 Gdańsk
    51.Antoni Kawczyński (Gdańsk) 250ccm 29.04.2008 2021 2021 Gdańsk
    52.Jakub Kowalski (Gdańsk) 250ccm 15.12.2006 2021 2021 Gdańsk
    53.Kacper Król (Gdańsk) 250ccm 02.01.2008 2021 2021 Gdańsk
    54.Eryk Kamiński (Gdańsk) 250ccm 13.04.2008 2021 2021 Gdańsk


    Sezon 2021: startuje 10 zawodników




    Polonia Bydgoszcz:
    1.Robert Bonin (Bydgoszcz) 05.03.1973 1990 koniec kariery
    2.Tomasz Kamiński (Bydgoszcz) 12.02.1973 1990 koniec kariery
    3.Maciej Głód (Bydgoszcz) 15.15.1974 1991 koniec kariery
    4.Rafał Sznajder (Bydgoszcz) 08.03.1974 1992 koniec kariery
    5.Remigiusz Prus (Bydgoszcz) 04.05.1976 1992 koniec kariery
    6.Piotr Pietsch (Bydgoszcz) 05.05.1974 1993 koniec kariery
    7.Marcin Ryczek (Bydgoszcz) 28.07.1978 1994 koniec kariery
    8.Wojciech Malak (Bydgoszcz) 14.11.1977 1994 koniec kariery
    9.Dariusz Patynek (Bydgoszcz) 26.08.1978 1995 koniec kariery
    10.Seweryn Sznajder (Bydgoszcz) 21.02.1978 1995 koniec kariery
    11.Mirosław Duda (Bydgoszcz) 16.07.1977 1995 koniec kariery
    12.Marcin Maroszek (Bydgoszcz) 23.09.1978 1996 koniec kariery
    13.Paweł Mazur (Bydgoszcz) 15.07.1980 1997 koniec kariery
    14.Michał Robacki (Bydgoszcz) 03.08.1980 1997 koniec kariery
    15.Krzysztof Słaboń (Bydgoszcz) 21.02.1981 1998 koniec kariery
    16.Piotr Galczewski (Bydgoszcz) 15.04.1980 1998 koniec kariery
    17.Łukasz Stanisławski (Bydgoszcz) 12.10.1983 1999 koniec kariery
    18.Robert Umiński (Bydgoszcz) 17.04.1983 1999 koniec kariery
    19.Jakub Gabrych (Bydgoszcz) 24.04.1983 2000 koniec kariery
    20.Grzegorz Musiał (Bydgoszcz) 07.05.1984 2000 koniec kariery
    21.Paweł Wielewski (Bydgoszcz) 10.07.1984 2002 koniec kariery
    22.Grzegorz Czechowski (Bydgoszcz) 22.12.1985 2002 koniec kariery
    23.Marcin Jędrzejewski (Bydgoszcz) 10.04.1987 2003 2021 Wittstock
    24.Dariusz Pieprzka (Bydgoszcz) 08.03.1986 2004 koniec kariery
    25.Marcin Mazur (Bydgoszcz) 15.12.1987 2004 koniec kariery
    26.Michał Łopaczewski (Bydgoszcz) 02.05.1989 2005 koniec kariery
    27.Damian Adamczak (Bydgoszcz) 07.09.1991 2008 koniec kariery
    28.Szymon Woźniak (Bydgoszcz) 06.05.1993 2008 2021 Gorzów Wlkp.
    29.Mikołaj Curyło (Bydgoszcz) 06.12.1992 2008/2015 koniec kariery
    30.Mirosław Konieczny (Bydgoszcz) 12.04.1993 2008 koniec kariery
    31.Patryk Braun (Bydgoszcz) 19.04 1993 2009 koniec kariery
    32.Adrian Ojczenasz (Bydgoszcz) 21.04.1994 2010 koniec kariery
    33.Mikołaj Drożdżowski (Bydgoszcz) 11.03.1993 2010 koniec kariery
    34.Łukasz Wieliński (Bydgoszcz) 07.04.1993 2010/2012 koniec kariery
    35.Karol Jóźwik (Bydgoszcz) 11.05.1994 2011 koniec kariery
    36.Bartosz Bietracki (Bydgoszcz) 06.04.1995 2011 koniec kariery
    37.Patryk Drzystek (Bydgoszcz) 01.01.1997 2012 koniec kariery
    38.Szymon Grobelski (Bydgoszcz) 03.09.1996 2012 koniec kariery
    39.Mikołaj Trępała (Bydgoszcz) 30.04.1996 2012 koniec kariery
    40.Patryk Wolniewiński (Bydgoszcz) 02.12.1996 2012 koniec kariery
    41.Patryk Rydlewski (Bydgoszcz) 03.12.1998 2014 koniec kariery
    42.Patryk Sitarek (Bydgoszcz) 29.10.1997 2014 koniec kariery
    43.Arkadiusz Andrzejewski (Bydgoszcz) 27.08.1997 2014 koniec kariery
    44.Tomasz Orwat (Bydgoszcz) 23.05.1999 2015 2021 Opole
    45.Damian Stalkowski (Bydgoszcz) 26.07.1999 2015 2021 Bydgoszcz
    46.Mateusz Jagła (Bydgoszcz) 06.02.1999 2016 koniec kariery
    47.Wiktor Przyjemski (Bydgoszcz) 23.05.2005 2020 2021 Bydgoszcz
    48.Hubert Gąsior (Bydgoszcz) 11.01.2005 2020 2021 Bydgoszcz
    49.Bartosz Głogowski (Bydgoszcz) 27.05.2006 2021 2021 Bydgoszcz
    50.Aaron Grysiak (Bydgoszcz) 250ccm 13.12.2006 2021 2021 Bydgoszcz


    Sezon 2021: startuje 8 zawodników




    GTŻ Grudziądz:
    1.Grzegorz Wiśniewski (Grudziądz) 15.08.1972 1990 koniec kariery
    2.Wojciech Zalewski (Grudziądz) 23.10.1972 1990 koniec kariery
    3.Krzysztof Ulawski (Grudziądz) 04.09.1973 1990 koniec kariery
    4.Piotr Markuszewski (Grudziądz) 20.04.1974 1991 koniec kariery
    5.Dariusz Danielewski (Grudziądz) 06.12.1973 1992 koniec kariery
    6.Dariusz Winnicki (Grudziądz) 16.10.1974 1992 koniec kariery
    7.Sebastian Walczyk (Grudziądz) 12.08.1976 1993 koniec kariery
    8.Wiesław Ośkiewicz (Grudziądz) 24.02.1978 1994 koniec kariery
    9.Sławomir Janiszewski (Grudziądz) 18.12.1976 1995 koniec kariery
    10.Robert Kędziora (Grudziądz) 07.01.1977 1995 koniec kariery
    11.Jacek Basiński (Grudziądz) 28.11.1977 1996 koniec kariery
    12.Grzegorz Knapp (Grudziądz) 18.03.1979 1997 koniec kariery
    13.Jacek Gniot (Grudziądz) 03.07.1971 1997 koniec kariery
    14.Maciej Kierzkowski (Grudziądz) 17.02.1982 1998 koniec kariery
    15.Wojciech Duda (Grudziądz) 13.08.1980 1998 koniec kariery
    16.Marcin Kryśkiewicz (Grudziądz) 02.02.1982 1999 koniec kariery
    17.Łukasz Dados (Grudziądz) 11.08.1982 1999 koniec kariery
    18.Arkadiusz Tkaczyk (Grudziądz) 24.06.1980 2000 koniec kariery
    19.Krzysztof Kempiński (Grudziądz) 05.03.1984 2001 koniec kariery
    20.Łukasz Piątkowski (Grudziądz) 02.08.1983 2001 koniec kariery
    21.Krzysztof Fujarski (Grudziądz) 27.02.1983 2001 koniec kariery
    22.Krzysztof Szczawiński (Grudziądz) 31.07.1985 2001 koniec kariery
    23.Krzysztof Buczkowski (Grudziądz) 30.04.1986 2002 2021 Lublin
    24.Adam Adamczyk (Grudziądz) 18.08.1986 2003 koniec kariery
    25.Łukasz Chmielewski (Grudziądz) 27.06.1987 2004 koniec kariery
    26.Krystian Barański (Grudziądz) 23.09.1987 2004 koniec kariery
    27.Andrzej Cieślakowski (Grudziądz) 25.05.1989 2005 koniec kariery
    28.Artur Mroczka (Grudziądz) 02.11.1989 2006 2021 Tarnów
    29.Paweł Kaczorowski (Grudziądz) 12.09.1991 2008 koniec kariery
    30.Sebastian Banaś (Grudziądz) 20.08.1985 2008 koniec kariery
    31.Maciej Brzeziński (Grudziądz) 05.08.1992 2008 koniec kariery
    32.Piotr Tabaka (Grudziądz) 07.07 1990 2009 koniec kariery
    33.Karol Szychowski (Grudziądz) 13.11.1994 2010 koniec kariery
    34.Mateusz Rujner (Grudziądz) 13.02.1996 2011 koniec kariery
    35.Denis Niedzielski (Grudziądz) 21.11.1995 2012 koniec kariery
    36.Mateusz Danielewicz (Grudziądz) 28.01.1999 2014 koniec kariery
    37.Karol Marszałek (Grudziądz) 02.11.1999 2015 koniec kariery
    38.Damian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2017 koniec kariery
    39.Denis Zieliński (Grudziądz) 11.10.2002 2018 2021 Grudziądz
    40.Filip Nizgorski (Grudziądz) 03.10.2002 2018 koniec kariery
    41.Kacper Łobodziński (Grudziądz) 18.03.2004 2019 2021 Grudziądz/Opole
    42.Fabian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2019 koniec kariery
    43.Kevin Małkiewicz (Grudziądz) 250ccm 03.08.2007 2020 2021 Grudziądz
    44.Jan Przanowski (Grudziądz) 250ccm 10.09.2007 2020 2021 Grudziądz
    45.Seweryn Orgacki (Grudziądz) 23.02.2005 2021 2021 Grudziądz
    46.Witkor Rafalski (Grudziądz) 02.12.2005 2021 2021 Grudziądz
    47.Miłosz Wysocki (Grudziądz) 01.06.2004 2021 2021 Grudziądz
    48.Kacper Warduliński (Grudziądz) 11.02.2006 2021 2021 Grudziądz
    49.Konrad Pawłowski (Grudziądz) 250ccm 17.07.2007 2021 2021 Grudziądz


    Sezon 2021: startuje 11 zawodników




    Ostrovia Ostrów Wlkp.
    1.Marek Latosi (Ostrów Wlkp.) 17.10.1973 1991 koniec kariery
    2.Tomasz Potasznik (Ostrów Wlkp.) 11.03.1975 1992 koniec kariery
    3.Tomasz Poprawski (Ostrów Wlkp.) 15.05.1976 1992 koniec kariery
    4.Paweł Łęcki (Ostrów Wlkp.) 30.01.1976 1992 koniec kariery
    5.Piotr Dymny (Ostrów Wlkp.) 23.03.1974 1992 koniec kariery
    6.Radosław Markowski (Ostrów Wlkp.) 19.06.1975 1992 koniec kariery
    7.Konrad Szymura (Ostrów Wlkp.) 31.01.1977 1994 koniec kariery
    8.Przemysław Cempel (Ostrów Wlkp.) 13.04.1979 1995 koniec kariery
    9.Przemysław Tajchert (Ostrów Wlkp.) 11.04.1978 1995 koniec kariery
    10.Tomasz Jędrzejak (Ostrów Wlkp.) 14.07.1979 1995 koniec kariery
    11.Krzysztof Japiński (Ostrów Wlkp.) 15.08.1979 1995 koniec kariery
    12.Damian Donder (Ostrów Wlkp.) 20.12.1978 1996 koniec kariery
    13.Karol Malecha (Ostrów Wlkp.) 26.05.1980 1996 koniec kariery
    14.Zbigniew Waczyński (Ostrów Wlkp.) 19.03.1963 1996 koniec kariery
    15.Marcin Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 20.10.1981 1998 koniec kariery
    16.Sławomir Mendera (Ostrów Wlkp.) 01.12.1981 1998 koniec kariery
    17.Michał Szczepaniak (Ostrów Wlkp.) 01.08.1983 1999 koniec kariery
    18.Adam Jaziewicz (Ostrów Wlkp.) 01.02.1984 2000 koniec kariery
    19.Piotr Tajchert (Ostrów Wlkp.) 06.12.1985 2002 koniec kariery
    20.Mariusz Grabicki (Ostrów Wlkp.) 15.10.1984 2002 koniec kariery
    21.Marcin Liberski (Ostrów Wlkp.) 10.04.1987 2003 koniec kariery
    22.Sebastian Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 26.03.1987 2003 koniec kariery
    23.Bartosz Kwiatkowski (Ostrów Wlkp.) 03.08.1987 2003 koniec kariery
    24.Roger Lewandowski (Ostrów Wlkp.) 28.11.1988 2005 koniec kariery
    25.Emil Idziorek (Ostrów Wlkp.) 13.12.1989 2006 koniec kariery
    26.Karol Sroka (Ostrów Wlkp.) 10.09.1989 2006 koniec kariery
    27.Piotr Szóstak (Ostrów Wlkp.) 02.11.1990 2007 koniec kariery
    28.Mateusz Gorzelańczyk (Ostrów Wlkp.) 18.09.1990 2007/2016 koniec kariery
    29.Michał Kryjom (Ostrów Wlkp.) 10.03.1989 2007 koniec kariery
    30.Patryk Kociemba (Ostrów Wlkp.) 14.04 1993 2009 koniec kariery
    31.Łukasz Sówka (Ostrów Wlkp.) 07.11 1993 2009 koniec kariery
    32.Mariusz Staszewski (Ostrów Wlkp.) 25.02.1975 odnowa 2009 koniec kariery
    33.Piotr Świdziński (Ostrów Wlkp.) 22.07 1992 2009 koniec kariery
    34.Damian Albrecht (Ostrów Wlkp.) 19.02.1994 2012 koniec kariery
    35.Kamil Matuszak (Ostrów Wlkp.) 14.07.1996 2012 koniec kariery
    36.Szymon Błocian (Ostrów Wlkp.) 30.10.1994 2013 koniec kariery
    37.Dawid Domagała (Ostrów Wlkp.) 16.02.1997 2013 koniec kariery
    38.Konrad Matuszewski (Ostrów Wlkp.) 13.12.1996 2013 koniec kariery
    39.Artur Winiarski (Ostrów Wlkp.) 11.09.1996 2013 koniec kariery
    40.Norbert Krakowiak (Ostrów Wlkp.) 28.07.1999 2014 2021 Grudziądz
    41.Dawid Kostecki (Ostrów Wlkp.) 04.07.1999 2015 koniec kariery
    42.Krzysztof Oleksy (Ostrów Wlkp.) 18.07.1997 2017 koniec kariery
    43.Maksymilan Bogdanowicz (Ostrów Wlkp.) 04.03.1998 2017 2021 Gniezno
    44.Sebastian Szostak (Ostrów Wlkp.) 17.09.2003 2018 2021 Ostrów Wlkp.
    45.Kacper Grzelak (Ostrów Wlkp.) 22.11.2003 2019 2021 Ostrów Wlkp.
    46.Jakub Krawczyk (Ostrów Wlkp.) 01.02.2004 2019 2021 Ostrów Wlkp.
    47.Jakub Poczta (Ostrów Wlkp.) 08.01.2004 2019 2021 Ostrów Wlkp.
    48.Gracjan Szostak (Ostrów Wlkp.) 250ccm 30.11.2007 2021 2021 Ostrów Wlkp.


    Sezon 2021: startuje 7 zawodników






    Victoria/Polonia Piła
    1.Jacek Pokora (Piła) 14.11.1971 1992 koniec kariery
    2.Rafał Dobrucki (Piła) 27.12.1976 1993 koniec kariery
    3.Marceli Dubicki (Piła) 15.01.1977 1993 koniec kariery
    4.Przemysław Piechocki (Piła) 24.05.1976 1993 koniec kariery
    5.Robert Gwara (Piła) 17.12.1976 1993 koniec kariery
    6.Rafał Kowalski (Piła) 31.03.1976 1993 koniec kariery
    7.Marek Andruszkiewicz (Piła) 08.10.1977 1994 koniec kariery
    8.Jacek Pionke (Piła) 02.05.1978 1994 koniec kariery
    9.Mariusz Franków (Piła) 02.05.1978 1995 koniec kariery
    10.Rafał Okoniewski (Piła) 26.01.1980 1996 koniec kariery
    11.Krzysztof Pecyna (Piła) 14.09.1978 1996 koniec kariery
    12.Waldemar Fons (Piła) 09.11.1977 1996 koniec kariery
    13.Marcin Jeleńkowski (Piła) 07.05.1981 1997 koniec kariery
    14.Radosław Maciejewski (Piła) 27.11.1973 1998 koniec kariery
    15.Tomasz Gapiński (Piła) 08.07.1982 1998 2021 Ostrów Wlkp.
    16.Mirosław Giżycki (Piła) 28.06.1982 1998 koniec kariery
    17.Jarosław Hampel (Piła) 17.04.1982 1998 2021 Lublin
    18.Michał Łozicki (Piła) 04.11.1981 1998 koniec kariery
    19.Andy Smith (Piła) 25.05.1966 1999 koniec kariery
    20.Robert Miśkowiak (Piła) 21.11.1983 2000 koniec kariery
    21.Krystian Klecha (Piła) 30.04.1984 2001 koniec kariery
    22.Łukasz Nowak (Piła) 17.02.1984 2001 koniec kariery
    23.Andrzej Rzepka (Piła) 03.04.1969 2001 odnowa koniec kariery
    24.Jarosław Olszewski (Piła) 27.01.1969 2002 odnowa koniec kariery
    25.Mateusz Szczepaniak (Piła) 10.02.1987 2003 2021 Krosno
    26.Rafał Krygiel (Piła) 07.05.1988 2004 koniec kariery
    27.Marcin Podlaszewski (Piła) 23.04.1991 2007 koniec kariery
    28.Artur Pakiet (Piła) 19.01 1991 2009 koniec kariery
    29.Patryk Dolny (Piła) 06.11.1993 2010 koniec kariery
    30.Dawid Wiwatowski (Piła) 02.07.1991 2010/2018 koniec kariery
    31.Radosław Małuch (Piła) 06.01.1994 2010 koniec kariery
    32.Sajmon Paczewski (Piła) 07.09.1993 2011 koniec kariery
    33.Bartosz Łapacz(Piła) 23.01.1993 2012 koniec kariery
    24.Arkadiusz Pawlak (Piła) 09.09.1995 2012 koniec kariery
    35.Piotr Rybak (Piła) 01.01.1993 2012 koniec kariery
    36.Karol Pluta (Piła) 09.12.1996 2012 koniec kariery
    37.Paweł Kowalewski (Piła) 14.02.1984 odnowienie 2002/2012 koniec kariery
    38.Marcin Kraft (Piła) 11.05.1995 2013 koniec kariery
    39.Kacper Grzegorczyk (Piła) 09.12.1997 2014 koniec kariery
    40.Dominik Kołacki (Piła) 11.03.1994 2014 koniec kariery
    41.Jarosław Paliwoda (Piła) 09.08.1994 2015 koniec kariery
    42.Piotr Gryszpiński (Piła) 29.08.2000 2017 2021 Gdańsk
    43.Krystian Iwański (Piła) 23.10.2002 2017 koniec kariery
    44.Oskar Rowecki (Piła) 08.12.2000 2017 2021 Opole
    45.Dariusz Karwacki (Piła) 03.01.1973 2017 koniec kariery
    46.Marcin Ogrodnik (Piła) 250ccm 28.12.2004 2019 koniec kariery


    Sezon 2021: startuje 5 zawodników




    Sparta Wrocław:
    1.Maciej Szczekot (Wrocław) 17.06.1973 1990 koniec kariery
    2.Zenon Zakrzewski (Wrocław) 09.03.1972 1990 koniec kariery
    3.Ryszard Jasik (Wrocław) 18.01.1974 1991 koniec kariery
    4.Krzysztof Zieliński (Wrocław) 04.03.1972 1991 koniec kariery
    5.Ryszard Jasik (Wrocław) 18.01.1974 1992 koniec kariery
    6.Tomasz Kobryń (Wrocław) 30.08.1974 1992 koniec kariery
    7.Mirosław Sakowski (Wrocław) 07.11.1974 1992 koniec kariery
    8.Wiktor Iwański (Wrocław) 20.02.1974 1993 koniec kariery
    9.Artur Jędrzejczyk (Wrocław) 10.05.1976 1994 koniec kariery
    10.Rafał Haj (Wrocław) 30.05.1978 1994 koniec kariery
    11.Bartłomiej Bardecki (Wrocław) 02.02.1978 1994 koniec kariery
    12.Adrian Górecki (Wrocław) 20.04.1978 1995 koniec kariery
    13.Michał Jańczak (Wrocław) 29.04.1979 1995 koniec kariery
    14.Grzegorz Protasiewicz (Wrocław) 05.08.1979 1996 koniec kariery
    15.Krzysztof Świder (Wrocław) 15.06.1980 1996 koniec kariery
    16.Marcin Łasisz (Wrocław) 07.03.1979 1996 koniec kariery
    17.Andrzej Zieja (Wrocław) 14.10.1980 1997/2005 koniec kariery
    18.Krzysztof Krawczyk (Wrocław) 24.11.1980 1997 koniec kariery
    19.Bartosz Stanek (Wrocław) 26.03.1981 1997 koniec kariery
    20.Marcin Łysowski (Wrocław) 23.05.1981 1997 koniec kariery
    21.Artur Bogińczuk (Wrocław) 16.01.1982 1998 koniec kariery
    22.Piotr Świderski (Wrocław) 11.05.1983 1999 koniec kariery
    23.Wojciech Kotwicki (Wrocław) 08.04.1983 2001 koniec kariery
    24.Roni Jamroży (Wrocław) 12.11.1985 2002 koniec kariery
    25.Adrian Płuska (Wrocław) 20.10.1985 2002 koniec kariery
    26.Andrzej Ruszkiewicz (Wrocław) 05.07.1987 2004 koniec kariery
    27.Mateusz Jaworski (Wrocław) 06.11.1987 2005 koniec kariery
    28.Marek Czerwiński (Wrocław) 22.07 1988 2005/2009 koniec kariery
    29.Bartłomiej Kozaczuk (Wrocław) 22.07.1988 2005 koniec kariery
    30.Maciej Janowski (Wrocław) 06.08.1991 2007 2021 Wrocław
    31.Marek Łozowicki (Wrocław) 22.02.1993 2008 koniec kariery
    32.Patryk Malitowski (Wrocław) 30.10 1993 2009 koniec kariery
    33.Michał Rowiński (Wrocław) 02.11 1993 2009 koniec kariery
    34.Mateusz Gradka (Wrocław) 14.08.1994 2011 koniec kariery
    35.Mike Trzensiok (Wrocław) 08.11.1996 2012 koniec kariery
    36.Przemysław Liszka (Wrocław) 24.07.2000 2015 2021 Wrocław
    37.Jarosław Krzywosz (Wrocław 13.02.1999 2015 koniec kariery
    38.Mateusz Dul (Wrocław) 07.04.2002 2018 2021 Łódź
    39.Wiktoria Garbowska (Wrocław) 24.09.2001 2018 2021 Bydgoszcz
    40.Mateusz Gzyl (Wrocław) 17.04.2002 2018 2021 Tarnów
    41.Mateusz Panicz (Wrocław) 05.05.2004 2019 2021 Wrocław
    42.Gleb Czugunow (Wrocław) 17.12.1999 2020 2021 Wrocław
    43.Dawid Rybak (Wrocław) 01.09.2004 2021 2021 Wrocław
    44.Jakub Wiatrowski (Wrocław) 19.08.2004 2021 2021 Wrocław
    45.Eryk Farański (Wrocław) 250ccm 06.03.2008 2021 2021 Wrocław




    Sezon 2021: startuje 10 zawodników








    KSM Krosno:
    1.Maciej Bargiel (Krosno) 28.12.1973 1990 koniec kariery
    2.Artur Leśniak (Krosno) 20.05.1972 1990 koniec kariery
    3.Roman Raś (Krosno) 25.03.1974 1990 koniec kariery
    4.Ireneusz Kwieciński (Krosno) 19.12.1974 1991 koniec kariery
    5.Paweł Grygolec (Krosno) 26.06.1974 1991 koniec kariery
    6.Sławomir Tabak (Krosno) 20.03.1975 1992 koniec kariery
    7.Wojciech Kiełbasa (Krosno) 19.04.1973 1992 koniec kariery
    8.Mariusz Guzik (Krosno) 02.10.1975 1993 koniec kariery
    9.Jerzy Graba (Krosno) 12.05.1975 1994 koniec kariery
    10.Mariusz Pikul (Krosno) 27.05.1979 1995 koniec kariery
    11.Mariusz Rygiel (Krosno) 01.07.1976 1995 koniec kariery
    12.Mirosław Szczurek (Krosno) 19.08.1982 1998 koniec kariery
    13.Karol Winiarski (Krosno) 23.12.1979 1998 koniec kariery
    14.Paweł Żelazo (Krosno) 15.11.1980 2000 koniec kariery
    15.Stanisław Kozik (Krosno) 29.07.1980 2000 koniec kariery
    16.Arkadiusz Stasik (Krosno) 12.01.1976 2000 odnowa koniec kariery
    17.Grzegorz Hejnar (Krosno) 24.05.1977 2001 koniec kariery
    18.Piotr Kubit (Krosno) 20.10.1983 2001 koniec kariery
    19.Daniel Nowotyński (Krosno) 29.04.1983 koniec kariery
    20.Krzysztof Bęben (Krosno) 27.06.1986 2003 koniec kariery
    21.Jakub Trygar (Krosno) 08.01.1986 2003 koniec kariery
    22.Daniel Bienia (Krosno) 10.12.1987 2005 koniec kariery
    23.Piotr Machnik (Krosno) 13.03.1990 2006 koniec kariery
    24.Paweł Machnik (Krosno) 28.10 1991 2009 koniec kariery
    25.Mateusz Wieczorek (Krosno) 09.03.1995 2010 koniec kariery
    26.Piotr Szmyd (Krosno) 27.06.1977 2015 koniec kariery
    27.Konrad Stec (Krosno) 15.06.1999 2017 koniec kariery
    28.Kacper Przybylski (Krosno) 06.11.2003 2019 2021 Krosno
    29.Patryk Nater (Krosno) 29.06.2004 2021 2021 Krosno
    30.Miłosz Grygolec (Krosno) 20.09.2006 250 ccm 2021 2021 Krosno


    Sezon 2021: startuje 3 zawodników




    Kolejarz/Hawi Racing Team Opole:
    1.Andrzej Świerc (Opole) 16.02.1977 1994 koniec kariery
    2.Sylwester Dudkiewicz (Opole) 31.12.1976 1995 koniec kariery
    3.Piotr Olszak (Opole) 29.12.1975 1995 koniec kariery
    4.Mirosław Podchorodecki (Opole) 12.02.1976 1995 koniec kariery
    5.Zbigniew Szprejda (Opole) 03.10.1978 1996 koniec kariery
    6.Ryszard Klyk (Opole) 02.04.1980 1996 koniec kariery
    7.Przemysław Pyzik (Opole) 20.08.1982 1999 koniec kariery
    8.Marcin Klyk (Opole) 31.01.1984 2000 koniec kariery
    9.Sławomir Gross (Opole) 08.04.1981 2000 koniec kariery
    10.Marcin Sekula (Opole) 08.11.1984 2001 długi tor
    11.Grzegorz Blaut (Opole) 03.09.1984 2001 koniec kariery
    12.Łukasz Kasperek (Opole) 11.05.1985 2002 koniec kariery
    13.Tomasz Szmidt (Opole) 13.07.1985 2002 koniec kariery
    14.Szymon Kowolik (Opole) 31.11.1984 2004 koniec kariery
    15.Paweł Koy (Opole) 14.08.1987 2005 koniec kariery
    16.Marcin Koj (Opole) 27.03.1988 2005 koniec kariery
    17.Paweł Chudy (Opole) 10.02.1989 2007 koniec kariery
    18.Kamil Lisoń (Opole) 25.11.1992 2010 koniec kariery
    19.Piotr Czerwiński (Opole) 04.04.1993 2010 koniec kariery
    20.Damian Dróżdż (Opole) 20.12.1996 2013 2021 Rawicz
    21.Michał Kordas (Opole) 07.08.1995 2013 koniec kariery
    22.Jędrzej Zając (Opole) 24.02.1997 2015 koniec kariery
    23.Tomasz Gąsior (Opole) 27.11.1998 2015 koniec kariery
    24.Tomasz Olczak (Opole) 02.07.1997 2016 koniec kariery
    25.Kamil Kamiński (Opole) 11.07.1997 2016 koniec kariery
    26.Dawid Kołodziej (Opole) 18.05.2001 2018 2021 Opole
    27.Oskar Stępień (Opole) 11.05.2005 2021 2021 Opole


    Sezon 2021: startuje 4 zawodników




    Śląsk Świętochłowice:
    1.Arkadiusz Jurasik (Świętochłowice) 10.03.1974 1990 koniec kariery
    2.Andrzej Musiolik (Świętochłowice) 19.02.1968 1991 odnowa koniec kariery
    3.Sebastian Kowolik (Świętochłowice) 05.08.1976 1992 koniec kariery
    4.Rafał Chiński (Świętochłowice) 05.12.1975 1992 koniec kariery
    5.Arkadiusz Owsięga (Świętochłowice) 23.07.1976 1993 koniec kariery
    6.Aleksander Zając (Świętochłowice) 26.08.1977 1994 koniec kariery
    7.Robert Gałecki (Świętochłowice) 24.04.1975 1995 koniec kariery
    8.Adam Brenzak (Świętochłowice) 19.03.1977 1995 koniec kariery
    9.Jacek Folkert (Świętochłowice) 18.02.1979 1995 koniec kariery
    10.Janusz Bednarski (Świętochłowice) 16.04.1979 1996 koniec kariery
    11.Mirosław Głowania (Świętochłowice) 15.03.1980 1996 koniec kariery
    12.Rafał Bagiński (Świętochłowice) 15.10.1980 1997 koniec kariery
    13.Tomasz Krzykowski (Świętochłowice) 15.10.1982 1999 koniec kariery
    14.Tomasz Nicpoń (Świętochłowice) 09.09.1983 2001 koniec kariery
    15.Marcin Bełkot (Świętochłowice) 24.02.1984 2002 koniec kariery
    16.Grzegorz Stróżyk (Świętochłowice) 26.05.1988 2008 koniec kariery
    17.Mateusz Pacek (Świętochłowice) 25.07.1998 2016 2021 Krosno
    18.Kamil Tomoszewski (Świętochłowice) 27.07.1996 2016 koniec kariery
    19.Piotr Podyma (Świętochłowice) 02.04.2001 2017 koniec kariery
    20.Marcel Krzykowski (Świętochłowice) 14.02.2003 2018 2021 Opole
    21.Łukasz Szczęsny (Świętochłowice) 16.05.2003 2018 2021 Opole


    Sezon 2021: startuje 3 zawodników




    Kolejarz Rawicz:
    1.Łukasz Aleksander (Rawicz) 29.04.1979 1997 koniec kariery
    2.Damian Pakosz (Rawicz) 21.08.1978 1997 koniec kariery
    3.Tomasz Wojcieszak (Rawicz) 12.10.1979 1997 koniec kariery
    4.Robert Ruszkiewicz (Rawicz) 22.08.1979 1998 koniec kariery
    5.Karol Pludra (Rawicz) 11.06.1983 2000 koniec kariery
    6.Marcin Nowaczyk (Rawicz) 17.11.1984 2001 koniec kariery
    7.Damian Nowak (Rawicz) 03.09.1984 2002 koniec kariery
    8.Bolesław Kułtucki (Rawicz) 02.07.1974 2003/2005 koniec kariery
    9.Robert Kazimierczak (Rawicz) 08.02.1984 2002 koniec kariery
    10.Marcin Kędziora (Rawicz) 08.08.1986 2002 koniec kariery
    11.Krzysztof Nowacki (Rawicz) 08.03.1986 2003 koniec kariery
    12.Paweł Sikora (Rawicz) 26.04.1987 2003 koniec kariery
    13.Marcel Kajzer (Rawicz) 16.04.1990 2006 koniec kariery
    14.Marcin Riedel (Rawicz) 13.09.1995 2012 koniec kariery
    15.Sebastian Niedźwiedź (Rawicz) 08.03.1997 2013 koniec kariery
    16.Nikita Korolew (Rawicz) 27.04.1996 2016 lic. łotweska


    Sezon 2021: startuje 1 zawodnik




    Orzeł Łódź:
    1.Sławomir Figiel (Łódź) 03.01.1974 1994 koniec kariery
    2.Sylwester Klimczak (Łódź) 30.12.1976 1995 koniec kariery
    3.Marcin Piec (Łódź) 14.12.1977 1995 koniec kariery
    4.Krzysztof Jatczak (Łódź) 14.05.1976 1995 koniec kariery
    5.Robert Woźniak (Łódź) 26.03.1979 1996 koniec kariery
    6.Adam Gortat (Łódź) 20.03.1982 1999 koniec kariery
    7.Jakub Jąder (Łódź) 31.08.1982 1999 koniec kariery
    8.Mariusz Bury (Łódź) 07.04.1978 1999 koniec kariery
    9.Marcin Kmieć (Łódź) 25.10.1981 1999 koniec kariery
    10.Tomasz Nowicki (Łódź) 18.02.1985 2001 koniec kariery
    11.Jacek Pokorski (Łódź) 09.01.1986 2003 koniec kariery
    12.Sebastian Kasprzak (Łódź) 13.05.1985 2003 koniec kariery
    13.Jakub Rogala (Łódź) 11.11.1985 2003 koniec kariery
    14.Mateusz Błażykowski (Łódź) 29.10.2000 2016 2021 Bydgoszcz
    15.Josh Grajczonek (Łódź) 05.02.1990 2018 2021 Bydgoszcz
    16.Aleksander Grygolec (Łódź) 03.07.2003 2019 2021 Łódź
    17.Oskar Kołak (Łódź) 20.08.2002 2021 2021 Łódź




    Sezon 2021: startuje 4 zawodników




    Wanda Kraków:
    1.Tomasz Krotysz (Kraków) 04.05.1974 1993 koniec kariery
    2.Mirosław Bularski (Kraków) 21.09.1977 1994 koniec kariery
    3.Paweł Włodarczyk (Kraków) 25.04.1979 1995 koniec kariery
    4.Dariusz Fijałkowski (Kraków) 08.02.1979 1995 koniec kariery
    5.Sławomir Piskorz (Kraków) 25.09.1976 1995 koniec kariery
    6.Marcin Maniak (Kraków) 25.07.1977 1995 koniec kariery
    7.Bartłomiej Fijałkowski (Kraków) 13.12.1976 1995 koniec kariery
    8.Dariusz Grudniak (Kraków) 10.01.1979 1996 koniec kariery
    9.Marek Remian (Kraków) 15.01.1967 1998 koniec kariery
    10.Marcin Rudzki (Kraków) 19.02.1980 1998 koniec kariery
    11.Bartłomiej Kowalski (Kraków) 04.03.2002 2017 2021 Częstochowa/Opole
    12.Kamil (Kiełbasa) Marciniec (Kraków) 30.06.2001 2017 2021 Toruń/Rzeszów


    Sezon 2021: startuje 2 zawodników




    Inter Polan Rzeszów:
    1.Krzysztof Martynuska (Rzeszów) 05.09.1979 1996 koniec kariery
    2.Sławomir Oleszko (Rzeszów) 22.06.1977 1996 koniec kariery
    3.Bartłomiej Czachor (Rzeszów) 25.06.1978 1996 koniec kariery
    4.Piotr Skoczylas (Rzeszów) 18.06.1979 1996 koniec kariery
    5.Marcin Lipa (Rzeszów) 12.01.1980 1996 koniec kariery
    6.Robert Paśko (Rzeszów) 20.04.1979 1996 koniec kariery
    7.Grzegorz Żuk (Rzeszów) 24.01.1979 1996 koniec kariery
    8.Jarosław Kalinowski II (Rzeszów) 14.01.1979 1996 koniec kariery
    9.Michał Sekreta (Rzeszów) 29.11.1979 1996 koniec kariery




    Sezon 2021: startuje 0 zawodników




    PSŻ Poznań:
    1.Robert Grześkowiak (Poznań) 04.05.1971 1991 odnowa koniec kariery
    2.Patryk Głowania (Poznań) 08.11 1992 2009 koniec kariery
    3.Adam Dyczko (Poznań) 07.01 1992 2009 koniec kariery
    4.Adrian Kozłowski (Poznań) 05.07 1992 2009 koniec kariery
    5.Rafał Dąbrowski (Poznań) 15.06 1993 2009/2012 koniec kariery
    6.Bartosz Przybylski (Poznań) 16.05.1991 2010 koniec kariery


    Sezon 2019: startuje 0 zawodników




    Kołodziej Racing Speedway School Tarnów:
    1.Patryk Zieliński (Tarnów) 22.07.2002 2021 Tarnów
    2.Miłosz Cichy (Tarnów) 14.11.2002 2018 koniec kariery
    3.Hubert Banaś (Tarnów) 21.02.2004 2019 2021 Łódź
    4.Jakub Sroka (Tarnów) 27.12.2002 2019 2021 Łódź


    Sezon 2021: startuje 3 zawodników




    Żaki Taczanów:
    1.Maciej Piaszczyński (Taczanów) 28.05.1989 2005 koniec kariery
    2.Rafał Konopka (Taczanów) 12.11.1992 2012 koniec kariery
    3.Przemysław Jędraszyk (Taczanów) 29.12.1985 2014 koniec kariery




    Sezon 2021: startuje 0 zawodników


    Rybki Rybnik:
    1.Kamil Cieślar (Rybnik) 08.01.1992 2008 koniec kariery
    2.Kacper Woryna (Rybnik) 31.08.1996 2012 2021 Częstochowa
    3.Dawid Piestrzyński (Rybnik) 250ccm 29.07.2007 2020 2021 Rybnik


    Sezon 2021: startuje 2 zawodników




    AKŻ Chóragan Zielona Góra:
    1.Tomasz Dutka (Zielona Góra) 31.07.1983 2015 koniec kariery
    2.Adam Chwiałkowski (Zielona Góra) 30.06.1981 2015 koniec kariery




    Sezon 2021: startuje 0 zawodników




    BTS Bydgoszcz:
    1.Oskar Ajtner-Gollob (Bydgoszcz) 25.07.1995 2011/2021 Bydgoszcz


    Sezon 2021: startuje 1 zawodnik


    Orlęta Mirków:
    1.Paweł Busz (Mirków) 21.07.1992 2012 koniec kariery


    Sezon 2021: startuje 0 zawodników


    Orlęta Bąków:
    1.Klaudia Szmaj (Bąków) 17.12.1996 2013 koniec kariery


    Sezon 2021: startuje 0 zawodników


    Gwardia Warszawa:
    1.Marcin Hoffmann (Warszawa) 15.10.1984 2002/2019 koniec kariery


    Sezon 2021: startuje 0 zawodników


    WKM Wschowa:
    1.Jakub Miśkowiak (Wschowa) 03.08.2001 2017 2021 Częstochowa


    Sezon 2021: startuje 1 zawodnik


    Automobilklub Gorzowski Gorzów:
    1.Nikodem Bartoch (Gorzów) 16.09.2001 2017 2021 Bydgoszcz


    Sezon 2021: startuje 1 zawodnik


    Stowarzyszenie Lamba Rzeszów:
    1.Bartosz Bańbor (Rzeszów) 13.01.2007 250ccm 2021 2021 Rzeszów


    Sezon 2021: startuje 1 zawodnik

  10. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi marcin_speedway za jego przydatny post!

    AlterEgo (30-09-2021), Karlg (13-10-2021), Penhall (27-10-2021), PrzemoZG (29-09-2021), Ziutek (29-09-2021), chrzan (29-09-2021), kleczes_GKM (29-04-2022)

  11. Powrót do góry    #730
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dziś pierwszy tegoroczny egzamin na licencję Ż. Póki co potwierdzono:

    Zdali 500cc (6):
    Filip Frącewicz (Falubaz) - 500 cc
    Wiktor Pelc (Falubaz) - 500 cc
    Oskar Rumiński (For Nature Solutions) - 500 cc
    ? (?) - 500 cc
    ? (?) - 500 cc
    ? (?) - 500 cc

    Zdali 250cc (6):
    Ksawery Słomski (For Nature Solutions) - 250 cc
    Borys Słomczewski (For Nature Solutions) - 250 cc
    Mikołaj Duchiński (For Nature Solutions) - 250 cc
    Kacper Mania (Unia Leszno) - 250 cc
    Adam Putkowski (BTŻ Polonia) - 250 cc
    Emil Maroszek (BTŻ Polonia) - 250 cc
    ? Denis Andrzejczak (Gorzów) - 250 cc
    ?

    Nie zdali 500cc (2):
    ? (?) - 500 cc
    ? (?) - 500 cc
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 29-03-2022 o 15:03
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Penhall (29-03-2022)

  13. Powrót do góry    #731
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    6,649
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 890 w 585 postach
    Z Polonii Maroszek i Putkowski na 250 zdali.

    PS. Artiom nie zdał egzaminu?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #732
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Dziś pierwszy tegoroczny egzamin na licencję Ż. Póki co potwierdzono:

    Zdali:
    Kacper Mania (Unia Leszno) - 250 cc

    Filip Frącewicz (Falubaz) - 500 cc
    Wiktor Pelc (Falubaz) - 500 cc

    Oskar Rumiński (For Nature Solutions) - 500 cc
    Ksawery Słomski (For Nature Solutions) - 250 cc
    Borys Słomczewski (For Nature Solutions) - 250 cc
    Mikołaj Duchiński (For Nature Solutions) - 250 cc
    Zdali w klasie 500cc:
    1. Oskar Rumiński (KS Toruń) - ur. 10.07.2006
    2. Wiktor Pelc (Falubaz Zielona Góra) - ur. 15.08.2006
    3. Filip Frącewicz (Falubaz Zielona Góra) - ur. xx.xx.2007
    4. Bartosz Bańbor (Stowarzyszenie Lamba Rzeszów) - ur. 13.01.2007
    5. Jakub Kowalski (Wybrzeże Gdańsk) - ur. 15.12.2006
    6. Kacper Szopa (Wilki Krosno) - xx.xx.2006 (?)

    Zdali w klasie 250cc:
    1. Adam Putkowski (Polonia Bydgoszcz) - ur. 21.012.2008
    2. Emil Maroszek (Polonia Bydgoszcz) - ur. xx.xx.2008
    3. Borys Słomczewski (KS Toruń) - ur. ??.??.20??
    4. Ksawery Słomski (KS Toruń) - ur. 12.11.2008
    5. Mikołaj Duchiński (KS Toruń) - ur. 27.02.2009
    6. Kacper Mania (Unia Leszno) - ur. xx.xx.20xx
    7. Mikołaj Krok (Stal Gorzów) - ur. 01.07.2008
    8. Denis Andrzejczak (Stal Gorzów) - ur. xx.xx.2008

    Nie zdali:
    1. [500cc] Kacper Rychliński (Falubaz Zielona Góra) - ur. xx.xx.20xx
    2. [500cc] Miłosz Grygolec (Wilki Krosno) - ur. 20.09.2006
    Ostatnio edytowane przez Kononow ; 29-03-2022 o 22:31 Powód: uzupełnienie danych

  15. Powrót do góry    #733
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Prawie na 100% jednym z Gorzowa jest Denis Andrzejczak
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #734
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,526
    Kliknij i podziękuj
    238
    Podziękowania: 546 w 403 postach
    Bańbor chyba Motor Lublin.

  17. Powrót do góry    #735
    Początkujący
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kacper Mania ur. 21.02.2009

  18. Powrót do góry    #736
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    2,686
    Kliknij i podziękuj
    198
    Podziękowania: 141 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Bańbor chyba Motor Lublin.
    Jest ze szkółki Dawida Lamparta, ma jeździć w Motorze.

  19. Powrót do góry    #737
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,526
    Kliknij i podziękuj
    238
    Podziękowania: 546 w 403 postach
    Nie wiem kto dał licencję Jakubowi Martyniakowi z Włókniarza, to jakiś kabaret, ale gość jest bardzo niebezpieczny. Dziś w nice cup dwa pierwsze biegi to 2 kółka jazda w łuku bez kontroli pod same baloty, a 3 i 4 kółko to już jazda bez składania się. 3 bieg znowu bez kontroli i przejechał cały łuk prawą ręką trzymając się bandy (dawno czegoś takiego nie widziałem) i zrezygnował z jazdy. Po tym biegu chłopakowi coś się stało i długo nie podnosił się z murawy. 4 bieg od samego początku nie potrafił utrzymać motocykla pod taśmą aż w końcu w nią wjechał. Gdyby nie to, że startuje 50 m za innymi to w łukach kasował by każdego przed sobą.
    Affelt dużo i jeszcze raz dużo nauki, dziś na pewno odważniejsza jazda i szukanie różnych ścieżek po stronie innego 16 latka Bartka Głogowskiego. Trochę mnie dziwi, że Polonia chyba nawet na sparingach trzymała go pod kloszem, a tu jest potencjał. Trzyma gaz i nawet na ciężkich łukach w Gdańsku mija na trasie.
    Ostatnio edytowane przez Goldi ; 12-04-2022 o 17:58

  20. Powrót do góry    #738
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    6,649
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 890 w 585 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Nie wiem kto dał licencję Jakubowi Martyniakowi z Włókniarza, to jakiś kabaret, ale gość jest bardzo niebezpieczny. Dziś w nice cup dwa pierwsze biegi to 2 kółka jazda w łuku bez kontroli pod same baloty, a 3 i 4 kółko to już jazda bez składania się. 3 bieg znowu bez kontroli i przejechał cały łuk prawą ręką trzymając się bandy (dawno czegoś takiego nie widziałem) i zrezygnował z jazdy. Po tym biegu chłopakowi coś się stało i długo nie podnosił się z murawy. 4 bieg od samego początku nie potrafił utrzymać motocykla pod taśmą aż w końcu w nią wjechał. Gdyby nie to, że startuje 50 m za innymi to w łukach kasował by każdego przed sobą.
    Affelt dużo i jeszcze raz dużo nauki, dziś na pewno odważniejsza jazda i szukanie różnych ścieżek po stronie innego 16 latka Bartka Głogowskiego. Trochę mnie dziwi, że Polonia chyba nawet na sparingach trzymała go pod kloszem, a tu jest potencjał. Trzyma gaz i nawet na ciężkich łukach w Gdańsku mija na trasie.
    A to pozytyw piszesz odnośnie Głogowskiego. Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie (jak już skończy 16 lat) to się w składzie kilka razy pojawi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #739
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kto jeszcze?


    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 20-04-2022 o 14:24
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Penhall (20-04-2022)

  23. Powrót do góry    #740
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    707
    Podziękowania: 99 w 60 postach
    500cc:
    1. Oliwier Kaźmierski 27.06.2006 GKM Grudziądz
    2. Kacper Halkiewicz Włókniarz Częstochowa
    3. Szymon Wolski Włókniarz Częstochowa



    250cc:
    1. Damian Miller 12.02.2009 GKM Grudziądz
    2. Marcel Kowolik Włókniarz Częstochowa

  24. Powrót do góry    #741
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Wiadomo czy to wszyscy? Z kolei przedwczoraj był egzamin w Rawiczu. Na razie brak info.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Powrót do góry    #742
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    1,627
    Kliknij i podziękuj
    336
    Podziękowania: 774 w 305 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wiadomo czy to wszyscy? Z kolei przedwczoraj był egzamin w Rawiczu. Na razie brak info.

    https://elka.pl/content/view/109294/695/

  26. Powrót do góry    #743
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Widzę, że rawicka szkółka ruszyła z kopyta - Majewski z Torunia, a Klimek z Leszna
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,526
    Kliknij i podziękuj
    238
    Podziękowania: 546 w 403 postach
    Brawo dla tych do dają licencje. Chłop ma defekt a reszta leci w murawę i witrażowy na noszach.
    Licencje dawane z rękawa a potem zawodnik się uczy jak mieć kontrolę nad motocyklem.

  28. Powrót do góry    #745
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Możesz trochę rozwinąć? Sytuacja z ostatniego egzaminu?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,526
    Kliknij i podziękuj
    238
    Podziękowania: 546 w 403 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Możesz trochę rozwinąć? Sytuacja z ostatniego egzaminu?
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/99...niu-motocyklem
    Dlatego szanuję prawdziwych żużlowców. Chodząc na młodzieżówki widzę jak wielu chłopaków ma po prostu problem z opanowaniem motocykla podczas przerwanego biegu czy właśnie ominięciem kogoś kto ma defekt.

  30. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    28,827
    Kliknij i podziękuj
    5,506
    Podziękowania: 7,429 w 3,971 postach
    Niektóre rzeczy przychodzą wraz z doświadczeniem.
    Nie ma co wymagać od smarków aby w takich sytuacjach zachowywali się jak starzy wyjadacze.
    Oby wirazowy z tego wyszedł ale to byl po prostu ten przypadek gdzie ktoś byl w złym miejscu i o złym czasie.
    Niektórzy mówią w takich przypadkach o przeznaczeniu inni o pechu.
    Apator Torun 2022
    1.Robert Lambert 2. Paweł Przedpełski 3.Z/Z 4.Patryk Dudek 5.Jack Holder 6.Krzysztof Lewandowski 7.Denis Zielinski 8.Karol Zupinski


    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    5,964
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 1,460 w 856 postach
    Skoro jest opcja dawania żużlowcom licencji, to i powinny być jakieś paragrafy na zabieranie jej co niektórym.
    Znalazło by się do tego paru "kandydatow".
    Przykladem taki Czajkowski z Torunia. Dziś trzecie zawody w karierze (U24 i dzis drugie DMPJ) a chlopak w czterech biegach ani razu do pierwszego wirazu nie dojechał

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Goldi (29-04-2022)

  33. Powrót do góry    #749
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    28,827
    Kliknij i podziękuj
    5,506
    Podziękowania: 7,429 w 3,971 postach
    O takim można napisać typowy startowiec.
    Apator Torun 2022
    1.Robert Lambert 2. Paweł Przedpełski 3.Z/Z 4.Patryk Dudek 5.Jack Holder 6.Krzysztof Lewandowski 7.Denis Zielinski 8.Karol Zupinski


    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Goldi (29-04-2022), xpc (28-04-2022)

  35. Powrót do góry    #750
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 69 w 61 postach
    czy dzisiejsza runda w Lodzi sie odbyla czy co sie z nia stalo? bo nigdzie nie zauwazylem info

  36. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    4,970
    Kliknij i podziękuj
    1,642
    Podziękowania: 781 w 466 postach
    Łódź dziś jechała w Rybniku z tego co wiem.

  37. Powrót do góry    #752
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 125 w 78 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    czy dzisiejsza runda w Lodzi sie odbyla czy co sie z nia stalo? bo nigdzie nie zauwazylem info
    https://speedwaynews.pl/zuzel/orzel-...szy-w-rybniku/
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #753
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    23 adeptów dzisiaj podchodziło do egzaminu na licencję we Wrocławiu.

    Zdał Krystian Gręda, ale w barwach Rawicza. Rozstanie z Falubazem stało się faktem.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Goldi (30-05-2022), chrzan (30-05-2022)

  40. Powrót do góry    #754
    Stały bywalec Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 113 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    23 adeptów dzisiaj podchodziło do egzaminu na licencję we Wrocławiu.

    Zdał Krystian Gręda, ale w barwach Rawicza. Rozstanie z Falubazem stało się faktem.
    No i dobrze Co ciekawe poszło o dlugosc kontraktu, a nie pieniądze. Falubaz nie chciał zrobić z siebie frajera i podpisać umowę do 16 r.ż

  41. Powrót do góry    #755
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    6,649
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 890 w 585 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No i dobrze Co ciekawe poszło o dlugosc kontraktu, a nie pieniądze. Falubaz nie chciał zrobić z siebie frajera i podpisać umowę do 16 r.ż
    Pytanie na jak długo chciał Falubaz i jakie pieniądze życzył sobie team Grędy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #756
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    181
    Podziękowania: 147 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Pytanie na jak długo chciał Falubaz i jakie pieniądze życzył sobie team Grędy.
    Istotne, że za transferem stoi Najmrodzka, a ta baba do czego się dotknie to spierydoli

  43. Powrót do góry    #757
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    28,827
    Kliknij i podziękuj
    5,506
    Podziękowania: 7,429 w 3,971 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Pytanie na jak długo chciał Falubaz i jakie pieniądze życzył sobie team Grędy.
    Pewnie do zakonczenia wieku juniora,co jest a właściwie było standardem.
    Coraz więcej jednak wyjątków od tej reguły jak choćby Miśkowiak czy Przyjemski.
    Czas pokaże kto na tym lepiej wyjdzie.
    Apator Torun 2022
    1.Robert Lambert 2. Paweł Przedpełski 3.Z/Z 4.Patryk Dudek 5.Jack Holder 6.Krzysztof Lewandowski 7.Denis Zielinski 8.Karol Zupinski


    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #758
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Istotne, że za transferem stoi Najmrodzka, a ta baba do czego się dotknie to spierydoli
    Kim jest Najmrodzka?

    23 adeptów podchodziło, zdało 16. Mamy:


    Kacper Andrzejewski (Wrocław) - 500 cc
    Jakub Oleksiak (Leszno) - 500 cc
    Nazar Parnitski (Leszno, Ukraina) - 500 cc
    Mateusz Łopuski (Gdańsk) - 500 cc
    Kacper Rychlinski (Zielona Góra) - 500 cc

    Krystian Gręda (Rawicz) - 250 cc
    Jakub Panicz (Wrocław) - 250 cc
    Tymon Kotala (Wrocław) - 250 cc

    Nie zdali: 4 x Piła
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 31-05-2022 o 14:10
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Powrót do góry    #759
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    8,712
    Kliknij i podziękuj
    1,829
    Podziękowania: 1,246 w 821 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Kim jest Najmrodzka?

    , conajmniej 4 nie zdało.
    Na FB Piły pisali ze 4 podchodziło i 4 nie zdało ale plus ze ledwo wrocili i już szkolą

    A Najmrodzka to chyba była lub obecna menadzer Karczmarza i kilku innych
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 31-05-2022 o 09:56

  46. Powrót do góry    #760
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    2,788
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 406 w 263 postach
    Jestem ciekawy czy chociaż połowa z tych co zdała umie coś więcej niż tylko 'zmiescic się w określonym czasie'..

  47. Powrót do góry    #761
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    6,649
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 890 w 585 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Kim jest Najmrodzka?

    23 adeptów podchodziło, conajmniej 4 nie zdało. Mamy:


    Kacper Andrzejewski (Wrocław) - 500 cc
    Jakub Oleksiak (Leszno) - 500 cc
    Nazar Parnitski (Leszno, Ukraina) - 500 cc
    Mateusz Łopuski (Gdańsk) - 500 cc

    Krystian Gręda (Rawicz) - 250 cc
    Jakub Panicz (Wrocław) - 250 cc
    Tymon Kotala (Wrocław) - 250 cc
    Czy ten Panicz to spokrewiony z Mateuszem Paniczem? Mam nadzieję, że nie jest to na zasadzie tworzenia kolejnego plastronu we Wrocławiu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #762
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,526
    Kliknij i podziękuj
    238
    Podziękowania: 546 w 403 postach
    Wie ktoś kto miał najlepszy czas na indywidualnych przejazdach? Wiem tylko, że drugi był Mateusz Łopuski

  49. Powrót do góry    #763
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    1,959
    Kliknij i podziękuj
    241
    Podziękowania: 458 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Czy ten Panicz to spokrewiony z Mateuszem Paniczem? Mam nadzieję, że nie jest to na zasadzie tworzenia kolejnego plastronu we Wrocławiu.
    Młodszy brat.

    Pod wczorajszym postem z informacją o zdaniu przez niego licencji:
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  50. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    47,975
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 3,677 w 2,591 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pewnie do zakonczenia wieku juniora,co jest a właściwie było standardem.
    Coraz więcej jednak wyjątków od tej reguły jak choćby Miśkowiak czy Przyjemski.
    Czas pokaże kto na tym lepiej wyjdzie.
    I Miśkowiak i Przyjemski, i taki Paluch, mogą dyktować warunki z prostego powodu. Bo ich kariery nie finansował żaden żużlowy klub. Czyli po zdaniu licencji na 500 cc oni podpisują od razu kontrakt zawodowy z jakim klubem chcą i na jakich zasadach chcą. Paluch też w Gorzowie podpisał kontrakt tylko trzyletni. Dlaczego ? Bo stary Paluch dobrze wie, ze jak młody będzie miał 18 lat i rozwinie się jak trzeba, to wyciągną od Grzyba znacznie więcej kasy. A Grzyb nie miał czym ich przymusić na kontrakt do końca wieku juniora.

    Z Grędą jest taki problem, że on każe sobie finansować karierę. A jak zda na 500 cc to w wieku 16 lat będzie chciał wydrzeć jak najwięcej dla siebie. I już nie będzie patrzał który klub w niego ładował kasę.

    Więc ta inwestycja jest obarczona bardzo dużym ryzykiem. Bo co z tego, że taki Rawicz, jak piszą, dał mu sprzętu za 100 tys pln skoro ona za trzy lata może powiedzieć Kolejarzowi adios. W FZG doszli do wniosku, że lepiej ta kasę ładować w swoich adeptów, gdzie jest przynajmniej gwarancja, że oni nie spyerdolą przed ukończeniem wieku juniora.

    Grzyb tez się odgrażał w mediach, że za punkt honoru stawia sobie powrót Grędy do Gorzowa. I co ? Gręda ląduje w Rawiczu. Czemu ? Bo Grzyb doszedł do wniosku, ze taki interes mu się nie opłaca po prostu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-05-2022 o 14:08
    Wysłane z Amiga 500 Plus

    Bez cenzury: Ukryta zawartość

    FALUBAZ DMP 2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #765
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W FZG doszli do wniosku, że lepiej ta kasę ładować w swoich adeptów, gdzie jest przynajmniej gwarancja, że oni nie spyerdolą przed ukończeniem wieku juniora.
    Ktoś musiałby jeszcze ich chcieć Taki żarcik

    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •