Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 797

Wątek: Tegoroczni licencjaci - informacje, zdjęcia...

  1. Powrót do góry    #586
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    914
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 154 w 66 postach
    Czy Hoffmann to czasem nie odnawiał? Kojarzy mi się, że już kiedyś taki był.

  2. Powrót do góry    #587
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Oskar Paluch (Stal Gorzów)
    Dawid Pecyna (Stal Gorzów)
    Paluch z tych Paluchów, a Pecyna z tych Pecynów?

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-07-2019)

  4. Powrót do góry    #588
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    8,324
    Kliknij i podziękuj
    3,651
    Podziękowania: 1,430 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Dziś w Toruniu

    Egzamin na licencję "Ż" (500cc)
    Zaliczyli:
    Marcin Hoffmann (Stal Toruń)
    Wiktor Jasiński (Stal Gorzów)
    Cyprian Bieliński (KS Toruń)
    Kacper Grzelak (Start Gniezno)

    Nie zaliczyli:
    Jakub Szlajnik (Polonia Piła) - upadek
    Damian Uszaruk (Wybrzeże Gdańsk) - upadek

    Egzamin na licencję 250cc:
    Zaliczyli:
    Maksym Borowiak (Unia Leszno)
    Mateusz Affelt (KS Toruń)
    Oskar Paluch (Stal Gorzów)
    Dawid Pecyna (Stal Gorzów)
    Oliwer Ralcewicz (Stal Gorzów)

    Nie zaliczyli:
    Kacper Rorat (KM Cross Lublin) - nie zmieścił się w czasie
    Oskar Paluch to zdaje się syna Bola. Widziałem jak jeździł na jancarzu na 500-tce WOW, WOW, WOW tyle powiem

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (04-07-2019)

  6. Powrót do góry    #589
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 73 w 53 postach
    Widzielismy młodego Palucha na sparingu w Grudziądzu, jeździł w przerwach między kolejnymi seriami. Nie wiem czy miał pod tyłkiem już 500cc czy motor o jakiejś mniejszej pojemności, ale sprawił pozytywne wrażenie, dobrze korygował swoją sylwetkę, wychodził dobrze z sytuacji "zagrożenia" a przecież niejeden junior przed czy po licencji ma problemy z płynnym pokonywaniem łuków na grudziadzkim owalu. Młody Bolo dał radę.

    Nie wiem czy "to się liczy", ale zdawali też jacyś chłopacy na 125 cc

    Adept grudziądzkiej szkółki żużlowej - Mateusz Pokorski zdał dziś w Toruniu praktyczną część egzaminu na licencję "Ż" w klasie 125cc!

  7. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    5,964
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 1,460 w 856 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Czy Hoffmann to czasem nie odnawiał? Kojarzy mi się, że już kiedyś taki był.
    Tak to wychowanek Gwardii Warszawa, rocznik 1984.
    Obecnie uczy jeździć toruńska młodzież, mimo iż sam za bardzo nigdy nie potrafił i pewnie nadal nie potrafi. No chyba, że w teorii.....

  8. Powrót do góry    #591
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 177 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Oskar Paluch to zdaje się syna Bola. Widziałem jak jeździł na jancarzu na 500-tce WOW, WOW, WOW tyle powiem
    Nasz Franek robił jeszcze lepsze wrażenie, a w zawodach już tak dobrze to nie wyglądało. Widziałem w ubiegły czwartek tego Waszego Maksyma Borowiaka. Nie wiedziałem wtedy jak się nazywa, ale to był on. Podobała mi się jego jazda, chociaż trzy razy leżał. Mały wariat. Myślałem, że ma najwyżej 12 lat, a jak się okazało, to już 14.

    W dniu 04.07.2019 r. w Toruniu odbył się egzamin na certyfikat "Ż" i 250cc

    Pozytywny wynik egzaminu uzyskali:

    "Ż"
    Cyprian Bieliński - 2001 - KS Toruń SA
    Wiktor Jasiński - 2000 - KS Stal Gorzów
    Kacper Grzelak - 2002 - GTM Start Gniezno
    Marcin Hoffman - 1984 - SSSM Stal Toruń

    250cc
    Affelt Mateusz - 2006 - KS Toruń SA
    Oskar Paluch - 2006 - KS Stal Gorzów
    Dawid Pecyna - 2006 - KS Stal Gorzów
    Oliwier Ralcewicz - 2005 - KS Stal Gorzów
    Maksym Borowiak - 2005 - KS Unia Leszno

    W dniu 21.06.2019 r. w Częstochowie odbył się egzamin na certyfikat 250cc

    Pozytywny wynik egzaminu uzyskał:

    250cc
    Franciszek Karczewski - 2006 - Włókniarz Częstochowa SA
    Ostatnio edytowane przez Top Secret ; 05-07-2019 o 18:08
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19

  9. Powrót do góry    #592
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Czyli mamy dwóch Kacprów Grzelaków. Jeden w Gnieźnie, jeden w Ostrowie

    Borowiak to syn, bądź rodzina prezydenta Leszna?
    ROW Rybnik OLE!

  10. Powrót do góry    #593
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,071
    Kliknij i podziękuj
    1,032
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez igla_ROW Zobacz posta
    Czyli mamy dwóch Kacprów Grzelaków. Jeden w Gnieźnie, jeden w Ostrowie

    Borowiak to syn, bądź rodzina prezydenta Leszna?
    Syn na pewno nie, a czy rodzina nie wiem

    To na razie 250 ale odważny jest
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg b.jpg (88.2 KB, 1161 odsłon)

  11. Powrót do góry    #594
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Nasz Franek
    Zawsze mnie to bawi
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Powrót do góry    #595
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Kolejny egzamin za nami.

    Zdali w klasie 500cc
    1. Błażej Wypior (KS ROW Rybnik) - ur. xxxx
    2. Kuba Szpytma (Motor Lublin) - ur. 2001 (?)

    Zdali w klasie 250cc:
    1. Wiktor Wasilewski (KS ROW Rybnik) - ur. xxxx
    2. Lech Chlebowski (KS ROW Rybnik) - ur. xxxx
    3. Marcin Ogrodnik (Polonia Piła) - ur. 2004
    4. Mateusz Jabłoński (Start Gniezno) - ur. 2006
    Ostatnio edytowane przez Kononow ; 08-08-2019 o 21:08

  13. Powrót do góry    #596
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    8,712
    Kliknij i podziękuj
    1,829
    Podziękowania: 1,246 w 821 postach
    A ten Jabłoński to jakaś rodzina Mirka i Krzycha ?

  14. Powrót do góry    #597
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 221 w 152 postach
    syn Mirka

  15. Powrót do góry    #598
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 86 w 60 postach
    Gdyby ktoś chciał zerknąć, Mateusz Jabłoński kask biały
    http://sportowegniezno.pl/index.php/...ego-w-rybniku/

  16. Powrót do góry    #599
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Wyniki egzaminu w Lublinie.

    Zdali 500cc
    1. Kacper Przybylski (Wilki Krosno) - ur. 2003
    2. Wiktor Firmuga (Motor Lublin) - ur. 2002
    3. Jakub Banucha (Motor Lublin) - ur. 2002

    Zdali 250cc
    1. Dawid Rybak (Sparta Wrocław) - ur. 2004
    Ostatnio edytowane przez Kononow ; 29-08-2019 o 15:21

  17. Powrót do góry    #600
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Z tych Śledzi? 17 lat - trochę późno.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #601
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Albo ogromna zbieżność okoliczności i nazwisk, albo to syn Darka Śledzia... Nie pasuje mi to, że Maksymilian miał zdawać licencję już w zeszłym roku i to w barwach Sparty Wrocław. Co się podziało przez ten rok? Tego nie wiem...
    Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 29-08-2019 o 11:22

  19. Powrót do góry    #602
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Z tych Śledzi? 17 lat - trochę późno.
    Z tych - syn.

  20. Powrót do góry    #603
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    516
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kononow Zobacz posta
    Wyniki egzaminu w Lublinie.

    Zdali 500cc
    1. Maksymilian Śledź (Motor Lublin) - ur. 2002
    2. Kacper Przybylski (Wilki Krosno) - ur. 2003
    3. Wiktor Firmuga (Motor Lublin) - ur. 2002
    Skąd wziąłeś Śledzia? Jakieś potwierdzenie?
    Wg SF zdawały 4 osoby:

    Certyfikat na licencję "ż"
    Jakub Banucha - 2002 - KM Cross Lublin
    Wiktor Firmuga - 2002 - KM Cross Lublin
    Kacper Przybylski - 2003 - Wilki Krosno

    Certyfikat na licencję 250cc
    Dawid Rybak - 2004 - WTS S.A Wrocław

    Jak widać Śledzia nie ma

  21. Powrót do góry    #604
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Być może osoba, która przekazała mi taką informację zasugerowała się obecnością Darka Śledzia na egzaminie. Nie wiem, ale przepraszam za wprowadzenie w błąd.

  22. Powrót do góry    #605
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Gniezno - 25.09.19
    @marcin_speedway zdradza, że podchodziło 18 adeptów, ale zdało tylko 7. Na razie mamy 4+1.

    Zdali w klasie 500cc:
    1. Adrian Cieślewicz (GTM Start Gniezno) - ur. 2003
    2. Mikołaj Czapla (GTM Start Gniezno) - ur. 2003
    3. Hubert Banaś (Akademia Żużlowa Janusza Kołodzieja) - ur. 2002
    4. Jakub Sroka (Akademia Żużlowa Janusza Kołodzieja) - ur. 2004
    5. Dawid Stachyra (KM Cross Lublin) - ur. 1985

    Zdali w klasie 250cc:
    1. Oskar Hurysz (GTM Start Gniezno) - ur. 2005
    2. Tymon Tomiak (KM Cross Lublin) - ur. 2005
    3. Janek Młynarski (KM Cross Lublin) - ur. 2006
    Ostatnio edytowane przez Kononow ; 26-09-2019 o 11:49

  23. Powrót do góry    #606
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    18.10.2019 - Częstochowa

    Zdali:
    1. Jakub Martyniak (Włókniarz Częstochowa) - ur. 2002
    2. Patryk Kowalik (Włókniarz Częstochowa) - - ur. 2003
    3. Kamil Król (Włókniarz Częstochowa) - ur. 2003
    4. Konrad Mikłoś (ZKS Stal Rzeszów) - ur. 2003
    5. Amadeusz Szulist (Wybrzeże Gdańsk) - ur. 2002

    Zdawało sześciu. Nie zdał jeden (18-latek, nie znam personaliów) z Rzeszowa. Przy jeździe w czwórce upadł na wejściu w pierwszy wiraż.
    Ostatnio edytowane przez Kononow ; 21-10-2019 o 13:13

  24. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    4,726
    Kliknij i podziękuj
    1,587
    Podziękowania: 1,164 w 684 postach
    a w ogóle 'licencjaci' to odpowiednie słowo do określenia zdających licencję?

    nie spotkałem się z nim poza kontekstem naukowym (licencjat)
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016
    "I nie pisz tu o czyimś potencjale bo chuya masz o tym pojęcie. " - Mariusz, 2021

  25. Powrót do góry    #608
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Podejrzewam, że nie jest to dobre określenie. Nazwałem ten wątek tak z przymrużeniem oka.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  26. Powrót do góry    #609
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    914
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 154 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    a w ogóle 'licencjaci' to odpowiednie słowo do określenia zdających licencję?

    nie spotkałem się z nim poza kontekstem naukowym (licencjat)
    Tyle że osoba zdająca licencjat, w kontekście naukowym, to licencjusz

  27. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    4,726
    Kliknij i podziękuj
    1,587
    Podziękowania: 1,164 w 684 postach
    chyba w poprzednim wieku
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016
    "I nie pisz tu o czyimś potencjale bo chuya masz o tym pojęcie. " - Mariusz, 2021

  28. Powrót do góry    #611
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Ostatni w tym roku egzamin w Lublinie:
    Zdali
    1. Maksymilian Śledź (Lublin)
    2. Radosław Pyrchła (Lublin)
    3. Jakub Poczta (Ostrów)
    4. Jakub Krawczyk (Ostrów)

  29. Powrót do góry    #612
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    8,712
    Kliknij i podziękuj
    1,829
    Podziękowania: 1,246 w 821 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kononow Zobacz posta
    Ostatni w tym roku egzamin w Lublinie:
    Zdali
    1. Maksymilian Śledź (Lublin)
    2. Radosław Pyrchła (Lublin)
    3. Jakub Poczta (Ostrów)
    4. Jakub Krawczyk (Ostrów)
    To co Staszewski robi w Ostrowie to jakiś kosmos.Ten Poczta to też ponoc talenciak a Szostak juz w wieku 16 lat robi niezłe wyniki. Aktualnie ostrow pod względem szkolenia to ekstraliga

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    polewaczka (25-10-2019)

  31. Powrót do góry    #613
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    4,876
    Kliknij i podziękuj
    935
    Podziękowania: 1,359 w 869 postach
    Dodajmy do tego młodego 13 latka, co im go Narodowy podprowadził...
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    spitt22 (25-10-2019)

  33. Powrót do góry    #614
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    W szkółce jest też 12 letni brat Sebiastiana Szostaka - Gracjan,oczko w głowie Staszewskiego,który twierdzi że młody ma jeszcze większy talent od brata,zresztą obydwoje srają i żyją żużlem a w dodatku są bardzo dobrze prowadzeni przez "żużlową" babcie☺

  34. Powrót do góry    #615
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Jako że już po sezonie i na dobrą sprawę od 2000 roku mija 20 lat oto pełna lista licencji od tego roku plus przynależności klubowe w roku bieżącym. Będę również wdzięczny za uzupełnienie brakujących dat większość z tego roku


    Włókniarz Częstochowa:
    1.Jordan Jurczyński (Częstochowa) 29.11.1982 2001 koniec kariery
    2.Kamil Łyko (Częstochowa) 26.07.1984 2001 koniec kariery
    3.Dariusz Głębocki (Częstochowa) 18.11.1970 2001 koniec kariery
    4.Rune Holta (Częstochowa) 29.08.1973 2001 2019 Toruń
    5.Konrad Gajecki (Częstochowa) 18.09.1984 2002 koniec kariery
    6.Robert Marjankowski (Częstochowa) 29.10.1984 2002 koniec kariery
    7.Piotr Jędrzejkiewicz (Częstochowa) 03.04.1985 2002 koniec kariery
    8.Michał Ciura (Częstochowa) 16.04.1987 2003 koniec kariery
    9.Sebastian Pydzik (Częstochowa) 11.01.1986 2003 koniec kariery
    10.Daniel Surowaniec (Częstochowa) 26.03.1986 2004 koniec kariery
    11.Damian Romańczuk (Częstochowa) 24.09.1988 2005 koniec kariery
    12.Marcin Piekarski (Częstochowa) 21.06.1989 2005 koniec kariery
    13.Borys Miturski (Częstochowa) 20.06.1989 2005 koniec kariery
    14.Mateusz Kowalczyk (Częstochowa) 13.18.1989 2005 koniec kariery
    15.Kamil Mistygacz (Częstochowa) 06.08 1989 odnowa 2005/2009 koniec kariery
    16.Przemysław Dądela (Częstochowa) 17.06 1985 odnowa 2002/2009 koniec kariery
    17.Cezary Romańczuk (Częstochowa) 17.04.1991 2008 koniec kariery
    18.Adrian Osmólski (Częstochowa) 27.10.1991 2008 koniec kariery
    19.Dawid Bąk (Częstochowa) 01.09.1992 2008 koniec kariery
    20.Marcin Bubel (Częstochowa) 29.01.1993 2008 koniec kariery
    21.Rafał Malczewski (Częstochowa) 27.02 1994 2009 koniec kariery
    22.Łukasz Bojarski (Częstochowa) 26.10.1993 2010 koniec kariery
    23.Artur Czaja (Częstochowa) 23.01.1994 2010 2019 Tarnów
    24.Hubert Łęgowik (Częstochowa) 21.05.1995 2010 2019 Opole
    25.Damian Synowiec (Częstochowa) 27.09.1994 2010 koniec kariery
    26.Mateusz Borowicz (Częstochowa) 18.02.1994 2010 koniec kariery
    27.Patryk Wester (Częstochowa) 09.02.1994 2011 koniec kariery
    28.Oskar Polis (Częstochowa) 15.09.1996 2012 2019 Opole
    29.Przemysław Portas (Częstochowa) 18.11.1996 2012 koniec kariery
    30.Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) 09.07.1996 2012/2014 koniec kariery
    31.Robin Zymek (Częstochowa) 08.12.1991 2012 koniec kariery
    32.Maksym Drabik (Częstochowa) 22.02.1998 2013 2019 Wrocław
    33.Kamil Długosz (Częstochowa) 26.08.1996 2013 koniec kariery
    34.Bartosz Pych (Częstochowa) 19.05.1996 2014 koniec kariery
    35.Adrian Woźniak (Częstochowa) 28.02.1999 2015 2019 Poznań
    36.Michał Gruchalski (Częstochowa) 18.11.1998 2015 2019 Częstochowa
    37.Adrian Bialk (Częstochowa) 25.09.1999 2015 2019 Opole
    38.Kamil Sobczyk (Częstochowa) 05.03.1996 2015 koniec kariery
    39.Bartosz Świącik (Częstochowa) 02.11.1997 2015 2019 Częstochowa
    40.Oskar Nocuń (Częstochowa) 30.06.1997 2015 koniec kariery
    41.Paweł Staniszewski (Częstochowa) 12.11.1998 2015 2019 Piła
    42.Bartosz Tyras (Częstochowa) 30.12.1996 2016 koniec kariery
    43.Mateusz Świdnicki (Częstochowa) 10.08.2001 2017 2019 Częstochowa/Krosno
    44.Monika Nietyksza (Częstochowa) 11.10.2001 2017 2019 Częstochowa
    45.Dominik Majchrzak (Częstochowa) 18.11.2001 2017 2019 Gdańsk
    46.Daniel Bajor (Częstochowa) 28.07.1998 2017 koniec kariery
    47.Kacper Dymek (Częstochowa) 250ccm 08.09.2004 2017 koniec kariery
    48.Franciszek Karczewski (Częstochowa) 250ccm 23.02.2006 2019 2019 Częstochowa
    49.Jakub Martyniak (Częstochowa) 31.05.2002 2019 2019 Częstochowa
    50.Patryk Kowalik (Częstochowa) 24.01.2003 2019 2019 Częstochowa
    51.Kamil Król (Częstochowa) 22.09.2003 2019 2019 Częstochowa


    Sezon 2019: startuje 17 zawodników




    Apator Toruń:
    1.Marcin Jaguś (Toruń) 05.03.1984 2000 koniec kariery
    2.Dawid Paszko (Toruń) 05.08.1984 2000 koniec kariery
    3.Marcin Głowacki (Toruń) 06.03.1983 2000 koniec kariery
    4.Arkadiusz Kalwasiński (Toruń) 07.11.1984 2001 koniec kariery
    5.Adrian Miedziński (Toruń) 20.08.1985 2001 2019 Częstochowa
    6.Robert Gut (Toruń) 09.02.1986 2002 koniec kariery
    7.Karol Ząbik (Toruń) 25.10.1986 2002 koniec kariery
    8.Tomasz Chyżewski (Toruń) 13.05.1985 2004 koniec kariery
    9.Damian Stachowiak (Toruń) 29.04.1986 2004 koniec kariery
    10.Tomasz Michnicki (Toruń) 17.08.1986 2004/2009 koniec kariery
    11.Adam Wiśniewski (Toruń) 27.01.1990 2006 koniec kariery
    12.Tomasz Wiśniewski (Toruń) 08.04.1988 2006 koniec kariery
    13.Damian Celmer (Toruń) 25.10.1989 2006 koniec kariery
    14.Oskar Pieniążek (Toruń) 03.05.1989 2007 koniec kariery
    15.Mateusz Lampkowski (Toruń) 04.02.1990 2007 koniec kariery
    16.Marcin Nowakowski (Toruń) 11.03.1989 2007 koniec kariery
    17.Łukasz Lipiński (Toruń) 23.06.1989 2007 koniec kariery
    18.Robert Ksiezak (Toruń) 15.01.1987 2008 koniec kariery
    19.Kamil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
    20.Emil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
    21.Łukasz Stogowski (Toruń) 20.09.1992 2008 koniec kariery
    22.Adam Wojciechowski (Toruń) 13.03 1992 2009 koniec kariery
    23.Łukasz Przedpełski (Toruń) 05.05 1992 2009 koniec kariery
    24.Damian Boniecki (Toruń) 23.02 1993 2009 koniec kariery
    25.Bartosz Pietrykowski (Toruń) 15.01 1994 2009 koniec kariery
    26.Mateusz Kwiatkowski (Toruń) 05.08.1993 2011 koniec kariery
    27.Mateusz Piernikowski (Toruń) 12.02.1995 2011 koniec kariery
    28.Paweł Przedpełski (Toruń) 23.06.1995 2011 2019 Częstochowa
    29.Patryk Rumiński (Toruń) 11.02.1993 2011 koniec kariery
    30.Mateusz Krywald (Toruń) 25.02.1995 2012 koniec kariery
    31.Dawid Mroczkowski (Toruń) 19.08.1995 2012 koniec kariery
    32.Patryk Sikora (Toruń) 21.10.1995 2012/2015 koniec kariery
    33.Adrian Śliwiński (Toruń) 11.08.1994 2012 koniec kariery
    34.Paweł Wolender (Toruń) 01.11.1994 2012 koniec kariery
    35.Wojciech Gołost (Toruń) 31.12.1996 2012 koniec kariery
    36.Dawid Krzyżanowski (Toruń) 25.08.1997 2012 koniec kariery
    37.Tomasz Przywieczerski (Toruń) 02.01.1997 2012/2015 koniec kariery
    38.Tomasz Beyger (Toruń) 06.12.1995 2013 koniec kariery
    39.Marcin Kościelski (Toruń) 11.06.1998 2015 2019 Ostrów Wlkp.
    40.Adrian Bułanowski (Toruń) 20.01.1998 2015 koniec kariery
    41.Igor Kopeć-Sobczyński (Toruń) 17.06.1999 2015 2019 Toruń
    42.Marcin Turowski (Toruń) 15.04.1999 2015 2019 Grudziądz
    43.Mateusz Adamczewski (Toruń) 06.01.2000 2019 Opole
    44.Aleks Rydlewski (Toruń) 20.02.2002 2017 2019 Toruń/Piła
    45.Justin Stolp (Toruń) 26.09.2001 2018 2019 Toruń
    46.Jakub Janik (Toruń) 13.09.2000 2018 2019 Toruń
    47.Kacper Makowski (Toruń) 250ccm 26.07.2004 2018 2019 Toruń
    48.Cyprian Bieliński (Toruń) 15.12.2001 2019 2019 Toruń
    49.Mateusz Affelt (Toruń) 250ccm 13.06.2006 2019 2019 Toruń


    Sezon 2019: startuje 12 zawodników




    Falubaz Zielona Góra:
    1.Łukasz Kiersztan (Zielona Góra) 12.03.1984 2000 koniec kariery
    2.Bartosz Kasprowiak (Zielona Góra) 12.01.1982 2000 koniec kariery
    3.Tomasz Grabowski (Zielona Góra) 20.08.1984 2001 koniec kariery
    4.Artur Majewski (Zielona Góra) 28.06.1984 2001 koniec kariery
    5.Jacek Zarówny (Zielona Góra) 09.02.1985 2001 koniec kariery
    6.Krzysztof Dominiczak (Zielona Góra) 11.05.1985 2002 koniec kariery
    7.Alan Marcinkowski (Zielona Góra) 22.11.1986 2003 koniec kariery
    8.Marcin Rutkowski (Zielona Góra) 02.12.1984 2003 koniec kariery
    9.Damian Grabski (Zielona Góra) 04.05.1986 2003 koniec kariery
    10.Adam Kulczyński (Zielona Góra) 17.01.1986 2004 koniec kariery
    11.Grzegorz Bartkowiak (Zielona Góra) 19.03.1987 2004 koniec kariery
    12.Daniel Pytel (Zielona Góra) 23.11.1987 2004 koniec kariery
    13.Grzegorz Zengota (Zielona Góra) 29.08.1988 2004 2019 Lublin
    14.Robert Kessler (Zielona Góra) 05.04.1973 2005 koniec kariery
    15.Paweł Gwóźdź (Zielona Góra) 26.05.1989 2005 koniec kariery
    16.Bartosz Morawski (Zielona Góra) 19.03.1987 2005 koniec kariery
    17.Krzysztof Pankowski (Zielona Góra) 21.03.1988 2005 koniec kariery
    18.Janusz Baniak (Zielona Góra) 19.10.1989 2006 koniec kariery
    19.Przemysław Zarzycki (Zielona Góra) 13.06.1988 2006 koniec kariery
    20.Mateusz Łukowiak (Zielona Góra) 27.01.1990 2007 koniec kariery
    21.Tomasz Halicki (Zielona Góra) 01.07.1992 2008 koniec kariery
    22.Patryk Dudek (Zielona Góra) 20.06.1992 2008 2019 Zielona Góra
    23.Kacper Rogowski (Zielona Góra) 14.04 1993 2009 koniec kariery
    24.Daniel Paluszkiewicz (Zielona Góra) 31.05 1994 2009 koniec kariery
    25.Adam Strzelec (Zielona Góra) 19.09 1994 2009 koniec kariery
    26.Adrian Wojewoda (Zielona Góra) 13.01 1994 2009 koniec kariery
    27.Remigiusz Perzyński (Zielona Góra) 06.03.1995 2010 koniec kariery
    28.Maksymilian Ristok (Zielona Góra) 10.05.1994 2010 koniec kariery
    29.Krystian Krzywiecki (Zielona Góra) 15.07.1994 2010 koniec kariery
    30.Oskar Lis (Zielona Góra) 17.12.1996 2012 koniec kariery
    31.Alex Zgardziński (Zielona Góra) 08.02.1997 2012 2019 Zielona Góra
    32.Kamil Merena (Zielona Góra) 03.10.1997 2013 koniec kariery
    33.Arkadiusz Potoniec (Zielona Góra) 23.11.1997 2013 2019 Rzeszów
    34.Bartosz Kibała (Zielona Góra) 14.12.1995 2013 koniec kariery
    35.Mateusz Burzyński (Zielona Góra) 19.12.1998 2014 koniec kariery
    36.Wojciech Pilarski (Zielona Góra) 16.08.1998 2015 koniec kariery
    37.Oskar Potoniec (Zielona Góra) 14.08.2000 2015 koniec kariery
    38.Damian Pawliczak (Zielona Góra) 20.06.1999 2015 2019 Zielona Góra
    39.Jakub Zubczyński (Zielona Góra) 07.07.1999 2015 koniec kariery
    40.Jakub Osyczka (Zielona Góra) 20.09.2000 2016 2019 Zielona Góra
    41.Matuesz Tonder (Zielona Góra) 22.11.1999 2016 2019 Zielona Góra
    42.Fabian Ragus (Zielona Góra) 30.09.2003 2019 2019 Zielona Góra
    43.Eryk Kwieceń (Zielona Góra) 09.05.2000 2017 koniec kariery
    44.Sebastian Helwig (Zielona Góra) 08.06.2001 2018 2019 Zielona Góra
    45.Nile Tufft (Zielona Góra) 26.11.2001 2018 2019 Zielona Góra
    46.Damian Boduch (Zielona Góra) 30.11.2000 2018 2019 Zielona Góra
    47.Adrian Bieszczak (Zielona Góra) 250ccm 27.01.2004 2018 2019 Zielona Góra


    Sezon 2019: startuje 12 zawodników




    Unia Leszno:
    1.Norbert Kościuch (Leszno) 28.04.1984 2000 2019 Toruń
    2.Dariusz Myler (Leszno) 11.03.1984 2000 koniec kariery
    3.Krzysztof Kasprzak (Leszno) 18.07.1984 2000 2019 Gorzów Wlkp.
    4.Marcin Jankowski (Leszno) 05.10.1984 2001 koniec kariery
    5.Marcin Bzdęga (Leszno) 04.11.1984 2001 koniec kariery
    6.Oskar Wolsztyński (Leszno) 15.08.1985 2001 koniec kariery
    7.Jarosław Jankowski (Leszno) 23.09.1984 2002 koniec kariery
    8.Marek Nawrot (Leszno) 25.04.1985 2002 koniec kariery
    9.Artur Wawrzynkiewicz (Leszno) 13.10.1986 2003 koniec kariery
    10.Robert Kasprzak (Leszno) 08.04.1987 2003 koniec kariery
    11.Hubert Kubacki (Leszno) 10.08.1987 2003 koniec kariery
    12.Jacek Karmoliński (Leszno) 08.05.1987 2004 koniec kariery
    13.Piotr Dziatkowiak (Leszno) 04.05.1987 2004 koniec kariery
    14.Mateusz Jurga (Leszno) 26.03.1988 2004 koniec kariery
    15.Adam Kajoch (Leszno) 07.03.1988 2004 koniec kariery
    16.Damian Baliński jr. (Leszno) 14.05.1989 2005 koniec kariery
    17.Sławomir Musielak (Leszno) 03.03.1990 2006 koniec kariery
    18.Damian Perz (Leszno) 20.08.1988 2006 koniec kariery
    19.Paweł Ratajszczak (Leszno) 17.03.1991 2007 koniec kariery
    20.Mateusz Łukaszewski (Leszno) 16.03.1992 2008 koniec kariery
    21.Przemysław Pawlicki (Leszno) 05.09.1991 2008 2019 Grudziądz
    22.Tobiasz Musielak (Leszno) 18.08 1993 2009 2019 Łódź
    23.Kamil Adamczewski (Leszno) 28.05 1993 2009 koniec kariery
    24.Piotr Pawlicki jr.(Leszno) 30.11.1994 2010 2019 Leszno
    25.Damian Michalski (Leszno) 15.01.1995 2010 koniec kariery
    26.Paweł Urbański (Leszno) 21.07.1994 2011 koniec kariery
    27.Filip Marach (Leszno) 05.03.1996 2011 koniec kariery
    28.Marcin Nowak (Leszno) 18.08.1995 2011 2019 Poznań
    29.Michał Piosicki (Leszno) 03.11.1996 2012 koniec kariery
    30.Daniel Kaczmarek (Leszno) 02.06.1997 2012 2019 Tarnów
    31.Bartosz Smektała (Leszno) 22.08.1998 2013 2019 Leszno
    32.Dominik Kubera (Leszno) 15.04.1999 2014 2019 Leszno
    33.Marek Lutowicz (Leszno) 07.02.1998 2015 2019 Poznań
    34.Wiktor Lis (Leszno) 04.11.1999 2016 koniec kariery
    35.Szymon Szlauderbach (Leszno) 26.10.1999 2016 2019 Rawicz/Leszno
    36.Tymoteusz Picz (Leszno) 04.01.2002 2017 2019 Leszno
    37.Wiktor Trofimow (Leszno) 01.10.1999 2017 2019 Lublin
    38.Kacper Pludra (Leszno) 21.08.2002 2017 2019 Rawicz/Leszno
    39.Krzysztof Sadurski (Leszno) 22.03.2003 2018 2019 Rawicz/Leszno
    40.Damian Ratajczak (Leszno) 23.05.2005 250ccm 2018 2019 Leszno
    41.Hubert Ścibak (Leszno) 14.11.2003 2019 2019 Leszno
    42.Hubert Jabłoński (Leszno) 02.02.2006 250 ccm 2019 2019 Leszno
    43.Antoni Mencel (Leszno) xx.xx.2005 250ccm 2019 2019 Leszno
    44.Maksym Borowiak (Leszno) 01.11.2005 250ccm 2019 2019 Leszno


    Sezon 2019: startuje 20 zawodników




    ROW Rybnik:
    1.Łukasz Romanek (Rybnik) 21.08.1983 2000 koniec kariery
    2.Janusz Rożek (Rybnik) 03.08.1983 2001 koniec kariery
    3.Marek Szczyrba (Rybnik) 31.08.1983 2001 koniec kariery
    4.Lechosław Tudzież (Rybnik) 15.07.1984 2001 koniec kariery
    5.Dawid Kubica (Rybnik) 18.06.1983 2001 koniec kariery
    6.Adrian Śmieja (Rybnik) 30.05.1985 2002 koniec kariery
    7.Artur Maciończyk (Rybnik) 30.01.1986 2002 koniec kariery
    8.Wojciech Druchniak (Rybnik) 19.03.1986 2003 koniec kariery
    9.Roman Poważnyj (Rybnik) 23.10.1976 2003 koniec kariery
    10.Patryk Pawlaszczyk (Rybnik) 16.03.1988 2004 koniec kariery
    11.Mateusz Mura (Rybnik) 21.09.1986 2004 koniec kariery
    12.Michał Mitko (Rybnik) 12.12.1988 2005 koniec kariery
    13.Rafał Fleger (Rybnik) 09.06.1989 2005 koniec kariery
    14.Rafał Świerczek (Rybnik) 03.08.1987 2005 koniec kariery
    15.Paweł Paliga (Rybnik) 25.08.1989 2005 koniec kariery
    16.Piotr Korbel (Rybnik) 28.06.1989 2006 koniec kariery
    17.Sławomir Pyszny (Rybnik) 25.10.1989 2006 koniec kariery
    18.Bartosz Szymura (Rybnik) 12.09.1989 2006/2017 2019 Świętochłowice
    19.Mateusz Konsek (Rybnik) 05.06.1990 2007 koniec kariery
    20.Mateusz Chochliński (Rybnik) 04.10.1990 2007 koniec kariery
    21.Kamil Fleger (Rybnik) 02.11.1990 2007 koniec kariery
    22.Tomasz Wolniewicz (Rybnik) 22.03.1991 2008 koniec kariery
    23.Łukasz Piecha (Rybnik) 03.11.1991 2008 koniec kariery
    24.Łukasz Sussman (Rybnik) 18.10.1989 2008 koniec kariery
    25.Mateusz Domański (Rybnik) 14.08 1992 2009 koniec kariery
    26.Robert Oleś (Rybnik) 14.10.1994 2011 koniec kariery
    27.Dominik Witek (Rybnik) 03.08.1996 2011 koniec kariery
    28.Łukasz Witoszek (Rybnik) 17.07.1996 2011 koniec kariery
    29.Kamil Wieczorek (Rybnik) 30.04.1998 2013 2019 Grudziądz
    30.Robert Chmiel (Rybnik) 23.06.1998 2014 2019 Rybnik
    31.Michał Szmidt (Rybnik) 25.01.1998 2015 koniec kariery
    32.Lars Skupień (Rybnik) 24.10.1997 2016 2019 Krosno
    33.Miłosz Wypior (Rybnik) 23.11.1999 2016 koniec kariery
    34.Dawid Jona (Rybnik) 01.03.1998 2016 2019 Rybnik
    35.Przemysław Giera (Rybnik) 09.01.2001 2016 2019 Rybnik
    36.Mateusz Tudzież (Rybnik) 11.04.2000 2017 2019 Rybnik
    37.Dominik Tyman (Rybnik) 08.02.2003 2018 2019 Rybnik
    38.Kacper Kłosok (Rybnik) 24.06.2003 2018 2019 Rybnik
    39.Kacper Duda (Rybnik) 16.09.2002 2018 2019 Rybnik
    40.Paweł Trześniewski (Rybnik) 28.07.2005 2018 2019 Rybnik
    41.Błażej Wypior (Rybnik) 28.03.2003 2019 2019 Rybnik
    42.Wiktor Wasilewski (Rybnik) 250ccm 26.11.2004 2019 2019 Rybnik
    43.Lech Chlebowski (Rybnik) 250ccm 16.11.2005 2019 2019 Rybnik




    Sezon 2019: startuje 14 zawodników


    Stal Gorzów Wlkp.:
    1.Karol Szałkiewicz (Gorzów Wlkp.) 22.09.1983 2000 koniec kariery
    2.Marcin Rybak (Gorzów Wlkp.) 15.03.1983 2000 koniec kariery
    3.Marcin Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 12.05.1984 2000 koniec kariery
    4.Przemysław Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 13.09.1983 2000 koniec kariery
    5.Jakub Śpiewanek (Gorzów Wlkp.) 28.09.1984 2001 koniec kariery
    6.Michał Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 17.02.1984 2001 koniec kariery
    7.Zbigniew Suchecki (Gorzów Wlkp.) 21.07.1984 2001 2019 Rybnik
    8.Paweł Hlib (Gorzów Wlkp.) 20.02.1986 2002 2019 Krosno
    9.Mariusz Pacholak (Gorzów Wlkp.) 25.03.1986 2002 koniec kariery
    10.Sławomir Dąbrowski (Gorzów Wlkp.) 26.02.1987 2003 koniec kariery
    11.Kamil Brzozowski (Gorzów Wlkp.) 25.02.1987 2003 2019 Bydgoszcz
    12.Andrzej Głuchy (Gorzów Wlkp.) 29.10.1986 2003 koniec kariery
    13.Marcin Kozdraś (Gorzów Wlkp.) 17.04.1987 2004 koniec kariery
    14.Adrian Szewczykowski (Gorzów Wlkp.) 15.03.1989 2005 koniec kariery
    15.Marek Hućko (Gorzów Wlkp.) 08.08.1971 odnowa 2006 koniec kariery
    16.Mateusz Mikorski (Gorzów Wlkp.) 10.10.1989 2006 koniec kariery
    17.Paweł Zmarzlik (Gorzów Wlkp.)24.08.1990 2006 koniec kariery
    18.Łukasz Cyran (Gorzów Wlkp.) 13.01.1992 2008 koniec kariery
    19.Paweł Parys (Gorzów Wlkp.) 25.03 1994 2009 koniec kariery
    20.Bartosz Zmarzlik (Gorzów Wlkp.) 12.04.1995 2010 2019 Gorzów Wlkp.
    21.Adrian Cyfer (Gorzów Wlkp.) 21.05.1995 2010 2019 Gdańsk
    22.Łukasz Kaczmarek (Gorzów Wlkp.) 09.07.1995 2011 koniec kariery
    23.Patryk Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 04.10.1996 2012 koniec kariery
    24.Tomasz Walasek (Gorzów Wlkp.) 19.12.1996 2012 koniec kariery
    25.Rafał Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 25.02.1999 2014 2019 Gorzów Wlkp
    26.Jakub Łukaszewski (Gorzów Wlkp.) 06.08.1998 2014 koniec kariery
    27.Bartosz Hassa (Gorzów Wlkp.) 29.08.1998 2014/2018 2019 Gorzów Wlkp.
    28.Kamil Nowacki (Gorzów Wlkp) 30.03.2000 2015 2019 Ostrów Wlkp.
    29.Alan Szczotka (Gorzów Wlkp) 12.03.2001 2016 2019 Gorzów Wlkp.
    30.Marcel Studziński (Gorzów Wlkp) 16.04.2001 2016 2019 Bydgoszcz
    31.Hubert Czerniawski (Gorzów Wlkp.) 10.11.2000 2016 2019 Gorzów Wlkp.
    32.Mateusz Bartkowiak (Gorzów Wlkp.) 07.02.2003 2018 2019 Gorzów Wlkp.
    33.Kamil Pytlewski (Gorzów Wlkp.) 27.02.2003 2018 2019 Gorzów Wlkp.
    34.Wiktor Jasiński (Gorzów Wlkp.) 25.09.2000 2019 2019 Gorzów Wlkp.
    35.Oskar Paluch (Gorzów Wlkp.) 250ccm 07.06.2006 2019 2019 Gorzów Wlkp.
    36.Dawid Pecyna (Gorzów Wlkp.) 250ccm 01.02.2006 2019 2019 Gorzów Wlkp.
    37.Oliwer Ralcewicz (Gorzów Wlkp.) 250ccm 12.07.2005 2019 2019 Gorzów Wlkp.


    Sezon 2019: startuje 17 zawodników


    Start Gniezno:
    1.Marek Cieśliewicz (Gniezno) 26.03.1984 2000 koniec kariery
    2.Mirosław Jabłoński (Gniezno) 14.02.1985 2001 2019 Gniezno
    3.Przemysław Kwapich (Gniezno) 14.12.1981 2001 koniec kariery
    4.Dariusz Staniszewski (Gniezno) 11.02.1985 2002 koniec kariery
    5.Adrian Gomólski (Gniezno) 29.04.1987 2003 2019 Kraków
    6.Bartosz Wiciński (Gniezno) 28.10.1983 2003 koniec kariery
    7.Łukasz Andrzejczak (Gniezno) 31.08.1981 odnowa 2004 koniec kariery
    8.Łukasz Związko (Gniezno) 05.04.1980 odnowa 2004 koniec kariery
    9.Sebastian Skrzypczak (Gniezno) 18.05.1983 1999/2004 koniec kariery
    10.Bartosz Borzykowski (Gniezno) 27.06.1989 2005 koniec kariery
    11.Maciej Fajfer (Gniezno) 06.04.1991 2007 koniec kariery
    12.Bartosz Kropidłowski (Gniezno) 30.10.1989 2007 koniec kariery
    13.Kacper Gomólski (Gniezno) 02.03.1993 2008 2019 Gdańsk
    14.Arkadiusz Sturomski (Gniezno) 04.12.1992 2008 koniec kariery
    15.Marcin Wawrzyniak (Gniezno) 15.01 1994 2009 koniec kariery
    16.Krzysztof Szychowski (Gniezno) 01.08 1990 2009 koniec kariery
    17.Wojciech Lisecki (Gniezno) 20.04 1992 2009 2019 Kraków
    18.Oskar Fajfer (Gniezno) 30.04 1994 2009 2019 Gniezno
    19.Adrian Gała (Gniezno) 30.01.1995 2010 2019 Gniezno
    20.Dawid Dąbek (Gniezno) 20.11.1995 2012 koniec kariery
    21.Maciej Kubasik (Gniezno) 03.11.1995 2012 koniec kariery
    22.Łukasz Michałek (Gniezno) 25.04.1995 2012 koniec kariery
    23.Dawid Wawrzyniak (Gniezno) 19.06.1998 2013 2019 Łódź
    24.Patryk Fajfer (Gniezno) 18.07.1997 2014 2019 Piła
    25.Krystian Białecki (Gniezno) 15.04.1997 2015 2019 lic.angielska
    26.Kevin Fajfer (Gniezno) 04.06.1998 2016 2019 Gniezno
    27.Weronika Burlaga (Gniezno) 06.12.1999 2017 2019 Gniezno
    28.Szymon Szwacher (Gniezno) 12.10.2002 2018 2019 Gniezno
    29.Michał Lewandowski (Gniezno) 11.04.2001 2018 2019 Gniezno
    30.Kacper Grzelak (Gniezno) 24.10.2002 2019 2019 Gniezno
    31.Mateusz Jabłoński (Gniezno) 250ccm xx.xx.2006 2019 2019 Gniezno
    32.Adrian Cieślewicz (Gniezno) 09.12.2003 2019 2019 Gniezno
    33.Mikołaj Czapla (Gniezno) 06.11.2003 2019 2019 Gniezno
    34.Oskar Hurysz (Gniezno) 250ccm 05.09.2005 2019 2019 Gniezno


    Sezon 2019: startuje 18 zawodników




    Unia Tarnów:
    1.Janusz Kołodziej (Tarnów) 27.05.1984 2000 2016 Leszno
    2.Sławomir Baran (Tarnów) 23.10.1983 2000 koniec kariery
    3.Paweł Baran (Tarnów) 30.10.1983 2001 koniec kariery
    4.Adrian Stós(Tarnów) 25.09.1985 2002 koniec kariery
    5.Kamil Zieliński (Tarnów) 22.10.1987 2004 koniec kariery
    6.Grzegorz Dzik (Tarnów) 03.08.1987 2004 koniec kariery
    7.Maciej Ciesielski (Tarnów) 30.11.1987 2004 koniec kariery
    8.Mateusz Trytko (Tarnów) 31.07.1988 2005 koniec kariery
    9.Szymon Kiełbasa (Tarnów) 16.11.1989 2006 koniec kariery
    10.Łukasz Kiełbasa (Tarnów) 16.04.1989 2006 koniec kariery
    11.Tadeusz Kostro (Tarnów) 08.05.1991 2007 koniec kariery
    12.Jakub Jamróg (Tarnów) 24.06 1991 2009 2018 Tarnów
    13.Edward Mazur (Tarnów) 24.09 1993 2009 2018 Rzeszów
    14.Łukasz Lesiak (Tarnów) 19.04 1994 2009 koniec kariery
    15.Arkadiusz Madej (Tarnów) 27.07.1995 2011 koniec kariery
    16.Ernest Koza (Tarnów) 25.05.1994 2012 2018 Kraków
    17.Dawid Matura (Tarnów) 30.12.1996 2012 koniec kariery
    18.Damian Dąbrowski (Tarnów) 07.10.1996 2013 koniec kariery
    19.Eryk Budzyń (Tarnów) 25.01.1997 2013 koniec kariery
    20.Michał Nowiński (Tarnów) 26.06.1996 2013 2018 Tarnów
    21.Patryk Rolnicki (Tarnów) 05.07.1998 2014 2018 Tarnów
    22.Kacper Konieczny (Tarnów) 20.10.1998 2015 2018 Tarnów
    23.Krystian Stefanów (Tarnów) 20.06.2000 2016 2018 Krosno
    24.Piotr Pióro (Tarnów) 08.01.1999 2016 2018 Kraków
    25.Jacek Rempała (Tarnów) 16.02.1971 1988/2017 2018 Tarnów
    26.Dawid Knapik (Tarnów) 27.03.2001 2017 2018 Tarnów
    27.Przemysław Konieczny (Tarnów) 13.06.2001 2017 2018 Tarnów
    28.Mateusz Cierniak (Tarnów) 03.10.2002 2018 2018 Tarnów
    29.Dawid Rempała (Tarnów) 26.12.2002 2018 2019 Tarnów
    30.Piotr Świercz (Tarnów)250ccm 15.11.2004 2018 2019 Tarnów
    31.Patryk Nater (Tarnów) 250ccm 29.06.2004 2018 2019 Tarnów






    Sezon 2019: startuje 16 zawodników




    Polonia Bydgoszcz:
    1.Jakub Gabrych (Bydgoszcz) 24.04.1983 2000 koniec kariery
    2.Grzegorz Musiał (Bydgoszcz) 07.05.1984 2000 koniec kariery
    3.Paweł Wielewski (Bydgoszcz) 10.07.1984 2002 koniec kariery
    4.Grzegorz Czechowski (Bydgoszcz) 22.12.1985 2002 koniec kariery
    5.Marcin Jędrzejewski (Bydgoszcz) 10.04.1987 2003 2019 Bydgoszcz
    6.Dariusz Pieprzka (Bydgoszcz) 08.03.1986 2004 koniec kariery
    7.Marcin Mazur (Bydgoszcz) 15.12.1987 2004 koniec kariery
    8.Michał Łopaczewski (Bydgoszcz) 02.05.1989 2005 koniec kariery
    9.Damian Adamczak (Bydgoszcz) 07.09.1991 2008 2019 Bydgoszcz
    10.Szymon Woźniak (Bydgoszcz) 06.05.1993 2008 2019 Gorzów Wlkp.
    11.Mikołaj Curyło (Bydgoszcz) 06.12.1992 2008/2015 2019 Bydgoszcz
    12.Mirosław Konieczny (Bydgoszcz) 12.04.1993 2008 koniec kariery
    13.Patryk Braun (Bydgoszcz) 19.04 1993 2009 koniec kariery
    14.Adrian Ojczenasz (Bydgoszcz) 21.04.1994 2010 koniec kariery
    15.Mikołaj Drożdżowski (Bydgoszcz) 11.03.1993 2010 koniec kariery
    16.Łukasz Wieliński (Bydgoszcz) 07.04.1993 2010/2012 koniec kariery
    17.Karol Jóźwik (Bydgoszcz) 11.05.1994 2011 koniec kariery
    18.Bartosz Bietracki (Bydgoszcz) 06.04.1995 2011 koniec kariery
    19.Patryk Drzystek (Bydgoszcz) 01.01.1997 2012 koniec kariery
    20.Szymon Grobelski (Bydgoszcz) 03.09.1996 2012 koniec kariery
    21.Mikołaj Trępała (Bydgoszcz) 30.04.1996 2012 koniec kariery
    22.Patryk Wolniewiński (Bydgoszcz) 02.12.1996 2012 koniec kariery
    23.Patryk Rydlewski (Bydgoszcz) 03.12.1998 2014 koniec kariery
    24.Patryk Sitarek (Bydgoszcz) 29.10.1997 2014 koniec kariery
    25.Arkadiusz Andrzejewski (Bydgoszcz) 27.08.1997 2014 koniec kariery
    26.Tomasz Orwat (Bydgoszcz) 23.05.1999 2015 2019 Bydgoszcz
    27.Damian Stalkowski (Bydgoszcz) 26.07.1999 2015 2019 Gniezno
    28.Mateusz Jagła (Bydgoszcz) 06.02.1999 2016 2019 Bydgoszcz
    29.Krzysztof Lewandowski (Bydgoszcz) 250ccm 20.01.2005 2018 2019 Gniezno
    30.Wiktor Przyjemski (Bydgoszcz) 250ccm 23.05.2005 2019 2019 Bydgoszcz


    Sezon 2019: startuje 9 zawodników




    Wybrzeże Gdańsk:
    1.Jakub Walczak (Gdańsk) 25.02.1982 2000 koniec kariery
    2.Robert Fedeczko (Gdańsk) 12.08.1982 2000 koniec kariery
    3.Rafał Wielemborek (Gdańsk) 03.07.1984 2000 koniec kariery
    4.Wojciech Załuski (Gdańsk) 20.02.1963 2001 odnowa koniec kariery
    5.Bartosz Miaśkiewicz (Gdańsk) 07.05.1986 2002 koniec kariery
    6.Maciej Pawłowski (Gdańsk) 02.02.1986 2003 koniec kariery
    7.Piotr Domagała (Gdańsk) 30.10.1985 2003 koniec kariery
    8.Tomasz Olechwierowicz (Gdańsk) 16.11.1986 2004 koniec kariery
    9.Łukasz Kłyszewski (Gdańsk) 04.06.1985 2004 koniec kariery
    10.Maciej Górski (Gdańsk) 22.02.1987 2005 koniec kariery
    11.Paweł Kołodziejczyk (Gdańsk) 27.07.1987 2005 koniec kariery
    12.Maciej Formela (Gdańsk) 13.09.1988 2005 koniec kariery
    13.Damian Sperz (Gdańsk) 29.03.1990 2006/2015 koniec kariery
    14.Cyprian Szymko (Gdańsk) 16.09.1990 2007 koniec kariery
    15.Kamil Popławski (Gdańsk) 13.03.1990 2007 koniec kariery
    16.Marcel Szymko (Gdańsk) 23.02.1992 2008/2017 Piła
    17.Paweł Jackiewicz (Gdańsk) 16.06.1991 2008 koniec kariery
    18.Dariusz Rybakowski (Gdańsk) 28.06.1991 2008 koniec kariery
    19.Robert Sawina (Gdańsk) 27.05 1971 odnowa 2009 koniec kariery
    20.Krystian Pieszczek (Gdańsk) 23.09.1995 2010 2019 Gdańsk
    21.Patryk Beśko (Gdańsk) 03.05.1996 2011/2018 2019 Gdańsk
    22.Krzysztof Wittstock (Gdańsk) 21.09.1995 2011 koniec kariery
    23.Dominik Kossakowski (Gdańsk) 05.06.1997 2012 2019 Kraków
    24.Kamil Matyjas (Gdańsk) 26.10.1995 2012 koniec kariery
    25.Dawid Dawidowski (Gdańsk) 06.06.1997 2013 koniec kariery
    26.Aureliusz Bieliński (Gdańsk) 23.12.1997 2013 2019 Bydgoszcz
    27.Karol Żupiński (Gdańsk) 03.06.2002 2017 2019 Gdańsk
    28.Jakub Staszewski (Gdańsk) 250ccm 08.11.2004 2018 2019 Gdańsk
    29.Maciej Uszaruk (Gdańsk) 28.09.2000 2019 2019 Gdańsk
    30.Amadeusz Szulist (Gdańsk) xx.xx.2002 2019 2019 Gdańsk


    Sezon 2019: startuje 9 zawodników




    Ostrovia Ostrów Wlkp.
    1.Adam Jaziewicz (Ostrów Wlkp.) 01.02.1984 2000 koniec kariery
    2.Piotr Tajchert (Ostrów Wlkp.) 06.12.1985 2002 koniec kariery
    3.Mariusz Grabicki (Ostrów Wlkp.) 15.10.1984 2002 koniec kariery
    4.Marcin Liberski (Ostrów Wlkp.) 10.04.1987 2003 koniec kariery
    5.Sebastian Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 26.03.1987 2003 koniec kariery
    6.Bartosz Kwiatkowski (Ostrów Wlkp.) 03.08.1987 2003 koniec kariery
    7.Roger Lewandowski (Ostrów Wlkp.) 28.11.1988 2005 koniec kariery
    8.Emil Idziorek (Ostrów Wlkp.) 13.12.1989 2006 koniec kariery
    9.Karol Sroka (Ostrów Wlkp.) 10.09.1989 2006 koniec kariery
    10.Piotr Szóstak (Ostrów Wlkp.) 02.11.1990 2007 koniec kariery
    11.Mateusz Gorzelańczyk (Ostrów Wlkp.) 18.09.1990 2007/2016 koniec kariery
    12.Michał Kryjom (Ostrów Wlkp.) 10.03.1989 2007 koniec kariery
    13.Patryk Kociemba (Ostrów Wlkp.) 14.04 1993 2009 koniec kariery
    14.Łukasz Sówka (Ostrów Wlkp.) 07.11 1993 2009 koniec kariery
    15.Mariusz Staszewski (Ostrów Wlkp.) 25.02.1975 odnowa 2009 koniec kariery
    16.Piotr Świdziński (Ostrów Wlkp.) 22.07 1992 2009 koniec kariery
    17.Damian Albrecht (Ostrów Wlkp.) 19.02.1994 2012 koniec kariery
    18.Kamil Matuszak (Ostrów Wlkp.) 14.07.1996 2012 koniec kariery
    19.Szymon Błocian (Ostrów Wlkp.) 30.10.1994 2013 koniec kariery
    20.Dawid Domagała (Ostrów Wlkp.) 16.02.1997 2013 koniec kariery
    21.Konrad Matuszewski (Ostrów Wlkp.) 13.12.1996 2013 koniec kariery
    22.Artur Winiarski (Ostrów Wlkp.) 11.09.1996 2013 koniec kariery
    23.Norbert Krakowiak (Ostrów Wlkp.) 28.07.1999 2014 2019 Zielona Góra
    24.Dawid Kostecki (Ostrów Wlkp.) 04.07.1999 2015 koniec kariery
    25.Krzysztof Oleksy (Ostrów Wlkp.) 18.07.1997 2017 koniec kariery
    26.Maksymilan Bogdanowicz (Ostrów Wlkp.) 04.03.1998 2017 2019 Toruń
    27.Sebastian Szostak (Ostrów Wlkp.) 17.09.2003 2018 2019 Ostrów Wlkp.
    28.Kacper Grzelak (Ostrów Wlkp.) 22.11.2003 2019 2019 Ostrów Wlkp.
    29.Jakub Krawczyk (Ostrów Wlkp.) 01.02.2004 2019 2019 Ostrów Wlkp.
    30.Jakub Poczta (Ostrów Wlkp.) 08.01.200x 2019 2019 Ostrów Wlkp.


    Sezon 2019: startuje 6 zawodników




    KMŻ Lublin/KM Cross Lublin:
    1.Konrad Kurtz (Lublin) 03.05.1984 2000 koniec kariery
    2.Dawid Stachyra (Lublin) 15.08.1985 2001 2019 Lublin
    3.Krzysztof Wrona (Lublin) 05.06.1985 2002 koniec kariery
    4.Grzegorz Kosiński (Lublin) 10.06.1985 2002 koniec kariery
    5.Szymon Bałabuch (Lublin) 25.06.1986 2003 koniec kariery
    6.Kacper Kępa (Lublin) 23.02.1987 2004 koniec kariery
    7.Maciej Michaluk (Lublin) 09.09.1988 2005 koniec kariery
    8.Karol Polak (Lublin) 22.08.1989 2005 koniec kariery
    9.Rafał Klimek (Lublin) 25.04.1990 2006 koniec kariery
    10.Arkadiusz Jendrej (Lublin) 28.08.1989 2010 koniec kariery
    11.Oskar Bober (Lublin) 11.09.1997 2013 2019 Piła
    12.Piotr Stanisławek (Lublin) 08.03.1997 2015 koniec kariery
    13.Kamil Brzeziński (Lublin) 19.09.1996 2015 koniec kariery
    14.Jakub Ryba (Lublin) 21.12.1998 2015 koniec kariery
    15.Dawid Flis (Lublin) 17.04.1996 2015 koniec kariery
    16.Krystian Włodarczyk (Lublin) 05.12.1996 2015 koniec kariery
    17.Emil Peroń (Lublin) 02.05.1999 2016 koniec kariery
    18.Eryk Borczuch (Lublin) 02.03.2000 2016 2019 Łódź
    19.Maciej Kuromonow (Lublin) 11.05.1998 2016 2019 Lublin
    20.Kamil Strąk (Lublin) 250 ccm 18.04.2004 2017 2019 Lublin
    21.Kacper Gosik (Lublin) 20.03.2003 2018 2019 Lublin
    22.Jan Rachubik (Lublin) 21.06.2005 250ccm 2018 2019 Lublin
    23.Jakub Szpytma (Lublin) 06.10.2001 2019 2019 Lublin
    24.Jakub Banucha (Lublin) 13.10.2002 2019 2019 Lublin
    25.Wiktor Firmuga (Lublin) 23.03.2002 2019 2019 Lublin
    26.Tymon Tomiak (Lublin) 14.02.2005 250ccm 2019 2019 Lublin
    27.Jan Młynarski (Lublin) xx.xx.2006 250ccm 2019 2019 Lublin
    28.Maksymilian Śledź (Lublin) 14.12.2002 2019 2019 Lublin
    29.Radosław Pyrchla (Lublin) 21.04.2004 2019 2019 Lublin


    Sezon 2019: startuje 14 zawodników




    Stal Rzeszów:
    1.Artur Bereś (Rzeszów) 18.01.1984 2000 koniec kariery
    2.Marian Micał (Rzeszów) 09.12.1983 2000 koniec kariery
    3.Marcin Rempała (Rzeszów) 20.11.1984 2001 2019 Krosno
    4.Paweł Miesiąc (Rzeszów) 27.04.1985 2001 2019 Lublin
    5.Piotr Prucnal (Rzeszów) 09.03.1984 2001 koniec kariery
    6.Robert Suszczyński (Rzeszów) 30.04.1984 2001 koniec kariery
    7.Tomasz Kliś (Rzeszów) 30.05.1985 2001 koniec kariery
    8.Krzysztof Szyszka (Rzeszów) 15.05.1986 2004 koniec kariery
    9.Grzegorz Szyszka (Rzeszów) 06.12.1987 2004 koniec kariery
    10.Marcin Leś (Rzeszów) 30.03.1986 2004 koniec kariery
    11.Mateusz Szostek (Rzeszów) 10.11.1989 2006 koniec kariery
    12.Dawid Lampart (Rzeszów) 04.08.1990 2006 2019 Lublin
    13.Łukasz Kret (Rzeszów) 12.05 1992 2009 koniec kariery
    14.Kamil Prokop (Rzeszów) 11.01.1995 2010 koniec kariery
    15.Mariusz Fierlej (Rzeszów) 22.03.1980 odnowa 2011 2019 Krosno
    16.Marco Gaschka (Rzeszów) 29.09.1993 2012 koniec kariery
    17.Grzegorz Bassara (Rzeszów) 06.09.1995 2012 koniec kariery
    18.Krystian Rempała (Rzeszów) 01.04.1998 2013 koniec kariery
    19.Karol Machowski (Rzeszów) 27.08.1995 2013 koniec kariery
    20.Artur Cyło (Rzeszów) 01.08.1995 2013 koniec kariery
    21.Kamil Rak (Rzeszów) 31.03.1996 2013 koniec kariery
    22.Patryk Wojdyło (Rzeszów) 15.03.1999 2015 2019 Wrocław/Opole
    23.Mateusz Rząsa (Rzeszów) 06.12.1998 2015 2019 Krosno
    24.Wiktor Lampart (Rzeszów) 21.05.2001 2016 2019 Lublin
    25.Michał Curzytek (Rzeszów) 03.07.2002 2017 2019 Poznań
    26.Bartosz Curzytek (Rzeszów) 08.08.2003 2018 2019 Poznań
    27.Mateusz Majcher (Rzeszów) 17.07.2002 2018 2019 Krosno
    28.Konrad Mikłoś (Rzeszów) xx.xx.2003 2019 2019 Rzeszów


    Sezon 2019: startuje 11 zawodników




    Victoria/Polonia Piła
    1.Robert Miśkowiak (Piła) 21.11.1983 2000 2019 Poznań
    2.Krystian Klecha (Piła) 30.04.1984 2001 koniec kariery
    3.Łukasz Nowak (Piła) 17.02.1984 2001 koniec kariery
    4.Andrzej Rzepka (Piła) 03.04.1969 2001 odnowa koniec kariery
    5.Jarosław Olszewski (Piła) 27.01.1969 2002 odnowa koniec kariery
    6.Mateusz Szczepaniak (Piła) 10.02.1987 2003 2019 Rybnik
    7.Rafał Krygiel (Piła) 07.05.1988 2004 koniec kariery
    8.Marcin Podlaszewski (Piła) 23.04.1991 2007 koniec kariery
    9.Artur Pakiet (Piła) 19.01 1991 2009 koniec kariery
    10.Patryk Dolny (Piła) 06.11.1993 2010 2019 Piła
    11.Dawid Wiwatowski (Piła) 02.07.1991 2010/2018 2019 Toruń
    12.Radosław Małuch (Piła) 06.01.1994 2010 koniec kariery
    13.Sajmon Paczewski (Piła) 07.09.1993 2011 koniec kariery
    14.Bartosz Łapacz(Piła) 23.01.1993 2012 koniec kariery
    15.Arkadiusz Pawlak (Piła) 09.09.1995 2012 2019 Rawicz
    16.Piotr Rybak (Piła) 01.01.1993 2012 koniec kariery
    17.Karol Pluta (Piła) 09.12.1996 2012 koniec kariery
    18.Paweł Kowalewski (Piła) 14.02.1984 odnowienie 2002/2012 koniec kariery
    19.Marcin Kraft (Piła) 11.05.1995 2013 koniec kariery
    20.Kacper Grzegorczyk (Piła) 09.12.1997 2014 koniec kariery
    21.Dominik Kołacki (Piła) 11.03.1994 2014 koniec kariery
    22.Jarosław Paliwoda (Piła) 09.08.1994 2015 koniec kariery
    23.Piotr Gryszpiński (Piła) 29.08.2000 2017 2019 Piła
    24.Krystian Iwański (Piła) 23.10.2002 2017 2019 Piła
    25.Oskar Rowecki (Piła) 08.12.2000 2017 2019 Gdańsk
    26.Dariusz Karwacki (Piła) 03.01.1973 2017 2019 Piła
    27.Marcin Ogrodnik (Piła) 250ccm 28.12.2004 2019 2019 Piła


    Sezon 2019: startuje 10 zawodników


    GTŻ Grudziądz:
    1.Arkadiusz Tkaczyk(Grudziądz) 24.06.1980 2000 koniec kariery
    2.Krzysztof Kempiński (Grudziądz) 05.03.1984 2001 koniec kariery
    3.Łukasz Piątkowski (Grudziądz) 02.08.1983 2001 koniec kariery
    4.Krzysztof Fujarski (Grudziądz) 27.02.1983 2001 koniec kariery
    5.Krzysztof Szczawiński (Grudziądz) 31.07.1985 2001 koniec kariery
    6.Krzysztof Buczkowski (Grudziądz) 30.04.1986 2002 2019 Grudziądz
    7.Adam Adamczyk (Grudziądz) 18.08.1986 2003 koniec kariery
    8.Łukasz Chmielewski (Grudziądz) 27.06.1987 2004 koniec kariery
    9.Krystian Barański (Grudziądz) 23.09.1987 2004 koniec kariery
    10.Andrzej Cieślakowski (Grudziądz) 25.05.1989 2005 koniec kariery
    11.Artur Mroczka (Grudziądz) 02.11.1989 2006 2019 Tarnów
    12.Paweł Kaczorowski (Grudziądz) 12.09.1991 2008 koniec kariery
    13.Sebastian Banaś (Grudziądz) 20.08.1985 2008 koniec kariery
    14.Maciej Brzeziński (Grudziądz) 05.08.1992 2008 koniec kariery
    15.Piotr Tabaka (Grudziądz) 07.07 1990 2009 koniec kariery
    16.Karol Szychowski (Grudziądz) 13.11.1994 2010 koniec kariery
    17.Mateusz Rujner (Grudziądz) 13.02.1996 2011 koniec kariery
    18.Denis Niedzielski (Grudziądz) 21.11.1995 2012 koniec kariery
    19.Mateusz Danielewicz (Grudziądz) 28.01.1999 2014 koniec kariery
    20.Karol Marszałek (Grudziądz) 02.11.1999 2015 koniec kariery
    21.Damian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2017 2019 Grudziądz/Opole
    22.Denis Zieliński (Grudziądz) 11.10.2002 2018 2019 Gdańsk
    23.Filip Nizgorski (Grudziądz) 03.10.2002 2018 2019 Toruń
    24.Kacper Łobodziński (Grudziądz) 18.03.2004 2019 2019 Grudziądz
    25.Fabian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2019 2019 Grudziądz
    26.Seweryn Orgacki (Grudziądz) 250ccm 23.02.2005 2019 2019 Grudziądz
    27.Witkor Rafalski (Grudziądz) 250ccm 02.12.2005 2019 2019 Grudziądz


    Sezon 2019: startuje 9 zawodników




    Sparta Wrocław:
    1.Wojciech Kotwicki (Wrocław) 08.04.1983 2001 koniec kariery
    2.Roni Jamroży (Wrocław) 12.11.1985 2002 koniec kariery
    3.Adrian Płuska (Wrocław) 20.10.1985 2002 koniec kariery
    4.Andrzej Ruszkiewicz (Wrocław) 05.07.1987 2004 koniec kariery
    5.Mateusz Jaworski (Wrocław) 06.11.1987 2005 koniec kariery
    6.Marek Czerwiński (Wrocław) 22.07 1988 2005/2009 koniec kariery
    7.Bartłomiej Kozaczuk (Wrocław) 22.07.1988 2005 koniec kariery
    8.Maciej Janowski (Wrocław) 06.08.1991 2007 2019 Wrocław
    9.Marek Łozowicki (Wrocław) 22.02.1993 2008 koniec kariery
    10.Patryk Malitowski (Wrocław) 30.10 1993 2009 koniec kariery
    11.Michał Rowiński (Wrocław) 02.11 1993 2009 koniec kariery
    12.Mateusz Gradka (Wrocław) 14.08.1994 2011 koniec kariery
    13.Mike Trzensiok (Wrocław) 08.11.1996 2012 2019 lic. niemiecka
    14.Przemysław Liszka (Wrocław) 24.07.2000 2015 2019 Wrocław/Opole
    15.Jarosław Krzywosz (Wrocław 13.02.1999 2015 2019 Opole
    16.Mateusz Dul (Wrocław) 07.04.2002 2018 2019 Opole
    17.Wiktoria Garbowska (Wrocław) 24.09.2001 2018 2019 Wrocław
    18.Mateusz Gzyl (Wrocław) 17.04.2002 2018 2019 Tarnów
    19.Mateusz Panicz (Wrocław) 05.05.2004 2019 2019 Wrocław
    20.Dawid Rybak (Wrocław) 250ccm 01.09.2004 2019 2019 Wrocław


    Sezon 2019: startuje 9 zawodników




    Kolejarz/Hawi Racing Team Opole:
    1.Marcin Klyk (Opole) 31.01.1984 2000 koniec kariery
    2.Sławomir Gross (Opole) 08.04.1981 2000 koniec kariery
    3.Marcin Sekula (Opole) 08.11.1984 2001 koniec kariery
    4.Grzegorz Blaut (Opole) 03.09.1984 2001 koniec kariery
    5.Łukasz Kasperek (Opole) 11.05.1985 2002 koniec kariery
    6.Tomasz Szmidt (Opole) 13.07.1985 2002 koniec kariery
    7.Szymon Kowolik (Opole) 31.11.1984 2004 koniec kariery
    8.Paweł Koy (Opole) 14.08.1987 2005 koniec kariery
    9.Marcin Koj (Opole) 27.03.1988 2005 koniec kariery
    10.Paweł Chudy (Opole) 10.02.1989 2007 koniec kariery
    11.Kamil Lisoń (Opole) 25.11.1992 2010 koniec kariery
    12.Piotr Czerwiński (Opole) 04.04.1993 2010 koniec kariery
    13.Damian Dróżdż (Opole) 20.12.1996 2013 2019 Częstochowa/Poznań
    14.Michał Kordas (Opole) 07.08.1995 2013 koniec kariery
    15.Jędrzej Zając (Opole) 24.02.1997 2015 koniec kariery
    16.Tomasz Gąsior (Opole) 27.11.1998 2015 koniec kariery
    17.Tomasz Olczak (Opole) 02.07.1997 2016 koniec kariery
    18.Kamil Kamiński (Opole) 11.07.1997 2016 koniec kariery
    19.Dawid Kołodziej (Opole) 18.05.2001 2018 2019 Świętochłowice/Kraków


    Sezon 2019: startuje 2 zawodników




    KSM Krosno:
    1.Paweł Żelazo (Krosno) 15.11.1980 2000 koniec kariery
    2.Stanisław Kozik (Krosno) 29.07.1980 2000 koniec kariery
    3.Arkadiusz Stasik (Krosno) 12.01.1976 2000 odnowa koniec kariery
    4.Grzegorz Hejnar (Krosno) 24.05.1977 2001 koniec kariery
    5.Piotr Kubit (Krosno) 20.10.1983 2001 koniec kariery
    6.Daniel Nowotyński (Krosno) 29.04.1983 koniec kariery
    7.Krzysztof Bęben (Krosno) 27.06.1986 2003 koniec kariery
    8.Jakub Trygar (Krosno) 08.01.1986 2003 koniec kariery
    9.Daniel Bienia (Krosno) 10.12.1987 2005 koniec kariery
    10.Piotr Machnik (Krosno) 13.03.1990 2006 koniec kariery
    11.Paweł Machnik (Krosno) 28.10 1991 2009 koniec kariery
    12.Mateusz Wieczorek (Krosno) 09.03.1995 2010 koniec kariery
    13.Piotr Szmyd (Krosno) 27.06.1977 2015 koniec kariery
    14.Konrad Stec (Krosno) 15.06.1999 2017 2019 Krosno
    15.Kacper Przybylski (Krosno) 06.11.2003 2019 2019 Krosno


    Sezon 2019: startuje 2 zawodników




    Kolejarz Rawicz:
    1.Karol Pludra (Rawicz) 11.06.1983 2000 koniec kariery
    2.Marcin Nowaczyk (Rawicz) 17.11.1984 2001 koniec kariery
    3.Damian Nowak (Rawicz) 03.09.1984 2002 koniec kariery
    4.Bolesław Kułtucki (Rawicz) 02.07.1974 2003/2005 koniec kariery
    5.Robert Kaźimierczak (Rawicz) 08.02.1984 2002 koniec kariery
    6.Marcin Kędziora (Rawicz) 08.08.1986 2002 koniec kariery
    7.Krzysztof Nowacki (Rawicz) 08.03.1986 2003 koniec kariery
    8.Paweł Sikora (Rawicz) 26.04.1987 2003 koniec kariery
    9.Marcel Kajzer (Rawicz) 16.04.1990 2006 2019 Poznań
    10.Marcin Riedel (Rawicz) 13.09.1995 2012 koniec kariery
    11.Sebastian Niedźwiedź (Rawicz) 08.03.1997 2013 2019 Zielona Góra/Kraków
    12.Nikita Korolew (Rawicz) 27.04.1996 2016 2019 Piła


    Sezon 2019: startuje 3 zawodników






    Śląsk Świętochłowice:
    1.Tomasz Nicpoń (Świętochłowice) 09.09.1983 2001 koniec kariery
    2.Marcin Bełkot (Świętochłowice) 24.02.1984 2002 koniec kariery
    3.Grzegorz Stróżyk (Świętochłowice) 26.05.1988 2008 koniec kariery
    4.Mateusz Pacek (Świętochłowice) 25.07.1998 2016 2019 Kraków
    5.Kamil Tomaszewski (Świętochłowice) 27.07.1996 2016 koniec kariery
    6.Piotr Podyma (Świętochłowice) 02.04.2001 2017 koniec kariery
    7.Marcel Krzykowski (Świętochłowice) 14.02.2003 2018 2019 Świętochłowice/Kraków
    8.Łukasz Szczęsny (Świętochłowice) 16.05.2003 2018 2019 Świętochłowice/Kraków


    Sezon 2019: startuje 3 zawodników






    Orzeł Łódź:
    1.Tomasz Nowicki (Łódź) 18.02.1985 2001 koniec kariery
    2.Jacek Pokorski (Łódź) 09.01.1986 2003 koniec kariery
    3.Sebastian Kasprzak (Łódź) 13.05.1985 2003 koniec kariery
    4.Jakub Rogala (Łódź) 11.11.1985 2003 koniec kariery
    5.Mateusz Błażykowski (Łódź) 29.10.2000 2016 2019 Gniezno
    6.Josh Grajczonek (Łódź) 05.02.1990 2018 2019 Bydgoszcz
    7.Aleksander Grygolec (Łódź) 03.07.2003 2019 2019 Łódź


    Sezon 2019: startuje 3 zawodników






    PSŻ Poznań:
    1.Patryk Głowania (Poznań) 08.11 1992 2009 koniec kariery
    2.Adam Dyczko (Poznań) 07.01 1992 2009 koniec kariery
    3.Adrian Kozłowski (Poznań) 05.07 1992 2009 koniec kariery
    4.Rafał Dąbrowski (Poznań) 15.06 1993 2009/2012 koniec kariery
    5.Bartosz Przybylski (Poznań) 16.05.1991 2010 koniec kariery


    Sezon 2019: startuje 0 zawodników




    Kołodziej Racing Speedway School Tarnów:
    1.Patryk Zieliński (Tarnów) 22.07.2002 2019 Krosno
    2.Miłosz Cichy (Tarnów) 14.11.2002 2018 2019 Tarnów
    3.Hubert Banaś (Tarnów) 21.02.2004 2019 2019 Tarnów
    4.Jakub Sroka (Tarnów) 27.12.2002 2019 2019 Tarnów


    Sezon 2019: startuje 4 zawodników




    Żaki Taczanów:
    1.Maciej Piaszczyński (Taczanów) 28.05.1989 2005 2019 lic.szwedzka
    2.Rafał Konopka (Taczanów) 12.11.1992 2012 2019 Świętochłowice
    3.Przemysław Jędraszyk (Taczanów) 29.12.1985 2014 koniec kariery


    Sezon 2019: startuje 2 zawodników




    Rybki Rybnik:
    1.Kamil Cieślar (Rybnik) 08.01.1992 2008 koniec kariery
    2.Kacper Woryna (Rybnik) 31.08.1996 2012 2019 Rybnik


    Sezon 2019: startuje 1 zawodnik




    AKŻ Chóragan Zielona Góra:
    1.Tomasz Dutka (Zielona Góra) 31.07.1983 2015 2019 Piła
    2.Adam Chwiałkowski (Zielona Góra) 30.06.1981 2015 koniec kariery


    Sezon 2019: startuje 1 zawodnik




    Wanda Kraków:
    1.Bartłomiej Kowalski (Kraków) 04.03.2002 2017 2019 Częstochowa/Kraków
    2.Kamil Kiełbasa (Kraków) 30.06.2001 2017 2019 Łódź


    Sezon 2019: startuje 2 zawodników




    BTS Bydgoszcz:
    1.Oskar Ajtner-Gollob (Bydgoszcz) 25.07.1995 2011 2019 Bydgoszcz


    Sezon 2019: startuje 1 zawodnik


    Orlęta Mirków:
    1.Paweł Busz (Mirków) 21.07.1992 2012 koniec kariery


    Sezon 2019: startuje 0 zawodników


    Orlęta Bąków:
    1.Klaudia Szmaj (Bąków) 17.12.1996 2013 koniec kariery


    Sezon 2019: startuje 0 zawodników




    Gwardia Warszawa:
    1.Marcin Hoffmann (Warszawa) 15.10.1984 2002/2019 2019 Toruń


    Sezon 2019: startuje 1 zawodnik


    WKM Wschowa:
    1.Jakub Miśkowiak (Wschowa) 03.08.2001 2017 2019 Częstochowa


    Sezon 2019: startuje 1 zawodnik


    Automobilklub Gorzowski Gorzów:
    1.Nikodem Bartoch (Gorzów) 16.09.2001 2017 2019 Zielona Góra/Piła


    Sezon 2019: startuje 1 zawodnik

  35. Już 23 użytkowników podziękowało forumowiczowi marcin_speedway za jego przydatny post!

    Drapichrust (25-10-2019), FANATICOS (27-10-2019), JaacPoz (25-10-2019), Maveral (25-10-2019), PrzemoZG (25-10-2019), Raf_Lublin (25-10-2019), Robi (25-10-2019), Staleczka 3 (28-10-2019), Słowianka (26-10-2019), Ziutek (26-10-2019), atlasowiec92 (26-10-2019), chrzan (25-10-2019), kingpin (27-10-2019), kobra102 (27-10-2019), lego (28-10-2019), mayal (27-10-2019), orlosep (26-10-2019), polewaczka (25-10-2019), prs (07-06-2021), sparta_mistrz (25-10-2019), stone_gossard (25-10-2019), ursus (25-10-2019), woojo (26-10-2019)

  36. Powrót do góry    #616
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    @marcin_speedway



    Robota którą wykonałeś, to jest coś NIEPRAWDOPODBNEGO! Aż się wzruszyłem!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raf_Lublin za jego przydatny post!

    kobra102 (01-10-2020)

  38. Powrót do góry    #617
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    9,736
    Kliknij i podziękuj
    1,042
    Podziękowania: 901 w 660 postach
    @marcin_speedway, ciekawe zestawienie. Dzięki.

  39. Powrót do góry    #618
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    8,712
    Kliknij i podziękuj
    1,829
    Podziękowania: 1,246 w 821 postach
    Automobilklub Gorzowski Gorzów:
    1.Nikodem Bartoch (Gorzów) 16.09.2001 2017 2019 Zielona Góra/Piła

    a tutaj o co chodzi ? myślałem ze Bartoch to wychowanek Falubazu

  40. Powrót do góry    #619
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    2,808
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 360 w 260 postach
    Wiktor Lis koniec kariery w 2017 a nie w 2016
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  41. Powrót do góry    #620
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Wiktor Lis koniec kariery w 2017 a nie w 2016
    2016 rok zdania licencji
    Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 25-10-2019 o 19:36

  42. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    16,774
    Kliknij i podziękuj
    1,344
    Podziękowania: 1,641 w 1,176 postach
    marcin_speedway

    wow!

  43. Powrót do góry    #622
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 125 w 78 postach
    @marcin_speedway Super robota, ale mam kilka poprawek jeśli chodzi o Rybnik:

    1. Kacper Duda w tym roku zakończył swoją krótką karierę z powodu poważnej kontuzji kręgosłupa (na treningu go Tyman staranował).
    2. W Rybkach Rybnik zaczynali: Kłosok, Trześniewski, Chmiel, Wieczorek.

  44. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    5,964
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 1,460 w 856 postach
    Maciek Piaszczynski wrócił na żużlowe tory (na razie Szwecja) ?

  45. Powrót do góry    #624
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    749
    Podziękowania: 97 w 72 postach
    Proszę szanownego Państwa! Przynajmniej w tym wątku nie róbmy chlewu. Pomagajmy a nie przeszkadzajmy. Wielkie dzięki za wykonaną pracę. Super sprawa!
    Ostatnio edytowane przez kobra102 ; 27-10-2019 o 19:11

  46. Powrót do góry    #625
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 58 w 29 postach
    Drodzy kibice żużla, kiedy będzie jakiś egzamin na licencję Ż? Mamy już pół roku 2020 za nami, a tu żadnego egzaminu, ani żadnego słychu o nowym egzaminie. Juniorskie zawody ruszają, a egzaminów brak.

  47. Powrót do góry    #626
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    5,964
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 1,460 w 856 postach
    Cytat Zamieszczone przez fcbmeeting Zobacz posta
    Drodzy kibice żużla, kiedy będzie jakiś egzamin na licencję Ż? Mamy już pół roku 2020 za nami, a tu żadnego egzaminu, ani żadnego słychu o nowym egzaminie. Juniorskie zawody ruszają, a egzaminów brak.
    Według terminarza PZMotu, najbliższy egzamin ma się odbyć 30.07.2020.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    fcbmeeting (22-07-2020)

  49. Powrót do góry    #627
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    5,964
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 1,460 w 856 postach
    Zdali dziś w Toruniu:
    Krzysztof Lewandowski (ur. 2005) – Apator Toruń
    Wiktor Przyjemski (ur. 2005) – Polonia Bydgoszcz
    Jan Rachubik (ur. 2005) – KM Cross Lublin
    Damian Ratajczak (ur. 2005) – Unia Leszno
    Piotr Świercz (ur. 2004) – Unia Tarnów
    Paweł Trześniewski (ur. 2005) – KS ROW Rybnik

  50. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Goldi (30-07-2020), PrzemoZG (30-07-2020), fcbmeeting (30-07-2020), kingpin (30-07-2020)

  51. Powrót do góry    #628
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 58 w 29 postach
    A ktoś nie zdał? Co z Kacprem Makowskim z Torunia (ur. 2004)? Ma już 16 lat, zdał licencję na 250cc, a na 500cc kiedy?

  52. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    5,964
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 1,460 w 856 postach
    Cytat Zamieszczone przez fcbmeeting Zobacz posta
    A ktoś nie zdał? Co z Kacprem Makowskim z Torunia (ur. 2004)? Ma już 16 lat, zdał licencję na 250cc, a na 500cc kiedy?
    Może więcej ich jednak zdało. Na
    speedwaynews pisali o długiej liście zawodników i ze jeszcze jakieś nazwiska mogą się pojawić.

  53. Powrót do góry    #630
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    181
    Podziękowania: 147 w 99 postach
    Janek Rachubik z KM Cross

    prUyL1g.jpg

Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •