Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 797

Wątek: Tegoroczni licencjaci - informacje, zdjęcia...

  1. Powrót do góry    #406
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    707
    Podziękowania: 99 w 60 postach
    Adrian Woźniak (1999) - SCKM WŁÓKNIARZ Częstochowa
    Marek Lutowicz (1998) - KS UNIA Leszno
    Tomasz Orwat (1999) - BTŻ POLONIA Bydgoszcz
    Damian Stalkowski (1999) - BTŻ POLONIA Bydgoszcz
    Kamil Nowacki (2000) - KS STAL Gorzów
    Mikołaj Curyło (1992) - GTŻ Grudziądz
    Jarosław Paliwoda (1994) - KŻ VICTORIA Piła
    Jędrzej Zając (1997) - Hawi Racing Team Opole

    Nie Zdali :
    1. Adrian Bialik (Częstochowa)
    2. Michał Gruchalski (Częstochowa)
    3.
    Ostatnio edytowane przez PrzemoZG ; 02-06-2015 o 12:19

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,308
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 462 w 239 postach
    A z Gorzowa czasami licencji nie zdawał Kamil Nowacki? Ktoś wie jak mu poszło?

  3. Powrót do góry    #408
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Z Piły Jarosław Paliwoda

  4. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    914
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 154 w 66 postach
    Curyło czasem nie w barwach Grudziądza, jak zapowiadał?

  5. Powrót do góry    #410
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    914
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 154 w 66 postach
    Zdali część praktyczną:
    Michał Gruchalski (Włókniarz Częstochowa)
    Adrian Białk (Włókniarz Częstochowa)
    Kamil Sobczyk (Włókniarz Częstochowa)
    Bartosz Świącik (Włókniarz Częstochowa)
    Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław)
    Piotr Stanisławek (KMŻ Lublin)
    Kamil Brzeziński (KMŻ Lublin)
    Piotr Szmyd (KSM Krosno)
    Karol Marszałek (GKM Grudziądz)
    Nie zdał:
    Emil Peron (KMŻ Lublin)

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    8,712
    Kliknij i podziękuj
    1,829
    Podziękowania: 1,246 w 821 postach
    Ma ktoś dane dotyczące urodzin tych chłopaków ? Świącik to jakaś rodzina prezesa stowarzyszenia ? Ci z Lublina to chyba nie KMŻ a KM Cross szółka prowadzona przez Roberta Juche.

  7. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,226
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Świącik to jakaś rodzina prezesa stowarzyszenia ?
    Syn prezesa

    Wysłane z mojego Honor 4X przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    spitt22 (30-07-2015)

  9. Powrót do góry    #413
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Toruń
    25.01.1998 Michał Szmidt Rybnik
    21.10.1995
    Patryk Sikora Toruń
    02.01.1997
    Tomasz Przywieczerski Toruń
    11.06.1998
    Marcin Kościelski Toruń
    20.01.1998
    Adrian Bułanowski Toruń
    17.06.1999
    Igor Kopeć-Sobczyński Toruń
    26.07.1999
    Marcin Turowski Toruń
    15.04.1997
    Krystian Białecki Gniezno
    29.03.1990
    Damian Sperz Gdańsk

    Leszno
    28.02.1999
    Adrian Woźniak Częstochowa
    07.02.1998
    Marek Lutowicz Leszno
    23.05.1999
    Tomasz Orwat Bydgoszcz
    26.07.1999
    Damian Stalkowski Bydgoszcz
    30.03.2000
    Kamil Nowacki Gorzów
    06.12.1992
    Mikołaj Curyło Grudziądz
    09.08.1994
    Jarosław Paliwoda Piła
    24.02.1997
    Jędrzej Zając Opole


    Częstochowa
    18.11.1998
    Michał Gruchalski Częstochowa
    25.09.1999
    Adrian Bialk Częstochowa
    05.03.1996
    Kamil Sobczyk Częstochowa
    02.11.1997
    Bartosz Świącik Częstochowa
    24.07.2000
    Przemysław Liszka Wrocław
    xx.xx.1997
    Piotr Stanisławek Lublin
    19.09.1996 Kamil Brzeziński Lublin
    xx.xx.1977 Piotr Szmyd Krosno
    02.11.1999
    Karol Marszałek Grudziądz

    Nie zdał

    02.11.1999
    Emil Peroń Lublin
    Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 01-08-2015 o 13:43

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marcin_speedway za jego przydatny post!

    szyba213 (30-07-2015)

  11. Powrót do góry    #414
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    21,025
    Kliknij i podziękuj
    1,705
    Podziękowania: 4,252 w 2,862 postach
    Nie wiem skąd informacja na temat roku urodzenia Liszki, ale na pewno nie jest to 1998. Urodził się w 2000.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Dokładnie. Przemek Liszka to rocznik 2000, najmłodszy ze zdających ostatnio w Częstochowie

    pzdr
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  13. Powrót do góry    #416
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    8,712
    Kliknij i podziękuj
    1,829
    Podziękowania: 1,246 w 821 postach
    Ten Szmyd z Krosna podobno grubo po 30 ktos potwierdzi ?

  14. Powrót do góry    #417
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    38 lat kończy w tym roku chyba.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bazyli za jego przydatny post!

    spitt22 (31-07-2015)

  16. Powrót do góry    #418
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    914
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 154 w 66 postach
    Coś się nie zgadza u marcin_speedway
    1. Karol Marszałek (1999) - GTŻ Grudziądz
    2. Piotr Stanisławek (1997) - KM Cross Lublin
    3. Kamil Brzeziński (1996) - KM Cross Lublin
    4. Michał Gruchalski ((1998) - SCKM Włókniarz Częstochowa
    5. Adrian Bialk (1999) - SCKM Włokniarz Częstochowa
    6. Kamil Sobczyk (1996) - SCKM Włókniarz Częstochowa
    7. Bartosz Świącik (1997) - SCKM Włókniarz Częstochowa
    8. Piotr Szmyd (1977) - KSM Krosno
    9. Przemysław Liszka (2000) - WTS SA Wrocław

  17. Powrót do góry    #419
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Poprawione. Daty brałem w większości z Facebooka i jak widać nie zawsze jest tam prawda

  18. Powrót do góry    #420
    Stały bywalec Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,404
    Kliknij i podziękuj
    338
    Podziękowania: 301 w 190 postach
    Jeśli to w ogóle dla kogoś istotne to najlepszy czas ponoć uzyskał Karol Marszałek. Wyników testów nie znam
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  19. Powrót do góry    #421
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Toruń
    25.01.1998 Michał Szmidt Rybnik
    21.10.1995
    Patryk Sikora Toruń
    02.01.1997
    Tomasz Przywieczerski Toruń
    11.06.1998
    Marcin Kościelski Toruń
    20.01.1998
    Adrian Bułanowski Toruń
    17.06.1999
    Igor Kopeć-Sobczyński Toruń
    26.07.1999
    Marcin Turowski Toruń
    15.04.1997
    Krystian Białecki Gniezno
    29.03.1990
    Damian Sperz Gdańsk

    Leszno
    28.02.1999
    Adrian Woźniak Częstochowa
    07.02.1998
    Marek Lutowicz Leszno
    23.05.1999
    Tomasz Orwat Bydgoszcz
    26.07.1999
    Damian Stalkowski Bydgoszcz
    30.03.2000
    Kamil Nowacki Gorzów
    06.12.1992
    Mikołaj Curyło Grudziądz
    09.08.1994
    Jarosław Paliwoda Piła
    24.02.1997
    Jędrzej Zając Opole


    Częstochowa
    18.11.1998
    Michał Gruchalski Częstochowa
    25.09.1999
    Adrian Bialk Częstochowa
    05.03.1996
    Kamil Sobczyk Częstochowa
    02.11.1997
    Bartosz Świącik Częstochowa
    24.07.2000
    Przemysław Liszka Wrocław
    08.03.1997
    Piotr Stanisławek Lublin
    19.09.1996 Kamil Brzeziński Lublin
    27.06.1977 Piotr Szmyd Krosno
    02.11.1999
    Karol Marszałek Grudziądz

    Nie zdał

    02.11.1999
    Emil Peroń Lublin

    To mamy komplet na sezon 2015 razem z datami urodzin.

  20. Powrót do góry    #422
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach

  21. Powrót do góry    #423
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Tak trochę statystycznie lista od początku wątku tych którzy licencji nie zdali do tej pory. Jak kogoś pominąłem podpowiadajcie daty też mile widziane.

    21.07.1989 Dawid Kobiera Poznań
    27.04.1991 Damian Buczkowski Grudziądz
    21.05.1990 Michał Chmiel Rzeszów
    19.09.1990 Piotr Foltyński Częstochowa
    24.06.1994 Michał Armatys Tarnów
    23.03.1994 Kamil Swienty Opole
    23.07.1994 Dawid Bębas Wrocław
    07.05.1994 Marcin Chmielewski Zielona Góra
    28.02.1994 Robert Okrój Piła
    15.07.1992 Maciej Kaszczyszyn Opole
    14.08.1994 Adrian Babiarz Rzeszów
    22.01.1996 Jakub Durda Toruń
    09.12.1996 Karol Pluta Piła
    xx.xx.19xx Kamil Paradziński Zielona Góra
    06.12.1993 Paweł Rajczyk Częstochowa
    xx.xx.1992 Michał Wróblewski Rawicz
    02.11.1999 Emil Peroń Lublin

  22. Powrót do góry    #424
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaz Zobacz posta
    Artykuł płatny Można prosić kogoś o całość?


    Co do dat - w zeszłym roku nie podaliście dat urodzin ludków z dwóch egzaminów. Poproszę o nie:

    Zdali:
    1. Jakub Łukaszewski (Gorzów)
    2. Bartosz Hass (Gorzów)
    3. Bartosz Pych (Częstochowa)
    4. Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) odnowa
    5. Patryk Rolnicki (Tarnów)
    6. Norbert Krakowiak (Ostrów)
    7. Dominik Kubera (Leszno)
    8. Patryk Fajfer (Gniezno)
    9. Mateusz Burzyński (Zielona Góra)
    10. Przemysław Jędraszyk (Taczanów)

    Nie zdali:
    1. Bartosz Świącik (Częstochowa)
    2. Adrian Woźniak (Częstochowa)
    3. Kamil Sobczyk (Częstochowa)
    4. Oskar Nocuń (Częstochowa)
    5. Paweł Rajczyk (Częstochowa)
    6. Jędrzej Zając (Ostrów)
    7.???



    1. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów Wielkopolski)
    2. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik)
    3. Arkadiusz Andrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
    4. Patryk Rydlewski (Polonia Bydgoszcz)
    5. Patryk Sitarek (Polonia Bydgoszcz)
    6. Kacper Grzegorzczyk (Victoria Piła)
    7. Dominik Kołacki (Victoria Piła)
    8. Mateusz Danielewicz (GKM Grudziądz)
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #425
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    914
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 154 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Artykuł płatny Można prosić kogoś o całość?


    Co do dat - w zeszłym roku nie podaliście dat urodzin ludków z dwóch egzaminów. Poproszę o nie:

    Zdali:
    1. Jakub Łukaszewski (Gorzów) 06.08.1998
    2. Bartosz Hassa (Gorzów) 29.08.1998
    3. Bartosz Pych (Częstochowa) 19.05.1996
    4. Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) odnowa 03.09.1995
    5. Patryk Rolnicki (Tarnów) 05.07.1998
    6. Norbert Krakowiak (Ostrów) 28.07.1997
    7. Dominik Kubera (Leszno) 15.04.1999
    8. Patryk Fajfer (Gniezno) 18.07.1997
    9. Mateusz Burzyński (Zielona Góra) 19.12.1998
    10. Przemysław Jędraszyk (Taczanów) 29.12.1985

    Nie zdali:
    1. Bartosz Świącik (Częstochowa) 02.11.1997
    2. Adrian Woźniak (Częstochowa) 28.02.1999
    3. Kamil Sobczyk (Częstochowa) 05.03.1996
    4. Oskar Nocuń (Częstochowa)
    5. Paweł Rajczyk (Częstochowa)
    6. Jędrzej Zając (Ostrów)
    7.???



    1. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów Wielkopolski) 25.02.1999
    2. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) 23.06.1998
    3. Arkadiusz Andrzejewski (Polonia Bydgoszcz) 27.08.1997
    4. Patryk Rydlewski (Polonia Bydgoszcz) 03.12.1998
    5. Patryk Sitarek (Polonia Bydgoszcz) 29.10.1997
    6. Kacper Grzegorzczyk (Victoria Piła) 09.12.1997
    7. Dominik Kołacki (Victoria Piła) 11.03.1994
    8. Mateusz Danielewicz (GKM Grudziądz) 28.01.1999
    Reszty nie znalazłem. Co do tych co zdali - byli stronę wcześniej w komunikacie ekstraligi.

  24. Powrót do góry    #426
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    707
    Podziękowania: 99 w 60 postach

    Egzamin w ZG

    Zdali:
    1. Wojciech Pilarski - Falubaz Zielona Góra
    2. Oskar Potoniec - Falubaz Zielona Góra
    3. Damian Pawliczak - Falubaz Zielona Góra
    4. Jakub Zubczyński - Falubaz Zielona Góra
    5. Tomasz Dutka - AKŻ Chóragan ZG
    6. Adam Chwiałkowski - AKŻ Chóragan ZG


    Nie zdali:
    7. Dawid Flis - KM Cross Lublin
    8. Emil Peroń - KM Cross Lublin
    9. Jakub Ryba - KM Cross Lublin



    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...27500195_o.jpg
    Ostatnio edytowane przez PrzemoZG ; 26-08-2015 o 18:41

  25. Powrót do góry    #427
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Zdali:
    1. Wojciech Pilarski - Falubaz Zielona Góra 16.08.1998
    2. Oskar Potoniec - Falubaz Zielona Góra 14.08.2000
    3. Damian Pawliczak - Falubaz Zielona Góra 20.06.1999
    4. Jakub Zubczyński - Falubaz Zielona Góra 07.07.1999
    5. Tomasz Dutka - AKŻ Chóragan ZG 31.07.1983
    6. Adam Chwiałkowski - AKŻ Chóragan ZG 30.06.1981


    Nie zdali:
    7. Dawid Flis - KM Cross Lublin 17.04.1996
    8. Emil Peroń - KM Cross Lublin 02.11.1999
    9. Jakub Ryba - KM Cross Lublin 21.12.1998
    Rok urodzenia Zubczyńskiego i Potońca tylko potrzebny
    Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 26-08-2015 o 17:50

  26. Powrót do góry    #428
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Klan Potońców w ZG? Szkółka niby słaba, a kolejni z ZG zdali. Z kolei KM Cross chyba tak na wiwat wysyła zawodników Ten Peroń już drugi raz nie zdał.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #429
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    http://www.stal.rzeszow.pl/news/egza...z-w-rzeszowie/

    Oprócz chłopaków z Rzeszowa będą również adepci m.in. z Tarnowa i Lublina.

  28. Powrót do góry    #430
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    To za nami ostania licencja w tym roku. Do egzaminu przystąpiło 10 adeptów pomyślnie część praktyczną przeszło 6

    Zdali:
    1. Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów) 15.03.1999
    2. Mateusz Rząsa ( Stal Rzeszów) 06.12.1998
    3. Jakub Ryba (KM Cross Lublin) 21.12.1998
    4. Dawid Flis (KM Cross Lublin) 17.04.1996
    5. Krystian Włodarczyk (KM Cross Lublin) 05.12.1996
    6. Kacper Konieczny (Unia Tarnów) 20.10.1998
    Nie zdali:
    1. Emil Peroń (KM Cross Lublin) 02.11.1999
    2. Maciej Kuromonow (KM Cross Lublin) 11.05.1998
    3. Krystian Stefanów (Unia Tarnów) 20.06.2000
    4.Piotr Pióro (Unia Tarnów) 08.01.1999
    Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 01-10-2015 o 17:53

  29. Powrót do góry    #431
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Uzupełnienie:

    1. Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów) ur. 15.03.1999 r.
    2. Mateusz Rząsa (a nie Rzęsa ) (Stal Rzeszów) ur. 06.12.1998 r.
    6. Kacper Konieczny (Unia Tarnów) nie znam daty, ale postaram się dowiedzieć.

    Nie zdali:
    3.Krystian Stefanów (Unia Tarnów) nie znam daty, ale postaram się dowiedzieć.
    4. Piotr Pióro (Unia Tarnów) nie znam daty, ale postaram się dowiedzieć.

    Ci dwa z Tarnowa nie zmieścili się w czasie podczas jazdy indywidualnej. Ci z Lublina co nie zdali mieli podczas jazdy we czterech dwa zerwane łańcuszki... W tym jeden na zdecydowanym prowadzeniu na I łuku trzeciego okrążenia :/

    Krótki opis: http://www.stal.rzeszow.pl/news/rzas...in-praktyczny/
    I uwaga zdjęcia: http://www.stal.rzeszow.pl/gallery/e...encje-z-30-09/
    Ostatnio edytowane przez Chaz ; 01-10-2015 o 01:22

  30. Powrót do góry    #432
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cała szóstka zaliczyła egzamin pisemny

  31. Powrót do góry    #433
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    To sezon 2015 już za nami,w tym sezonie odbyło się 5 licencji. Przybyło nam 34 nowych zawodników oraz 4 zawodników którzy ją odnawiali.

    Toruń

    25.01.1998 Michał Szmidt Rybnik
    21.10.1995
    Patryk Sikora Toruń
    02.01.1997
    Tomasz Przywieczerski Toruń
    11.06.1998
    Marcin Kościelski Toruń
    20.01.1998
    Adrian Bułanowski Toruń
    17.06.1999
    Igor Kopeć-Sobczyński Toruń
    26.07.1999
    Marcin Turowski Toruń
    15.04.1997
    Krystian Białecki Gniezno
    29.03.1990
    Damian Sperz Gdańsk

    Leszno
    28.02.1999
    Adrian Woźniak Częstochowa
    07.02.1998
    Marek Lutowicz Leszno
    23.05.1999
    Tomasz Orwat Bydgoszcz
    26.07.1999
    Damian Stalkowski Bydgoszcz
    30.03.2000
    Kamil Nowacki Gorzów
    06.12.1992
    Mikołaj Curyło Grudziądz
    09.08.1994
    Jarosław Paliwoda Piła
    24.02.1997
    Jędrzej Zając Opole


    Częstochowa
    18.11.1998
    Michał Gruchalski Częstochowa
    25.09.1999
    Adrian Bialk Częstochowa
    05.03.1996
    Kamil Sobczyk Częstochowa
    02.11.1997
    Bartosz Świącik Częstochowa
    24.07.2000
    Przemysław Liszka Wrocław
    08.03.1997
    Piotr Stanisławek Lublin
    19.09.1996 Kamil Brzeziński Lublin
    27.06.1977 Piotr Szmyd Krosno
    02.11.1999
    Karol Marszałek Grudziądz

    Zielona Góra
    16.08.1998 Wojciech Pilarski Zielona Góra
    14.08.2000 Oskar Potoniec Zielona Góra
    20.06.1999 Damian Pawliczak Zielona Góra
    07.07.1999 Jakub Zubczyński Zielona Góra
    31.07.1983 Tomasz Dutka Zielona Góra
    30.06.1981 Adam Chwiałkowski Zielona Góra

    Rzeszów
    15.03.1999 Patryk Wojdyło Rzeszów
    06.12.1998 Mateusz Rząsa Rzeszów
    21.12.1998 Jakub Ryba Lublin
    17.04.1996 Dawid Flis Lublin
    05.12.1996 Krystian Włodarczyk Lublin
    20.10.1998 Kacper Konieczny Tarnów

    W 2015 egzaminu nie zdali:
    02.11.1999 Emil Peroń Lublin
    11.05.1998 Maciej Kuromonow Lublin
    20.06.2000 Krystian Stefanów Tarnów
    08.01.1999 Piotr Pióro Tarnów

  32. Powrót do góry    #434
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Opole 23.10. 2015 Licencja

    Zdali:
    1. Oskar Nocuń Częstochowa 30.06.1997
    2. Paweł Staniszewski Częstochowa 12.11.1998
    3. Dawid Kostecki Ostrów Wlkp. 04.07.1999
    4. Jarosław Krzywosz Wrocław xx.xx.1999
    5. Tomasz Gąsior Opole 27.11.1998


    Nie zdali:
    1. Bartosz Tyras Częstochowa 30.12.1996
    2. Daniel Bajor Częstochowa 28.07.1997
    3. Tomasz Olczak Opole 02.07.1997
    4. Kamil Kamiński Opole xx.xx.19xx
    5. Krzysztof Prusik Opole 16.01.2001 nie dopuszczany z powodu nie ukończenia 15 lat
    6. Maciej Kuromonow Lublin 11.05.1998 nie dopuszczony do licencji nie minęło 30 dni od ostatniej
    7. Emil Peroń Lublin 02.11.1999 nie dopuszczony do licencji nie minęło 30 dni od ostatniej

    Mile widziane info o pozostałych zawodnikach
    Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 27-10-2015 o 23:49

  33. Powrót do góry    #435
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zdał Jarek Krzywosz

  34. Powrót do góry    #436
    Stały bywalec Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,404
    Kliknij i podziękuj
    338
    Podziękowania: 301 w 190 postach
    Widzę, że Krzywosz i Nocuń to nazwiska żużlowe.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  35. Powrót do góry    #437
    Początkujący
    Dołączył
    08-10-2008
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 6 razy w 1 poście
    Z Opola zdał Tomasz Gąsior 27.11.1998 , co do daty nie mam pewności. Krzywosz jest z Wrocławia i zdawał jako Sparta. Nie zdał też Kamil Kamiński z Opola.
    Ostatnio edytowane przez tbili ; 24-10-2015 o 10:45

  36. Powrót do góry    #438
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Witam dziś w Opolu miała odbyć się licencja żużlowa. Coś ktoś wie? Kto zdawał ilu zdało ilu nie?

  37. Powrót do góry    #439
    Początkujący
    Dołączył
    08-10-2008
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 6 razy w 1 poście
    Zdali:
    Alan Szczotka - Stal Gorzów 12.03.2001
    Marcel Studziński - Stal Gorzów 16.04.2001
    Hubert Czerniawski - Stal Gorzów 10.11.2000
    Tomasz Olczak - Hawi Racing Team Opole - 02.07.1997
    Kamil Kamiński - Hawi Racing Team Opole - 11.07.1997
    Wiktor Lis - Unia Leszno - 04.11.1999
    Szymon Szlauderbach - Unia Leszno - 26.10.1999
    Nikita Korolew - Kolejarz Rawicz - 27.04.1996
    Emil Peroń - KM Cross Lublin - 02.05.1999
    Eryk Borczuch - KM Cross Lublin - 02.03.2000

    Nie zdali:
    Michał Michalczak - KM Cross Lublin -14.04.2000
    Przemysław Olszewski - KM Cross Lublin - 19.01.2001
    Maciej Kuromonow - KM Cross Lublin - 11.05.1998

  38. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi tbili za jego przydatny post!

    Edziol (25-04-2016), Mildura (25-04-2016), PrzemoZG (27-04-2016), STALECZKA (27-04-2016), brindel (25-04-2016), spitt22 (25-04-2016)

  39. Powrót do góry    #440
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,032
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 204 w 146 postach
    a z Grudziadza kto zdał ??? znowu nikt ???? Ło !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #441
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    8,712
    Kliknij i podziękuj
    1,829
    Podziękowania: 1,246 w 821 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    a z Grudziadza kto zdał ??? znowu nikt ???? Ło !
    A z Cracovii kto zdał??? Znowu nikt??? Ło!!

  41. Powrót do góry    #442
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 42 w 6 postach
    Zestawienie zawodników którzy zdali licencje w latach 2000-2016

    Apator Toruń:
    1.Marcin Jaguś (Toruń) 05.03.1984 2000 koniec kariery
    2.Dawid Paszko (Toruń) 05.08.1984 2000 koniec kariery
    3.Marcin Głowacki (Toruń) 06.03.1983 2000 koniec kariery
    4.Arkadiusz Kalwasiński (Toruń) 07.11.1984 2001 koniec kariery
    5.Adrian Miedziński (Toruń) 20.08.1985 2001 2016 Toruń
    6.Robert Gut (Toruń) 09.02.1986 2002 koniec kariery
    7.Karol Ząbik (Toruń) 25.10.1986 2002 koniec kariery
    8.Tomasz Czyżewski (Toruń) 13.05.1985 2004 koniec kariery
    9.Damian Stachowiak (Toruń) 29.04.1986 2004 koniec kariery
    10.Tomasz Michnicki (Toruń) 17.08.1986 2004/2009 koniec kariery
    11.Adam Wiśniewski (Toruń) 27.01.1990 2006 koniec kariery
    12.Tomasz Wiśniewski (Toruń) 08.04.1988 2006 koniec kariery
    13.Damian Celmer (Toruń) 25.10.1989 2006 koniec kariery
    14.Oskar Pieniążek (Toruń) 03.05.1989 2007 koniec kariery
    15.Mateusz Lampkowski (Toruń) 04.02.1990 2007 koniec kariery
    16.Marcin Nowakowski (Toruń) 11.03.1989 2007 koniec kariery
    17.Łukasz Lipiński (Toruń) 23.06.1989 2007 koniec kariery
    18.Kamil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 2016 Rawicz
    19.Emil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 2016 Poznań
    20.Łukasz Stogowski (Toruń) 20.09.1992 2008 koniec kariery
    21.Adam Wojciechowski (Toruń) 13.03 1992 2009 koniec kariery
    22.Łukasz Przedpełski (Toruń) 05.05 1992 2009 2016 Opole
    23.Damian Boniecki (Toruń) 23.02 1993 2009 koniec kariery
    24.Bartosz Pietrykowski (Toruń) 15.01 1994 2009 koniec kariery
    25.Mateusz Kwiatkowski (Toruń) 05.08.1993 2011 koniec kariery
    26.Mateusz Piernikowski (Toruń) 12.02.1995 2011 koniec kariery
    27.Paweł Przedpełski (Toruń) 23.06.1995 2011 2016 Toruń
    28.Patryk Rumiński (Toruń) 11.02.1993 2011 koniec kariery
    29.Mateusz Krywald (Toruń) 25.02.1995 2012 koniec kariery
    30.Dawid Mroczkowski (Toruń) 19.08.1995 2012 koniec kariery
    31.Patryk Sikora (Toruń) 21.10.1995 2012/2015 2016 Toruń
    32.Adrian Śliwiński (Toruń) 11.08.1994 2012 koniec kariery
    33.Paweł Wolender (Toruń) 01.11.1994 2012 koniec kariery
    34.Wojciech Gołost (Toruń) 31.12.1996 2012 koniec kariery
    35.Dawid Krzyżanowski (Toruń) 25.08.1997 2012 2016 Toruń
    36.Tomasz Przywieczerski (Toruń) 02.01.1997 2012/2015 2016 Łódź
    37.Tomasz Beyger (Toruń) 06.12.1995 2013 koniec kariery
    38.Marcin Kościelski (Toruń) 11.06.1998 2015 2016 Toruń/Rawicz
    39.Adrian Bułanowski (Toruń) 20.01.1998 2015 2016 Toruń
    40.Igor Kopeć-Sobczyński (Toruń) 17.06.1999 2015 2016 Toruń
    41.Marcin Turowski (Toruń) 15.04.1999 2015 2016 Krosno

    Sezon 2016: startuje 12 zawodników


    Włókniarz Częstochowa:
    1.Jordan Jurczyński (Częstochowa) 29.11.1982 2001 koniec kariery
    2.Kamil Łyko (Częstochowa) 26.07.1984 2001 koniec kariery
    3.Dariusz Głębocki (Częstochowa) 18.11.1970 2001 koniec kariery
    4.Rune Holta (Częstochowa) 29.08.1973 2001 2016 Rybnik
    5.Konrad Gajecki (Częstochowa) 18.09.1984 2002 koniec kariery
    6.Robert Marjankowski (Częstochowa) 29.10.1984 2002 koniec kariery
    7.Piotr Jędrzejkiewicz (Częstochowa) 03.04.1985 2002 koniec kariery
    8.Michał Ciura (Częstochowa) 16.04.1987 2003 koniec kariery
    9.Sebastian Pydzik (Częstochowa) 11.01.1986 2003 koniec kariery
    10.Daniel Surowaniec (Częstochowa) 26.03.1986 2004 koniec kariery
    11.Damian Romańczuk (Częstochowa) 24.09.1988 2005 koniec kariery
    12.Marcin Piekarski (Częstochowa) 21.06.1989 2005 koniec kariery
    13.Borys Miturski (Częstochowa) 20.06.1989 2005 2016 Kraków
    14.Mateusz Kowalczyk (Częstochowa) 13.18.1989 2005 koniec kariery
    15.Kamil Mistygacz (Częstochowa) 06.08 1989 odnowa 2005/2009 koniec kariery
    16.Przemysław Dądela (Częstochowa) 17.06 1985 odnowa 2002/2009 koniec kariery
    17.Cezary Romańczuk (Częstochowa) 17.04.1991 2008 koniec kariery
    18.Adrian Osmólski (Częstochowa) 27.10.1991 2008 koniec kariery
    19.Dawid Bąk (Częstochowa) 01.09.1992 2008 koniec kariery
    20.Marcin Bubel (Częstochowa) 29.01.1993 2008 koniec kariery
    21.Rafał Malczewski (Częstochowa) 27.02 1994 2009 koniec kariery
    22.Łukasz Bojarski (Częstochowa) 26.10.1993 2010 koniec kariery
    23.Artur Czaja (Częstochowa) 23.01.1994 2010 2016 Częstochowa
    24.Hubert Łęgowik (Częstochowa) 21.05.1995 2010 2016 Częstochowa
    25.Damian Synowiec (Częstochowa) 27.09.1994 2010 koniec kariery
    26.Mateusz Borowicz (Częstochowa) 18.02.1994 2010 2016 Częstochowa
    27.Patryk Wester (Częstochowa) 09.02.1994 2011 koniec kariery
    28.Oskar Polis (Częstochowa) 15.09.1996 2012 2016 Częstochowa
    29.Przemysław Portas (Częstochowa) 18.11.1996 2012 koniec kariery
    30.Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) 09.07.1996 2012/2014 2016 Częstochowa
    31.Robin Zymek (Częstochowa) 08.12.1991 2012 koniec kariery
    32.Maksym Drabik (Częstochowa) 22.02.1998 2013 2016 Wrocław
    33.Kamil Długosz (Częstochowa) 26.08.1996 2013 koniec kariery
    34.Bartosz Pych (Częstochowa) 19.05.1996 2014 koniec kariery
    35.Adrian Woźniak (Częstochowa) 28.02.1999 2015 2016 Opole
    36.Michał Gruchalski (Częstochowa) 18.11.1998 2015 2016 Częstochowa
    37.Adrian Bialk (Częstochowa) 25.09.1999 2015 2016 Krosno
    38.Kamil Sobczyk (Częstochowa) 05.03.1996 2015 2016 Częstochowa
    39.Bartosz Świącik (Częstochowa) 02.11.1997 2015 2016 Częstochowa
    40.Oskar Nocuń (Częstochowa) 30.06.1997 2015 2016 Częstochowa
    41.Paweł Staniszewski (Częstochowa) 12.11.1998 2015 2016 Częstochowa

    Sezon 2016: startuje 15 zawodników

    Falubaz Zielona Góra:
    1.Łukasz Kiersztan (Zielona Góra) 12.03.1984 2000 koniec kariery
    2.Bartosz Kasprowiak (Zielona Góra) 12.01.1982 2000 koniec kariery
    3.Tomasz Grabowski (Zielona Góra) 20.08.1984 2001 koniec kariery
    4.Artur Majewski (Zielona Góra) 28.06.1984 2001 koniec kariery
    5.Jacek Zarówny (Zielona Góra) 09.02.1985 2001 koniec kariery
    6.Krzysztof Dominiczak (Zielona Góra) 11.05.1985 2002 koniec kariery
    7.Alan Marcinkowski (Zielona Góra) 22.11.1986 2003 koniec kariery
    8.Marcin Rutkowski (Zielona Góra) 02.12.1984 2003 koniec kariery
    9.Damian Grabski (Zielona Góra) 04.05.1986 2003 koniec kariery
    10.Adam Kulczyński (Zielona Góra) 17.01.1986 2004 koniec kariery
    11.Grzegorz Bartkowiak (Zielona Góra) 19.03.1987 2004 koniec kariery
    12.Daniel Pytel (Zielona Góra) 23.11.1987 2004 2016 Kraków
    13.Grzegorz Zengota (Zielona Góra) 29.08.1988 2004 2016 Leszno
    14.Robert Kessler (Zielona Góra) 05.04.1973 2005 koniec kariery
    15.Paweł Gwóźdź (Zielona Góra) 26.05.1989 2005 koniec kariery
    16.Bartosz Morawski (Zielona Góra) 19.03.1987 2005 koniec kariery
    17.Krzysztof Pankowski (Zielona Góra) 21.03.1988 2005 koniec kariery
    18.Janusz Baniak (Zielona Góra) 19.10.1989 2006 koniec kariery
    19.Przemysław Zarzycki (Zielona Góra) 13.06.1988 2006 koniec kariery
    20.Mateusz Łukowiak (Zielona Góra) 27.01.1990 2007 koniec kariery
    21.Tomasz Halicki (Zielona Góra) 01.07.1992 2008 koniec kariery
    22.Patryk Dudek (Zielona Góra) 20.06.1992 2008 2016 Zielona Góra
    23.Kacper Rogowski (Zielona Góra) 14.04 1993 2009 koniec kariery
    24.Daniel Paluszkiewicz (Zielona Góra) 31.05 1994 2009 koniec kariery
    25.Adam Strzelec (Zielona Góra) 19.09 1994 2009 2016 Zielona Góra
    26.Adrian Wojewoda (Zielona Góra) 13.01 1994 2009 koniec kariery
    27.Remigiusz Perzyński (Zielona Góra) 06.03.1995 2010 koniec kariery
    28.Maksymilian Ristok (Zielona Góra) 10.05.1994 2010 koniec kariery
    29.Krystian Krzywiecki (Zielona Góra) 15.07.1994 2010 koniec kariery
    30.Oskar Lis (Zielona Góra) 17.12.1996 2012 koniec kariery
    31.Alex Zgardziński (Zielona Góra) 08.02.1997 2012 2016 Zielona Góra/Krosno
    32.Kamil Merena (Zielona Góra) 03.10.1997 2013 koniec kariery
    33.Arkadiusz Potoniec (Zielona Góra) 23.11.1997 2013 2016 Zielona Góra
    34.Bartosz Kibała (Zielona Góra) 14.12.1995 2013 2016 Zielona Góra
    35.Mateusz Burzyński (Zielona Góra) 19.12.1998 2014 2016 Zielona Góra/Opole
    36.Wojciech Pilarski (Zielona Góra) 16.08.1998 2015 2016 Zielona Góra
    37.Oskar Potoniec (Zielona Góra) 14.08.2000 2015 2016 Zielona Góra
    38.Damian Pawliczak (Zielona Góra) 20.06.1999 2015 2016 Zielona Góra
    39.Jakub Zubczyński (Zielona Góra) 07.07.1999 2015 2016 Zielona Góra

    Sezon 2016: startuje 12 zawodników


    Unia Leszno:

    1.Norbert Kościuch (Leszno) 28.04.1984 2000 2016 Piła
    2.Dariusz Myler (Leszno) 11.03.1984 2000 koniec kariery
    3.Krzysztof Kasprzak (Leszno) 18.07.1984 2000 2016 Gorzów Wlkp.
    4.Marcin Jankowski (Leszno) 05.10.1984 2001 koniec kariery
    5.Marcin Bzdęga (Leszno) 04.11.1984 2001 koniec kariery
    6.Oskar Wolsztyński (Leszno) 15.08.1985 2001 koniec kariery
    7.Jarosław Jankowski (Leszno) 23.09.1984 2002 koniec kariery
    8.Marek Nawrot (Leszno) 25.04.1985 2002 koniec kariery
    9.Artur Wawrzynkiewicz (Leszno) 13.10.1986 2003 koniec kariery
    10.Robert Kasprzak (Leszno) 08.04.1987 2003 koniec kariery
    11.Hubert Kubacki (Leszno) 10.08.1987 2003 koniec kariery
    12.Jacek Karmoliński (Leszno) 08.05.1987 2004 koniec kariery
    13.Piotr Dziatkowiak (Leszno) 04.05.1987 2004 2016 Poznań lic.czeska
    14.Mateusz Jurga (Leszno) 26.03.1988 2004 koniec kariery
    15.Adam Kajoch (Leszno) 07.03.1988 2004 koniec kariery
    16.Damian Baliński jr. (Leszno) 14.05.1989 2005 koniec kariery
    17.Sławomir Musielak (Leszno) 03.03.1990 2006 koniec kariery
    18.Damian Perz (Leszno) 20.08.1988 2006 koniec kariery
    19.Paweł Ratajszczak (Leszno) 17.03.1991 2007 koniec kariery
    20.Mateusz Łukaszewski (Leszno) 16.03.1992 2008 koniec kariery
    21.Przemysław Pawlicki (Leszno) 05.09.1991 2008 2016 Gorzów Wlkp.
    22.Tobiasz Musielak (Leszno) 18.08 1993 2009 2016 Leszno
    23.Kamil Adamczewski (Leszno) 28.05 1993 2009 koniec kariery
    24.Piotr Pawlicki jr.(Leszno) 30.11.1994 2010 2016 Leszno
    25.Damian Michalski (Leszno) 15.01.1995 2010 koniec kariery
    26.Paweł Urbański (Leszno) 21.07.1994 2011 koniec kariery
    27.Filip Marach (Leszno) 05.03.1996 2011 koniec kariery
    28.Marcin Nowak (Leszno) 18.08.1995 2011 2016 Grudziądz
    29.Michał Piosicki (Leszno) 03.11.1996 2012 2016 Łódź
    30.Daniel Kaczmarek (Leszno) 02.06.1997 2012 2016 Leszno
    31.Bartosz Smektała (Leszno) 22.08.1998 2013 2016 Leszno
    32.Dominik Kubera (Leszno) 15.04.1999 2014 2016 Leszno
    33.Marek Lutowicz (Leszno) 07.02.1998 2015 2016 Rawicz
    34.Wiktor Lis (Leszno) 04.11.1999 2016 2016 Leszno
    35.Szymon Szlauderbach (Leszno) 26.10.1999 2016 2016 Leszno

    Sezon 2016: startuje 14 zawodników


    ROW Rybnik:
    1.Łukasz Romanek (Rybnik) 21.08.1983 2000 koniec kariery
    2.Janusz Rożek (Rybnik) 03.08.1983 2001 koniec kariery
    3.Marek Szczyrba (Rybnik) 31.08.1983 2001 koniec kariery
    4.Lechosław Tudzież (Rybnik) 15.07.1984 2001 koniec kariery
    5.Dawid Kubica (Rybnik) 18.06.1983 2001 koniec kariery
    6.Adrian Śmieja (Rybnik) 30.05.1985 2002 koniec kariery
    7.Artur Maciończyk (Rybnik) 30.01.1986 2002 koniec kariery
    8.Wojciech Druchniak (Rybnik) 19.03.1986 2003 koniec kariery
    9.Roman Poważnyj (Rybnik) 23.10.1976 2003 koniec kariery
    10.Patryk Pawlaszczyk (Rybnik) 16.03.1988 2004 koniec kariery
    11.Mateusz Mura (Rybnik) 21.09.1986 2004 koniec kariery
    12.Michał Mitko (Rybnik) 12.12.1988 2005 koniec kariery
    13.Rafał Fleger (Rybnik) 09.06.1989 2005 koniec kariery
    14.Rafał Świerczek (Rybnik) 03.08.1987 2005 koniec kariery
    15.Paweł Paliga (Rybnik) 25.08.1989 2005 koniec kariery
    16.Piotr Korbel (Rybnik) 28.06.1989 2006 koniec kariery
    17.Sławomir Pyszny (Rybnik) 25.10.1989 2006 koniec kariery
    18.Bartosz Szymura (Rybnik) 12.09.1989 2006 koniec kariery
    19.Mateusz Konsek (Rybnik) 05.06.1990 2007 koniec kariery
    20.Mateusz Chochliński (Rybnik) 04.10.1990 2007 koniec kariery
    21.Kamil Fleger (Rybnik) 02.11.1990 2007 koniec kariery
    22.Tomasz Wolniewicz (Rybnik) 22.03.1991 2008 koniec kariery
    23.Łukasz Piecha (Rybnik) 03.11.1991 2008 koniec kariery
    24.Łukasz Sussman (Rybnik) 18.10.1989 2008 koniec kariery
    25.Mateusz Domański (Rybnik) 14.08 1992 2009 koniec kariery
    26.Robert Oleś (Rybnik) 14.10.1994 2011 koniec kariery
    27.Dominik Witek (Rybnik) 03.08.1996 2011 koniec kariery
    28.Łukasz Witoszek (Rybnik) 17.07.1996 2011 koniec kariery
    29.Kamil Wieczorek (Rybnik) 30.04.1998 2013 2016 Rybnik/Krosno
    30.Robert Chmiel (Rybnik) 23.06.1998 2014 2016 Rybnik
    31.Michał Szmidt (Rybnik) 25.01.1998 2015 2016 Rybnik

    Sezon 2016: startuje 3 zawodników

    Stal Gorzów Wlkp.:
    1.Karol Szałkiewicz (Gorzów Wlkp.) 22.09.1983 2000 koniec kariery
    2.Marcin Rybak (Gorzów Wlkp.) 15.03.1983 2000 koniec kariery
    3.Marcin Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 12.05.1984 2000 koniec kariery
    4.Przemysław Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 13.09.1983 2000 koniec kariery
    5.Jakub Śpiewanek (Gorzów Wlkp.) 28.09.1984 2001 koniec kariery
    6.Michał Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 17.02.1984 2001 koniec kariery
    7.Zbigniew Suchecki (Gorzów Wlkp.) 21.07.1984 2001 2016 Kraków
    8.Paweł Hlib (Gorzów Wlkp.) 20.02.1986 2002 koniec kariery
    9.Mariusz Pacholak (Gorzów Wlkp.) 25.03.1986 2002 koniec kariery
    10.Sławomir Dąbrowski (Gorzów Wlkp.) 26.02.1987 2003 koniec kariery
    11.Kamil Brzozowski (Gorzów Wlkp.) 25.02.1987 2003 2016 Gdańsk
    12.Andrzej Głuchy (Gorzów Wlkp.) 29.10.1986 2003 koniec kariery
    13.Marcin Kozdraś (Gorzów Wlkp.) 17.04.1987 2004 koniec kariery
    14.Adrian Szewczykowski (Gorzów Wlkp.) 15.03.1989 2005 2016 Poznań
    15.Marek Hućko (Gorzów Wlkp.) 08.08.1971 odnowa 2006 koniec kariery
    16.Mateusz Mikorski (Gorzów Wlkp.) 10.10.1989 2006 koniec kariery
    17.Paweł Zmarzlik (Gorzów Wlkp.)24.08.1990 2006 koniec kariery
    18.Łukasz Cyran (Gorzów Wlkp.) 13.01.1992 2008 koniec kariery
    19.Paweł Parys (Gorzów Wlkp.) 25.03 1994 2009 koniec kariery
    20.Bartosz Zmarzlik (Gorzów Wlkp.) 12.04.1995 2010 2016 Gorzów Wlkp.
    21.Adrian Cyfer (Gorzów Wlkp.) 21.05.1995 2010 2016 Gorzów Wlkp.
    22.Łukasz Kaczmarek (Gorzów Wlkp.) 09.07.1995 2011 koniec kariery
    23.Patryk Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 04.10.1996 2012 koniec kariery
    24.Tomasz Walasek (Gorzów Wlkp.) 19.12.1996 2012 koniec kariery
    25.Rafał Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 25.02.1999 2014 2016 Gorzów Wlkp/Rzeszów
    26.Jakub Łukaszewski (Gorzów Wlkp.) 06.08.1998 2014 koniec kariery
    27.Bartosz Hassa (Gorzów Wlkp.) 29.08.1998 2014 2016 Piła
    28.Kamil Nowacki (Gorzów Wlkp) 30.03.2000 2015 2016 Gorzów Wlkp./Kraków
    29.Alan Szczotka (Gorzów Wlkp) 12.03.2001 2016 2016 Gorzów Wlkp.
    30.Marcel Studziński (Gorzów Wlkp) 16.04.2001 2016 2016 Gorzów Wlkp.
    31.Hubert Czerniawski (Gorzów Wlkp.) 10.11.2000 2016 2016 Gorzów Wlkp.

    Sezon 2016: startuje 11 zawodników


    Polonia Bydgoszcz:
    1.Jakub Gabrych (Bydgoszcz) 24.04.1983 2000 koniec kariery
    2.Grzegorz Musiał (Bydgoszcz) 07.05.1984 2000 koniec kariery
    3.Paweł Wielewski (Bydgoszcz) 10.07.1984 2002 koniec kariery
    4.Grzegorz Czechowski (Bydgoszcz) 22.12.1985 2002 koniec kariery
    5.Marcin Jędrzejewski (Bydgoszcz) 10.04.1987 2003 2016 Bydgoszcz
    6.Dariusz Pieprzka (Bydgoszcz) 08.03.1986 2004 koniec kariery
    7.Marcin Mazur (Bydgoszcz) 15.12.1987 2004 koniec kariery
    8.Michał Łopaczewski (Bydgoszcz) 02.05.1989 2005 2016 Opole
    9.Damian Adamczak (Bydgoszcz) 07.09.1991 2008 2016 Bydgoszcz
    10.Szymon Woźniak (Bydgoszcz) 06.05.1993 2008 2016 Wrocław
    11.Mikołaj Curyło (Bydgoszcz) 06.12.1992 2008/2015 2016 Bydgoszcz
    12.Mirosław Konieczny (Bydgoszcz) 12.04.1993 2008 koniec kariery
    13.Patryk Braun (Bydgoszcz) 19.04 1993 2009 koniec kariery
    14.Adrian Ojczenasz (Bydgoszcz) 21.04.1994 2010 koniec kariery
    15.Mikołaj Drożdżowski (Bydgoszcz) 11.03.1993 2010 koniec kariery
    16.Łukasz Wieliński (Bydgoszcz) 07.04.1993 2010/2012 koniec kariery
    17.Karol Jóźwik (Bydgoszcz) 11.05.1994 2011 koniec kariery
    18.Bartosz Bietracki (Bydgoszcz) 06.04.1995 2011 koniec kariery
    19.Patryk Drzystek (Bydgoszcz) 01.01.1997 2012 koniec kariery
    20.Szymon Grobelski (Bydgoszcz) 03.09.1996 2012 koniec kariery
    21.Mikołaj Trępała (Bydgoszcz) 30.04.1996 2012 koniec kariery
    22.Patryk Wolniewiński (Bydgoszcz) 02.12.1996 2012 2016 Piła
    23.Patryk Rydlewski (Bydgoszcz) 03.12.1998 2014 2016 Bydgoszcz
    24.Patryk Sitarek (Bydgoszcz) 29.10.1997 2014 2016 Bydgoszcz
    25.Arkadiusz Andrzejewski (Bydgoszcz) 27.08.1997 2014 koniec kariery
    26.Tomasz Orwat (Bydgoszcz) 23.05.1999 2015 2016 Bydgoszcz
    27.Damian Stalkowski (Bydgoszcz) 26.07.1999 2015 2016 Bydgoszcz

    Sezon 2016: startuje 10 zawodników


    Wybrzeże Gdańsk:
    1.Jakub Walczak (Gdańsk) 25.02.1982 2000 koniec kariery
    2.Robert Fedeczko (Gdańsk) 12.08.1982 2000 koniec kariery
    3.Rafał Wielemborek (Gdańsk) 03.07.1984 2000 koniec kariery
    4.Wojciech Załuski (Gdańsk) 20.02.1963 2001 odnowa koniec kariery
    5.Bartosz Miaśkiewicz (Gdańsk) 07.05.1986 2002 koniec kariery
    6.Maciej Pawłowski (Gdańsk) 02.02.1986 2003 koniec kariery
    7.Piotr Domagała (Gdańsk) 30.10.1985 2003 koniec kariery
    8.Tomasz Olechwierowicz (Gdańsk) 16.11.1986 2004 koniec kariery
    9.Łukasz Kłyszewski (Gdańsk) 04.06.1985 2004 koniec kariery
    10.Maciej Górski (Gdańsk) 22.02.1987 2005 koniec kariery
    11.Paweł Kołodziejczyk (Gdańsk) 27.07.1987 2005 koniec kariery
    12.Maciej Formela (Gdańsk) 13.09.1988 2005 koniec kariery
    13.Damian Sperz (Gdańsk) 29.03.1990 2006/2015 2016 Gdańsk
    14.Cyprian Szymko (Gdańsk) 16.09.1990 2007 koniec kariery
    15.Kamil Popławski (Gdańsk) 13.03.1990 2007 koniec kariery
    16.Marcel Szymko (Gdańsk) 23.02.1992 2008 2016 Gdańsk
    17.Paweł Jackiewicz (Gdańsk) 16.06.1991 2008 koniec kariery
    18.Dariusz Rybakowski (Gdańsk) 28.06.1991 2008 koniec kariery
    19.Robert Sawina (Gdańsk) 27.05 1971 odnowa 2009 koniec kariery
    20.Krystian Pieszczek (Gdańsk) 23.09.1995 2010 2016 Zielona Góra
    21.Patryk Beśko (Gdańsk) 03.05.1996 2011 2016 Gdańsk
    22.Krzysztof Wittstock (Gdańsk) 21.09.1995 2011 koniec kariery
    23.Dominik Kossakowski (Gdańsk) 05.06.1997 2012 2016 Gdańsk
    24.Kamil Matyjas (Gdańsk) 26.10.1995 2012 koniec kariery
    25.Dawid Dawidowski (Gdańsk) 06.06.1997 2013 koniec kariery
    26.Aureliusz Bieliński (Gdańsk) 23.12.1997 2013 2016 Gdańsk

    Sezon 2016: startuje 6 zawodników


    Start Gniezno:
    1.Marek Cieśliewicz (Gniezno) 26.03.1984 2000 koniec kariery
    2.Mirosław Jabłoński (Gniezno) 14.02.1985 2001 2016 Krosno
    3.Przemysław Kwapich (Gniezno) 14.12.1981 2001 koniec kariery
    4.Dariusz Staniszewski (Gniezno) 11.02.1985 2002 koniec kariery
    5.Adrian Gomólski (Gniezno) 29.04.1987 2003 2016 Rawicz
    6.Bartosz Wiciński (Gniezno) 28.10.1983 2003 koniec kariery
    7.Łukasz Andrzejczak (Gniezno) 31.08.1981 odnowa 2004 koniec kariery
    8.Łukasz Związko (Gniezno) 05.04.1980 odnowa 2004 koniec kariery
    9.Sebastian Skrzypczak (Gniezno) 18.05.1983 1999/2004 koniec kariery
    10.Bartosz Borzykowski (Gniezno) 27.06.1989 2005 koniec kariery
    11.Maciej Fajfer (Gniezno) 06.04.1991 2007 2016 Gniezno
    12.Bartosz Kropidłowski (Gniezno) 30.10.1989 2007 koniec kariery
    13.Kacper Gomólski (Gniezno) 02.03.1993 2008 2016 Toruń
    14.Arkadiusz Sturomski (Gniezno) 04.12.1992 2008 koniec kariery
    15.Marcin Wawrzyniak (Gniezno) 15.01 1994 2009 koniec kariery
    16.Krzysztof Szychowski (Gniezno) 01.08 1990 2009 koniec kariery
    17.Wojciech Lisecki (Gniezno) 20.04 1992 2009 2016 Rawicz
    18.Oskar Fajfer (Gniezno) 30.04 1994 2009 2016 Gdańsk
    19.Adrian Gała (Gniezno) 30.01.1995 2010 2016 Wrocław/Łódź
    20.Dawid Dąbek (Gniezno) 20.11.1995 2012 koniec kariery
    21.Maciej Kubasik (Gniezno) 03.11.1995 2012 koniec kariery
    22.Łukasz Michałek (Gniezno) 25.04.1995 2012 koniec kariery
    23.Dawid Wawrzyniak (Gniezno) 19.06.1998 2013 2016 Gdańsk
    24.Patryk Fajfer (Gniezno) 18.07.1997 2014 2016 Grudziądz
    25.Krystian Białecki (Gniezno) 15.04.1997 2015 2016 Gniezno

    Sezon 2016: startuje 10 zawodników


    Ostrovia Ostrów Wlkp.
    1.Adam Jaziewicz (Ostrów Wlkp.) 01.02.1984 2000 koniec kariery
    2.Piotr Tajchert (Ostrów Wlkp.) 06.12.1985 2002 koniec kariery
    3.Mariusz Grabicki (Ostrów Wlkp.) 15.10.1984 2002 koniec kariery
    4.Marcin Liberski (Ostrów Wlkp.) 10.04.1987 2003 koniec kariery
    5.Sebastian Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 26.03.1987 2003 koniec kariery
    6.Bartosz Kwiatkowski (Ostrów Wlkp.) 03.08.1987 2003 koniec kariery
    7.Roger Lewandowski (Ostrów Wlkp.) 28.11.1988 2005 koniec kariery
    8.Emil Idziorek (Ostrów Wlkp.) 13.12.1989 2006 koniec kariery
    9.Karol Sroka (Ostrów Wlkp.) 10.09.1989 2006 koniec kariery
    10.Piotr Szóstak (Ostrów Wlkp.) 02.11.1990 2007 koniec kariery
    11.Mateusz Gorzelańczyk (Ostrów Wlkp.) 18.09.1990 2007 koniec kariery
    12.Michał Kryjom (Ostrów Wlkp.) 10.03.1989 2007 koniec kariery
    13.Patryk Kociemba (Ostrów Wlkp.) 14.04 1993 2009 koniec kariery
    14.Łukasz Sówka (Ostrów Wlkp.) 07.11 1993 2009 2016 Bydgoszcz
    15.Mariusz Staszewski (Ostrów Wlkp.) 25.02.1975 odnowa 2009 2016 Rawicz
    16.Piotr Świdziński (Ostrów Wlkp.) 22.07 1992 2009 koniec kariery
    17.Damian Albrecht (Ostrów Wlkp.) 19.02.1994 2012 koniec kariery
    18.Kamil Matuszak (Ostrów Wlkp.) 14.07.1996 2012 koniec kariery
    19.Szymon Błocian (Ostrów Wlkp.) 30.10.1994 2013 koniec kariery
    20.Dawid Domagała (Ostrów Wlkp.) 16.02.1997 2013 koniec kariery
    21.Konrad Matuszewski (Ostrów Wlkp.) 13.12.1996 2013 koniec kariery
    22.Artur Winiarski (Ostrów Wlkp.) 11.09.1996 2013 2016 Ostrów Wlkp.
    23.Norbert Krakowiak (Ostrów Wlkp.) 28.07.1999 2014 2016 Toruń
    24.Dawid Kostecki (Ostrów Wlkp.) 04.07.1999 2015 2016 Ostrów Wlkp.

    Sezon 2016: startuje 5 zawodników


    Stal Rzeszów:
    1.Artur Bereś (Rzeszów) 18.01.1984 2000 koniec kariery
    2.Marian Micał (Rzeszów) 09.12.1983 2000 koniec kariery
    3.Marcin Rempała (Rzeszów) 20.11.1984 2001 2016 Krosno
    4.Paweł Miesiąc (Rzeszów) 27.04.1985 2001 2016 Opole
    5.Piotr Prucnal (Rzeszów) 09.03.1984 2001 koniec kariery
    6.Robert Suszczyński (Rzeszów) 30.04.1984 2001 koniec kariery
    7.Tomasz Kliś (Rzeszów) 30.05.1985 2001 koniec kariery
    8.Krzysztof Szyszka (Rzeszów) 15.05.1986 2004 koniec kariery
    9.Grzegorz Szyszka (Rzeszów) 06.12.1987 2004 koniec kariery
    10.Marcin Leś (Rzeszów) 30.03.1986 2004 koniec kariery
    11.Mateusz Szostek (Rzeszów) 10.11.1989 2006 koniec kariery
    12.Dawid Lampart (Rzeszów) 04.08.1990 2006 2016 Rzeszów
    13.Łukasz Kret (Rzeszów) 12.05 1992 2009 koniec kariery
    14.Kamil Prokop (Rzeszów) 11.01.1995 2010 koniec kariery
    15.Mariusz Fierlej (Rzeszów) 22.03.1980 odnowa 2011 2016 Krosno
    16.Marco Gaschka (Rzeszów) 29.09.1993 2012 koniec kariery
    17.Grzegorz Bassara (Rzeszów) 06.09.1995 2012 2016 Rzeszów
    18.Krystian Rempała (Rzeszów) 01.04.1998 2013 2016 Tarnów
    19.Karol Machowski (Rzeszów) 27.08.1995 2013 koniec kariery
    20.Artur Cyło (Rzeszów) 01.08.1995 2013 koniec kariery
    21.Kamil Rak (Rzeszów) 31.03.1996 2013 koniec kariery
    22.Patryk Wojdyło (Rzeszów) 15.03.1999 2015 2016 Rzeszów
    23.Mateusz Rząsa (Rzeszów) 06.12.1998 2015 2016 Rzeszów

    Sezon 2016: startuje 8 zawodników


    Unia Tarnów:
    1.Janusz Kołodziej (Tarnów) 27.05.1984 2000 2016 Tarnów
    2.Sławomir Baran (Tarnów) 23.10.1983 2000 koniec kariery
    3.Paweł Baran (Tarnów) 30.10.1983 2001 koniec kariery
    4.Adrian Stós(Tarnów) 25.09.1985 2002 koniec kariery
    5.Kamil Zieliński (Tarnów) 22.10.1987 2004 koniec kariery
    6.Grzegorz Dzik (Tarnów) 03.08.1987 2004 koniec kariery
    7.Maciej Ciesielski (Tarnów) 30.11.1987 2004 koniec kariery
    8.Mateusz Trytko (Tarnów) 31.07.1988 2005 koniec kariery
    9.Szymon Kiełbasa (Tarnów) 16.11.1989 2006 koniec kariery
    10.Łukasz Kiełbasa (Tarnów) 16.04.1989 2006 koniec kariery
    11.Tadeusz Kostro (Tarnów) 08.05.1991 2007 koniec kariery
    12.Jakub Jamróg (Tarnów) 24.06 1991 2009 2016 Łódź
    13.Edward Mazur (Tarnów) 24.09 1993 2009 2016 Kraków
    14.Łukasz Lesiak (Tarnów) 19.04 1994 2009 koniec kariery
    15.Arkadiusz Madej (Tarnów) 27.07.1995 2011 2016 Tarnów/Krosno
    16.Ernest Koza (Tarnów) 25.05.1994 2012 2016 Krosno
    17.Dawid Matura (Tarnów) 30.12.1996 2012 koniec kariery
    18.Damian Dąbrowski (Tarnów) 07.10.1996 2013 2016 Krosno
    19.Eryk Budzyń (Tarnów) 25.01.1997 2013 2016 Kraków
    20.Michał Nowiński (Tarnów) 26.06.1997 2013 2016 Kraków
    21.Patryk Rolnicki (Tarnów) 05.07.1998 2014 2016 Tarnów
    22.Kacper Konieczny (Tarnów) 20.10.1998 2015 2016 Tarnów

    Sezon 2016: startuje 10 zawodników


    Victoria/Polonia Piła
    1.Robert Miśkowiak (Piła) 21.11.1983 2000 2016 Łódź
    2.Krystian Klecha (Piła) 30.04.1984 2001 koniec kariery
    3.Łukasz Nowak (Piła) 17.02.1984 2001 koniec kariery
    4.Andrzej Rzepka (Piła) 03.04.1969 2001 odnowa koniec kariery
    5.Jarosław Olszewski (Piła) 27.01.1969 2002 odnowa koniec kariery
    6.Mateusz Szczepaniak (Piła) 10.02.1987 2003 2016 Kraków
    7.Rafał Krygiel (Piła) 07.05.1988 2004 koniec kariery
    8.Marcin Podlaszewski (Piła) 23.04.1991 2007 koniec kariery
    9.Artur Pakiet (Piła) 19.01 1991 2009 koniec kariery
    10.Patryk Dolny (Piła) 06.11.1993 2010 2016 Piła
    11.Dawid Wiwatowski (Piła) 02.07.1991 2010 2016 Toruń
    12.Radosław Małuch (Piła) 06.01.1994 2010 koniec kariery
    13.Sajmon Paczewski (Piła) 07.09.1993 2011 koniec kariery
    14.Bartosz Łapacz(Piła) 23.01.1993 2012 koniec kariery
    15.Arkadiusz Pawlak (Piła) 09.09.1995 2012 2016 Piła
    16.Piotr Rybak (Piła) 01.01.1993 2012 koniec kariery
    17.Karol Pluta (Piła) 09.12.1996 2012 koniec kariery
    18.Paweł Kowalewski (Piła) 14.02.1984 odnowienie 2002/2012 koniec kariery
    19.Marcin Kraft (Piła) 11.05.1995 2013 koniec kariery
    20.Kacper Grzegorczyk (Piła) 09.12.1997 2014 2016 Piła
    21.Dominik Kołacki (Piła) 11.03.1994 2014 koniec kariery
    22.Jarosław Paliwoda (Piła) 09.08.1994 2015 koniec kariery

    Sezon 2016: startuje 6 zawodników

    GTŻ Grudziądz:
    1.Arkadiusz Tkaczyk(Grudziądz) 24.06.1980 2000 koniec kariery
    2.Krzysztof Kempiński (Grudziądz) 05.03.1984 2001 koniec kariery
    3.Łukasz Piątkowski (Grudziądz) 02.08.1983 2001 koniec kariery
    4.Krzysztof Fujarski (Grudziądz) 27.02.1983 2001 koniec kariery
    5.Krzysztof Szczawiński (Grudziądz) 31.07.1985 2001 koniec kariery
    6.Krzysztof Buczkowski (Grudziądz) 30.04.1986 2002 2016 Grudziądz
    7.Adam Adamczyk (Grudziądz) 18.08.1986 2003 koniec kariery
    8.Łukasz Chmielewski (Grudziądz) 27.06.1987 2004 koniec kariery
    9.Krystian Barański (Grudziądz) 23.09.1987 2004 koniec kariery
    10.Andrzej Cieślakowski (Grudziądz) 25.05.1989 2005 koniec kariery
    11.Artur Mroczka (Grudziądz) 02.11.1989 2006 2016 Toruń
    12.Paweł Kaczorowski (Grudziądz) 12.09.1991 2008 koniec kariery
    13.Sebastian Banaś (Grudziądz) 20.08.1985 2008 koniec kariery
    14.Maciej Brzeziński (Grudziądz) 05.08.1992 2008 koniec kariery
    15.Piotr Tabaka (Grudziądz) 07.07 1990 2009 koniec kariery
    16.Karol Szychowski (Grudziądz) 13.11.1994 2010 koniec kariery
    17.Mateusz Rujner (Grudziądz) 13.02.1996 2011 2016 Grudziądz
    18.Denis Niedzielski (Grudziądz) 21.11.1995 2012 koniec kariery
    19.Mateusz Danielewicz (Grudziądz) 28.01.1999 2014 2016 Grudziądz
    20.Karol Marszałek (Grudziądz) 02.11.1999 2015 2016 Grudziądz

    Sezon 2016: startuje 5 zawodników


    Kolejarz/Hawi Racing Team Opole:
    1.Marcin Klyk (Opole) 31.01.1984 2000 koniec kariery
    2.Sławomir Gross (Opole) 08.04.1981 2000 koniec kariery
    3.Marcin Sekula (Opole) 08.11.1984 2001 2016 lic.niemiecka
    4.Grzegorz Blaut (Opole) 03.09.1984 2001 koniec kariery
    5.Łukasz Kasperek (Opole) 11.05.1985 2002 koniec kariery
    6.Tomasz Szmidt (Opole) 13.07.1985 2002 koniec kariery
    7.Szymon Kowolik (Opole) 31.11.1984 2004 koniec kariery
    8.Paweł Koy (Opole) 14.08.1987 2005 koniec kariery
    9.Marcin Koj (Opole) 27.03.1988 2005 koniec kariery
    10.Paweł Chudy (Opole) 10.02.1989 2007 koniec kariery
    11.Kamil Lisoń (Opole) 25.11.1992 2010 koniec kariery
    12.Piotr Czerwiński (Opole) 04.04.1993 2010 koniec kariery
    13.Damian Dróżdż (Opole) 20.12.1996 2013 2016 Wrocław/Częstochowa
    14.Michał Kordas (Opole) 07.08.1995 2013 2016 Ostrów Wlkp.
    15.Jędrzej Zając (Opole) 24.02.1997 2015 2016 Opole
    16.Tomasz Gąsior (Opole) 27.11.1998 2015 2016 Opole
    17.Tomasz Olczak (Opole) 02.07.1997 2016 2016 Opole
    18.Kamil Kamiński (Opole) 11.07.1997 2016 2016 Opole

    Sezon 2016: startuje 7 zawodników


    Sparta Wrocław:
    1.Wojciech Kotwicki (Wrocław) 08.04.1983 2001 koniec kariery
    2.Roni Jamroży (Wrocław) 12.11.1985 2002 2016 Rawicz
    3.Adrian Płuska (Wrocław) 20.10.1985 2002 koniec kariery
    4.Andrzej Ruszkiewicz (Wrocław) 05.07.1987 2004 koniec kariery
    5.Mateusz Jaworski (Wrocław) 06.11.1987 2005 koniec kariery
    6.Marek Czerwiński (Wrocław) 22.07 1988 2005/2009 koniec kariery
    7.Bartłomiej Kozaczuk (Wrocław) 22.07.1988 2005 koniec kariery
    8.Maciej Janowski (Wrocław) 06.08.1991 2007 2016 Wrocław
    9.Marek Łozowicki (Wrocław) 22.02.1993 2008 koniec kariery
    10.Patryk Malitowski (Wrocław) 30.10 1993 2009 2016 Krosno
    11.Michał Rowiński (Wrocław) 02.11 1993 2009 koniec kariery
    12.Mateusz Gradka (Wrocław) 14.08.1994 2011 koniec kariery
    13.Mike Trzensiok (Wrocław) 08.11.1996 2012 2016 Grudziądz/Piła
    14.Przemysław Liszka (Wrocław) 24.07.2000 2015 2016 Wrocław
    15.Jarosław Krzywosz (Wrocław 13.02.1999 2015 2016 Rawicz

    Sezon 2016: startuje 6 zawodników


    KSM Krosno:
    1.Paweł Żelazo (Krosno) 15.11.1980 2000 koniec kariery
    2.Stanisław Kozik (Krosno) 29.07.1980 2000 koniec kariery
    3.Arkadiusz Stasik (Krosno) 12.01.1976 2000 odnowa koniec kariery
    4.Grzegorz Hejnar (Krosno) 24.05.1977 2001 koniec kariery
    5.Piotr Kubit (Krosno) 20.10.1983 2001 koniec kariery
    6.Daniel Nowotyński (Krosno) 29.04.1983 koniec kariery
    7.Krzysztof Bęben (Krosno) 27.06.1986 2003 koniec kariery
    8.Jakub Trygar (Krosno) 08.01.1986 2003 koniec kariery
    9.Daniel Bienia (Krosno) 10.12.1987 2005 koniec kariery
    10.Piotr Machnik (Krosno) 13.03.1990 2006 koniec kariery
    11.Paweł Machnik (Krosno) 28.10 1991 2009 koniec kariery
    12.Mateusz Wieczorek (Krosno) 09.03.1995 2010 koniec kariery
    13.Piotr Szmyd (Krosno) 27.06.1977 2015 2016 Krosno

    Sezon 2016: startuje 1 zawodnik


    Kolejarz Rawicz:
    1.Karol Pludra (Rawicz) 11.06.1983 2000 koniec kariery
    2.Marcin Nowaczyk (Rawicz) 17.11.1984 2001 koniec kariery
    3.Damian Nowak (Rawicz) 03.09.1984 2002 koniec kariery
    4.Bolesław Kułtucki (Rawicz) 02.07.1974 2003/2005 koniec kariery
    5.Robert Kaźimierczak (Rawicz) 08.02.1984 2002 koniec kariery
    6.Marcin Kędziora (Rawicz) 08.08.1986 2002 koniec kariery
    7.Krzysztof Nowacki (Rawicz) 08.03.1986 2003 2016 lic.czeska
    8.Paweł Sikora (Rawicz) 26.04.1987 2003 koniec kariery
    9.Marcel Kajzer (Rawicz) 16.04.1990 2006 2016 Rawicz
    10.Marcin Riedel (Rawicz) 13.09.1995 2012 koniec kariery
    11.Sebastian Niedźwiedź (Rawicz) 08.03.1997 2013 2016 Zielona Góra
    12.Nikita Korolew (Rawicz) 27.04.1996 2016 2016 Rawicz

    Sezon 2016: startuje 4 zawodników


    KMŻ Lublin:
    1.Konrad Kurtz (Lublin) 03.05.1984 2000 koniec kariery
    2.Dawid Stachyra (Lublin) 15.08.1985 2001 2016 Częstochowa
    3.Krzysztof Wrona (Lublin) 05.06.1985 2002 koniec kariery
    4.Grzegorz Kosiński (Lublin) 10.06.1985 2002 koniec kariery
    5.Szymon Bałabuch (Lublin) 25.06.1986 2003 koniec kariery
    6.Kacper Kępa (Lublin) 23.02.1987 2004 koniec kariery
    7.Maciej Michaluk (Lublin) 09.09.1988 2005 koniec kariery
    8.Karol Polak (Lublin) 22.08.1989 2005 koniec kariery
    9.Rafał Klimek (Lublin) 25.04.1990 2006 koniec kariery
    10.Arkadiusz Jendrej (Lublin) 28.08.1989 2010 koniec kariery
    11.Oskar Bober (Lublin) 11.09.1997 2013 2016 Łódź

    Sezon 2016: startuje 2 zawodników


    KM Cross Lublin:
    1.Piotr Stanisławek (Lublin) 08.03.1997 2015 2016 Lublin
    2.Kamil Brzeziński (Lublin) 19.09.1996 2015 2016 Lublin/Rzeszów
    3.Jakub Ryba (Lublin) 21.12.1998 2015 2016 Lublin
    4.Dawid Flis (Lublin) 17.04.1996 2015 2016 Lublin
    5.Krystian Włodarczyk (Lublin) 05.12.1996 2015 2016 Lublin
    6.Emil Peroń (Lublin) 02.05.1999 2016 2016 Lublin
    7.Eryk Borczuch (Lublin) 02.03.2000 2016 2016 Lublin

    Sezon 2016: startuje 7 zawodników


    PSŻ Poznań:
    1.Patryk Głowania (Poznań) 08.11 1992 2009 koniec kariery
    2.Adam Dyczko (Poznań) 07.01 1992 2009 koniec kariery
    3.Adrian Kozłowski (Poznań) 05.07 1992 2009 koniec kariery
    4.Rafał Dąbrowski (Poznań) 15.06 1993 2009/2012 koniec kariery
    5.Bartosz Przybylski (Poznań) 07.02.1991 2010 koniec kariery

    Sezon 2016: startuje 0 zawodników


    Orzeł Łódź:
    1.Tomasz Nowicki (Łódź) 18.02.1985 2001 koniec kariery
    2.Jacek Pokorski (Łódź) 09.01.1986 2003 koniec kariery
    3.Sebastian Kasprzak (Łódź) 13.05.1985 2003 koniec kariery
    4.Jakub Rogala (Łódź) 11.11.1985 2003 koniec kariery

    Sezon 2016: startuje 0 zawodników


    Śląsk Świętochłowice:
    1.Tomasz Nicpoń (Świętochłowice) 09.09.1983 2001 koniec kariery
    2.Marcin Bełkot (Świętochłowice) 24.02.1984 2002 koniec kariery
    3.Grzegorz Stróżyk (Świętochłowice) 26.05.1988 2008 koniec kariery

    Sezon 2016: startuje 0 zawodników


    Żaki Taczanów:
    1.Maciej Piaszczyński (Taczanów) 28.05.1989 2005 2016 lic.szwedzka
    2.Rafał Konopka (Taczanów) 12.11.1992 2012 2016 Bydgoszcz
    3.Przemysław Jędraszyk (Taczanów) 29.12.1985 2014 koniec kariery

    Sezon 2016: startuje 2 zawodników


    Rybki Rybnik:
    1.Kamil Cieślar (Rybnik) 08.01.1992 2008 koniec kariery
    2.Kacper Woryna (Rybnik) 31.08.1996 2012 2016 Rybnik

    Sezon 2016: startuje 1 zawodnik


    AKŻ Chóragan Zielona Góra:
    1.Tomasz Dutka (Zielona Góra) 31.07.1983 2015 2016 Zielona Góra
    2.Adam Chwiałkowski (Zielona Góra) 30.06.1981 2015 2016 Zielona Góra

    Sezon 2016: startuje 2 zawodników


    BTS Bydgoszcz:
    1.Oskar Ajtner-Gollob (Bydgoszcz) 25.07.1995 2011 2016 Bydgoszcz

    Sezon 2016: startuje 1 zawodnik

    Orlęta Mirków:
    1.Paweł Busz (Mirków) 21.07.1992 2012 koniec kariery

    Sezon 2016: startuje 0 zawodników

    Orlęta Bąków:
    1.Klaudia Szmaj (Bąków) 17.12.1996 2013 koniec kariery

    Sezon 2016: startuje 0 zawodników


    Gwardia Warszawa:
    1.Marcin Hoffmann (Warszawa) 15.10.1984 2002 koniec kariery

    Sezon 2016: startuje 0 zawodników


    Wanda Kraków:

    Sezon 2016: startuje 0 zawodników
    Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 12-05-2016 o 20:46

  42. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi marcin_speedway za jego przydatny post!

    Buszmen (12-05-2016), Jarro (17-09-2016), PrzemoZG (14-05-2016), blacktop (17-09-2016), brindel (12-05-2016), nikt_ważny (12-05-2016), spitt22 (12-05-2016), wokie (11-08-2016), ŻużlowyKibic (14-05-2016)

  43. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,759
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,322 w 839 postach
    Najnowszy nabytek z Leszna nazywa się SZLAUDERBACH , pozdrawiam.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #444
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Co do dzisiejszego egzaminu w Gnieźnie, to:

    Wiktor Lampart (Stal Rzeszów), ur. 21.05.2001 r.

  45. Powrót do góry    #445
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Egzamin dziś w Gnieźnie zdali:
    1. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów) - 21.05.2001
    2. Krystian Stefanow (Unia Tarnów) - 20.06.2000
    3. Piotr Pióro (Unia Tarnów) - 08.01.1999
    4. Mateusz Gorzelańczyk (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) - 18.09.1990
    5. Mateusz Błażykowski (Orzeł Łódź) - 29.10.1998
    6. Kevin Fajfer (GTM Start Gniezno) - 04.06.1998

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kononow za jego przydatny post!

    PrzemoZG (11-08-2016), wokie (14-08-2016)

  47. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    5,964
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 1,460 w 856 postach
    zdali dziś na torze w Rybniku (no jeszcze wyniki z teorii)
    z Rowu Rybnik:
    Lars Skupień(mały Egon czy Antek ?), Miłosz Wypior, Przemek Giera, Dawid Jona
    Falubaz:
    Mateusz Tonder i Jakub Osyczka

    ktoś jeszcze ?
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 14-09-2016 o 15:04

  48. Powrót do góry    #447
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Z Bydgoszczy zdał Mateusz Jagła.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #448
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 302 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Lars Skupień(mały Egon czy Antek ?)
    Syn 3 Skupnia/Skupienia

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  50. Powrót do góry    #449
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Pomyślnie egzamin na licencję w Rybniku (etap praktyczny) przebrnęli:
    1. Bartosz Tyras (Częstochowa) - 30.12.1996
    2. Mateusz Świdnicki (Częstochowa) - 10.08.2001
    3. Maciej Kuromonow (Lublin) - 11.05.1998
    4. Jakub Osyczka (Zielona Góra) - 20.09.2000
    5. Mateusz Tonder (Zielona Góra) - 22.11.1999
    6. Lars Skupień (Rybnik) - 24.10.1997
    7. Miłosz Wypiór (Rybnik) - 23.11.1999
    8. Dawid Jona (Rybnik) - XX.XX.1998
    9. Przemysław Giera (Rybnik) - XX.XX.2001
    10. Mateusz Jagła (Bydgoszcz) - 06.02.1999
    11. Mateusz Pacek (Świętochłowice) - 25.07.1998
    12. Kamil Tomaszowski (Świętochłowice) - 27.07.1996
    Ostatnio edytowane przez Kononow ; 16-09-2016 o 17:13 Powód: dopisanie dat urodzenia zawodników

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kononow za jego przydatny post!

    Penhall (15-09-2016), PrzemoZG (16-09-2016)

  52. Powrót do góry    #450
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    707
    Podziękowania: 99 w 60 postach
    Maciej Kuromonow (KM Cross Lublin) 11.05.1998

Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •