Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 823

Wątek: Tegoroczni licencjaci - informacje, zdjęcia...

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Więc ogólnie poziom wszystkich krajowych zawodników był gorszy. Ale było ich więcej. Pytanie - co lepsze?
    Piękna manipulacja, naprawdę. Wystarczy jeden najgłupszy przykład, żeby tezę obalić, zatem napiszę tylko, że Rafał Dobrucki był lepszym zawodnikiem od Szymona Woźniaka.

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    No chcialbym widziec, jak to czolowi juniorzy dzisiejszej ligi wymiataja w tamtych czasach na owczesnych torach.
    Prawdopodobnie nie wyjechaliby wcale do biegu a czy jest to gorsze od zjechania na murawe to nie jestem w stanie stwierdzic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #498
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Piękna manipulacja, naprawdę. Wystarczy jeden najgłupszy przykład, żeby tezę obalić, zatem napiszę tylko, że Rafał Dobrucki był lepszym zawodnikiem od Szymona Woźniaka.
    A Ty to dając jeden przykład nie robisz manipulacji A ja np przyrównam Woźniaka do Dariusza Stenki. I co?

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No chcialbym widziec, jak to czolowi juniorzy dzisiejszej ligi wymiataja w tamtych czasach na owczesnych torach.
    Prawdopodobnie nie wyjechaliby wcale do biegu a czy jest to gorsze od zjechania na murawe to nie jestem w stanie stwierdzic.
    A ówcześnie wtedy wymiatali? W Europie byli pozamiatani, na ligę zagraniczną się nie nadawali. A jak jest dziś?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Napisałeś, że wszyscy, to się odniosłem. Do tej pory to do mnie się czepiano o każde słówko, to ja wreszcie też mogę.

  5. Powrót do góry    #500
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Napisałeś, że wszyscy, to się odniosłem. Do tej pory to do mnie się czepiano o każde słówko, to ja wreszcie też mogę.
    Nie napisałem, że wszyscy byli lepsi od każdego, tylko że ogólnie poziom wszystkich łącznie, był lepszy od łącznego poziomu zawodników wtedy. Jakby się nie miało klapek to oczach, to by się zauważyło, że nie chodzi mi o to, że Lisiecki 2017 jest lepszy od Golloba 1997
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    chaplean (27-06-2017)

  7. Powrót do góry    #501
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    Oczywiście Buszmen musiałeś swoje trzy grosze wrzucić.
    Co Ty wiesz o organizacji i poziomie zawodów w najsłabszych obecnie klubach. Myślisz, że jest lepiej niż wtedy w biednym jak mysz kościelna klubie z Krakowa? Naprawdę takie klapy na oczach masz, czy tak tylko dla zaczepki pierdoły wciskasz?
    Dżizas, jaki ty nerwowy jesteś. Zachowujesz się w tej, czy w każdej innej dyskusji, jakbyś walczył tu o życie, a nie polemizował z innymi obserwatorami dyscypliny. Wszystko bierzesz do siebie...
    A co do meritum, idealnie pewnie nie jest, ale wydaje mi się, że jest jednak "trochę" lepiej w stosunku do tego, co obserwujemy na video. Ten film, jak wiele innych (no nie musiałem tego zobaczyć, żeby to stwierdzić, bo wiem to od dawna) obnaża kult lat 90-tych w sposób dobitny.
    Klapy na oczach... No ciekawe stwierdzenie.

    Może nie jeżdżę po młodzieżówkach, nie jestem takim pasjonatą, jak ty, bo żużel traktuje raczej matematycznie niż emocjonalnie. Ale to nie wiem, może napisz wprost, kto jest godzien polemiki z tobą, a kto nie i oszczędzimy sobie czasu. Nawet nie dopuszczasz przyjęcia JAKICHKOLWIEK argumentów drugiej strony. Statystyki złe, wszędzie manipulacje, brak pojęcia. Natomiast fakty są takie, że to ty do tej pory nie przedstawiłeś w tej, toczącej się od kilku lat szerokiej dyskusji o stałym upadku żużla, żadnych twardych argumentów poza swoimi odczuciami. Dyskusja trwa i trwa, a żużel ma się dobrze (na tyle, ile może się mieć, jako niszowy w skali światowej sport).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-06-2017 o 11:51
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    dziś jest zupełnie inaczej. Dlatego chcialbym to widziec, szkoda , ze to niemozliwe.

    Zuzel sie zmienil w niemal kazdym aspekcie i to dosc znacznie. Wiecej w zasadzie szkoda chyba pisac.
    Jednak poziom juniorow w elidze jest generalnie bardzo slaby i to akurat nie ulega watpliwosci.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie napisałem, że wszyscy byli lepsi od każdego, tylko że ogólnie poziom wszystkich łącznie, był lepszy od łącznego poziomu zawodników wtedy. Jakby się nie miało klapek to oczach, to by się zauważyło, że nie chodzi mi o to, że Lisiecki 2017 jest lepszy od Golloba 1997
    Łojojoj, odrobinę mariuszujesz teraz. Prowadzę z Toba rozmowę dokładnie tak samo, jak niedawno Ty z nim o zawodnikach startujących 20 razy na tydzień.

    Wiadomo, że poziom jest wyższy od momentu swobodnych startów naszych w ligach zagranicznych, podczas gdy 20 lat temu jedynym poważnym rodzynkiem był Gollob. I co z tego, skoro teraz wystarczy mieć porządny sprzęt, żeby wszędzie radzić sobie względnie dobrze? Powiedziałbym, że mylisz umiejętności z mozliwościami, choć nie mam zdania, czy to na pewno źle.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jednak poziom juniorow w elidze jest generalnie bardzo slaby i to akurat nie ulega watpliwosci.
    No właśnie, tego dotyczyła gadka, która nagle trochę się rozmyła. W powyższym zdaniu nie ma przekłamań - bo ci juniorzy jeżdżą zwyczajnie dużo mniej, niż wówczas.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 27-06-2017 o 12:01

  10. Powrót do góry    #504
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tylko pytanie czy w latach 90-tych był lepszy? Patrząc na składy to niby jest parę rozpoznawalnych nazwisk. Nazwisk, które zostały lokalnymi matadorami na krajowym podwórku z jednym obcokrajowcem, nie licząc się zupełnie na arenie międzynarodowej. Poza, oczywiście, wyjątkami.

    Masz chyba gorszy dzień sobotch dziś Idź się zdrzemnij, walnij sobie łychę i wróć tu jutro Skoro wiadomo, że poziom jest wyższy i ja to stwierdziłem to nie rozumiem po co się kłócisz A co z tymi zawodnikami statującymi 20 razy na tydzień? Są czy nie są? Co roku jest sporo grajków mających 3 ligi (chociaż od tego roku to ukrócają) więc są startujący tak często Więc też miałem rację
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 27-06-2017 o 12:11
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #505
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Poziom ligi dużo wyższy. To po pierwsze.
    Po drugie, wcale ci juniorzy nie odstają, tak jak to było wieszczone. No może z wyjątkiem grudziądzkich Ale np. walka Karczmarza i Woryny w meczu w Rybniku to był naprawdę wysoki level. Szczególnie Karczmarz zaimponował, w ogóle ostatnio imponuje, największy progres w ostatnim miesiącu.
    Taki Nowak w zeszłym roku w E-lidze był jednym ze słabszych zawodników, a zobacz jakie wyniki robi w II lidze. W E-lidze to nie jeden "wyjadacz" się odbije w ciężkich meczach, po prostu poziom i brak marginesu błędu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #506
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Poziom ligi dużo wyższy. To po pierwsze.
    Po drugie, wcale ci juniorzy nie odstają, tak jak to było wieszczone. No może z wyjątkiem grudziądzkich Ale np. walka Karczmarza i Woryny w meczu w Rybniku to był naprawdę wysoki level. Szczególnie Karczmarz zaimponował, w ogóle ostatnio imponuje, największy progres w ostatnim miesiącu.
    Taki Nowak w zeszłym roku w E-lidze był jednym ze słabszych zawodników, a zobacz jakie wyniki robi w II lidze. W E-lidze to nie jeden "wyjadacz" się odbije w ciężkich meczach, po prostu poziom i brak marginesu błędu.
    Nie wspominając już wyśmiewanego Cyfera, który średnią miał gorszą od Nowaka, a teraz w Nice PLŻ ma 2,000.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Masz chyba gorszy dzień sobotch dziś Idź się zdrzemnij, walnij sobie łychę i wróć tu jutro Skoro wiadomo, że poziom jest wyższy i ja to stwierdziłem to nie rozumiem po co się kłócisz
    Intelektualnie jestem dziś całkiem w porządku Ciężko mi sprowadzić sprawę do jednego zdania, że poziom jest wyższy i wuj. Czego? Infrastruktura, pieniądze, sprzęt, możliwości - jasne, to wszystko sprawia, że żużel jest milion lat świetlnych od tego sprzed 20-lat. Komisarze też są lepsi a zawodnicy płaczą jak baby. Z każdego wywiadu z dowolnym zawodnikiem w TŻ pamiętam skwitowanie sytuacji typu Karczmarz-Skupień, że żużel to nie szachy i tak się jeździ. Eugeniusz to sie chyba do dziś wstydzi miękkiej fai u synka, który nie wyleciał z biegu tylko przez błąd sędziego. I do tego zmierzam, dla mnie to też poziom.

    BTW. Buszmen, Karczmarz zdaje się nie jeździ od dziś, tylko trochę się otrzaskał gdzieś w Piłach, Woryna to też syn ojca, więc daje radę. Po jednym juniorze na drużynę by wystarczyło, drugi to zwykle padaka, którą trzeba wsadzić do składu na siłę, zamiast - dokładnie jak Karczmarza - wysłać na luźną jazdę na rok gdzie indziej.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 27-06-2017 o 12:30

  14. Powrót do góry    #508
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen
    1) Smutne Jarro, że Ty już nie manipulujesz Ty bezczelnie kłamiesz, bo już w pierwszej mojej odpowiedzi na twoje statystyki z licencji napisałem , że sedno jest w czym innym, a teraz wciskasz kity ,że zmieniam front. Wspaniała szkoła manipulacji, czyja sam wiesz.
    Czyli finał taki jak zawsze. Zieeew. I LOL.

    Biegu wcześniej nie widziałeś, co jednak wcześniej nie przeszkadzało ci pisać, że jazda Fijałkowskiego to na pewno wina tremy teraz znowu jakiś kit o problemach z motorem - zakłamywanie rzeczywistości level hard.

    Co do porównań to chętnie bym zobaczył konfrontację tych okropnie słabych juniorów z Grudziądza z bydgoskimi juniorami z pierwszej połowy lat 90-tych - Boninem, Sokołowskim, Maćkiem Głodem. Takie porównanie byłoby uczciwe: najsłabsi juniorzy dzisiejszej ekstraligi vs najsłabsi juniorzy ówczesnej I ligi. Sorry, ale jakoś nie widzę bydgoszczan w tej konfrontacji.

  15. Powrót do góry    #509
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Tu masz Semenku wywiad z Panem Dariuszem, żebyś przypadkiem bajek o kłopotach sprzętowych nie wypisywał:


    http://wandakrakow.pl/?p=915

    A zabawną sytuacje z moim udziałem to chyba każdy pamięta, jak w swoich pierwszych startach przy publiczności jadąc z T.Krotyszem na 5:0, na pierwszym łuku nie opanowałem motocykla i wjechałem na murawę tracąc cenne 2 punkty.

  16. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    OK, przyjmuję do wiadomości.

    Zmyliło mnie jego zachowanie, bo dziwnym jest, że niby to jego błąd, a wymownie machał ręką w stronę parkingu.
    W jakim celu?
    Zresztą jeśli nawet zrobił babola, nie zmienia to całości oglądu sytuacji ze szkoleniem.
    Sam Darek został (na zapleczu) ligowym średniakiem i jeździł całkiem nieźle.


    Co do tremy, znowu manipulujesz, bo nie napisałem, że na pewno zjadła go trema.
    Podałem tremę jaką jedną z możliwych wyjaśnień tego zachowania.
    Jeśli było tak jak piszesz, to zacytuj to zdanie, a najlepiej cały akapit i podkreśl, w którym jego miejscu na pisałem, że na pewno zjadła go trema

    Nie wchodząc w twoje prymitywne zaczepki:
    Normalne chyba jest, że szesnastoletni debiutant (przed własną publicznością) musi sobie z nią poradzić i mało kto nie ma z tym problemu.
    .... no ale co tam, łatwiej zmanipulować post adwersarza.

    Nie odpowiedziałeś na pytanie: Byłeś w tym roku na jakichś zawodach młodzieżowych?

    EDIT: ... a tak w ogóle sam sobie się dziwię, że jestem taki głupi, żeby dyskutować o młodzieży z kimś kto(wszystko na to wskazuje) na zawody tej kategorii nie chodzi,
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 28-06-2017 o 09:51
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #511
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Widzisz Semen - Darek został solidnym ligowcem, niewykluczone więc, że niektóre dzisiejsze "kaleki" też takimi będą.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #512
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen
    Nie odpowiedziałeś na pytanie: Byłeś w tym roku na jakichś zawodach młodzieżowych?
    Ale może zamiast domagać się odpowiedzi na pytania których nie zadałeś odszczekałbyś w końcu poniższe brednie?

    Sam poszedłeś w ten temat dając przykład biegu, który ukończył jeden zawodnik.
    Sprawdziłem okazało się , że przykład z dupy, bo ci którzy nie dojechali zostali później w przypadku Walaska bdb zawodnikiem, a w przypadku Kłopota i Fijałkowskiego ligowymi żużlowcami. Pojechałeś po krakowianinie, bo głupio było przyznać sie do strzału kulą w płot.
    Ostatnio edytowane przez Jarro ; 06-07-2017 o 01:36

  19. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Znowu szukasz zaczepki?

    1) Pytanie zadałem w poście #493 z 27.06.2017 06:44 (adresaci pytania są wytłuszczeni)
    2) Co do postawy Fijałkowskiego w omawianym biegu przyznałem rację w poście #510 z 28.06.2017 08:37

    Co do oceny ogólnego poziomu obecnych świeżo upieczonych żużlowców mam odmienne zdanie i go nie zmieniam.
    Ten jeden przykład nie zmienia oglądu sprawy.

    Nie mam nic do dodania. Kto z postronnych chce sobie o Tobie wyrobić opinię sprawdzi posty, których numery podałem...

    ... a Ciebie żegnam ozięble...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 06-07-2017 o 09:36
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  20. Powrót do góry    #514
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Co do postawy Fijałkowskiego w omawianym biegu przyznałem rację w poście #510 z 28.06.2017 08:37
    Nie,nie,nie. Nie chodzi o postawę Fijałkowskiego (o to czy miał problem ze sprzętem, czy też nie), tylko o te śmieszne oskarżenia, które ot tak sobie rzuciłeś, a których nie chciało ci się potem odwołać. Mi jednak w podobnej sytuacji byłoby trochę głupio. Każdy ma swoje standardy...

    Ten jeden przykład nie zmienia oglądu sprawy.
    Zmienia diametralnie,bo gdyby ta istniejąca dawniej selekcja o której pisałeś nie była fikcją to kolo z podobnymi umiejętnościami (w szczególności "techniką" startu) nie miałby prawa podejść do egzaminu, o występie w meczu ligowym nie wspominając.

    a Ciebie żegnam ozięble.
    No to pa.
    Ostatnio edytowane przez Jarro ; 07-07-2017 o 01:59

  21. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Dziś w Rybniku odbył się kolejny egzamin na certyfikat.
    Zdał Mateusz Tudzież z ROW Rybnik. Ktoś jeszcze ?

  22. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Jakas rodzina Eugeniusza?

    edit. dobra juz wiem. Syn
    Ostatnio edytowane przez devilzg ; 31-07-2017 o 23:01

  23. Powrót do góry    #517
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Podobno ktoś z Torunia miał być, w każdym razie w naszym wątku były info, że jedzie na egzamin Kościecha.

    edit: zdał Aleks Rydlewski (KS Toruń). Łącznie zdawało dwóch... i dwóch zdało, do tego wspomniany Tudzież junior.
    Ostatnio edytowane przez ŻużlowyKibic ; 05-08-2017 o 00:42

  24. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Mateusz Tudzież - 2000r Rybnik
    Aleks Rydlewski - 2002r Toruń

  25. Powrót do góry    #519
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    "We wtorkowy poranek na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się egzamin na licencję „Ż” udział w teście wzięło 6 zawodników, w tym dwóch z leszczyńskiej Unii: Viktor Trofimov i Kacper Pludra. O godzinie 10:00 rozpoczęły się jazdy indywidualne.
    Jazdy indywidualne przebrnęli wszyscy zawodnicy, czterech zdawało egzamin na motocyklach 500cm3 oraz dwóch na pojemności silnika 250cm3. Oprócz zawodników z Leszna do egzaminu przystąpiło dwóch adeptów z Tarnowa i po jednym z Zielonej Góry i Ostrowa. Testu praktycznego nie zdał Kacper Pludra, który w egzaminacyjnym wyścigu upadł na trzecim okrążeniu. Do kolejnego testu adept leszczyńskiej szkółki będzie mógł podejść za miesiąc. Teraz zawodnicy będą czekać na wyniki testu pisemnego, po otrzymaniu wyników komunikat w sprawie licencji wyda GKSŻ."

    za UniaLeszno.pl

  26. Powrót do góry    #520
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Tak jak kolega wrzucił, dziś w Lesznie egzamin. By to jednak uporządkować, zrobimy jak zawsze.

    Zdali:
    1. Wiktor Trofimow (Unia Leszno) - 01.10.1999
    2. Dawid Knapik (Unia Tarnów) - 27.03.2001
    3. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów) - 13.06.2001
    4. [250cc] Fabian Ragus (ZKŻ Zielona Góra) - ??.??.2003
    5. [250cc] Sebastian Szostak (TŻ Ostrovia Ostrów) - 17.09.2003

    Nie zdali:
    1. Kacper Pludra (Unia Leszno) - 21.08.2002
    Ostatnio edytowane przez Kononow ; 22-08-2017 o 18:52

  27. Powrót do góry    #521
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Jutro w Pile miał się odbyć egzamin, lecz przeniesiono go na 13 września (środa). Kolejny ma się odbyć pod koniec miesiąca w Częstochowie, lecz kto wie czy aby czasem nie zostanie przeniesiony na październik lub marzec/kwiecień 2018.

  28. Powrót do góry    #522
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Egzamin w Pile za nami. Póki co znamy dwójkę adeptów, która pozytywnie przebrnęła przez praktyczną część

    Zdali:
    1. Piotr Gryszpiński (Polonia Piła) - ??.??.2000
    2. Krystian Iwański (Polonia Piła) - ??.??.2002
    3. Eryk Kwiecień (Falubaz Zielona Góra) - 09.05.2000
    4. Michał Curzytek (Stal Rzeszów) - 3.07.2002
    5. [250cc] Kamil Strąk (KM Cross Lublin) - 18.04.2004
    6. [250cc] Kacper Łobodziński (Polonia Bydgoszcz) - 18.03.2003
    7. [250cc] Mateusz Bartkowiak (Stal Gorzów) - 2003
    Ostatnio edytowane przez Kononow ; 13-09-2017 o 16:41

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kononow za jego przydatny post!

    PrzemoZG (12-09-2017)

  30. Powrót do góry    #523
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    4. Michał Curzytek (Stal Rzeszów) - 3.07.2002 r.

  31. Powrót do góry    #524
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Był Grajczonek ?

  32. Powrót do góry    #525
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Nie pasował mu ten przełożony termin. Pojedzie 25 wrześnie w Częstochowie.

  33. Powrót do góry    #526
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Z egzaminu nic nie wyszło, choć nie wiem czy nawet PZM o tym poinformował oficjalnie. Mówi się, że możliwe, iż egzamin będzie w okolicach 8-10 października.

  34. Powrót do góry    #527
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Lista adeptów, którzy zaliczyli część praktyczną:
    1. Monika Nietyksza (Włókniarz Częstochowa) - 2001
    2. Dominik Majchrzak (Włókniarz Częstochowa) - 2001
    3. Daniel Bajor (Włókniarz Częstochowa) - 1998
    4. Konrad Stec (KSM Krosno) - 1999
    5. Weronika Burlaga (Start Gniezno) - 1999
    6. Kacper Pludra (Unia Leszno) - 2002
    7. Dariusz Karwacki (Polonia Piła) - 1973
    8. Oskar Rowecki (Polonia Piła) - 2000
    9. Patryk Zieliński (Kołodziej Racing Speedway School) - 2002
    10. [250cc] Kacper Dymek (Włókniarz Częstochowa) - 2004
    11. [250cc] Szymon Szwacher (Start Gniezno) - 2002

    Lista adeptów, którzy nie zaliczyli części praktycznej:
    1. Mateusz Cierniak (Jaskółki Tarnów)
    2. Michał Lewandowski (Start Gniezno)

    Nie dopuszczono:
    1. Dawid Wiwatowski (PSŻ Poznań) - nie zostały dosłane wszystkie potrzebne dokumenty przez PSŻ.
    Ostatnio edytowane przez Kononow ; 20-10-2017 o 10:17

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kononow za jego przydatny post!

    PrzemoZG (19-10-2017), spitt22 (19-10-2017)

  36. Powrót do góry    #528
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Warto przypomnieć, że Bajor to już próbował zdawać w 2015 (nawet jest wspomniany tutaj w wątku)

  37. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    20-letni gość zdaje licencję...hmm no cóż Nikomu nie odmawiam ambicji i marzeń, bo sam chętnie bym spróbował dla przyjemności, ale mam wrażenie, że mamy do czynienia z marnotrawstwem środków(tak tak wiem jest też BŚ ).

    Co do dziewczyn to mam nadzieję, że będą kimś więcej niż maskotkami w swoich klubach i zaliczą trochę wyścigów choćby w cyklu Nice Cup.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Gadol (21-10-2017)

  39. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    marcin_speedway, w Twoim wykazie Karol Pludra (licencja rocznik 2000) widnieje przypisany do barw Kolejarza Rawicz. Tymczasem wg Wiesława Dobruszka jest on wychowankiem Unii Leszno. Masz możliwość dokładniejszego zweryfikowania tych danych?

  40. Powrót do góry    #531
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Dziś w Grudziądzu odbywa się egzamin na licencję Ż (a wczoraj mieliśmy śnieg). Z tego co słyszałem, zawodnicy są już po praktyce, która chyba wszyscy przeszli.

    Do egzaminu przystępowali m.in.:
    Filip Nizgorski (GKM)
    Denis Zieliński (? )
    Josh Grajczonek (Orzeł Łódź?)
    i ponoć bardzo szybki chłopak z Gorzowa .
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  41. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Denis Zieliński zdawał jako zawodnik GKM-u. Ten szybki zawodnik z Gorzowa- Mateusz Bartkowiak. No i została jeszcze 4 chlopakow do odganiecia.

  42. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Mateusz Cierniak (Unia Tarnów)

  43. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Dziś w Grudziądzu odbywa się egzamin na licencję Ż (a wczoraj mieliśmy śnieg). Z tego co słyszałem, zawodnicy są już po praktyce, która chyba wszyscy przeszli.

    Do egzaminu przystępowali m.in.:

    i ponoć bardzo szybki chłopak z Gorzowa .
    Ma ktoś może zdjęcia Bartkowiaka z licencji? I jak prezentował się Bartkowiak w jeździe spod taśmy?

  44. Powrót do góry    #535
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ma ktoś może zdjęcia Bartkowiaka z licencji? I jak prezentował się Bartkowiak w jeździe spod taśmy?
    Swój bieg wygrał z duża przewagą, nie mniejsza niż pierwszy z nich Grajczonek.

  45. Powrót do góry    #536
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Wiadomo już ostatecznie ilu było adeptów i z jakich klubów?

  46. Powrót do góry    #537
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/74...esc-praktyczna

    Beśko? Z tego co kojarzę, żeby utracić licencję trzeba rok nie jeździć. Czy cały ubiegły sezon on nigdzie nie jeździł (w oficjalnych zawodach)?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #538
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Oficjalnie egzamin zdali:
    Josh Grajczonek - 1990 - KŻ Orzeł Łódź
    Denis Zieliński - 2002 - GKM Grudziądz SA
    Filip Nizgorski - 2002 - GTŻ Grudziądz
    Mateusz Cierniak - 2002 - UKS Jaskółki Tarnów
    Patryk Beśko - 1996 - GKŻ Wybrzeże Gdańsk
    Dawid Wiwatowski - 1991 - SSSM Stal Toruń
    Mateusz Bartkowiak - 2003 - KS Stal Gorzów Wlkp.

  48. Powrót do góry    #539
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 48 w 7 postach
    Długo mnie tu nie było poproszę o uzupełnienie braków w moich wynikach w razie co z ostatnich dwóch lat.

    Licencje 2000-2018.

    Włókniarz Częstochowa:
    1.Jordan Jurczyński (Częstochowa) 29.11.1982 2001 koniec kariery
    2.Kamil Łyko (Częstochowa) 26.07.1984 2001 koniec kariery
    3.Dariusz Głębocki (Częstochowa) 18.11.1970 2001 koniec kariery
    4.Rune Holta (Częstochowa) 29.08.1973 2001 2018 Toruń
    5.Konrad Gajecki (Częstochowa) 18.09.1984 2002 koniec kariery
    6.Robert Marjankowski (Częstochowa) 29.10.1984 2002 koniec kariery
    7.Piotr Jędrzejkiewicz (Częstochowa) 03.04.1985 2002 koniec kariery
    8.Michał Ciura (Częstochowa) 16.04.1987 2003 koniec kariery
    9.Sebastian Pydzik (Częstochowa) 11.01.1986 2003 koniec kariery
    10.Daniel Surowaniec (Częstochowa) 26.03.1986 2004 koniec kariery
    11.Damian Romańczuk (Częstochowa) 24.09.1988 2005 koniec kariery
    12.Marcin Piekarski (Częstochowa) 21.06.1989 2005 koniec kariery
    13.Borys Miturski (Częstochowa) 20.06.1989 2005 koniec kariery
    14.Mateusz Kowalczyk (Częstochowa) 13.18.1989 2005 koniec kariery
    15.Kamil Mistygacz (Częstochowa) 06.08 1989 odnowa 2005/2009 koniec kariery
    16.Przemysław Dądela (Częstochowa) 17.06 1985 odnowa 2002/2009 koniec kariery
    17.Cezary Romańczuk (Częstochowa) 17.04.1991 2008 koniec kariery
    18.Adrian Osmólski (Częstochowa) 27.10.1991 2008 koniec kariery
    19.Dawid Bąk (Częstochowa) 01.09.1992 2008 koniec kariery
    20.Marcin Bubel (Częstochowa) 29.01.1993 2008 koniec kariery
    21.Rafał Malczewski (Częstochowa) 27.02 1994 2009 koniec kariery
    22.Łukasz Bojarski (Częstochowa) 26.10.1993 2010 koniec kariery
    23.Artur Czaja (Częstochowa) 23.01.1994 2010 2018 Rybnik
    24.Hubert Łęgowik (Częstochowa) 21.05.1995 2010 2018 Opole
    25.Damian Synowiec (Częstochowa) 27.09.1994 2010 koniec kariery
    26.Mateusz Borowicz (Częstochowa) 18.02.1994 2010 2018 Poznań
    27.Patryk Wester (Częstochowa) 09.02.1994 2011 koniec kariery
    28.Oskar Polis (Częstochowa) 15.09.1996 2012 2018 Opole
    29.Przemysław Portas (Częstochowa) 18.11.1996 2012 koniec kariery
    30.Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) 09.07.1996 2012/2014 koniec kariery
    31.Robin Zymek (Częstochowa) 08.12.1991 2012 koniec kariery
    32.Maksym Drabik (Częstochowa) 22.02.1998 2013 2018 Wrocław
    33.Kamil Długosz (Częstochowa) 26.08.1996 2013 koniec kariery
    34.Bartosz Pych (Częstochowa) 19.05.1996 2014 koniec kariery
    35.Adrian Woźniak (Częstochowa) 28.02.1999 2015 2018 Częstochowa
    36.Michał Gruchalski (Częstochowa) 18.11.1998 2015 2018 Częstochowa
    37.Adrian Bialk (Częstochowa) 25.09.1999 2015 2018 Częstochowa
    38.Kamil Sobczyk (Częstochowa) 05.03.1996 2015 koniec kariery
    39.Bartosz Świącik (Częstochowa) 02.11.1997 2015 2018 Częstochowa
    40.Oskar Nocuń (Częstochowa) 30.06.1997 2015 koniec kariery
    41.Paweł Staniszewski (Częstochowa) 12.11.1998 2015 2018 Piła
    42.Bartosz Tyras (Częstochowa) 30.12.1996 2016 koniec kariery
    43.Mateusz Świdnicki (Częstochowa) 10.08.2001 2017 2018 Częstochowa
    44.Monika Nietyksza (Częstochowa) 11.10.2001 2017 2018 Częstochowa
    45.Dominik Majchrzak (Częstochowa) 18.11.2001 2017 2018 Częstochowa
    46.Daniel Bajor (Częstochowa) 28.07.1998 2017 2018 Krosno
    47.Kacper Dymek (Częstochowa) 250ccm xx.xx.2004 2017 2018 Częstochowa

    Sezon 2018: startuje 16 zawodników



    Apator Toruń:
    1.Marcin Jaguś (Toruń) 05.03.1984 2000 koniec kariery
    2.Dawid Paszko (Toruń) 05.08.1984 2000 koniec kariery
    3.Marcin Głowacki (Toruń) 06.03.1983 2000 koniec kariery
    4.Arkadiusz Kalwasiński (Toruń) 07.11.1984 2001 koniec kariery
    5.Adrian Miedziński (Toruń) 20.08.1985 2001 2018 Częstochowa
    6.Robert Gut (Toruń) 09.02.1986 2002 koniec kariery
    7.Karol Ząbik (Toruń) 25.10.1986 2002 koniec kariery
    8.Tomasz Czyżewski (Toruń) 13.05.1985 2004 koniec kariery
    9.Damian Stachowiak (Toruń) 29.04.1986 2004 koniec kariery
    10.Tomasz Michnicki (Toruń) 17.08.1986 2004/2009 koniec kariery
    11.Adam Wiśniewski (Toruń) 27.01.1990 2006 koniec kariery
    12.Tomasz Wiśniewski (Toruń) 08.04.1988 2006 koniec kariery
    13.Damian Celmer (Toruń) 25.10.1989 2006 koniec kariery
    14.Oskar Pieniążek (Toruń) 03.05.1989 2007 koniec kariery
    15.Mateusz Lampkowski (Toruń) 04.02.1990 2007 koniec kariery
    16.Marcin Nowakowski (Toruń) 11.03.1989 2007 koniec kariery
    17.Łukasz Lipiński (Toruń) 23.06.1989 2007 koniec kariery
    18.Robert Ksiezak (Toruń) 15.01.1987 2008 koniec kariery
    19.Kamil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
    20.Emil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
    21.Łukasz Stogowski (Toruń) 20.09.1992 2008 koniec kariery
    22.Adam Wojciechowski (Toruń) 13.03 1992 2009 koniec kariery
    23.Łukasz Przedpełski (Toruń) 05.05 1992 2009 2018 Toruń
    24.Damian Boniecki (Toruń) 23.02 1993 2009 koniec kariery
    25.Bartosz Pietrykowski (Toruń) 15.01 1994 2009 koniec kariery
    26.Mateusz Kwiatkowski (Toruń) 05.08.1993 2011 koniec kariery
    27.Mateusz Piernikowski (Toruń) 12.02.1995 2011 koniec kariery
    28.Paweł Przedpełski (Toruń) 23.06.1995 2011 2018 Toruń
    29.Patryk Rumiński (Toruń) 11.02.1993 2011 koniec kariery
    30.Mateusz Krywald (Toruń) 25.02.1995 2012 koniec kariery
    31.Dawid Mroczkowski (Toruń) 19.08.1995 2012 koniec kariery
    32.Patryk Sikora (Toruń) 21.10.1995 2012/2015 koniec kariery
    33.Adrian Śliwiński (Toruń) 11.08.1994 2012 koniec kariery
    34.Paweł Wolender (Toruń) 01.11.1994 2012 koniec kariery
    35.Wojciech Gołost (Toruń) 31.12.1996 2012 koniec kariery
    36.Dawid Krzyżanowski (Toruń) 25.08.1997 2012 koniec kariery
    37.Tomasz Przywieczerski (Toruń) 02.01.1997 2012/2015 koniec kariery
    38.Tomasz Beyger (Toruń) 06.12.1995 2013 koniec kariery
    39.Marcin Kościelski (Toruń) 11.06.1998 2015 2018 Toruń
    40.Adrian Bułanowski (Toruń) 20.01.1998 2015 koniec kariery
    41.Igor Kopeć-Sobczyński (Toruń) 17.06.1999 2015 2018 Toruń
    42.Marcin Turowski (Toruń) 15.04.1999 2015 2018 Gdańsk
    43.Mateusz Adamczewski (Toruń) 06.01.2000 2018 Poznań
    44.Aleks Rydlewski (Toruń) 20.02.2002 217 2018 Toruń


    Sezon 2018: startuje 8 zawodników



    Falubaz Zielona Góra:
    1.Łukasz Kiersztan (Zielona Góra) 12.03.1984 2000 koniec kariery
    2.Bartosz Kasprowiak (Zielona Góra) 12.01.1982 2000 koniec kariery
    3.Tomasz Grabowski (Zielona Góra) 20.08.1984 2001 koniec kariery
    4.Artur Majewski (Zielona Góra) 28.06.1984 2001 koniec kariery
    5.Jacek Zarówny (Zielona Góra) 09.02.1985 2001 koniec kariery
    6.Krzysztof Dominiczak (Zielona Góra) 11.05.1985 2002 koniec kariery
    7.Alan Marcinkowski (Zielona Góra) 22.11.1986 2003 koniec kariery
    8.Marcin Rutkowski (Zielona Góra) 02.12.1984 2003 koniec kariery
    9.Damian Grabski (Zielona Góra) 04.05.1986 2003 koniec kariery
    10.Adam Kulczyński (Zielona Góra) 17.01.1986 2004 koniec kariery
    11.Grzegorz Bartkowiak (Zielona Góra) 19.03.1987 2004 koniec kariery
    12.Daniel Pytel (Zielona Góra) 23.11.1987 2004 2018 Poznań
    13.Grzegorz Zengota (Zielona Góra) 29.08.1988 2004 2018 Zielona Góra
    14.Robert Kessler (Zielona Góra) 05.04.1973 2005 koniec kariery
    15.Paweł Gwóźdź (Zielona Góra) 26.05.1989 2005 koniec kariery
    16.Bartosz Morawski (Zielona Góra) 19.03.1987 2005 koniec kariery
    17.Krzysztof Pankowski (Zielona Góra) 21.03.1988 2005 koniec kariery
    18.Janusz Baniak (Zielona Góra) 19.10.1989 2006 koniec kariery
    19.Przemysław Zarzycki (Zielona Góra) 13.06.1988 2006 koniec kariery
    20.Mateusz Łukowiak (Zielona Góra) 27.01.1990 2007 koniec kariery
    21.Tomasz Halicki (Zielona Góra) 01.07.1992 2008 koniec kariery
    22.Patryk Dudek (Zielona Góra) 20.06.1992 2008 2018 Zielona Góra
    23.Kacper Rogowski (Zielona Góra) 14.04 1993 2009 koniec kariery
    24.Daniel Paluszkiewicz (Zielona Góra) 31.05 1994 2009 koniec kariery
    25.Adam Strzelec (Zielona Góra) 19.09 1994 2009 2018 Poznań
    26.Adrian Wojewoda (Zielona Góra) 13.01 1994 2009 koniec kariery
    27.Remigiusz Perzyński (Zielona Góra) 06.03.1995 2010 koniec kariery
    28.Maksymilian Ristok (Zielona Góra) 10.05.1994 2010 koniec kariery
    29.Krystian Krzywiecki (Zielona Góra) 15.07.1994 2010 koniec kariery
    30.Oskar Lis (Zielona Góra) 17.12.1996 2012 koniec kariery
    31.Alex Zgardziński (Zielona Góra) 08.02.1997 2012 2018 Zielona Góra
    32.Kamil Merena (Zielona Góra) 03.10.1997 2013 koniec kariery
    33.Arkadiusz Potoniec (Zielona Góra) 23.11.1997 2013 2018 Rzeszów
    34.Bartosz Kibała (Zielona Góra) 14.12.1997 2013 koniec kariery
    35.Mateusz Burzyński (Zielona Góra) 19.12.1998 2014 2018 Zielona Góra
    36.Wojciech Pilarski (Zielona Góra) 16.08.1998 2015 2018 Zielona Góra
    37.Oskar Potoniec (Zielona Góra) 14.08.2000 2015 koniec kariery
    38.Damian Pawliczak (Zielona Góra) 20.06.1999 2015 2018 Zielona Góra
    39.Jakub Zubczyński (Zielona Góra) 07.07.1999 2015 koniec kariery
    40.Jakub Osyczka (Zielona Góra) 20.09.2000 2016 2018 Zielona Góra
    41.Matuesz Tonder (Zielona Góra) 22.11.1999 2016 2018 Zielona Góra
    42.Eryk Kwieceń (Zielona Góra) 09.05.2000 2017 2018 Zielona Góra
    43.Fabian Ragus (Zielona Góra) 250ccm 30.09.2003 2017 2018 Zielona Góra

    Sezon 2018: startuje 13 zawodników


    Unia Leszno:
    1.Norbert Kościuch (Leszno) 28.04.1984 2000 2018 Łódź
    2.Dariusz Myler (Leszno) 11.03.1984 2000 koniec kariery
    3.Krzysztof Kasprzak (Leszno) 18.07.1984 2000 2018 Gorzów Wlkp.
    4.Marcin Jankowski (Leszno) 05.10.1984 2001 koniec kariery
    5.Marcin Bzdęga (Leszno) 04.11.1984 2001 koniec kariery
    6.Oskar Wolsztyński (Leszno) 15.08.1985 2001 koniec kariery
    7.Jarosław Jankowski (Leszno) 23.09.1984 2002 koniec kariery
    8.Marek Nawrot (Leszno) 25.04.1985 2002 koniec kariery
    9.Artur Wawrzynkiewicz (Leszno) 13.10.1986 2003 koniec kariery
    10.Robert Kasprzak (Leszno) 08.04.1987 2003 koniec kariery
    11.Hubert Kubacki (Leszno) 10.08.1987 2003 koniec kariery
    12.Jacek Karmoliński (Leszno) 08.05.1987 2004 koniec kariery
    13.Piotr Dziatkowiak (Leszno) 04.05.1987 2004 koniec kariery
    14.Mateusz Jurga (Leszno) 26.03.1988 2004 koniec kariery
    15.Adam Kajoch (Leszno) 07.03.1988 2004 koniec kariery
    16.Damian Baliński jr. (Leszno) 14.05.1989 2005 koniec kariery
    17.Sławomir Musielak (Leszno) 03.03.1990 2006 koniec kariery
    18.Damian Perz (Leszno) 20.08.1988 2006 koniec kariery
    19.Paweł Ratajszczak (Leszno) 17.03.1991 2007 koniec kariery
    20.Mateusz Łukaszewski (Leszno) 16.03.1992 2008 koniec kariery
    21.Przemysław Pawlicki (Leszno) 05.09.1991 2008 2018 Grudziądz
    22.Tobiasz Musielak (Leszno) 18.08 1993 2009 2018 Częstochowa
    23.Kamil Adamczewski (Leszno) 28.05 1993 2009 koniec kariery
    24.Piotr Pawlicki jr.(Leszno) 30.11.1994 2010 2018 Leszno
    25.Damian Michalski (Leszno) 15.01.1995 2010 koniec kariery
    26.Paweł Urbański (Leszno) 21.07.1994 2011 koniec kariery
    27.Filip Marach (Leszno) 05.03.1996 2011 koniec kariery
    28.Marcin Nowak (Leszno) 18.08.1995 2011 2018 Gniezno
    29.Michał Piosicki (Leszno) 03.11.1996 2012 2018 Bydgoszcz
    30.Daniel Kaczmarek (Leszno) 02.06.1997 2012 2018 Toruń
    31.Bartosz Smektała (Leszno) 22.08.1998 2013 2018 Leszno
    32.Dominik Kubera (Leszno) 15.04.1999 2014 2018 Leszno
    33.Marek Lutowicz (Leszno) 07.02.1998 2015 2018 Rawicz
    34.Wiktor Lis (Leszno) 04.11.1999 2016 koniec kariery
    35.Szymon Szlauderbach (Leszno) 26.10.1999 2016 2018 Rawicz
    36.Tymoteusz Picz (Leszno) 04.01.2002 2017 2018 Leszno
    37.Wiktor Trofimow (Leszno) 01.10.1999 2017 2018 Rawicz
    38.Kacper Pludra (Leszno) 21.08.2002 2017 2018 Leszno


    Sezon 2018: startuje 15 zawodników


    ROW Rybnik:
    1.Łukasz Romanek (Rybnik) 21.08.1983 2000 koniec kariery
    2.Janusz Rożek (Rybnik) 03.08.1983 2001 koniec kariery
    3.Marek Szczyrba (Rybnik) 31.08.1983 2001 koniec kariery
    4.Lechosław Tudzież (Rybnik) 15.07.1984 2001 koniec kariery
    5.Dawid Kubica (Rybnik) 18.06.1983 2001 koniec kariery
    6.Adrian Śmieja (Rybnik) 30.05.1985 2002 koniec kariery
    7.Artur Maciończyk (Rybnik) 30.01.1986 2002 koniec kariery
    8.Wojciech Druchniak (Rybnik) 19.03.1986 2003 koniec kariery
    9.Roman Poważnyj (Rybnik) 23.10.1976 2003 koniec kariery
    10.Patryk Pawlaszczyk (Rybnik) 16.03.1988 2004 koniec kariery
    11.Mateusz Mura (Rybnik) 21.09.1986 2004 koniec kariery
    12.Michał Mitko (Rybnik) 12.12.1988 2005 koniec kariery
    13.Rafał Fleger (Rybnik) 09.06.1989 2005 koniec kariery
    14.Rafał Świerczek (Rybnik) 03.08.1987 2005 koniec kariery
    15.Paweł Paliga (Rybnik) 25.08.1989 2005 koniec kariery
    16.Piotr Korbel (Rybnik) 28.06.1989 2006 koniec kariery
    17.Sławomir Pyszny (Rybnik) 25.10.1989 2006 koniec kariery
    18.Bartosz Szymura (Rybnik) 12.09.1989 2006/2017 2018 Świętochłowice
    19.Mateusz Konsek (Rybnik) 05.06.1990 2007 koniec kariery
    20.Mateusz Chochliński (Rybnik) 04.10.1990 2007 koniec kariery
    21.Kamil Fleger (Rybnik) 02.11.1990 2007 koniec kariery
    22.Tomasz Wolniewicz (Rybnik) 22.03.1991 2008 koniec kariery
    23.Łukasz Piecha (Rybnik) 03.11.1991 2008 koniec kariery
    24.Łukasz Sussman (Rybnik) 18.10.1989 2008 koniec kariery
    25.Mateusz Domański (Rybnik) 14.08 1992 2009 koniec kariery
    26.Robert Oleś (Rybnik) 14.10.1994 2011 koniec kariery
    27.Dominik Witek (Rybnik) 03.08.1996 2011 koniec kariery
    28.Łukasz Witoszek (Rybnik) 17.07.1996 2011 koniec kariery
    29.Kamil Wieczorek (Rybnik) 30.04.1998 2013 2018 Grudziądz
    30.Robert Chmiel (Rybnik) 23.06.1998 2014 2018 Rybnik
    31.Michał Szmidt (Rybnik) 25.01.1998 2015 koniec kariery
    32.Lars Skupień (Rybnik) 24.10.1997 2016 2018 Rybnik
    33.Miłosz Wypior (Rybnik) 23.11.1999 2016 2018 Rybnik
    34.Dawid Jona (Rybnik) xx.xx.1998 2016 2018 Rybnik
    35.Przemysław Giera (Rybnik) xx.xx.2001 2016 2018 Rybnik
    36.Mateusz Tudzież (Rybnik) 11.04.2000 217 2018 Rybnik


    Sezon 2018: startuje 8 zawodników


    Stal Gorzów Wlkp.:
    1.Karol Szałkiewicz (Gorzów Wlkp.) 22.09.1983 2000 koniec kariery
    2.Marcin Rybak (Gorzów Wlkp.) 15.03.1983 2000 koniec kariery
    3.Marcin Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 12.05.1984 2000 koniec kariery
    4.Przemysław Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 13.09.1983 2000 koniec kariery
    5.Jakub Śpiewanek (Gorzów Wlkp.) 28.09.1984 2001 koniec kariery
    6.Michał Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 17.02.1984 2001 koniec kariery
    7.Zbigniew Suchecki (Gorzów Wlkp.) 21.07.1984 2001 2018 Ostrów Wlkp.
    8.Paweł Hlib (Gorzów Wlkp.) 20.02.1986 2002 koniec kariery
    9.Mariusz Pacholak (Gorzów Wlkp.) 25.03.1986 2002 koniec kariery
    10.Sławomir Dąbrowski (Gorzów Wlkp.) 26.02.1987 2003 koniec kariery
    11.Kamil Brzozowski (Gorzów Wlkp.) 25.02.1987 2003 2018 Ostrów Wlkp.
    12.Andrzej Głuchy (Gorzów Wlkp.) 29.10.1986 2003 koniec kariery
    13.Marcin Kozdraś (Gorzów Wlkp.) 17.04.1987 2004 koniec kariery
    14.Adrian Szewczykowski (Gorzów Wlkp.) 15.03.1989 2005 koniec kariery
    15.Marek Hućko (Gorzów Wlkp.) 08.08.1971 odnowa 2006 koniec kariery
    16.Mateusz Mikorski (Gorzów Wlkp.) 10.10.1989 2006 koniec kariery
    17.Paweł Zmarzlik (Gorzów Wlkp.)24.08.1990 2006 koniec kariery
    18.Łukasz Cyran (Gorzów Wlkp.) 13.01.1992 2008 koniec kariery
    19.Paweł Parys (Gorzów Wlkp.) 25.03 1994 2009 koniec kariery
    20.Bartosz Zmarzlik (Gorzów Wlkp.) 12.04.1995 2010 2018 Gorzów Wlkp.
    21.Adrian Cyfer (Gorzów Wlkp.) 21.05.1995 2010 2018 Piła
    22.Łukasz Kaczmarek (Gorzów Wlkp.) 09.07.1995 2011 koniec kariery
    23.Patryk Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 04.10.1996 2012 koniec kariery
    24.Tomasz Walasek (Gorzów Wlkp.) 19.12.1996 2012 koniec kariery
    25.Rafał Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 25.02.1999 2014 2018 Gorzów Wlkp.
    26.Jakub Łukaszewski (Gorzów Wlkp.) 06.08.1998 2014 koniec kariery
    27.Bartosz Hassa (Gorzów Wlkp.) 29.08.1998 2014 koniec kariery
    28.Kamil Nowacki (Gorzów Wlkp) 30.03.2000 2015 2018 Gorzów Wlkp.
    29.Alan Szczotka (Gorzów Wlkp) 12.03.2001 2016 2018 Gorzów Wlkp.
    30.Marcel Studziński (Gorzów Wlkp) 16.04.2001 2016 2018 Ostrów Wlkp.
    31.Hubert Czerniawski (Gorzów Wlkp.) 10.11.2000 2016 2018 Gorzów Wlkp.
    32.Mateusz Bartkowiak (Gorzów Wlkp.) 07.02.2003 2018 Gorzów Wlkp.


    Sezon 2018: startuje 10 zawodników


    Polonia Bydgoszcz:
    1.Jakub Gabrych (Bydgoszcz) 24.04.1983 2000 koniec kariery
    2.Grzegorz Musiał (Bydgoszcz) 07.05.1984 2000 koniec kariery
    3.Paweł Wielewski (Bydgoszcz) 10.07.1984 2002 koniec kariery
    4.Grzegorz Czechowski (Bydgoszcz) 22.12.1985 2002 koniec kariery
    5.Marcin Jędrzejewski (Bydgoszcz) 10.04.1987 2003 2018 Kraków
    6.Dariusz Pieprzka (Bydgoszcz) 08.03.1986 2004 koniec kariery
    7.Marcin Mazur (Bydgoszcz) 15.12.1987 2004 koniec kariery
    8.Michał Łopaczewski (Bydgoszcz) 02.05.1989 2005 2018 Poznań
    9.Damian Adamczak (Bydgoszcz) 07.09.1991 2008 2018 Bydgoszcz
    10.Szymon Woźniak (Bydgoszcz) 06.05.1993 2008 2018 Gorzów Wlkp.
    11.Mikołaj Curyło (Bydgoszcz) 06.12.1992 2008/2015 2018 Bydgoszcz
    12.Mirosław Konieczny (Bydgoszcz) 12.04.1993 2008 koniec kariery
    13.Patryk Braun (Bydgoszcz) 19.04 1993 2009 koniec kariery
    14.Adrian Ojczenasz (Bydgoszcz) 21.04.1994 2010 koniec kariery
    15.Mikołaj Drożdżowski (Bydgoszcz) 11.03.1993 2010 koniec kariery
    16.Łukasz Wieliński (Bydgoszcz) 07.04.1993 2010/2012 koniec kariery
    17.Karol Jóźwik (Bydgoszcz) 11.05.1994 2011 koniec kariery
    18.Bartosz Bietracki (Bydgoszcz) 06.04.1995 2011 koniec kariery
    19.Patryk Drzystek (Bydgoszcz) 01.01.1997 2012 koniec kariery
    20.Szymon Grobelski (Bydgoszcz) 03.09.1996 2012 koniec kariery
    21.Mikołaj Trępała (Bydgoszcz) 30.04.1996 2012 koniec kariery
    22.Patryk Wolniewiński (Bydgoszcz) 02.12.1996 2012 koniec kariery
    23.Patryk Rydlewski (Bydgoszcz) 03.12.1998 2014 koniec kariery
    24.Patryk Sitarek (Bydgoszcz) 29.10.1997 2014 2018 Bydgoszcz
    25.Arkadiusz Andrzejewski (Bydgoszcz) 27.08.1997 2014 koniec kariery
    26.Tomasz Orwat (Bydgoszcz) 23.05.1999 2015 2018 Bydgoszcz
    27.Damian Stalkowski (Bydgoszcz) 26.07.1999 2015 2018 Gniezno
    28.Mateusz Jagła (Bydgoszcz) 06.02.1999 2016 2018 Bydgoszcz
    29.Kacper Łobodziński (Bydgoszcz) 250ccm 18.03.2003 2017 2018 Bydgoszcz


    Sezon 2018: startuje 10 zawodników


    Unia Tarnów:
    1.Janusz Kołodziej (Tarnów) 27.05.1984 2000 2016 Leszno
    2.Sławomir Baran (Tarnów) 23.10.1983 2000 koniec kariery
    3.Paweł Baran (Tarnów) 30.10.1983 2001 koniec kariery
    4.Adrian Stós(Tarnów) 25.09.1985 2002 koniec kariery
    5.Kamil Zieliński (Tarnów) 22.10.1987 2004 koniec kariery
    6.Grzegorz Dzik (Tarnów) 03.08.1987 2004 koniec kariery
    7.Maciej Ciesielski (Tarnów) 30.11.1987 2004 koniec kariery
    8.Mateusz Trytko (Tarnów) 31.07.1988 2005 koniec kariery
    9.Szymon Kiełbasa (Tarnów) 16.11.1989 2006 koniec kariery
    10.Łukasz Kiełbasa (Tarnów) 16.04.1989 2006 koniec kariery
    11.Tadeusz Kostro (Tarnów) 08.05.1991 2007 koniec kariery
    12.Jakub Jamróg (Tarnów) 24.06 1991 2009 2018 Tarnów
    13.Edward Mazur (Tarnów) 24.09 1993 2009 2018 Rzeszów
    14.Łukasz Lesiak (Tarnów) 19.04 1994 2009 koniec kariery
    15.Arkadiusz Madej (Tarnów) 27.07.1995 2011 koniec kariery
    16.Ernest Koza (Tarnów) 25.05.1994 2012 2018 Kraków
    17.Dawid Matura (Tarnów) 30.12.1996 2012 koniec kariery
    18.Damian Dąbrowski (Tarnów) 07.10.1996 2013 koniec kariery
    19.Eryk Budzyń (Tarnów) 25.01.1997 2013 koniec kariery
    20.Michał Nowiński (Tarnów) 26.06.1996 2013 2018 Tarnów
    21.Patryk Rolnicki (Tarnów) 05.07.1998 2014 2018 Tarnów
    22.Kacper Konieczny (Tarnów) 20.10.1998 2015 2018 Tarnów
    23.Krystian Stefanów (Tarnów) 20.06.2000 2016 2018 Krosno
    24.Piotr Pióro (Tarnów) 08.01.1999 2016 2018 Kraków
    25.Jacek Rempała (Tarnów) 16.02.1971 1988/2017 2018 Tarnów
    26.Dawid Knapik (Tarnów) 27.03.2001 2017 2018 Tarnów
    27.Przemysław Konieczny (Tarnów) 13.06.2001 2017 2018 Tarnów
    28.Mateusz Cierniak (Tarnów) 03.10.2002 2018 2018 Tarnów


    Sezon 2018: startuje 13 zawodników


    Start Gniezno:
    1.Marek Cieśliewicz (Gniezno) 26.03.1984 2000 koniec kariery
    2.Mirosław Jabłoński (Gniezno) 14.02.1985 2001 2018 Gniezno
    3.Przemysław Kwapich (Gniezno) 14.12.1981 2001 koniec kariery
    4.Dariusz Staniszewski (Gniezno) 11.02.1985 2002 koniec kariery
    5.Adrian Gomólski (Gniezno) 29.04.1987 2003 2018 Opole
    6.Bartosz Wiciński (Gniezno) 28.10.1983 2003 koniec kariery
    7.Łukasz Andrzejczak (Gniezno) 31.08.1981 odnowa 2004 koniec kariery
    8.Łukasz Związko (Gniezno) 05.04.1980 odnowa 2004 koniec kariery
    9.Sebastian Skrzypczak (Gniezno) 18.05.1983 1999/2004 koniec kariery
    10.Bartosz Borzykowski (Gniezno) 27.06.1989 2005 koniec kariery
    11.Maciej Fajfer (Gniezno) 06.04.1991 2007 koniec kariery
    12.Bartosz Kropidłowski (Gniezno) 30.10.1989 2007 koniec kariery
    13.Kacper Gomólski (Gniezno) 02.03.1993 2008 2018 Zielona Góra
    14.Arkadiusz Sturomski (Gniezno) 04.12.1992 2008 koniec kariery
    15.Marcin Wawrzyniak (Gniezno) 15.01 1994 2009 koniec kariery
    16.Krzysztof Szychowski (Gniezno) 01.08 1990 2009 koniec kariery
    17.Wojciech Lisecki (Gniezno) 20.04 1992 2009 2018 Rawicz
    18.Oskar Fajfer (Gniezno) 30.04 1994 2009 2018 Gdańsk
    19.Adrian Gała (Gniezno) 30.01.1995 2010 2018 Gniezno
    20.Dawid Dąbek (Gniezno) 20.11.1995 2012 koniec kariery
    21.Maciej Kubasik (Gniezno) 03.11.1995 2012 koniec kariery
    22.Łukasz Michałek (Gniezno) 25.04.1995 2012 koniec kariery
    23.Dawid Wawrzyniak (Gniezno) 19.06.1998 2013 2018 Grudziądz
    24.Patryk Fajfer (Gniezno) 18.07.1997 2014 2018 Piła
    25.Krystian Białecki (Gniezno) 15.04.1997 2015 koniec kariery
    26.Kevin Fajfer (Gniezno) 04.06.1998 2016 2018 Poznań
    27.Weronika Burlaga (Gniezno) 06.12.1999 2017 2018 Gniezno
    28.Szymon Szwacher (Gniezno) 250ccm 12.10.2002 2017 2018 Gniezno


    Sezon 2018: startuje 11 zawodników


    Wybrzeże Gdańsk:
    1.Jakub Walczak (Gdańsk) 25.02.1982 2000 koniec kariery
    2.Robert Fedeczko (Gdańsk) 12.08.1982 2000 koniec kariery
    3.Rafał Wielemborek (Gdańsk) 03.07.1984 2000 koniec kariery
    4.Wojciech Załuski (Gdańsk) 20.02.1963 2001 odnowa koniec kariery
    5.Bartosz Miaśkiewicz (Gdańsk) 07.05.1986 2002 koniec kariery
    6.Maciej Pawłowski (Gdańsk) 02.02.1986 2003 koniec kariery
    7.Piotr Domagała (Gdańsk) 30.10.1985 2003 koniec kariery
    8.Tomasz Olechwierowicz (Gdańsk) 16.11.1986 2004 koniec kariery
    9.Łukasz Kłyszewski (Gdańsk) 04.06.1985 2004 koniec kariery
    10.Maciej Górski (Gdańsk) 22.02.1987 2005 koniec kariery
    11.Paweł Kołodziejczyk (Gdańsk) 27.07.1987 2005 koniec kariery
    12.Maciej Formela (Gdańsk) 13.09.1988 2005 koniec kariery
    13.Damian Sperz (Gdańsk) 29.03.1990 2006/2015 koniec kariery
    14.Cyprian Szymko (Gdańsk) 16.09.1990 2007 koniec kariery
    15.Kamil Popławski (Gdańsk) 13.03.1990 2007 koniec kariery
    16.Marcel Szymko (Gdańsk) 23.02.1992 2008/2017 2016 Poznań
    17.Paweł Jackiewicz (Gdańsk) 16.06.1991 2008 koniec kariery
    18.Dariusz Rybakowski (Gdańsk) 28.06.1991 2008 koniec kariery
    19.Robert Sawina (Gdańsk) 27.05 1971 odnowa 2009 koniec kariery
    20.Krystian Pieszczek (Gdańsk) 23.09.1995 2010 2018 Grudziądz
    21.Patryk Beśko (Gdańsk) 03.05.1996 2011/2018 2018 Gdańsk
    22.Krzysztof Wittstock (Gdańsk) 21.09.1995 2011 koniec kariery
    23.Dominik Kossakowski (Gdańsk) 05.06.1997 2012 2018 Gdańsk
    24.Kamil Matyjas (Gdańsk) 26.10.1995 2012 koniec kariery
    25.Dawid Dawidowski (Gdańsk) 06.06.1997 2013 koniec kariery
    26.Aureliusz Bieliński (Gdańsk) 23.12.1997 2013 2018 Rzeszów
    27.Karol Żupiński (Gdańsk) 03.06.2002 2017 2018 Gdańsk


    Sezon 2018: startuje 6 zawodników


    Ostrovia Ostrów Wlkp.
    1.Adam Jaziewicz (Ostrów Wlkp.) 01.02.1984 2000 koniec kariery
    2.Piotr Tajchert (Ostrów Wlkp.) 06.12.1985 2002 koniec kariery
    3.Mariusz Grabicki (Ostrów Wlkp.) 15.10.1984 2002 koniec kariery
    4.Marcin Liberski (Ostrów Wlkp.) 10.04.1987 2003 koniec kariery
    5.Sebastian Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 26.03.1987 2003 koniec kariery
    6.Bartosz Kwiatkowski (Ostrów Wlkp.) 03.08.1987 2003 koniec kariery
    7.Roger Lewandowski (Ostrów Wlkp.) 28.11.1988 2005 koniec kariery
    8.Emil Idziorek (Ostrów Wlkp.) 13.12.1989 2006 koniec kariery
    9.Karol Sroka (Ostrów Wlkp.) 10.09.1989 2006 koniec kariery
    10.Piotr Szóstak (Ostrów Wlkp.) 02.11.1990 2007 koniec kariery
    11.Mateusz Gorzelańczyk (Ostrów Wlkp.) 18.09.1990 2007/2016 koniec kariery
    12.Michał Kryjom (Ostrów Wlkp.) 10.03.1989 2007 koniec kariery
    13.Patryk Kociemba (Ostrów Wlkp.) 14.04 1993 2009 koniec kariery
    14.Łukasz Sówka (Ostrów Wlkp.) 07.11 1993 2009 koniec kariery
    15.Mariusz Staszewski (Ostrów Wlkp.) 25.02.1975 odnowa 2009 koniec kariery
    16.Piotr Świdziński (Ostrów Wlkp.) 22.07 1992 2009 koniec kariery
    17.Damian Albrecht (Ostrów Wlkp.) 19.02.1994 2012 koniec kariery
    18.Kamil Matuszak (Ostrów Wlkp.) 14.07.1996 2012 koniec kariery
    19.Szymon Błocian (Ostrów Wlkp.) 30.10.1994 2013 koniec kariery
    20.Dawid Domagała (Ostrów Wlkp.) 16.02.1997 2013 koniec kariery
    21.Konrad Matuszewski (Ostrów Wlkp.) 13.12.1996 2013 koniec kariery
    22.Artur Winiarski (Ostrów Wlkp.) 11.09.1996 2013 2016 koniec kariery
    23.Norbert Krakowiak (Ostrów Wlkp.) 28.07.1999 2014 2018 Gniezno
    24.Dawid Kostecki (Ostrów Wlkp.) 04.07.1999 2015 2016 koniec kariery
    25.Krzysztof Oleksy (Ostrów Wlkp.) 18.07.1997 2017 2018 Ostrów Wlkp.
    26.Maksymilan Bogdanowicz (Ostrów Wlkp.) 04.03.1998 2017 2018 Gniezno
    27.Sebastian Szostak (Ostrów Wlkp.) 250ccm 17.09.2003 2017 2018 Ostrów Wlkp.


    Sezon 2018: startuje 4 zawodników


    Victoria/Polonia Piła
    1.Robert Miśkowiak (Piła) 21.11.1983 2000 2018 Łódź
    2.Krystian Klecha (Piła) 30.04.1984 2001 koniec kariery
    3.Łukasz Nowak (Piła) 17.02.1984 2001 koniec kariery
    4.Andrzej Rzepka (Piła) 03.04.1969 2001 odnowa koniec kariery
    5.Jarosław Olszewski (Piła) 27.01.1969 2002 odnowa koniec kariery
    6.Mateusz Szczepaniak (Piła) 10.02.1987 2003 2018 Rybnik
    7.Rafał Krygiel (Piła) 07.05.1988 2004 koniec kariery
    8.Marcin Podlaszewski (Piła) 23.04.1991 2007 koniec kariery
    9.Artur Pakiet (Piła) 19.01 1991 2009 koniec kariery
    10.Patryk Dolny (Piła) 06.11.1993 2010 2018 Ostrów Wlkp.
    11.Dawid Wiwatowski (Piła) 02.07.1991 2010/2018 2018 Piła
    12.Radosław Małuch (Piła) 06.01.1994 2010 koniec kariery
    13.Sajmon Paczewski (Piła) 07.09.1993 2011 koniec kariery
    14.Bartosz Łapacz(Piła) 23.01.1993 2012 koniec kariery
    15.Arkadiusz Pawlak (Piła) 09.09.1995 2012 2018 Rawicz
    16.Piotr Rybak (Piła) 01.01.1993 2012 koniec kariery
    17.Karol Pluta (Piła) 09.12.1996 2012 koniec kariery
    18.Paweł Kowalewski (Piła) 14.02.1984 odnowienie 2002/2012 koniec kariery
    19.Marcin Kraft (Piła) 11.05.1995 2013 koniec kariery
    20.Kacper Grzegorczyk (Piła) 09.12.1997 2014 2018 Piła
    21.Dominik Kołacki (Piła) 11.03.1994 2014 koniec kariery
    22.Jarosław Paliwoda (Piła) 09.08.1994 2015 koniec kariery
    23.Piotr Gryszpiński (Piła) 29.08.2000 2017 2018 Piła
    24.Krystian Iwański (Piła) 23.10.2002 2017 2018 Piła
    25.Oskar Rowecki (Piła) 08.12.2000 2017 2018 Piła
    26.Dariusz Karwacki (Piła) xx.xx.1973 2017 2018 Piła


    Sezon 2018: startuje 10 zawodników


    Stal Rzeszów:
    1.Artur Bereś (Rzeszów) 18.01.1984 2000 koniec kariery
    2.Marian Micał (Rzeszów) 09.12.1983 2000 koniec kariery
    3.Marcin Rempała (Rzeszów) 20.11.1984 2001 2018 Krosno
    4.Paweł Miesiąc (Rzeszów) 27.04.1985 2001 2018 Lublin
    5.Piotr Prucnal (Rzeszów) 09.03.1984 2001 koniec kariery
    6.Robert Suszczyński (Rzeszów) 30.04.1984 2001 koniec kariery
    7.Tomasz Kliś (Rzeszów) 30.05.1985 2001 koniec kariery
    8.Krzysztof Szyszka (Rzeszów) 15.05.1986 2004 koniec kariery
    9.Grzegorz Szyszka (Rzeszów) 06.12.1987 2004 koniec kariery
    10.Marcin Leś (Rzeszów) 30.03.1986 2004 koniec kariery
    11.Mateusz Szostek (Rzeszów) 10.11.1989 2006 koniec kariery
    12.Dawid Lampart (Rzeszów) 04.08.1990 2006 2018 Lublin
    13.Łukasz Kret (Rzeszów) 12.05 1992 2009 koniec kariery
    14.Kamil Prokop (Rzeszów) 11.01.1995 2010 koniec kariery
    15.Mariusz Fierlej (Rzeszów) 22.03.1980 odnowa 2011 2018 Krosno
    16.Marco Gaschka (Rzeszów) 29.09.1993 2012 koniec kariery
    17.Grzegorz Bassara (Rzeszów) 06.09.1995 2012 koniec kariery
    18.Krystian Rempała (Rzeszów) 01.04.1998 2013 koniec kariery
    19.Karol Machowski (Rzeszów) 27.08.1995 2013 koniec kariery
    20.Artur Cyło (Rzeszów) 01.08.1995 2013 koniec kariery
    21.Kamil Rak (Rzeszów) 31.03.1996 2013 koniec kariery
    22.Patryk Wojdyło (Rzeszów) 15.03.1999 2015 2018 Wrocław
    23.Mateusz Rząsa (Rzeszów) 06.12.1998 2015 2018 Rzeszów
    24.Wiktor Lampart (Rzeszów) 21.05.2001 2016 2018 Lublin
    25.Michał Curzytek (Rzeszów) 03.07.2002 2017 2018 Rzeszów


    Sezon 2018: startuje 8 zawodników


    GTŻ Grudziądz:
    1.Arkadiusz Tkaczyk(Grudziądz) 24.06.1980 2000 koniec kariery
    2.Krzysztof Kempiński (Grudziądz) 05.03.1984 2001 koniec kariery
    3.Łukasz Piątkowski (Grudziądz) 02.08.1983 2001 koniec kariery
    4.Krzysztof Fujarski (Grudziądz) 27.02.1983 2001 koniec kariery
    5.Krzysztof Szczawiński (Grudziądz) 31.07.1985 2001 koniec kariery
    6.Krzysztof Buczkowski (Grudziądz) 30.04.1986 2002 2018 Grudziądz
    7.Adam Adamczyk (Grudziądz) 18.08.1986 2003 koniec kariery
    8.Łukasz Chmielewski (Grudziądz) 27.06.1987 2004 koniec kariery
    9.Krystian Barański (Grudziądz) 23.09.1987 2004 koniec kariery
    10.Andrzej Cieślakowski (Grudziądz) 25.05.1989 2005 koniec kariery
    11.Artur Mroczka (Grudziądz) 02.11.1989 2006 2018 Tarnów
    12.Paweł Kaczorowski (Grudziądz) 12.09.1991 2008 koniec kariery
    13.Sebastian Banaś (Grudziądz) 20.08.1985 2008 koniec kariery
    14.Maciej Brzeziński (Grudziądz) 05.08.1992 2008 koniec kariery
    15.Piotr Tabaka (Grudziądz) 07.07 1990 2009 koniec kariery
    16.Karol Szychowski (Grudziądz) 13.11.1994 2010 koniec kariery
    17.Mateusz Rujner (Grudziądz) 13.02.1996 2011 koniec kariery
    18.Denis Niedzielski (Grudziądz) 21.11.1995 2012 koniec kariery
    19.Mateusz Danielewicz (Grudziądz) 28.01.1999 2014 koniec kariery
    20.Karol Marszałek (Grudziądz) 02.11.1999 2015 koniec kariery
    21.Damian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2017 2018 Grudziądz
    22.Denis Zieliński (Grudziądz) 11.10.2002 2018 2018 Grudziądz
    23.Filip Nizgorski (Grudziądz) 03.10.2002 2018 2018 Grudziądz


    Sezon 2018: startuje 5 zawodników


    Kolejarz/Hawi Racing Team Opole:
    1.Marcin Klyk (Opole) 31.01.1984 2000 koniec kariery
    2.Sławomir Gross (Opole) 08.04.1981 2000 koniec kariery
    3.Marcin Sekula (Opole) 08.11.1984 2001 koniec kariery
    4.Grzegorz Blaut (Opole) 03.09.1984 2001 koniec kariery
    5.Łukasz Kasperek (Opole) 11.05.1985 2002 koniec kariery
    6.Tomasz Szmidt (Opole) 13.07.1985 2002 koniec kariery
    7.Szymon Kowolik (Opole) 31.11.1984 2004 koniec kariery
    8.Paweł Koy (Opole) 14.08.1987 2005 koniec kariery
    9.Marcin Koj (Opole) 27.03.1988 2005 koniec kariery
    10.Paweł Chudy (Opole) 10.02.1989 2007 koniec kariery
    11.Kamil Lisoń (Opole) 25.11.1992 2010 koniec kariery
    12.Piotr Czerwiński (Opole) 04.04.1993 2010 koniec kariery
    13.Damian Dróżdż (Opole) 20.12.1996 2013 2018 Wrocław
    14.Michał Kordas (Opole) 07.08.1995 2013 koniec kariery
    15.Jędrzej Zając (Opole) 24.02.1997 2015 koniec kariery
    16.Tomasz Gąsior (Opole) 27.11.1998 2015 koniec kariery
    17.Tomasz Olczak (Opole) 02.07.1997 2016 koniec kariery
    18.Kamil Kamiński (Opole) 11.07.1997 2016 2018 Opole


    Sezon 2018: startuje 2 zawodników


    Sparta Wrocław:
    1.Wojciech Kotwicki (Wrocław) 08.04.1983 2001 koniec kariery
    2.Roni Jamroży (Wrocław) 12.11.1985 2002 koniec kariery
    3.Adrian Płuska (Wrocław) 20.10.1985 2002 koniec kariery
    4.Andrzej Ruszkiewicz (Wrocław) 05.07.1987 2004 koniec kariery
    5.Mateusz Jaworski (Wrocław) 06.11.1987 2005 koniec kariery
    6.Marek Czerwiński (Wrocław) 22.07 1988 2005/2009 koniec kariery
    7.Bartłomiej Kozaczuk (Wrocław) 22.07.1988 2005 koniec kariery
    8.Maciej Janowski (Wrocław) 06.08.1991 2007 2018 Wrocław
    9.Marek Łozowicki (Wrocław) 22.02.1993 2008 koniec kariery
    10.Patryk Malitowski (Wrocław) 30.10 1993 2009 koniec kariery
    11.Michał Rowiński (Wrocław) 02.11 1993 2009 koniec kariery
    12.Mateusz Gradka (Wrocław) 14.08.1994 2011 koniec kariery
    13.Mike Trzensiok (Wrocław) 08.11.1996 2012 koniec kariery
    14.Przemysław Liszka (Wrocław) 24.07.2000 2015 2018 Wrocław
    15.Jarosław Krzywosz (Wrocław 13.02.1999 2015 2018 Opole


    Sezon 2018: startuje 3 zawodników


    KSM Krosno:
    1.Paweł Żelazo (Krosno) 15.11.1980 2000 koniec kariery
    2.Stanisław Kozik (Krosno) 29.07.1980 2000 koniec kariery
    3.Arkadiusz Stasik (Krosno) 12.01.1976 2000 odnowa koniec kariery
    4.Grzegorz Hejnar (Krosno) 24.05.1977 2001 koniec kariery
    5.Piotr Kubit (Krosno) 20.10.1983 2001 koniec kariery
    6.Daniel Nowotyński (Krosno) 29.04.1983 koniec kariery
    7.Krzysztof Bęben (Krosno) 27.06.1986 2003 koniec kariery
    8.Jakub Trygar (Krosno) 08.01.1986 2003 koniec kariery
    9.Daniel Bienia (Krosno) 10.12.1987 2005 koniec kariery
    10.Piotr Machnik (Krosno) 13.03.1990 2006 koniec kariery
    11.Paweł Machnik (Krosno) 28.10 1991 2009 koniec kariery
    12.Mateusz Wieczorek (Krosno) 09.03.1995 2010 koniec kariery
    13.Piotr Szmyd (Krosno) 27.06.1977 2015 koniec kariery
    14.Konrad Stec (Krosno) 15.06.1999 2017 2018 Krosno


    Sezon 2018: startuje 1 zawodnik


    Kolejarz Rawicz:
    1.Karol Pludra (Rawicz) 11.06.1983 2000 koniec kariery
    2.Marcin Nowaczyk (Rawicz) 17.11.1984 2001 koniec kariery
    3.Damian Nowak (Rawicz) 03.09.1984 2002 koniec kariery
    4.Bolesław Kułtucki (Rawicz) 02.07.1974 2003/2005 koniec kariery
    5.Robert Kaźimierczak (Rawicz) 08.02.1984 2002 koniec kariery
    6.Marcin Kędziora (Rawicz) 08.08.1986 2002 koniec kariery
    7.Krzysztof Nowacki (Rawicz) 08.03.1986 2003 2018 lic.czeska
    8.Paweł Sikora (Rawicz) 26.04.1987 2003 koniec kariery
    9.Marcel Kajzer (Rawicz) 16.04.1990 2006 2018 Poznań
    10.Marcin Riedel (Rawicz) 13.09.1995 2012 koniec kariery
    11.Sebastian Niedźwiedź (Rawicz) 08.03.1997 2013 2018 Zielona Góra
    12.Nikita Korolew (Rawicz) 27.04.1996 2016 koniec kariery


    Sezon 2018: startuje 3 zawodników


    KMŻ Lublin:
    1.Konrad Kurtz (Lublin) 03.05.1984 2000 koniec kariery
    2.Dawid Stachyra (Lublin) 15.08.1985 2001 2018 Rzeszów
    3.Krzysztof Wrona (Lublin) 05.06.1985 2002 koniec kariery
    4.Grzegorz Kosiński (Lublin) 10.06.1985 2002 koniec kariery
    5.Szymon Bałabuch (Lublin) 25.06.1986 2003 koniec kariery
    6.Kacper Kępa (Lublin) 23.02.1987 2004 koniec kariery
    7.Maciej Michaluk (Lublin) 09.09.1988 2005 koniec kariery
    8.Karol Polak (Lublin) 22.08.1989 2005 koniec kariery
    9.Rafał Klimek (Lublin) 25.04.1990 2006 koniec kariery
    10.Arkadiusz Jendrej (Lublin) 28.08.1989 2010 koniec kariery
    11.Oskar Bober (Lublin) 11.09.1997 2013 2018 Lublin


    Sezon 2018: startuje 2 zawodników


    KM Cross Lublin:
    1.Piotr Stanisławek (Lublin) 08.03.1997 2015 koniec kariery
    2.Kamil Brzeziński (Lublin) 19.09.1996 2015 koniec kariery
    3.Jakub Ryba (Lublin) 21.12.1998 2015 koniec kariery
    4.Dawid Flis (Lublin) 17.04.1996 2015 koniec kariery
    5.Krystian Włodarczyk (Lublin) 05.12.1996 2015 2018 Lublin
    6.Emil Peroń (Lublin) 02.05.1999 2016 2018 Lublin
    7.Eryk Borczuch (Lublin) 02.03.2000 2016 2018 Lublin
    8. Maciej Kuromonow (Lublin) 11.05.1998 2016 2018 Lublin
    9.Kamil Strąk (Lublin) 250 ccm 18.04.2004 2017 2018 Lublin


    Sezon 2018: startuje 5 zawodników


    Orzeł Łódź:
    1.Tomasz Nowicki (Łódź) 18.02.1985 2001 koniec kariery
    2.Jacek Pokorski (Łódź) 09.01.1986 2003 koniec kariery
    3.Sebastian Kasprzak (Łódź) 13.05.1985 2003 koniec kariery
    4.Jakub Rogala (Łódź) 11.11.1985 2003 koniec kariery
    5.Mateusz Błażykowski (Łódź) 29.10.2000 2016 2018 Łódź
    6.Josh Grajczonek (Łódź) 05.02.1990 2018 2018 Łódź


    Sezon 2018: startuje 2 zawodników



    Śląsk Świętochłowice:
    1.Tomasz Nicpoń (Świętochłowice) 09.09.1983 2001 koniec kariery
    2.Marcin Bełkot (Świętochłowice) 24.02.1984 2002 koniec kariery
    3.Grzegorz Stróżyk (Świętochłowice) 26.05.1988 2008 koniec kariery
    4.Mateusz Pacek (Świętochłowice) 25.07.1998 2016 2018 Opole
    5.Kamil Tomaszewski (Świętochłowice) 27.07.1996 2016 2018 Świętochłowice
    6.Piotr Podyma (Świętochłowice) 02.04.2001 2017 2018 Opole


    Sezon 2018: startuje 3 zawodników


    PSŻ Poznań:
    1.Patryk Głowania (Poznań) 08.11 1992 2009 koniec kariery
    2.Adam Dyczko (Poznań) 07.01 1992 2009 koniec kariery
    3.Adrian Kozłowski (Poznań) 05.07 1992 2009 koniec kariery
    4.Rafał Dąbrowski (Poznań) 15.06 1993 2009/2012 koniec kariery
    5.Bartosz Przybylski (Poznań) 07.02.1991 2010 koniec kariery


    Sezon 2018: startuje 0 zawodników


    Żaki Taczanów:
    1.Maciej Piaszczyński (Taczanów) 28.05.1989 2005 2018 lic.szwedzka
    2.Rafał Konopka (Taczanów) 12.11.1992 2012 2018 Rawicz
    3.Przemysław Jędraszyk (Taczanów) 29.12.1985 2014 koniec kariery


    Sezon 2018: startuje 2 zawodników


    Rybki Rybnik:
    1.Kamil Cieślar (Rybnik) 08.01.1992 2008 koniec kariery
    2.Kacper Woryna (Rybnik) 31.08.1996 2012 2018 Rybnik


    Sezon 2018: startuje 1 zawodnik


    AKŻ Chóragan Zielona Góra:
    1.Tomasz Dutka (Zielona Góra) 31.07.1983 2015 2018 Rawicz
    2.Adam Chwiałkowski (Zielona Góra) 30.06.1981 2015 koniec kariery


    Sezon 2018: startuje 1 zawodnik



    Wanda Kraków:
    1.Bartłomiej Kowalski (Kraków) 04.03.2002 2017 2018 Kraków
    2.Kamil Kiełbasa (Kraków) 30.06.2001 2017 2018 Krosno


    Sezon 2018: startuje 2 zawodników


    BTS Bydgoszcz:
    1.Oskar Ajtner-Gollob (Bydgoszcz) 25.07.1995 2011 2018 Bydgoszcz


    Sezon 2018: startuje 1 zawodnik



    Orlęta Mirków:
    1.Paweł Busz (Mirków) 21.07.1992 2012 koniec kariery


    Sezon 2018: startuje 0 zawodników



    Orlęta Bąków:
    1.Klaudia Szmaj (Bąków) 17.12.1996 2013 koniec kariery


    Sezon 2018: startuje 0 zawodników



    Gwardia Warszawa:
    1.Marcin Hoffmann (Warszawa) 15.10.1984 2002 koniec kariery


    Sezon 2018: startuje 0 zawodników



    WKM Wschowa:
    1.Jakub Miśkowiak (Wschowa) 03.08.2001 2017 2018 Łódź


    Sezon 2018: startuje 1 zawodnik



    Automobilklub Gorzowski Gorzów:
    1.Nikodem Bartoch (Gorzów) 16.09.2001 2017 2018 Ostrów Wlkp.


    Sezon 2018: startuje 1 zawodnik



    Kołodziej Racing Speedway School Tarnów:
    1.Patryk Zieliński (Tarnów) 22.07.2002 2017 2018 Tarnów


    Sezon 2018: startuje 1 zawodnik
    Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 11-04-2018 o 15:37

  49. Powrót do góry    #540
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Wiktor Lis z Leszna pojechał w 1 meczu ekstraligi w Grudziądzu w 2017 i to ten rok powinien być przy jego końcu kariery.
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •