Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 811 do 824 z 824

Wątek: Tegoroczni licencjaci - informacje, zdjęcia...

  1. Powrót do góry    #811
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Będziemy mieli więcej wychowanków Unii Leszno niż ma Unia Leszno. Chyba i niestety.

  2. Powrót do góry    #812
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Motor jest mocnyj Poczekajta jeszcze trochę a będziemy mieli więcej wychowanków niż Unia Leszno.
    lpokarse kto ci płaci pajacu

  3. Powrót do góry    #813
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,344
    Kliknij i podziękuj
    329
    Podziękowania: 203 w 186 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    lpokarse kto ci płaci pajacu
    A kim ty jesteś oszolomie? Pajaca to znajdź sobie w rodzinie.

  4. Powrót do góry    #814
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Zauważyliście ,że Jabłoński nie podszedł do licencji ?

    Zastanawiające .

  5. Powrót do góry    #815
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,417
    Kliknij i podziękuj
    582
    Podziękowania: 1,425 w 957 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Zauważyliście ,że Jabłoński nie podszedł do licencji ?

    Zastanawiające .
    Może jeszcze nie dostał kontraktu, który zadowoliłby Mirka?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #816
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,985
    Kliknij i podziękuj
    1,069
    Podziękowania: 1,682 w 1,008 postach
    500cc:
    Dawid Grzeszczyk (Motor Lublin)
    Gracjan Szostak (TŻ Ostrovia)
    Jakub Breński (KS Toruń)
    Eryk Kamiński (Wybrzeże Gdańsk)
    Marcel Juskowiak (Unia Leszno)
    Jakub Żurek (Unia Leszno)
    Kuba Wojtyńka (Unia Leszno)
    Brajan Gromniak (Unia Tarnów)
    Igor Gryzło (Unia Tarnów)

    250cc:
    Kevin Nycz (Stal Gorzów)
    Karol Szmyd (Motor Lublin)
    Wiktor Jasiński (KS Toruń)
    Filip Gano (Unia Leszno)
    Jakub Malina (Kolejarz Rawicz)
    Oskar Kręglicki (Wilki Krosno)

  7. Powrót do góry    #817
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Wyniki egzaminu na licencję Ż w Ostrowie Wielkopolskim:
    500cc:
    Tobiasz Potasznik – TŻ Ostrovia
    Szymon Wierzchowski – Motor Lublin
    Adrian Latała – Start Gniezno
    Marcin Nowaczyk – Kolejarz Rawicz (odnowił)

    250cc:
    Nikodem Łuczak – TŻ Ostrovia
    Igor Kordun – Stal Gorzów
    Jonasz Żyta – GKM Grudziądz
    Kevin Iwański – GKM Grudziądz


    Czy Tobiasz Potasznik, to jakaś rodzina byłego zawodnika Ostrovii - Tomasza?

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jack Daniel's za jego przydatny post!

    chrzan (08-08-2023)

  9. Powrót do góry    #818
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 401 w 224 postach
    Tak, ale z tego co wiem, jakaś dalsza.

  10. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,464
    Kliknij i podziękuj
    1,830
    Podziękowania: 871 w 534 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    250cc:
    Nikodem Łuczak – TŻ Ostrovia
    Rodzina sponsora Unii Leszno, Smektały?

  11. Powrót do góry    #820
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,408
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 2,269 w 1,240 postach
    Czy zna ktoś może wszystkie nazwiska (i dane) chłopaków, którzy zdali egzamin w Czewie?

    Na speedwaynews.pl znalazłem taką oto listę:


    Wyniki egzaminu na licencję Ż i w klasie 250cc w Częstochowie*:

    500cc:
    Maksymilian Kręcisz – Falubaz Zielona Góra
    Igor Nabiałkowski – Włókniarz Częstochowa
    Cezary Mercik – Włókniarz Częstochowa
    250cc:
    Bartłomiej Kubica – Śląsk Świętochłowice
    Bartłomiej Posturzyński – Włókniarz Częstochowa
    Dawid Rozpędek – Włókniarz Częstochowa
    Filip Pawlak – Rawicka Akademia Żużla
    * Lista uzupełniana na bieżąco
    Czy Donald Tusk przywróci święto 22 lipca?
    Są spore szanse na to, że tak. W końcu tradycja zobowiązuje.

  12. Powrót do góry    #821
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 48 w 7 postach
    Witam

    Jak co roku uzupełnienie listy zawodników którzy zdali Licencję żużlową i licencje w klasie 250ccm w latach 1990-2023

    Unia Leszno:
    1.Paweł Przybyłek (Leszno) 11.05.1973 1990 koniec kariery
    2.Krzysztof Mitura (Leszno) 24.11.1972 1990 koniec kariery
    3.Waldemar Kałużny (Leszno) 13.03.1974 1990 koniec kariery
    4.Robert Mikołajczak (Leszno) 22.05.1975 1991 koniec kariery
    5.Radosław Woźniak (Leszno) 29.06.1975 1992 koniec kariery
    6.Robert Banaszak (Leszno) 14.09.1974 1992 koniec kariery
    7.Adam Skórnicki (Leszno) 22.10.1976 1993 koniec kariery
    8.Marek Rypień (Leszno) 05.06.1977 1993 koniec kariery
    9.Bartosz Wlekły (Leszno) 13.04.1975 1993 koniec kariery
    10.Damian Baliński (Leszno) 05.08.1977 1994 2023 Rawicz
    11.Piotr Dym (Leszno) 31.08.1976 1994 koniec kariery
    12.Mariusz Szmanda (Leszno) 13.06.1977 1994 koniec kariery
    13.Tomasz Wolsztyński (Leszno) 26.01.1978 1995 koniec kariery
    14.Maciej Jąder (Leszno) 21.09.1978 1995 koniec kariery
    15.Andrzej Szymański (Leszno) 13.05.1977 1995 koniec kariery
    16.Daniel Strzelbicki (Leszno) 14.03.1978 1995 koniec kariery
    17.Daniel Tęgi(Leszno) 06.02.1979 1995 koniec kariery
    18.Andrzej Korolew (Leszno) 30.07.1969 1996 koniec kariery
    19.Jacek Faryna (Leszno) 21.01.1979 1996 koniec kariery
    20.Tomasz Łukaszewicz (Leszno) 26.12.1979 1996 koniec kariery
    21.Arkadiusz Mazurek (Leszno) 05.09.1980 1996 koniec kariery
    22.Marcin Tomkowiak (Leszno) 18.04.1981 1997 koniec kariery
    23.Konrad Dratwiński (Leszno) 26.02.1982 1998 koniec kariery
    24.Łukasz Loman (Leszno) 10.05.1982 1998 koniec kariery
    25.Łukasz Jankowski (Leszno) 07.12.1982 1999 koniec kariery
    26.Marcin Musiał (Leszno) 11.06.1982 1999 koniec kariery
    27.Norbert Kościuch (Leszno) 28.04.1984 2000 2023 Gdańsk
    28.Dariusz Myler (Leszno) 11.03.1984 2000 koniec kariery
    29.Krzysztof Kasprzak (Leszno) 18.07.1984 2000 2023 Krosno
    30.Marcin Jankowski (Leszno) 05.10.1984 2001 koniec kariery
    31.Marcin Bzdęga (Leszno) 04.11.1984 2001 koniec kariery
    32.Oskar Wolsztyński (Leszno) 15.08.1985 2001 koniec kariery
    33.Jarosław Jankowski (Leszno) 23.09.1984 2002 koniec kariery
    34.Marek Nawrot (Leszno) 25.04.1985 2002 koniec kariery
    35.Artur Wawrzynkiewicz (Leszno) 13.10.1986 2003 koniec kariery
    36.Robert Kasprzak (Leszno) 08.04.1987 2003 koniec kariery
    37.Hubert Kubacki (Leszno) 10.08.1987 2003 koniec kariery
    38.Jacek Karmoliński (Leszno) 08.05.1987 2004 koniec kariery
    39.Piotr Dziatkowiak (Leszno) 04.05.1987 2004 koniec kariery
    40.Mateusz Jurga (Leszno) 26.03.1988 2004 koniec kariery
    41.Adam Kajoch (Leszno) 07.03.1988 2004 koniec kariery
    42.Damian Baliński jr. (Leszno) 14.05.1989 2005 koniec kariery
    43.Sławomir Musielak (Leszno) 03.03.1990 2006 koniec kariery
    44.Damian Perz (Leszno) 20.08.1988 2006 koniec kariery
    45.Paweł Ratajszczak (Leszno) 17.03.1991 2007 koniec kariery
    46.Mateusz Łukaszewski (Leszno) 16.03.1992 2008 koniec kariery
    47.Przemysław Pawlicki (Leszno) 05.09.1991 2008 2023 Zielona Góra
    48.Tobiasz Musielak (Leszno) 18.08 1993 2009 2023 Ostrów
    49.Kamil Adamczewski (Leszno) 28.05 1993 2009 koniec kariery
    50.Piotr Pawlicki jr.(Leszno) 30.11.1994 2010 2023 Wrocław
    51.Damian Michalski (Leszno) 15.01.1995 2010 koniec kariery
    52.Paweł Urbański (Leszno) 21.07.1994 2011 koniec kariery
    53.Filip Marach (Leszno) 05.03.1996 2011 koniec kariery
    54.Marcin Nowak (Leszno) 18.08.1995 2011 2023 Rzeszów
    55.Michał Piosicki (Leszno) 03.11.1996 2012 koniec kariery
    56.Daniel Kaczmarek (Leszno) 02.06.1997 2012 2023 Gdańsk
    57.Bartosz Smektała (Leszno) 22.08.1998 2013 2023 Leszno
    58.Dominik Kubera (Leszno) 15.04.1999 2014 2023 Lublin
    59.Marek Lutowicz (Leszno) 07.02.1998 2015 koniec kariery
    60.Wiktor Lis (Leszno) 04.11.1999 2016 koniec kariery
    61.Szymon Szlauderbach (Leszno) 26.10.1999 2016 2023 Bydgoszcz
    62.Tymoteusz Picz (Leszno) 04.01.2002 2017 koniec kariery
    63.Wiktor Trofimow (Leszno) 01.10.1999 2017 2023 Zielona Góra
    64.Kacper Pludra (Leszno) 21.08.2002 2017 2023 Grudziądz
    65.Krzysztof Sadurski (Leszno) 22.03.2003 2018 2023 Krosno
    66.Hubert Ścibak (Leszno) 14.11.2003 2019 2023 Leszno
    67.Damian Ratajczak (Leszno) 23.05.2005 2020 2023 Leszno
    68.Hubert Jabłoński (Leszno) 02.02.2006 2021 2023 Leszno
    69.Antoni Mencel (Leszno) 15.10.2005 2021 2023 Leszno
    70.Maksym Borowiak (Leszno) 01.11.2005 2021 2023 Zielona Góra
    71.Olivier Buszkiewicz (Leszno) 08.07.2004 2021 2023 Bydgoszcz
    72.Kacper Teska (Leszno) 01.08.2006 2021 2023 Poznań
    73.Tobiasz Musielak (Leszno) 16.04.2006 2021 2023 Leszno
    74.Kamil Witkowski (Leszno) 250ccm 21.05.2008 2021 2023 Leszno
    75.Kacper Mania (Leszno) 250ccm 21.02.2009 2022 2023 Leszno
    76.Jakub Oleksiak (Leszno) 14.01.2007 2022 2023 Leszno/Opole
    77.Nazar Parnitskyi (Leszno) 13.10.2006 2022 2023 Leszno/Opole
    78.Marcel Juskowiak (Leszno) 25.03.2008 2023 2023 Leszno
    79.Jakub Wojtynka (Leszno) 21.02.2008 2023 2023 Leszno
    80.Jakub Żurek (Leszno) 20.05.2007 2023 2023 Leszno
    81.Filip Gano (Leszno) 250ccm 11.07.2009 2023 2023 Leszno
    82.Krzysztof Skorczyk (Leszno) 22.10.2007 2023 2023 Leszno
    83.Maksymilian Kostera (Leszno) 250ccm 23.06.2010 2023 2023 Leszno
    84.Krystian Buczyński (Leszno) 250ccm 28.07.2008 2021 2023 Leszno
    85.Emil Konieczny (Leszno) 250ccm 14.06.2009 2022 2023 Leszno
    86.Nikodem Szefliński (Leszno) 250ccm 17.06.2009 2023 2023 Leszno


    Sezon 2023: startuje 35 zawodników


    Apator Toruń:
    1.Piotr Baron (Toruń) 05.02.1974 1990 koniec kariery
    2.Sławomir Derdziński (Toruń) 02.05.1971 1991 odnowa koniec kariery
    3Tomasz Zieliński (Toruń) 20.02.1972 1991 odnowa koniec kariery
    4.Grzegorz Kowaszewicz (Toruń) 14.03.1975 1991 koniec kariery
    5.Tomasz Świątkiewicz (Toruń) 08.11.1974 1991 koniec kariery
    6.Tomasz Bajerski (Toruń) 09.09.1975 1991 koniec kariery
    7.Wiesław Jaguś (Toruń) 13.09.1975 1991 koniec kariery
    8.Waldemar Walczak (Toruń) 05.03.1975 1991 koniec kariery
    9.Adam Sondej (Toruń) 05.03.1974 1992 koniec kariery
    10.Marcin Urbański (Toruń) 02.02.1992 koniec kariery
    11.Arkadiusz Lewandowski (Toruń) 23.12.1975 1993 koniec kariery
    12.Sławomir Nowakowski (Toruń) 02.07.1976 1994 koniec kariery
    13.Maciej Maćkowski (Toruń) 29.09.1974 1994 koniec kariery
    14.Maciej Maciejewski (Toruń) 25.09.1975 1994 koniec kariery
    15.Robert Kościecha (Toruń) 22.11.1977 1995 koniec kariery
    16.Jarosław Bednarski (Toruń) 04.11.1975 1995 koniec kariery
    17.Marcin Kowalik (Toruń) 09.01.1978 1996 koniec kariery
    18.Remigiusz Wronkowski (Toruń) 16.03.1977 1996 koniec kariery
    19.Mariusz Puszakowski (Toruń) 25.05.1978 1996 koniec kariery
    20.Tomasz Chrzanowski (Toruń) 04.02.1980 1996 koniec kariery
    21.Arkadiusz Zaremba (Toruń) 28.06.1976 1997 koniec kariery
    22.Krzysztof Gawin (Toruń) 08.04.1980 1997 koniec kariery
    23.Łukasz Pawlikowski (Toruń) 20.05.1982 1998 koniec kariery
    24.Przemysław Kłos (Toruń) 08.03.1982 1999 koniec kariery
    25.Wojciech Zieliński (Toruń) 22.04.1983 1999 koniec kariery
    26.Marcin Jaguś (Toruń) 05.03.1984 2000 koniec kariery
    27.Dawid Paszko (Toruń) 05.08.1984 2000 koniec kariery
    28.Marcin Głowacki (Toruń) 06.03.1983 2000 koniec kariery
    29.Arkadiusz Kalwasiński (Toruń) 07.11.1984 2001 koniec kariery
    30.Adrian Miedziński (Toruń) 20.08.1985 2001 2023 Leszno
    31.Robert Gut (Toruń) 09.02.1986 2002 koniec kariery
    32.Karol Ząbik (Toruń) 25.10.1986 2002 koniec kariery
    33.Tomasz Chyżewski (Toruń) 13.05.1985 2004 koniec kariery
    34.Damian Stachowiak (Toruń) 29.04.1986 2004 koniec kariery
    35.Tomasz Michnicki (Toruń) 17.08.1986 2004/2009 koniec kariery
    36.Adam Wiśniewski (Toruń) 27.01.1990 2006 koniec kariery
    37.Tomasz Wiśniewski (Toruń) 08.04.1988 2006 koniec kariery
    38.Damian Celmer (Toruń) 25.10.1989 2006 koniec kariery
    39.Oskar Pieniążek (Toruń) 03.05.1989 2007 koniec kariery
    40.Mateusz Lampkowski (Toruń) 04.02.1990 2007 koniec kariery
    41.Marcin Nowakowski (Toruń) 11.03.1989 2007 koniec kariery
    42.Łukasz Lipiński (Toruń) 23.06.1989 2007 koniec kariery
    43.Robert Ksiezak (Toruń) 15.01.1987 2008 koniec kariery
    44.Kamil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
    45.Emil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
    46.Łukasz Stogowski (Toruń) 20.09.1992 2008 koniec kariery
    47.Adam Wojciechowski (Toruń) 13.03 1992 2009 koniec kariery
    48.Łukasz Przedpełski (Toruń) 05.05 1992 2009 koniec kariery
    49.Damian Boniecki (Toruń) 23.02 1993 2009 koniec kariery
    50.Bartosz Pietrykowski (Toruń) 15.01 1994 2009 koniec kariery
    51.Mateusz Kwiatkowski (Toruń) 05.08.1993 2011 koniec kariery
    52.Mateusz Piernikowski (Toruń) 12.02.1995 2011 koniec kariery
    53.Paweł Przedpełski (Toruń) 23.06.1995 2011 2023 Toruń
    54.Patryk Rumiński (Toruń) 11.02.1993 2011 koniec kariery
    55.Mateusz Krywald (Toruń) 25.02.1995 2012 koniec kariery
    56.Dawid Mroczkowski (Toruń) 19.08.1995 2012 koniec kariery
    57.Patryk Sikora (Toruń) 21.10.1995 2012/2015 koniec kariery
    58.Adrian Śliwiński (Toruń) 11.08.1994 2012 koniec kariery
    59.Paweł Wolender (Toruń) 01.11.1994 2012 koniec kariery
    60.Wojciech Gołost (Toruń) 31.12.1996 2012 koniec kariery
    61.Dawid Krzyżanowski (Toruń) 25.08.1997 2012 koniec kariery
    62.Tomasz Przywieczerski (Toruń) 02.01.1997 2012/2015 koniec kariery
    63.Tomasz Beyger (Toruń) 06.12.1995 2013 koniec kariery
    64.Marcin Kościelski (Toruń) 11.06.1998 2015 koniec kariery
    65.Adrian Bułanowski (Toruń) 20.01.1998 2015 koniec kariery
    66.Igor Kopeć-Sobczyński (Toruń) 17.06.1999 2015 koniec kariery
    67.Marcin Turowski (Toruń) 15.04.1999 2015 koniec kariery
    68.Mateusz Adamczewski (Toruń) 06.01.2000 2017 koniec kariery
    69.Aleks Rydlewski (Toruń) 20.02.2002 2017 2023 Krosno
    70.Justin Stolp (Toruń) 26.09.2001 2018 koniec kariery
    71.Jakub Janik (Toruń) 13.09.2000 2018 koniec kariery
    72.Cyprian Bieliński (Toruń) 15.12.2001 2019 koniec kariery
    73.Krzysztof Lewandowski (Toruń) 20.01.2005 2020 2023 Toruń
    74.Kacper Makowski (Toruń) 26.07.2004 2021 2023 Toruń
    75.Mateusz Affelt (Toruń) 13.06.2006 2021 2023 Toruń
    76.Kacper Czajkowski (Toruń) 16.06.2004 2021 2023 Toruń
    77.Pascal Krajewski (Toruń) 03.06.2006 2021 2023 Toruń
    78.Oskar Rumiński (Toruń) 10.07.2006 2022 2023 Toruń
    79.Ksawery Słomski (Toruń) 250ccm 12.11.2008 2022 2023 Toruń
    80.Mikołaj Duchiński (Toruń) 250 ccm 27.02.2009 2022 2023 Toruń
    81.Jakub Breński (Toruń) 25.02.2008 2023 2023 Toruń
    82.Wiktor Jasiński (Toruń) 250ccm 24.03.2010 2023 2023 Toruń
    83.Antoni Kawczyński (Toruń) 29.04.2008 2023 2023 Toruń
    84.Borys Słomczewski (Toruń) 12.10.2007 2023 2023 Toruń/Piła
    85.Bartosz Derek (Toruń) 250ccm 15.08.2009 2023 2023 Toruń
    86.Emil Sajfutdinow (Toruń) 26.10.1989 2023 2023 Toruń

    Sezon 2023: startuje 17 zawodników


    Falubaz Zielona Góra:
    1.Artur Pawlak (Zielona Góra) 13.02.1974 1990 koniec kariery
    2.Tomasz Kruk (Zielona Góra) 21.12.1973 1990 koniec kariery
    3.Leszek Zagórski (Zielona Góra) 28.10.1973 1991 koniec kariery
    4.Stanisław Nowak (Zielona Góra) 01.01.1974 1991 koniec kariery
    5.Maciej Kulczyński (Zielona Góra) 12.07.1974 1991 koniec kariery
    6.Piotr Protasiewicz (Zielona Góra) 25.01.1975 1991 koniec kariery
    7.Mariusz Szańczuk (Zielona Góra) 13.05.1974 1991 koniec kariery
    8.Maciej Jaworek (Zielona Góra) 24.02.1961 odnowa 1992 koniec kariery
    9.Tomasz Luzarowski (Zielona Góra) 25.01.1976 1992 koniec kariery
    10.Andrzej Szczotarski (Zielona Góra) 15.05.1976 1992 koniec kariery
    11.Piotr Kuźniak (Zielona Góra) 03.05.1974 1992 koniec kariery
    12.Dariusz Kłopot (Zielona Góra) 09.09.1975 1993 koniec kariery
    13.Grzegorz Walasek (Zielona Góra) 29.08.1976 1993 2023 Ostrów
    14.Dariusz Kuszyk (Zielona Góra) 08.10.1977 1994 koniec kariery
    15.Grzegorz Kłopot (Zielona Góra) 07.08.1978 1995 koniec kariery
    16.Rafał Jełowicki (Zielona Góra) 03.04.1979 1995 koniec kariery
    17.Tomasz Tołoczko (Zielona Góra) 30.10.1978 1995 koniec kariery
    18.Marek Zarzecki (Zielona Góra) 11.03.1976 1995 koniec kariery
    19.Maciej Bornecki (Zielona Góra) 22.06.1979 1996 koniec kariery
    20.Cezary Zawadzki (Zielona Góra) 25.02.1980 1996 koniec kariery
    21.Krzysztof Stojanowski (Zielona Góra) 05.01.1979 1996 koniec kariery
    22.Sebastian Smoter (Zielona Góra) 10.01.1981 1997 koniec kariery
    23.Robert Duma (Zielona Góra) 18.03.1980 1997 koniec kariery
    24.Julian Gościak (Zielona Góra) 02.01.1980 1998 koniec kariery
    25.Arkadiusz Kędzior (Zielona Góra) 28.04.1981 1998 koniec kariery
    26.Dawid Kujawa (Zielona Góra) 13.04.1981 1998 koniec kariery
    27.Mariusz Dudek (Zielona Góra) 22.05.1981 1998 koniec kariery
    28.Bartłomiej Lisiewicz (Zielona Góra) 01.09.1982 1999 koniec kariery
    29.Rafał Kurmański (Zielona Góra) 22.08.1982 1999 koniec kariery
    30.Łukasz Kiersztan (Zielona Góra) 12.03.1984 2000 koniec kariery
    31.Bartosz Kasprowiak (Zielona Góra) 12.01.1982 2000 koniec kariery
    32.Tomasz Grabowski (Zielona Góra) 20.08.1984 2001 koniec kariery
    33.Artur Majewski (Zielona Góra) 28.06.1984 2001 koniec kariery
    34.Jacek Zarówny (Zielona Góra) 09.02.1985 2001 koniec kariery
    35.Krzysztof Dominiczak (Zielona Góra) 11.05.1985 2002 koniec kariery
    36.Alan Marcinkowski (Zielona Góra) 22.11.1986 2003 koniec kariery
    37.Marcin Rutkowski (Zielona Góra) 02.12.1984 2003 koniec kariery
    38.Damian Grabski (Zielona Góra) 04.05.1986 2003 koniec kariery
    39.Adam Kulczyński (Zielona Góra) 17.01.1986 2004 koniec kariery
    40.Grzegorz Bartkowiak (Zielona Góra) 19.03.1987 2004 koniec kariery
    41.Daniel Pytel (Zielona Góra) 23.11.1987 2004 koniec kariery
    42.Grzegorz Zengota (Zielona Góra) 29.08.1988 2004/2020 2023 Leszno
    43.Robert Kessler (Zielona Góra) 05.04.1973 2005 koniec kariery
    44.Paweł Gwóźdź (Zielona Góra) 26.05.1989 2005 koniec kariery
    45.Bartosz Morawski (Zielona Góra) 19.03.1987 2005 koniec kariery
    46.Krzysztof Pankowski (Zielona Góra) 21.03.1988 2005 koniec kariery
    47.Janusz Baniak (Zielona Góra) 19.10.1989 2006 koniec kariery
    48.Przemysław Zarzycki (Zielona Góra) 13.06.1988 2006 koniec kariery
    49.Mateusz Łukowiak (Zielona Góra) 27.01.1990 2007 koniec kariery
    50.Tomasz Halicki (Zielona Góra) 01.07.1992 2008 koniec kariery
    51.Patryk Dudek (Zielona Góra) 20.06.1992 2008 2023 Toruń
    52.Kacper Rogowski (Zielona Góra) 14.04 1993 2009 koniec kariery
    53.Daniel Paluszkiewicz (Zielona Góra) 31.05 1994 2009 koniec kariery
    54.Adam Strzelec (Zielona Góra) 19.09 1994 2009 koniec kariery
    55.Adrian Wojewoda (Zielona Góra) 13.01 1994 2009 koniec kariery
    56.Remigiusz Perzyński (Zielona Góra) 06.03.1995 2010 koniec kariery
    57.Maksymilian Ristok (Zielona Góra) 10.05.1994 2010 koniec kariery
    58.Krystian Krzywiecki (Zielona Góra) 15.07.1994 2010 koniec kariery
    59.Oskar Lis (Zielona Góra) 17.12.1996 2012 koniec kariery
    60.Alex Zgardziński (Zielona Góra) 08.02.1997 2012 koniec kariery
    61.Kamil Merena (Zielona Góra) 03.10.1997 2013 koniec kariery
    62.Arkadiusz Potoniec (Zielona Góra) 23.11.1997 2013 koniec kariery
    63.Bartosz Kibała (Zielona Góra) 14.12.1997 2013 koniec kariery
    64.Mateusz Burzyński (Zielona Góra) 19.12.1998 2014 koniec kariery
    65.Wojciech Pilarski (Zielona Góra) 16.08.1998 2015 koniec kariery
    66.Oskar Potoniec (Zielona Góra) 14.08.2000 2015 koniec kariery
    67.Damian Pawliczak (Zielona Góra) 20.06.1999 2015 2023 Zielona Góra
    68.Jakub Zubczyński (Zielona Góra) 07.07.1999 2015 koniec kariery
    69.Jakub Osyczka (Zielona Góra) 20.09.2000 2016 koniec kariery
    70.Matuesz Tonder (Zielona Góra) 22.11.1999 2016 2023 Łódź
    71.Fabian Ragus (Zielona Góra) 30.09.2003 2019 2023 Zielona Góra
    72.Eryk Kwieceń (Zielona Góra) 09.05.2000 2017 koniec kariery
    73.Sebastian Helwig (Zielona Góra) 08.06.2001 2018 koniec kariery
    74.Nile Tufft (Zielona Góra) 26.11.2001 2018 koniec kariery
    75.Damian Boduch (Zielona Góra) 30.11.2000 2018 koniec kariery
    76.Adrian Bieszczak (Zielona Góra) 250ccm 27.01.2004 2018 koniec kariery
    77.Filip Frącewicz (Zielona Góra) 27.03.2007 2022 2023 Zielona Góra
    78.Wiktor Pelc (Zielona Góra) 15.08.2006 2022 2023 Zielona Góra
    79.Kacper Rychliński (Zielona Góra) 23.11.2004 2022 2023 Zielona Góra
    80.Bartosz Rudolf (Zielona Góra) 250ccm 25.05.2008 2022 2023 Zielona Góra
    81.Kacper Witrykus (Zielona Góra) 250ccm 21.09.2009 2022 2023 Zielona Góra/Grudziądz
    82.Maksymilian Kręcisz (Zielona Góra) 29.07.2007 2023 2023 Zielona Góra
    83.Olaf Łabuś (Zielona Góra) 250ccm 19.08.2009 2023 2023 Zielona Góra
    84.Konrad Górski (Zielona Góra) 250ccm xx.xx.2009 2023 2023 Zielona Góra
    85.Rafał Sękowski (Zielona Góra) 250ccm 13.11.2009 2023 2023 Zielona Góra

    Sezon 2023: startuje 15 zawodników


    Włókniarz Częstochowa:
    1.Robert Kaczmarek (Częstochowa) 11.05.1973 1990 koniec kariery
    2.Artur Zaguła (Częstochowa) 13.11.1972 1991 koniec kariery
    3.Artur Suchecki (Częstochowa) 07.03.1974 1991 koniec kariery
    4.Piotr Ułamek (Częstochowa) 28.06.1974 1991 koniec kariery
    5.Rafał Osumek (Częstochowa) 21.08.1975 1991 koniec kariery
    6.Tomasz Durma (Częstochowa) 19.08.1976 1992 koniec kariery
    7.Wojciech Pluta (Częstochowa) 31.10.1974 1992 koniec kariery
    8.Sebastian Ułamek (Częstochowa) 20.11.1975 1992 koniec kariery
    9.Artur Pietrzyk (Częstochowa) 04.10.1977 1994 koniec kariery
    10.Mariusz Szulc (Częstochowa) 02.08.1978 1994 koniec kariery
    11.Michał Markowski (Częstochowa) 14.02.1979 1996 koniec kariery
    12.Dominik Depta (Częstochowa) 04.02.1979 1996 koniec kariery
    13.Marcel Maliński (Częstochowa) 12.08.1980 1997 koniec kariery
    14.Krzysztof Stempel (Częstochowa) 26.12.1980 1998 koniec kariery
    15.Michał Ciurzyński (Częstochowa) 09.12.1979 1998 koniec kariery
    16.Adam Pietraszko (Częstochowa) 18.08.1982 1999 koniec kariery
    17.Adrian Marczak (Częstochowa) 13.11.1982 1999 koniec kariery
    18.Artur Tomczyk (Częstochowa) 02.06.1982 1999 koniec kariery
    19.Daniel Skupień (Częstochowa) 15.11.1982 1999 koniec kariery
    20.Jordan Jurczyński (Częstochowa) 29.11.1982 2001 koniec kariery
    21.Kamil Łyko (Częstochowa) 26.07.1984 2001 koniec kariery
    22.Dariusz Głębocki (Częstochowa) 18.11.1970 2001 koniec kariery
    23.Rune Holta (Częstochowa) 29.08.1973 2001 2023 Łódź
    24.Konrad Gajecki (Częstochowa) 18.09.1984 2002 koniec kariery
    25.Robert Marjankowski (Częstochowa) 29.10.1984 2002 koniec kariery
    26.Piotr Jędrzejkiewicz (Częstochowa) 03.04.1985 2002 koniec kariery
    27.Michał Ciura (Częstochowa) 16.04.1987 2003 koniec kariery
    28.Sebastian Pydzik (Częstochowa) 11.01.1986 2003 koniec kariery
    29.Daniel Surowaniec (Częstochowa) 26.03.1986 2004 koniec kariery
    30.Damian Romańczuk (Częstochowa) 24.09.1988 2005 koniec kariery
    31.Marcin Piekarski (Częstochowa) 21.06.1989 2005 koniec kariery
    32.Borys Miturski (Częstochowa) 20.06.1989 2005 koniec kariery
    33.Mateusz Kowalczyk (Częstochowa) 13.18.1989 2005 koniec kariery
    34.Kamil Mistygacz (Częstochowa) 06.08 1989 odnowa 2005/2009 koniec kariery
    35.Przemysław Dądela (Częstochowa) 17.06 1985 odnowa 2002/2009 koniec kariery
    36.Cezary Romańczuk (Częstochowa) 17.04.1991 2008 koniec kariery
    37.Adrian Osmólski (Częstochowa) 27.10.1991 2008 koniec kariery
    38.Dawid Bąk (Częstochowa) 01.09.1992 2008 koniec kariery
    39.Marcin Bubel (Częstochowa) 29.01.1993 2008 koniec kariery
    40.Rafał Malczewski (Częstochowa) 27.02 1994 2009 koniec kariery
    41.Łukasz Bojarski (Częstochowa) 26.10.1993 2010 koniec kariery
    42.Artur Czaja (Częstochowa) 23.01.1994 2010 koniec kariery
    43.Hubert Łęgowik (Częstochowa) 21.05.1995 2010 2023 Gniezno
    44.Damian Synowiec (Częstochowa) 27.09.1994 2010 koniec kariery
    45.Mateusz Borowicz (Częstochowa) 18.02.1994 2010 koniec kariery
    46.Patryk Wester (Częstochowa) 09.02.1994 2011 koniec kariery
    47.Oskar Polis (Częstochowa) 15.09.1996 2012 2023 Opole
    48.Przemysław Portas (Częstochowa) 18.11.1996 2012 koniec kariery
    49.Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) 09.07.1996 2012/2014 koniec kariery
    50.Robin Zymek (Częstochowa) 08.12.1991 2012 koniec kariery
    51.Maksym Drabik (Częstochowa) 22.02.1998 2013 2023 Częstochowa
    52.Kamil Długosz (Częstochowa) 26.08.1996 2013 koniec kariery
    53.Bartosz Pych (Częstochowa) 19.05.1996 2014 koniec kariery
    54.Adrian Woźniak (Częstochowa) 28.02.1999 2015 koniec kariery
    55.Michał Gruchalski (Częstochowa) 18.11.1998 2015 koniec kariery
    56.Adrian Bialk (Częstochowa) 25.09.1999 2015 koniec kariery
    57.Kamil Sobczyk (Częstochowa) 05.03.1996 2015 koniec kariery
    58.Bartosz Świącik (Częstochowa) 02.11.1997 2015 koniec kariery
    59.Oskar Nocuń (Częstochowa) 30.06.1997 2015 koniec kariery
    60.Paweł Staniszewski (Częstochowa) 12.11.1998 2015 koniec kariery
    61.Bartosz Tyras (Częstochowa) 30.12.1996 2016 koniec kariery
    62.Mateusz Świdnicki (Częstochowa) 10.08.2001 2017 2023 Krosno
    63.Monika Nietyksza (Częstochowa) 11.10.2001 2017 koniec kariery
    64.Dominik Majchrzak (Częstochowa) 18.11.2001 2017 koniec kariery
    65.Daniel Bajor (Częstochowa) 28.07.1998 2017 koniec kariery
    66.Kacper Dymek (Częstochowa) 250ccm 08.09.2004 2017 koniec kariery
    67.Jakub Martyniak (Częstochowa) 31.05.2002 2019 2023 Poznań
    68.Patryk Kowalik (Częstochowa) 24.01.2003 2019 koniec kariery
    69.Kamil Król (Częstochowa) 22.09.2003 2019 2023 Częstochowa
    70.Kajetan Kupiec (Częstochowa) 09.12.2005 2021 2023 Częstochowa
    71.Franciszek Karczewski (Częstochowa) 23.02.2006 2022 2023 Częstochowa
    72.Kacper Halkiewicz (Częstochowa) 06.01.2007 2022 2023 Częstochowa
    73.Szymon Wolski (Częstochowa) 24.07.2006 2022 2023 Częstochowa
    74.Marcel Kowolik (Częstochowa) 250ccm 06.02.2008 2022 2023 Częstochowa
    75.Bartosz Śmigielski (Częstochowa) 25.02.2007 2022 2023 Częstochowa/Łódź
    76.Paweł Caban (Częstochowa) 250ccm 09.06.2008 2022 2023 Częstochowa
    77.Alan Ciurzyński (Czętochowa) 250ccm 18.07.2008 2022 2023 Częstochowa
    78.Szymon Ludwiczak (Częstochowa) 15.09.2007 2022 2023 Częstochowa
    79.Cezary Mercik (Częstochowa) xx.xx.2007 2023 2023 Częstochowa
    80.Igor Nabiałkowski (Częstochowa) 20.12.2007 2023 2023 Częstochowa
    81.Bartłomiej Posturzyński (Częstochowa) 250ccm 03.06.2009 2023 2023 Częstochowa
    82.Dawid Rozpędek (Częstochowa) 250ccm 08.12.2008 2023 2023 Częstochowa

    Sezon 2023: startuje 20 zawodników


    ROW Rybnik:
    1.Dariusz Oleś (Rybnik) 16.11.1973 1990 koniec kariery
    2.Eugeniusz Tudzież (Rybnik) 30.03.1973 1990 koniec kariery
    3.Marek Fojcik (Rybnik) 09.07.1973 1992 koniec kariery
    4.Kazimierz Tarabura (Rybnik) 13.12.1974 1992 koniec kariery
    5.Eugeniusz Sosna (Rybnik) 30.12.1975 1993 koniec kariery
    6.Paweł Sobczyk (Rybnik) 26.06.1975 1994 koniec kariery
    7.Krzysztof Mrowiec (Rybnik) 08.03.1977 1994 koniec kariery
    8.Mariusz Węgrzyk (Rybnik) 22.04.1979 1995 koniec kariery
    9.Marcin Konkol (Rybnik) 16.07.1978 1995 koniec kariery
    10.Marcin Kiermaszek (Rybnik) 03.03.1980 1996 koniec kariery
    11.Bogusław Ficner (Rybnik) 09.07.1976 1996 koniec kariery
    12.Piotr Padowski (Rybnik) 03.02.1979 1996 koniec kariery
    13.Marcin Furgoł (Rybnik) 22.07.1979 1996 koniec kariery
    14.Wojciech Węgrzyn (Rybnik) 23.04.1979 1996 koniec kariery
    15.Artur Tyman (Rybnik) 12.09.1979 1996 koniec kariery
    16.Krzysztof Wasilewski (Rybnik) 09.06.1977 1996 koniec kariery
    17.Roman Chromik (Rybnik) 28.02.1981 1997 koniec kariery
    18.Robert Pawliczek (Rybnik) 07.02.1981 1998 koniec kariery
    19.Konrad Ryszka (Rybnik) 30.06.1982 1998 koniec kariery
    20.Łukasz Szmid (Rybnik) 25.04.1981 1998 koniec kariery
    21.Rafał Szombierski (Rybnik) 12.03.1982 1998 koniec kariery
    22.Zenon Trybuś (Rybnik) 03.08.1981 1998 koniec kariery
    23.Józef Rutkowski (Rybnik) 17.09.1980 1998 koniec kariery
    24.Zbigniew Czerwiński (Rybnik) 18.11.1982 1999 koniec kariery
    25.Łukasz Romanek (Rybnik) 21.08.1983 2000 koniec kariery
    26.Janusz Rożek (Rybnik) 03.08.1983 2001 koniec kariery
    27.Marek Szczyrba (Rybnik) 31.08.1983 2001 koniec kariery
    28.Lechosław Tudzież (Rybnik) 15.07.1984 2001 koniec kariery
    29.Dawid Kubica (Rybnik) 18.06.1983 2001 koniec kariery
    30.Adrian Śmieja (Rybnik) 30.05.1985 2002 koniec kariery
    31.Artur Maciończyk (Rybnik) 30.01.1986 2002 koniec kariery
    32.Wojciech Druchniak (Rybnik) 19.03.1986 2003 koniec kariery
    33.Roman Poważnyj (Rybnik) 23.10.1976 2003 koniec kariery
    34.Patryk Pawlaszczyk (Rybnik) 16.03.1988 2004 koniec kariery
    35.Mateusz Mura (Rybnik) 21.09.1986 2004 koniec kariery
    36.Michał Mitko (Rybnik) 12.12.1988 2005 koniec kariery
    37.Rafał Fleger (Rybnik) 09.06.1989 2005 koniec kariery
    38.Rafał Świerczek (Rybnik) 03.08.1987 2005 koniec kariery
    39.Paweł Paliga (Rybnik) 25.08.1989 2005 koniec kariery
    40.Piotr Korbel (Rybnik) 28.06.1989 2006 koniec kariery
    41.Sławomir Pyszny (Rybnik) 25.10.1989 2006 koniec kariery
    42.Bartosz Szymura (Rybnik) 12.09.1989 2006/2017 2023 Świętochłowice
    43.Mateusz Konsek (Rybnik) 05.06.1990 2007 koniec kariery
    44.Mateusz Chochliński (Rybnik) 04.10.1990 2007 koniec kariery
    45.Kamil Fleger (Rybnik) 02.11.1990 2007 koniec kariery
    46.Tomasz Wolniewicz (Rybnik) 22.03.1991 2008 koniec kariery
    47.Łukasz Piecha (Rybnik) 03.11.1991 2008 koniec kariery
    48.Łukasz Sussman (Rybnik) 18.10.1989 2008 koniec kariery
    49.Mateusz Domański (Rybnik) 14.08 1992 2009 koniec kariery
    50.Robert Oleś (Rybnik) 14.10.1994 2011 koniec kariery
    51.Dominik Witek (Rybnik) 03.08.1996 2011 koniec kariery
    52.Łukasz Witoszek (Rybnik) 17.07.1996 2011 koniec kariery
    53.Kamil Wieczorek (Rybnik) 30.04.1998 2013/2022 Rybnik
    54.Robert Chmiel (Rybnik) 23.06.1998 2014 2023 Opole
    55.Michał Szmidt (Rybnik) 25.01.1998 2015 koniec kariery
    56.Lars Skupień (Rybnik) 24.10.1997 2016 koniec kariery
    57.Miłosz Wypior (Rybnik) 23.11.1999 2016 koniec kariery
    58.Dawid Jona (Rybnik) 01.03.1998 2016/2023 Świętochłowice
    59.Przemysław Giera (Rybnik) 09.01.2001 2016 koniec kariery
    60.Mateusz Tudzież (Rybnik) 11.04.2000 2017 2023 Rzeszów/Lublin
    61.Dominik Tyman (Rybnik) 08.02.2003 2018 2023 Lublin
    62.Kacper Kłosok (Rybnik) 24.06.2003 2018 2023 Rawicz
    63.Kacper Duda (Rybnik) 16.09.2002 2018 koniec kariery
    64.Błażej Wypior (Rybnik) 28.03.2003 2019 2023 Rawicz
    65.Wiktor Wasilewski (Rybnik) 250ccm 26.11.2004 2019 koniec kariery
    66.Paweł Trześniewski (Rybnik) 28.07.2005 2020 2023 Rybnik
    67.Kacper Tkocz (Rybnik) 29.01.2005 2021 2023 Rybnik
    68.Seweryn Grabarczyk (Rybnik) 18.07.2006 2021 2023 Rybnik
    69.Lech Chlebowski (Rybnik) 16.11.2005 2021 2023 Rybnik
    70.Kamil Winkler (Rybnik) 30.05.2006 2022 2023 Rybnik
    71.Nikodem Leśnik (Rybnik) 250ccm 26.09.2010 2023 2023 Rybnik
    72.Szymon Tomaszewski (Rybnik) 04.09.2008 2023 2023 Rybnik

    Sezon 2023: startuje 15 zawodników


    Start Gniezno:
    1.Adam Fajfer (Gniezno) 24.07.1973 1990 koniec kariery
    2.Sławomir Zobel (Gniezno) 26.12.1969 1991 koniec kariery
    3.Jarosław Zobel (Gniezno) 21.12.1971 1991 koniec kariery
    4.Eryk Wolniewiński (Gniezno) 12.02.1973 1991 koniec kariery
    5.Michał Kozłowski (Gniezno) 28.04.1976 1992 koniec kariery
    6.Rafał Sosna (Gniezno) 15.03.1976 1992 koniec kariery
    7.Robert Szulc (Gniezno) 03.11.1974 1992 koniec kariery
    8.Przemysław Fajfer (Gniezno) 21.11.1976 1993 koniec kariery
    9.Leszek Sikorski (Gniezno) 12.07.1977 1993 koniec kariery
    10.Krzysztof Jabłoński (Gniezno) 30.09.1977 1994 koniec kariery
    11.Dariusz Włodarczyk (Gniezno) 01.02.1977 1995 koniec kariery
    12.Krzysztof Urbaniak (Gniezno) 16.01.1978 1995 koniec kariery
    13.Mariusz Lisiak (Gniezno) 17.12.1978 1995 koniec kariery
    14.Paweł Duszyński (Gniezno) 03.08.1979 1995 koniec kariery
    15.Tomasz Cieślewicz (Gniezno) 27.12.1978 1995 koniec kariery
    16.Daniel Szulz (Gniezno) 20.03.1980 1996 koniec kariery
    17.Tomasz Nowakowski (Gniezno) 09.09.1980 1996 koniec kariery
    18.Dawid Cieślewicz (Gniezno) 08.09.1980 1997 koniec kariery
    19.Łukasz Załoga (Gniezno) 29.08.1979 1997 koniec kariery
    20.Łukasz Linette (Gniezno) 01.10.1982 1998 koniec kariery
    21.Paweł Michalak (Gniezno) 26.06.1982 1998 koniec kariery
    22.Przemysław Woźniak (Gniezno) 09.08.1982 1998 koniec kariery
    23.Adam Wojciechowski (Gniezno) 24.09.1982 1999 koniec kariery
    24.Krzysztof Garstka (Gniezno) 09.07.1981 1999 koniec kariery
    25.Piotr Gwiazda (Gniezno) 02.02.1983 1999 koniec kariery
    26.Marek Cieśliewicz (Gniezno) 26.03.1984 2000 koniec kariery
    27.Mirosław Jabłoński (Gniezno) 14.02.1985 2001 koniec kariery
    28.Przemysław Kwapich (Gniezno) 14.12.1981 2001 koniec kariery
    29.Dariusz Staniszewski (Gniezno) 11.02.1985 2002 koniec kariery
    30.Adrian Gomólski (Gniezno) 29.04.1987 2003 koniec kariery
    31.Bartosz Wiciński (Gniezno) 28.10.1983 2003 koniec kariery
    32.Łukasz Andrzejczak (Gniezno) 31.08.1981 odnowa 2004 koniec kariery
    33.Łukasz Związko (Gniezno) 05.04.1980 odnowa 2004 koniec kariery
    34.Sebastian Skrzypczak (Gniezno) 18.05.1983 1999/2004 koniec kariery
    35.Bartosz Borzykowski (Gniezno) 27.06.1989 2005 koniec kariery
    36.Maciej Fajfer (Gniezno) 06.04.1991 2007 koniec kariery
    37.Bartosz Kropidłowski (Gniezno) 30.10.1989 2007 koniec kariery
    38.Kacper Gomólski (Gniezno) 02.03.1993 2008 2023 Gniezno
    39.Arkadiusz Sturomski (Gniezno) 04.12.1992 2008 koniec kariery
    40.Marcin Wawrzyniak (Gniezno) 15.01 1994 2009 koniec kariery
    41.Krzysztof Szychowski (Gniezno) 01.08 1990 2009 koniec kariery
    42.Wojciech Lisecki (Gniezno) 20.04 1992 2009 koniec kariery
    43.Oskar Fajfer (Gniezno) 30.04 1994 2009 2023 Gorzów
    44.Adrian Gała (Gniezno) 30.01.1995 2010 2023 Poznań
    45.Dawid Dąbek (Gniezno) 20.11.1995 2012 koniec kariery
    46.Maciej Kubasik (Gniezno) 03.11.1995 2012 koniec kariery
    47.Łukasz Michałek (Gniezno) 25.04.1995 2012 koniec kariery
    48.Dawid Wawrzyniak (Gniezno) 19.06.1998 2013 koniec kariery
    49.Patryk Fajfer (Gniezno) 18.07.1997 2014 koniec kariery
    50.Krystian Białecki (Gniezno) 15.04.1997 2015 koniec kariery
    51.Kevin Fajfer (Gniezno) 04.06.1998 2016 2023 Poznań
    52.Weronika Burlaga (Gniezno) 06.12.1999 2017 koniec kariery
    53.Szymon Szwacher (Gniezno) 12.10.2002 2018 2023 Gniezno
    54.Michał Lewandowski (Gniezno) 11.04.2001 2018 koniec kariery
    55.Kacper Grzelak (Gniezno) 24.10.2002 2019 2023 Poznań/Piła
    56.Adrian Cieślewicz (Gniezno) 09.12.2003 2019 koniec kariery
    57.Mikołaj Czapla (Gniezno) 06.11.2003 2019 2023 Gniezno
    58.Oskar Hurysz (Gniezno) 05.09.2005 2021 2023 Gorzów/Poznań
    59.Mateusz Jabłoński (Gniezno) 20.02.2006 2021 2023 Gniezno
    60.Jędrzej Chmura (Gniezno) 10.02.2005 2022 2023 Gniezno
    61.Patryk Budniak (Gniezno) 29.05.2007 2022 2023 Gniezno
    62.Adrian Saks (Gniezno) 11.01.2005 2022 2023 Gniezno
    63.Mateusz Latała (Gniezno) 19.11.2006 2023 2023 Gniezno

    Sezon 2023: startuje 13 zawodników


    Unia Tarnów:
    1.Paweł Jachym (Tarnów) 21.02.1973 1990 koniec kariery
    2.Jarosław Nowak (Tarnów) 06.06.1973 1990 koniec kariery
    3.Mirosław Cierniak (Tarnów) 19.12.1973 1990 koniec kariery
    4.Grzegorz Rempała (Tarnów) 27.05.1974 1990 koniec kariery
    5.Mariusz Niemczura (Tarnów) 01.05.1975 1991 koniec kariery
    6.Grzegorz Mróz (Tarnów) 11.02.1974 1991 koniec kariery
    7.Mariusz Łazarz (Tarnów) 27.02.1975 1992 koniec kariery
    8.Paweł Świerzb (Tarnów) 29.04.1977 1993 koniec kariery
    9.Robert Wardzała (Tarnów) 12.10.1975 1993 koniec kariery
    10.Janusz Wawrzonek (Tarnów) 07.01.1974 1993 koniec kariery
    11.Piotr Mikuta (Tarnów) 17.05.1976 1993 koniec kariery
    12.Grzegorz Ziaja (Tarnów) 10.10.1976 1993 koniec kariery
    13.Tomasz Rempała (Tarnów) 15.07.1978 1994 koniec kariery
    14.Wojciech Szustak (Tarnów) 11.06.1977 1995 koniec kariery
    15.Krzysztof Kaczor (Tarnów) 28.01.1979 1995 koniec kariery
    16.Sebastian Jagoda (Tarnów) 25.08.1979 1996 koniec kariery
    17.Krzysztof Mikuta (Tarnów) 07.11.1980 1997 koniec kariery
    18.Paweł Szczęch (Tarnów) 02.12.1980 1997 koniec kariery
    19.Stanisław Burza (Tarnów) 26.09.1977 1997 długi tor
    20.Tomasz Budzik (Tarnów) 25.08.1981 1997 koniec kariery
    21.Sławomir Wnękowicz (Tarnów) 13.06.1978 1997 koniec kariery
    22.Dawid Bendzera (Tarnów) 11.05.1983 1999 koniec kariery
    23.Janusz Kołodziej (Tarnów) 27.05.1984 2000 2023 Leszno
    24.Sławomir Baran (Tarnów) 23.10.1983 2000 koniec kariery
    25.Paweł Baran (Tarnów) 30.10.1983 2001 koniec kariery
    26.Adrian Stós (Tarnów) 25.09.1985 2002 koniec kariery
    27.Kamil Zieliński (Tarnów) 22.10.1987 2004 koniec kariery
    28.Grzegorz Dzik (Tarnów) 03.08.1987 2004 koniec kariery
    29.Maciej Ciesielski (Tarnów) 30.11.1987 2004 koniec kariery
    30.Mateusz Trytko (Tarnów) 31.07.1988 2005 koniec kariery
    31.Szymon Kiełbasa (Tarnów) 16.11.1989 2006 koniec kariery
    32.Łukasz Kiełbasa (Tarnów) 16.04.1989 2006 koniec kariery
    33.Tadeusz Kostro (Tarnów) 08.05.1991 2007 koniec kariery
    34.Jakub Jamróg (Tarnów) 24.06 1991 2009 2023 Łódź
    35.Edward Mazur (Tarnów) 24.09 1993 2009 koniec kariery
    36.Łukasz Lesiak (Tarnów) 19.04 1994 2009 koniec kariery
    37.Arkadiusz Madej (Tarnów) 27.07.1995 2011 koniec kariery
    38.Ernest Koza (Tarnów) 25.05.1994 2012 2023 Tarnów
    39.Dawid Matura (Tarnów) 30.12.1996 2012 koniec kariery
    40.Damian Dąbrowski (Tarnów) 07.10.1996 2013 koniec kariery
    41.Eryk Budzyń (Tarnów) 25.01.1997 2013 koniec kariery
    42.Michał Nowiński (Tarnów) 26.06.1996 2013 koniec kariery
    43.Patryk Rolnicki (Tarnów) 05.07.1998 2014 2023 Tarnów
    44.Kacper Konieczny (Tarnów) 20.10.1998 2015 koniec kariery
    45.Krystian Stefanów (Tarnów) 20.06.2000 2016 koniec kariery
    46.Piotr Pióro (Tarnów) 08.01.1999 2016 2023 Tarnów
    47.Jacek Rempała (Tarnów) 16.02.1971 1988/2017 koniec kariery
    48.Dawid Knapik (Tarnów) 27.03.2001 2017 koniec kariery
    49.Przemysław Konieczny (Tarnów) 13.06.2001 2017 koniec kariery
    50.Mateusz Cierniak (Tarnów) 03.10.2002 2018 2023 Lublin
    51.Dawid Rempała (Tarnów) 26.12.2002 2018 2023 Zielona Góra
    52.Piotr Świercz (Tarnów) 15.11.2004 2020 2023 Krosno
    53.Roman Kapustin (Tarnów) 03.12.2006 2022 2023 Krosno
    54.Paweł Pikul (Tarnów) 27.03.2005 2022 2023 Tarnów
    55.Mykhalo Tymoshchuk (Tarnów) 26.02.2007 2022 2023 Krosno
    56.Jan Heleniak (Tarnów) 18.05.2007 2022 2023 Tarnów
    57.Igor Gryzło (Tarnów) 07.01.2007 2023 2023 Tarnów
    58.Brajan Gromniak (Tarnów) 22.02.2008 2023 2023 Tarnów
    59.Sebastian Madej (Tarnów) 15.11.2006 2023 2023 Tarnów
    60.Piotr Wardzała (Tarnów) 13.10.2003 2023 2023 Tarnów


    Sezon 2023: startuje 17 zawodników


    Stal Gorzów Wlkp.:
    1.Andrzej Giżycki (Gorzów Wlkp.) 15.03.1973 1990 koniec kariery
    2.Piotr Rembas (Gorzów Wlkp.) 12.08.1975 1991 koniec kariery
    3.Mariusz Staszewski (Gorzów Wlkp.) 25.01.1975 1991 koniec kariery
    4.Sylwester Moskwiak (Gorzów Wlkp.) 29.03.1976 1992 koniec kariery
    5.Michał Żłobiński (Gorzów Wlkp.) 28.02.1976 1992 koniec kariery
    6.Paweł Nizioł (Gorzów Wlkp.) 19.01.1978 1994 koniec kariery
    7.Krzysztof Cegielski (Gorzów Wlkp.) 03.09.1979 1995 koniec kariery
    8.Piotr Radzki (Gorzów Wlkp.) 27.09.1979 1995 koniec kariery
    9.Paweł Dmitrzak (Gorzów Wlkp.) 01.04.1980 1996 koniec kariery
    10.Michał Aszenberg (Gorzów Wlkp.) 28.07.1981 1997 koniec kariery
    11.Adam Czechowicz (Gorzów Wlkp.) 20.02.1981 1998 koniec kariery
    12.Marcin Dąbrowski (Gorzów Wlkp.) 06.04.1982 1998 koniec kariery
    13.Tomasz Kwiatkowski (Gorzów Wlkp.) 17.12.1981 1998 koniec kariery
    14.Mateusz Ludwicki (Gorzów Wlkp.) 15.10.1981 1998 koniec kariery
    15.Michał Mudrecki (Gorzów Wlkp.) 12.10.1981 1998 koniec kariery
    16.Tomasz Zywertowski (Gorzów Wlkp.) 25.11.1981 1998 koniec kariery
    17.Karol Szałkiewicz (Gorzów Wlkp.) 22.09.1983 2000 koniec kariery
    18.Marcin Rybak (Gorzów Wlkp.) 15.03.1983 2000 koniec kariery
    19.Marcin Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 12.05.1984 2000 koniec kariery
    20.Przemysław Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 13.09.1983 2000 koniec kariery
    21.Jakub Śpiewanek (Gorzów Wlkp.) 28.09.1984 2001 koniec kariery
    22.Michał Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 17.02.1984 2001 koniec kariery
    23.Zbigniew Suchecki (Gorzów Wlkp.) 21.07.1984 2001 2023 Gniezno
    24.Paweł Hlib (Gorzów Wlkp.) 20.02.1986 2002 koniec kariery
    25.Mariusz Pacholak (Gorzów Wlkp.) 25.03.1986 2002 koniec kariery
    26.Sławomir Dąbrowski (Gorzów Wlkp.) 26.02.1987 2003 koniec kariery
    27.Kamil Brzozowski (Gorzów Wlkp.) 25.02.1987 2003 koniec kariery
    28.Andrzej Głuchy (Gorzów Wlkp.) 29.10.1986 2003 koniec kariery
    29.Marcin Kozdraś (Gorzów Wlkp.) 17.04.1987 2004 koniec kariery
    30.Adrian Szewczykowski (Gorzów Wlkp.) 15.03.1989 2005 koniec kariery
    31.Marek Hućko (Gorzów Wlkp.) 08.08.1971 odnowa 2006 koniec kariery
    32.Mateusz Mikorski (Gorzów Wlkp.) 10.10.1989 2006 koniec kariery
    33.Paweł Zmarzlik (Gorzów Wlkp.)24.08.1990 2006 koniec kariery
    34.Łukasz Cyran (Gorzów Wlkp.) 13.01.1992 2008 koniec kariery
    35.Paweł Parys (Gorzów Wlkp.) 25.03 1994 2009 koniec kariery
    36.Bartosz Zmarzlik (Gorzów Wlkp.) 12.04.1995 2010 2023 Lublin
    37.Adrian Cyfer (Gorzów Wlkp.) 21.05.1995 2010 2023 Poznań/Piła
    38.Łukasz Kaczmarek (Gorzów Wlkp.) 09.07.1995 2011 koniec kariery
    39.Patryk Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 04.10.1996 2012 koniec kariery
    40.Tomasz Walasek (Gorzów Wlkp.) 19.12.1996 2012 koniec kariery
    41.Rafał Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 25.02.1999 2014 2023 Rzeszów
    42.Jakub Łukaszewski (Gorzów Wlkp.) 06.08.1998 2014 koniec kariery
    43.Bartosz Hassa (Gorzów Wlkp.) 29.08.1998 2014/2018 koniec kariery
    44.Kamil Nowacki (Gorzów Wlkp) 30.03.2000 2015 2023 Ostrów
    45.Alan Szczotka (Gorzów Wlkp) 12.03.2001 2016 koniec kariery
    46.Marcel Studziński (Gorzów Wlkp) 16.04.2001 2016 koniec kariery
    47.Hubert Czerniawski (Gorzów Wlkp.) 10.11.2000 2016 koniec kariery
    48.Mateusz Bartkowiak (Gorzów Wlkp.) 07.02.2003 2018 2023 Gorzów Wlkp
    49.Kamil Pytlewski (Gorzów Wlkp.) 27.02.2003 2018 koniec kariery
    50.Wiktor Jasiński (Gorzów Wlkp.) 25.09.2000 2019 2023 Gorzów Wlkp.
    51.Dawid Pecyna (Gorzów Wlkp.) 250ccm 01.02.2006 2019 koniec kariery
    52.Oliwer Ralcewicz (Gorzów Wlkp.) 12.07.2005 2021 Gorzów Wlkp.
    53.Oskar Paluch (Gorzów Wlkp.) 07.06.2006 2021 2023 Gorzów Wlkp.
    54.Filip Bęczkowski (Gorzów Wlkp.) 250ccm 19.09.2009 2022 2023 Gorzów Wlkp.
    55.Dominik Baryłka (Gorzów Wlkp.) 250ccm 25.06.2009 2022 2023 Gorzów Wlkp./Częstochowa
    56.Kewin Nycz (Gorzów Wlkp.) 250ccm 12.02.2010 2023 2023 Gorzów Wlkp.
    57.Igor Kordun (Gorzów Wlkp.) 250ccm 07.03.2010 2023 2023 Gorzów Wlkp.
    58.Mikołaj Krok (Gorzów Wlkp.) 01.07.2008 2023 2023 Gorzów Wlkp.
    59.Denis Andrzejczak (Gorzów Wlkp.) 26.09.2008 2023 2023 Gorzów Wlkp.
    60.Oskar Chatłas (Gorzów Wlkp.) 19.09.2007 2023 2023 Gorzów Wlkp.
    61.Piotr Piotrowski-Prędki (Gorzów Wlkp.) 05.11.2007 2023 2023 Gorzów Wlkp.
    62.Leon Szlegiel (Gorzów Wlkp.) 16.09.2008 2023 2023 Gorzów Wlkp.

    Sezon 2023: startuje 18 zawodników


    KMŻ Lublin/KM Cross Lublin:
    1.Jarosław Libera (Lublin) 16.05.1973 1990 koniec kariery
    2.Robert Szewczyk (Lublin) 25.10.1972 1990 koniec kariery
    3.Tomasz Włodarczyk (Lublin) 21.01.1973 1991 koniec kariery
    4.Andrzej Kutyna (Lublin) 01.04.1974 1991 koniec kariery
    5.Tomasz Słowiński (Lublin) 02.07.1975 1992 koniec kariery
    6.Marcin Knap (Lublin) 13.05.1977 1993 koniec kariery
    7.Robert Dados (Lublin) 15.02.1977 1993 koniec kariery
    8.Paweł Staszek (Lublin) 20.05.1978 1993 koniec kariery
    9.Tomasz Piszcz (Lublin) 08.06.1977 1994 koniec kariery
    10.Marcin Nowoszyński (Lublin) 20.08.1977 1996 koniec kariery
    11.Jarosław Cieślak (Lublin) 10.02.1979 1996 koniec kariery
    12.Ryszad Brzozowski (Lublin) 11.06.1966 1997 koniec kariery
    13.Marcin Kondratowicz (Lublin) 21.02.1981 1997 koniec kariery
    14.Marcin Pawłowski (Lublin) 03.09.1978 1997 koniec kariery
    15.Jacek Adamczyk (Lublin) 11.04.1981 1997 koniec kariery
    16.Michał Dados (Lublin) 08.06.1979 1997 koniec kariery
    17.Sebastian Trumiński (Lublin) 18.04.1980 1997 koniec kariery
    18.Jarosław Wiśniewski (Lublin) 04.09.1979 1998 koniec kariery
    19.Marek Ochal (Lublin) 27.01.1981 1998 koniec kariery
    20.Daniel Jeleniewski (Lublin) 27.01.1983 1999 2023 Bydgoszcz
    21.Daniel Lipniacki (Lublin) 21.03.1981 1999 koniec kariery
    22.Mirosław Stolarz (Lublin) 03.01.1983 1999 koniec kariery
    23.Tomasz Jabłoniec (Lublin) 17.04.1981 1999 koniec kariery
    24.Konrad Kurtz (Lublin) 03.05.1984 2000 koniec kariery
    25.Dawid Stachyra (Lublin) 15.08.1985 2001/2019 koniec kariery
    26.Krzysztof Wrona (Lublin) 05.06.1985 2002 koniec kariery
    27.Grzegorz Kosiński (Lublin) 10.06.1985 2002 koniec kariery
    28.Szymon Bałabuch (Lublin) 25.06.1986 2003 koniec kariery
    29.Kacper Kępa (Lublin) 23.02.1987 2004 koniec kariery
    30.Maciej Michaluk (Lublin) 09.09.1988 2005 koniec kariery
    31.Karol Polak (Lublin) 22.08.1989 2005 koniec kariery
    32.Rafał Klimek (Lublin) 25.04.1990 2006 koniec kariery
    33.Arkadiusz Jendrej (Lublin) 28.08.1989 2010 koniec kariery
    34.Oskar Bober (Lublin) 11.09.1997 2013 2023 Tarnów
    35.Piotr Stanisławek (Lublin) 08.03.1997 2015 koniec kariery
    36.Kamil Brzeziński (Lublin) 19.09.1996 2015 koniec kariery
    37.Jakub Ryba (Lublin) 21.12.1998 2015 koniec kariery
    38.Dawid Flis (Lublin) 17.04.1996 2015 koniec kariery
    39.Krystian Włodarczyk (Lublin) 05.12.1996 2015 koniec kariery
    40.Emil Peroń (Lublin) 02.05.1999 2016 koniec kariery
    41.Eryk Borczuch (Lublin) 02.03.2000 2016 koniec kariery
    42.Maciej Kuromonow (Lublin) 11.05.1998 2016 koniec kariery
    43.Kamil Strąk (Lublin) 250 ccm 18.04.2004 2017 koniec kariery
    44.Kacper Gosik (Lublin) 20.03.2003 2018 koniec kariery
    45.Jakub Szpytma (Lublin) 06.10.2001 2019 koniec kariery
    46.Jakub Banucha (Lublin) 13.10.2002 2019 koniec kariery
    47.Wiktor Firmuga (Lublin) 23.03.2002 2019 koniec kariery
    48.Tymon Tomiak (Lublin) 14.02.2005 250ccm 2019 koniec kariery
    49.Maksymilian Śledź (Lublin) 14.12.2002 2019 2023 Lublin
    50.Radosław Pyrchla (Lublin) 21.04.2004 2019 koniec kariery
    51.Jan Rachubik (Lublin) 21.06.2005 2020 2023 Lublin
    52.Mikołaj Świętochowski (Lublin) 20.04.2001 2021 koniec kariery
    53.Jan Młynarski (Lublin) 06.08.2006 2021 2023 Lublin
    54.Bartosz Jaworski (Lublin) 10.08.2007 2022 2023 Lublin
    55.Julian Więckowski (Lublin) 250ccm 05.05.2008 2022 2023 Lublin
    56.Dawid Grzeszczyk (Lublin) 28.11.2006 2023 2023 Lublin
    57.Karol Szmyd (Lublin) 250ccm 04.12.2009 2023 2023 Lublin
    58.Filip Zaborek (Lublin) 250ccm 17.05.2010 2023 2023 Lublin
    59.Szymon Wierzchowski (Lublin) 13.05.2008 2023 2023 Lublin
    60.Dawid Cepielik (Lublin) 250ccm 04.06.2009 2023 2023 Lublin

    Sezon 2023: startuje 12 zawodników


    Stal Rzeszów:
    1.Rafał Wilk (Rzeszów) 09.12.1974 1991 koniec kariery
    2.Grzegorz Lecki (Rzeszów) 24.09.1974 1991 koniec kariery
    3.Paweł Winiarz (Rzeszów) 05.07.1973 1992 koniec kariery
    4.Grzegorz Ostachowicz (Rzeszów) 16.11.1974 1992 koniec kariery
    5.Kazimierz Zaborniak (Rzeszów) 25.04.1975 1992 koniec kariery
    6.Sławomir Sitek (Rzeszów) 26.05.1974 1992 koniec kariery
    7.Georgi Petranov (Rzeszów) 01.01.1969 1992 koniec kariery
    8.Maciej Kuciapa (Rzeszów) 23.11.1975 1992 koniec kariery
    9.Rafał Trojanowski (Rzeszów) 12.07.1976 1992 koniec kariery
    10.Piotr Winiarz (Rzeszów) 02.07.1976 1992 koniec kariery
    11.Bogusław Przybyło (Rzeszów) 01.06.1974 1992 koniec kariery
    12.Klaudiusz Kłos (Rzeszów) 03.04.1974 1994 koniec kariery
    13.Mariusz Szyszka (Rzeszów) 20.05.1977 1995 koniec kariery
    14.Maciej Pietraszek (Rzeszów) 16.09.1978 1995 koniec kariery
    15.Jarosław Ślęzak (Rzeszów) 27.03.1976 1995 koniec kariery
    16.Krzysztof Bober (Rzeszów) 25.06.1978 1995 koniec kariery
    17.Waldemar Bednarski (Rzeszów) 29.04.1978 1996 koniec kariery
    18.Andrzej Rybka (Rzeszów) 19.04.1980 1996 koniec kariery
    19.Paweł Elder (Rzeszów) 22.12.1979 1996 koniec kariery
    20.Karol Baran (Rzeszów) 16.08.1981 1998 2023 Świętochłowice
    21.Grzegorz Bednarski (Rzeszów) 07.10.1981 1998 koniec kariery
    22.Sławomir Czarnik (Rzeszów) 08.10.1980 1998 koniec kariery
    23.Piotr Domin (Rzeszów) 08.04.1981 1998 koniec kariery
    24.Łukasz Golonka (Rzeszów) 05.03.1980 1998 koniec kariery
    25.Artur Bereś (Rzeszów) 18.01.1984 2000 koniec kariery
    26.Marian Micał (Rzeszów) 09.12.1983 2000 koniec kariery
    27.Marcin Rempała (Rzeszów) 20.11.1984 2001 koniec kariery
    28.Paweł Miesiąc (Rzeszów) 27.04.1985 2001 2023 Tarnów
    29.Piotr Prucnal (Rzeszów) 09.03.1984 2001 koniec kariery
    30.Robert Suszczyński (Rzeszów) 30.04.1984 2001 koniec kariery
    31.Tomasz Kliś (Rzeszów) 30.05.1985 2001 koniec kariery
    32.Krzysztof Szyszka (Rzeszów) 15.05.1986 2004 koniec kariery
    33.Grzegorz Szyszka (Rzeszów) 06.12.1987 2004 koniec kariery
    34.Marcin Leś (Rzeszów) 30.03.1986 2004 koniec kariery
    35.Mateusz Szostek (Rzeszów) 10.11.1989 2006 koniec kariery
    36.Dawid Lampart (Rzeszów) 04.08.1990 2006 koniec kariery
    37.Łukasz Kret (Rzeszów) 12.05 1992 2009 koniec kariery
    38.Kamil Prokop (Rzeszów) 11.01.1995 2010 koniec kariery
    39.Mariusz Fierlej (Rzeszów) 22.03.1980 odnowa 2011 koniec kariery
    40.Marco Gaschka (Rzeszów) 29.09.1993 2012 koniec kariery
    41.Grzegorz Bassara (Rzeszów) 06.09.1995 2012 koniec kariery
    42.Krystian Rempała (Rzeszów) 01.04.1998 2013 koniec kariery
    43.Karol Machowski (Rzeszów) 27.08.1995 2013 koniec kariery
    44.Artur Cyło (Rzeszów) 01.08.1995 2013 koniec kariery
    45.Kamil Rak (Rzeszów) 31.03.1996 2013 koniec kariery
    46.Patryk Wojdyło (Rzeszów) 15.03.1999 2015 2023 Rybnik
    47.Mateusz Rząsa (Rzeszów) 06.12.1998 2015 koniec kariery
    48.Wiktor Lampart (Rzeszów) 21.05.2001 2016 2023 Toruń
    49.Michał Curzytek (Rzeszów) 03.07.2002 2017 2023 Zielona Góra
    50.Bartosz Curzytek (Rzeszów) 08.08.2003 2018 2023 Rzeszów
    51.Mateusz Majcher (Rzeszów) 17.07.2002 2018 2023 Rzeszów
    52.Konrad Mikłoś (Rzeszów) 07.01.2003 2019 2023 Rzeszów
    53.Jakub Stojanowski (Rzeszów) 30.06.2003 2020 2023 Gorzów
    54.Nikodem Chorzępa (Rzeszów) 14.03.2007 2022 2023 Rzeszów
    55.Kryspin Jarosz (Rzeszów) 20.05.2008 2023 2023 Rzeszów

    Sezon 2023: startuje 11 zawodników


    Wybrzeże Gdańsk:
    1.Marek Dera (Gdańsk) 20.10.1973 1990 koniec kariery
    2.Sławomir Górecki (Gdańsk) 06.12.1973 1990 koniec kariery
    3.Tomasz Szupienko (Gdańsk) 18.10.1971 1990 koniec kariery
    4.Mariusz Kowalczyk (Gdańsk) 03.12.1974 1992 koniec kariery
    5.Jarosław Bartczak (Gdańsk) 10.01.1974 1992 koniec kariery
    6.Dominik Żebrowski (Gdańsk) 01.04.1976 1992 koniec kariery
    7.Adam Światłowski (Gdańsk) 12.12.1975 1992 koniec kariery
    8.Arkadiusz Buczyński (Gdańsk) 28.11.1975 1992 koniec kariery
    9.Paweł Stormowski (Gdańsk) 15.04.1979 1995 koniec kariery
    10.Bartłomiej Żebrowski (Gdańsk) 19.10.1978 1995 koniec kariery
    11.Jacek Bogdański (Gdańsk) 26.03.1975 1995 koniec kariery
    12.Artur Puszko (Gdańsk) 14.10.1975 1995 koniec kariery
    13.Robert Kreczyński (Gdańsk) 21.07.1979 1996 koniec kariery
    14.Tomasz Ciupik (Gdańsk) 19.04.1980 1997 koniec kariery
    15.Marcin Kamiński (Gdańsk) 05.07.1979 1997 koniec kariery
    16.Marcin Łęc (Gdańsk) 05.02.1980 1997 koniec kariery
    17.Jakub Niziołek (Gdańsk) 31.01.1980 1997 koniec kariery
    18.Krzysztof Bazydło (Gdańsk) 03.02.1978 1998 koniec kariery
    19.Rafał Pyc (Gdańsk) 03.07.1980 1998 koniec kariery
    20.Jakub Walczak (Gdańsk) 25.02.1982 2000 koniec kariery
    21.Robert Fedeczko (Gdańsk) 12.08.1982 2000 koniec kariery
    22.Rafał Wielemborek (Gdańsk) 03.07.1984 2000 koniec kariery
    23.Wojciech Załuski (Gdańsk) 20.02.1963 2001 odnowa koniec kariery
    24.Bartosz Miaśkiewicz (Gdańsk) 07.05.1986 2002 koniec kariery
    25.Maciej Pawłowski (Gdańsk) 02.02.1986 2003 koniec kariery
    26.Piotr Domagała (Gdańsk) 30.10.1985 2003 koniec kariery
    27.Tomasz Olechwierowicz (Gdańsk) 16.11.1986 2004 koniec kariery
    28.Łukasz Kłyszewski (Gdańsk) 04.06.1985 2004 koniec kariery
    29.Maciej Górski (Gdańsk) 22.02.1987 2005 koniec kariery
    30.Paweł Kołodziejczyk (Gdańsk) 27.07.1987 2005 koniec kariery
    31.Maciej Formela (Gdańsk) 13.09.1988 2005 koniec kariery
    32.Damian Sperz (Gdańsk) 29.03.1990 2006/2015 koniec kariery
    33.Cyprian Szymko (Gdańsk) 16.09.1990 2007 koniec kariery
    34.Kamil Popławski (Gdańsk) 13.03.1990 2007 koniec kariery
    35.Marcel Szymko (Gdańsk) 23.02.1992 2008/2017/2022 koniec kariery
    36.Paweł Jackiewicz (Gdańsk) 16.06.1991 2008 koniec kariery
    37.Dariusz Rybakowski (Gdańsk) 28.06.1991 2008 koniec kariery
    38.Robert Sawina (Gdańsk) 27.05 1971 odnowa 2009 koniec kariery
    39.Krystian Pieszczek (Gdańsk) 23.09.1995 2010 2023 Rybnik/Rzeszów
    40.Patryk Beśko (Gdańsk) 03.05.1996 2011/2018 koniec kariery
    41.Krzysztof Wittstock (Gdańsk) 21.09.1995 2011 koniec kariery
    42.Dominik Kossakowski (Gdańsk) 05.06.1997 2012 koniec kariery
    43.Kamil Matyjas (Gdańsk) 26.10.1995 2012 koniec kariery
    44.Dawid Dawidowski (Gdańsk) 06.06.1997 2013 koniec kariery
    45.Aureliusz Bieliński (Gdańsk) 23.12.1997 2013 koniec kariery
    46.Karol Żupiński (Gdańsk) 03.06.2002 2017 2023 Poznań
    47.Jakub Staszewski (Gdańsk) 250ccm 08.11.2004 2018 koniec kariery
    48.Maciej Uszaruk (Gdańsk) 28.09.2000 2019 koniec kariery
    49.Amadeusz Szulist (Gdańsk) 03.07.2002 2019 koniec kariery
    50.Kacper Król (Gdańsk) 250ccm 02.01.2008 2021 2023 Gdańsk
    51.Jakub Kowalski (Gdańsk) 15.12.2006 2022 2023 Bydgoszcz
    52.Mateusz Łopuski (Gdańsk) 15.05.2007 2022 2023 Gdańsk/Wrocław
    53.Eryk Kamiński (Gdańsk) 13.04.2008 2023 2023 Gdańsk
    54.Bartosz Tyburski (Gdańsk) 28.05.2005 2023 2023 Gdańsk/Bydgoszcz

    Sezon 2023: startuje 7 zawodników


    Polonia Bydgoszcz:
    1.Robert Bonin (Bydgoszcz) 05.03.1973 1990 koniec kariery
    2.Tomasz Kamiński (Bydgoszcz) 12.02.1973 1990 koniec kariery
    3.Maciej Głód (Bydgoszcz) 15.15.1974 1991 koniec kariery
    4.Rafał Sznajder (Bydgoszcz) 08.03.1974 1992 koniec kariery
    5.Remigiusz Prus (Bydgoszcz) 04.05.1976 1992 koniec kariery
    6.Piotr Pietsch (Bydgoszcz) 05.05.1974 1993 koniec kariery
    7.Marcin Ryczek (Bydgoszcz) 28.07.1978 1994 koniec kariery
    8.Wojciech Malak (Bydgoszcz) 14.11.1977 1994 koniec kariery
    9.Dariusz Patynek (Bydgoszcz) 26.08.1978 1995 koniec kariery
    10.Seweryn Sznajder (Bydgoszcz) 21.02.1978 1995 koniec kariery
    11.Mirosław Duda (Bydgoszcz) 16.07.1977 1995 koniec kariery
    12.Marcin Maroszek (Bydgoszcz) 23.09.1978 1996 koniec kariery
    13.Paweł Mazur (Bydgoszcz) 15.07.1980 1997 koniec kariery
    14.Michał Robacki (Bydgoszcz) 03.08.1980 1997 koniec kariery
    15.Krzysztof Słaboń (Bydgoszcz) 21.02.1981 1998 koniec kariery
    16.Piotr Galczewski (Bydgoszcz) 15.04.1980 1998 koniec kariery
    17.Łukasz Stanisławski (Bydgoszcz) 12.10.1983 1999 koniec kariery
    18.Robert Umiński (Bydgoszcz) 17.04.1983 1999 koniec kariery
    19.Jakub Gabrych (Bydgoszcz) 24.04.1983 2000 koniec kariery
    20.Grzegorz Musiał (Bydgoszcz) 07.05.1984 2000 koniec kariery
    21.Paweł Wielewski (Bydgoszcz) 10.07.1984 2002 koniec kariery
    22.Grzegorz Czechowski (Bydgoszcz) 22.12.1985 2002 koniec kariery
    23.Marcin Jędrzejewski (Bydgoszcz) 10.04.1987 2003 2023 Piła
    24.Dariusz Pieprzka (Bydgoszcz) 08.03.1986 2004 koniec kariery
    25.Marcin Mazur (Bydgoszcz) 15.12.1987 2004 koniec kariery
    26.Michał Łopaczewski (Bydgoszcz) 02.05.1989 2005 koniec kariery
    27.Damian Adamczak (Bydgoszcz) 07.09.1991 2008 koniec kariery
    28.Szymon Woźniak (Bydgoszcz) 06.05.1993 2008 2023 Gorzów Wlkp.
    29.Mikołaj Curyło (Bydgoszcz) 06.12.1992 2008/2015 koniec kariery
    30.Mirosław Konieczny (Bydgoszcz) 12.04.1993 2008 koniec kariery
    31.Patryk Braun (Bydgoszcz) 19.04 1993 2009 koniec kariery
    32.Adrian Ojczenasz (Bydgoszcz) 21.04.1994 2010 koniec kariery
    33.Mikołaj Drożdżowski (Bydgoszcz) 11.03.1993 2010 koniec kariery
    34.Łukasz Wieliński (Bydgoszcz) 07.04.1993 2010/2012 koniec kariery
    35.Karol Jóźwik (Bydgoszcz) 11.05.1994 2011 koniec kariery
    36.Bartosz Bietracki (Bydgoszcz) 06.04.1995 2011 koniec kariery
    37.Patryk Drzystek (Bydgoszcz) 01.01.1997 2012 koniec kariery
    38.Szymon Grobelski (Bydgoszcz) 03.09.1996 2012 koniec kariery
    39.Mikołaj Trępała (Bydgoszcz) 30.04.1996 2012 koniec kariery
    40.Patryk Wolniewiński (Bydgoszcz) 02.12.1996 2012 koniec kariery
    41.Patryk Rydlewski (Bydgoszcz) 03.12.1998 2014 koniec kariery
    42.Patryk Sitarek (Bydgoszcz) 29.10.1997 2014 koniec kariery
    43.Arkadiusz Andrzejewski (Bydgoszcz) 27.08.1997 2014 koniec kariery
    44.Tomasz Orwat (Bydgoszcz) 23.05.1999 2015 2023 Rawicz
    45.Damian Stalkowski (Bydgoszcz) 26.07.1999 2015 koniec kariery
    46.Mateusz Jagła (Bydgoszcz) 06.02.1999 2016 koniec kariery
    47.Wiktor Przyjemski (Bydgoszcz) 23.05.2005 2020 2023 Bydgoszcz
    48.Hubert Gąsior (Bydgoszcz) 11.01.2005 2020 2023 Rawicz
    49.Bartosz Głogowski (Bydgoszcz) 27.05.2006 2021 2023 Piła
    50.Aaron Grysiak (Bydgoszcz) 250ccm 13.12.2006 2021 koniec kariery
    51.Adam Putkowski (Bydgoszcz) 250ccm 21.12.2008 2022 2023 Bydgoszcz
    52.Emil Maroszek (Bydgoszcz) 250ccm 09.08.2008 2022 2023 Bydgoszcz
    53.Bartosz Nowak (Bydgoszcz) 04.01.2004 2022 2023 Bydgoszcz
    54.Maksymilian Pawełczak (Bydgoszcz) 250ccm 21.09.2009 2022 2023 Bydgoszcz/Częstochowa

    Sezon 2023: startuje 10 zawodników


    GTŻ Grudziądz:
    1.Grzegorz Wiśniewski (Grudziądz) 15.08.1972 1990 koniec kariery
    2.Wojciech Zalewski (Grudziądz) 23.10.1972 1990 koniec kariery
    3.Krzysztof Ulawski (Grudziądz) 04.09.1973 1990 koniec kariery
    4.Piotr Markuszewski (Grudziądz) 20.04.1974 1991 koniec kariery
    5.Dariusz Danielewski (Grudziądz) 06.12.1973 1992 koniec kariery
    6.Dariusz Winnicki (Grudziądz) 16.10.1974 1992 koniec kariery
    7.Sebastian Walczyk (Grudziądz) 12.08.1976 1993 koniec kariery
    8.Wiesław Ośkiewicz (Grudziądz) 24.02.1978 1994 koniec kariery
    9.Sławomir Janiszewski (Grudziądz) 18.12.1976 1995 koniec kariery
    10.Robert Kędziora (Grudziądz) 07.01.1977 1995 koniec kariery
    11.Jacek Basiński (Grudziądz) 28.11.1977 1996 koniec kariery
    12.Grzegorz Knapp (Grudziądz) 18.03.1979 1997 koniec kariery
    13.Jacek Gniot (Grudziądz) 03.07.1971 1997 koniec kariery
    14.Maciej Kierzkowski (Grudziądz) 17.02.1982 1998 koniec kariery
    15.Wojciech Duda (Grudziądz) 13.08.1980 1998 koniec kariery
    16.Marcin Kryśkiewicz (Grudziądz) 02.02.1982 1999 koniec kariery
    17.Łukasz Dados (Grudziądz) 11.08.1982 1999 koniec kariery
    18.Arkadiusz Tkaczyk (Grudziądz) 24.06.1980 2000 koniec kariery
    19.Krzysztof Kempiński (Grudziądz) 05.03.1984 2001 koniec kariery
    20.Łukasz Piątkowski (Grudziądz) 02.08.1983 2001 koniec kariery
    21.Krzysztof Fujarski (Grudziądz) 27.02.1983 2001 koniec kariery
    22.Krzysztof Szczawiński (Grudziądz) 31.07.1985 2001 koniec kariery
    23.Krzysztof Buczkowski (Grudziądz) 30.04.1986 2002 2023 Zielona Góra
    24.Adam Adamczyk (Grudziądz) 18.08.1986 2003 koniec kariery
    25.Łukasz Chmielewski (Grudziądz) 27.06.1987 2004 koniec kariery
    26.Krystian Barański (Grudziądz) 23.09.1987 2004 koniec kariery
    27.Andrzej Cieślakowski (Grudziądz) 25.05.1989 2005 koniec kariery
    28.Artur Mroczka (Grudziądz) 02.11.1989 2006 2023 Piła
    29.Paweł Kaczorowski (Grudziądz) 12.09.1991 2008 koniec kariery
    30.Sebastian Banaś (Grudziądz) 20.08.1985 2008 koniec kariery
    31.Maciej Brzeziński (Grudziądz) 05.08.1992 2008 koniec kariery
    32.Piotr Tabaka (Grudziądz) 07.07 1990 2009 koniec kariery
    33.Karol Szychowski (Grudziądz) 13.11.1994 2010 koniec kariery
    34.Mateusz Rujner (Grudziądz) 13.02.1996 2011 koniec kariery
    35.Denis Niedzielski (Grudziądz) 21.11.1995 2012 koniec kariery
    36.Mateusz Danielewicz (Grudziądz) 28.01.1999 2014 koniec kariery
    37.Karol Marszałek (Grudziądz) 02.11.1999 2015 koniec kariery
    38.Damian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2017 koniec kariery
    39.Denis Zieliński (Grudziądz) 11.10.2002 2018 2023 Krosno
    40.Filip Nizgorski (Grudziądz) 03.10.2002 2018 koniec kariery
    41.Kacper Łobodziński (Grudziądz) 18.03.2004 2019 2023 Grudziądz
    42.Fabian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2019 koniec kariery
    43.Seweryn Orgacki (Grudziądz) 23.02.2005 2021 2023 Gdańsk
    44.Witkor Rafalski (Grudziądz) 02.12.2005 2021 2023 Grudziądz/Rzeszów
    45.Miłosz Wysocki (Grudziądz) 01.06.2004 2021 2023 Gdańsk
    46.Kacper Warduliński (Grudziądz) 11.02.2006 2021 2023 Grudziądz/Piła
    47.Oliwier Kaźmierski (Grudziądz) 27.06.2006 2022 2023 Grudziądz/Piła
    48.Dominik Miller (Grudziądz) 250ccm 12.02.2009 2022 2023 Grudziądz
    49.Jakub Wierucki (Grudziądz) 250ccm 21.01.2009 2022 2023 Grudziądz
    50.Kevin Małkiewicz (Grudziądz) 03.08.2007 2022 2023 Grudziądz/Wrocław
    51.Jan Przanowski (Grudziądz) 10.09.2007 2022 2023 Grudziądz
    52.Kacper Szarszewski (Grudziądz) 250ccm 28.01.2009 2022 2023 Grudziądz
    53.Konrad Pawłowski (Grudziądz) 17.07.2007 2023 2023 Grudziądz/Piła
    54.Jonasz Żyta (Grudziądz) 250ccm 27.07.2010 2023 2023 Grudziądz
    55.Kevin Iwański-Jaura (Grudziądz) 250ccm 20.01.2010 2023 2023 Grudziądz
    56.Wadim Tarasienko (Grudziądz) 12.05.1994 2023 2023 Grudziądz


    Sezon 2023: startuje 18 zawodników


    Ostrovia Ostrów Wlkp.
    1.Marek Latosi (Ostrów Wlkp.) 17.10.1973 1991 koniec kariery
    2.Tomasz Potasznik (Ostrów Wlkp.) 11.03.1975 1992 koniec kariery
    3.Tomasz Poprawski (Ostrów Wlkp.) 15.05.1976 1992 koniec kariery
    4.Paweł Łęcki (Ostrów Wlkp.) 30.01.1976 1992 koniec kariery
    5.Piotr Dymny (Ostrów Wlkp.) 23.03.1974 1992 koniec kariery
    6.Radosław Markowski (Ostrów Wlkp.) 19.06.1975 1992 koniec kariery
    7.Konrad Szymura (Ostrów Wlkp.) 31.01.1977 1994 koniec kariery
    8.Przemysław Cempel (Ostrów Wlkp.) 13.04.1979 1995 koniec kariery
    9.Przemysław Tajchert (Ostrów Wlkp.) 11.04.1978 1995 koniec kariery
    10.Tomasz Jędrzejak (Ostrów Wlkp.) 14.07.1979 1995 koniec kariery
    11.Krzysztof Japiński (Ostrów Wlkp.) 15.08.1979 1995 koniec kariery
    12.Damian Donder (Ostrów Wlkp.) 20.12.1978 1996 koniec kariery
    13.Karol Malecha (Ostrów Wlkp.) 26.05.1980 1996 koniec kariery
    14.Zbigniew Waczyński (Ostrów Wlkp.) 19.03.1963 1996 koniec kariery
    15.Marcin Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 20.10.1981 1998 koniec kariery
    16.Sławomir Mendera (Ostrów Wlkp.) 01.12.1981 1998 koniec kariery
    17.Michał Szczepaniak (Ostrów Wlkp.) 01.08.1983 1999 koniec kariery
    18.Adam Jaziewicz (Ostrów Wlkp.) 01.02.1984 2000 koniec kariery
    19.Piotr Tajchert (Ostrów Wlkp.) 06.12.1985 2002 koniec kariery
    20.Mariusz Grabicki (Ostrów Wlkp.) 15.10.1984 2002 koniec kariery
    21.Marcin Liberski (Ostrów Wlkp.) 10.04.1987 2003 koniec kariery
    22.Sebastian Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 26.03.1987 2003 koniec kariery
    23.Bartosz Kwiatkowski (Ostrów Wlkp.) 03.08.1987 2003 koniec kariery
    24.Roger Lewandowski (Ostrów Wlkp.) 28.11.1988 2005 koniec kariery
    25.Emil Idziorek (Ostrów Wlkp.) 13.12.1989 2006 koniec kariery
    26.Karol Sroka (Ostrów Wlkp.) 10.09.1989 2006 koniec kariery
    27.Piotr Szóstak (Ostrów Wlkp.) 02.11.1990 2007 koniec kariery
    28.Mateusz Gorzelańczyk (Ostrów Wlkp.) 18.09.1990 2007/2016 koniec kariery
    29.Michał Kryjom (Ostrów Wlkp.) 10.03.1989 2007 koniec kariery
    30.Patryk Kociemba (Ostrów Wlkp.) 14.04 1993 2009 koniec kariery
    31.Łukasz Sówka (Ostrów Wlkp.) 07.11 1993 2009 koniec kariery
    32.Mariusz Staszewski (Ostrów Wlkp.) 25.02.1975 odnowa 2009 koniec kariery
    33.Piotr Świdziński (Ostrów Wlkp.) 22.07 1992 2009 koniec kariery
    34.Damian Albrecht (Ostrów Wlkp.) 19.02.1994 2012 koniec kariery
    35.Kamil Matuszak (Ostrów Wlkp.) 14.07.1996 2012 koniec kariery
    36.Szymon Błocian (Ostrów Wlkp.) 30.10.1994 2013 koniec kariery
    37.Dawid Domagała (Ostrów Wlkp.) 16.02.1997 2013 koniec kariery
    38.Konrad Matuszewski (Ostrów Wlkp.) 13.12.1996 2013 koniec kariery
    39.Artur Winiarski (Ostrów Wlkp.) 11.09.1996 2013 koniec kariery
    40.Norbert Krakowiak (Ostrów Wlkp.) 28.07.1999 2014 2023 Grudziądz/Poznań
    41.Dawid Kostecki (Ostrów Wlkp.) 04.07.1999 2015 koniec kariery
    42.Krzysztof Oleksy (Ostrów Wlkp.) 18.07.1997 2017 koniec kariery
    43.Maksymilan Bogdanowicz (Ostrów Wlkp.) 04.03.1998 2017 koniec kariery
    44.Sebastian Szostak (Ostrów Wlkp.) 17.09.2003 2018 2023 Ostrów Wlkp.
    45.Kacper Grzelak (Ostrów Wlkp.) 22.11.2003 2019 2023 Ostrów Wlkp/Lublin
    46.Jakub Krawczyk (Ostrów Wlkp.) 01.02.2004 2019 2023 Ostrów Wlkp.
    47.Jakub Poczta (Ostrów Wlkp.) 08.01.2004 2019 2023 Ostrów Wlkp.
    48.Filip Seniuk (Ostrów Wlkp.) 18.09.2007 2022 2023 Ostrów Wlkp.
    49.Franciszek Dymowski (Ostrów Wlkp.) 250ccm 30.06.2008 2022 2023 Ostrów Wlkp.
    50.Paweł Sitek (Ostrów Wlkp.) 250ccm 12.11.2008 2022 2023 Ostrów Wlkp.
    51.Kornel Nowak (Ostrów Wlkp.) 250ccm 02.05.2009 2022 2023 Ostrów Wlkp.
    52.Gracjan Szostak (Ostrów Wlkp.) 30.11.2007 2023 2023 Ostrów Wlkp.
    53.Tobiasz Potasznik (Ostrów Wlkp.) 31.01.2008 2023 2023 Ostrów Wlkp.
    54.Nikodem Łuczak (Ostrów Wlkp.) 27.03.2010 2023 2023 Ostrów Wlkp.

    Sezon 2023: startuje 12 zawodników


    Sparta Wrocław:
    1.Maciej Szczekot (Wrocław) 17.06.1973 1990 koniec kariery
    2.Zenon Zakrzewski (Wrocław) 09.03.1972 1990 koniec kariery
    3.Ryszard Jasik (Wrocław) 18.01.1974 1991 koniec kariery
    4.Krzysztof Zieliński (Wrocław) 04.03.1972 1991 koniec kariery
    5.Ryszard Jasik (Wrocław) 18.01.1974 1992 koniec kariery
    6.Tomasz Kobryń (Wrocław) 30.08.1974 1992 koniec kariery
    7.Mirosław Sakowski (Wrocław) 07.11.1974 1992 koniec kariery
    8.Wiktor Iwański (Wrocław) 20.02.1974 1993 koniec kariery
    9.Artur Jędrzejczyk (Wrocław) 10.05.1976 1994 koniec kariery
    10.Rafał Haj (Wrocław) 30.05.1978 1994 koniec kariery
    11.Bartłomiej Bardecki (Wrocław) 02.02.1978 1994 koniec kariery
    12.Adrian Górecki (Wrocław) 20.04.1978 1995 koniec kariery
    13.Michał Jańczak (Wrocław) 29.04.1979 1995 koniec kariery
    14.Grzegorz Protasiewicz (Wrocław) 05.08.1979 1996 koniec kariery
    15.Krzysztof Świder (Wrocław) 15.06.1980 1996 koniec kariery
    16.Marcin Łasisz (Wrocław) 07.03.1979 1996 koniec kariery
    17.Andrzej Zieja (Wrocław) 14.10.1980 1997/2005 koniec kariery
    18.Krzysztof Krawczyk (Wrocław) 24.11.1980 1997 koniec kariery
    19.Bartosz Stanek (Wrocław) 26.03.1981 1997 koniec kariery
    20.Marcin Łysowski (Wrocław) 23.05.1981 1997 koniec kariery
    21.Artur Bogińczuk (Wrocław) 16.01.1982 1998 koniec kariery
    22.Piotr Świderski (Wrocław) 11.05.1983 1999 koniec kariery
    23.Wojciech Kotwicki (Wrocław) 08.04.1983 2001 koniec kariery
    24.Roni Jamroży (Wrocław) 12.11.1985 2002 koniec kariery
    25.Adrian Płuska (Wrocław) 20.10.1985 2002 koniec kariery
    26.Andrzej Ruszkiewicz (Wrocław) 05.07.1987 2004 koniec kariery
    27.Mateusz Jaworski (Wrocław) 06.11.1987 2005 koniec kariery
    28.Marek Czerwiński (Wrocław) 22.07 1988 2005/2009 koniec kariery
    29.Bartłomiej Kozaczuk (Wrocław) 22.07.1988 2005 koniec kariery
    30.Maciej Janowski (Wrocław) 06.08.1991 2007 2023 Wrocław
    31.Marek Łozowicki (Wrocław) 22.02.1993 2008 koniec kariery
    32.Patryk Malitowski (Wrocław) 30.10 1993 2009 koniec kariery
    33.Michał Rowiński (Wrocław) 02.11 1993 2009 koniec kariery
    34.Mateusz Gradka (Wrocław) 14.08.1994 2011 koniec kariery
    35.Mike Trzensiok (Wrocław) 08.11.1996 2012 koniec kariery
    36.Przemysław Liszka (Wrocław) 24.07.2000 2015 koniec kariery
    37.Jarosław Krzywosz (Wrocław 13.02.1999 2015 koniec kariery
    38.Mateusz Dul (Wrocław) 07.04.2002 2018 2023 Łódź
    39.Wiktoria Garbowska (Wrocław) 24.09.2001 2018 koniec kariery
    40.Mateusz Gzyl (Wrocław) 17.04.2002 2018 2023 Tarnów
    41.Mateusz Panicz (Wrocław) 05.05.2004 2019 2023 Wrocław
    42.Gleb Czugunow (Wrocław) 17.12.1999 2020 2023 Grudziądz
    43.Dawid Rybak (Wrocław) 01.09.2004 2021 2023 Wrocław
    44.Jakub Wiatrowski (Wrocław) 19.08.2004 2021 2023 Wrocław
    45.Eryk Farański (Wrocław) 250ccm 06.03.2008 2021 2023 Wrocław
    46.Kacper Andrzejewski (Wrocław) 23.03.2007 2022 2023 Wrocław
    47.Jakub Panicz (Wrocław) 250ccm 23.02.2008 2022 2023 Wrocław
    48.Tymon Kotala (Wrocław) 250ccm 09.05.2008 2022 2023 Wrocław
    49.Rafał Grzędziński (Wrocław) 250ccm 21.01.2010 2023 2023 Wrocław
    50.Nikodem Mikołajczyk (Wrocław) 04.08.2007 2023 2023 Wrocław
    51.Michał Obst (Wrocław) 250ccm 02.09.2010 2023 2023 Wrocław
    52.Michał Starzak (Wrocław) 250ccm 13.06.2010 2023 2023 Wrocław
    53.Artem Łaguta (Wrocław) 13.11.1990 2023 2023 Wrocław

    Sezon 2023: startuje 16 zawodników


    Victoria/Polonia Piła
    1.Jacek Pokora (Piła) 14.11.1971 1992 koniec kariery
    2.Rafał Dobrucki (Piła) 27.12.1976 1993 koniec kariery
    3.Marceli Dubicki (Piła) 15.01.1977 1993 koniec kariery
    4.Przemysław Piechocki (Piła) 24.05.1976 1993 koniec kariery
    5.Robert Gwara (Piła) 17.12.1976 1993 koniec kariery
    6.Rafał Kowalski (Piła) 31.03.1976 1993 koniec kariery
    7.Marek Andruszkiewicz (Piła) 08.10.1977 1994 koniec kariery
    8.Jacek Pionke (Piła) 02.05.1978 1994 koniec kariery
    9.Mariusz Franków (Piła) 02.05.1978 1995 koniec kariery
    10.Rafał Okoniewski (Piła) 26.01.1980 1996 koniec kariery
    11.Krzysztof Pecyna (Piła) 14.09.1978 1996 koniec kariery
    12.Waldemar Fons (Piła) 09.11.1977 1996 koniec kariery
    13.Marcin Jeleńkowski (Piła) 07.05.1981 1997 koniec kariery
    14.Radosław Maciejewski (Piła) 27.11.1973 1998 koniec kariery
    15.Tomasz Gapiński (Piła) 08.07.1982 1998 2023 Łódź
    16.Mirosław Giżycki (Piła) 28.06.1982 1998 koniec kariery
    17.Jarosław Hampel (Piła) 17.04.1982 1998 2023 Lublin
    18.Michał Łozicki (Piła) 04.11.1981 1998 koniec kariery
    19.Andy Smith (Piła) 25.05.1966 1999 koniec kariery
    20.Robert Miśkowiak (Piła) 21.11.1983 2000 koniec kariery
    21.Krystian Klecha (Piła) 30.04.1984 2001 koniec kariery
    22.Łukasz Nowak (Piła) 17.02.1984 2001 koniec kariery
    23.Andrzej Rzepka (Piła) 03.04.1969 2001 odnowa koniec kariery
    24.Jarosław Olszewski (Piła) 27.01.1969 2002 odnowa koniec kariery
    25.Mateusz Szczepaniak (Piła) 10.02.1987 2003 2023 Grudziądz/Bydgoszcz
    26.Rafał Krygiel (Piła) 07.05.1988 2004 koniec kariery
    27.Marcin Podlaszewski (Piła) 23.04.1991 2007 koniec kariery
    28.Artur Pakiet (Piła) 19.01 1991 2009 koniec kariery
    29.Patryk Dolny (Piła) 06.11.1993 2010 koniec kariery
    30.Dawid Wiwatowski (Piła) 02.07.1991 2010/2018 koniec kariery
    31.Radosław Małuch (Piła) 06.01.1994 2010 koniec kariery
    32.Sajmon Paczewski (Piła) 07.09.1993 2011 koniec kariery
    33.Bartosz Łapacz(Piła) 23.01.1993 2012 koniec kariery
    24.Arkadiusz Pawlak (Piła) 09.09.1995 2012 koniec kariery
    35.Piotr Rybak (Piła) 01.01.1993 2012 koniec kariery
    36.Karol Pluta (Piła) 09.12.1996 2012 koniec kariery
    37.Paweł Kowalewski (Piła) 14.02.1984 odnowienie 2002/2012 koniec kariery
    38.Marcin Kraft (Piła) 11.05.1995 2013 koniec kariery
    39.Kacper Grzegorczyk (Piła) 09.12.1997 2014 koniec kariery
    40.Dominik Kołacki (Piła) 11.03.1994 2014 koniec kariery
    41.Jarosław Paliwoda (Piła) 09.08.1994 2015 koniec kariery
    42.Piotr Gryszpiński (Piła) 29.08.2000 2017 2023 Piła
    43.Krystian Iwański (Piła) 23.10.2002 2017 koniec kariery
    44.Oskar Rowecki (Piła) 08.12.2000 2017 koniec kariery
    45.Dariusz Karwacki (Piła) 03.01.1973 2017 koniec kariery
    46.Marcin Ogrodnik (Piła) 28.12.2004 2022 2023 Piła

    Sezon 2023: startuje 5 zawodników


    KSM Krosno:
    1.Maciej Bargiel (Krosno) 28.12.1973 1990 koniec kariery
    2.Artur Leśniak (Krosno) 20.05.1972 1990 koniec kariery
    3.Roman Raś (Krosno) 25.03.1974 1990 koniec kariery
    4.Ireneusz Kwieciński (Krosno) 19.12.1974 1991 koniec kariery
    5.Paweł Grygolec (Krosno) 26.06.1974 1991 koniec kariery
    6.Sławomir Tabak (Krosno) 20.03.1975 1992 koniec kariery
    7.Wojciech Kiełbasa (Krosno) 19.04.1973 1992 koniec kariery
    8.Mariusz Guzik (Krosno) 02.10.1975 1993 koniec kariery
    9.Jerzy Graba (Krosno) 12.05.1975 1994 koniec kariery
    10.Mariusz Pikul (Krosno) 27.05.1979 1995 koniec kariery
    11.Mariusz Rygiel (Krosno) 01.07.1976 1995 koniec kariery
    12.Mirosław Szczurek (Krosno) 19.08.1982 1998 koniec kariery
    13.Karol Winiarski (Krosno) 23.12.1979 1998 koniec kariery
    14.Paweł Żelazo (Krosno) 15.11.1980 2000 koniec kariery
    15.Stanisław Kozik (Krosno) 29.07.1980 2000 koniec kariery
    16.Arkadiusz Stasik (Krosno) 12.01.1976 2000 odnowa koniec kariery
    17.Grzegorz Hejnar (Krosno) 24.05.1977 2001 koniec kariery
    18.Piotr Kubit (Krosno) 20.10.1983 2001 koniec kariery
    19.Daniel Nowotyński (Krosno) 29.04.1983 koniec kariery
    20.Krzysztof Bęben (Krosno) 27.06.1986 2003 koniec kariery
    21.Jakub Trygar (Krosno) 08.01.1986 2003 koniec kariery
    22.Daniel Bienia (Krosno) 10.12.1987 2005 koniec kariery
    23.Piotr Machnik (Krosno) 13.03.1990 2006 koniec kariery
    24.Paweł Machnik (Krosno) 28.10 1991 2009 koniec kariery
    25.Mateusz Wieczorek (Krosno) 09.03.1995 2010 koniec kariery
    26.Piotr Szmyd (Krosno) 27.06.1977 2015 koniec kariery
    27.Konrad Stec (Krosno) 15.06.1999 2017 koniec kariery
    28.Kacper Przybylski (Krosno) 06.11.2003 2019 koniec kariery
    29.Patryk Nater (Krosno) 29.06.2004 2021 2023 Rawicz
    30.Kacper Szopa (Krosno) 18.01.2006 2022 2023 Krosno/Piła
    31.Miłosz Grygolec (Krosno) 20.09.2006 2022 2023 Krosno/Łódź
    32.Arkadiusz Kordek (Krosno) 250ccm 11.01.2009 2022 2023 Krosno
    33.Oskar Kręglicki (Krosno) 250ccm 15.07.2009 2023 2023 Krosno
    34.Miłosz Duda (Krosno) 14.11.2006 2023 2023 Krosno
    35.Jakub Wieszczak (Krosno) 16.04.2006 2023 2023 Krosno
    36.Jakub Woźnik (Krosno) 27.04.2006 2023 2023 Krosno

    Sezon 2023: startuje 8 zawodników


    Kolejarz/Hawi Racing Team Opole:
    1.Andrzej Świerc (Opole) 16.02.1977 1994 koniec kariery
    2.Sylwester Dudkiewicz (Opole) 31.12.1976 1995 koniec kariery
    3.Piotr Olszak (Opole) 29.12.1975 1995 koniec kariery
    4.Mirosław Podchorodecki (Opole) 12.02.1976 1995 koniec kariery
    5.Zbigniew Szprejda (Opole) 03.10.1978 1996 koniec kariery
    6.Ryszard Klyk (Opole) 02.04.1980 1996 koniec kariery
    7.Przemysław Pyzik (Opole) 20.08.1982 1999 koniec kariery
    8.Marcin Klyk (Opole) 31.01.1984 2000 koniec kariery
    9.Sławomir Gross (Opole) 08.04.1981 2000 koniec kariery
    10.Marcin Sekula (Opole) 08.11.1984 2001 długi tor
    11.Grzegorz Blaut (Opole) 03.09.1984 2001 koniec kariery
    12.Łukasz Kasperek (Opole) 11.05.1985 2002 koniec kariery
    13.Tomasz Szmidt (Opole) 13.07.1985 2002 koniec kariery
    14.Szymon Kowolik (Opole) 31.11.1984 2004 koniec kariery
    15.Paweł Koy (Opole) 14.08.1987 2005 koniec kariery
    16.Marcin Koj (Opole) 27.03.1988 2005 koniec kariery
    17.Paweł Chudy (Opole) 10.02.1989 2007 koniec kariery
    18.Kamil Lisoń (Opole) 25.11.1992 2010 koniec kariery
    19.Piotr Czerwiński (Opole) 04.04.1993 2010 koniec kariery
    20.Damian Dróżdż (Opole) 20.12.1996 2013 2023 Rawicz
    21.Michał Kordas (Opole) 07.08.1995 2013 koniec kariery
    22.Jędrzej Zając (Opole) 24.02.1997 2015 koniec kariery
    23.Tomasz Gąsior (Opole) 27.11.1998 2015 koniec kariery
    24.Tomasz Olczak (Opole) 02.07.1997 2016 koniec kariery
    25.Kamil Kamiński (Opole) 11.07.1997 2016 koniec kariery
    26.Dawid Kołodziej (Opole) 18.05.2001 2018 koniec kariery
    27.Oskar Stępień (Opole) 11.05.2005 2021 2023 Opole
    28.Jakub Fabisz (Opole) 01.01.2005 2022 2023 Opole
    29.Kacper Linek-Rekus (Opole) 06.05.2004 2022 2023 Opole
    30.Dastin Łukaszczyk (Opole) 09.04.2008 2023 2023 Opole
    31.Kacper Sajdak (Opole) 31.12.2006 2023 2023 Opole

    Sezon 2023: startuje 7 zawodników


    Śląsk Świętochłowice:
    1.Arkadiusz Jurasik (Świętochłowice) 10.03.1974 1990 koniec kariery
    2.Andrzej Musiolik (Świętochłowice) 19.02.1968 1991 odnowa koniec kariery
    3.Sebastian Kowolik (Świętochłowice) 05.08.1976 1992 koniec kariery
    4.Rafał Chiński (Świętochłowice) 05.12.1975 1992 koniec kariery
    5.Arkadiusz Owsięga (Świętochłowice) 23.07.1976 1993 koniec kariery
    6.Aleksander Zając (Świętochłowice) 26.08.1977 1994 koniec kariery
    7.Robert Gałecki (Świętochłowice) 24.04.1975 1995 koniec kariery
    8.Adam Brenzak (Świętochłowice) 19.03.1977 1995 koniec kariery
    9.Jacek Folkert (Świętochłowice) 18.02.1979 1995 koniec kariery
    10.Janusz Bednarski (Świętochłowice) 16.04.1979 1996 koniec kariery
    11.Mirosław Głowania (Świętochłowice) 15.03.1980 1996 koniec kariery
    12.Rafał Bagiński (Świętochłowice) 15.10.1980 1997 koniec kariery
    13.Tomasz Krzykowski (Świętochłowice) 15.10.1982 1999 koniec kariery
    14.Tomasz Nicpoń (Świętochłowice) 09.09.1983 2001 koniec kariery
    15.Marcin Bełkot (Świętochłowice) 24.02.1984 2002 koniec kariery
    16.Grzegorz Stróżyk (Świętochłowice) 26.05.1988 2008 koniec kariery
    17.Mateusz Pacek (Świętochłowice) 25.07.1998 2016 2023 Świętochłowice
    18.Kamil Tomoszewski (Świętochłowice) 27.07.1996 2016 koniec kariery
    19.Piotr Podyma (Świętochłowice) 02.04.2001 2017 koniec kariery
    20.Marcel Krzykowski (Świętochłowice) 14.02.2003 2018 2023 Świętochłowice
    21.Łukasz Szczęsny (Świętochłowice) 16.05.2003 2018 koniec kariery
    22.Bartłomiej Kubica (Świętochłowice) 250ccm 17.04.2010 Świętochłowice

    Sezon 2023: startuje 3 zawodników


    Kolejarz Rawicz:
    1.Łukasz Aleksander (Rawicz) 29.04.1979 1997 koniec kariery
    2.Damian Pakosz (Rawicz) 21.08.1978 1997 koniec kariery
    3.Tomasz Wojcieszak (Rawicz) 12.10.1979 1997 koniec kariery
    4.Robert Ruszkiewicz (Rawicz) 22.08.1979 1998 koniec kariery
    5.Karol Pludra (Rawicz) 11.06.1983 2000 koniec kariery
    6.Marcin Nowaczyk (Rawicz) 17.11.1984 2001/2023 Rawicz
    7.Damian Nowak (Rawicz) 03.09.1984 2002 koniec kariery
    8.Bolesław Kułtucki (Rawicz) 02.07.1974 2003/2005 koniec kariery
    9.Robert Kazimierczak (Rawicz) 08.02.1984 2002 koniec kariery
    10.Marcin Kędziora (Rawicz) 08.08.1986 2002 koniec kariery
    11.Krzysztof Nowacki (Rawicz) 08.03.1986 2003 koniec kariery
    12.Paweł Sikora (Rawicz) 26.04.1987 2003 koniec kariery
    13.Marcel Kajzer (Rawicz) 16.04.1990 2006 koniec kariery
    14.Marcin Riedel (Rawicz) 13.09.1995 2012 koniec kariery
    15.Sebastian Niedźwiedź (Rawicz) 08.03.1997 2013 koniec kariery
    16.Nikita Korolew (Rawicz) 27.04.1996 2016 2023 lic. łotweska
    17.Kacper Klimek (Rawicz) 11.12.2006 2022 2023 Rawicz
    18.Franciszek Majewski (Rawicz) 28.12.2006 2022 2023 Rawicz
    19.Krystian Gręda (Rawicz) 250ccm 10.04.2009 2022 2023 Rawicz/Wrocław
    20.Jakub Malina (Rawicz) 250ccm 19.08.2009 2023 2023 Rawicz/Grudziądz
    21.Filip Pawlak (Rawicz) 250ccm 30.04.2010 2023 2023 Rawicz


    Sezon 2023: startuje 7 zawodników


    Orzeł Łódź:
    1.Sławomir Figiel (Łódź) 03.01.1974 1994 koniec kariery
    2.Sylwester Klimczak (Łódź) 30.12.1976 1995 koniec kariery
    3.Marcin Piec (Łódź) 14.12.1977 1995 koniec kariery
    4.Krzysztof Jatczak (Łódź) 14.05.1976 1995 koniec kariery
    5.Robert Woźniak (Łódź) 26.03.1979 1996 koniec kariery
    6.Adam Gortat (Łódź) 20.03.1982 1999 koniec kariery
    7.Jakub Jąder (Łódź) 31.08.1982 1999 koniec kariery
    8.Mariusz Bury (Łódź) 07.04.1978 1999 koniec kariery
    9.Marcin Kmieć (Łódź) 25.10.1981 1999 koniec kariery
    10.Tomasz Nowicki (Łódź) 18.02.1985 2001 koniec kariery
    11.Jacek Pokorski (Łódź) 09.01.1986 2003 koniec kariery
    12.Sebastian Kasprzak (Łódź) 13.05.1985 2003 koniec kariery
    13.Jakub Rogala (Łódź) 11.11.1985 2003 koniec kariery
    14.Mateusz Błażykowski (Łódź) 29.10.2000 2016 koniec kariery
    15.Josh Grajczonek (Łódź) 05.02.1990 2018 2023 lic. australijska
    16.Aleksander Grygolec (Łódź) 03.07.2003 2019 2023 Łódź
    17.Oskar Kołak (Łódź) 20.08.2002 2021 2023 Gdańsk
    18.Jakub Kiciński (Łódź) 24.10.2007 2023 2023 Łódź
    19.Kacper Zieliński (Łódź) 250ccm 27.12.2009 2023 2023 Łódź
    20.Tomasz Szeląg (Łódź) 18.11.2007 2023 2023 Łódź

    Sezon 2023: startuje 6 zawodników


    Wanda Kraków:
    1.Tomasz Krotysz (Kraków) 04.05.1974 1993 koniec kariery
    2.Mirosław Bularski (Kraków) 21.09.1977 1994 koniec kariery
    3.Paweł Włodarczyk (Kraków) 25.04.1979 1995 koniec kariery
    4.Dariusz Fijałkowski (Kraków) 08.02.1979 1995 koniec kariery
    5.Sławomir Piskorz (Kraków) 25.09.1976 1995 koniec kariery
    6.Marcin Maniak (Kraków) 25.07.1977 1995 koniec kariery
    7.Bartłomiej Fijałkowski (Kraków) 13.12.1976 1995 koniec kariery
    8.Dariusz Grudniak (Kraków) 10.01.1979 1996 koniec kariery
    9.Marek Remian (Kraków) 15.01.1967 1998 koniec kariery
    10.Marcin Rudzki (Kraków) 19.02.1980 1998 koniec kariery
    11.Bartłomiej Kowalski (Kraków) 04.03.2002 2017 2023 Wrocław
    12.Kamil (Kiełbasa) Marciniec (Kraków) 30.06.2001 2017 koniec kariery

    Sezon 2023: startuje 1 zawodnik


    Inter Polan Rzeszów:
    1.Krzysztof Martynuska (Rzeszów) 05.09.1979 1996 koniec kariery
    2.Sławomir Oleszko (Rzeszów) 22.06.1977 1996 koniec kariery
    3.Bartłomiej Czachor (Rzeszów) 25.06.1978 1996 koniec kariery
    4.Piotr Skoczylas (Rzeszów) 18.06.1979 1996 koniec kariery
    5.Marcin Lipa (Rzeszów) 12.01.1980 1996 koniec kariery
    6.Robert Paśko (Rzeszów) 20.04.1979 1996 koniec kariery
    7.Grzegorz Żuk (Rzeszów) 24.01.1979 1996 koniec kariery
    8.Jarosław Kalinowski II (Rzeszów) 14.01.1979 1996 koniec kariery
    9.Michał Sekreta (Rzeszów) 29.11.1979 1996 koniec kariery


    Sezon 2023: startuje 0 zawodników


    PSŻ Poznań:
    1.Robert Grześkowiak (Poznań) 04.05.1971 1991 odnowa koniec kariery
    2.Patryk Głowania (Poznań) 08.11 1992 2009 koniec kariery
    3.Adam Dyczko (Poznań) 07.01 1992 2009 koniec kariery
    4.Adrian Kozłowski (Poznań) 05.07 1992 2009 koniec kariery
    5.Rafał Dąbrowski (Poznań) 15.06 1993 2009/2012 koniec kariery
    6.Bartosz Przybylski (Poznań) 16.05.1991 2010 koniec kariery

    Sezon 2023: startuje 0 zawodników


    Kołodziej Racing Speedway School Tarnów:
    1.Patryk Zieliński (Tarnów) 22.07.2002 2022 koniec kariery
    2.Miłosz Cichy (Tarnów) 14.11.2002 2018 koniec kariery
    3.Hubert Banaś (Tarnów) 21.02.2004 2019 koniec kariery
    4.Jakub Sroka (Tarnów) 27.12.2002 2019 2023 Łódź/Opole
    5.Szymon Bańdur (Tarnów) 12.07.2006 2022 2023 Krosno/Tarnów

    Sezon 2023: startuje 2 zawodników


    Żaki Taczanów:
    1.Maciej Piaszczyński (Taczanów) 28.05.1989 2005 koniec kariery
    2.Rafał Konopka (Taczanów) 12.11.1992 2012 koniec kariery
    3.Przemysław Jędraszyk (Taczanów) 29.12.1985 2014 koniec kariery

    Sezon 2023: startuje 0 zawodników

    Rybki Rybnik:
    1.Kamil Cieślar (Rybnik) 08.01.1992 2008 koniec kariery
    2.Kacper Woryna (Rybnik) 31.08.1996 2012 2023 Częstochowa
    3.Dawid Piestrzyński (Rybnik) 250ccm 29.07.2007 2020 koniec kariery

    Sezon 2023: startuje 1 zawodnik


    AKŻ Chóragan Zielona Góra:
    1.Tomasz Dutka (Zielona Góra) 31.07.1983 2015 koniec kariery
    2.Adam Chwiałkowski (Zielona Góra) 30.06.1981 2015 koniec kariery

    Sezon 2023: startuje 0 zawodników


    BTS Bydgoszcz:
    1.Oskar Ajtner-Gollob (Bydgoszcz) 25.07.1995 2011/2021 koniec kariery

    Sezon 2023: startuje 0 zawodników

    Orlęta Mirków:
    1.Paweł Busz (Mirków) 21.07.1992 2012 koniec kariery

    Sezon 2023: startuje 0 zawodników

    Orlęta Bąków:
    1.Klaudia Szmaj (Bąków) 17.12.1996 2013 koniec kariery

    Sezon 2023: startuje 0 zawodników

    Gwardia Warszawa:
    1.Marcin Hoffmann (Warszawa) 15.10.1984 2002/2019 koniec kariery

    Sezon 2023: startuje 0 zawodników

    WKM Wschowa:
    1.Jakub Miśkowiak (Wschowa) 03.08.2001 2017 2023 Częstochowa

    Sezon 2023: startuje 1 zawodnik

    Automobilklub Gorzowski Gorzów:
    1.Nikodem Bartoch (Gorzów) 16.09.2001 2017 2023 Rawicz

    Sezon 2023: startuje 1 zawodnik

    Stowarzyszenie Lamba Rzeszów:
    1.Bartosz Bańbor (Rzeszów) 13.01.2007 2022 2023 Lublin

    Sezon 2023: startuje 1 zawodnik

  13. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi marcin_speedway za jego przydatny post!

    AlterEgo (11-10-2023), Daniello (14-12-2023), Semen (14-12-2023), chrzan (03-10-2023), kingpin (03-10-2023)

  14. Powrót do góry    #822
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 109 w 63 postach
    Ale Łagute, Emila i Tarasienke to można było nie uwzględniać

  15. Powrót do góry    #823
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    54.Bartosz Jaworski (Lublin) 10.08.2007 2022 2023 Lublin
    55.Julian Więckowski (Lublin) 250ccm 05.05.2008 2022 2023 Lublin


    46.Kacper Andrzejewski (Wrocław) 23.03.2007 2022 2023 Wrocław
    47.Jakub Panicz (Wrocław) 250ccm 23.02.2008 2022 2023 Wrocław
    48.Tymon Kotala (Wrocław) 250ccm 09.05.2008 2022 2023 Wrocław


    To są licencje najbogatszych klubów w 2022 r.

    Mam pytanie - ile muszą wpłacić do kasy
    "maf@i"
    za szkolenie ?
    A może czekają na nagrodę ?

  16. Powrót do góry    #824
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,408
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 2,269 w 1,240 postach
    W celu wyciągnięcia wątku w górę cytuję info zamieszczone na stronie PZM-otu.
    W dniu 26 marca 2024 r. w Ostrowie Wlkp. odbył się egzamin na licencję Ż i 250cc.

    Pozytywne wyniki egzaminu uzyskali:

    Licencja żużlowa:

    Kamil Witkowski - 2008 - Unia Leszno SSA
    Mikołaj Duchiński - 2009 - KS Toruń SA
    Ksawery Słomski - 2008 - KS Toruń SA
    Adam Putkowski - 2008 - ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
    Emil Maroszek - 2008 - ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
    Franciszek Dymowski - 2008 - TŻ Ostrovia SA
    Paweł Sitek - 2008 - TŻ Ostrovia SA
    Marcel Kowolik - 2008 - WTS SA Wrocław

    Licencja 250cc:

    Kacper Sobkowiak - 2010 - Stal Gorzów Wlkp. SA
    Piotr Reszka - 2010 - KS ROW Rybnik SA
    Mikołaj Sanocki - 2009 - Wilki Krosno SA
    Robert Downar - 2009 - KS Toruń SA


    Czy Donald Tusk przywróci święto 22 lipca?
    Są spore szanse na to, że tak. W końcu tradycja zobowiązuje.

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •