Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 496 to 530 of 530

Thread: Tegoroczni licencjaci - informacje, zdjcia...

1. Back To Top    #496
    Ekspert sobotch's Avatar
    Thanks
    1,539
    Quote Originally Posted by vicar View Post
    Wic oglnie poziom wszystkich krajowych zawodnikw by gorszy. Ale byo ich wicej. Pytanie - co lepsze?
    Pikna manipulacja, naprawd. Wystarczy jeden najgupszy przykad, eby tez obali, zatem napisz tylko, e Rafa Dobrucki by lepszym zawodnikiem od Szymona Woniaka.
    Praw rk zadaj bl, lew rk zadaj mier - chyba, e jeste makutem, to zadaj odwrotnie.

2. Back To Top    #497
    Ekspert j-rules's Avatar
    Thanks
    3,145
    No chcialbym widziec, jak to czolowi juniorzy dzisiejszej ligi wymiataja w tamtych czasach na owczesnych torach.
    Prawdopodobnie nie wyjechaliby wcale do biegu a czy jest to gorsze od zjechania na murawe to nie jestem w stanie stwierdzic.
    odpowied c) - czytam cae sportsboard.pl dla beki

3. Back To Top    #498
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    713
    Quote Originally Posted by sobotch View Post
    Pikna manipulacja, naprawd. Wystarczy jeden najgupszy przykad, eby tez obali, zatem napisz tylko, e Rafa Dobrucki by lepszym zawodnikiem od Szymona Woniaka.
    A Ty to dajc jeden przykad nie robisz manipulacji A ja np przyrwnam Woniaka do Dariusza Stenki. I co?

Quote Originally Posted by j-rules View Post
    No chcialbym widziec, jak to czolowi juniorzy dzisiejszej ligi wymiataja w tamtych czasach na owczesnych torach.
    Prawdopodobnie nie wyjechaliby wcale do biegu a czy jest to gorsze od zjechania na murawe to nie jestem w stanie stwierdzic.
    A wczenie wtedy wymiatali? W Europie byli pozamiatani, na lig zagraniczn si nie nadawali. A jak jest dzi?
    Hidden Content - po prostu speedway!

4. Back To Top    #499
    Ekspert sobotch's Avatar
    Thanks
    1,539
    Napisae, e wszyscy, to si odniosem. Do tej pory to do mnie si czepiano o kade swko, to ja wreszcie te mog.
    Praw rk zadaj bl, lew rk zadaj mier - chyba, e jeste makutem, to zadaj odwrotnie.

5. Back To Top    #500
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    713
    Quote Originally Posted by sobotch View Post
    Napisae, e wszyscy, to si odniosem. Do tej pory to do mnie si czepiano o kade swko, to ja wreszcie te mog.
    Nie napisaem, e wszyscy byli lepsi od kadego, tylko e oglnie poziom wszystkich cznie, by lepszy od cznego poziomu zawodnikw wtedy. Jakby si nie miao klapek to oczach, to by si zauwayo, e nie chodzi mi o to, e Lisiecki 2017 jest lepszy od Golloba 1997

6. The Following User Says Thank You to vicar For This Useful Post:

chaplean (27-06-17)

7. Back To Top    #501
    Ekspert Buszmen's Avatar
    Thanks
    2,014
    Quote Originally Posted by Semen View Post

Oczywicie Buszmen musiae swoje trzy grosze wrzuci.
    Co Ty wiesz o organizacji i poziomie zawodw w najsabszych obecnie klubach. Mylisz, e jest lepiej ni wtedy w biednym jak mysz kocielna klubie z Krakowa? Naprawd takie klapy na oczach masz, czy tak tylko dla zaczepki pierdoy wciskasz?
    Dizas, jaki ty nerwowy jeste. Zachowujesz si w tej, czy w kadej innej dyskusji, jakby walczy tu o ycie, a nie polemizowa z innymi obserwatorami dyscypliny. Wszystko bierzesz do siebie...
    A co do meritum, idealnie pewnie nie jest, ale wydaje mi si, e jest jednak "troch" lepiej w stosunku do tego, co obserwujemy na video. Ten film, jak wiele innych (no nie musiaem tego zobaczy, eby to stwierdzi, bo wiem to od dawna) obnaa kult lat 90-tych w sposb dobitny.
    Klapy na oczach... No ciekawe stwierdzenie.

Moe nie jed po modziewkach, nie jestem takim pasjonat, jak ty, bo uel traktuje raczej matematycznie ni emocjonalnie. Ale to nie wiem, moe napisz wprost, kto jest godzien polemiki z tob, a kto nie i oszczdzimy sobie czasu. Nawet nie dopuszczasz przyjcia JAKICHKOLWIEK argumentw drugiej strony. Statystyki ze, wszdzie manipulacje, brak pojcia. Natomiast fakty s takie, e to ty do tej pory nie przedstawie w tej, toczcej si od kilku lat szerokiej dyskusji o staym upadku ula, adnych twardych argumentw poza swoimi odczuciami. Dyskusja trwa i trwa, a uel ma si dobrze (na tyle, ile moe si mie, jako niszowy w skali wiatowej sport).
    Last edited by Buszmen; 27-06-17 at 11:51 AM.
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

8. Back To Top    #502
    Ekspert j-rules's Avatar
    Thanks
    3,145
    dzi jest zupenie inaczej. Dlatego chcialbym to widziec, szkoda , ze to niemozliwe.

Zuzel sie zmienil w niemal kazdym aspekcie i to dosc znacznie. Wiecej w zasadzie szkoda chyba pisac.
    Jednak poziom juniorow w elidze jest generalnie bardzo slaby i to akurat nie ulega watpliwosci.
    odpowied c) - czytam cae sportsboard.pl dla beki

9. Back To Top    #503
    Ekspert sobotch's Avatar
    Thanks
    1,539
    Nie napisaem, e wszyscy byli lepsi od kadego, tylko e oglnie poziom wszystkich cznie, by lepszy od cznego poziomu zawodnikw wtedy. Jakby si nie miao klapek to oczach, to by si zauwayo, e nie chodzi mi o to, e Lisiecki 2017 jest lepszy od Golloba 1997
    ojojoj, odrobin mariuszujesz teraz. Prowadz z Toba rozmow dokadnie tak samo, jak niedawno Ty z nim o zawodnikach startujcych 20 razy na tydzie.

Wiadomo, e poziom jest wyszy od momentu swobodnych startw naszych w ligach zagranicznych, podczas gdy 20 lat temu jedynym powanym rodzynkiem by Gollob. I co z tego, skoro teraz wystarczy mie porzdny sprzt, eby wszdzie radzi sobie wzgldnie dobrze? Powiedziabym, e mylisz umiejtnoci z mozliwociami, cho nie mam zdania, czy to na pewno le.

Quote Originally Posted by j-rules View Post
    Jednak poziom juniorow w elidze jest generalnie bardzo slaby i to akurat nie ulega watpliwosci.
    No wanie, tego dotyczya gadka, ktra nagle troch si rozmya. W powyszym zdaniu nie ma przekama - bo ci juniorzy jed zwyczajnie duo mniej, ni wwczas.
    Last edited by sobotch; 27-06-17 at 12:01 PM.

10. Back To Top    #504
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    713
    Tylko pytanie czy w latach 90-tych by lepszy? Patrzc na skady to niby jest par rozpoznawalnych nazwisk. Nazwisk, ktre zostay lokalnymi matadorami na krajowym podwrku z jednym obcokrajowcem, nie liczc si zupenie na arenie midzynarodowej. Poza, oczywicie, wyjtkami.

Masz chyba gorszy dzie sobotch dzi Id si zdrzemnij, walnij sobie ych i wr tu jutro Skoro wiadomo, e poziom jest wyszy i ja to stwierdziem to nie rozumiem po co si kcisz A co z tymi zawodnikami statujcymi 20 razy na tydzie? S czy nie s? Co roku jest sporo grajkw majcych 3 ligi (chocia od tego roku to ukrcaj) wic s startujcy tak czsto Wic te miaem racj
    Last edited by vicar; 27-06-17 at 12:11 PM.

11. Back To Top    #505
    Ekspert Buszmen's Avatar
    Thanks
    2,014
    Poziom ligi duo wyszy. To po pierwsze.
    Po drugie, wcale ci juniorzy nie odstaj, tak jak to byo wieszczone. No moe z wyjtkiem grudzidzkich Ale np. walka Karczmarza i Woryny w meczu w Rybniku to by naprawd wysoki level. Szczeglnie Karczmarz zaimponowa, w ogle ostatnio imponuje, najwikszy progres w ostatnim miesicu.
    Taki Nowak w zeszym roku w E-lidze by jednym ze sabszych zawodnikw, a zobacz jakie wyniki robi w II lidze. W E-lidze to nie jeden "wyjadacz" si odbije w cikich meczach, po prostu poziom i brak marginesu bdu.
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

12. Back To Top    #506
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    713
    Quote Originally Posted by Buszmen View Post
    Poziom ligi duo wyszy. To po pierwsze.
    Po drugie, wcale ci juniorzy nie odstaj, tak jak to byo wieszczone. No moe z wyjtkiem grudzidzkich Ale np. walka Karczmarza i Woryny w meczu w Rybniku to by naprawd wysoki level. Szczeglnie Karczmarz zaimponowa, w ogle ostatnio imponuje, najwikszy progres w ostatnim miesicu.
    Taki Nowak w zeszym roku w E-lidze by jednym ze sabszych zawodnikw, a zobacz jakie wyniki robi w II lidze. W E-lidze to nie jeden "wyjadacz" si odbije w cikich meczach, po prostu poziom i brak marginesu bdu.
    Nie wspominajc ju wymiewanego Cyfera, ktry redni mia gorsz od Nowaka, a teraz w Nice PL ma 2,000.

13. Back To Top    #507
    Ekspert sobotch's Avatar
    Thanks
    1,539
    Masz chyba gorszy dzie sobotch dzi Id si zdrzemnij, walnij sobie ych i wr tu jutro Skoro wiadomo, e poziom jest wyszy i ja to stwierdziem to nie rozumiem po co si kcisz
    Intelektualnie jestem dzi cakiem w porzdku Ciko mi sprowadzi spraw do jednego zdania, e poziom jest wyszy i wuj. Czego? Infrastruktura, pienidze, sprzt, moliwoci - jasne, to wszystko sprawia, e uel jest milion lat wietlnych od tego sprzed 20-lat. Komisarze te s lepsi a zawodnicy pacz jak baby. Z kadego wywiadu z dowolnym zawodnikiem w T pamitam skwitowanie sytuacji typu Karczmarz-Skupie, e uel to nie szachy i tak si jedzi. Eugeniusz to sie chyba do dzi wstydzi mikkiej fai u synka, ktry nie wylecia z biegu tylko przez bd sdziego. I do tego zmierzam, dla mnie to te poziom.

BTW. Buszmen, Karczmarz zdaje si nie jedzi od dzi, tylko troch si otrzaska gdzie w Piach, Woryna to te syn ojca, wic daje rad. Po jednym juniorze na druyn by wystarczyo, drugi to zwykle padaka, ktr trzeba wsadzi do skadu na si, zamiast - dokadnie jak Karczmarza - wysa na lun jazd na rok gdzie indziej.
    Last edited by sobotch; 27-06-17 at 12:30 PM.

14. Back To Top    #508
    Super Typer Hop - Bc 2012 Jarro's Avatar
    Thanks
    50
    Quote Originally Posted by Semen
    1) Smutne Jarro, e Ty ju nie manipulujesz Ty bezczelnie kamiesz, bo ju w pierwszej mojej odpowiedzi na twoje statystyki z licencji napisaem , e sedno jest w czym innym, a teraz wciskasz kity ,e zmieniam front. Wspaniaa szkoa manipulacji, czyja sam wiesz.
    Czyli fina taki jak zawsze. Zieeew. I LOL.

Biegu wczeniej nie widziae, co jednak wczeniej nie przeszkadzao ci pisa, e jazda Fijakowskiego to na pewno wina tremy teraz znowu jaki kit o problemach z motorem - zakamywanie rzeczywistoci level hard.

Co do porwna to chtnie bym zobaczy konfrontacj tych okropnie sabych juniorw z Grudzidza z bydgoskimi juniorami z pierwszej poowy lat 90-tych - Boninem, Sokoowskim, Makiem Godem. Takie porwnanie byoby uczciwe: najsabsi juniorzy dzisiejszej ekstraligi vs najsabsi juniorzy wczesnej I ligi. Sorry, ale jako nie widz bydgoszczan w tej konfrontacji.

15. Back To Top    #509
    Thanks
    50
    Tu masz Semenku wywiad z Panem Dariuszem, eby przypadkiem bajek o kopotach sprztowych nie wypisywa:

http://wandakrakow.pl/?p=915

A zabawn sytuacje z moim udziaem to chyba kady pamita, jak w swoich pierwszych startach przy publicznoci jadc z T.Krotyszem na 5:0, na pierwszym uku nie opanowaem motocykla i wjechaem na muraw tracc cenne 2 punkty.

16. Back To Top    #510
    Ekspert Semen's Avatar
    Thanks
    440
    OK, przyjmuj do wiadomoci.

Zmylio mnie jego zachowanie, bo dziwnym jest, e niby to jego bd, a wymownie macha rk w stron parkingu.
    W jakim celu?
    Zreszt jeli nawet zrobi babola, nie zmienia to caoci ogldu sytuacji ze szkoleniem.
    Sam Darek zosta (na zapleczu) ligowym redniakiem i jedzi cakiem niele.

Co do tremy, znowu manipulujesz, bo nie napisaem, e na pewno zjada go trema.
    Podaem trem jak jedn z moliwych wyjanie tego zachowania.
    Jeli byo tak jak piszesz, to zacytuj to zdanie, a najlepiej cay akapit i podkrel, w ktrym jego miejscu na pisaem, e na pewno zjada go trema

Nie wchodzc w twoje prymitywne zaczepki:
    Normalne chyba jest, e szesnastoletni debiutant (przed wasn publicznoci) musi sobie z ni poradzi i mao kto nie ma z tym problemu.
    .... no ale co tam, atwiej zmanipulowa post adwersarza.

Nie odpowiedziae na pytanie: Bye w tym roku na jakich zawodach modzieowych?

EDIT: ... a tak w ogle sam sobie si dziwi, e jestem taki gupi, eby dyskutowa o modziey z kim kto(wszystko na to wskazuje) na zawody tej kategorii nie chodzi,
    Last edited by Semen; 28-06-17 at 09:51 AM.
    Frtczak won z Torunia!!!

17. Back To Top    #511
    Trener vicar's Avatar
    Thanks
    713
    Widzisz Semen - Darek zosta solidnym ligowcem, niewykluczone wic, e niektre dzisiejsze "kaleki" te takimi bd.

18. Back To Top    #512
    Thanks
    50
    Quote Originally Posted by Semen
    Nie odpowiedziae na pytanie: Bye w tym roku na jakich zawodach modzieowych?
    Ale moe zamiast domaga si odpowiedzi na pytania ktrych nie zadae odszczekaby w kocu ponisze brednie?

Sam poszede w ten temat dajc przykad biegu, ktry ukoczy jeden zawodnik.
    Sprawdziem okazao si , e przykad z dupy, bo ci ktrzy nie dojechali zostali pniej w przypadku Walaska bdb zawodnikiem, a w przypadku Kopota i Fijakowskiego ligowymi ulowcami. Pojechae po krakowianinie, bo gupio byo przyzna sie do strzau kul w pot.
    Last edited by Jarro; 06-07-17 at 01:36 AM.

19. Back To Top    #513
    Ekspert Semen's Avatar
    Thanks
    440
    Znowu szukasz zaczepki?

1) Pytanie zadaem w pocie #493 z 27.06.2017 06:44 (adresaci pytania s wytuszczeni)
    2) Co do postawy Fijakowskiego w omawianym biegu przyznaem racj w pocie #510 z 28.06.2017 08:37

Co do oceny oglnego poziomu obecnych wieo upieczonych ulowcw mam odmienne zdanie i go nie zmieniam.
    Ten jeden przykad nie zmienia ogldu sprawy.

Nie mam nic do dodania. Kto z postronnych chce sobie o Tobie wyrobi opini sprawdzi posty, ktrych numery podaem...

... a Ciebie egnam ozible...
    Last edited by Semen; 06-07-17 at 09:36 AM.
    Frtczak won z Torunia!!!

20. Back To Top    #514
    Thanks
    50
    Co do postawy Fijakowskiego w omawianym biegu przyznaem racj w pocie #510 z 28.06.2017 08:37
    Nie,nie,nie. Nie chodzi o postaw Fijakowskiego (o to czy mia problem ze sprztem, czy te nie), tylko o te mieszne oskarenia, ktre ot tak sobie rzucie, a ktrych nie chciao ci si potem odwoa. Mi jednak w podobnej sytuacji byoby troch gupio. Kady ma swoje standardy...

Ten jeden przykad nie zmienia ogldu sprawy.
    Zmienia diametralnie,bo gdyby ta istniejca dawniej selekcja o ktrej pisae nie bya fikcj to kolo z podobnymi umiejtnociami (w szczeglnoci "technik" startu) nie miaby prawa podej do egzaminu, o wystpie w meczu ligowym nie wspominajc.

a Ciebie egnam ozible.
    No to pa.
    Last edited by Jarro; 07-07-17 at 01:59 AM.

21. Back To Top    #515
    Zaawansowany Penhall's Avatar
    Thanks
    639
    Dzi w Rybniku odby si kolejny egzamin na certyfikat.
    Zda Mateusz Tudzie z ROW Rybnik. Kto jeszcze ?

22. Back To Top    #516
    Uytkownik
    Thanks
    11
    Jakas rodzina Eugeniusza?

edit. dobra juz wiem. Syn
    Last edited by devilzg; 31-07-17 at 11:01 PM.

23. Back To Top    #517
    Uytkownik
    Thanks
    125
    Podobno kto z Torunia mia by, w kadym razie w naszym wtku byy info, e jedzie na egzamin Kociecha.

edit: zda Aleks Rydlewski (KS Toru). cznie zdawao dwch... i dwch zdao, do tego wspomniany Tudzie junior.
    Last edited by ulowyKibic; 05-08-17 at 12:42 AM.

24. Back To Top    #518
    Uytkownik
    Thanks
    251
    Mateusz Tudzie - 2000r Rybnik
    Aleks Rydlewski - 2002r Toru

25. Back To Top    #519
    Ekspert
    Thanks
    1,252
    "We wtorkowy poranek na stadionie im. Alfreda Smoczyka odby si egzamin na licencj udzia w tecie wzio 6 zawodnikw, w tym dwch z leszczyskiej Unii: Viktor Trofimov i Kacper Pludra. O godzinie 10:00 rozpoczy si jazdy indywidualne.
    Jazdy indywidualne przebrnli wszyscy zawodnicy, czterech zdawao egzamin na motocyklach 500cm3 oraz dwch na pojemnoci silnika 250cm3. Oprcz zawodnikw z Leszna do egzaminu przystpio dwch adeptw z Tarnowa i po jednym z Zielonej Gry i Ostrowa. Testu praktycznego nie zda Kacper Pludra, ktry w egzaminacyjnym wycigu upad na trzecim okreniu. Do kolejnego testu adept leszczyskiej szkki bdzie mg podej za miesic. Teraz zawodnicy bd czeka na wyniki testu pisemnego, po otrzymaniu wynikw komunikat w sprawie licencji wyda GKS."

za UniaLeszno.pl

26. Back To Top    #520
    Pocztkujcy
    Thanks
    21
    Tak jak kolega wrzuci, dzi w Lesznie egzamin. By to jednak uporzdkowa, zrobimy jak zawsze.

Zdali:
    1. Wiktor Trofimow (Unia Leszno) - 01.10.1999
    2. Dawid Knapik (Unia Tarnw) - 27.03.2001
    3. Przemysaw Konieczny (Unia Tarnw) - 13.06.2001
    4. [250cc] Fabian Ragus (ZK Zielona Gra) - ??.??.2003
    5. [250cc] Sebastian Szostak (T Ostrovia Ostrw) - 17.09.2003

Nie zdali:
    1. Kacper Pludra (Unia Leszno) - 21.08.2002
    Last edited by Kononow; 22-08-17 at 06:52 PM.

27. Back To Top    #521
    Pocztkujcy
    Thanks
    21
    Jutro w Pile mia si odby egzamin, lecz przeniesiono go na 13 wrzenia (roda). Kolejny ma si odby pod koniec miesica w Czstochowie, lecz kto wie czy aby czasem nie zostanie przeniesiony na padziernik lub marzec/kwiecie 2018.

28. Back To Top    #522
    Pocztkujcy
    Thanks
    21
    Egzamin w Pile za nami. Pki co znamy dwjk adeptw, ktra pozytywnie przebrna przez praktyczn cz

Zdali:
    1. Piotr Gryszpiski (Polonia Pia) - ??.??.2000
    2. Krystian Iwaski (Polonia Pia) - ??.??.2002
    3. Eryk Kwiecie (Falubaz Zielona Gra) - 09.05.2000
    4. Micha Curzytek (Stal Rzeszw) - 3.07.2002
    5. [250cc] Kamil Strk (KM Cross Lublin) - 18.04.2004
    6. [250cc] Kacper obodziski (Polonia Bydgoszcz) - 18.03.2003
    7. [250cc] Mateusz Bartkowiak (Stal Gorzw) - 2003
    Last edited by Kononow; 13-09-17 at 04:41 PM.

29. The Following User Says Thank You to Kononow For This Useful Post:

PrzemoZG (12-09-17)

30. Back To Top    #523
    Uytkownik Chaz's Avatar
    Thanks
    30
    4. Micha Curzytek (Stal Rzeszw) - 3.07.2002 r.

31. Back To Top    #524
    Ekspert
    Thanks
    1,252
    By Grajczonek ?

32. Back To Top    #525
    Uytkownik Chaz's Avatar
    Thanks
    30
    Nie pasowa mu ten przeoony termin. Pojedzie 25 wrzenie w Czstochowie.

33. Back To Top    #526
    Pocztkujcy
    Thanks
    21
    Z egzaminu nic nie wyszo, cho nie wiem czy nawet PZM o tym poinformowa oficjalnie. Mwi si, e moliwe, i egzamin bdzie w okolicach 8-10 padziernika.

34. Back To Top    #527
    Pocztkujcy
    Thanks
    21
    Lista adeptw, ktrzy zaliczyli cz praktyczn:
    1. Monika Nietyksza (Wkniarz Czstochowa) - 2001
    2. Dominik Majchrzak (Wkniarz Czstochowa) - 2001
    3. Daniel Bajor (Wkniarz Czstochowa) - 1998
    4. Konrad Stec (KSM Krosno) - 1999
    5. Weronika Burlaga (Start Gniezno) - 1999
    6. Kacper Pludra (Unia Leszno) - 2002
    7. Dariusz Karwacki (Polonia Pia) - 1973
    8. Oskar Rowecki (Polonia Pia) - 2000
    9. Patryk Zieliski (Koodziej Racing Speedway School) - 2002
    10. [250cc] Kacper Dymek (Wkniarz Czstochowa) - 2004
    11. [250cc] Szymon Szwacher (Start Gniezno) - 2002

Lista adeptw, ktrzy nie zaliczyli czci praktycznej:
    1. Mateusz Cierniak (Jaskki Tarnw)
    2. Micha Lewandowski (Start Gniezno)

Nie dopuszczono:
    1. Dawid Wiwatowski (PS Pozna) - nie zostay dosane wszystkie potrzebne dokumenty przez PS.
    Last edited by Kononow; 20-10-17 at 10:17 AM.

35. The Following 2 Users Say Thank You to Kononow For This Useful Post:

PrzemoZG (19-10-17), spitt22 (19-10-17)

36. Back To Top    #528
    Stay bywalec
    Thanks
    284
    Warto przypomnie, e Bajor to ju prbowa zdawa w 2015 (nawet jest wspomniany tutaj w wtku)

37. Back To Top    #529
    Ekspert dockm's Avatar
    Thanks
    1,130
    20-letni go zdaje licencj...hmm no c Nikomu nie odmawiam ambicji i marze, bo sam chtnie bym sprbowa dla przyjemnoci, ale mam wraenie, e mamy do czynienia z marnotrawstwem rodkw(tak tak wiem jest te B ).

Co do dziewczyn to mam nadziej, e bd kim wicej ni maskotkami w swoich klubach i zalicz troch wycigw choby w cyklu Nice Cup.

38. The Following User Says Thank You to dockm For This Useful Post:

Gadol (21-10-17)

39. Back To Top    #530
    Stay bywalec
    Thanks
    284
    marcin_speedway, w Twoim wykazie Karol Pludra (licencja rocznik 2000) widnieje przypisany do barw Kolejarza Rawicz. Tymczasem wg Wiesawa Dobruszka jest on wychowankiem Unii Leszno. Masz moliwo dokadniejszego zweryfikowania tych danych?

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112