Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 434

Wątek: Mistrzostwa Europy 2007

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mistrzostwa Europy 2007

    Jutro pierwszy mecz ME. Jeśli chodzi o naszą drużynę, pod nieobecność Wlazłego i Gruszki realne wydaje się miejsce 5. Rosja wydaje się być poza zasięgiem, ciężko będzie z Bułgarią i Włochami. Zapraszam do dyskusji!

    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siatkarsko to sborna jest najlepsza ale jakos od 15 lat tylko raz wygrali LS i poza tym nic.Dodatkowo miejscowi trenerzy napedzaja presje twierdzac ze zaden zespol nie bedzie rywalem. No ale sporo sie zmienilo od czasow gdy kadre objal Alekno w kwesti psychiki, dal odpoczac najlepszym no i wprowadzil piekielnie zdolnych mlodych wilczkow.Dla mnie to faworyt ale nie zdziwe sie jak odpadna w polfinale bo sie zbytnio nagrzeja.
    Drugi zespol co pwalczy o ME to Francja z ich wlqsnym , nieco niewygodnym dla rywali stylem
    Ja mam duze obawy co do naszej kadry. Jak se ruscy wybiora zagrywka Swidra to ten sie napnie i jak zawsze w waznych meczach zablokuje w ataku.A z lawki moze wejsc Bakiewicz diuzo slabszy w ataku lub Kurek ktorego sborna zabije zagrywka.No i Szymasnki to jednak nie ta klasa co Mariusz z MS, szczegolnie ze nie blyszczal ostatnioAle chyba mimo wszystko n a medal nas stac nawet w tym skladzie

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podle mnie z naszej "połowki" awansują Ruskie i Bułgaria; Włosi i Polacy sklasyfikowani beda w drugiej "czwórce"
    Z drugiej połowki dabinki oczekuję awansu Niemiec i Francji a w dolnej czwórce widzę Hiszpanie i Holendrów.

    I hate Bayern soooo much

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie może gdzie będzie można oglądać mecze z ME? Bo nasz "wspaniała" TVP transmituje mecze tylko na TVP Widmo, w sumie im sie nie dziwie bo Na TVP 1, TVP 2 i regionalnych są same nowości, HBO się nie umywa :/
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na RTR Planeta Sport od 17.25(ale czasu moskiweskiego czyli 2 godziny do przodu!!!) jest mecz Rosja- Belgia.
    Jutro od 9.41 powtorka Chorwacja Bulgaria a po nim powtorka Rosja Belgia.Od 21 Rosja Turcja
    W sobote niestety nie ma zadnej transmisji bo Ruscy nie graja
    Stronka mistrzostw ME

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawdziwe swieto siatkowki dla kibicow :/
    Spieprzaj dziadu na 40 km.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sopcastów szukajcie, kombinujcie, może się uda.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na www.rts.co.yu będzie się coś działo. Po lewej stronie na górze 'TV2 użivo/live".

    Czwartek: godzina 15.25 Odbojka – EP: Holandija – Srbija
    Piątek: godzina 17.50 Odbojka-SP: Srbija - Nemacka.
    Niedziela: godzina 00:10 Odbojka: Srbija - Grcka

    Tylko coś mi podejrzanie za krótko czas antenowy rezerwują (do 1,5 h). W każdym razie Ligę Światową można było oglądać, nie wiem jak z ME. No i serbski komentator, można się nauczyć poprawnie wymawiać nazwiska grajków jak ktoś nie zna.

    A tutaj w PDF-ie lista wszystkich stacji nadających mistrzostwa europy ---> STACJE TV. Trzeba sprawdzić, które z nich są dostępne przez neta (wiem, ze chorwacka TV odpada, bo mecze są na HR2 a tylko HR1 jest dostepne) ??

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bulagaria - Chorwacja 0:2, Podopieczni Stojewa graja tragicznie. Czasami Kazijski stara sie cos tam ciagnac jak ktos chce ogladac to zapraszam :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liczę na medal ,może już nie jestem tego taka pewna jak na zeszłych MŚ!(wtedy byłam pewna na 100% :P )bo teraz mam dużo obaw co do naszej reprezentacji(i jakieś złe przeczucia :| ).Nie pojechał Wlazły ,trudno ! wierzę ,że Grzesiek da sobię radę,jakoś chyba bardziej brakuje mi Gruszki .Bardzo ciekawa jestem też postawy Świderskiego ,mam nadzieję ,że Rosjanie nie zabiją nas zagrywką !Trzymam kciuki !

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2:1 już

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chorwacja 2-3 Bułgaria(26:24)(25:23)(12:25)(20:25)(10:15)
    Słowenia 1-3 Hiszpania(25:16)(20:25)21:25)(18:25)
    Rosja 3-0 Belgia(25:17)(25:20)(25:22)
    Holandia 0-3 Serbia(23:25)(21:25)(17:25)

    PS: Jak Jakub Novotny może jechać na ME jak Czechy nie grają w tym turnieju:P LOL:D

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Italiance 2-0 a teraz sie męczą, gdybym nie postawil na nich kasy to zyczylbym im wtopy i biletu do Rzymu
    Włochy-Finlandia 3-2 15-13 mimo ze w 5 secie bylo 6-9....
    macius a ci co dawali 3-0 dla Bułgarii hehe, niezly stres mimo wszystko...
    I hate Bayern soooo much

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik jest gdzies wynik na żywo?Na siatka.org jest napisane że już 2:2!
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piekny dzionek, faworyci wygrali, kaska wpadla, mozna uczciwie isc spac.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak ktoś chce to mecze Niemców można obejrzeć w sieci na http://www.laola1.tv/volleyball/index.html.
    Natomiast na Raisportsat powtórki dają, mecz Włochów leciał tylko z 2-setowym poślizgiem, a teraz pokazują Bułgarów.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, fajne znalezisko, tylko boję się, że będą to streamy typu bwin.com, czyli kompletne zero.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jednak mysle ze nasi przywiaza medal mimo braku Gruszki i Wlazłego. Pozostało jeszcze 10 którzy zdobywali wicemistrzostwo swiata. Pozostaje nam liczyc na to ze Szymanski poradzi sobie w roli podstawowego atakujacego , a Prygiel zna klimat rosyjskich hal wiec tez bedzie raczej wzmocnieniem nasze druzyny:) a jesli chodzi o przyjecie mysle ze Bakiewicz bedze równie dobrym zmienikiem jak i Gruszka

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, fajne znalezisko, tylko boję się, że będą to streamy typu bwin.com, czyli kompletne zero.
    Mnie się ¶wietnie wczoraj na tym ogl±dało :P.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem ze to o niczym nie swiadczy ale jednak 1 seta przegralismy w słabym stylu- bez dobrej gry atakujacego bez grznego serwisu-Gelu jak zauwazyłem to 3 piłki pod rzad spieprzył- troche szkoda tego seta ale jeszcze nic sie nie stało...
    Tylko troche na razue Wlazłego brakuje

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak juz gdzies pisalem...idz sobie pobiegaj.
    kumsz czacze?

  22. Powrót do góry    #22
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dramat to mało powiedziane.
    Szkoda bo juz prawie uwierzyłem fachowym polskim komentatorom w finał z Rosja :D

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba jakiś żart TVP jest, prawda?
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaa zacznijmy mendzić już w tej sekundzie :P
    już się pakujmy i wracajmy do domu - no proszę ...

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba za pare minut jednak będziemy musieli się pakować...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten Van den Valle troche nam krwi napsul

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przestańcie, wprawdzie meczu nie widzę/widziałem ale na razie nie ma co siać paniki. Pierwsze koty za płoty, może to jest tylko wypadek przy pracy, może to efekt zlekceważenia i w następnych meczach będzie już oki. Nie grzebcie chłopaków po jednym meczu ;) Teraz to trzeba wszystko do końca już wygrać.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szybkie Mistrzostwa, zakończone w 1 dzień. Dzięki chłopaki oszczędziliście mi 10 dni nie potrzebnych emocji!
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przestańcie, wprawdzie meczu nie widzę/nie widziałem ale na razie nie ma co siać paniki. Pierwsze koty za płoty, może to jest tylko wypadek przy pracy, może to efekt zlekceważenia i w następnych meczach będzie już oki. Nie grzebcie chłopaków po jednym meczu Teraz to trzeba wszystko do końca już wygrać.
    Twoje szczescie, ze meczu nie widziales! Dawno tak beznadziejnie grajacych naszych siatkarzy nie ogladalem. Czyzby przemeczenie materialu?

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A przepraszam bardzo czy to jest gra na medal? KOGO, bo chyba Belgów.
    Wczorajsza wypowiedź naszego asa ataku dzisiaj:""Mamy szanse wygrać" - powiedział pytany o ocenę gry Belgów Lukasz Kadziewicz. Poczucie humoru naszego środkowego? 10! W rankingu FIVB Polska zajmuje drugie, Belgia siedemdziesiąte piąte miejsce... "

    No to po mistrzostwach.Prawie jak Ekwador :-) i Korea :-)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo chłopaki!! Co za piękny mecz!! Paraolimpiada już na was czeka. Gwiazdki zakichane.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzi ejest szansa wyjsc z grupy wystarczy ograc Turcie i ...Ruskich!

    Jedziemy do domu...qurwa.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten Van den Valle troche nam krwi napsul
    Gosc gral kapitalne zawody... Czapki z glow.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brakiem Gruszki i Wlazłego można tłumaczyć porażkę z Rosją, a nie z Belgią! Teraz mamy już ostateczny dowód na to że vice mistrzostwo było fartem i szczęśliwym zbiegiem okoliczności! Mieliśmy super łatwe grupy, jeden ciężki mecz o awans z Rosją, która już lała nas 0:2 i wtedy dzień konia Gruszki i Szymańskiego. Potem w pół-finale najłatwiejszy z możliwych rywali na tym etapie - Bułgaria. W finale Brazylia pokazała Nam gdzie nasze miejsce. Jesteśmy 7-10 zespołem na świecie, taka jest prawda i w związku z tym nie wolno Nam przegrywać z Belgią! Znów coś nie tak jest z przygotowaniem. W MŚ pomimo najłatwiejszych grup i najkrótszych meczów, tylko Nam w końcówce brakowało totalnie sił. To samo w tegorocznej Lidze Światowej, i w LŚ 2005 w finale. Teraz nie potrafimy wygrać nawet z Belgią, chyba mit Lozano padł...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciezko w to uwierzyc ...
    sledze tylko w necie suchy wynik i w 3 secie mi sie kolumny pomylily i bylam pewna, ze to my dolozylismy Belgom do 14, a tu zonk.
    Zimny prysznic. Teraz to juz mnie mniej smieszy wczorajszy komentarz Kadziewicza.

    No ale coz - dopoki pilka w grze etc..
    moze nie siejmy defetyzmu, aczkolwiek porazke z Belgia nie jest latwo przelknac.

    Chyba za szybko wszyscy uwierzyli, ze wspielismy sie na szczyt i na nim po wiek wiekow juz zostaniemy.
    Belgia wylala troche zimnego piwa na niektore gorace glowy.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niee Choach nie nie rob sobie jaj.
    Moze rzeczywiscie na dzien dzisiajszy nie jestesmy 2 zespolem...fakt. Ale nie wolno przekreslac jednym meczem wszytkiego dobrego co sie w ostatnich 2 latach wydarzylo.
    Fakt faktem wypada tylko przytaknac stwierdezniu ze nie wypada z Belgami przegrac, ba nie wypada nawet seta stracic. Taka porazka byla by kompromitacja nawet dla Slowakow...

    Wiec moze jednak rzeczywiscue najfatalniejszy z fatalnych dni? Super forma przeciwnika i najgorszy dolek naszych w calym roku?
    A jednak wciaz mam w glowie porazki z Holandia, Niemcami, Francuzami czy meczarnie z Anglia...
    No nic trzeba czekac na Niedziele i zwyczajnie pokonac Ruskich...;)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Jedziemy do domu...qurwa.

    Uszat i raz sie z toba zgodze

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przynajmniej forum odzylo :))))))

    Coach jak zwykle przesadzasz... v-ce mistrzostwo swiata zdobyte fartem :) No no :)

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie po jednym meczu przekreślacie wszystkie zasługi Lozano i jego zawodników. Napomknął ktoś MŚ i o teoretycznie najlatwiejszym rywalu w 4 Mistrzostw. Tak sie składa, że Ci sami zawodnicy Bułgarii zlali na początku tych Mistrzostw przyszłych czempionów 3-0.
    Wlazłego nie ma ludzie obudźcie się! I nie będzie, bo chcąc być konsekwentnym Lozano powinien mu jeszcze kopa w dupe zasadzić za jego buńczuczność, choćby niewiadomo jakim wielkim gwiazdorem był.
    Wg. mnie bardziej widać brak Gruchy niż Wlazłego bo Bąkiewicz o ile przyjęcie może trzymać tak w ataku się zabije o blok. Nie pozostaje nic innego jak ograć Turków i Ruskich. Życie toczy się dalej i zwalanie wszystkiego na Szymańskiego, który fakt zagrał beznadziejnie jest kompletnie nie na miejscu bo tak naprawdę powyżej poziomu beznadziejności wspiął się chyba tylko Winiar na poziom słaby. Kopmpletnie nieudany start, ale jak mówią trzeba patrzeć jak się kończy a nie jak sie zaczyna.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie ci Belgowie wcale tacy slabi to nie sa. Zobaczcie ze Depestele gral w Iraklisie i Bielgorodzie klubach bardzo mocnych i zawsze uchodzil za bardzo solidnego rozgrywacza. Duzo ich zawodnikow gra w Noliko i Knacku, moze nie sa tam czolowymi zawodnikami ale jednak te kluby regularnie bardzo solidnie sie prezentuja w LM a to o czyms swiadczy. Na pewno ich gra byla lepsza niz na 75. miejsce w rankingu. Strach pomyslec co by bylo jakby zagral Wisjmans i Shittu
    Moze sie powtarzam ale malo jest zespolow w szerokiej czolowce ktore zagrywke ograniczaja do przebicia pilki.Jak sie nie odrzuci od siatki to przy coraz szybszej grze jest coraz trudniej zwlaszcza ze Depestele to dobry zawodnik

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Amen!

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian...W całych Mistrzostwach mieliśmy tylko 1 silnego przeciwnika - Rosje! I gdyby nie to ze nagle po 2 setach pogromu nagle przestali grać, vice mistrzostwa świata by nie było. Co nie zmienia faktu, że aż tak żałośnie słabi żeby przegrywać z Belgami nie jesteśmy i trzeba zacząć myśleć co dalej w kontekście Igrzysk...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    awansuja de facto 3 ekipy
    Miejmy nadzieje ze Ruskie nie podłożą sie Turkom bo inaczej witamy naszych w poniedzialek na Okęciu...
    ps jaki byl kurs na Belgię? hehe
    w drugiej grupie amy Włochy które rzutem na taśme pokonały Finladię oraz Bułgarię która musiała mocno sie sprężyc by ograć Chorwatów. Ciekawe jak sie zaprezentuja Turcy w starciu z Rosją...
    Niedlugo będziemy sie modlic o "Wspaniałe" 5-8 miejsce...

    trzeba zacząć myśleć co dalej w kontekście Igrzysk
    ...
    terminarza transmisji jeszcze nie ma ale chlopaki poLidze światowej będa mieli w końcu troche wolnego ;)
    I hate Bayern soooo much

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz mieli 2 tygodnie. Niektórzy zrobili złoty interes podpisując kontrakty w tym okienku transferowym. Grzesiek Szymański po tym turnieju raczej miliona by nie dostał :)
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś rano było nieco wkurzony, że nie będę mógł obejrzeć pierwszego meczu naszych. Ale teraz to się cieszę, że go nie widziałem, no bym chyba nerwowo nie wytrzymał!
    Mam nadzieję, że ta porażka to był efekt zlekceważenia rywala, który się rozkręcił i zagrał mecz życia. Jutro się wszystko wyjaśni. Tylko boję się że ta porażka bardzo mocno zniwelowała szanse na awans do strefy medalowej.

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •