Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 434

Wątek: Mistrzostwa Europy 2007

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Punkty Polakow:

    WINIARSKI Michal 9
    PLINSKI Daniel 9
    ZAGUMNY Pawel 5 (3 blokiem)
    KUREK Bartosz 1
    PRYGIEL Robert 2
    KADZIEWICZ Lukasz 13 (3 blokiem, 1 as)
    SZYMANSKI Grzegorz 8 (1 as)
    SWIDERSKI Sebastian 4
    BAKIEWICZ Michal 3

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niesmaczny zart :D

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To jest początek planu....

    Już wiem jaki był cel tego meczu.... :)
    To był początek strategicznego planu na Rosjan!
    Dziś pokazaliśmy, że nie potrafimy grać w siatkówkę, że "jakaś" tam Belgia (którą Ruskie lekko ograli 3-0) nas ogrywa, jutro zagramy ciut lepiej, ale tylko ciut lepiej, (kolejny etap planu!), wygramy w męczarniach 3-2 i wtedy.....
    A wtedy Ruskie pomyślą: A ta Polska jest słaba (hahahaha), nie ma Gruszki i Wlazłego, wyjdziemy na parkiet, szybkie lanie słabej Polski, wynik 3-0, godzinka z prysznicem, i wtedy.....
    A wtedy "zonk!".... Nasi grają wspaniale, z wielkim zaangażowaniem, ambitnie, po wspaniałym meczu wygrywamy 3-0!. A Rosjanie zszokowani: Co się stało, jak to możliwe, że ta słaba Polska, która przegrała z "jakąś" tam Belgią, w męczarniach ograła Turcję, mogła zagrać tak dobrze i z nami wygrać? To jest po prost szok!Niemożliwe.....

    PS. To tak dla rozluźnienia emocji i uspokojenia nerwów. Pozdrawiam ;)

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam pytanie do tych co znaja sie na trenerce....
    Jak to jest ze w PLS, w pucharach i w reprze zawodnicy nie umieja serwowac.Znaczy sie czasem im jakis asik wyjdzie ale zasadniczo wala po autach a potem przechodza na tzw pseudo-brazylijke.Zaden zawodnik nie umie przez jednego seta zagrywac mocno i w miare celnie.
    Mze to mało wnikliwe ale ja forme w jakiej sa nasi siatkarze rozpoznaje po zagrywce. Na MS mocno uderzali Wlazły, Kadziewicz, czesto Winiarski, Swiderski a nawet Pilinski robil duzo zametu serwisem. Nie wiem czy nasi sie tak zapatrzyli na techniczna zagrywke Zagumnego i mysla ze samemu nie psujac mozna pokonac kazdy zespol czy po prostu sa tacy slabi. naprawde nie wiem.... Fakt ze dawniej chyba lepiej celowali i ten typ zagrywki był skuteczniejszy...

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.19704

    Polecam :)
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ka-ta-stro-fa
    cytujac sp. Z.Ambroziaka


    Nie ma na czy budowac optymizmu na przyszlosc. Przyjecie zagrywki - nie bylo niczego takiego.

    Swidra to ostatni dobry to był w MS z Tunezję ?! (ostatni mecz przed Rosjanami). Zlekcewarzyli rywala i to ostro i ten kom. Kadzia o wygranej jest ewidentnym potwierdzeniem.

    Belgowie w 120% wypelnili narzucona taktyke tyle nawet nasze bomby ze krzydel na poj. boloku podbijali.

    Teraz beda komentarze ze bez M.W nie istniejemy, a w tym meczu zabraklo wedlug mnie tylko Gruszki! Ktory byl w formie.

    No nic wracamy do domu :)

    Swider temu zespolowi jest teraz potrzebny bardziej niz tlen, a schodzi w 2 secie :( no kurka wodna cos nie tak jest

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]awansuja de facto 3 ekipy
    A mozna wiedziec dlaczego 3? Bo sie nie orientuje.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właściwie nie ma co pisać ,mecz całkowicie do bani,a moje złe przeczucia się sprawdzają :(.Mnie też zabrakło Gruszki !A w ogóle w tym spotkaniu to brakowało mi naszej drużyny! :(
    Gratuluję Belgom !

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    awansuja de facto 3 ekipy
    A mozna wiedziec dlaczego 3? Bo sie nie orientuje.
    To takie sa przepisy. W fazie grupowej tylko jedna druzyna odpada, ale biarac pod uwage ze belgowie na 99% klepna Turkow to nasi w najlepszym wypadku bede na 3 miejscu bo Sborna zabije nas serwisem, a porazka z begami bedzie odbijala sie nam czkawka.

    ps. Moze jakas petycja do Polsatu zeby przejeli te mistrzostwa - bo oni nie zapraszaja jakze szczesliwego wspak Zarzyckiego dla naszej reprezentacji nie przypominam sobie a zeby nasi wygrali mecz kiedy on byl w studio

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedziemy jak Włosi w turniejach pilki noznej... Rozkrecali sie z meczu na mecz :)

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coach,
    Trzeba było, tak jak nasi reprezentanci, nie przespać okresu przed ME i wtedy pisać te wnikliwe przemyślenia (tylko skoro Bułgarzy byli najłatwiejsi, to co powiedzieć o Serbach, którzy przegrali z nami 3:0, a z Rsoją 3:0 wygrali?). Jako prorok analityk znalazłbyś teraz niezłe zatrudnienie.

    Ale dam ci szansę. Jakie będą kolejne wyniki Polaków i na którym miejscu wyjdą z grupy (jeśli w ogóle)?

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bo jaja zostaly w szatni

    Wypada tylko powiedzieć - przepraszam
    Łukasz Kadziewicz

    Ja szczerze mowiac mam w dupie te przeprosiny po takim meczu gdzie cala dwunastka jaja w szatnio zostawila. Zero ambicji , woli walki. Pojedeyncze dobre akcje przeplatane seryjne bledami. Koszykarze juz pewnie sa w Polsce wy chyba nie chcecie byc nastepni. Lukasz wczoraj by za peny siebie, tak jak pewnie resza naszych reprezentantow co ogladala na zeywo to spotkanie. Belgowie utarli im nosa leworeczny dwudziestoletni atakujacy robil z naszymi blokujacymi co chcial.

    Ja jutro chce widziec chlopakow walczacy o kazda pilke jak by miala decydowac o zlotym medalu olimpijskim, a nie srebrnych medalistow MS myslacych ze przed nimi sie kazdy zespol polozy.

    Nie wierze, ze Szymanski, Swider, Winiarski, Plinski i cala reszta zapomniala jak sie gra. Belgowie nie grali jakiej nie samowitej siatkowki poprostu za pamietali co trener mowil do nich na odprawie, a nie spali jak Polacy. Stad sie zwielo tyle obron i wszystkiego.

    ME sie jescze nie skonczyly tylko trzeba chciec grac i nie wazne kto jest po drugiej stronie siatki trzeba mu pokazac kto jest v-MS. Ale czy stac na to naszych reprezentantow? Mam nadzieje ze tak....

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez mam nadzieje, ze im ta porazka na dobre wyjdzie - podniesie adrenaline, pobudzi sportowa zlosc.
    W koncu kazdy z nich potrafi grac w siatkowke na wysokim poziomie.
    Belgia im utarla nosa i juz. Dobitnie pokazala, ze liczyc sie trzeba z kazdym i zawsze.
    Jak wczoraj mnie wypowiedz Kadziewicza rozbawila, tak dzisiaj mi wcale nie do smiechu

    z drugiej strony, jak Belgia zaczela takie sukcesy odnosic ;), to moze mi chociaz w ichniej telewizji jakas relacje z ME puszcza :D

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam Wszystkich za swoje emocjonalne komentarze, poniosło mnie po tej porażce...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorzej jak Turcy klepną Belgów...wtedy ciao...
    I hate Bayern soooo much

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - Prawda jest taka... nie powiem, jaka jest prawda. Jest bardzo źle - powiedział Kadziewicz na antenie TVP Sport wyraźnie zszokowany porażką z Belgią.
    hemmm???

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...pewnie zgubił misia w samolocie...

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A teraz wykazałeś się klasą. Masz u mnie piwo.

    A co do wypowiedzi Kadziewicza - też mnie to trochę zastanawia. Jeśli rzeczywiście dzieje się coś "pod powierzchnią", to może dobrze, że dziś dostali wpierdy. Po wczesnym prysznicu jest większa szansa na szybsze otrzeźwienie.

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyraznie stracil Kadziewicz na elokwencji :P

    ale prawda jest, ze dobrze to nie wyglada.
    trzeba po prostu porazke przyjac na klate, a jutro i pojutrze wyjsc, szczeke zostawic w wykladzinie i heja!

    skoro Belgowie wygrali z nami, to czemu my nie moglibysmy wygrac z Rosja? chociaz qrcze - gramy z nimi w roli faworyta ;) sa od nas nizej w rankingu ...

    Plinski:
    trzeba wychodzić na boisko ze świadomością, że musimy ograć wszystkich. Teraz zobaczymy, czy jesteśmy twardzielami.
    i wszystko na temat

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwole sobie spojrzec na statystki i wysunac jakies podstawowe wnioski
    Bloki- 5 do 3 dla Polski- jak na 4 sety i zespol ktory byl w czolowce MS w bloku to katastrofa. No ale przy takiej zagrywce nie dziwota ze przy dobrym przyjeciu Belgow Depestele mogl rozgrywac na wiele sposobow.
    Gra w ataku naszych atakujacych- Szymanski 27 atakow(3 bledy, 1 blok, 10 skonczonych) oraz Prygiel 8 atakow(2 bledy, 1 zablokowany. 3 skonczone). Ogolnie 35 atakow i 13 skonczonych czyli okolo 35%.Cale skrzydla zagraly beznadziejnie w ataku(Swiderski 29%,Winiarski 38%,Bakiewicz 43%).U Belgow mlot 32 ataki i 21 skonczonych czyli prawie 70 %skutecznosci.Dwaj przyjmujacy po 47 i 48%. To jednak roznica dwoch klas szczegolnie jezeli chodzi o atakujacych.
    Punkty z serwisu Belgia 7 Polska 3. Na gole oko bylo tez widac ze serwis Belgow sprawial Polakom duzo wieksze klopty niz na odwrot.Nie mam niestety dostepu do przyjecia. Mysle ze tutaj tez bylo na plus dla Belgow z powodu ich lepszej zagrywki.
    Mysle ze ten mecz przegralismy duza slabsza zagrywka bo przy podobnej ilosci bledow(Polska 15 , Belgia 18) to Belgowie sprawiali duzo wieksze problemy. No tyle ze zagrywka prawie zawsze ammy slabsza od rywali, nawet tych duzo slabszych.Nie jestem wstanie stwierdzic dlaczego byla spora roznica w ataku(47 % do 57%)przy podobnej pray w obronie.Popelnilismy 13 bledow w atku przy 7 bledah Belgow a to jednak sporo. Moze to wynikal z dekoncentracji,slabszej formuy fizczynej. Nie wiem

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Tak wygladaja facieci ktorym dzisiaj zalezalo

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tymczasem Niemcy ograli Serbię 3:1(22:25,25:21,25:20,25:17).
    Eh żebyśmy my tak zagrali blokiem ...Czekam choć na tyle.
    A Ruscy z Turkami naturalnie gładkie 3:0.

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    osnaz, skąd wziąłeś te statystyki?

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszecie, że brakuje Wlazłego i Gruszki. Otóż nie. Brakuje po prostu chęci. Ogromnie się dzisiaj rozczarowałam. Zero determinacji. Miałam wrażenie, że wogóle im nie zależy. Nie ma woli walki. Wydaje mi się, że atmosfera w zespole jest nie najlepsza. Drużyna powinna być jedno¶ci±. Ale jak tu o jedno¶ć jak między Wlazłym a Lozano co¶ nie gra. A cierpi na tym cała reprezentacja.

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze to jakis bunt proMariuszkowy?

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorzej jak Turcy klepną Belgów...wtedy ciao...
    Wręcz przeciwnie.
    Teraz trzeba liczyć, że Turcy klepną Belgów 3:0 (najlepiej wysoko w setach), wcześniej klepnąć przy tym tak samo Turków i naciułać jak najwięcej punkcików z Chazjainami. Wtedy uwolnimy się od porażki z Belgią w drugiej rundzie... (a przejdzie wynik z Turkami).
    W wypadku wygranej Belgów, dzisiejsza wtopa będzie się za nami ciągnąć do samego końca...

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam sie ze bardziej prawdopodobne jest ze Belgia zbije Turków i porazka sie będzie ciągnąc..
    Nie wziąłes pod uwage ze wysoka wygrana Turków moze skonczyc sie....czwartym miejscem Polaków
    Ruskie wygraja wsio a reszta po jednej wygranej i liczymy punkciki...i ciagnac sie bedzie te 12scie punktow z trzeciego seta
    My tu gadu gadu a jutro 6ciu Taników nas klepnie z taka grą.

    moj poprzednik proszony jest o wyrzucenie nieparlamentarnych wyrazów ze swego posta
    I hate Bayern soooo much

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cyt.
    "Kto to sa ci Chazjainie??/ ****a mac jesli tak mówisz o Rosjanach to gratuluje szacunku do niedzielnego przeciwnika i jakby nie patrzuc silniejszego sasiada..... Przy tym to nawet polaczki sa bardzo kulturalnym okresleniem...."

    Chaziain to mniej więcej po rusku znaczy gospodarz - po prostu. A szacunek dla Rosjan pod wieloma względami mam pewno większy od Ciebie. Ucz się lepiej języków... a nie rzycaj k.. tak beztrosko, bo to może co najwyżej znaczyć że twoja niewiedza źródłem (wpisz sobie)

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący
    Dołączył
    12-01-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto to sa ci Chazjainie??/ ****a mac jesli tak mówisz o Rosjanach to gratuluje szacunku do niedzielnego przeciwnika i jakby nie patrzuc silniejszego sasiada..... Przy tym to nawet polaczki sa bardzo kulturalnym okresleniem....
    warto sie zacząć uczyć rosyjskiego. to pozwoli uniknąć głupich komentarzy.

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My tu gadu gadu a jutro 6ciu Taników nas klepnie z taka grą.
    Tanik dzis gral caly mecz z Rosja i zdobyl...1 punkt.
    Jutro szybkie 3:0 z kebabami i humorki powroca.

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro szybkie 3:0 z kebabami i humorki powroca.
    Humorek mysle ze nam powróci jeśli Polacy wygraja z Bułgarią Italia i Finlandią :)
    I hate Bayern soooo much

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A spekulując, to patrząc skrajnie optymistycznie:
    wcale nie jest powiedziane, że po drugiej rundzie z dwoma porażkami (w tym z Belgią) nie można wejść do 1/2.... ;) Tym bardziej, że Bułgarzy i Włosi jak na razie nie zachwycili...

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam dalje wierze w naszych, bo potrafią grać, co pokazali na MŚ:) I jutro gładko ograją Turków(no może nie gładko ale ograją:P) I ogramy Ruskich. Idiota ze mnie?! Może i tak ale ja wierze w naszych, że pokazą że mają jaja a nie c... No to więc kibicujmy naszym! POLSKA!

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Turkow absolutnie nie mozna lekcewarzyc mimo ze nie zdobyli wiecej niz 20 punktow to pokazali ze umieja serwowac - mamy klopot z odbiorem i maja dobrego atakującego Guca.

    makres a my czyms zachwycamy?

    tak nie poradnoscia


    Lesiu nie idiota ja tez wierze ze ograja sovietow, a widziałem oba mecze gospodarzy. Nasza szansa jest Chamuckich ktory wystawia czesto niedokladne pilki, a Wierbow popełnil juz kika gaf ale na litosc jak k*** nasi zapomna znowu jaj wziac z hotely to z 10 nie wyjdziemy bo na nas bedza 5x mocniej Połtawkie Abramowy.... zmotywowane.

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zdziwię się, jak z Turasami będzie jak z Belgią. Wszyscy liczą na 3-0, a może skończy się równie nędznie. A Ruscy nas mykną jak ten superszybki pociąg, który z Paryża do Londynu dojeżdza w 2 godziny i kilka minut.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zjawisko to polega na zachowywaniu się w sposób, jaki oczekiwano. Na skutek lawiny krytycznych wypowiedzi, które pokazały się tuż po ogłoszeniu składu na Mistrzostwa Europy, morale naszej drużyny narodowej upadło.


    Zjawisko to zachodzi, gdy informacja o mającym nastąpić incydencie przekazywana jest przez wiarygodne źródło. Warto zaznaczyć, że zjawisko samospełniającego się proroctwa jest mechanizmem nieświadomym i pojawia się w sposób mimowolny. Skoro wszystkie tytuły prasowe w Polsce oraz komentatorzy śmiało głosili tezę o rychłej porażce, wielkich nieobecnych i mających załatać dziury zawodnikach, tym nie pozostało nic innego jak zwątpić we własne możliwości. Wyraźnym dowodem na to, jest fakt, że najlepiej punktującymi zawodnikami dzisiejszego spotkania byli środkowi, których obecność w drużynie nie została ani na moment zagrożona. Grzegorz Szymański, na którego spadła odpowiedzialność bycia głównym atakującym, tuż przed spotkaniem z Belgią mówił: - Nie porównujcie mnie do Mariusza Wlazłego. On jest najlepszy, ja pozostaję w cieniu. Tymczasem Łukasz Kadziewicz nie szczędził dobrych słów swoim kolegom: Grzesiek Szymański i Robert Prygiel też są świetnymi zawodnikami i na pewno dobrze Wlazłego zastąpią.


    Sebastian Świderski jakby zdawał się wyczuwać klimat w zespole, wiedział co się święci. - Nie chcę do tego wracać. Uważam, że roztrząsanie sprawy Wlazłego nie ma sensu, w niezręcznej sytuacji stawia jego zmienników.


    I właśnie o zmienników rozbija się cały problem. Odpowiedzialności nie udźwignął ani Robert Prygiel, ani Grzegorz Szymański, którzy mimo wielkich starań i serca, które pozostawili na parkiecie, nie potrafili przebić się przez ścianę własnych wątpliwości i poczucia nieskuteczności. - Nie wiem, czy jakakolwiek reprezentacja grająca w tym turnieju doznała tak poważnych strat w takim momencie, tuż przed zawodami - mówił przed mistrzostwami Robert Prygiel. Zważywszy na to, że jest zawodnikiem, którego w Moskwie miało nie być, a udało mu się wejść do zespołu powinien tryskać optymizmem, nie zaś wątpić w umiejętności drużyny. - Mam tylko nadzieję, że limit naszego pecha został już wyczerpany. Czy aby na pewno o pecha tu chodzi?


    Nie mam wątpliwości, że ciężko jest nagle dołączyć do zespołu i pojechać na najważniejszą imprezę sezonu. Nie mam też wątpliwości, że żeby przekonać resztę do swoich umiejętności i pokazać swoją wartość, trzeba zaprezentować się z jak najlepszej strony. Mam tylko wątpliwości, czy szansa jaką dostali Szymański i Prygiel była tak samo duża, jak reszty zespołu. To właśnie na nich odbił się szum medialny związany z rezygnacją Mariusz Wlazłego i kontuzją Piotra Gruszki, która wykluczyła go z rozgrywek. Skutek tego oglądaliśmy w dzisiejszym spotkaniu.


    - Od lat wszyscy szukają lidera w naszym zespole, a chyba nie jest to potrzebne. Naszą siłą jest wyrównany skład. Jednego dnia punkty zdobywa Winiarski, drugiego Świderski, Kadziewicz czy Szymański. U nas liderem jest zespół. - to powinna być myśl przyświecająca kolejnym publikacjom.
    Tak, tak drodzy moi i to jest ten "duzy problem" o ktorym napomknal Kadziewicz. Wmawiano poprzez media i portale ze bez Wlazlego sa niczym, zwyklym kawalkie miesa. Samo to co powiedzial Szymanski udobitnia skale "problemu". A zwrocmy uwage ze pan Grzegorz do skromnych i powsciagliwych nie nalezy. I tak zespol ma poczucie slabosci, tego ze sa nic nie warci jakby tort byl jedynie dodtaniek do wisienki a nie odwrotnie.

    I z jednes strony wieszam psy na Wlazlym ze nie pojechal i ze jest frajer, miekosrala itd. Myslac jednak perspektywicznie to jednak najlepsze co moglo sie wydarzyc, moze nereszcie odetnie sie ten medialny twor, ta alfe i omege, tego ponad czlwieka. I niech reka Boza broni powolywc kiedykowiek tego faceta do kadry. Jak dobrze widzimy problemem nie jest brak pozal sie boze siatkarzyny ale psychika chlopakow ktorzy pojechai i ktorzy czuja sie jak nikomu nie potrzebne zapchajdziury.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak wszystko wina Wlazlego. Nawet nie bedac w Moskwie nie pozowolil naszym ograc ogórkow z Belgi. Litosci .........
    Jak Szymanski nie jest w stanie wytrzymac napiecia to niech nie gra.Zawsze jest Kurek

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamki sie juz **** do ludziom cisnienie tylko podnosisz. A tesz co to takiego atmosfera w zespope morale i takie tam. Nad tym sie tez dlugo pracuje, a najwyrazniej wszystko upadlo.

    ps jestes taki tepy czy tylko takiego udajesz?

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po prostu smieszy mnie teza ze nie bedac na pakiecie mozna zawalic mecz kadrze.To juz zakrawa na paranoje.To nie Mariuszek spieprzyl wszystko w ataku tylko Szymasnki.Widac jest za slaby psychicznie na kadre.
    Cos slaba jest ta nasza repra jak po odejsciu jednego zawodnika juz tak upada atmosfera ze nie sa w stanie ograc jakis Belgow.Ja ******** to sa zawodowcy a nie niedzielne rozgrywki panienek .Jak szukaja atmosferty to nie ch sie wszyscy razem wybiora do burdelu -a tak na powaznie dobra powiedzmy ze im atmosfery w kadrze brakuje ale mimo to skonfliktowna kadra z takimi umiejetnosciami słaba Belgie to chyba powinna jednak pokonac.
    Zreszta u Belgow Wisjmasn Shittu i Raymakaers tez odmowili gry i jakos sie atmosfera nie rozpadla
    Poza tym sorry ale w kompleks nizszosc u Kadzieiwcza i Szymanskiego to ja nie wierze- nie u nich jesli juz to raczej w zlekcewazenie Belgów bo oni sie powinni przed vice- mistrzami swiata połozyc i prosic o najmniejszy wymiar kary.....A teraz szukaja kozła ofiarnego w nieobecnym Wlazłym i to tez swiadczy o ich odwadze jako dojrzałeg sportowca który umie przyznac ze on i tylko on wszystko spieprzył.... Kadziwicza zreszta moznaby odliczyc bo gdyby wszyscy grali tak jak on to Polska by tego meczu nie przegrała
    wypowiedz Wlazłego po meczu z Belgia:
    Jest mi przykro, ale wierzę, że zmobilizują się na kolejne spotkania. Wiadomo, że pierwszy mecz w turnieju jest zawsze ciężki. Dlatego nie tracę nadziei. Nadal wierzę, że zdobędziemy w Moskwie medal

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki już się asekurują w razie dzisiejszej porażki. Daniel Pliński w wywiadzie powiedział, i tu cytat:

    "W piątek nie wytrzymaliśmy ciśnienia psychicznego, dzisiaj gramy z Turkami, zespołem sklasyfikowanym wyżej niż Belgia."

    Mimo wszystko po blamażu z Belgią, obawy o wynik meczu z Turcją wydają się być uzasadnione...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja tam uwazam, ze dzis jedziemy z Turkami, a Rosje rozdupi sam Swiderski, zdobedzie 28 punktow i wygramy 3 : 0. Zobaczycie.

    POLSKA !!!

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bułgaria-Finlandia 0-3?niezle...
    I hate Bayern soooo much

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •