Pokaż wyniki od 1 do 36 z 36

Wątek: Liga hiszpańska 'Primera Division' 2007/2008 - Real Madryt Mistrzem Hiszpanii !!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach

    Liga hiszpańska 'Primera Division' 2007/2008 - Real Madryt Mistrzem Hiszpanii !!



    OFICJALNA STRONA

    Meczami o Superpuchar Hiszpanii rozpoczął się nowy sezon w lidze hiszpańskiej. W obu meczach zdecydowanie lepszą drużyną była Sevilla, która na własnym boisku wygrała 1-0 by za tydzień (czyli wczoraj) upokorzyć Real Madryt wygrywając na Santiago Bernabeu 3-5. Zespół prowadzony przez Juande Ramosa tym samym dorzucił do swoich trofeów z ostatnich kilku lat kolejny puchar. W rozpoczynającym się sezonie właśnie Sevilla powinna być tak jak w roku ubiegłym jednym z czołowych klubów walczących o zwycięstwo w lidze. Do tego grona nie można nie zaliczyć Barcelony, która okienko transferowe potraktowała niezwykle poważnie wydając około 70 milionów euro, a największą gwiazdą która dołączyła do Blaugrany jest niewątpliwie Thierry Henry. Obrońca trofeum madrycki Real przed sezonem zmienił trenera. Miejsce Fabio Capello zastąpił dotychczasowy szkoleniowiec Getafe, Bernd Schuster. Jak pokazały mecze o Superpuchar Hiszpanii jeszcze wiele treningów i zgrywania się nowych zawodników, zakupionych także za kwotę zbliżoną do 70 milionów euro, aby obrona tytuły mogła stać się rzeczą realną. Do zespołów które także powinny włączyć się do rywalizacji o najwyższe pozycje ligowe na pewno zaliczyć należy Valencię, dość mocno przemeblowany i wzmocniony skład Atletico Madryt, jak również mający świetną końcówkę poprzedniego sezonu zespół 'Żółtej łodzi podwodnej" Villarreal.

    Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie, na hiszpańskich boiskach zobaczyć będzie można jak zwykle największe gwiazdy światowej piłki. W poprzednim sezonie walka o miano Mistrza Hiszpanii rozstrzygnęła się dopiero w ostatniej kolejce. Miejmy nadzieję, że nowy sezon przyniesie równie wiele emocji i wspaniałych bramek. Już pierwsza kolejka zapowiada się niezwykle ciekawie, a derby Madrytu będą zapewne w centrum uwagi.

    Zachęcam do wypowiadania się na temat hiszpańskiej piłki jak również do brania udziału w Typerze ligi hiszpańskiej.

    #MistrzJestJeden

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, co wczoraj zrobiła Sevilla z Realem w SPH, musze przyznać mocno mnie zdziwiło. Niezgrany Real, do tego dramatycznie graj±cy Pepe, pierwsze kolejki mog± się dla madryckiego klubu okazac trudne. Natomiast bardzo podoba mi się monolit Sevilli, chłopaki dobrze smigaj± razem na boisku. :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, co wczoraj zrobiła Sevilla z Realem w SPH, musze przyznać mocno mnie zdziwiło. Niezgrany Real, do tego dramatycznie graj±cy Pepe, pierwsze kolejki mog± się dla madryckiego klubu okazac trudne. Natomiast bardzo podoba mi się monolit Sevilli, chłopaki dobrze smigaj± razem na boisku.

    Po wczorajszym meczu widać że Sevilla nawet bez powaznych wzmocnień jest świetnym zespołem. TAcy piłkarze jak Fredi Kanoute , Daniel Alves , JEsus Navas czy Andres Palop bez wątpienia już stanowią trzon zespołu i mam andzieje ze tak samo będzie w rozgrywkach ligowych.

    Co do Realu:

    Pepe naprawde jak narazie pokazuje ze nie byl wart tych 30 milionów mam nadzieję że w końcu pokaże swoje pełne umiejętności. Wesley Sneijder nie mogl znalezc sobie miejsca na boisku , Royston Drenthe pokazał się przy strzelonej bramce ale za chwile odpuscil krycie i padla bramka dla Sevilli. Błędem Bernda Schustera było wystawienie tylko na ławkę rezerwowych Gutiego i widac bylo ze w Realu nie miał kto prowadzić gry. Szarpac próbował Robinho ale to nie było to. Wiadomo ze on nie jest rozgrywającym. Galaktyczni muszą wyciągnąć wnioski z tego meczzu bo jeśli dalej i pomoc z atakiem a w szczególności obrońcy nie będą zgrani to Real nie ma co liczyć na obrone mistrzostwa;).

    Pzdr.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Bardzo tragicznie rozpoczął się kolejny sezon ligi hiszpańskiej. W pierwszej połowie meczu Sevilla - Getafe zasłabł piłkarz miejscowej drużyny Antonio Puerta. Jeszcze na boisku została mu udzielona pierwsza pomoc, do szatni zszedł o własnych siłach, jednak tam znowu zasłabł. Kilkakrotnie doznał ataku serca. Jego stan w szpitalu jeszcze wczoraj się lekko poprawił, jednak dzisiaj nastąpiło znaczne pogorszenie stanu zdrowia, które niestety doprowadziło do śmierci tego 22-letniego wielkiego talentu hiszpańskiej piłki.



    Spoczywaj w pokoju... [']
    #MistrzJestJeden

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar djkarol1983
    Dołączył
    18-09-2006
    Postów
    2,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [*]

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież przed Puertą była jeszcze cala kariera :(. Człowiek ni zna dnia ani godziny :(

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację Baras:(Spoczywaj w spokoju Antonio Puerta[*][*][*]

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [*][*][*]Puerta[*][*][*]

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sobotę niespodziewany remis Saragossy z Racingiem Santander. Jak widac Racing radzi sobie nawet bez Ebiego Smolarka:D.
    Levante zremisowalo z Murcią 0:0.
    Wczoraj kapitalny mecz Realu Madryt który zdemolował (grając na wyjeździe) osłabiony Villareal aż 0:5. I chyba ustąpi fala krytyki która padała ostatnio na "Królewskich".
    BArcelona pokonała u siebie pewnie Athletic Bilbao 3:1. Wzmocnione świetnymi piłkarzami Atletico MAdryt tylko zremisował u siebie z Mallorcą 1:1 !!. Ale chłopaki potrzebują czasu żeby się zgrać i nie ma co zabardzo krytykować ich gry.
    Narazie nie błyszczy Deportivo La Coruna które najpierw przegrało u siebie z Almerią a tera zremisowało na wyjeździe z kolejnym beniaminkiem Realem Valladoid 2:2.
    Właśnie a propos Almerii. Niestety Valencia okazała się dla nich za silna i beniaminek przegrał u siebie z 4 drużyną ostatniego sezonu 1:2.
    W kolejnych meczach Getafe zremisowało z Recreativo Huelva 1:1 a Betis Sevilla również zremisował z drugą drużyną ostatniej edycji Pucharu Uefa Espanyolem Barcelona 2:2.

    Ciekawe jest to że na 9 meczy padło aż 6 remisów !!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i nareszcie Smolarek strzelił bramke.Wiem ,że zapłon mam wielki ,ale myślałem ,że ktoś już to napisał

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szperałem tu i tam i wyczytałem porażającego newsa. Az zrobilo mi sie slabo. A mianowicie ponoć Janczyk ma iść zimą do Atletico Madryt !:o Moim zdaniem to spekulacje i pomówienia. Pewnie dziennikarze sobie cos wymyslili. A swoja drogą lepsza ława w Atletico niz w CSKA.


    Do tego CSKA żąda za Janczyka aż 7 milionów Euro :o.

    7 milionów euro- takiej sumy, według Przeglądu Sportowego, zażądali działacze CSKA Moskwa od Atletico Madryt za kartę Dawida Janczyka

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak lepiej siedzieć na ławie w Atletico niż w CSKA.A kiedyś napewno dostanie szanse i może wykorzysta ją.Tylko ja se tu marze a jeszcze nie jest powiedziane , że tam przejdzie:D

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Barcelona 4 ,a Real mimo przegranej utrzymał się na pozycji lidera.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Barcelona 4 ,a Real mimo przegranej utrzymał się na pozycji lidera.
    No tak wczorajszy dzień można nazwać dniem niespodzianek Real dostał od Espanyolu 2:1 , a Barca dostała od Villarrealu 3:1 dziwne jest to ,że Villarreal miał 2 karne , ale do historii Barcelony przejdzie Bojan Krkic , bo jako najmłodszy piłkarz zdobył dla niej bramkę.Nareszcie słaba w tym sezonie Sevilla wygrała pewnie z Levante 2:0

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ze Barca dostala mozna nazwac niespodzianka tylko poniekąd. Villareal spisuje sie w tym sezonie swietnie i co prawda zdziwilem sie na poczatku ze tak latwo pokonuje Barce. Ale pozniej uswiadomilem sobie ze Villareal jest na 3 pozycji i u siebie jest szczegolnie grozny. Bramki dla Espanyolu strzelali kadrowicze Hiszpańscy. Szczegolnie ostatnio dobrze gra Riera ktory nie dosc ze strzelil piekna bramke w meczu kadrowym to jeszcze otworzyl wynik spotkania w meczu z Realem. Sevilla nareszcie...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ,a Barca jak się sprawuje??Owiele lepiej niż Villareal i dlatego nazwałem to niespodzianką i nie odpisuj bo Gulas zaraz napisze żeby ze sobą nie rozmawiać:P

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Barca przegrała :o. 2:0 z Getafe... No coments. Bardzo zaciete mecze Realu z Mallorcą oraz Villarealu z Sevillą. Ostatecznie w obu przypadkach wygrali gospodarze. Znow swietna forma Robinho ktory strzelil 2 bramki. Betis jakos podnosi sie z dolka. Wygrana z Saragossą 2:1 zapewniona w ostatniej minucie przez strzelca dwoch bramek Pavone. Powrot do gry Davida Villi i Valencia pewnie pokonuje 3:0 Murcie a sam Villa strzelil 2 bramki.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No zacięty mecz był 4 3 , ale jaki piękny ten mecz taką brame walnoąć co ten typo z mallorki <wow> A jężeli mowa o Barsie to Żal i tyle

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sevilla przegrała u siebie z Mallorcą :o. Dla mnie to nie lada niespodzianka bo Sevilla ma takich pilkarzy, aspiracje mistrzowskie i przegrywa z Mallorcą. Cos jest nie tak. Mzoe to jeszcze te efekty zwiazane z odejsciem Juande Ramosa.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Messi o Aguero:
    Sergio tworzy na boisku rzeczy niebywałe. Najlepszą metodą na zatrzymanie go byłoby po prostu wlepić mu zakaz dochodzenia do piłki. Gdy prowadzi ją przy nodze, przeciwnicy są w tarapatach. Prywatnie żyjemy w zgodzie, szanujemy się i ufamy sobie – to ważne. Wiem, że wiele osób nas porównuje, ale każdy piłkarz ma własny styl i charakter. Jesteśmy różni.
    Źródło: Magazyn Futbol

    Dobrze go ocenia, jako wielkiego chłopaka, jednak ja myślę że Messi jest leszym napastnikiem. A Wy jakie macie moi mili zdanie na ten temat???

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim pierwszym zdaniem byloby to, ze Messi nie jest napastnikiem.

    Rozny typ pilkarza jak dla mnie, Agguero gra glownie w lini ataku, zas Messi gra miedzy atakiem a pomoca.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak. Messi zdecydowanie lepiej radzi sobie na pozycji prawego pomocnika. Ostatnio nawet czytałem taki artyuł w którym pisano czy Messi i Aguero powinni razem wystąpić w ataku na MŚ 2010. Moim zdaniem raczej nie, bo i Messi i Sergio to dwie "pchły" i zawodnicy bardziej techniczni. I mogliby sobie przeszkadzac a nie współpracować. Tak jak miało to miejsce z Gerrardem i Lampardem w reprezentacji Anglii.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Messi to zawodnik uniwersalny, natomiast Sergio gra tylko w ataku. Jak mówią obaj, nie można ich porównywać, bo grają w innych klubach i prezentują odmienny styl gry. Moim zdaniem lepszy jest Leo, chociaż Aguero dużo nie brakuje..

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Messi już utrzymuje równy poziom. Nie ma różnych wahań formy podczas sezonu. A Aguero potrafi rozegrac 2 mecze kapitalne a potem 5 fatalnych.

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aguero natomiast, nie doznaje tak często kontuzji jak Messi i gra więcej, dzięki czemu zdobywea więcej nowego doświadczenia niż jego rodak z reprezentacji..Mimo to obaj są znakomici i nie można ich porównywać..teraz są już gwiazdami, a co będzie za kilka lat..az strach pomyslec..

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no trzeba powiedziec ze real dzisiaj ladnie zawalczyl...
    ja tylko czekam az ktos w koncu przejrzy na oczy w tej barcelonie i wywali rijkarda spisujac byc moze sezon na straty (chociaz pewnie oprocz pucharu krola i tak nic sie nie da wygrac) ale nowy trener zdazy zapoznac sie z druzyna i na wakacjach bedzie juz wiedzial kogo ewentualnie sprzedac a kogo dokupic
    mowi sie ze mourinho zabije ofensywna taktyke barcelony
    ja sie pytam co tu jest jeszcze do zabijania? chelsea w swoich "najlepszych" latach miala wiecej polotu w swojej grze niz barca teraz
    za wczorajszy mecz rijkard powinien dac spora sume na msze zeby podziekowac za to ze sevilla cofnela sie w 2 polowie dzieki czemu jakims cudem udalo sie wyrownac a byla nawet szansa wygrac

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To fakt. Barca nie gra ostatnio za dobrze.

    Ale watpie, aby Rijkard zostal wylany juz teraz. To nie polska liga gdzie sobie mozna na takie rzeczy pozwalac. Stawka idzie o zbyt duza kase, zeby ryzykowac nowego trenera na chwile przed runda eliminacyjna CL. Podobna historia byla z Benitezem.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdanim Rijkaard powinien odejsc po sezonie. Z Barcy już więcej nie wyciśnie a zdobył z nią już prawie wszystko. Mówi się o Mourinho jako jego potencjalnego następcy ale moim zdaniem to ploty.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak więc Real został Mistrzem Hiszpanii !! :D HHurrrrraaa :D. Wygrana 2:1 z Osasuną mimo że to Osasuna prowadziła 7 min przed końcem 1:0. Tylko szkoda że nic w LM nie ugrali... JAk zwykle. Ale i tak HALA MADRID !!

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    To ,że Real został już mistrzem
    to IMHO świadcz yo słabości ligi
    hiszpańskiej,Kiedyś liga ta była
    uznawana za najlepszą-dziś nikt
    nie ma wątpliwości,która liga rządzi :) .
    Mi to oczywiście nie przeszkadza-
    -szkoda tylko, że tak słaba drużyna
    jak Real w cuglach wygrywa ligę.
    Szkoda mi Barcy-tam w tej chwili
    jest jeden wielki burdel.
    Ważne,by działacze z Katalonii
    nie podejmowali nerwowych ruchów.
    W tej chwili mówi się o sprzedaży
    nawet 10 zawodników i zwolnieniu
    trenera.Moim zdaniem Rijkaard
    powinien odejść,lecz nie powinno
    się zmieniać tylu zawodników-
    -przerabiał już to największy rywal
    Barcy ;) .

    ps.Teraz żal patrzeć na grę obrony
    Barcy.I tak dla równowagi:
    VISCA EL BARCA!!! :P

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sytuacja w barcelonie podobna jest bardzo do sytuacji w realu za czasow pereza - przychodzi nowy prezydent ma jakas tam swoja wizje klubu
    przez pierwsze lata idzie fajnie druzyna wygrywa ale nagle cos sie zaczyna psuc - i jeden i 2 prezydent niestety nie umieli temu psuciu zapobiec
    rijkard powinien zostac zwolniony natychmiast po niedorzecznym dla mnie wypuszczeniu mistrzostwa w tamtym sezonie - zaglebie sosnowiec przy takim terminarzu by tego mistrza wygralo
    teraz ma przyjsc nowy trener - guardiola
    dla mnie to dramat
    szanse na to ze sie "uda" oceniam mniej wiecej na 1/10 w barcelonie nie jest potrzebny trener kolega tylko ktos z autorytetem i twarda reka - bo jaki autorytet bedzie mial guardiola u takiego henrego czy deco? on moze byc idolem dla krkica a nie takich gosci
    jednoczesnie jest to samoboj ze strony laporty - jak nie wyjdzie to leci razem z nim, mogl przeciez zatrudnic jakiegos uznanego trenera i mialby "czyste rece"
    co do odejscia polowy skladu to tu bym sie nie obawial
    jedynymi "znaczacymi" pilkarzami ktorzy odejda beda ronaldinho zambrotta i byc moze deco a reszta czyli edmilson ezqerro czy oleguer nie bede znacznym oslabieniem zwlaszcza ze na ich miejsce przyjda pewnie lepsi (ponoc jest 100 mln do wydania)
    mistrzostwo hiszpanii juz 2 rok z rzedu wygrywa nie druzyna najlepsza tylko najmniej slaba - bite sa rekordy w najmniejszej ilosci punktow mistrza
    real stworzyl jakas tam druzyne ale dla mnie jest to druzyna slaba - ale niestety wystarczajaca do wygrania mistrza co tylko zle swiadczy o lidze
    sile weryfikuje LM w ktorej to real ktorys juz raz odpada po 1/8 a i z awansem z grupy nie jest tak latwo
    podobnie barcelona - dojscie do 1/2 zawdziecza tylko szczesciu w losowaniu

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja chcialem zwrocic uwage na pewno niesamowita analogie, ktory wypatrzyl jeden kibic Interu na zachodnim forum.

    Mistrzostwa:

    2001 Madrid ManU
    2002 Valencia Arsenal
    2003 Madrid ManU
    2004 Valencia Arsenal

    2005 Barcelona Chelsea
    2006 Barcelona Chelsea

    2007 Madrid ManU
    2008 Madrid ManU
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe, ciekawe... :) Widać że mistrzostwo zdobywają parami :). Bardzo dobrze wypatrzona kwestia. Ale tu widac również ze czasami niektóre druzyny odchodza w cien. Przyklad Barca Chelsea ;)

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    No to nie pozostaje nic innego tylko co roku kibicować Realowi :D

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie nie bardzo.

    Tutaj analogia jest dla mnie podwojna. Bo z niewloskich druzyn, to wlasnie Manchaster i Real najbardziej powiedzmy delikatnie hehe, "nie lubie".
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koszulka Gumisia za czasów gry w Meridzie :) :
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=729422454

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •