Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Memoriał Wagnera 2007

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Memoriał Wagnera 2007

    Niom, i co powiecie na temat naszej zagrywki? Na L¦ gowno nia ugralismy i jesli nic sie nie zmieni to medale ME mamy z glowy.
    Druga sprawa to Mariuszek, Papke z kontuzjami dociagnal jakims cudem do trzydziestki, ciekawe czy Wlazly dobije chociaz do 25.



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym momencie przestalem ogladac te ********. DJ caly czas naparza w organki i krzyczy do mikrofonu nawet podczas trwania meczowej akcji!!!
    Niestety, przyklad idzie z gory, czyt. z Ligi Swiatowej.
    Zalamac sie mozna :(

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie gramy wielkiej siatkówki. Gramy bardzo słabo i ledwo ledwo wygraliśmy ze Słowacją oraz męczyliśmy się z Wielką Brytanią. A jak wszysce wiemy nie są to zespoły ze ścisłej światowej czołówki. Jak tak dalej będzie to czarno widze nasz wystep na Mistrzostwach Europy w Rosjii.:)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wodzirej ktory prowadzi te zawody na bank pochodzi z Belachatowa ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z meczu z WB zapamietam jedynie tą szopke z 3 seta :D Ubaw po pachy :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj działo się w tym 3 secie, mi się najbardziej podobało jak ci komentatorzy tak wyśmiewali tych sędziów, sądze, że w sobie konali ze śmiechu...:D albo jak Piotrek Gruszka dostał żółtą kartke i jak się śmiał odchodząc od sędziego :D:D

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    faktem jest , że nie ma się o czym rozpisywać : gra do niczego , sędziowanie jeszcze gorsze , ale - na Boga - piszmy , wypowiadajmy się , apelujmy , protestujmy !!!!!!! na temat wodzirejow prowadzących publikę , przeszkadzających w odbiorze realacji w TV !!!!!!!!!
    te wykrzykniki to wyraz absolutnego braku możliwości znalezienia odpowiednich słów na to co dzieje się w czasie tegorocznego memoriału w zakresie prowadzenia dopingu , a wczoraj odśpiewany "mały rycerz" w czasie meczu niemców , to szczyt wszystkiego , to powinno być karalne !

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na Boga - piszmy , wypowiadajmy się , apelujmy , protestujmy !!!!!!! na temat wodzirejow prowadzących publikę , przeszkadzających w odbiorze realacji w TV !!!!!!!!
    Mnie tam przeszkadzał ten wodzirej tylko przez pół pierwszego seta..... potem zmieniłem kanał na Dnipro-GKS i już mi było wszystko jedno co on tam krzyczał ;), jesszcze tylko kontrolnie sprawdzałem czy może przypadkiem już przestał na tyle abym mógł wrócić do oglądania siatkówki. Nie przestał - wybrałem kopaną.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlazly nie zagra na ME w Rosji!!!

    http://www.pzps.pl/news.php?id=3410&backpath=%2F

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlazly nie zagra na ME w Rosji!!!
    Zdrowie jednak najważniejsze, chory Wlazły na nic się przyda reprezentacji. Szkoda go bardzo bo w sumie nie wiadomo co chłopakowi dolega.
    Ale czy mamy jakieś szanse na ME bez niego??
    Dziśiejszy dzień to kolejna porażka na Memoriale H.W. :((

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie robmy z niego swietej krowy. Nie gra? Trudno. Plakac nie bedziemy. Nie jest talentem miary swiatowej, bo tacy sa w stanie wytrzymac caly sezon. On nie moze, nie jego wina. Co nie zmienia faktu, ze poradzimy sobie bez niego. Nie ma co plakac. Siatkowka to gra zespolowa.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Większej głupoty nie czytałem dawno. W takim razie niejaki Kondzio Małecki czy Sta¶ Pieczonka s± megatalentami.

    Zgadzam się natomiast co do tego, że z Wlazłym czy bez gramy o to samo. Nie ma co lamentować.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat jakoś ja nie widzę na razie godnego 'zastępcy' Wlazłego ,nie licząć oczywiście Szymańskiego ,który moim zdaniem spokojnie sobie poradzi!
    Tylko kto jeszcze ?

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie robmy z niego swietej krowy. Nie gra? Trudno. Plakac nie bedziemy.
    A kto niby według Ciebie robi z Wlazłego świętą krowę? Masz na myśli może moją osobę? Bo nie wiem co takiego napisałam żeby na to wskazywało.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mowie ogolnie jak traktowany w Polsce jest Wlazly. Jak mi ktos mowi, ze jest nie do zastapienia. Ja to momentami odczuwam to tak, ze bez Wlazlego to druzyny nie mamy. W druzynie jest Grzesiek Szymanski jest tez Bartek Kurek czy Gruszka, ktory spokojnie na ataku moze grac. W czym problem? Nie jedzie jeden zawodnik. Ostatnio na ME nie pojechalo 3 i lamentu nie bylo. Tak samo powinno byc teraz.
    Bo co to za pozytek bysmy mieli z siatkarza, ktory poltora seta wytrzyma.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymanski bedzie teraz pod taka presja ze moze sobie nie poradzic. Zwazywszy na to ze od 5 lat musi czytac i sluchac ze Wlazly jest nie do zastapienia.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ojj tam mówi się trudno. Wariantów jest dużo - przestawienie Gruchy, Bartek czy Prygiel na ataku. Bez przesady. Może Wlazły jest taki z natury i po prostu nie pociągnie tyle ile np. Papke. Jedno co jest pewne - to Skra o niego nie zadbała w odpowiedni sposób. Zajeździli go w sezonie ligowym - zmęczenie materiału.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście tragedii nie ma. Dopóki w kadrze rozrzuca Guma nie jest ona uzależniona w ataku od dyspozycji zadnego z zawodników. Inna sprawa ze pole manewru tak czy inaczej sie zawęza.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale problem Wlazłego ze skurczami pojawił się już dawno. Wszyscy działacze, trenerzy o tym wiedzieli. Nie rozumiem po jakiego grzyba zmuszać go do występu w Lidze ¦wiatowej. Mogli przynajmniej zwolnić go z tego Memoriału wiedz±c, że wielkimi krokami zbliżaj± się ME ważniejsze od tych turniejów dla polskiej reprezentacji. I nikt nie robi tutaj z niego ¶więtej krowy. Nieobecno¶ć pierwszego atakuj±cego będzie napewno ogromnym osłabieniem dla drużyny, ale takim samym osłabieniem byłby brak Gumy, Winiara czy innego zawodnika z pierwszej szóstki.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2007
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe, czy po ME nie okaże się, że może on grać w klubie, i skurcze go nie łapią...

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Wlazłego podobno łapią skurcze nawet podczas oddawania moczu, także jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania ...

    Turniej - męka. Dobrze, że już koniec.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @ayertina

    ... Jedno co jest pewne - to Skra o niego nie zadbała w odpowiedni sposób. Zajeździli go w sezonie ligowym - zmęczenie materiału.
    Czyżby? A mnie się wydaje, że to w trakcie meczu reprezentacji musiano Mariusza znosić z boiska. W ostatnim sezonie Mariusz grał w klubie mniej niż zwykle, do tego stopnia, że nawet w LM grał raz za niego Paweł Maciejewicz. To w klubie rozpoczęto szczegółowe badania przyczyn jego dolegliwości. Fakty są takie, że przed paru laty Mariusz potrafił grać całe pięć setów i jakoś dotrzymywał do końca meczu. Teraz nawet jeden set staje się problemem. Większość czasu Mariusz spędza pod okiem Lozano, który twierdził że wie jak się nim zająć - vide konflikt przed Ligą Światową. To,że zawodnicy dostają w kość podczas treningów potwierdzają inni zawodnicy. Miejmy nadzieję, że badania w Barcelonie wreszcie coś dadzą i problemy się skończą.

    @wolf666

    Wlazłego podobno łapią skurcze nawet podczas oddawania moczu, także jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania ...
    Człowieku, już powinieneś być w drodze do kliniki w Barcelonie, bo też u Ciebie można zaobserwować takie skurcze, co prawda na razie tylko mózgu... Jeżeli miał to być żart, to bardzo daleko mi od Twojego poczucia humoru.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •