Strona 4 z 23 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1028

Wątek: PLS 2007/2008

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się zgodzę z Macius_fan, na atakującego wybrałbym Grygla, który pokazał się z dobrej strony na tle mistrza polski i faworyta do kolejnego tytułu, a nie Janczaka, który zdobył te 26 pkt ale w 5 setach (w porównaniu do wyżej wymienionego - 20pkt w 3 setach) i to z niestety słabym Jastrzębiem

    Co do reszty to już w 100% pewny nie jestem, ale względnie może zostać, Murek ciągnął grę Jastrzębia, tak samo jak Pęcherz Radomian

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obejrzyjcie powtórkę meczu i komentarz Wojtka Drzyzgi a wtedy oceniajcie jakie to słabe Jastrzębie jest gdzie wygrywa dzieki pomocy tego patałacha Herbicha!
    Wiesz co gościu trochę chyba piszesz od rzeczy, zresztą nie pierwszy raz tutaj! Wczoraj Delecta nie przegrała przez sędziego tylko przez własną nieudolność w pewnych fragmentach meczu (stan 17-17 w trzecim secie oraz 9-10 w tie-breaku) i "strachem" przed pokonaniem wicemistrza Polski. W tych dwóch fragmentach meczu trzy razy siatkarze Delecty zaatakowali w aut (2x Janczak, 1x Sopko) i przestali wierzyć że mogę zrobić niespodziankę.
    Delecta była lepsza przez dwa pierwsze sety i większą część trzeciego seta - to jest bezdyskusyjny fakt. Siatkarze grali na niesamowitym procencie skuteczności w ataku, bardzo dobrze w obronie i tylko w sobie wiadomy sposób (czyt. wyżej) nie potrafili tego meczu wygrać 3-0. Pozwolili naszej drużynie się rozegrać, wygrać trzeciego seta i zostać "rozklepanym" w czwartym secie. Wtedy byłem pewny w 100% że wygramy w tie-breaku i zdobędziemy dwa punkty. To i tak jest duży sukces, ponieważ graliśmy bez atakującego.

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To i tak jest duży sukces, ponieważ graliśmy bez atakującego.
    Czyżby??
    Ja bym to ujął:

    "Graliśmy z beznadziejnym atakującym, lepszego w tym sezonie nie bedziemy mieli i mamy nadzieję, ze dojdzie do jakiejkolwiek formy, bo bedzie niedobrze" :) :P

    Pzdr

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz Żygadło prawdopodobnie zasili ekipę z Kędzierzyna
    I hate Bayern soooo much

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie, że działacze z Częstochowy nie zakontraktowali Łukasza w miejsce Stelmacha,natomiast kolejne wzmocnienie czyni zespół z Kędzierzyna. Z Żygadłą będziecie naprawdę silni. Niestety macie ten sam problem co Częstochowa, a mianowicie brak trenera, tyle że w Częstochowie w razie czego sięgnie sie po Boska...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stelmach tak jak Papke z Resovia podpisal 3-letni kontrakt?
    Managerow maja zaj*** :D

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stelmach tak jak Papke z Resovia podpisal 3-letni kontrakt?
    Managerow maja zaj*** :D
    Papke ma z tego co pamietam 2+1 także klub może bez konsekwencji rozwiązać kontrakt po 2 latach

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co rozumiem prezio dzisiaj jechał na rozmowy z Żygadłem czyli wg mojej skromnej osoby jedzie aby Łukasz złożył podpis na stosownej umowie.
    Będzie to chyba jeden z najlepszych transferow w ostatniej historii naszego klubu.
    W każdym razie jeżeli Łukasz podpisze ( ???? ) będziemy chyba jednak w stanie wskoczyć do pierwszej czworki

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stelmach ma kontarkt jeszce dwa lata... Gdyby nie to, Zygadlo juz dawno gralby w Czestochowie.

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Łukaszem bedziemy mocni ale... troche minie jak się razem zgrają. Rozgrywający to mózg zespołu i z marszu nie bedzie grał fantastycznie. Ale zobaczymy jak będzie. Jestem optymistą i myśle że z tym wzmocnieneim Mosto może być mocne:D Pozdro

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coach!!!!
    Wprost wyjąłeś mi to z ust. Powiem że rządzą klubem nieudaczniki jeśli nie uda sie podpisać kontrajtu z Łukaszem
    Wiadomo że zgranie z zespołem potrwa jakis czas, ale pamietajmy że Kuba poprzedni sezon siedział na ławie trenując pod okiem "latającego Holendra" i " Chłopaka z plakatu" a ostatnie miesiące pod okiem AK praktycznie trenował jako drugi bo jak mówi sam AK wszystko szłopod Pilarza .Natomiast Łukasz grał a przez cały sezon w lidze i przez okres wakacji trenował z najlepszymi i pod okiem fachowców.Prawie tak samo jak Oczko ale "prawie robi róznice" Wierzę ze z Łukaszem bedzie można myślec o dobrej grze

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Hmm... skoro Zygadlo jest uwazany za takie wzmocnienie to czemu do tej pory nie znalazl sobie klubu i musi ratowac sie kontraktem w przecietnym zespole z KK?


  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Nie jest tak dobry jak onim mówią, co ztego ze grał w Turcji i jest drugim sypaczem kadry?Pilarz był'jest trzecim, Lipa tez był, Zapi tez...
    2 Chciał za duzokasu lub/i przekombinował
    3 Inne kluby miały inne priorytety personalne i finansowe.
    4 A propos Kentaki, jak to jest, pochopnie upuje się kilku zawodników (Pilarz, Szczygieł) ten ostatni to chyba transkacja wiązana,potem dokoptowuje sie 2 juniorów a teraz poluje na rozgrywacza...a pare miesiecy wczesniej stanowczo mówi siezekadra powinna liczyć max 12 grajków ( a propos dłuuugiej ławki rok temu) Grunt ze zespół z Kedzierzyna stac.
    Przestrzegamprzed hurraoptymizmem, Pilarz tez miał byc wzmocnieniem, coc sympatycy Resovii pzrestrzegali przed grą, kontuzjami i charakterem tego gracza,
    Cóz, niech najpierw podpisze a potem neich się młodzi gniewni zgrają.
    Niby mozna atakowac ppierwszą czwórke z nawet odległej ósmej lokaty ale wolałbym nie ryzykowac starcia z Sovią Olsztynem czy Skrą.
    Miejsca 5-6 przed playoffs muszą byc osiągnięte..

    Ciekawe kiedy się długowłosy Nowak obudzi... bo Demon chyba ma już dożywotnio włączoną funkcję "drzemka"

    Decyzja w sprawie Łukasza jutro rano, podaje radio Pyrk
    I hate Bayern soooo much

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalia co (a własciwie kogo) masz na myśli mówiac "Chłopaka z plakatu" ? :)
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oczywi¶cie wiecznie usmiechnięty KOZŁOWSKI !!!!
    a co do Żygadły to my¶lę że jak tylko podpiszę to jest kwesti± 2-3 tygodni i zgra się z naszymi grajkami
    Nie przeceniałbym jednak Pilarza. To jest człowiek pokroju Gabrycha nad±sana panienka i gwiazdeczka. Byłem od samego pocz±tku bardzo niezadwowolony z tego transferu. W sporcie trzeba być twardym a tej cechy Pilarzowi brakuje. Co do jego finezji w rozgrywaniu to tez wiele pozostaje do życzenia. Dalej z uporem maniaka twierdzę że pozbycie się Marka Kardosa było wielkim błędem.
    Poza tym Żygadło nie będzie dziur± w bloku jak to jest w przypadku Pilarza czy Oczki
    Łukasz podpisuj kontrakt i do boju !!!!!!!!!!!!!!!
    Bojcie się Skra Olsztyn i inne Resovie
    Wracamy po korone !!!!

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mitam spokojnie. Bełchatów i Olsztyn są poza zasiegiem, do wywalczenia pozostał brązowy medal.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coach! Czlowiek z plakatu to Panas kiedys gdy w dziwnych trochę okolicznościach ( jeszcze się liga nie skonczyła , grając w Mosto wszyscy już wiedzieli ze bedzie grał w AZS) przeszedł do Częstochowy tak Go nazywano.

    Nie mowię że Żygadło to super rozgrywacz światowy ale patrząc na inne drużyny PLS - Stelmach, Lipa, Ivanow .. to chyba do najslabszych nie nalezy , więc na warunki jakie są uważam ze jest to ( bedzie to?) dobre posuniecie władz klubu. W koncu my nie mamy aspiracji na lige mistrzów w następnym sezonie..... Tym bardziej że jeden rozgrywacz to sytuacja praktycznie patowa.
    A dlaczego Łukasz jest bez klubu?? to pewnie On jeden wie ale to nie nasza sprawa wazne jest aby Pietrzyk zrealizował kupno zawodnika.
    Kuchcik- co do Szczygła to od poczatku mowiłam że glupawe posunięcie, probowałam nawet żartowac że psuje image zespołu. A mowiąc powaznie Nowik i Gawryszewski chyba byli do wzięcia jesli Radomianie pozyskali tych zawodnikow. Nie sadze że Radom ma więcej kasy niz K-K tym bardziej ze prezes chwali się zwiększonym budżetem. Podejrxewam co innego , my ostatnimi laty nie mamy żadnej mysli , wizji tego zespolu, kupujemy młodych zdolnych ( Jarosz Kurek) ale jakos nie potrafimy stworzyc zespołu.
    Moze to juz komu wydawac się nudne ale dobry zespół twporzy trener do ktorego zawodnicy maja zaufanie a u nas jakos od 2-3 lat nic sie nie układa. Powtorze raz jeszcze - wyrzucenie Chudika i zatrudnienie komentatora jeszcze długo bedzie się nam czkawka odbijac, za rok Bartek i Kuba odejda a my znowu obudzimy sie z ręka w nocniku i ... bez trenera

  18. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja to widze mniej wiecej tak:

    Bydgoszcz - Olsztyn 1:3
    Politechnika - Częstochowa tb
    Bełchatów - Jastrzębski 3:0
    Radom - Rzeszów tb
    Sosnowiec - Kędzierzyn-Ko¼le 1:3

    Jesli do poziomu Murka nie dolaczy Prygiel to bedziemy swiadkami krotkiego meczu.


  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powtorze raz jeszcze - wyrzucenie Chudika i zatrudnienie komentatora jeszcze długo bedzie się nam czkawka odbijac, za rok Bartek i Kuba odejda a my znowu obudzimy sie z ręka w nocniku i ... bez trenera
    Sztym nie udolnosci A.K wydaj mi sie ze było w tedy kiedy chcial dokonac zmiany a zostala ona nie dopuszczona wtedy na zagrywce stal chyba Gienek i odrobil kilka punktow, a to zamieszanie wybilo go z uderzenia i Such nawet nie musial brac czasu, bo Gienek zaserwowal w siatke

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba w naszym pięknym KK są sami pesymiści! Kuchcik to coś przebąkuje o 8 lokacie, tu słysze że Szygieł słaby, tu że Kubacki to żaden trener... ej troche luzu! To dopiero 1 mecz a wy juz że słabi, że manrni, że spadek! Spokojnie ludźie. Prosze sobie poczytać komenty po 3 meczu z jsw. Gdy każdy zachwalał zespół, trenera itd., itp. Troszke luzu, i troszke poczekajcie. Pozdrawiam:)

    PS: to moze sobie zatypuje 2 kolejke PLS:

    Delecta Bydgoszcz 0-3 AZS Olsztyn
    AZS Politechnika 1-3 AZS Częstochowa
    Skra Bełchatów 3-0 Jastrzębski Węgiel
    Jadar Radom 1-3 Resovia Rzeszów
    Płomień Sosnowiec 1-3 MOSTOSTAL

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lesiu!! , AK prowadził w ubieglym sezonie zespół,więc jego warsztat trenerski oglądam regularnie a co do Szczygła to pamietam gdy Jastrzebie grało z AZS Częstochowa ( to chyba jeszcze za czasów WWw , wiem że Grzesiu Szymaski był wtedy zawodnikiem AZS ) i byłam jako kibic wtedy w jastrzebskiej hali wtedy to super zawodnik Szczygieł prZegrał mecz bo dzieki niemu ostatnie 3 punkty zdobyła Częstochowa Jakoś nie pamietam aby kiedykolwiek specjalnie się wyrózniał na tej pozycji a dzięki Bogu do juniorów on nie nalezy a i ja mecze siatkowki oglądam regularnie od kilkunastu lat.
    Pake mamy fajną ale brakuje wlasnie tego szlifu, tej iskierki , powiem więcej jak na nazwiska ktore grały w ubieglym roku to miejsce ponizej oczekiwań ale pomijając miejsce nie widze progresji w grze, . Jestem pewna że gdyby kibice oglądali dobrą grę a zespół przegrywał z lepiej grającą druzyna nie byłóby takich opinii na forum, Bo jak widzisz że Mosto przegrywa z miernie grającym Rzeszowem to aż reka swędzi aby napisac kilka niecenzuralnych słow

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok Natalia zgadzam się, 1 mecz Mosto nie był najwyższych lotów w Rzeszowie, ale 1 koty za płoty. A wy już piszecie o spadku, o samych porażkach(na stronie www.parkfm.com.pl prosze poczytać po meczu z Resovią) forma ma przyjśc jednak na play-offy bo wtedy jest prawdziwe granie. A jednak AK czy jak kto woli "taboret" najwyższą forme, jakby nie patrzeć na play-offy z JSW. Zabrakło nam czegoś ale fajnie grali. I wszyscy się podzniecali jaki AK dobry, jaki to cały zespół *****isty... wiem było mineło. Ale dajcie im spokojnie popracować. To dopiero 1 kolejka. Poczekajmy na podsumowanie po 4 czy 5 kolejkach, a nie po 1 już takie opinie. Pozdrawiam

    PS: niewazne jak, w Sosnowcu trzeba wygrać bo to gorący teren:)

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lesiu nie zgadzam się z Tob±
    Mozna przegrać mecz ale po walce. Walki nie trzeba wytrenowywać to trzeba mieć w sercu. Nasi zawodnicy ( poza wyj±tkami ) zagrali z łask±. Nie wiem czy chc± komu¶ zrobić na zło¶c czy im sie grać nie chce. A może my¶l± jeszcze o wakacjach.
    W każdym razie wydaje mi sie że wszystkim ktorzy krytykuj± to nie chodzi o oto że przegrali ten mecz ale o to w jakim stylu i z jakim zaangażowaniem.
    Najlepiej jak przed każdym sezonem prezio założy że utrzymanie się będzie sukcesem i w takim razie sukces klubu będzie co sezon a nie opowiadanie o walce o czwrkę lub o pi±te miejsce

  24. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bksch Delecata Bydboszcz - Olsztyn PZU AZS 3.4 vs 1.2
    Politechnika Warszawska - AZS Czestochowa 2,00 vs 1,55
    Bot Skra Belchatow - Jastrzebski Wegiel 1,15 vs 4,00
    KS Jadar Radom - Resovia Rzeszow 2,50 vs 1,35
    KP Polska Energia Sosnowiec - Mostostal Azoty Kedzierzyn Kozle 2,35 1,40


    za bet-at-win.com
    moj typ:Olsztyn 0-3, czewa 2-3.Skra 3-0, Sovia 2-3, Mosto 3-2
    I hate Bayern soooo much

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Delecta Bydgoszcz 1-3 AZS Olsztyn
    AZS Politechnika 1-3 AZS Częstochowa
    Skra Bełchatów 2-3 Jastrzębski Węgiel
    Jadar Radom 1-3 Resovia Rzeszów
    Płomień Sosnowiec 2-3 MOSTOSTAL

    Niestety typy nie obiektywne. Jak zwykle zamiast rozumu typuje serce :)

  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy na tą kolejkę:
    Delecta Bydgoszcz 1-3 AZS Olsztyn
    AZS Politechnika 3-2 AZS Częstochowa
    Skra Bełchatów 3-2 Jastrzębski Węgiel
    Jadar Radom 2-3 Resovia Rzeszów
    Płomień Sosnowiec 1-3 ZAK K-K

  27. Powrót do góry    #162
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2007
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to i ja sie zabawie w typowanie:

    Delecta Bydgoszcz 0-3 AZS Olsztyn
    AZS Politechnika 3-2 AZS Częstochowa
    Skra Bełchatów 3-1 Jastrzębski Węgiel
    Jadar Radom 2-3 Resovia Rzeszów
    Płomień Sosnowiec 3-2 Mostostal

  28. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i skończył się mecz w Bydgoszczy
    Delecta Bydgoszcz Azs Olsztyn 0:3 (19:25, 20:25, 13:25)

  29. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słowa Jakuba Markiewicza przed meczem z AZS-em Częstochowa:

    "W mojej opinii Olsztyn i Skra to drużyny poza zasięgiem rywali. Ale już Wkręt-Met to jest ta sama półka co my i w przypadku lepszej dyspozycji dnia wygramy ten mecz."


    Panie Jakubie... Jesli uwaza Pan, ze zawodnicy z Częstochowy to ta sama pula co wy, to gratuluje poczucia humoru. Moze zawodnicy Czestochowy zagrali katastrofalnie ubiegly sezon, ale wciaz graja w nim zwwodnicy, ktorzy lapapli sie jeszce na ostatnia olimpiade a z mloda domieszka moga utworzyc niezly zespol. Bynajmniej, nie zapomnieli, jak sie odbija pileczke.


    AZS Warszawa - AZS Częstochowa 0-3 (-14, -19, -17).

    Czy ktos wie cos o skladach, pomiajac brak Marka Siebiecka w Warszawie, i cos o grze ? Cyxz aby napewno gra Czestochowy byla tak dobra jak wynik...?

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    raczej gra Politechniki byla beznadziejna- w ogole bez ataku, bez bloku i slabe przyjecie

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kabaret w wykonaniu Politechniki. Jak to trafnie ujal Drzyga - Warszawa grala jak juniorzy a Czewa po prostu wykonywala swoja robote. Dzis bylo lekko, latwo i przyjemnie, natomiast juz we wtorek przekonamy sie, jak Nowakowski i Janeczek radza sobie z presja w starciu z nadludzmi z Belchatowa.

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czewa grała swoje. Dobry odbiór, który umożliwił szybkie rozegranie Woickiego. Na uwagę zasługują niezłe obrony Gacka, wysoki procent ataku ze skrzydeł i "pułap" Nowakowskiego. Ciężko coś wiecej powiedzieć na tle mierniutkiej Polibudy.

    W Politechnice, Rybaka nie widać, Michalczyk skacze na 2 gazety i plasuje po bloku, Chudik z takim przyjęciem nie ma co zrobić, choć był chyba najlepszy w dzisiejszym meczu w drużynie z Wawy. Kulikovski to nieporozumienie zero odbioru, w ataku totalny chaos. Ciekawa zmiana młodego Radomskiego do czasu rozszyfrowania kierunków ataku, w zasadzie skosu ataku i rozstrzelania go zagrywką.


    Pzdr.

  33. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwycięstwo które robi wrażenie, choć faktycznie pierwsze wnioski będzie można wyciagnąć po meczu w Bełchatowie. Może nie tyle wynik będzie ważny, bo Bełchatów siatkarsko jest lepszy, ile gra zespołu i to czy nie przestraszy sie bardziej utytułowanych zawodników.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to co Polibuda zagrała to jedna wielka kicha... nic nie grali, a Chudik mógłby chyba zostac maratończykiem bo praktycznie ciągle biegał. Michalczyk bez ataku i przyjęcia(o zagrywce nie wspomne) Kulikovsky do kwadratu i to szybko, zaskoczył mnie in plus Radomski, ale atakami, bo nad przyjęciem musi popracować. Środka nie bede oceniał bo praktycznie nie grali Warszawianie środkeim bo jak? Rybak też jakis taki niewyraźny był, a Wojtaszka przemilczmy... AZS zagrał bardzo fajnie:) Choć was nie lubie:D, to zagraliście bardzo dobrze, Woicki MVP zasłużenie, i jak wrzucił do Eathertona z 4 metra to jak Ricardo:D Macie dobrych skrzydłowych, a na ławce sa jeszcze: Billings i Szczerbaniuk. Chodź Janeczek nie grał źle, a Nowakowski to grał bardzo dobrze, to mogą mieć problemy i Bronek i Benek z wywalczeniem miejsca w składzie. Reszty komentować nie bede bo zagrali bardzo dobrze(Gierek, wika, Gato, Eatherton) Pozdro:)

    PS: Do Sosnowca po 3pkt!

  35. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Trudno cokolwiek powiedzieć o tym meczu.
    Czy My jesteśmy tacy mocni,
    czy Polibuda taka słaba?
    Kaszmir dziękuję serdecznie.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Po dlugiej przerwie.
    za chwile wybieram się na szlagier II kolejki. Spodziewam się walki z obu stron. Mysle ze Skra wygra 3:0 ale w sporcie wszystko jest możliwe. Pozdrawiam wszystkich fanów Siatkówki.
    Bienvenu au club, Stéphane!
    ____________
    POZDRAWIAM

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faworytem Belchatów, ale ja bym się aż tak bardzo Antigą nie podniecal. Dobre przyjęcie, ale w ataku nie jest rewelacyjny. Po prostu trochę lepsza i mlodsza wersja Krzysia Stelmacha. Wiadomo, że w robieniu propagandy Belchatów jest najlepszy, natomiast dużo lepszym transferem (i zawodnikiem) przynajmniej w mojej opinii byl Plamen Konstantinow.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2 bledy sędziów w końcówce na korzyść Belchatowa...ehh jak zwykle...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Błędy sędziów + wszystkie sporne piłki na korzyść Bełachatowa - czyli jak zwykle
    Sam mecz na całkim przyzwoitym poziomie, świetna gra w obronie całego zespołu z Bełchatowa
    Prygiel już chyba wie dlaczego nei może się wkręcić do reprezentacji :)

  40. Powrót do góry    #175
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panowie sędziowie nie pomagajcie Skrze
    ¦wietny mecz tylko sędziowie dali d..y
    Jastrzębie pokazało z±b w grze natomiast Wlazły cudownie ozdrowiał ( panienka nie zawodnik )
    Gratuluje Jastrzębiu ¶wietnej gry.
    ps. Skra z cał± otoczk± działaczy komentatorw itp działa mi na nerwy. LUDZIE NIE RÓBCIE Z NICH WIĘKSZYCH GWIAZD NIŻ S¡
    MOSTO IM I TAK WŁOŻY

  41. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie taka Skra straszna jak ja maluja :)

  42. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariusz cudownie ozdrowiał, czekam teraz na ofelietonowanie go przez Tooma :) W Jastrzębie grał właściwie tylko Murek. Ten mecz pokazał także że jedyną drużyną mogącą nawiązać walke z Bełchatowem jest Olsztyn. I zapomniał bym... Gratulacje dla Michała Bąkiewicza za dokonany wybór! Grzanie ławy to też odpowiedzialne zadanie, ale może wpadnie złoty medal bez wysiłku, i niezła kasa? Prawda?
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  43. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda:)

  44. Powrót do góry    #179
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bravo dla Jastrzębia za walkę. Ale niestety, błędy z poprzedniego sezonu wracają: Ivanov N. dobrze ale tylko do momentu jak wszystko się układa po myśli (1 set) - dużo środka, kombinacyjna gra, potem już coraz większa loteria. Tysiąc piłek na przełamanie do Prygla, który już drugi mecz jest kompletnie zablokowany (dlaczego?). Nie rozumiem też zmiany Czarnowskiego - przecież wszystko kończył, może troszkę słabiej blokiem, za to Ivanov J. ani jedno ani drugie. Dobrze Rusek (wreszcie) i Yudin, Murek jak zwykle swoje robi, choć zdecydowanie nie ma takiej charyzmy jak Konstantinov (na którego znowu, niestety zabrakło). Generalnie widać włoską szkołę i mam nadzieję, że w play offach taki wynik się już nie powtórzy.

    Skra - zespół naszpikowany gwiazdami, po prostu robi swoje. Bravo Gruszka i Antiga - z taką parą skrzydłowych można podbijać PLS i europejskie parkiety....

    Wlazły...osobny temat. Dla mnie ten koleś jest przegrany, i choć mam świadomość że jest ogromną podporą w kadrze, to uważam, że już go tam nie powinno być.

  45. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O co chodzilo z ta kartk± "Telewizja PGE Polsat Skra Belchatow" na stoliku komentatorskim w transmisji tv?

Strona 4 z 23 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •